Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kopie nejmenšího anglického hradu

Goto down 
+5
Hellohello
Fidgety
Lucisab
soarka
Ludmila
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kopie nejmenšího anglického hradu - diskuze   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty26/03/18, 08:37 am

Jé, super, tak vítej mezi námi Mrkající
To potvrzení registrace je kvůli bezpečnosti fóra...snažím se to potvrzovat co nejdříve, ale nejsem na mailu nonstop, tak mě mrzí, žes to nestihla Smutný Ale můžeš si v sekci "Vaše domky" založit své stavební vlákno a dát domek tam, rádi se podíváme i dodatečně Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty26/03/18, 12:28 pm

Protože jsme se tu rozkecaly, a téma se nám trochu natáhlo, oddělila jsem diskuzi do samostatného tématu - ZDE, aby se nám pak lépe hodnotilo a nemuseli jsme projíždět tři stránky.
V tomto tématu poprosím Ludmilu o vložení pravidel hodnocení, a následně sem až do vyhlášení vítězů vkládejte prosím opravdu jen hodnotící příspěvky. Ostatní diskuze může samozřejmě probíhat ve výše uvedeném diskuzním tématu Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty26/03/18, 08:04 pm

Vítám také novou přispívající, v životě by mě nenapadlo, že to ještě někdo stihne takhle vlastně za pět minut dvanáct Mrkající A abych to tedy nezdržovala, děkuji tímto Fidgety za promptní schválení pravidel hodnocení, která vypadají takto :
- hodnotíme klasicky 10 body, rozdělenými na 5 bodů za dodržení pravidel a 5 bodů za celkový umělecký dojem a provedení
- body může přidělovat každý z fóra, tedy i soutěžící, ale samozřejmě nehodnotíme své dílo
- hodnotit se bude do 3.4.2018 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí.
Přehled soutěžících :
- soarka
- Kolikokoli
- Shina
- Lucisab
- Fidgety
- Hellohello
- Ludmila
- Veverka299
- Sarah666

Tak hurá do hodnocení, ať se můžeme věnovat bunkrům Čauec
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty26/03/18, 08:23 pm

Taky tě tady moc vítám Sarah666, je super, že je nás v soutěži tolik Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty29/03/18, 08:11 pm

Když se k tomu nikdo nemá, tak začnu já Aha  Prvně bych ale chtěla říct, že ta čísla vůbec neodpovídají mým dojmům z této soutěže! Pokud bych to měla vystihnout adekvátně, tak bych se u všech pohybovala mezi 9 až 10 body, leč na desetiny nejedeme Pardon  Těší mě, kolik se nás s touhle výzvou popralo, a oceňuji tu práci, která za tím byla, protože se tu sešly krásné hrady s krásnými interiéry a zahradami. No, tolik k úvodu, jdeme na to...

- soarka – 5+3=8b. - Krásná úvodní stavba, i bez věžiček (za které mínusy nedávám) je to jasný hrádek, pěkně zařízený. Přesto mi pár detailů neladí – na to, že je to minihrad, mi některé místnosti přijdou příliš velké, asi bych někde ubrala nějaký ten čtvereček. A i ve vybavení občas něco bije proti ostatnímu stylu do očí, např. křesla z Ikea.
- Kolikokoli – 5+4=9b. – Nádherný hrad a krásná zahrada. Pro mě by to bylo dokonalé, nebýt těch svítivých oken a kachliček – navíc, když se to potká dohromady, tak z toho až bolí oči  Smutný  Tuším, že to bylo nejspíš myšleno dobře, aby to bylo více dle předlohy, ale z mého pohledu to spíš ruší jinak krásně sladěný a zařízený interiér.  
- Shina – 5+5=10b. – To veledílo můžeš právem psát bez uvozovek, protože mě tvůj hrádek přijde perfektní. Zase na to koukám, a říkám, si, kde se to v těch čtyřkách bere, že to tak dobře vypadá - já v té hře tak hezké věci nemám  Vyplazující jazyk
- Lucisab – 5+4b. = 9b. – Ta zahrada  Láska , tu jsem si musela prohlídnout několikrát, opravdu kouzelná. Celý hrádek je moc krásný, opět je to jen o detailech (volba venkovní zdi apod.).
- Fidgety - XXX
- Hellohello – 5+4b. = 9b. – Další nádherná zahrada, a ti koníci…I interiér je nádherný. Bohužel tady mě nějak neoslovila ta stavba samotná – působí proti originálu tak nějak roztaženě.
- Ludmila – 5+3b. = 8b. – Myslím, že pochyby u tebe nejsou na místě, mně se tvůj hrádek moc líbí. Je na něm kus práce, mají i stylové vozidlo, prostě krásné. Ty body vypadají hrozně, ale po celých bodech to nějak rozdělit musím - jinak by to bylo jen o desetinky.
- Veverka299 – 4+5=9b. – Tak to je taky nádhera! Stavba krásná, zahrada úchvatná. Jen možná byly zbytečné ty zvýšené stropy, a v kuchyni mi chybí červený obklad, což je škoda, ale u místnosti, která má být dle předlohy, je to podle mě bohužel důležitý detail.
- Sarah666 – 4+3=7b. – Moc krásná prvotina. Jen mi hrad přijde opět trochu roztažený, navíc tady už zásadněji nesedí půdorys (koupelna a chodba mají být o něco zapadené proti zbytku stavby). I když bodově mi to vyšlo takto, určitě se není za co stydět a doufám, že uvidíme i další tvé stavby. Příště jen doporučuju zkusit fotit i exteriér bez čtverečků Mrkající

Já s tím hodnocením vůbec nejsem spokojená, ale pořád si opakuju, že se samými desítkami by ta soutěž postrádala smysl. Tak se snažím být subjektivní a objektivní zároveň, až mi z toho jde hlava kolem Zmatený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty30/03/18, 04:26 pm

Tak jdu na to :)
- soarka – 4+3=7b. - Je to hezký hrádek, ale moc velký a jsou tam odchylky od předlohy (například že chodba má 2 místnosti a pár dalších), zahrada je hezká, relaxační :)
- Kolikokoli - xxx
- Shina – 4+5=9b. – Naprostá nádhera a dokonalost, jsou tam také nějaké odklony od předlohy, proto mínusík za to. Ale jinak  Láska
- Lucisab – 5+3b. = 8b. – Zahrada se mi líbí, celkově mi přijde hrádek zvenčí strašně smutný, ale to je asi tím TS2 osvětlením. Vybavení je zase takové příliš obyčko. Ale jinak moc hezké.
- Fidgety - 5+5b. = 10b. - Mám bradu až na zemi. Nádhera.
- Hellohello – 5+4b. = 9b. – Zahrada krásná, koně úžasní, interiér hezký, nicméně možná až moc přebílený (vypadá příliš moderně).
- Ludmila – 5+4b. = 9b. – Pěkný hrádek! Rozptyluje mě tam jenom trochu ta střecha :D.
- Veverka299 – 4+4=8b. – Krááásné. Vysoké zdi tomu spíš ubližují, ale jinak je hrádek zvenčí nádherný. Uvnitř je na mě opět přebíleno a chybí tam ty červené obklady a jiné detaily.
- Sarah666 – 3+3=6b. – Na prvotinu pecka  *THUMBS UP* Jsou tam však chybyčky ohledně předlohy - především samotný půdorys. Co se týče vnitřního vybavení, chtělo by to trošku více zapracovat na detailech - co se k sobě hodí a co ne. Třeba ten kobereček v koupelně mi přijde hrozně rušivý. Zahrada je moc pěkná :)

Nooo, tohle bylo složité!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty31/03/18, 05:11 pm

Ze všeho nejdříve bych chtěla říct, že všechny hrádky jsou krásné. Každý je originál a každý má nějaký prvek, který je jednoduše kouzelný *THUMBS UP* Už jenom proto bylo tohle hlasování jedno z nejtěžších jakých jsem se kdy účastnila, ať už tady na fóru nebo na tom předchozím Mrkající

Snažila jsem se všímat si všech možných detailů, abych každou stavbu zhodnotila co možná nejlépe, i když ještě teď se mi z toho točí hlava Zmatený Poslední dny jsem vlastně nedělala nic jiného než jsem čučela do pc nebo mobilu a koukala jsem na hrádky Vysmátý doma si už ze mě dělali legraci Vysmátý ale teď už k samotnému hodnocení...


- soarka 5 + 3 = 8b - Moc hezký úvodní hrádek. Bohužel některé místnosti mi také přijdou poněkud větší a některé i prázdnější. Jinak se mi moc líbí všechny ty drobné detaily, co máš rozmístěné po hrádku jako např. časopisy v ložnici nebo třeba košík s pletením v obývacím pokoji Mrkající. Zahrada je moc krásná, strasně se mi líbí to posezení co máš venku, úplně tam na mě křičí majitelčina láska k zahradě  *THUMBS UP*
- Kolikokoli 5 + 4 = 9b - Hrádek působí zvenčí impozantně a zahrada je moc hezky řešená. Jediné co mi poněkud nesedí jsou ta svítivě žlutá okna, ta poněkud ruší můj celkový dojem Smutný. Jinak je uvnitř všechno pěkně sladěno.
- Shina 5 + 5 = 10b - Tak do tvého hrádku jsem se zamilovala na první pohled!  Láska Překrásná zahrada, krásné vybavení domu. Všechno pěkně ladí, prostě nádhera  *THUMBS UP*
- Lucisab ---
- Fidgety 5 + 5 = 10b - Tvůj hrádek je překrásný!  Láska Opravdu jsem nevěděla kam se dívat dříve, jestli na samotnou budovu nebo na krásnou zahradu (moc se mi líbí to jezírko  Láska ). Musela sis dát velkou práci s kompletní stavbou celého hrádku a i domu pro hosty. Vnitřek domu je hezky sladěný (a oceňuji, že si se pokusila vyfotit i stejnou fotografii předsíně jako je to v originálu, i když za tohle ti body samozřejmě nepřičítám Mrkající)
- Hellohello 5 + 4 = 9b - Zajímavé řešení sloupků v TS2! Obdivuji způsob, jak jsi na to přišla  *THUMBS UP* (já se s tím svým mordovala několik hodin než jsem to nakonec úspěšně vzdala a tak je můj hrádek bez sloupků  Vysmátý ). Jediné, co kazí můj dojem je to, že díky jednotné barvě zdiva působí hrádek hodně moderním dojmem a tím poněkud uniká předloze Smutný. Jinak ale máš nádhernou zahradu s koníky a obdivuju, že jsi se pustila i do stavení domku pro hosty, stejně jako Fidgety ti to muselo dát hodně práce  *THUMBS UP* . Vnitřek hrádku je moc hezký. Moc se mi líbí např. jídelna, ty židle jsou nádherné  Láska .
- Ludmila 5 + 3 = 8b - Rozhodně svůj hrádek nepodceňuj, je moc povedený Mrkající vidím další zajímavé řešení sloupků  *THUMBS UP* . Zahrada je moc příjemná, nejvíce se mi tam líbí to posezení mezi živým plotem  Láska . Uvnitř hrádku se mi některé místnosti líbí více jiné méně, ale pokud bych si měla vybrat jen jednu, tak nejvíce se mi zamlouvá jídelna  Úsměv
- Veverka299 4 + 4 = 8b - Hrádek vypadá zvenčí hezky, akorát škoda těch vysokých stropů, díky nim vypadá domek hodně úzký. V kuchyni chybí ty červené obklady, proto ti musím ztrhnout jeden bod Smutný. Dům je jinak pěkně sladěn, ale někde je na mě až moc modré. Jinak v ložnici jsem si zamilovala tvoje záclony  Láska . Ale ze všeho nejvíce obdivuji tvoji zahradu. Jezírko, altánek a cestička olemovaná těmi maličkými keříky... krása!  Láska
- Sarah666 4 + 3 = 7b - Moc pěkný hrádek, úplně z něj cítím tu historii Úsměv Obdivuji další zajímavé řešení sloupků  *THUMBS UP* . Bohužel ti ale musím ztrhnout bod za nedodržení půdorysu Smutný Díky hodně velkým místnostem působí některé poněkud poloprázdně  Smutný . Jinak je hrádek moc zajímavě vybaven (ten gauč...  Láska ) a už se těším až uvidím další tvoje dílka Mrkající (jenom bych ti pro příště doporučovala fotografovat místnosti s rozvícenými světly, aby nebyla v hrádku taková tma, ale za to ti samozřejmě body neodečítám Mrkající) Jinak zahrada je moc povedená Mrkající a domek pro hosty ti musel dát určitě také spoustu práce Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty01/04/18, 10:10 am

Čas se krátí, takže využívám volné chvilky a tady je hodnocení, které mi tentokrát připadá mimořádně těžké, přesto to musím nějak odstupňovat a hodnotit přísně, i když se mi vůbec nechce. Doufám, že nikomu neublížím, každý by si zasloužil plný počet bodů. Nejtěžší ze všeho je pro mě vždycky si v hlavě srovnat ten rozdíl TS4 a TS2 a nenadržovat TS4, kde je grafika opravdu oslňující a líbívá Úsměv samozřejmě nehodnotím, co v TS2 nejde postavit. Taky se snažím projíždět půdorysy a všímat si všech možných detailů. Všechny ty hrady jsou moc krásné! Láska


- soarka - 3+5 = 8 - Působí opravdu útulně a domácky. Jak už tu někdo přede mnou zmínil, je vidět ta zapálenost majitelky do zahradničení. Bohužel musím strhnout pár bodů za některé odchylky od předlohy, např. ta vstupní chodba, dále kuchyň působí větší, než na předloze, některé nesourodé styly.
- Kolikokoli - 5+4 = 9 - Majestátní dílo, ta zahrada je úžasná, k tomu to krásné okolí. Fotky jsou uchvacující, za exteriér bych přidala i více bodů, kdyby to šlo Úsměv v interiéru se mi líbí zařízení, ale některé ty fotky jsou přesvícené. Nevím, čím to je, jestli je to tak v TS4 defaultně (např. u mě to tak bylo v TS3)? V kuchyni jsou ty barvy příliš kontrastní, svítivě bílá vs. žlutá na oknech vs. zářivě červené kachličky.
- Shina - 5+5 = 10 - Krásný hrad, vše dodrženo, příjemné barvy, krásné vybavení, nádherná zahrada + hezky nafoceno. *BRAVO*
- Lucisab - 4+5 = 9 - Stává se mi málokdy, že z fotek zahrady cítím vůni těch květin a tohle je právě ten případ. Všechna pravidla dodržena, jen ta fasáda podle předlohy měla být spíše z cihel nebo kamenného obložení. Na pohled se mi ale moc líbí. Interiér je útulný. Některé modernější kusy nábytku uvnitř mi vůbec nevadí, nebylo dáno, z jaké doby má mít hrad vybavení. *THUMBS UP*
- Fidgety - 5+5 = 10 - Další nádherná zahrada a exteriér. Líbí se mi i ta vedlejší stavba. Celkově je to moc krásné a hezky propracované, uvnitř působí strašně útulně a sedí mi to ke stylu anglického venkova. Ráda bych se tam ubytovala Láska
- Hellohello ----
- Ludmila - 5+4 = 9 - Není důvod se tak podceňovat - tvoje stavba je moc hezká, líbí se mi, že ses pustila do těch sloupků a je to zajímavé řešení. Moc se mi líbí interiér. Zahrada je taky moc pěkná, to auto je perfektní doplněk. Asi jediný detail - střecha je u předlohy tmavší, spíše došeda.
- Veverka299 - 4+5 = 9 - Velká škoda, že v kuchyni není červený obklad - je mi hrozně líto, že proto musím dát bod dolů, protože to byla místnost zadaná v pravidlech (i když bych osobně preferovala tvoji světlou kuchyň), jinak mě totiž tenhle hrádek naprosto okouzlil a byl by to plný počet. Potom ještě půdorys horního patra - měla by být stěna mezi ložnicí a tou užší částí, kde jsou schody. Ta zahrada, altánek, cestičky, krásné květiny, to vybavení interiéru, všechno je úžasné! Působí to tak čistě a zámecky a zároveň útulně Láska Moc se těším na tvoje další stavby, ještě jednou - vítej na fóru.
- Sarah666 - 3+4 = 7 - Vítej na fóru, mám radost, že se tentokrát zúčastnili dva noví lidí. Je mi líto, že musím strhnout bod za půdorys, podle fotky půdorysu nemá dosahovat ta koupelna a chodba vpravo až nahoru, mají být o něco kratší. Potom ještě v horním patře má být chodbička se schody oddělena od ložnice. Vybavení i zahrada jsou super, jen na mě zahrada působí trošku smutně, možná kvůli barvě terénu? Exteriér hradu je úžasný, stejně jako řešení těch sloupků! *BRAVO* celkově je to moc hezké dílo a těším se na další. Úsměv Jak píše Lucisab, v TS2 ty fotky působí někdy dost tmavě, tak je dobré vždy interiér fotit se zapnutými světly, ať pořádně vynikne.

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty02/04/18, 08:08 pm

Jsem uražená na email, který mi přestal posílat oznámení o komentářích tady na fóru, takže jsem ráda, že stihnu hodnocení Vysmátý hrádky jsou božské. Tečka. Daly jste do toho srdce, každý hrad je zvláštní svým stylem a mě okouzlila většina z nich Úsměv

soarka ---
Kolikokoli 10
Shina 10
Lucisab 10
Fidgety 10
Hellohello 10
Ludmila 10
Veverka299 4+5 = 9 - obklady v kuchyni nejsou červené, které tak měly být dle pravidel
Sarah666 3+4 = 7 - jak už bylo řečeno, půdorys, prázdné místnosti a zahrada opravdu vypadá smutně. Co přidat dekorace, lampy nebo udělat nějaké útulné sezení? Úsměv

Hodnocení bylo těžké, bohužel zítra končí hodnocení a už se nestihnu rozepsat co na vašich hradech bylo úplně nejhezčí, no byla bych tady dlouho Vysmátý Děkuju za čupr soutěž!!


Naposledy upravil soarka dne 02/04/18, 08:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty02/04/18, 08:41 pm

Nechci tu spamovat, jen bych poprosila soarku o doplnění hodnocení pro Ludmilu - poslala jsem i maila, tak snad se zadaří Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty02/04/18, 08:42 pm

Pardon, a to jsem to ještě kontrolovala, jestli mam všechny účastníky ohodnocené Smutný
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: diskuze pracovnéí   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty02/04/18, 09:05 pm

V pořádku, je nás hodně, tak se stane. Takže vyřešeno a přesouvám to do diskuze Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty03/04/18, 09:07 pm

Moc se všem omlouvám, že k jednotlivým dílům tentokrát nenapíšu žádné komentáře, ale celý minulý a tento týden máme doma rodinnu návštěvu. Do toho mi onemocněly obě děti a já nevím, kde mi hlava stojí Smutný Musím ale říct, že můj obdiv si zaslouží všechny, které se soutěže zúčastnily, protože tentokrát to opravdu nebylo jednoduché  *BRAVO*

- soarka - (4+4) 8b
- Kolikokoli - (5+4) 9b
- Lucisab - (5+4) 9b
- Fidgety - (5+5) 10b
- Hellohello - (5+5) 10b
- Ludmila - (4+4) 8b
- Veverka299 - (5+4) 9b
- Sarah666 - (4+3) 7b
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty03/04/18, 10:46 pm

Ajaj, nějakým záhadným způsobem mi zmizel můj hodnotící příspěvek, asi se popral s tím od Shiny a nevyhrál:*SORRY*: Tak to zkusím znovu a třeba to vyjde, aspoň nebudu myslet na zítřejší trhání zubu moudrosti :
- soarka - 3 + 5 = 8 bodů - je vidět práce ve spěchu, ale s nadšením pro věc, proto možná ty větší prostory, obrácené barvy v kuchyni na zdech a chybějící komín Mrkající
- Kolikokoli - 4 + 5 = 9 bodů - na můj vkus trochu moc světlé a ta žlutá okna trochu tlučou do očí
- Shina - 4 + 5 = 9 bodů - pěkné dílko, jen mi trochu vadí ty vnitřní dveře
- Lucisab - 4 + 5 = 9 bodů - sice se tu trochu míchají styly, ale zaujal mě ten příběh
- Fidgety - 5 + 5 = 10 bodů - sice nevidím můstek přes jezírko, ale jinak perfektní, dokonce i dům pro hosty !
- Hellohello - 5 + 5 = 10 bodů - nemám co dodat, obdivuji i tu stáj s koňmi !
- Ludmila - - - -
- Veverka299 - 3 + 5 = 8 bodů - jak už bylo psáno, příště by to chtělo fotit s více světly, jinak mi ale chybí ty červené kachlíčky v kuchyni a nezamlouvají se mi taky ty vnitřní dveře
- Sarah666 - 4 + 4 = 8 bodů - snaha o dům pro hosty se cení, jen škoda té chyby v půdorysu a drobátko prázdné zahrady ...

Při pohledu do tabulky hodnocení jsem zjistila, že na to, že nás soutěžilo 9, hodnotících je 7, mám tedy prodloužit termín pro hodnocení ? Najde se ještě někdo ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty04/04/18, 08:31 am

Ludmilo, zkusím nováčkům poslat mail, jestli se chtějí zapojit do hodnocení, a dám vědět Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty04/04/18, 07:43 pm

Děkuji, Fidgety, za ochotu, s vyhlášením výsledků tedy ještě nějaký ten den počkám. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty04/04/18, 07:47 pm

Počkala bych třeba do pátku do večera, déle to nemá smysl protahovat Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty04/04/18, 08:09 pm

Souhlasím, takže do pátku počkám a v sobotu se zveřejním výsledné pořadí.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty05/04/18, 09:08 pm

Fidgety napsal:
Jé, super, tak vítej mezi námi Mrkající
To potvrzení registrace je kvůli bezpečnosti fóra...snažím se to potvrzovat co nejdříve, ale nejsem na mailu nonstop, tak mě mrzí, žes to nestihla Smutný Ale můžeš si v sekci "Vaše domky" založit své stavební vlákno a dát domek tam, rádi se podíváme i dodatečně Mrkající
Trošku ma to minule zamrzelo, že som o tom nevedela a navyknutá z iných fór, kde to ale robí najskôr automat. Ale musíme mať svoj život Úsměv Určite pridám aj tak svoj dom, len sa tu trochu musím zorientovať a nájsť trošku času
+ nad hodnotením rozmýšľam a musím zistiť, ako sa boduje :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty05/04/18, 09:53 pm

Sarah666 napsal:
Fidgety napsal:
Jé, super, tak vítej mezi námi Mrkající
To potvrzení registrace je kvůli bezpečnosti fóra...snažím se to potvrzovat co nejdříve, ale nejsem na mailu nonstop, tak mě mrzí, žes to nestihla Smutný Ale můžeš si v sekci "Vaše domky" založit své stavební vlákno a dát domek tam, rádi se podíváme i dodatečně Mrkající
Trošku ma to minule zamrzelo, že som o tom nevedela a navyknutá z iných fór, kde to ale robí najskôr automat. Ale musíme mať svoj život Úsměv Určite pridám aj tak svoj dom, len sa tu trochu musím zorientovať a nájsť trošku času
+ nad hodnotením rozmýšľam a musím zistiť, ako sa boduje :)

I mě to mrzí Smutný, fakt se snažím být rychlá, ale mám velmi přísného zaměstnavatele. Pokud nespí (a to přes den skoro vůbec), tak je PC tabu  Pššt Ale ruční potvrzení je zapnuté proto, že si matně vybavuji, že na starém fóru to při automatické registraci napadl nějaký virus, co tvořil přehršel fiktivních účtů. A i do skupin na FB se schvaluje přijetí, takže v tom opravdu nevidím nic tak překvapivého Mrkající
Princip hodnocení je popsán v soutěžním vláknu - 5 bodů připadá na dodržení pravidel a předlohy (vizáž stavby, půdorys, zadaná místnost apod.), samozřejmě s přihlédnutím k možnostem hry, a 5 bodů je vyhrazeno pro dojem z díla (tedy jednoduše, jak se ti který hrad líbí subjektivně).

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty06/04/18, 11:58 pm

Soarka4+4=8b celkovo sa mi dom páči, cítim z neho to Anglicko, trošku mi chýba krb v obývačke. Páči sa mi jedáleň s „dedkovskými“  hodinami, kuchyňa mohla mať tie kachličky a steny opačne, trošku sa to od originálu líši. V záhrade mi chýba jazierko s mostom. Kútik v záhrade s rybníkom by som sama využila na relaxáciu 
Kolikokoli –4+3-7b trochu mi nesedí farba zámku a k tomu zladené okná, ktoré mi kazia dojem aj z interiéru :/  Páčia sa mi stĺpiky na veži (sama som mala problém nájsť niečo vhodné na nete). Jedáleň, spálňa s obývačkou sa vydarila. Kuchyňa je na mňa príliš moderná, ale záleží na vkuse
Shina-4+4 -8bStaroanglický zámok ako vyšitý, stavba hradu sa mi veľmi páči, ako aj exteriér, nevidím most cez jazierko. Trochu sa mi bije interiér so Stredomorím či Južnom Amerikou?- robia to tie koberce a poťah na posteli.
Lucisab –5+4 -9bpekný zámok (trochu mi pripomína ten môj, hlavne tým cimburím a štítom), záhrada je úžasná, páči sa mi aj interiér, škoda trochu, že tie kachličky v kuchyni majú pásiky a vymenila by som TV z druhej strany krbu
Fidgety- 5+5-10b úžasná práca, na mňa z toho dýcha anglický vidiek, všetko zladené ako má byť, veľké plus aj za domček pre hostí, vyzerá to verne,
Hellohello-5+4 -9bveľmi pekná práca, interiér je klasický zbohatlícky s anglickým vplyvom, záhrada je krásna, páči sa mi vyriešenie tých dvoch jazierok s prechodom uprostred, výbeh pre kone je fantastický
Ludmila – 5+3-8b-celkovo to na mňa pôsobí príjemne, ale niečo mi tam vadí, asi to bude interiérom
Veverka299- 4+3- 7b celkový dojem je veľmi pekný, trošku škoda, že má kuchyňa biele kachličky, interiér je pekný, premyslený, trošku mi chýba jazierko s mostom, namiesto neho tam vidím bazén (?)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty07/04/18, 12:32 pm

Děkuji za ještě jeden hodnotící příspěvek a už to tedy nebudeme protahovat, zde je výsledné pořadí :
- 1. místo - Fidgety - 10,0 bodu
- 2. místo - Shina + Hellohello - 9,43 bodu
- 3. místo - Lucisab - 9,0 bodu
- 4. místo - Kolikokoli - 8,86 bodu
- 5. místo - Ludmila - 8,57 bodu
- 6. místo - Veverka299 - 8,38 bodu
- 7. místo - soarka - 7,86 bodu
- 8. místo - sarah666 - 7,0 bodu.


Jak vidíte, je to opět velmi těsné, rozdíly jsou mnohdy jen v desetinách či setinách bodů. Všechna soutěžní díla byla krásná, něčím zajímavá, každá jsme se s předlohou poprala svým způsobem. Gratuluji vítězce, čest poraženým ! Doufám, že podobným způsobem si užijeme i soutěž a výzvu od Kolikokoli !
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty07/04/18, 12:36 pm

Gratulujuuu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty07/04/18, 02:08 pm

Gratulace!!! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty07/04/18, 07:02 pm

*BRAVO*  Gratulace! Krásná a výjimečná soutěž Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kopie nejmenšího anglického hradu   Kopie nejmenšího anglického hradu - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kopie nejmenšího anglického hradu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: