Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 694

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   19/08/18, 09:52 pm

Jejda, to mám ale zpoždění ve zveřejňování fotek z navštívených akcí, pokusím se to v rychlosti dohnat:
- výše zmíněná neckyáda - už jsme sice přišli pozdě, ale hod vejcem byl tradičně k popukání
[You must be registered and logged in to see this image.]
- necky už okupovaly jen děti
- účast byla letos prostě velmi špatná, fotek na výběr proto taky není moc ...
- a další akce - "Hele, podívej, kampak ti dva šílenci ověšení foťáky jdou ?" "Copak je neznáš, ti přece chodí na Sovinec !"
- střelba skupiny Corporal se mnoha mrňatům nelíbila, ale rodiče byli varováni - jak by se ten randál asi líbil Tvé malé, Fidgety ?
- v tom vedru se nechal "osprchovat" i šéf skupiny Allegros
- kejklíř Vojta Vrtek a docela nebezpečné žonglování se srpy

A další fotky z Plumlova a módních přehlídek Styl a Kabo musím ještě přebrat, to zas někdy příště Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   21/08/18, 05:57 pm

Ty krávy jsou úžasné Vysmátý jinak obě akce jsou moc zajímavé Úsměv vyzkoušela jsi někdy plout v neckách? A házela jsi taky s přítelem vejcem? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 561

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   21/08/18, 07:38 pm

Zajímavé akce Vysmátý  taky mě pobavily ty krávy Láska A to žonglování se srpy, to vypadá tak nebezpečně! SOS Na to bych se snad ani dívat nemohla *SORRY* Super fotky, jako vždy Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   21/08/18, 10:26 pm

Lucisab, soutěží na naší Neckyádě se radši neúčastním, jen pácháme dokumentární fotky - plavu jak sekera ke dnu Mrkající Hod vejcem jen vypadá lehce, ale je to celkem záhul - soutěžící stojí proti sobě na vzdálenost 2 metrů, prohodí si vejce sem a tam, oba ustoupí o metr (viz to vytyčení na zemi na fotce) a hází se dál, dokud vejce neskončí na zemi, na soutěžícím nebo v publiku (v pravidlech ale není zakázáno házet nakřáplým vejcem Mrkající ). Prostě sranda Vysmátý

Jo, a Hellohello, ten žonglér s těmi srpy provádí opravdu nebezpečné kousky, hlavně pánové se lekají předem, když si je prohazuje pod nohama, mezi nohama a na závěr jeden "zaparkuje" v rozkroku Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 689

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   30/08/18, 04:41 pm

To jsou zase krásné zážitky Mrkající  Na ty srpy bych se teda asi taky nemohla dívat... Jakože věřím, že to ovládají, ale přece jen - co kdyby se jednou nepovedlo, to nechci vidět Nene  Ale neckyádu a vajíčka bych si (jako pozorovatel) užila víc Úsměv
A co by řekla prďola na střelbu nevím, ještě mě nenapadlo ji tím trápit.. Ale ona snese kde co, největší strašák je teda vysavač, ale na neznámé zvuky a rány aktuálně říká "Co to jéé?" (a taky na všechno, co vidí poprvé, nebo když prudí a předstírá, že něco vidí poprvé v životě - např. botu nebo jinou běžnou blbinu  Zmatený )

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/09/18, 11:40 am

A zase pár fotek se zpožděním - výr Momo a káně Hariska na Plumlově - "To zas bude návštěvníků, to se ulítáme !"
- skupina historických tanců Roseta
- a skupina historického šermu Taranis a představení "Věčný boj" - mezi kým, je celkem jasné

Ostatní účinkující byli taky perfektní, ale tato představení se mi pro vás zdála nejzajímavější.
A pro ty, co tyhle radovánky moc nemusí, pár fotek z brněnského výstaviště - módní přehlídky Styl a Kabo :
- modely nositelné více i méně
- v tomhle se jedna modelka máleem přerazila
- ale to prádélko Mrkající

Minulý týden jsme byli ve Znojmě na vinobraní, to zase musím zase napřed přebrat ten metrák fotek, než sem něco šoupnu Pardon Teď se pokouším vyléčit toho bacila, který mi vlezl do krku a nosu, ale příští týden máme zase na výběr - Sovinec, Plumlov nebo závod historických vozidel Brno - Soběšice, to je zase dilema Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/09/18, 03:35 pm

Moc pěkné fotky... S tou módou jsem nikdy nepochopila, proč někdo ztrácí čas nad těmi šílenými nenositelnými modely, někdy až kreacemi  Zmatený  Ale prostě asi jen umění, že?  Vysmátý
A na ty z vinobraní se těším, co my se tam najezdili Úsměv  Ale s malou se nám nechtělo, někdy se musím zeptat jiných maminek, jak to dělají, že jim na těch akcích děti spokojeně sedí v kočáru a nedělají bugr na celé město. Tak až povyroste, snad tradici obnovíme Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/09/18, 04:26 pm

Opravdu si myslíš, Fidgety, že na podobných akcích sedí děti jen spokojeně a klidně v kočárku ? Vysmátý Ony taky klidně dřepí na zemi, šťourají do kanálu, hází kamínky na herce či šermíře, snaží se lézt na pódium, sednou si doprostřed cesty chvíli před průvodem atd. a maminky se tím vesele baví ... A když na Plumlově asi sedmiletý chlapec povzbuzoval Smrt a já se nad tím pozastavila, byla jsem okřiknuta s tím, že je přece jedno, co se klukovi líbí ...
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/09/18, 07:33 pm

No, my se zastavili chvíli na hrnčířském jarmarku v Kunštátě, a mně přišlo, že všechny děti pěkně sedí, dokonce spinkají, a ta naše pořád chtěla utíkat, což v tom davu bylo na palici Šílený Vysmátý Takže dokud s ní nebude domluva (na NE reaguje strašným jekotem), tak NIKAM  Chichichi To by tak hrálo, aby dělala ostudu a narušovala program, nene Nene

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 505

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   22/09/18, 08:56 pm

@Fidgety napsal:
No, my se zastavili chvíli na hrnčířském jarmarku v Kunštátě, a mně přišlo, že všechny děti pěkně sedí, dokonce spinkají, a ta naše pořád chtěla utíkat, což v tom davu bylo na palici Šílený Vysmátý Takže dokud s ní nebude domluva (na NE reaguje strašným jekotem), tak NIKAM  Chichichi To by tak hrálo, aby dělala ostudu a narušovala program, nene Nene
Jé a jaké to bylo? To je moje rodný město Pro Tebe Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   27/09/18, 09:25 pm

Moc zajímavé akce Úsměv jinak stejně jako Fidgety nechápu některé modely... v něčem by člověk pomalu ani nevylezl na zahradu... Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   01/11/18, 10:14 pm

Slíbených pár fotek ze znojemského vinobraní :
- šermíři, tamboři a tanečnice ze skupiny Honorata

- moji oblíbení borci z Divadla bez střechy

- a královský průvod, v čele sám Jan Lucemburský

- a jako chuťovka jeden záběr z práce mistra popravčího

Tak, to byla akce z 15.9.2018, pak jsme se byli kochat historickými vozidly při závodě Brno - Soběšice (taky něco ukážu), a teď už abychom plánovali svatého Martina a bitvu u Slavkova ...
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 310

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   02/11/18, 05:48 pm

Parádní fotky. Úsměv Koukám, že vy se nenudíte. Je hezké někam takhle vyrážet na výlety. Úsměv

Já se také přidávám.
V Norsku jsem chytila jednu menší rybičku

a po té jednu o maličko větší. Vysmátý Zmatený

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   03/11/18, 08:16 pm

Ježkovy zraky, a cos s tím zvířectvem podnikla ? Šokovaný Byly ty rybičky k obědu nebo se vrátily do vodního živlu ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/11/18, 10:58 am

No ta první putovala zpět do vody, ale tu druhou jsme si dali k jídlu *SORRY* , ovšem jen malou část. Celou by člověk nesnědl. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/11/18, 03:55 pm

Teda Janiko Šokovaný ta první rybička je roztomilá (asi jako klasický kapřík Vysmátý ), ale ta druhá! Ta ti musela dát pořádnou práci než jsi ji vytáhla nahoru Šokovaný Šokovaný já být na tvém místě, tak s ní za vteřinu plavu v jezeře Vysmátý

Jinak Ludmi, moc povedené akce *THUMBS UP* ti tamboři jsou teda velcí fešáci Červenám se Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/11/18, 07:52 pm

Díky za odpovědi, dámy. Lucisab, ano, ti tamboři se mi taky líbili, ale bohužel by to věkově mohli být tak leda moji synové ... Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/11/18, 08:10 pm

Tak znojemské vinobraní to je moje srdcovka Láska  V posledních letech jsme teda už dost vynechali, ale pamatuji si ho ještě z dětství - i večerní průvod, ohňostroj, a teda také kolotoče a spoustu dobrot Chichichi
A Janiko, teda úlovky parádní, jsi jednička, že jsi ji přeprala! *THUMBS UP*

Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/11/18, 08:23 pm

No abych se přiznala dámy, já ji z té vody nevytáhla. Červenám se Vysmátý To bych nezvládla, měla 20kg, měla jsem co dělat, abych ji aspoň trochu zvedla. Hoši se museli činit. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/11/18, 08:31 pm

Jasně, Janiko, dřinu nechme mužům, oni jsou přece od přírody lovci Mrkající A ještě k tomu znojemskému vinobraní - my se každý rok snažíme zaměřit na něco trošku jiného, všechno bychom za jeden den těžko stihli, navíc když cestujeme komplikovaně vlakem a autobusem. Jednou si najdeme rytířský turnaj, pak představení u kostela sv. Mikuláše, uličku chudiny, letos představení ve Veselé uličce ... Ale průvod a hlavní akci na náměstí si nenecháme ujít nikdy, jen to chce včas zaujmout pozici v davu Vysmátý !
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   04/11/18, 10:01 pm

Ludmi, my právě měli výhodu rodinného zázemí - jezdili jsme k sestřenici (táta je Znojmák, a já se tam i narodila, i když nikdy nebydlela), takže jsme to měli s noclehem a hned vedle centra. Pár let zpět se ale sestřenka přestěhovala do menšího, jako složili bychom se taky, aspoň než byla na světě malá, ale nějak to nevyšlo Pardon

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.   

Návrat nahoru Goto down

Vaše zážitky a fotky z cest, akcí atd.
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Ostatní :: Off-topic diskuze-
Přejdi na: