Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   28/10/18, 09:35 pm

Ano, presne tohoto jsem myslela Vysmátý nejbozejsi sluha Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   29/10/18, 11:15 pm

Amelia byla s Abelem přešťastná. Vlastně takto šťastnou si ji snad Donny ani nepamatoval. Eleanor si taky všimla, že její dcera se naprosto rozzářila.
Nicméně samotného Abela Donny moc nemusel. Přeci jenom "ukradl" jeho mámu.
"Donny, zlatíčko, myslíš, že bys zítra pomohl Abelovi s tou výzdobou? Blíží se Vánoce, tak ať stihneme vyzdobit celý dům. Je trochu větší než ten minulý," zeptala se jednoho večera Amelia Donnyho.
Donny nadšený nebyl. Ano, dům měli velký, vydělala na něj jeho máma a babička. Dědeček Boe, budiž mu země lehká, pracoval za mrzký peníz, ale zase pro dobrou věc. Práce policisty není jednoduchá.
Jenže Abel nepracoval vůbec a přesto Amelii pobízel, co dělat s penězmi. Vždyť na výzdobu si mohli najmout nějakou pracovní výpomoc.
"Abel bude pracovat, teď měl nějaké problémy v osobním životě a práce se tu nehledá lehko. A koukám, že jsem tě asi dobře nevychovala, když chceš každý problém řešit placenou výpomocí, co?"
A tak Donny souhlasil.

Potom se ale vše obrátilo k lepšímu a nálada se pozvedla. Obzvlášť když jim Amelia nadšeně oznámila, zrovna když si šli její dva milovaní pro nášup, že se jim rodina rozroste!

A i když Abel zprvu namítal, Amelia věděla, že sama už pracovat na domě nedokáže. A už vůbec ne, když je v jiném stavu. Po mnoha a mnoha letech se rozhodla podat inzerát na majordoma. A jaké bylo její překvapení, když dorazil její starý známý.
"Amelie??? Já... promiň, nevěděl jsem, že tady bydlíš."
Amelia byla stejně překvapená jako Niles.
"Chceš říct, žes sem nešel záměrně?" zeptala se podezřívavě.
Ale Niles trval na svém. "Inzerát podala nějaká paní Rainsová, křestní tam nebylo. A dům je to taky jiný, než jste bydleli posledně. Kdybych věděl..."
"Vdala jsem se," odpověděla raději Amelia na nevyřčenou otázku ohledně jména.
"Aha,... já taky," řekl Niles a Amelii to vyrazilo dech.
"Od doby, kdy jsem u vás přestal pracovat..."
"Kdy jsem tě vyrazila," přerušila ho Amelia. Niles přitakal.
"Neviděli jsme se třináct let. Čekal jsem na tebe, ale když jsi mě před třemi lety vyhledala... věděl jsem, že se musím taky posunout dál."
"To jsem ráda."
"Slibuji, že už jsou veškeré city pryč."
Amelii to trochu zamrzelo, přeci jenom to byl její nejlepší kamarád z dětství, ale raději nic neřekla.

A přeci jenom věděla, že jako majordomus je opravdu šikovný, takže se ho rozhodla přijmout. O Donnym mu ale raději nic neřekla. Niles nikdy nebyl dobrý v matematice.
"Máme dole jengu..." řekla po rozdání pracovních úkolů. "Kdyby sis chtěl někdy zahrát. Abela to vůbec nebaví, nemá na to trpělivost."
Niles byl rád, že možná má šanci obnovit jejich přátelství. "Aby taky s tebou měl trpělivost, když jsi na jengu tak nešikovná," zasmál se a Amelia s ním.
Občas pak po večerech skutečně jengu hráli.

"Jak jste dobrý s fotbálkem, pane Davisi?" zeptal se ho jednou Donny nečekaně. Nikdy se spolu moc nebavili.
"Prosím, pane?" nerozuměl Niles.
"No, hrajete docela dobře jengu, jak jsem viděl, ale ta mě moc nebere. Potřebuju parťáka na fotbálek, začne nám v klubovně příští měsíc turnaj, tak bych to rád vyhrál."
Niles se narovnal. "Tak to se ptáte toho pravého! Na fotbálek jsem expert!"

Měsíce plynuly a Niles se stal prakticky členem rodiny, jako za starých časů. S Amelií hrál jengu, Donnyho trénoval ve fotbálku (ten turnaj vyhrál) a hráli spolu basket a s Eleanor si povídal o knihách a vaření. Jen s Abelem byly hovory spíše zdvořilostní. Přitom Niles rozhodně svou práci nezanedbával a s rodinou trávil čas na úkor svého volna.
Vše vyostřilo v jeden (do teď) poklidný večer.
"... a potom řekla, že má máma je lama, no chápeš to?" smála se Amelia.
"To teda musela být kvůli té žábě v botě hodně naštvaná!" bavil se Niles s ní.
"To je na tom to nejlepší," hýkala Amelia, "ona tam tu žábu vůbec neměla!"
"Hahaha" "Byly to její vlastní ponožky!!" "HHHAHAHAHAHA!!!"
"Vidím, že se bavíte," skočil jim do historky Abel, "ale už mám docela hlad, takže bych byl rád Nilesi, kdybyste mi donesl mou porci."
"Promiňte, pane," omluvil se Niles. Tohle trochu přepískl. Přeci jenom je v práci.

Amelii to však bylo asi jedno.
"Prosimtě, Nilesi, vem si žvanec a sedni si k nám, ještě mi dlužíš tu historku o tvým manželovi," pobídla ho.
Niles trochu váhal, dokonce se otočil na Abela, ale ten nic neříkal. Amelia ho musela pobídnout ještě jednou. Niles tedy donesl porci všem třem a dlouho si vyměňovali šílenější a šílenější pracovní historky.

Po večeři odchytila Amelia synka na chodbě. "Donny, sáhni! Kope!"
"No jo!! Cítím to!" radoval se Donny. Na bratříčka se těšil.

Mezi tím v kuchyni:
"Hele, chlape. Chápu, že Amelii už nějak znáš delší dobu a tak, ale přijde ti normální s ní flirtovat během večeře s jejím manželem?" ptal se Abel.
Niles se zastyděl. "Promiňte, pane. Určitě jsem neflirtoval, miluji svého partnera. S paní Amelií jsme přátelé. Je mi líto, jestli to vyznělo jinak."
"To teda vyznělo." Abel moc s Nilesovou odpovědí nebyl. Tuhle rodinu si vzít nenechá.

Ale rodinu mu nikdo nebral. Naopak. Zanedlouho se jim rozrostla o malého Jamese...

Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   30/10/18, 04:43 pm

Moc hezký díl. Taková náhodička, že najala zase Nilese. Vysmátý
Jinak hezoučký přírůstek. Těším se na pokračování. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   30/10/18, 04:59 pm

Ajajaj Amelia by se mela rozhodnout, jestli je lepsi mit sluhu anebo kamarada, pochybuju ze v jejim postaveni to pujde skloubit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 710

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   31/10/18, 01:34 pm

Amélia je moc krásná...Ale teda ten Abel se mi nelíbí (i když chápu, že žárlí), na takového nefachčenka bych si dávala pozor Nene Jsem moc zvědavá, co se stane, až se Niles dozví o Donnym pravdu Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 745

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   31/10/18, 08:28 pm

A jéje, tady jsou vlastně dva kohouti na jednom smetišti Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   01/11/18, 08:21 pm

Teda Abel pěkně žárlí Vysmátý a u Nilese jsem čekala, že si najde nějakou nafintěnou blondýnu (myslím, že nemusím dodávat jakou Vysmátý ) ale tak třeba je jeho partner taky blonďák Vysmátý jinak jsem moc zvědavá, co bude říkat, až se dozví, že je Donny jeho syn Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   10/11/18, 06:40 pm

Abel stále neměl práci. Dny trávil sám doma, nudil se, nic ho nebavilo. Nejhorší byly chvíle, kdy Amelia a Eleanor pracovaly a Donny byl ve škole. O malého Jamese se pochopitelně starala placená pomoc. Abel dětem nerozumněl, nedokázal by to stvoření ani nakrmit.
Ale aspoň měli bar, to ve starém domě neměl...

"Mňau," ozvalo se za ním.
"Co tak vejráš, kočko? To si nemůže dát člověk pivo ve tři odpoledne? Běž radši lovit nějaký myši..."
Vůbec mu nedošlo, že zase zapomněl Balú nasypat misku.

Uslyšel hlasy. Amelia je doma. A mluvila s nějakým dalším mužem. Šel jim ke dveřím kuchyně naproti. Byla to Amelia s Martinem, jejich chůvou.
"Díky moc, Martine, žes mohl včera zůstat déle. James tě úplně zbožňuje," dala mu obálku, "tady máš nějaké peníze navíc, vážíme si tvé pomoci."
Martin kroutil hlavou. "Amelio, to ne, to nemůžu přijmout, zůstal jsem jen chviličku."
Amelia trvala na svém. Jamesovi rostly zoubky, hodně brečel, že by to jen tak někdo nevydržel. A Martin si nepostěžoval ani jednou.
"A slib, že si za to konečně koupíš nový kolo!" smála se Amelia s Martinem.
Abel nemohl uvěřit, že jeho žena takhle okatě flirtuje přímo před ním.

"Amelie, můžeme nahoru?" požádal ji, ale ani nečekal na odpověď a šel napřed.
Amelia moc nerozumněla, co po něm chce. Ani se ještě nestihli přivítat.
"Sedni si," přikázal jí. "Nelíbí se mi, jak flirtuješ s každým mužem, kterého potkáš."
Amelia si sedla jako opařená. Flirtuje? "O čem mluvíš?"
"Nedělej hloupou... Martin? Nejsi na něj trochu stará? A ten Niles? A minulý týden, ten poslíček s pizzou?"
"Poslíček s pizzou? Dala jsem mu peníze a poděkovala. A Martin a Niles? Jsou to moji přátelé."
"Jasně, proto se na ně tak blbě culíš."
"Jak culím? O co ti jde, Abele?"
"Prostě a jednoduše ti zakazuji, aby ses bavila s jinými muži tak jak ses bavila teď s Martinem, jasné? Věděl jsem, že budu litovat, když jsem ti dovolil mužskýho chůváka. Co to vůbec je za úchylárnu?"
Amelia mlčela.
"Rozumíš, Amelie?"

Najednou se otevřely dveře.
"Co se tady děje? Slyšel jsem, jak se hádáte."
"To je v pořádku, Donny," uklidňovala ho Amelia.
"To teda není v pořádku, mami. Proč mu dovolíš, aby s tebou takhle mluvil?"
Abel zrudl.
"Dávej si pozor, synku..." řekl poněkud výhružně.
Donny se zašklebil. "Nejsem tvůj synek. A nedovolím ti, abys na mou mámu takhle řval!"

"Pojď, Donny," vyzvala ho Amelia. Už neměla náladu na další hádky.
Abel je zastavil.
"Jsi drzej až to bolí. Kdo tě vychovával?" podíval se na Amelii. "Jo aha. Koukám, že jablko nespadlo daleko od stromu..." a odešel z pokoje. Nezapomněl při tom do obou žduchnout.
"A jmenuje se Amelia, ne Amelie!" zakřičel za ním Donny.

"Mami, nemůžeš ho nechat takto se k tobě chovat," hladil Donny smutnou Amelii.
"Ale Donny, však není takový pořád..."
"Jo jasně... jako třeba v den, kdy se narodil James? Tři týdny před termínem?" zavzpomínal Donny.
"Bež si lehnout, mami. Vypadáš unaveně."
"Za chviličku. Slíbila jsem ti pomoc s tím projektem a pomůžu ti ráda."
"Slyšíš to?" zeptal se Donny.
Zaposlouchali se.
"Hejbni tím svým tlustým zadkem a připrav mi tu večeři! Čekám už skoro půl hodinu a ty vajíčka se samy neudělají!" ozývalo se zespodu.

Abel nasupeně sešel dolů. Chtěl si v klidu sednout v obýváku, ale k jeho nelibosti tam už seděla Eleanor.
"Pojď si sednout," požádala ho.
Abel poslechl. Eleanor nečekala na nic.
"Držela jsem jazyk za zuby dlouho, protože Amelia vypadala šťastná jako nikdy. Ale přísahám, ještě jednou na ni nebo Donnyho zvedneš hlas, a vyhodím tě sama."

Abel protočil oči. "Kam jsem se to přiženil? Dvě šílený ženský a jeden rozmazlenej fracek! A všichni proti mně! Co jsem vám udělal, hm? Beze mě byste žily v nějaké díře."
Eleanor zvedla hlas. "Dávej si pozor, co říkáš. Tenhle dům, peníze, to všechno patří Amelii. Nepřivlastňuj si něco, co ti nepatří. A Amelia... Amelia ti taky nepatří. Nebo myslíš, že jsem ty modřiny neviděla?"

Amelia celý zbytek dne přemýšlela o tom, co se stalo a co Donny řekl. Opravdu je takový Abel často?
"Amelio, kolikrát ti mám říkat, že se nemáš usmívat na cizí chlápky?"
"O čem to mluvíš?"
"Vážně ti přijde normální usmívat se, když telefonuješ s nějakým chlapem - navíc když u toho jsem???"
"Myslíš mého bratránka?"

Amelia vyhledala Abela hned na druhý den ráno před prací.
"Chci si promluvit," řekla.
Abel protočil oči. Sedli si v obýváku.
"Teď půjdu do práce," začala.
"Páni, Sherlocku, neříkej," zašeptal pro sebe Abel. Amelii to jenom utvrdilo v tom, co chtěla říct.
"Až se vrátím z práce, tak nechci abys tady byl."
Abel netušil, co na to říct. "Co to meleš?"

"Myslela jsem si, že tohle je v pořádku. Jak se ke mně chováš. Jak se mnou mluvíš. Ale pak jsem uvažovala, že takhle se můj táta k mámě nikdy nechoval. Ani Donnyho otec se ke mně takhle nechoval. Takže z toho mi vychází, že to není normální. A není to správně."
"To chceš rozbít tuhle rodinu kvůli pár hádkám?" rozčiloval se Abel.
"Rozbít?" nechápala Amelia. "Cokoli mohla tahle rodina být, jsi rozbil ty v den kdy jsi na mě poprvé vztáhnul ruku. Já, Donny, máma, Balú, Pepinka. My jsme rodina. Ty jsi nemoc, která se k nám vetřela a naprosto přetvořila moje myšlení."
Abel byl čím dál rudější. "Beze mě nejsi nic!"
Amelia se konečně usmála. "Kdepak. Nic jsem s tebou. Bez tebe jsem volná."
"Snobská mrcho. Kdybys neměla tenhle barák, tak zůstaneš. Zachtělo se ti po lepším?"
Amelia vstala, aby naznačila, že jejich konverzace je u konce. "I kdybych ten dům neměla a měla odejít na ulici... pořád by to bylo lepší než se každý večer třepat strachem z tebe."
Abel věděl, že mu teče do bot. "Já se změním, prosím, Amelie."
Amelia zaváhala.
"Slibuju! Slibuju!"
Najednou si vzpomněla. "Tohle už jsi říkal kdysi. A vidíš, jsme tu zas."

Abel taky vstal, shodil bundu a nebezpečně zaťal ruce v pěst. Teprve pak si všimnul, že Niles je ve dveřích a pěsti uvolnil.
"Tak si klidně zůstaň sama. Navěky." odcházel a ještě plivnul Amelii na boty.
"Já sama nebudu, mám rodinu. Ale ty, Abele, ty nemáš nic. A já jsem konečně svobodná."
Abel prošel dveřmi kolem Nilese. "A nevracejte se!" dovolil si Niles.

Dny, měsíce a roky plynuly. Bez Abela jim rozhodně bylo lépe. Amelia si udělala čas na sebe a své syny. Jak byla pyšná, když šel James poprvé do školky! A o pár let později do školy!
Ale zároveň si uvědomila, že špatná zkušenost s Abelem nesmí způsobit, že už nikdy dovolí nikomu cestu do jejího srdce.
Ale dřív než začne vůbec přemýšlet o randění, rozhodla se, že musí vyřešit všechny svá tajemství z minulosti. A žádné nebylo tak těžké jako Niles...
"Musím ti něco říct," začala po další partičce jengy. "Když jsme spolu byli... já... otěhotněla jsem. A vyděsilo mě to. Byla jsem mladá a hloupá a bála jsem se ti to říct. Takže jsem..."
Niles jí položil ruku na rameno. "Vím, že Donny je můj."
Amelia nevěděla, co odpovědět.
"Věděl jsem to od té chvíle, co jsem slyšel, že se ti narodil. Chtěl jsem něco podniknout, ale uvědomil jsem si, že pokud bys se mnou chtěla toto sdílet, tak bys něco řekla. Byl to tvůj život a tvoje rozhodnutí."

"Co to povídáš?" Amelia nemohla věřit tomu, co Niles říká. Rozplakala se. "Vzala jsem ti syna."
Niles se stále usmíval. "Kdepak, nevzala. Vždyť ho posledních sedm let prakticky vychovávám."
Amelia se také pokusila o úsměv. "Ale ty roky předtím?"
"Ale... když jsem skončil u vás..."
"Myslíš, když jsem tě vyhodila?"
"Nebyla to tvoje chyba. Na tu práci jsem neměl žádný nárok. Mohla jsi mě vyhodit. Každopádně... dělal jsem potom pár roků školníka v Donnyho škole. Prvně jsem ho nepoznal, ale potom jednou zůstal po škole s pár dalšími a měli mi pomoci s nějakým tříděním archivu. A když jsem viděl jeho jméno na seznamu... A potom jsem ho vídal skoro každý den."
"Počkej..." zamyslela se Amelia, "tos byl ty? Donny říkal, že se mu na stole objevují různé dárečky, čokolády a podobně. Myslel si, že je to nějaká tajná ctitelka."
"Věděl jsem, že bys nechtěla, abych s ním mluvil přímo. Ale viděl jsem ho vyrůstat a to mi stačilo. A taky jsem ho naučil rychlotřídění archivu," zasmál se.
"Děkuju, Nilesi. Děkuju a šíleně se omlouvám."

Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   10/11/18, 09:08 pm

Pekne vyhrocena kapitolka, uz to chtelo se Abela zbavit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   10/11/18, 09:23 pm

Než potkat takového týpka jako je Abel, tak radši odejdu do kláštera ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   10/11/18, 11:01 pm

Teda ten Abel se ale vybarvil! Šokovaný Ještěže ho Amelia vykopla z domu! Vzteklý Takový lidé by neměli existovat... jinak to, že se nakonec Niles líbal s Amelií... to znamená, že budou zase spolu? Červenám se Andílek
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   14/11/18, 12:29 am

Nejhorší je, že Abel byl ve skutečnosti opravdu zlatíčko, ale nějak mi tam vadil :D.

Každopádně rychlý update... opustila nás Eleanor a na její počest (a na počest jejích rodičů a prarodičů - zakladatelů rodu) byly v mauzoleu vyvěšeny jejich portréty. Eleanor je ta zrzka. Odpočívá vedle svého milovaného Boe... Plačící Plačící

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   17/11/18, 10:14 pm

Tak se vracíme s pár novinkami. Co se týče Amelie a Nilese... zatím není nic jisté. Niles se zalekl a přestože už vůči Amelii necítí křivdu, je přeci jenom ženatý! Tohle bude ještě zajímavé!

Ale mezitím se nám zamiloval Donny. A to do krásné nové sousedky Kali Fox. Kali má Donnyho ráda, ale vypadá to, že se zatím nechce vázat. Chce být velkou herečkou a jako vdaná paní by nemusela prorazit. Přeci jenom je to v téhle branži ještě těžké pro ženy.

První rande...

První vyznání...

První polibek...

První... hrátky ve fontánce???

A jak běžel čas. Z Jamese batolete...

... bylo kreativní dítě!

A Donny ho, navzdory tomu, že je James syn Abela, naprosto zbožňuje

Amelie se dostala na vrchol své zločinecké kariéry a stala se tak kápem! Dá se říct, že rodina zbohatla právě díky ní. A následující fotografie napoví, jak moc jsou vlastně bohatí!

A jednoho dne dostala nabídku, která se neodmítá. Slušný balík peněz, reputace mezi ostatními kriminálníky? Ale za cenu toho, že bude muset pověsit kariéru kápa na hřebíček? To by nebyla Amelia, aby po tomhle neskočila.

A to nám nevadí, protože jakmile skončila jako kápo, zkusila staré konexe svého otce, který pracoval jako policista. No, a práce tajného agenta zas tak daleko od mafiána přece není!

A co se týče Kali a Donnyho? Vzhůru do Del Sol Valey splnit si svůj herecký sen!
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   18/11/18, 05:17 pm

Už teď jsem moc zvědavá jak to nakonec s Amelií a Nilesem dopadne Úsměv jinak Kali je moc sympatická Úsměv tu jsi vytvořila ty? Vypadá trochu jako indiánka Úsměv James a jeho kreativita mě dostala Vysmátý a co se týká Amelie a její kariéry... třeba se jí bude ještě víc dařit jako tajnému agentovi, zvláště když byla sama velký zločinec Vysmátý hlavně aby teď ale utáhli ten velká dům Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   18/11/18, 06:15 pm

Konečně jsem dočetla! Jsem tak neskutečně ráda, že se Abela zbavila, nepracující chlap to je něco otřesnýho a nehledě na to, že na Amelii ještě vztáhnul ruku.
Danny si nabrnknul sympaťandu, tak jsem strašně zvědavá, jak se nám to bude vyvíjet dále. Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   30/11/18, 11:09 pm

Děkuju moc za pěkné komentáře :) Abel musel z domu. Momentálně se nastěhoval k jedné herečce a mají spolu trojčata :D

Nicméně na hereckou dráhu se vydala i Kali, jak jsme se již bavili.

"Ale ne, má to být westernová reklama, takový účes mít nemůžu!"

"Tak je to správně, děkuji"

A tak hrála v pirátské reklamě...

V nemocničním... ehm... dramatu

Postapo filmu

A také pracovala na své slávě kontaktem s fanoušky například u tanečního souboje

A taky byla náležitě odměněna cenou!

V osobním životě se jim taky dařilo. Kali s Donnym chodili už pár let a byli spolu nesmírně šťastní. Kali věděla, že s ní Donny není kvůli slávě, protože se našli ještě předtím, než se proslavila. A vlastně i Donny se stal tak trochu slavným, protože se vydal na dráhu hudebníka.
No a co jiného dělat v létě, než jet tábořit?

"U těch večeří je teď takový klid, co říkáte, děti?"

"Drahoušku, myslím, že si musíme promluvit..."
"Aha, a o čem?"

"...už jsme spolu nějaký ten pátek... chtěla bys... chtěla by sis mě vzít?"

"ANO!!!!!! NA TISÍCKRÁT ANO!!!"

A svatba byla vskutku krásná.

"Dobrý den, a vy patříte k rodině nevěsty nebo ženicha?"
"Já? Já jsem jenom starý rodinný přítel"

"Gratuluju, Donny."
"Díky, Nilesi. Jsem rád, žes přišel."
"Takovou chvíli bych si nedovolil propásnout."

Intermezzo: Mauglí na Rumbě

Intermezzo 2: "Jsme se neměli stěhovat z Del Sol Valey! Tam bylo pořád slunečno!"

Ale chladné počasí je nezastavilo. A tak, o pár měsíců později, přivítali v domě malou Sofii.

A musím se přiznat, že celá věc se Sofií byla nesmírně náročná. Kali se při porodu sekla, musela jsem použít cheat "resetsim", ale když se odsekla, tak dítě nikde nebylo. Tak otěhotněla znovu... No a při porodu spadla celá hra. Poslední uložení bylo pořád v prvním trimestru, takže znovu celé těhotenství. Ale do třetice všeho dobrého a Sofie se narodila.
A nakonec to dopadlo vše jak nejlépe, jak mohlo, protože nikdy neplakala, vždycky se smála. A jakmile vyrostla v batole, tak bylo jasné, že z téhle holčičky vyroste neskutečná žena!

Kali taky trochu potřebovala vylepšit image.

"Ugh.. Kali.. necítím se moc dobře."
"Amelio? Jsi v pořádku?"

S lítostí musím oznámit, že Amelia nás opustila Plačící
Když se z toho rodinka vzpamatovala, tak byl čas řešit praktické věci. Například to, že po Amelii zůstal ve sklepě trezor s 1 000 000 simeleonů, ke kterému měla přístup jenom ona. A jak zjistili v její poslední vůli, tak si peníze může zasloužit jenom ten, komu se povede do trezoru vloupat. Nutno říci, že zatím se to nepovedlo nikomu...

A Amelia nyní odpočívá v rodinné hrobce. Společně se svými rodiči, prarodiči a praprarodiči.

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   01/12/18, 08:30 pm

Tak to bylo moc smutné Plačící škoda, že si Amelia s Nilesem k sobě nenašli znova cestu Smutný stejně jako mě mrzí, že Donny pořád neví, že je Niles jeho otec Smutný jinak jsem si myslela, že je Niles starší než Amelia, ale jak se zdá, tak to tak nebylo (není Niles náhodou upír? Vysmátý Vysmátý )

Ten trezor mě pobavil Válím se smíchy jsem zvědavá, jestli se to někomu povede Válím se smíchy Válím se smíchy jinak Kali a Donnymu to spolu moc sluší Úsměv těším se jaká bude jejich malá až vyroste Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   02/12/18, 08:35 am

Smutný dílek Plačící , ale zároveň i radostný díky malé Sofince.
Jinak stejně jako Luci, jsem se domnívala, že je Niles starší, nebo že by požil nějaký lektvar nesmrtelnosti? Vysmátý
A také tajně doufám, že mu Niles brzy řekne pravdu. Andílek
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   02/12/18, 11:53 am

Věc se má tak, že Niles je starší - a to o dost - než Amelia, ale tím, že je NPC, tak je tam nějaký bug, protože někteří NPC stárnou pomaleji. Plus další bug, co se objevil s novým datadiskem - kdykoli jste nějakou domácnost vzali do Upravit simíka, tak pak v live modu tomu simíkovi přibylo třeba 20 dnů odžitého života. Než jsem to vyzkoumala, atd. tak už jsem to měla uložené a Donny, který byl na začátku puberty byl najednou dospělý, Amelia, která byla sotva dospělá, byla důchodce atd. Kali, původně mladší než Donny, je teď v půlce dospělosti a Donny v půlce mladého-dospělého. Zestárlo mi takhle skoro celé město, protože jednou za čas v seznamu domácnosti si domácnost otevřu v Upravit simíka a dám jim lepší oblečení... Plačící

Sofia je Láska Láska Láska

Teď si k sobě, po ztrátě Amelie, aby je to rozveselilo (i když Donny trošku tuší, že je to kvůli Kaliině slávě) vzali na výchovu Alexe II. Linna, který je potomkem Eleanořina bratra... Radši přidám výřez z rodokmenu :D (klikněte na něj, nechtěla jsem ho zmenšovat, nešel by přečíst :) )

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   03/12/18, 08:36 pm

Jejda, to je mi novinek, smutnějších i veselých ! A nezávidím ty trable s porodem Sofie ani s tím stárnutím populace Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   07/12/18, 06:36 pm

Tak s tím stárnutím je to strašný bug Bomba doufám, že to EA dá brzy dohromady Tydýt

Jinak koukám, že už máš pořádný rodokmen Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   

Návrat nahoru Goto down

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše příběhy - TS4-
Přejdi na: