Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vkládání obrázků na fórum

Goto down 
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vkládání obrázků na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Vkládání obrázků na fórum   Vkládání obrázků na fórum Empty13/11/17, 10:02 pm

Obrázky na fórum prosím nevkládejte přímo z počítače. Obrázky je možné vkládat pouze přes odkaz! Fórum by to snad nemělo ani dovolit jinak, ale raději na to upozorňuji, protože prostor pro přímé ukládání obrázků je omezený.

DOPORUČENÁ VARIANTA - Použití hostingu pro obrázky

Existuje několik stránek, které umožňují nahrávat obrázky na internet, a přes odkazy je sdílet např. na diskuzním fóru. Jedním z nich je např. [You must be registered and logged in to see this link.], kde si můžete nebo nemusíte založit účet. Založení účtu přináší výhodu v tom, že se k obrázkům snadno dostanete zpětně, můžete si je třídit do galerií apod. 

Krok č. 1 - Nahrávání souboru - Ať už se budete registrovat nebo ne, prosím upravte velikost obrázku na 640x480 nebo 800x600, ať si zbytečně neroztahujeme fórum. Pak už jen klikněte na Vyberte obrázky a vybírejte. 
[You must be registered and logged in to see this image.]


Krok č. 2 - Výběr odkazu pro forum - Jakmile je obrázek nahrán, vyberte z nabídky odkazů Přímý odkaz na fórum a tlačítkem po pravé straně odkaz zkopírujte.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pokud nahráváte více obrázků najednou, lze je zkopírovat hromadně. V nabídce zvolte možnost Hotlink for forums a opět tlačítkem zkopírujte. 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Krok č. 3 - Pak už jen stačí přejít do příspěvku na forum a stisknout Ctrl+V.

Přidávám ještě video - je to nahrané v rychlosti, tak má své mouchy. Bohužel nemám mikrofon, takže je bez komentáře, a nezobrazují se roletky a externí okna. Takže tam jde jezdím myší mimo, obvykle volím možnost z roletky nebo vybírám fotky z průzkumníka. Když bude čas a podaří se, možná ho časem vylepším.


V případě, že máte založen účet, lze se k obrázkům vrátit a přes tlačítko sdílení (Share) vyvolat nabídku. Opět volíte možnost Přímý odkaz na fórum nebo Hotlink for forums.


Varianta č. 2 - Použití nástrojů fóra

KROK č. 1 - Klikněte na tlačítko Insert an Image
[You must be registered and logged in to see this image.]

KROK č. 2 - Klikněte na zelené tlačítko Select files a vyberte obrázky z počítače. Prosím, dodržujte maximální šírku obrázku na 800px (viz níže).
[You must be registered and logged in to see this image.]

KROK č. 3 - Klikněte na tlačítko Send all (zeleně značeno) nebo na tlačítko Send the image to the selected category (červeně značeno). Šírka je stále nastavena na 800px!
[You must be registered and logged in to see this image.]

KROK č. 4 - U obrázku, který chcete vložit, klikněte na Insert the image in the editor (bublinky). Případně lze využít šedé tlačítko Insert all pro vložení všech nahraných obrázků.
[You must be registered and logged in to see this image.]


PROSÍM, PŘED ODESLÁNÍM PŘÍSPĚVKU POUŽIJTE NÁHLED (Preview) a ujistěte se, že vše vypadá, jak má. Děkujeme! Úsměv

Edit 05.02.2018 10:58:14 - postup přes postimage nastaven jako první, doporučená varianta
Edit 09.02.2018 20:29:10 - přidán video tutoriál pro postimage

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 09/02/18, 08:29 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vkládání obrázků na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vkládání obrázků na fórum   Vkládání obrázků na fórum Empty21/11/17, 09:04 pm

Varianta č.3 - Vložení fotky přes webový odkaz

Obrázek na fórum lze vložit i přes přímý odkaz na obrázek (např. z Google, apod.) pomocí tlačítka Insert Image. 
[You must be registered and logged in to see this image.]



Lze vkládat i celá alba, např. z galerie na "rajčeti", té je uzpůsoben následující postup.


Jak získat odkaz?
Obrázky v galerii si seřaďte podle potřeby (dle nabízených možností nebo přetahováním obrázků) a dole pod galerií vyberte možnost "HTML - vložit na web"
[You must be registered and logged in to see this image.]



Zvolte možnost "Vložit fotky"
[You must be registered and logged in to see this image.]



V dalším kroku kliknutím nastavte šířku na 700 px, vyberte všechny obrázky a nakonec zkopírujte odkaz z okénka v pravém dolním rohu (Ctrl+C).
[You must be registered and logged in to see this image.]



Přejděte na forum a klikněte na Insert Image, odkaz vložte do řádku URL (Ctrl+V) a klikněte na Insert.
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vkládání obrázků na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vkládání obrázků na fórum   Vkládání obrázků na fórum Empty11/04/18, 10:42 pm

POZOR - Na postimage.org se pravděpodobně vyskytl problém
Dnes jsem se na něj nemohla dostat, a teď tam svítí hláška:
postimg.ORG domain is locked by Registry, no prior notice.
While we hope to resolve the issue, we chose postimg.CC as our new home.
Please update codes embedded in your websites.

Snad to nějak vyřeší a naběhne to zpět. Do té doby to vypadá, že je potřeba aktualizovat odkazy na obrázky v příspěvcích - aspoň z mého pohledu postupně mizí Smutný Např. v mojí apokalypse jsem aktualizovala úvodní příspěvek, ale první reportáž ne - vidíte tam obrázky?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Vkládání obrázků na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vkládání obrázků na fórum   Vkládání obrázků na fórum Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vkládání obrázků na fórum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Administrátorská sekce :: Ostatní informace pro uživatele-
Přejdi na: