Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 745

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   29/04/18, 06:24 pm

Ti chudáci vojáci záklaďáci měli úplně jiné starosti, než si všímat, jestli se na ně někdo dívá Úsměv A já červená až na paty dělala tabulky a přemýšlela, co mohli dostat za povel ... Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 710

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/05/18, 04:11 pm

Tak jsme se konečně byli podívat na přírůstky (lvíčata a levharťata) a na naše oblíbené nosály do brněnské ZOO. Sice bychom ta zvířátka raději viděli spíš ve volné přírodě, ale je vidět, že se i v těch ZOO snaží, aby se měli dobře Mrkající

[You must be registered and logged in to see this image.]

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/05/18, 04:39 pm

Souhlasím s tebou.. raději vidím zvířata volně. Zoo už se mi přestávají líbit, snad je to jenom moje mýlka Aha nicméně zvířátka jsou krásná a ještě k Ludmile a holejm zadkům - odložila bych tabulky, dala bych si bradu do dlaní a koukala na ně Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/05/18, 05:37 pm

Moc pěkné kočičky, ale ve volné přírodě bych je asi vidět a potkat nechtěla Vysmátý A kdyby nebyly zoologické zahrady, nikdy bych je neviděla naživo Nevím

My jsme byli včera s přítelem na našem milovaném Sovinci :

Ač jsme tam poměrně často, užili jsme si představení, jaká jsme ještě neviděli - např. sokolníky Montyho a Vítka s výrem Momou a kánětem Káčou (Montyho sice známe, ale výra coby prý pořádného ptáka na publikum ještě nevytáhl Mrkající ):

Kejklířská rodinka pana Vlčka, říkají si Vagabundus, moc šikovní chlapci :

Skupina Dragers měla v tom včerejším větru celkem problémy se svými ohýnky :

Skupina Lucius a představení Řád :

A komu bylo i v tom větru horko, tomu se dostalo netradičního osvěžení Mrkající :
[You must be registered and logged in to see this image.]uploading images
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/05/18, 06:03 pm

Juu, na Sovinec bychom se podívali rádi, zatím to nevyšlo, ale snad brzy, vypadá moc pěkně Mrkající

A s těmi ZOO, je to těžké no. Ale když už tu jsou, tak právě i pro děti je dobré, že vidí, jak zvířátka opravdu vypadají - to co jim předhazují v podobě hraček nebo animáků je občas dost zavádějící. Pro ty němé tváře by asi byla lepší příroda, ale díky nám tam pro ně taky není moc bezpečno Smutný Proto chci věřit, že dnešní přístup ZOO je spíš pomáhat, často se snaží o co nejpřirozenější odchov, a u druhů, kde to jde, i o návrat do přírody. A v Brně sice ZOO nevypadá na první pohled nic moc, ale když to vezmu, jaké to tam bylo za mých dětských let a teď, tak je to rozhodně posun k lepšímu Úsměv

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   06/05/18, 06:11 pm

Fidgety, co se Sovince týče, hlídej si stránky :
http://akce.sovinec.cz/index.htm

Akce, které páchají členové sdružení Dědictví a Špinavci, bývají zaručeně kvalitní, ale to, co se tam koná pod záštitou bruntálského muzea, nemívá moc dobrou reputaci. Je ale fakt, že mně stačí ke štěstí pokecat se známými tvářemi a vyfotit pár soubojů a statných mužů, nepotřebujeme s přítelem stánky, parkoviště ani zázemí pro děti Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   08/05/18, 12:21 am

Myslím, že v ZOO se poslední dobou opravdu snaží, aby se tam zvířata měla dobře Mrkající moc se mi líbí třeba program na navrácení koně převalského do volné přírody, to mají moc hezky vymyšlené a funguje to Úsměv

Jinak jste holky byly na moc zajímavých místech Úsměv

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   08/05/18, 09:21 am

Zoo jsou hodně důležitá, bez nich by bylo mnoho druhů vyhynulých a málo bychom o nich věděli (a tím měli víc šancí jim pomoci a zachránit je). Pravé zlo jsou takové ty vodní světy (kosatky, delfíni...) a cirkusy.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   20/05/18, 09:34 pm

A mám tu další kvízovou otázku - kdepak jsme to v sobotu s přítelem byli, který hrad to opět jako každý rok v květnu ožil (už i to je malá nápověda Mrkající )?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   20/05/18, 09:37 pm

Hrad Boskovice?

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   20/05/18, 10:10 pm

Jůůůůůůů, to je přímo od nás z města! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   20/05/18, 10:34 pm

Ano, milé dámy, trefily jste se správně ! Jako každý rok v květnu boskovický hrad ožil, jednak hudbou - zde skupina Rabussa
- a jednak esencí šermu z různých dob a literárních děl - dítka klasické literatury a dramatu neznalá fandila namísto Romeovi (se zeleným šátkem) proradnému Tybaltovi Mrkající - to v podání SHŠ Flamberg
[You must be registered and logged in to see this image.]upload img
- a do třetice pohádkovým jezdeckým a šermířským představením skupiny Baštýři
Toto vše proloženo obědem v hospůdce U Rudyho v židovské čtvrti stvořilo opět jednu skvěle prožitou sobotu, ani puchýř na patě to nepokazil Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/05/18, 04:56 pm

Páni tak tenhle hrad vůbec neznám Úsměv ta akce vypadá moc zajímavě Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   25/05/18, 10:43 pm

Oživlý hrad v Boskovicích bývá každý rok v květnu, je to tam vždycky moc fajn. Největším tahákem je pohádka křížená s jezdeckým rytířským turnajem, která má dokonce dvě dějství - první část dopoledne, když rytíři kromě běžných turnajových disciplín bojují i s drakem, ve druhé odpolední části se pak zjeví i tajemný rytíř Mrkající Kdo si na podobné radovánky nepotrpí, může zajít i na boskovický zámek nebo si projít židovskou čtvrť se synagogou, i židovský hřbitov stojí za návštěvu. A co teprve rozhled z radniční věže !
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   03/07/18, 10:22 pm

Tak jsme se zase před cca čtrnácti dny nemohli s přítelem rozhodnout - ukázka bitvy z roku 1645 v Bučovicích nebo Kutnohorské stříbření ? A nakonec to vyhrál brněnský Revival, tedy závody a výstava historických autíček Mrkající
- napřed jízda historickou šalinou - pobavily mě mladé maminky, které se tam snažily nacpat s kočárky a nemohly pochopit, že se tam nevejdou, a malý kluk, který se celou cestu k výstavišti bál
- a potom už "řev motorů a vůně benzínu"

Bylo tam i prvorepublikové četnictvo, opravdová moto-svatba a burza sběratelů autíček, ze které byli unešeni nejen malí kluci Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/07/18, 05:04 am

Moc zajímavé Úsměv  staré tramvaje/vlaky/auta mají svoje kouzlo. Pěkné fotky, Ludmi Úsměv  i ty výše, z těch hradů a historických akcí  *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/07/18, 11:07 pm

Další zajímavá akce Úsměv vždycky se mi moc líbila stará auta Láska je zajímavé, jak moc jsou jiná než ta dnešní a prostě mají to svoje jedinečné kouzlo přesně jak říká Hellohello Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   07/07/18, 08:45 pm

Wow, vypadá to parádně. Ale my si budeme muset počkat, až se zbavíme toho kočárku Vysmátý

Jinak hlásím, že jsem zpět (což je asi z mé dnešní aktivity na fóru poznat Červenám se  )... Přežili jsme, zažili jsme horečky, ale naštěstí jsme si to mohli natáhnout, a dohnat i nějaké výlety - třeba Stezku v oblacích a Mamutíkův vodní park v Dolní Moravě Mrkající

"Chyť se maminky!"

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   07/07/18, 09:54 pm

Jéjda, jakpak se to malé líbilo, nebála se těch mamutů, když má takový zajímavý "úchop" ? Mrkající Zřejmě to s těmi potomky nebyla žádná sranda, že ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   07/07/18, 10:10 pm

To se chytla poprvé, jinak na to prdí Pohoda  A mamuti dobrý, dokonce si pohladila chodícího plyšového maskota. Ona to zatím moc neřeší, chtěla hladit i trofeje na chalupě (hlavu jelena a kamzíka) a na Suchém vrchu by nejraději na jednoho živého jelena skočila  Tydýt  Na stezce a na lanovce se trochu nudila (já tam trnula hrůzou, i když jsem věřila, že ji manžel udrží), ale ta voda a mlýnky se jí líbily. A kamarádi na chatě taky dobrý, pořád tam za nima lítala a oni za ní Vysmátý U jejího zadku se vystřídali skoro všichni (nevím, co ty děti baví na přebalování smradlavých bobků  Je mi špatně  Nevím  )
Ale je fakt, že když pršelo, a byli jsme všichni zavření vevnitř, tak to bylo chvílemi na odstřel Zmatený

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/07/18, 02:18 pm

Mám zase nějaký skluz - zapomněla jsem sem vložit aspoň pár fotek z Plumlova, kde jsme byli před 14 dny, opět moc pěkná představení :
- kdo by odolal krásné čarodějnici z pohádky Nevěsta kyjevská skupiny Nuntius regis (i když jeden chlapec z publika pořád křičel, ať ji zabijí ...)
- a kdo pozná, jakou klasickou pohádku si upravili borci ze skupiny Allegros, má u mě bonus Mrkající

Včera jsme se opět nemohli rozhodnout, kam vyrazit - tolik zajímavých akcí - Josefkol v Čechách pod Kosířem, XX. hanácké okruh, tedy výstava a jízda historických aut z Olomouce do Tovačova a zpět anebo u nás tradiční Neckyáda ? Co byste si vybraly vy, milé přispívající ? Fotky zase přidám, jen co je trošku proberu...
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/07/18, 08:08 pm

Jako vždy máš moc hezké a zajímavé fotky! Úsměv Muselo to tam být super.
Nad tou pohádkou přemýšlím, ale nic mě nenapadá...   Nevím  leda snad Otesánek? Nechystá se mu tím mečem párat břicho? Vysmátý Vlk z Karkulky to asi nebude Vysmátý  Ale určitě jsem vedle jak ta jedle.
A co se týká těch ostatních akcí - to všechno zní zajímavě. Já bych šla možná v tom pořadí, v jakém jsi to napsala Úsměv  (to první jsem si musela najít na googlu - výstava historických kočárů zní moc hezky Úsměv  )
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/07/18, 08:31 pm

Hellohello, děkuji za komentář. Co se té pohádky týče, uznávám, že je to těžké, proto malá nápověda - jde o klasiku, importovanou z jisté kdysi zpřátelené země, nešermuje se tam, ale jsou tam loupežníci a ten borec na fotce úplně vpravo, co má na hlavě ten "hřibovitý" klobouk, je v oné pohádce mnohem menší Mrkající A radši ještě jedno foto - jedna děvucha s lízátkem, druhá s pletacími jehlicemi :

To už je dost velká nápověda ? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/07/18, 09:55 pm

Jéé, to jsou zase krásné zážitky Láska A ten výběr ti nezávidím, sama bych nevěděla  Nevím  ... Až bude prťouska větší, musíme taky něco takového podniknout, teď by tam největší divadlo udělala ona  Vysmátý Červenám se

P.S. Nebyl to Mrazík?

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   23/07/18, 08:49 pm

Ano, Fidgety, trefila ses ! Ivánek, vlastně v provedení skupiny Allegros Pepouš, právě trestá loupežníky a "dědeček Hříbeček" přihlíží Vysmátý Marfuška nenechá Nastěnku doplést punčochu a předvedou souboj holemi ...Prostě, jmenuje se to Pepouš kráčí do světa aneb co v Mrazíkovi neukázali Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   

Návrat nahoru Goto down

Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Ostatní :: Off-topic diskuze-
Přejdi na: