Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Co je nového ve světě The Sims 4

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 6 Empty05/09/19, 05:59 pm

@soarka napsal:
Mam dotaz na vas holky, co hrajete TS4 dele..jak by ted, po vydani noveho datadisku, vypadal vas zebricek nejlepaich datadisku TS4? Úsměv Chtela bych si koupit dalsi a nevim pro jaky se rozhodnout..

Nedá se říct, že bych hrála TS4 nějak dlouho, ale za mě jsou nejlepší datadisky Hurá do práce (ty otevřené kariéry jsou super Láska ), pak Společná zábava, Pereme, StrangerVille (pouštní městečko vypadá kouzelně Láska ), Život ve městě (život v bytě je někdy opravdu vzrůšo, hlavně když tě sousedi nenechají vyspat Chichichi Chichichi ) každopádně kdybych měla volit jen jedno z nich asi bych spíše brala ten datadisk Hurá do práce Mrkající dej určitě vědět, co sis pak pořídila Úsměv

Fidgety, ty schody vypadají skvěle Láska možná mě i donutí sem některou z mých domo-krabic dát Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 345

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 6 Empty05/09/19, 07:07 pm

Teda ty schody jsou fakt luxusni!
A rozhodla jsem se pro Hura do prace. Kdyz mi zbyde neco z vyplaty tak pak muzu dal vybirat Vysmátý
Návrat nahoru Goto down

Co je nového ve světě The Sims 4
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Obecná diskuze k TS4-
Přejdi na: