Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Janiky tvořeníčko

Goto down 
+7
Lucisab
Janika31
soarka
Fidgety
Hellohello
Ludmila
Shina
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty09/01/21, 05:37 pm

Nádherné stromy a krásný nový kabátek pro naše simíky Láska Láska už se moc těším až všechno budu moci vyzkoušet ve hře, jsi moc šikovná Jani Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty28/01/21, 02:26 pm

Vše Vám chci moc poděkovat za takový ohlas.  Láska Moc si Vaší podpory vážím.  Pro Tebe Láska

Jinak dnes trochu z jiného soudku. Měla jsem chuť tvořit nějaké simíky a rozhodla jsem se pro něco podle předlohy. V tomto případě se jedná o mobilní hru Gardenscapes
Moc hry na telefonu nehraju, ale tuhle hru jsem si zamilovala i když mě kolikrát naštve Vysmátý

Každopádně zpět k podstatě věci. Rozhodla jsem se vytvořit nějaké ikonické postavy z této hry a nemohla jsem začít jinak než s největší ikonou této hry a tou je:

Austin


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Austin


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Austin-2

a pár fotek reálné postavy Austina z Gardenscapes

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 C0ieAYse

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Garden-Scapes-Feature-Image2
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty28/01/21, 08:06 pm

No tak ten se ti povedl Jani Pusinka Pro Tebe Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty28/01/21, 09:52 pm

Docela zajímavý týpek Mrkající *BRAVO* Toho pejska budeš tvořit taky ?
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2722
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty29/01/21, 05:21 pm

Jé, Austin z Gardenscapes! Strašně moc se ti povedl! Úsměv *BRAVO* Láska Je to super hra, pořád nutí člověka hrát dál a dál.
Bylo by pěkné, kdybys mu pořídila i toho pejska, jak píše Ludmila, aby nebyl na tu velkou zahradu sám Úsměv Opravdu vydařená podoba a perfektní nápad! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty31/01/21, 05:17 pm

Moc děkuju holky  Láska

Jsem ráda, že se líbí. 
A hafíka Barneyho určitě taky vytvořím..  O:-)aby nebyl Austin tak sám.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty31/01/21, 09:03 pm

Strašně moc se ti povedl Jani Láska Láska tuhle hru přímo zbožňuji, i když mě občas taky pořádně štve Vysmátý zatím jsem ji nepustila od roku 2016 Vysmátý určitě taky hlasuji za jeho pejska Láska a už se moc těším na další postavy ze hry Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty12/02/21, 12:25 pm

Luci, moc děkuji i Tobě  Láska Pro Tebe

Tak jsem vytvořila další postavu z GS a tentokrát je to Olivia-matka Austina

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Olivia640
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty12/02/21, 05:46 pm

Moc hezká dáma, a ta krásně vzorovaná halenka *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2722
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty13/02/21, 05:48 am

Je krásná... a ta halenka mě taky zaujala Úsměv Láska moc se ti povedla. *BRAVO* Líbí se mi její pohled a pronikavé modré oči, taky rtěnka s podobnou barvou, jako je na halence Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty14/02/21, 06:33 pm

Jani, Olivia se ti neuvěřitelně povedla Láska těším se, jak si poradíš s dalšími postavami z Gardenscapes Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty16/02/21, 09:03 am

Moc všem děkuji za krásné ohlasy  Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty17/02/21, 02:42 pm

Tak jsem tu zase  Vysmátý Dneska, ale trošku z jiného soudku. Podařilo se mi nemožné, respektive nemožné před několika lety, když jsem se chtěla naučit konvertovat, meshovat, apod.

Podařilo se mi vytvořit vlastní posebox, musím říct, že není dokonalý. 4tá a 5tá póza má pár chyb na kráse.  Smutný U 4té se překrývají podivně ruce i když v Milkshapu to vypadalo dobře a u 5té prsty trochu procházejí skrz nohu, ale vypozorovala jsem, že to záleží i na tom, co daná simka nebo simík má právě na sobě. Nejhorší je, že se to nedá opravit, respektive dá, ale s tím, že to člověk musí udělat celé znovu a to by byl očistec. Musím říct, že tvorba póz je vůbec jedna z nejhorších věcí.  Zmatený Takže moje lenost zvítězila a žádné předělávání se nekonalo.

Každopádně kdyby přeci jen někdo chtěl posebox už je ke stažení. Možná nějaké pózy budou užitečné.

Tady náhled:

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Main-photo

index póz + ikonka krabičky

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Preview

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Icon

a ještě referenční obrázek póz, který mi byl inspirací:

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Poses-study-3-reference-sheet-by-himmely-ddjxqku-fullview

Snad se bude líbit.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2722
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty17/02/21, 08:09 pm

No tohle Šokovaný já nestačím zírat!!!   Poseboxy jsem vždycky považovala za úplně jinou kategorii, umění z úplně jiného světa a připadalo mi to nedosažitelné! A podle tvého popisu to taky zní strašně složitě, ale výsledek je perfektní - strašně moc se ti to povedlo! Láska *BRAVO* *BRAVO*  Jsou to moc krásné pózy a rozhodně užitečné! Úsměv *THUMBS UP*  A když se něco malinko někde překrývá a ještě je to tím, co má simka na sobě, tak je to úplná maličkost Mrkající  Opravdu to vypadá naprosto úžasně!
Ani si neumím představit, kolik práce ti to muselo dát!
Já se právě snažím udělat si pořádek v poseboxech, ale je to práce ještě na hodně dlouhou dobu - nejhorší je, že si ani nepamatuju, které pózy najdu v kterém poseboxu, tak jich většinu ani nevyužiju.
V každém případě si okamžitě jdu tvůj posebox stáhnout (tady určitě nezapomenu, bude jednoduché si je pamatovat, protože jsou od mojí oblíbené tvůrkyně  Láska a navíc jsou pěkně nafocené) a už přemýšlím, u kterých příběhů by která póza šla využít! Opravdu perfektní práce a já ti za ty pózy moc děkuju Pro Tebe Mrkající budou se hodit Úsměv

Napadá mě - Červenám se prolezla jsem snad celý internet, ale nikde není póza na normální podání ruky (třeba stejná animace, jako když se třeba simíci seznamují poprvé a podají si ruku, nebo nějaká jiná podobná póza, kde se chytnou za ruku) - prozatím to řeším tak nějak oklikou, ale nastavit to trvá strašně dlouho a mám s tím problém snad u každého příběhu...   nevím, jak moc je to složité na vytvoření a jestli by se ti do toho vůbec chtělo (ta tvorba poseboxů zní dost hrozně a složitě, kdo ví, jak by to vůbec šlo, když jde o párovou pózu a naprosto chápu, kdyby se ti do ničeho takového vůbec ani nechtělo), ale kdyby ano, tak by to byla úplně záchrana Aha Červenám se ale je to jenom takový návrh, vůbec to nemusíš brát vážně  *OK*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty17/02/21, 08:18 pm

Velmi zajímavé pózy ! *BRAVO* *BRAVO* Určitě se budou někomu hodit, jak píše Hellohello *THUMBS UP* Moc tě obdivuju za to, že ses do tak náročné věci pustila, to bych nedokázala, ani kdyby mi jezdili parním válcem přes palce u nohou Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty18/02/21, 09:01 am

@Hellohello : Moc děkuji za krásná slova  Láska , jsem ráda, že se líbí a budou užitečné... Andílek Já sama nad tím ještě uvažuju jestli mám alespoň tu jednu předělat. Nějak mě to trochu štve... Smutný 

Ona jedna věc je to modelování v MS..to je občas dost hnus, ale potom sestavování toho samotného poseboxu, to je teprve oříšek, musí se na to člověk soustředit a několikrát to kontrolovat, protože jedna malá chybička a už to nebude fungovat. Ale popravdě tady mi dalo hodně zabrat to modelování..  Smutný občas to nejde, jak bych si přála a ještě nemám v ruce tolik těch fíglu, ale našla jsem i nějaký tutoriál pro Blender tak možná zkusím ještě tam. Blender je na ovládání lepší.  Úsměv

Jinak já dávám poseboxy nějak dohromady, dělám zálohy i od různých tvůrců, kteří už nepostují  a nebo kteří se rozhodli dříve neplacený kontent hodit na Patreon ( Trinity+Klira) kdyby jsi chtěla, můžu ti poslat moje linky. Mám to i s indexama pro lepši orientaci.. Úsměv

Absolutně chápu, že čím je těch poseboxů víc, tím je horší se zorientovat, navíc jde udělat tolik zajímavých kombinací s overlay pózama apod. To jsem taky přemýšlela, že bych ještě dala nějak dohromady, ale zatím to furt odkládám.. Vysmátý

A co se týče toho návrhu, určitě to zkusím Úsměv jen ještě musím dostudovat couple poseboxy, ale na to jsem našla, že právě o dost líp funguje Blender. Tak uvidím, jak mi to půjde.  Červenám se

@Ludmila - Moc děkuji Ludmi za hezká slova Pro Tebe , já věřím, že by se ti to určitě taky povedlo. Když se v tom člověk trochu zajede už to není tak hrozný, jak to vypadalo ze začátku.  Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2722
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty19/02/21, 04:39 am

@Janika31 - to bych byla moc ráda za ten seznam linků Úsměv je to hodně užitečné. Sama si dělám takový přehled, píšu si i věkové skupiny pro každý posebox + mám i složku s obrázky těch póz (dá fušku sehnat obrázky póz k některým poseboxům... ještě před pár měsíci všechno bylo normálně dostupné, ale zjišťuju, že už teď plno obrázků chybí nebo některé stránky byly zrušené Smutný ), ale jsem teprve možná v jedné pětině toho seznamu. Říkám si, jestli to vůbec dodělám Nevím Pár poseboxů od Kliry mám ještě z doby, než je dala na Patreon, ale nedávno jsem procházela různé stránky s poseboxy a opravdu hodně tvůrců to tak v poslední době dělá. Dá to hodně úsilí vytvořit, tak je to pochopitelné Úsměv

A držím palce, aby to s Blenderem šlo o hodně jednodušeji. Tahle tvorba zní jako noční můra SOS musí to být hrozně složité. Doufám, že to půjde časem líp a líp. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty19/02/21, 08:51 am

@Hellohello : To máš pravdu, plno už toho nefunguje.. Smutný což je škoda. Já zkoušela projet nefunkční stránky web.archivem a něco se mi ještě povedlo zachránit  Vysmátý

Jinak co se týče Kliry a Trinity ať si dělají, co chtějí, ale nechápu proč když jejich poseboxy byly celá léta free je najednou musejí dát na Patreon za směšně vysokou částku. Jedná se tady o ty staré poseboxy....

Je to dřina, to máš pravdu, ale mě osobně by nenapadlo z nikoho tahat peníze za kontent, který je dost pochybný. Já sama to dělám proto, že mě to baví a chci někomu dalšímu obohatit hru  Úsměv , ale jak říkám, je to jejich věc a pokud jim za to někdo platí budiž, jen mě udivuje, že chtějí tahat peníze i za to, co měly dávno free.

Ale je pravda, že Klira sdílela celou svou složku se starými poseboxy na Simfileshare.. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2722
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty19/02/21, 11:04 am

To máš naprostou pravdu, přesně s tebou souhlasím! To mě taky zarazilo a bylo mi to líto, protože jsem tehdy některé poseboxy nestáhla, když byly ještě zdarma... až později mi došlo, že bych je potřebovala. Ale nevadí, nějak si poradím i bez nich. Něco jiného by bylo dát jako placený content něco nově vytvořeného, od samého začátku. Ale poseboxy, co existují už roky a celou dobu byly zdarma. Tydýt

Já třeba jsem zrovna typ člověka, co by za tyhle věci neplatil. Připadá mi to zbytečné (ale nic proti lidem, kteří za to platí, je to na každém). Už tak jsem dala plno peněz za hru (a jiné hry), ani nechci pomyslet, kolik to dělá v součtu. Samozřejmě tím dostanu oplátkou plno hodin zábavy, tak je to něco jiného (i když některé firmy doslova rýžujou z lidí prachy na tolika datadiscích a dodatcích a maji propracovanou strategii, jak z lidí vytáhnout ještě víc).

Jsem těm tvůrcům strašně moc vděčná, že něco takového vytvořili, plno poseboxů, oblečení, objektů... ale připadá mi zbytečné za to dávat peníze, vystačím si bohatě s downloady, co jsou zdarma. A je fakt, že si tvůrci zaslouží velké uznání za tu obrovskou dřinu a kopu času, co do toho dali, ale když už, tak se mi spíš líbí sponzorování na dobrovolné bázi s tím, že to je zdarma ke stažení. A myslím, že se vždycky našlo hodně lidí, co rádi přispěli i penězi, když si to mohli dovolit.

Přesně, když něco tvoříme, děláme to z lásky k té hře a hlavně proto, aby to udělalo radost i mnoha dalším lidem. Láska Když se do toho vcítím a kdybych já něco takového uměla i na nejvyšší úrovni, přesto bych si za to nechtěla nechat platit.
Připadá mi trochu smutné, když se dají stáhnout leckde třeba i kvalitnější věci (nemluvím o těchto poseboxech, ale obecně) a tito šikovní tvůrci z toho nemají ani cent a přesto chrlí nové věci jako na běžícím pásu, protože do toho dávají srdce a taky do toho investují spoustu volného času, který by mohli vložit do něčeho jiného a třeba tím i vydělávat. Ale není všechno na světě jenom o penězích. Nene
Na druhou stranu si každý může zvolit, co se svými objekty udělá. A klidně je dát jako placené nebo si nastavit tvrdé podmínky, co se týká zacházení s jejich downloady. Ale potom mi bývá líto, když nějaký tvůrce zavře svoji stránku a nedá nikde svoje objekty ke stažení, neexistuje žádná záloha. Pak se kolikrát snažím dohledat mesh a on už neexistuje. Plačící ještěže existují lidi, kteří aspoň něco zálohují. Ale horší je, když je zrušená i záloha, třeba Sims Graveyard Plačící


Takže ti chci znovu moc poděkovat za tak krásné objekty, co vytváříš Láska Pro Tebe pro mě je obrovská radost mít je ve hře Úsměv Mrkající máš talent na tvorbu a jsi moc šikovná (po mnoha stránkách, i psaní příběhu, taky stavby, tvorba simíků, oblečení, objektů - exceluješ snad ve všech oblastech Sims! Úsměv A určitě i v plno dalších oblastech mimo Sims). Opravdu máš můj hluboký obdiv Pro Tebe

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty19/02/21, 02:50 pm

@Hellohello : Jo, tak to máme stejně  Smutný , ale kdo měl tušit, že se tohle stane. Já právě jsem taky typ člověka, který by za downloady neplatil, raději si stáhnu to, co je zdarma a nebo si to upatlám nějak sama  Vysmátý


A musím souhlasit, kdybych měla spočítat, kolik peněz už jsem vrazila do her, tak bych teď byla ve vatě  Vysmátý, ale jak říkáš, ta zábava za to stojí a kdyby člověk nechtěl a nebo nemohl, tak si to nepořídí.  Úsměv

Co jsem se tak dívala plno tvůrců má právě ten dobrovolný příspěvek ve stylu ,, Buy me a coffee'' což se mi docela líbí, ale sama to nemám. Jak říkám, kdybych nechtěla tak to nedělám a ven to taky nepustím, ale jsem ráda, když se můžu s někým podělit a ten dotyčný z toho má radost.  Úsměv

O sims graveyard vím, netuším, proč to zase krachlo.. Smutný , ale mají twitter, kde píší nějaké info, tuším.

Jinak já moc děkuju za ta krásná slova, neskutečně si toho vážím, opravdu  Láska Ale jsem sama ještě dost nespokojená, na všem hledám tunu chyb  Vysmátý a snažím se je pak ještě opravit, pak to dopadá, tak jak to dopadá a já ven vypouštím milion updatů k jedné věci.  Vysmátý

Opravdu moc děkuju, jsem ráda, že to moje tvoření k něčemu je a někdo z toho má radost i užitek  Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty01/03/21, 10:11 pm

Jani tvoje tvorba je naprosto úžasná Láska Láska nový posebox se bude určitě hodit do hry a už úplně vidím svoje simíky z příběhů, jak si ho užijí plnými doušky Láska

Jinak taky popravdě nechápu osoby, co si nechají platit tak vysoké částky za downy, které byly navíc dříve zdarma Zmatený taky bych si za svoje výtvory nenechala platit, přijde mi to podivné Zmatený mám to v tomhle podobně jako ty Jani Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty11/03/21, 04:27 pm

Moc děkuji Luci za komentář  Láska

Jinak přináším další kousek oblečení, tentokrát něco pro pány  Andílek

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Preview

Recolors:


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Recolors

K mání na mém Tumblru pro zájemce.  Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty11/03/21, 10:00 pm

Á, další pěkný kousek do Simího šatníku ! *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2722
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty12/03/21, 04:16 pm


Šokovaný Tak ty jsou perfektní Láska Pro Tebe hned si je jdu stáhnout, kvalitního oblečení pro simí kluky není nikdy dost!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty12/04/21, 10:40 am

Já moc děkuju za krásnou zpětnou vazbu  Andílek. Budu se opakovat, ale vážně si cením každého slova.  Láska Jste moc milé!  Láska

Jinak přináším pár dalších dárečků. Zapomněla jsem to tady aktualizovat. Přidala jsem je jen na tumblr, ale sem jsem nějak zapomněla. Moc se za to omlouvám.

Každopádně to byly dárečky k Velikonocům, už je sice po, ale to snad ničemu nevadí  Červenám se

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Uvod

Part1

Něco málo z Build and Buy sekce 

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Preview

Co je v setu zahrnuto?

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Items

Wicker Whim set :
Křeslo, Sedačka, Obraz, Dřevěná podlaha a jarní tapety

(více info na mám Tumblru)


Recolory:


Obraz:


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Painting-frame-swatch



Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Painting-swatch


Křeslo a sedačka


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Wicker-set-frame-swatch



Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Pillow-swatch



Dřevěná podlaha


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Floor-swatch



Tapety

stejné květované motivy, jako u polštářků křesla a sedačky a k tomu dřevěné obložení ve dvou variantách:

Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Wall-base-swatch

Part 2


CAS sekce


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Uvod

V této části jsem se soustředila na CAS itemy. 

Leonora Hair, Emmibouquet Lipstick a nakonec set pih. 

Recolors:


Leonora Hair


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Swatch01


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Swatch02

Rtěnky


Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Lip-Swatch

A pihy můžete vidět na úvodní simince.  Andílek

Opět více info + download na mém TUMBLRU

Snad se bude líbit.  Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky tvořeníčko   Janiky tvořeníčko - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Janiky tvořeníčko
Návrat nahoru 
Strana 11 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Janiky stavební (ne)omyly?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše tvorba - TS2-
Přejdi na: