Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Pravidla po pořádání soutěží

Goto down 
AutorZpráva
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 689

PříspěvekPředmět: Pravidla po pořádání soutěží   20/01/18, 10:18 pm

Stavební soutěže jsme si "přinesli" ze starého fóra. Za ty roky už jedeme v zajetých kolejích, ale pro nováčky jsem zjistila, že je někdy složitější se zorientovat, jak to tady vlastně funguje. Proto jsem se rozhodla sepsat pár základních pravidel a principů pro naše soutěžení.

1. Soutěž může navrhnout kterýkoli registrovaný uživatel v tématu Diskuse o nových soutěžích.
2. Pokud ostatní uživatelé projeví zájem, soutěž vyhlásí Admin, Mistr soutěží nebo jimi pověřený uživatel v samostatném tématu v sekci Stavební soutěže (dále jen Soutěžní téma)
3. Soutěžní příspěvky dle zadání soutěže se zveřejňují přímo v Soutěžním tématu - obrázky se vkládají do příspěvku dle postupu popsaného v tématu Vkládání obrázků na fórum (velikost omezena na 640 - 800px šířky obrázku), a to v termínu uvedeném v pravidlech dané soutěže. Po dohodě soutěžících lze termín prodloužit, zbytečné natahování není žádoucí.
4. Před uzávěrkou soutěže jsou povoleny drobné opravy soutěžního příspěvku, po každé editaci uveďte prosím stručný důvod (opraveny chyb v textu, výměna fotografie apod.). Není ale možné vyměnit celý výtvor za jiný. Po uzávěrce je editace příspěvku zakázána!
5. Každý soutěžící může do každé soutěže vložit pouze jeden soutěžní příspěvek.

6. Po uzávěrce vkládání soutěžních příspěvků vyzve pořadatel k hodnocení - upřesní pravidla hodnocení a stanoví termín, do kdy je možno soutěžní díla hodnotit.
7. Hodnotit může kterýkoli registrovaný uživatel, vč. soutěžících, opět v Soutěžním tématu. Soutěžící logicky nehodnotí svůj vlastní výtvor.
6. Zpravidla se hodnotí 10 až 15 body, které mohou být rozděleny na dvě části s různými aspekty hodnocení (Exteriér/interiér, dodržení předlohy/umělecký dojem apod.).
7. Po skončení hodnocení vyhlašovatel zprůměruje získané body, čímž získá výsledné bodové hodnocení, a vyhlásí konečné pořadí a vítěze soutěže.
8. Soutěžící na prvních třech místech získávají na dobu jednoho měsíce následující tituly: 

CÍL soutěží: Pobavit se, najít inspiraci pro stavění, porovnat výsledky mezi sebou i mezi hrami TS2, TS3 a TS4.
A hlavně - i když jde o soutěže, vše probíhá v přátelském duchu Úsměv

P.S. Určitě jsem na něco zapomněla, takže níže nechávám prostor pro připomínky a dotazy. V případě konstruktivních podnětů příspěvek samozřejmě aktualizuji, aby byl úplný a srozumitelný.

Edit 22.10.2018 - aktualizace pravidel, barevně vyznačeno

Naposledy upravil Fidgety dne 22/10/18, 01:45 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 694

PříspěvekPředmět: Re: Pravidla po pořádání soutěží   21/01/18, 11:03 am

Díky, Fidgety, za perfektní shrnutí obecných pravidel pro soutěže, myslím, že jsi na nic nezapomněla.
Návrat nahoru Goto down

Pravidla po pořádání soutěží
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: