Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Janiky stavební (ne)omyly?

Goto down 
+5
Hellohello
Fidgety
Lucisab
Ludmila
Janika31
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty05/12/19, 04:30 am

Přesně jak píše Ludmila - protože je to naprostá NÁDHERA! Láska ten mod oblohy a počasí z toho dělá úplně jinou hru, navozuje krásnou atmosféru *BRAVO* Strašně se mi líbí zahrada a ty barevné stromy a samozřejmě exteriér farmy i jak je vybavená. Krása
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty05/12/19, 07:20 pm

Páni, tvoje dílko mi úplně vyrazilo dech Šokovaný Láska Láska ty detaily... ta koupelna, ta šicí místnost Láska Láska ta mlha Láska Láska nemám slov... tohle by byl opravdu plný počet bodů! Láska Láska souhlasím s holkami, škoda, že ses nakonec neúčastnila, ale jsem ráda, že jsme mohli farmu vidět aspoň tady Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty06/12/19, 09:35 am

Červenám se Teda děvčata, já nevím, co říct. Vážně mě vaše slova moc překvapila a potěšila. Netušila jsem, že bude mít domek takový úspěch. Moc děkuju Červenám se Pro Tebe Láska Jste skvělá.
Taky mě mrzí, že jsem to do soutěže nezvládla, ale nějak se to blbě sešlo.. Smutný nálada a čas, ale jsem ráda, že jsem ho dokončila i tak, mimo soutěž. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty08/12/19, 02:19 pm

To je tak nádherná farma! *BRAVO* Ty fotky, kdy je zahalená mlhou jsou překrásné Láska Velká škoda, že ses nemohla zúčastnit soutěže.
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty07/02/20, 05:03 pm

Shino i tobě moooc děkuju Láska . Moc si vážím všech komentářů!

Jinak dlouho nebylo slyšet o mém švédském sousedství, ale nebojte, nezanedbávám to, možná jen občas Červenám se Vysmátý .

Každopádně přináším další domek do série i s obyvatelem.

Exteriér:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 House-1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Dum-2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Dum-3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Dum-4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Dum-5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Dum-6

Zimní, noční fotka:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 No-n-zimn-foto

+ ještě jedna zimní Červenám se

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Zimn-d-m

Interiér:

Předsíň:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 P-eds

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 P-eds-2

Obývák:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ob-v-k

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ob-v-k-2

Kuchyň:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Kuchy

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Kuchy-2


Koupelna:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Koupelna

+ rozbitý sprchový kout Chichichi  Nic netypického pro simíka, který obývá tento pozemek. Vysmátý

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Rozbit-sprcha

Ložnice( jen poskrovnu, majitel nemá moc financí a jeho pracovní morálka je dosti mizerná Chichichi

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Lo-nice

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Lo-nice-s-malou-m-stnost

A hrdý majitel:

Peter Larrson

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Peter2

Jeho vášní je hudba, ale pracant je to mizernej.. Chichichi  Jednou ho z práce vyhodili, protože špatně naladil klavír uznávanému umělci.
Když si těžce svou práci vydobyl zpět, tak ho z poměrně slušné pozice učitele hudby na letním táboře, šéf sesadil na prodavače cédeček. A to jen kvůli prohnané kolegyni, která mu vnutila, podle ní hitovku, kterou by měl zahrát na závěrečném představení pro rodiče. Dětem tato hitovka moc nesedla a rodiče dětí z toho byli poměrně vykolejený. Vysmátý Jako náhradu za takovou ubohost chtěli peníze za letní tábor zpět. Když se Peter bránil, že to nebyla jeho chyba, jeho kamarádská kolegyně neváhala ani minutu a zastala se ho stylem: '' Já mu říkala, ať tuhle hrůzu nehraje, že byste raději nějakou starší hitovku, ale on si nedal říct.'' Takže to Peter vyžral i s úrokama, možná se příště poučí a už nedá na úsudek někoho jiného. Vysmátý
Musím říct, že mi ho bylo poměrně líto. Vysmátý Jinak je to hodňouš, jen je poměrně nepořádný a líný. Vysmátý Jeho kuchyň je toho úkazem, ale raději jsem vám sem nedala fotku na ukázku, abyste se nezděsili, co je to za čuňáka Válím se smíchy .

A jeho milostný život míří hezkým směrem. V místním plaveckém bazénu se seznámil s Marykou Nielsson a musím říct, že jim to spolu moc sluší, bohužel nemám fotku, ale určitě časem dodám.

Maryku jste mohli vidět u jednoho z mých švédských domků. Má bratra, kterého skoro nemůže ani vystát a on to má dost podobně. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty07/02/20, 06:37 pm

Překrásný dům! Zbožňuju tu útulnost, co je často k vidění u švédských (nebo obecně severských) interiérů! A tobě se to podařilo zachytit dokonale! Je to nádherný domek, hlavně na té zasněžené fotce vypadá kouzelně. A interiér je jedna báseň Láska  - naprosto boží, tam se bude tvému námořníkovi   bydlet perfektně Vysmátý
Líbí se mi, žes sem dala i jeho příběh - ty pracovní situace jsou vždycky pro mě takové nervy, zdá se mi, že pokaždé vyberu tu špatnou možnost a pak chudák simík vyletí z práce, ani nevím jak. A naopak bych moc ráda viděla kuchyň po jeho zásahu Vysmátý pokud máš fotku, nestyď se ji dát na fórum Vysmátý Mrkající Maryku jsem si našla na minulé stránce, je moc hezká. Jak to vlastně dopadlo s tím jejich domem? A co ten její bratr?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty07/02/20, 07:23 pm

Hello: Moc děkuji za krásný komentář Červenám se . S tou útulností máš pravdu. Skoro každý švédský domek, nebo aspoň v těch, co jsem byla je hrozně útulný, tak jsem ráda, že se mi to snad trochu povedlo ztvárnit i tu. Ono je i trochu rozdíl, když někdo bydlí sám nebo je to celá rodina. Tu jsem byla omezena i financema, nechtěla jsem mu přidávat peníze, protože jsem chtěla aby si vydělal sám a pak dokoupit, co se mu bude líbit. Proto ta ložnice je tak strohá. Červenám se

A s tou prací máš pravdu, ty výzvy většinou ignoruju, ale poslední dobou jsem je začala tak nějak plnit, aby to bylo zajímavější a reálnější. Úsměv A dneska to dopadlo katastrofálně Vysmátý , ale nějak to k němu sedí, že by se mu takové situace mohly stávat. Vysmátý

Tu zaneřáděnou kuchyň určitě vyfotím, momentálně je uklizená, protože když jsem to viděla hned jsem ho nahnala tu spoušť zlikvidovat a to se mi do toho ještě přiotrávil jídlem Chichichi Sakra Vysmátý

Ale určitě to není naposledy, kdy to tam bude vypadat, jako když tam vybouchl hrnec s boloňskou omáčkou Vysmátý .Takže bych mohla takhle předem slíbit, že fotku dodám.. Vysmátý

A co se týče sourozenců Nielsson, tam je to na bodu mrazu. Popravdě jsem za ně moc nehrála, ale napravím to. Maryky bratr Robert je nesnesitelný bručoun. Vysmátý A když jsem tam byla naposledy všechny milé sousedy, kteří ho přišli přivítat v sousedství hned vyhodil z pozemku, takže asi tak. Vysmátý Vysmátý
A to mám pro něj vyhlídnutá i siminku, ale tu vyhodil taky... Vysmátý Vysmátý takže s ním to bude taky ještě zajímavé.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty07/02/20, 10:53 pm

Překrásný domek Jani Láska Láska je úžasně vybavený a krásně útulný Láska a jeho majitel je velký sympaťák, určitě s ním musí být hora legrace Vysmátý jinak s Marykou mu to bude moc slušet Zamilovaní a jsem zvědavá jak se v budoucnu snese s bručounem Robertem Vysmátý a jestli si k sobě přeci jen někoho pustí, když musí každého hned vykopnout Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty11/12/20, 03:18 pm

Tak se zase po dlouhé době hlásím ze svého švédského sousedství, které jsem dnes po dlouhé době zapnula.

Než vám představím majitelé na ukázku pár fotek z exteriéru a malá ochutnávka interiéru. Červenám se

Exteriér:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 5

Interiér ( jen malá ochutnávka, protože nemám ještě hotovo) :

Předsíňka alias zahradnická zašívárna

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 P-edsin

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Predsin-2

Kuchyň

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Kuchyn

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Kuchyn2

Obývák

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ob-v-k

a jedna fotka nakonec:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Maritta-hrob

Komu pak asi patří? Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty11/12/20, 03:27 pm

Nádherný dům, moc se mi líbí tenhle severský styl. Hlavně teda tvůj stavební styl Úsměv Taky ta útulná kuchyňka a zajímavě řešený obývák. Jen ta poslední fotka je smutná, ale máš hezky uspořádané květiny s tou svíčkou, když si odmyslíme ten hrob, je to moc pěkné zákoutí.
Už se těším na další fotky z interiéru Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty12/12/20, 01:52 pm

Včera se mi moc obrázků neukázalo, ale dnes už vidím všechny a moc se mi všechno líbí - jak exteriér, tak i to, cos nám prozatím ukázala z interiéru. *BRAVO* *BRAVO* I já už se těším na zbytek a jsem zvědavá, komu asi patří ten hrob Nevím Prozradíš nám to ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty12/12/20, 02:48 pm

Moc krásný domek, Jani Láska Láska ten obývák je naprosto boží a vůbec dům celkově vypadá naprosto senzačně Láska taky jsem moc zvědavá až nám víc prozradíš o jeho majitelích a toho komu patří ten hrob Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty12/12/20, 08:17 pm

Moc hezké. Souhlas s Lucisab, že obývák je boží!
Návrat nahoru Goto down
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty14/12/20, 03:27 am

Jani, prohlédla jsem si tvé téma. Moc se mi tvorba líbí. Je vidět, že na tebe má Skandinávie velký vliv a moc krásně ti to jde. Líbilo se mi všechno a moc. 😍 Namotivovalo mne to ke tvorbě. Na starém pc mám rozehrání dvojku a v sousedství Sluneční Údolími vyrostlo několik domů. Teď jsem hrála za Dálkorádovi,kteří mají velký dům se sklenikem a chatu v Trojjazersku. Mohla bych si tu taky založit téma, když vidím jak krásně tu stavíš 😊
Návrat nahoru Goto down
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty14/12/20, 03:28 am

Jani, prohlédla jsem si tvé téma. Moc se mi tvorba líbí. Je vidět, že na tebe má Skandinávie velký vliv a moc krásně ti to jde. Líbilo se mi všechno a moc. 😍 Namotivovalo mne to ke tvorbě. Na starém pc mám rozehránou dvojku a v sousedství Sluneční Údolí mi vyrostlo několik domů. Teď jsem hrála za Dálkorádovi, kteří mají velký dům se sklenikem a chatu v Trojjazersku. Mohla bych si tu taky založit téma, když vidím jak krásně tu stavíš 😊
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty14/12/20, 03:10 pm

Moc všem děkuji za krásné komentáře! Moc mě to potěšilo Červenám se Láska

Určitě se brzy dozvíte, komu hrobeček patří a představím i obyvatele. Úsměv

visty: Jsem ráda, že jsem Tě namotivovala Láska určitě se moc ráda podívám na tvé stavbičky ze dvojky Úsměv , co si pamatuju, byla to jedna originální krása za druhou! Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty27/01/22, 10:03 pm

Tak jsem opět zpět i v tomto vláknu. Jelikož jste holky chtěly vidět chatičku z mého příběhu, přidávám ji sem. Červenám se

Chata U Dvou Šišek

Exteriér:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 6

Interiér:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Koupelna

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Koupelna2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Loznice1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Loznice2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Loznice3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ob-v-k

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ob-v-k2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ob-v-k3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ob-v-k4
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty28/01/22, 08:51 pm

Dobře vyladěná chatička, tam by se mi taky líbilo !*THUMBS UP* *BRAVO* *BRAVO* Ta koupelna, povlečení, jen ta socha medvěda v ložnici by mě asi v noci potmě mohla drobátko děsit Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty29/01/22, 07:03 am

Nádherná útulná chatka Láska ideální pro pobyt na horách, je opravdu nádherná.
Ty kontrastní barvy (dřevo vs. zelená) tomu obýváku a kuchyni dodávají zvláštní charakter, působí to tak přírodně, prostě jako zeleň v lese a dřevo a půda. *THUMBS UP*
Moc se mi líbí ložnice (hodně i díky tomu přehozu na posteli a obrazu, ty barevné prvky) a naprosto mě uchvátila koupelna, ta je hrozně roztomilá, zase ta kombinace barev mě dostala Láska To je asi moje nejoblíbenější místnost Úsměv ale líbí se mi všechny. *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty29/01/22, 01:07 pm

Láska Moc děkuju za krásné komentáře! Vyrazily jste mi dech, děvčata. Láska Uplácala jsem ji jako takovou rychlovku, abych mohla začít fotit, co nejdřív to půjde. Úsměv Jsem ráda, že se líbí.

Ludmi: Máš pravdu, taky bych měla infarkt pokaždé, když bych šla uprostřed noci na záchod Vysmátý

Hello: Osobně se musím ztotožnit s tvým názorem, koupelna je taká nejoblíbenější Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty03/02/22, 09:04 pm

Jinak ještě přidávám jeden domek, který jsem už před delší dobou postavila ve svém švédském sousedství. Zatím tam nikdo nebydlí a mám opět jen exteriér. Červenám se

Domek se nachází uprostřed lesa, kompletně mimo obydlenou část sousedství. Andílek

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 6
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty04/02/22, 06:22 am

Přesně takhle si představuju švédské domky *BRAVO* moc se mi líbí kontrast světlého dřevěného obložení a červených oken. Je to tam nádherné, na samotě, pěkně v klidu daleko od civilizace, s tak krásným lesem okolo. Úplně cítím ten čerstvý vzduch Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty04/02/22, 08:49 pm

Ano, moc pěkné bydlení, mezi stromy, dál od civilizace, tam by se mi moc líbilo ! *BRAVO* *BRAVO* To ticho, klid, po ránu ptáčci, případně jiná zvířena kolem ... Krásně představy ve mně Tvůj domek vyvolal, Janiko ! Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty05/01/23, 07:10 pm

Ahojte Andílek

Moc děkuji za hezké komentáře u předchozího příspěvku! Láska Pro Tebe

Jelikož jsem opět začala trochu hrát za svoje švédské sousedství, přináším vám na ukázku jednu z mých kolejí, kterou jsem dnes dokončila abych v ní konečně mohla hrát.

Björkovi Koleje

Exteriér:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 6

Jedná se o dvoupodlažní budovu. Na obou stranách se nachází menší terasy i s dalekohledem, pro pozorování noční oblohy a zvyšování logiky.
Venku se mohou naši studenti vyřádit u basketballu a k tomu si i zvýšit své fyzické dovednosti. Úsměv

A vcházíme dovnitř

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Vstupn-ast

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Vstupn-ast2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Vstupn-ast3

Po pravé straně se nacházejí záchody, po levé zase sprchy a studijní místnos s počítači. Přímo před námi je jídelna s kuchyní.

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Vstup-na-zachody

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Zachody

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Divci-koupelna

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Koupelna-chlapecka

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Koupelna-chlapecka-2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Mistnost-s-pocitaci

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Mistnost-s-pocitaci-2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 J-delna

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 J-delna-2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Kuchyn

Po schodech se dostaneme do druhého patra, kde se nachází společenská místnost pro kolektivní studium či zábavu a pak také samotné pokoje.

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Spolecenska-mistnost

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Spolecenska-mistnost-2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Spolecenska-mistnost-3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Spolecenska-mistnost-4

Ukázka jednoho z pokojů.

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ukazka-pokoje

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Ukazka-pokoje-2

Pokoje jsou vybaveny všechny stejně  Úsměv . Zaleží pak na daném studentovi, jestli si provede změny či nikoliv.  Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty05/01/23, 09:31 pm

Moc pěkné studentské bydlení, tam se to bude Simíkům studovat a dospívat jedna báseň ! *BRAVO* *THUMBS UP* Nejvíc se mi líbí ty sprchy a společné prostory, jen bych možná v patře radši ještě ohraničila to schodiště, takhle bych měla pocit, že mi Simíci propadnou do přízemí Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Janiky stavební (ne)omyly?
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Janiky tvořeníčko
» Stavební inspirace
» Stavební výzva „Dům pro Kolikokoli"
» Pravidla pro stavební výzvy
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: