Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co je nového ve světě The Sims 4

Goto down 
+9
Sarah666
visty
Shina
soarka
Janika31
Hellohello
Ludmila
Kolikokoli
Fidgety
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty15/06/18, 08:46 pm

Taky jsem náhodou narazila, tak koukám a printscreenuju, ale nevím, jestli ho dám celý Červenám se

Edit 22:43:46: Dala jsem to! A i když předpokládám, že se nějaký záznam v éteru objeví, v půlce mě napadlo zkusit si to taky nahrát... Jen nebudu mít zítra čas to zpracovat...

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty15/06/18, 11:06 pm

Tak celé video ze streamu od tvůrců hry, které představuje Seasons v plné parádě, najdete zde: Seasons Expansion Pack Developer Talk

Na ukázku pár screenů z CAS (a to byl jen slabší rozjezd):
- Nové pánské účesy a jeden z otufitů
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu

- Dívčí kabátky
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu2

- Nový dívčí účes
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu3

- Kostým skřítka
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu4

- Toto je taky mezi oblečením
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu5

- A toto též...
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu6

- Je libo krasobruslaře?
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu7
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu8

- Kostým pro batolata - ten je podle mě nejlepší  Láska  Láska
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu9

- Batolecí účes alá hrnec  Chichichi
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu10

- Nové doplňky... A vpravo nahoře volba letního a zimního venkovního oblečení...
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu11

A ještě pár snímků, než jsem si pustila videozáznam...
- Podzimní město
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu12

- Kalendář s ukázky svátků - během kterých se plní nastavený scénář dne...
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu13
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu14

- Události a večírky se dají plánovat předem na konkrétní den a hodinu začátku.
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu15

- Nastavení hry pro Seasons (nastavit lze délka střídání období na 7, 14 nebo 28 dní, a jaké varianty deště a sněhu se mohou objevit - nebo nemusí pršet a sněžit vůbec)
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu16

- Ukázka tvorby vlastního svátku
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu17

- Krabice na výzdobu domů
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu19

- Dají se volit různé dekorace pro různé části domu
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Bez_n_zvu20

A pak už jsem nahrávala. Ano, video má nakonec skoro tři hodiny. Ale stálo to za to, ukázali myslím opravdu hodně - nové předměty, interakce, oslavy svátků, skautské odznaky, nové možnosti zahradničení, stroj na počasí (ale bacha, změna počasí se může pěkně zvrtnout) i umrznutí simíka. Jen doufám, že jsem si tím nezkazila nadšení z toho, až si to budu moct ozkoušet na vlastní pěst.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty15/06/18, 11:34 pm

Stream byl hodně výživný. Nejvíc mě pobavilo, jak tam vtrhnul SimGuruNinja, a že nemá dost vysoký rank na to, aby dostal early access na Seasons Válím se smíchy Jak na něj všichni jenom "Dude! Mic is on!" :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty16/06/18, 09:08 pm

Tak to jsem nějak prošvihla Šokovaný  Ale zimní muž, nebo jak říkají tomu Santovi/Dědu Mrázovi, jak uklouznul na zápraží taky neměl chybu Válím se smíchy

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty16/06/18, 11:24 pm

Pokud někdo nechce koukat na tři hodiny záběrů ze hry, tak jsem zkusila vykousnout nějaká videa k různým bodům dodatku...Jen se omlouvám, pokud jsem někde blbě ukousnula komentář tvůrců, ale šmikla jsem to spíš orientačně podle videa, než podle zvuku  Červenám se

Tvorba svátků v kalendáři


Woohoo v listí

Jakoby nestačilo, že tomu přihlíží jejich vlastní dcera, ale přidá se náhodná kolemjdoucí a ještě o tom hned někomu posílá textovky Chichichi

Skautské odznaky


Nové interakce s trpaslíky


Winterfest - Zdobení stromečku


Winterfest - Dárky


Zimní radovánky - andělíčci, koulovačka, sněhuláci


Bruslení na ledu


Vánoční dědeček - vč. uklouznutí na ledu


A to je pro dnešek vše, příště můžu zkusit rozpitvat ještě jaro Mrkající Mimochodem, nevím jestli jste si všimli, ale Počasovi jsou teda pěkně v balíku Drsný

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty17/06/18, 01:56 pm

Ještě pár střihů ze Seasons Expansion Pack Developer Talk

Deštníky


Stroj na počasí - občas se to nepovede, a ještě u toho schytáte šlehu od blesku Zmatený


Zahradničení - nový způsob zahradničení, ale také něco o včelách a vazbě květin (btw. je tu interakce "darovat")


Umrznutí simíka - no, to není moc hezké, takhle simíky trápit, ale když nebudete dávat pozor, může se to stát Smutný


_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty17/06/18, 02:42 pm

Je to skvělé. Opravdu jediné, co mi vadí je, že nemůžeme nastavit, co chceme zrovna za roční období, jak dlouhé chceme roční období (všechny tam jsou nastavené na stejnou délku), že nejde nastavit střídání ročního období jinak než po 1, 2 nebo 4 týdnech, a že zdobení baráku je takto automatické a musí se dělat z herního režimu (tj. nejde nastavit, když člověk staví na neobydleném pozemku - tohle mě štve i u změny barvy a intenzity světla, u pozemků k bydlení to nevadí, ale u komunitních je jediný způsob otevřít si nějakou domácnost a cestovat s ní na ten pozemek, místo toho, aby to šlo rovnou tak, že si člověk otevře ten pozemek z úpravy města).
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty17/06/18, 04:57 pm

Jo, má to mouchy, taky jsem si říkala, že mi bude chybět, že v TS2 jsem si to taky upravovala dle libosti.  Ale zase to nevidím jako takovou nutnost - s tím strojem na počasí se roční období dá změnit, i když nevím, na jak dlouho Nevím A když budu potřebovat nějaký období co nejdéle, 28 dní stačí bohatě, a jakmile mě omrzí, šup ho zkrátit Úsměv
A světla jsem teda takhle neřešila a zdobení domu jsem obvykle zapomínala Chichichi Ale to si nevybereme, nikdy nic nebude dokonalé, protože každý má nějaké představy a očekávání, takže každému bude něco chybět, ale pořád věřím, že s tím zbytkem snad budeme spokojení Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty17/06/18, 05:14 pm

Fidgety napsal:
Jo, má to mouchy, taky jsem si říkala, že mi bude chybět, že v TS2 jsem si to taky upravovala dle libosti.  Ale zase to nevidím jako takovou nutnost - s tím strojem na počasí se roční období dá změnit, i když nevím, na jak dlouho Nevím A když budu potřebovat nějaký období co nejdéle, 28 dní stačí bohatě, a jakmile mě omrzí, šup ho zkrátit Úsměv
A světla jsem teda takhle neřešila a zdobení domu jsem obvykle zapomínala Chichichi Ale to si nevybereme, nikdy nic nebude dokonalé, protože každý má nějaké představy a očekávání, takže každému bude něco chybět, ale pořád věřím, že s tím zbytkem snad budeme spokojení Mrkající
V TS3 bylo zdobení domu super. Kliklo se na střechu a vybralo se zdobení. Ale tak uvidíme. To se světly je problém, protože některá jsou defaultně dožluta a některá do studena. A pak taky je to těžké při stavbě podniků, protože třeba chceš nějak nasvícený bar, diskotéku nebo tak něco, ale nejde to udělat ve stavebním módu.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty17/06/18, 07:10 pm

Tak tady se taky dá vybrat - co dát na střechu, co na plot, jestli vlaječky, nebo světýlka a jakou barvu, tak snad to nebude špatný Mrkající A je fakt, že já podniky moc nestavím, takže jsem to opravdu moc řešit nemusela, no..

P.S. Myslím, že pokud reagujeme na příspěvek přímo za sebou, nejsou ty citace úplně nutné, pokud tedy není potřeba citovat jen část příspěvku. Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty17/06/18, 07:21 pm

Jasné :)

Moc se těším. A taky na patch se skleněnýma střechama a opravou zahradničení, který by snad mohl vyjít už zítra, protože 19. vychází early access pro "vyvolené" a ti už to budou muset mít i s patchem. Nebo teda, že by to ještě vyšlo v úterý.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty19/06/18, 07:19 pm

Holky, je to tady! Nový patch!!!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty20/06/18, 04:41 pm

Tak dej vědět, jaký je? Na FB to hodně lidem zlobí, samozřejmě hlavně uživatelský obsah, i když jsem zahlídla, že by mělo být i nové Sims4studio. Já jsem od včerejška na piškotech a vodě, takže u PC jsem jen na skok, a holt si to ošahám později Plačící

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty20/06/18, 04:53 pm

Ty střechy jsou úžasný, líbí se mi předělání zahradnitví, to je fakt pecka. Ale jinak jsem moc nevyzkoumala, protože mi nefunguje půlka modů a vlastně až doteď jsem štelovala, který jedou a který ne.
Sims4Studio je nové, stejně tak hotfix MCCC, který nejel. Sleduju tohle téma na ofiko fóru.

Přeju brzké uzdravení, tyhlecty žaludeční choroby jsou děs. Taky jsem dneska doma se zánětem Tydýt
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty20/06/18, 09:19 pm

Super, díky za tip, ten přehled se hodí Mrkající No, já už to asi pak sfouknu vše při jednom, nechce se mi to třídit na dvakrát, tak si počkám, jakou paseku nadělá ještě i dodatek Zmatený

Tak to taky přeju, ať je brzo líp. U mě to snad jen byl jeden blbej oběd, co nesednul Je mi špatně

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty31/07/18, 04:47 pm

Ahoj, jenom pro info - dneska od 20:00 bude probíhat další livestream, kde bychom se měli dozvědět info k prý přelomovému a netradičnímu updatu, který bude zřejmě v půlce srpna. Je to tak neobvyklý patch, že má vlastní livestream, takže kdo ví, co přidají - tip je zatím na zloděje/policisty/hasiče, i když to vyvrátili na Twitteru. Další tip bylo točité schodiště, což taky vyvrátili. Ale vyvraceli i loni datadisk se zvířatama a byli to Kočky a psi, takže kdo ví.
Sledovat stream je možno TADY
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty31/07/18, 08:15 pm

Ok, takže info ze streamu:

Ten netradiční velkej update je trošičku upravená Galerie (jiný vizuál, pár nových fičur, možno stáhnout dům v live modu)... Tydýt
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty31/07/18, 10:11 pm

Ach jo, tolik humbuku pro nic Nene Ale hlavně, že EA si myslí, že se mají čím chlubit, no co už...

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty01/08/18, 08:01 am

Souhlas, byla to fakt nuda, ale bylo mi líto těch Guru, když je tam všichni v tom twichovském chatu hejtili Tydýt . V tom videu řekli, že budou taková videa dělat každý měsíc (tj. před patchem), ale pak na twitter naspali, že to nebudou oznamovat tak moc dopředu, protože lidi pak byli přetěšení a následně zklamaní.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty01/08/18, 12:15 pm

Já jsem na to naštěstí zapomněla, tak jsem ráda, že jsem tím neztrácela čas Aha Nedivím se, že to schytali, protože když tomu dělají snad čtrnáct dní reklamu, tak fakt člověk čeká update ve stylu bazénů nebo batolat, a ne jen upravenou galerii Uražený  Tak snad ty schody budou někdy příště Plačící

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty11/08/18, 10:49 pm

Tak nový update se opět "vydařil", aneb nedá se fotit Céčkem Vzteklý  Resp. dá, ale fotky jsou rozmazané. Nevím, jestli to je z této ukázky patrné, ale rozdíl tam je, zvlášť když je fotka přes celou obrazovku  Sakra
- fotka přes 'C'
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 11_e8_10

- fotka přes "PrintScreen"
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Snzyme10

Focení příběhu je fakt sranda Sakra  Sice jsem našla, že když držím tlačítko "Windows" a zmáčknu PrintScreen, obrázek se ukládá automaticky, takže nemusím ukládat jednotlivé fotky ručně (to by mě hráblo). Jenže zvyk je železná košile, takže samozřejmě půlku věcí stejně blejsknu tím Céčkem SOS Plačící

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty12/08/18, 01:13 am

Jo, mají to skoro všichni. I youtubeři, kterým EA zaplatila nejnadupanější kompy. Takže jedině čekat na další update...
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty15/08/18, 08:33 pm

Zítra další stream, který má představit nový obsah zdarma. Snad bude povedenější, než posledně.. Od 20:00 zde: https://www.twitch.tv/thesims

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty16/08/18, 07:34 pm

Takže... stream se nám blíží, ale patch notes už jsou vydané. Nejvíc mě (mile) překvapilo tohle:

- Opravili focení pomocí C
- 3 nové vlasy
- nový šátek
- nové vousy
- 2 trika, 2 sukně, tepláky, nový oblek, sandále
- nové rtěnky, stíny a řasenky!
- 4 ŠOUPACÍ DVEŘE!!!!
- STROPNÍ VĚTRÁK!!!
- nové tapety
- nový stolek, kytka, židle, sedačka a obrázek!

Nafotím ve hře a přidám to sem :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty02/10/18, 09:29 pm

Pozor, pozor, dnes proběhl další stream, a co jsem tak zaslechla, čeká nás nová kariéra z oblasti módy,a především (a tomu se mi ani nechce věřit), úpravy terénu!!! Šokovaný

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co je nového ve světě The Sims 4
Návrat nahoru 
Strana 3 z 17Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Alternativy k The Sims
» Rodokmeny pro SIMS
» Srovnání The Sims 2, 3, 4
» Zajímavosti o The Sims 4 - co jste nevěděli / objevili
» Obrázky a videa z The Sims 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Obecná diskuze k TS4-
Přejdi na: