Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 530

PříspěvekPředmět: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   27/01/18, 02:08 pm

Vzpomněla jsem si, že na starém fóru byla taková nějaká rubrika, tak jsem si ji dovolila založit a hned do ní i přispět. Minulý týden jsme byli s přítelem poblíž Brna ve Skalici nad Svitavou na historické akci sdružení Markland - jednalo se o bitvu z druhé světové války odněkud z Pruska :

Ač to tam možná nevypadá, bylo to docela veselé - jeden malý kluk, co se mi cpal před foťák, mi tvrdil, že válku přece vyhráli Angličani, Rusi že za nic nestáli, že mu to říkal dědeček ... Tydýt Chudák,, měl v tom asi chaos, protože tuhle bitvu opravdu vyhráli Němci, ale organizátoři slíbili, že na příští akci v dubnu u Ivančic to bude obráceně Mrkající

Naposledy upravil Ludmila dne 16/04/18, 09:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 455

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   27/01/18, 05:30 pm

Hezky to tam měli udělané Úsměv v reálu to ale muselo být hodně děsivé Smutný ale jinak moc hezké fotky *OK*

Tak snad jim ta akce pomohla k tomu, aby si ujasnili pravdu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   12/02/18, 09:07 pm

Je teprve pondělí a já už mám před nadcházejícím víkendem těžké dilema - co si vybrat ?
- V Olomouci bude Čokoládový festival - zase přibrat nějaké to deko, či spíše kilo (viz loňské foto) ?

- Nebo se vydat do Brna na Styl a Kabo a obdivovat na módních přehlídkách krásné modelky a modely ?

- A nebo docela jednoduše zůstat s přítelem doma, v klidu oslavit Valentýna a jedním okem sledovat olympiádu a druhým pletací jehlice (viz vánoční dárek) ?

Milé dámy, co byste si vybraly vy ? Mrkající

Naposledy upravil Ludmila dne 16/04/18, 09:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   12/02/18, 09:25 pm

Já bych zajela na čokofestival, tam bych nabrala nějaké vzorky, a valila domů k pletení, a pokud by zrovna ruce nekmitaly (např. při studování dalšího postupu), tak by dávaly úlovky do pusinky Pohoda

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   12/02/18, 09:41 pm

Tak já bych hlasovala pro čokoládový festival *THUMBS UP* to by bylo něco pro mě Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 448

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   13/02/18, 05:38 pm

Já jsem taky blázen do čokolády Úsměv takže výběr je jasný. Kromě toho se mi líbí i bod č. 3 Vysmátý a bod č. 1 a 3 se dá spojit
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 150

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   14/02/18, 04:16 pm

Asi už jdu s křížkem po funuse, ale rozhodně bych hlasovala pro čokoládový festival. Čokolády není nikdy dost Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   19/02/18, 11:56 am

Tak co Ludmilo, jak jsi nakonec strávila víkend?
My jsme měli program jasný - vyrazili jsme na náš první karneval Tančící

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   19/02/18, 07:49 pm

Láska to je nádherný brouček Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   19/02/18, 08:23 pm

Jéjda, jakpak se mrňouskovi líbíla první společenská akce ? U nás vyhrála varianta Č - tedy čokoláda ...
- tohle sice není můj šálek čaje

- ale čokoládové nářadí vypadalo dost dobře Vysmátý

K mání bylo i čoko-pivo, čoko-víno, čoko-burgery, vaření s čokoládou, výroba vlastních bonbonů atd., no, ukončili jsme to radši slanou vaflí se slaninou a čedarem Mrkající

Naposledy upravil Ludmila dne 16/04/18, 09:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   19/02/18, 10:03 pm

Jejda, čokoláda, kam se podíváš, tam bych umřela na přecpání se Zmatený

Myslím, že líbila Mrkající sice jsme museli dávat pozor, aby nám ji nezašlápli, ale jinak je to velká tanečnice, tak trsala při každé příležitosti (sedící, klečící, ležící, i v náručí) Tančící Tančící Akorát jeden z kamarádů pořadatelů (pirát) se jí teda nelíbil vůbec Chramst

Návrat nahoru Goto down
Shina
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   20/02/18, 02:28 pm

To nářadí vypadá super, hned bych se zakousla Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   05/03/18, 09:43 pm

O minulém víkendu jsme si neodpustili Slavnosti uzeného na hradě Veveří u Brna :
- velmi zajímavý sortiment, už jen koštováním se člověk docela najedl  Mrkající

- samoobslužné opékání špekáčků

- dokonce bylo možno vyrobit si vlastní klobásy (teda já jsem do toho nešla, já jsem radši fotila)

- soutěž v pojídání půl kila buřtů na čas nám unikla, tu jsme s ohledem na komplikace v dopravě nestihli, ale stejně si to radši ani nepředstavuji ...

Naposledy upravil Ludmila dne 16/04/18, 09:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   07/03/18, 09:28 pm

Ludmilo, ty se vždycky mihneš na nějakých zajímavých akcích Mrkající nejdříve čokoláda a teď uzeniny. Každopádně i tady bych si dala říct Láska i když je pravda, že bych nevěděla co si vybírat nebo ochutnávat dříve Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   08/03/18, 05:29 am

Vypadá to hodně dobře Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Shina
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   10/03/18, 09:58 pm

To budu muset doporučit taťkovi. Ten by se tam cítil jako v ráji Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   05/04/18, 09:25 pm

Kontrolní otázka - pozná někdo tuhle památku ? Byli jsme tam v sobotu na velikonoční šermířské akci, když to někdo uhádne, dodám pár dalších obrázků Mrkající

Naposledy upravil Ludmila dne 16/04/18, 09:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   05/04/18, 09:56 pm

Zámek PLUMLOV ?!?! (napověděl teda manžel, já se dostala jen k tomu, že je to na P, ale nemohla jsem to zaboha poskládat Vysmátý  )

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   05/04/18, 10:25 pm

Gratuluji, Fidgety, tobě i Tvému manželovi ke znalostem a uděluji pochvalu před nastoupenou jednotkou a rozvinutým bandalírem Úsměv Na Plumlov se uchýlila nám dobře známá partička "šílenců", co obvykle pořádají akce na hradě Sovinci, tentokrát pozvali :
- loutkové divadlo Kašpárkův svět

- žongléry, co si říkají Komedianti na káře

- zde je elitní švédská mušketýrská jednotka Corporal

- a mnou obdivovaní herci Divadla bez střechy (šermovat se přece nemusí jen kordem, a nejlepší je přímý kontakt s publikem - tedy do něho rovnou skočit ...)

Prostě i když jsme s přítelem mírně omrzli a zmokli, bylo to perfektní a už se těším na další akci na Sovinci. A co vy ostatní, jak jste strávily velikonoce ?

Naposledy upravil Ludmila dne 16/04/18, 09:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/04/18, 03:46 am

Tenhle zámek neznám, (ani název, ani podobu, ale už jsem si našla, kde je), je moc zajímavý Úsměv a tahle akce vypadá taky dobře, pěkné fotky Úsměv Jsem ráda, že jste si to tam užili.
Já jsem byla za rodinou v Brně, ale byl tam teda pořádný vítr a docela zima. Ale jinak moc hezky Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/04/18, 11:23 am

My jsme tam byli pár let zpět, a dostalo mě, jak je úzký a vysoký - působí to tak zvláštně Úsměv

Naše Velikonoce byly návštěvní - je potřeba potěšit prarodiče a praprarodiče, a to ta prťouska umí  Pusinka  Ale je fakt, že tady opravdu foukalo, manžel statečně "venčil", aby se ta naše ratolest prospala  Úsměv
Ale po Velikonocích se udělalo hezky, tak jsme vyrazili na koniklece, už pěkně kvetou...Letos později, ale my si rádi počkali  *OK*

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/04/18, 09:48 pm

Jo, jo, i u nás se rostlinstvo teprve probouzí, ty krokusy jsou krásné. A Fidgety, to máš opravdu statečného manžela, že uspává ! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/04/18, 11:31 pm

Taky ten zámek vůbec neznám, ale vypadá dobře Úsměv jinak Fidgety ta fotka vypadá jako umělecká *THUMBS UP* u nás ve městě jsem zatím nenatrefila na nic kvetoucího, pokud nepočítám rez na některých autech před barákem Vysmátý a ty moje chudinky zazimovaný vytáhnu na balkon až po zmrzlých Vysmátý takže se snad dočkám dřív pampelišek a sedmikrásek venku na trávníku Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   29/04/18, 12:03 pm

Tohle není sice zážitek z cesty, ale z bývalé práce. Nakousla jsem to v tématu Lucisab a její bunkr a neberte to, prosím, jako chlubení, jen jako veselou vzpomínku Mrkající Bylo mi necelých 20 let, když jsem začala pracovat u jednoho vojenského útvaru jako obyčejná občanská zaměstnankyně. Kasárna byla nová, teprve se zařizovala, chyběly například záclony. Naproti kancelářské budovy byla budova s ložnicemi mužstva. Právě probíhal přijímač a přijatí branci na buzerplace a ve skladech fasovali výstroj apod. Já jsem měla dost práce s kreslením různých tabulek - kdepak tenkrát počítač a Excel ! A jak tak dělám ručně čáry na velké výkresy, padl mi zrak do protějšího okna - a tam něco, co jsem do té doby neviděla a už neuvidím - řada holých mužských pozadí ! Červenám se No co byste na to, dámy řekly ? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   29/04/18, 04:52 pm

Jéje Vysmátý no asi bych chviličku koukala než by mi (podobně jako mojí Caroline) došlo na co se dívám Vysmátý pak bych se začala cítit nesvá, snažila bych se soustředit na tu tabulku a přemýšlela bych při tom jestli si někdo z nich všiml, že jsem se na ně dívala Vysmátý Vysmátý a co jsi udělala ty Ludmilo? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   

Návrat nahoru Goto down

Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Ostatní :: Off-topic diskuze-
Přejdi na: