Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)

Goto down 
+4
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Kolikokoli
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty21/03/18, 07:52 pm

Moc pěkné děvčátko, vybralas jí sympatický účes *BRAVO* Jsem zvědavá, jak bude vypadat, až vyroste !
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty04/05/18, 04:58 pm

ty vlásky posledního mimča jsou moc krásné Láska
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty02/06/18, 11:45 am

Tak jsem se zase pustila do hraní s Linna rodinkou. Pořád mě to baví a už se připravují na roční období Úsměv

Malá rekapitulace. Máme tu Eleanor, ženu v domácnosti, vášnivou archeoložku a cestovatelku.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

A jejího manžela Boa, policistu. Oba nám už trošku zestárli.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Boe ale dbá i na výchovu malé Amelie. Pěkně vykoupat...
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

...a do hajan.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

"Ameliiny narozeniny. A máme po zábavě, teď začne ta pravá dřina."
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Amelie si mohla k narozeninám přát cokoli a dostane to. A k Eleanořině hrůze si Amelie vybrala, že chce krysu!
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

"Ahoj, Remy!"
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

A oslava pokračovala i do centra, kam si šla rodinka zahrát bowling.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

První hod! A hned devět kuželek dole! Později se už ale Eleanor tolik nedařilo.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Bowling je v San Myshuno hodně populární. Často sem chodí i celebrity, například Smrť.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Nebo cosplayeři.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Nezapomínejme ani na Pepinku, která se má moc dobře.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

A taky nám rostou ostatní dětičky.
J'onn J'onzz...
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Dvojčata Nebula a Gamora, sestry J'onna, děti Kim-Ela.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Kasen, dcera Pavly, adoptované dcery Erena (Eleanořin bratranec)
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Paulie, syn Safiyi, bratranec Kasen
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 23_co510

Lestat, syn Alexandry (její matka je manželka Raje, Erenova bratra)
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Na rodokmen se můžete podívat v odkazu, co mám v podpise :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty02/06/18, 12:29 pm

Wow, to je dětiček Šokovaný  A rodokmen teda působivý (poté, co jsem si ho zapnula celý Úsměv  ), tě obdivuju, jestli se v tom ještě vyznáš a že to usleduješ Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty02/06/18, 05:03 pm

To je dětí jako smetí, jedno zajímavější a hezčí než druhé *BRAVO* A já jsem netušila, že smrtka chodí hrát bowling Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty02/06/18, 05:38 pm

Moc hezké děti Úsměv jinak moc se mi líbí, jak ti tvoji simíci vypadají jinak Úsměv a smrt na bowlingu mě dostala Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty02/06/18, 06:54 pm

Ludmila napsal:
To je dětí jako smetí, jedno zajímavější a hezčí než druhé *BRAVO*  A já jsem netušila, že smrtka chodí hrát bowling Vysmátý

Chodí ho hrát i do Lázeňské oázy (ale tam vlastně bydlí, aspoň ta moje) a taky ráda paří v klubu ve Windenburgu Tančící Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty03/06/18, 01:05 pm

Eleanor si jednou tak uvědomila, že jak nemá moc času na sebe, tak krapet přibrala.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Takže se hned pustila do nějakého toho cvičení. Vždyť plánuje další cestu do pralesa, na což potřebuje dobrou fyzičku.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Ale na rodinu a pejska samozřejmě nezapomněla. Nějaké extra pusinky pro Pepinku.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Boe měl taky zajímavý den. Práce ho zavedla na pozemek, kde někdo ukradl cennosti. Samozřejmě všechny důkazy se musí zdokumentovat.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Už má sesbírané všechny důkazy a výpovědi svědků. Jenom si to všechno urovnat na mapě zločinu a sestavit profil pachatele.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Měla by to být nevypočitatelná žena v sukni. No... je potřeba pořádně prověřit všechny podezřelé.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Ale kdo je pachatel se dozvíme příště, teď už má Boe padla. Hurá domů za rodinou.
Přivítat manželku...

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

...a popovídat si s dcerkou.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

A když se nechce chodit pro dřevo do krbu, tak si stačí pustit krb na televizi Vysmátý

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

No a taky nám vyrosly děti Kim-Ela a narodily se další dvě. Celkem mají tedy s Marcellou 5 dětí!

J'onn J'onzz
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Gamora (změnila jsem jí skin, protože jinak všichni vypadali stejně :-D)
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

Nebula
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

A malá Kara Zor-El
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Image

A ještě mají malého brášku Ronana, ale ten je ještě miminko a nemám ho vyfoceného.



Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty03/06/18, 01:57 pm

Nemá to vyšetřování teda lehká...tak jsem zvědavá, která to byla Pššt A změna skinu nevadí, protože takhle je to už opravdu Gamora *OK*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty03/06/18, 02:00 pm

Z těchto dětí se mi asi nejvíc líbí malá Kara, její skin je moc zajímavý - něco mezi mimozemšťanem a člověkem, prostě pěkný kříženeček Mrkající Jakpak asi bude vypadat, až vyroste, bude se líbit lidským mládencům ? Eleanor vypadá dobře, i když je trošku "oplácaná", a je fajn, že její manžel krom kariéry myslí i na rodinu *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty03/06/18, 09:06 pm

Vyrostla mi Kinsley, dcera Theresy (Theresa je dcera Raje, prastrýce Eleanor) a musím říct, že je to nejhezčí dítě ve hře Vysmátý A je to upírka (stejně jako Theresa a její manžel Tomáš), takže bude žít věčně a určitě bude mít hodně dětí  Vysmátý

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_11

Vyrostla i Amelia, Eleanořina dceruška.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_12

Kara Zor-El
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_14

A Ronánek
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_13

A ještě k příběhu.
Amelia (ještě než vyrostla) je velká pomocnice v domácnosti. Takže je velmi zodpovědná. Na druhou stranu má vlastnost kleptomanka, takže každý den ve škole něco štípne :D

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_18

Eleanor se vydala na dovolenou do Selvadorady a první co potkala, byli typičtí turisti...   Vysmátý
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_24

A druhá krokodýli
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_15

Vypilovala ale svoje dovednosti archeologie a dokonce se jí podařilo spojit několik aktivačních relikvií. Jako správný dobrák ji samozřejmě musí vyzkoušet prvně na sobě.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_29

Hups, to se moc nepovedlo a Eleanor má na sobě kletbu smutku :(

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_19

Raději druhou aktivační relikvii zkusíme na někom jiném, třeba na komorníkovi Nilesovi.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_23

Cože? Požehnání? To teda Eleanor nevyšlo.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_25

"To jste to vymňoukla, paninko"

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 3_co6_21
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty03/06/18, 10:07 pm

Ano, ta děvčata jsou všechna moc pěkná, ale stejně se mi ta Kara líbí čím dál víc Vysmátý A toho krokodýla bych na dovolené potkala velmi nerada - je to pro Simíky nebezpečné ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty04/06/18, 08:05 pm

Páni Kim-El to s tím plozením dětí bere zodpovědně Chichichi ale z dětiček se mi nejvíc líbí Kara a Ronánek Láska jsem zvědavá kam se budou upírat osudy J'onne J'onzze Úsměv jinak Kinsley skoro nevypadá ani jako dítě Šokovaný ale jsem si jistá, že v dospělosti bude úžasná a všichni kluci budou padat na zadek Vysmátý a Amelia vypadá moc sympaticky Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty22/10/18, 11:10 pm

Tak u Bonnetů to pěkně žije. Eleanořina dcera Amelia se moc nepomamila. Na rozdíl od své dobrotivé a laskavé maminky z ní vyrostla pořádná uličnice a dokonce se vydala na dráhu zločinu. Velice rychle rostla v pracovním žebříčku, ale podepsalo se to na jejím osobním životě. Čtěte - nikdo ji nemohl vystát Vysmátý

Jediný, s kým si Amelia rozuměla, už vlastně od dětství, byl majordomus Niles. Jednoho dne, kdy už Amelie byla dospělá žena a Eleanor s Boem zestárli, se jí zeptali, jestli je v jejím životě někdo na obzoru. Přeci jenom byli staří a chtěli si ještě užít vnoučete. Zároveň viděli, že Amelia není příliš šťastná.
Den to byl chladný, seděli večer v parku u horkého kakaa.
"Prosimtě, mami... pojď radši zdobit stromeček na zítřejší Vánoce," bylo jediné, co Amelie odpověděla.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 9
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 9

Jenže to ještě nevěděla, že se věci s majordomem Nilesem krapet zvrhly. Aneb, netrvalo to dlouho a na svět přišel malý uzlíček, kterého Amelia pojmenovala Donny.
A co se stalo s otcem? Jak už to tak s Amelií bývá... propustila ho z práce. Dlouho Niles o Donnym ani nevěděl, Amelii volal každý den, chtěl se s ní vidět, ale ona ho ignorovala.
Donny v ní však něco zlomil, protože konečně pochopila lásku, kterou popisovala Eleanor, když mluvila o ní.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 10

Eleanor a Boe svého vnoučka bezmezně milovali. A on miloval je.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 10

Taky si pořídili kočičku z útulku. Pojmenovali ji Baghíra.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 9

A takto Amelia vypadá nyní. A dokonce se rozhodla... po všech těch letech... že by mohla zkusit rande naslepo. Tak třeba jí to vyjde!
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 10

S lítostí taky musím oznámit, že Kim-El zemřel. Nicméně se svou drahou Marcellou měli nakonec 9 dětí!!!
1. J'onn J'onzz - měla jsem s ním velké plány, ale jaksi si vzal starou paní se dvěma dětmi z předchozího manželství. Teď se o ně stará.

2. Gamora
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Ap_image_read
Se svou sestrou Nebulou a jejich manželi a dětmi žijí v bytě v San Myshuno.

3. Nebula
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Ap_image_read
Se svou sestrou Gamorou a jejich manželi a dětmi žijí v bytě v San Myshuno.

4. Kara Zor-El
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 9
V mládí randila samé hezouny a byla velmi povrchní. Nakonec si ke společnému životu vybrala "průměrného" muže, se kterým má teď roztomilého synka Deana.

5. Ronan
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 9
Na střední chodil se svou sestřenicí z druhého (nebo třetího? :D) kolene Hanou Choukri (je to praneteř Eleanor), ale pak se rozešli a teď má nejhezčí kočku v celém městě.

6. Neytiri
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 11
Dítě školou povinné, zatím to vypadá, že je dost po mamince.

7. Nyota
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 14
Čekala jsem, že bude roztomilejší, ale uvidíme, co z ní vyroste :)

8. Alura Zor-El
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 14
Ta bílá jí sluší!

9. Astra
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 22
Přesný opak své o něco starší sestřičky.

Celý rodokmen si můžete prohlédnout ZDE. Nejde sdílet přímo rodokmen zakladatelů rodu, takže doporučuji kliknout buď na Kim nebo Davida, aby se vám rodokmen rozevřel.

Můžete si tam povšimnout, že i navzdory tomu, že jde o rodokmen značně rozsáhlý, tak vzlhedem k holčičí krizi, jsou pouze dva mužští členové rodu, kteří mohou nést dál rodové jméno - Ronan, který však není "právoplatný" dědic jména Linna, protože jeho otec byl levoboček (David Linna si samozřejmě mimozemšťanku, se kterou měl syna, nevzal) a Alex, syn Maxe, ze kterého však roste docela hajzlík, takže uvidíme, jak to bude s ním. Zatím to vypadá, že budu Maxovi muset udělat dalšího syna Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty23/10/18, 04:49 pm

Amelie je moc krásná mladá dáma. Úsměv Snad jí to rande vyjde a Donny je roztomilouš. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty25/10/18, 05:47 pm

Páni Šokovaný ty máš úžasný rodkomen! Musím říct, že Amelii to moc sluší a podobně jako Janika bych jí přála, aby potkala nějakého zajímavého chlapíka Mrkající a Kim-El zemřel na stáří? A Marcella je ještě naživu? Jinak by mě docela zajímalo jak vypadá teď J'onn J'onzz Vysmátý jestli má pořád takový zajímavý vzhled nebo se díky starší ženě a nevlastním dětem trochu usadil Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 04:49 pm

Díky, ten rodokmen už je docela těžké udržovat, je to snad největší rodina, jakou jsem kdy v TS (celkově) měla Vysmátý . Už se těším, až vyjde Cesta ke slávě a (nejspíš) Donny se vydá směrem celebrity :D

Jinak ano, Kim-El zemřel na stáří, byl mezi ním a Marcellou velký věkový rozdíl. Marcella je stále dospělá.
J'onn J'onzz vypadá zatím pořád stejně :D

Ale zpátky k příběhu...

Donny jako dítě, z rodiny netuším, komu se podobá, snad své prababičce, která byla blondýnka. Jeho otec, Niles, kterého nikdy nepotkal, má vlasy hnědé.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 24

Nicméně babička Eleanor ho velice milovala.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Jeho máma Amelia se rozhodla vyzkoušet novou randící aplikaci. A i když se rande naslepo bála, z Abela se vyklubal docela milý chlapík.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 24

Rozuměli si výborně, až byla Amelia překvapená, že ji Abel vůbec toleruje. Tolik legrace měla naposledy před mnoha lety, snad ještě než se Donny narodil. Abel byl nadšený, že Amelia má malého synka. Vždy si přál velkou rodinu.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 24

Když se rande blížilo ke konci, Amelia trochu zesmutněla. Musela Abelovi přiznat něco ze své temné minulosti... Když ještě chodila s Nilesem, požádal ji o ruku a ona přijala. Nedlouho na to však otěhotněla s Donnym a uvědomila si, že s Nilesem nechce vlastně ztrávit zbytek života. Už dítě byl velký závazek, natož svatba. Jenže místo toho, aby se Nilesem slušně rozešla, jednoduše ho začala ignorovat, nezvedala mu telefony, nevšímala si ho. Takže s ním byla vlastně pořád zasnoubená.
Nechtěla však Abela trápit s dalšími podrobnostmi. Nezlobil se na ni. "Každý máme nějakou minulost," odpověděl jí. Amelia ale věděla, že musí sebrat všechnu odvahu a s Nilesem to ukončit nadobro.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 24

Překvapivě Niles telefon zvedl okamžitě. Toužil se s Amelií setkat, snad věřil, že se k němu vrátí.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Amelia začala pomalu. Řekla mu, že on pro ni v problematickém dětství znamenal velkou útěchu, že posílil její sebevědomí, a že ho bude vždy obdivovat a vždy bude mít místo v jejím srdci. Nicméně, není to láska partnerská. A proto není správné, že věci neukončila jak měla. A teď je na to správný čas.
Niles to vzal hůře, než čekala.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

"To je... to je v pořádku... hlavně, že jsi šťastná." Amelia mu nedokázala říct o Donnym, který hned druhý den slavil narozeniny.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

S Abelem mezitím randila dále. Byli jako dvě duše ze stejného těsta. Druhým na seznamu byl tedy Donny, nyní již teenager, kterému se rozhodla o Abelovi povědět.
Opět začala zvolna. Byla dlouho sama, Donny bude vždy pro ni na prvním místě a tak dále. Donny ale nebyl hloupý, věděl, že jeho máma randí.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Amelia mu pověděla, že se Abel hned večer zastaví, aby ho mohl Donny poznat. Protože rozhodně nechce začít žádný vážný vztah, pokud s tím nebude její syn souhlasit.
Abel přišel na čas. Ujistil Donnyho, že to s jeho mámou myslí dobře. Pro Donnyho to bylo celé trochu trapné, ale byl rád, že je jeho máma šťastná. Nic není důležitější.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Amelia byla stejně nervózní jako Danny, ale nakonec byla ráda, že schůzka dobře dopadla. Objala synka a vydala se s Abelem do kina.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Když došli do kina, Amelia Abela zastavila. "Mám pro tebe jedno překvapení, ale až po filmu," usmála se.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Film to byl romantický a dlouhý a Abel začínal být nedočkavý. "Co to je za překvapení?" zašeptal.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

"Už jenom pár minut..." usmívala se Amelia.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Nakonec přece jenom film skončil. Amelia a Abel zůstali v sále jako poslední. Když tu vzala Amelia Abela za ruku a klekla si před něj. Prozradila mu, že se konečně rozešla oficiálně s Nilesem a prst na její ruce je volný.
A tak se tam a tehdy zasnoubili.

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Netrvalo to dlouho a přišel čas svatby. Stejně jako její máma a babička, i Amelia si vzala svého nastávajícího v zámeckých zahradách se spoustou přátel a rodinou.

"Oh, zlato, pamatuješ, taky jsme se tady brali!" - Tinka Emory, Ameliina kamarádka, ke svému muži

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

"Pojďte si dát nějaké jídlo, přece jsme ho nechystali jen tak pro zábavu!" - Eleanor a Marcella

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

A pak... samotná svatba...

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 05:19 pm

Je pravda, že mi je Nilese trochu líto Smutný myslím, že mu Amelia měla o Donnym říct, přeci jen je to jeho táta Nevím a neviděli jsme už někde Abela? Mám pocit, že ho znám z tvých vytvořených simíků Vysmátý Jinak jim to spolu moc sluší Mrkající a co se týká J'onna J'onzze... není náhodou na jedné z fotek ze svatby? A jestli je to on tak mi trochu připomíná Michaela Jacksona Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 05:42 pm

Hezké, ale trochu smutné. Smutný Je mi líto Nilese aspoň o synovi mu mohla říct.
Jinak svatba krásná a nevěstě to moc slušelo. Úsměv
Jinak obdivuji vás za ty rodokmeny, mně se teda ještě nepodařilo mít tolik generací většinou skejsnu u první, protože je mi líto ji ztratit, tak jim ten život pořád a pořád prodlužuju. Červenám se Vysmátý Pardon
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 05:48 pm

Lucisab napsal:
Je pravda, že mi je Nilese trochu líto Smutný myslím, že mu Amelia měla o Donnym říct, přeci jen je to jeho táta Nevím a neviděli jsme už někde Abela? Mám pocit, že ho znám z tvých vytvořených simíků Vysmátý Jinak jim to spolu moc sluší Mrkající a co se týká J'onna J'onzze... není náhodou na jedné z fotek ze svatby? A jestli je to on tak mi trochu připomíná Michaela Jacksona Vysmátý

Ano, Abela mám ve vytvořených simících. Jsem si ho šetřila pro někoho spešl Vysmátý . A na svatbě je vskutku J'onn J'onzz, přišel teda bez manželky, uličník :D

Janika31 napsal:
Hezké, ale trochu smutné. Smutný Je mi líto Nilese aspoň o synovi mu mohla říct.
Jinak svatba krásná a nevěstě to moc slušelo. Úsměv
Jinak obdivuji vás za ty rodokmeny, mně se teda ještě nepodařilo mít tolik generací většinou skejsnu u první, protože je mi líto ji ztratit, tak jim ten život pořád a pořád prodlužuju. Červenám se Vysmátý Pardon

Nilese je mi taky líto, kdo ví, třeba to bude mít ještě nějaké následky... Mrkající
A jinak mě teda baví hodně hrát tady na ty generace, ale je pravda, že Eleanor už jsem život 2x prodloužila. Teď už je ale asi čas. I když to asi obrečím, jako její rodiče a prarodiče Plačící Plačící
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 07:49 pm

Ale ne... Amelia se rozhodla najmout do nového domu majordoma, protože se o něj nestíhala starat... a hádejte, kdo se objevil v plné zbroji. Tohle bude ještě zajímavé Vysmátý

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 28_e1011
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 08:10 pm

Tak aspoň, že si J'onn J'onzz přivedl maminku, ta ho jistě ohlídala, aby nedělal lumpárny Vysmátý

Jinak jsem moc zvědavá jaké zvraty přinese Niles, když se teď znova dostal k Amelii a taky jsem zvědavá, jak bude reagovat na syna Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 08:54 pm

Abel je vskutku k sežrání, nebýt zadaná, taky bych mu asi neodolala Chichichi
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 09:25 pm

Niles? Typicke jmeno pro sluhu Vysmátý taky pekny seros, kdyz uz nic nedavaj v televizi, tak tady vzdycky najdu nejaky pribeh ke cteni Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty28/10/18, 09:28 pm

soarka napsal:
Niles? Typicke jmeno pro sluhu Vysmátý taky pekny seros, kdyz uz nic nedavaj v televizi, tak tady vzdycky najdu nejaky pribeh ke cteni Úsměv

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Tenor
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sponsored content





Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše příběhy - TS4-
Přejdi na: