Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Pravidla po pořádání soutěží

Goto down 
AutorZpráva
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 502

PříspěvekPředmět: Pravidla po pořádání soutěží   20/01/18, 10:18 pm

Stavební soutěže jsme si "přinesli" ze starého fóra. Za ty roky už jedeme v zajetých kolejích, ale pro nováčky jsem zjistila, že je někdy složitější se zorientovat, jak to tady vlastně funguje. Proto jsem se rozhodla sepsat pár základních pravidel a principů pro naše soutěžení.

1. Soutěž může navrhnout kterýkoli registrovaný uživatel v tématu Diskuse o nových soutěžích.
2. Pokud ostatní uživatelé projeví zájem, soutěž vyhlásí Admin, Mistr soutěží nebo jimi pověřený uživatel v samostatném tématu v sekci Soutěže (dále jen Soutěžní téma)
3. Soutěžní příspěvky dle zadání soutěže se zveřejňují přímo v Soutěžním tématu - obrázky se vkládají do příspěvku dle postupu popsaného v tématu Vkládání obrázků na fórum (velikost omezena na 640 - 800px šířky obrázku), a to v termínu uvedeném v pravidlech dané soutěže. Po dohodě soutěžících lze termín prodloužit, zbytečné natahování není žádoucí.
4. Po uzávěrce vkládání soutěžních příspěvků vyzve pořadatel k hodnocení - upřesní pravidla hodnocení a stanoví termín, do kdy je možno hodnotit soutěžící.
5. Hodnotit může kterýkoli registrovaný uživatel, vč. soutěžících, opět v Soutěžním tématu. Soutěžící logicky nehodnotí svůj vlastní výtvor.
6. Zpravidla se hodnotí na 10bodové škále, která může být rozdělena na dvě části s různými aspekty hodnocení (Exteriér/interiér, dodržení předlohy/umělecký dojem apod.).
7. Po skončení hodnocení vyhlašovatel zprůměruje získané body, čímž získá výsledné bodové hodnocení, a vyhlásí konečné pořadí a vítěze soutěže.
8. Vítěz získává hodnost , a to na dobu do ukončení následující soutěže.

CÍL soutěží: Pobavit se, najít inspiraci pro stavění, porovnat výsledky mezi sebou i mezi hrami TS2, TS3 a TS4.
A hlavně - i když jde o soutěže, vše probíhá v přátelském duchu Úsměv

P.S. Určitě jsem na něco zapomněla, takže níže nechávám prostor pro připomínky a dotazy. V případě konstruktivních podnětů příspěvek samozřejmě aktualizuji, aby byl úplný a srozumitelný.

Naposledy upravil Fidgety dne 08/07/18, 12:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 489

PříspěvekPředmět: Re: Pravidla po pořádání soutěží   21/01/18, 11:03 am

Díky, Fidgety, za perfektní shrnutí obecných pravidel pro soutěže, myslím, že jsi na nic nezapomněla.
Návrat nahoru Goto down

Pravidla po pořádání soutěží
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: