Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze

Goto down 
+6
Janika31
Hellohello
Lucisab
soarka
Ludmila
Fidgety
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty19/04/18, 10:22 pm

Je nějaký efektnější způsob, aby děti v TS4 nemusely do školy? Já jsem klikla na dítě a přes MCCC jsem šla na MC Cheats -> Career Cheats -> Change Vacation Days a tam nastavila hodnotu na 99. Sice si každý den musí vzít ze školy dovolenou a asi budou navždy trojkaři, ale zatím jsem nikde, ani v nastavení přes PC (ten mám vždy jen chvíli pro potřeby MCCC a pak hned mažu) nebo schránku nic jiného neobjevila Nevím

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty19/04/18, 11:27 pm

Fidgety napsal:
Je nějaký efektnější způsob, aby děti v TS4 nemusely do školy? Já jsem klikla na dítě a přes MCCC jsem šla na MC Cheats -> Career Cheats -> Change Vacation Days a tam nastavila hodnotu na 99. Sice si každý den musí vzít ze školy dovolenou a asi budou navždy trojkaři, ale zatím jsem nikde, ani v nastavení přes PC (ten mám vždy jen chvíli pro potřeby MCCC a pak hned mažu) nebo schránku nic jiného neobjevila Nevím
Existuje na to mod, ale už nefunguje. Já mám PC v takové té vstupní místnosti bunkru a není u něj židle (takže je nepoužitelný pro simíky), a taky používám MCCC. Přes MCCC Careers tam mám enabled, že děti/teeni můžou přestat chodit do školy. Pak se klikne na aktivního Simíka (toho daného studenta) a dá se "Quit school".
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty20/04/18, 10:20 am

Kolikokoli napsal:
Fidgety napsal:
Je nějaký efektnější způsob, aby děti v TS4 nemusely do školy? Já jsem klikla na dítě a přes MCCC jsem šla na MC Cheats -> Career Cheats -> Change Vacation Days a tam nastavila hodnotu na 99. Sice si každý den musí vzít ze školy dovolenou a asi budou navždy trojkaři, ale zatím jsem nikde, ani v nastavení přes PC (ten mám vždy jen chvíli pro potřeby MCCC a pak hned mažu) nebo schránku nic jiného neobjevila Nevím
Existuje na to mod, ale už nefunguje. Já mám PC v takové té vstupní místnosti bunkru a není u něj židle (takže je nepoužitelný pro simíky), a taky používám MCCC. Přes MCCC Careers tam mám enabled, že děti/teeni můžou přestat chodit do školy. Pak se klikne na aktivního Simíka (toho daného studenta) a dá se "Quit school".

Já to v tom PC prolízala, ale nějak jsem na to nenatrefila. Ale je možné, že jak jsem neměla dítě, tak tam ta možnost možná zatím nebyla, a nebo (a to spíš) jsem slepá  Pohoda . Zkusím na to ještě kouknout, díky za upozornění Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty20/04/18, 10:51 am

Fidgety napsal:
Kolikokoli napsal:
Fidgety napsal:
Je nějaký efektnější způsob, aby děti v TS4 nemusely do školy? Já jsem klikla na dítě a přes MCCC jsem šla na MC Cheats -> Career Cheats -> Change Vacation Days a tam nastavila hodnotu na 99. Sice si každý den musí vzít ze školy dovolenou a asi budou navždy trojkaři, ale zatím jsem nikde, ani v nastavení přes PC (ten mám vždy jen chvíli pro potřeby MCCC a pak hned mažu) nebo schránku nic jiného neobjevila Nevím
Existuje na to mod, ale už nefunguje. Já mám PC v takové té vstupní místnosti bunkru a není u něj židle (takže je nepoužitelný pro simíky), a taky používám MCCC. Přes MCCC Careers tam mám enabled, že děti/teeni můžou přestat chodit do školy. Pak se klikne na aktivního Simíka (toho daného studenta) a dá se "Quit school".

Já to v tom PC prolízala, ale nějak jsem na to nenatrefila. Ale je možné, že jak jsem neměla dítě, tak tam ta možnost možná zatím nebyla, a nebo (a to spíš) jsem slepá  Pohoda . Zkusím na to ještě kouknout, díky za upozornění Mrkající

MCCC => MC Career => Teens (Children) Quit School => Enabled :)
Je to tam bez ohledu na to, jestli máš děti (musíš mít MC Career, ale mělo by to být součástí základního MCCC)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty20/04/18, 11:07 am

Vždyť to říkám, slepá jsem Vysmátý
Děkuji moc   Pro Tebe

Edit 20.04.2018 22:04:30 - Funguje to, ještě jednou moc děkuji za navedení.  *OK*
A mám ještě jeden dotaz - body za dokončené dovednosti se přičítají i u dětí a batolat (resp. i aspirace u dětí)?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty12/05/18, 01:07 pm

Lidičky, narazila jsem na problém - nelze splnit aspiraci Hudební génius v TS4 bez poslouchání hudby (rádia). Souhlasíte s tím, že Safe place bude přístupné od chvíle, kdy 2. generace dosáhne věku mladý dospělý?

A ne, aspirace a dovednosti batolat a dětí se nepočítají (blbě by se to kombinovalo s TS2 a TS3). Promiň, nevšimla jsem si tady toho tvého editu Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty12/05/18, 10:07 pm

To je sice komplikace, ale na druhou stranu je možná logičtější se dřív dostat do Safe place než na ten Sixam/do budoucnosti/ do Trojjazerska ... Já s úpravou samozřejmě souhlasím !
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty12/05/18, 10:15 pm

Kolikokoli napsal:
Lidičky, narazila jsem na problém - nelze splnit aspiraci Hudební génius v TS4 bez poslouchání hudby (rádia). Souhlasíte s tím, že Safe place bude přístupné od chvíle, kdy 2. generace dosáhne věku mladý dospělý?

A ne, aspirace a dovednosti batolat a dětí se nepočítají (blbě by se to kombinovalo s TS2 a TS3). Promiň, nevšimla jsem si tady toho tvého editu Červenám se

Tak ono těch aspirací v první generaci nejde splnit víc - většina je vázaná na nějakou kariéru, případně na návštěvu komunitního pozemku (např. muzea). Ale poslech hudby šel myslím ošidit přes klávesy, kde se dá zapnout něco jako "automatické hraní" a pak se spustí možnost "poslouchat".

A OK, tak to si upravím bodování, protože ty dětské už jsem si započítala, jelikož náročností jsou podobné jako ty dospělácké...

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty13/05/18, 02:03 am

Fidgety napsal:
Kolikokoli napsal:
Lidičky, narazila jsem na problém - nelze splnit aspiraci Hudební génius v TS4 bez poslouchání hudby (rádia). Souhlasíte s tím, že Safe place bude přístupné od chvíle, kdy 2. generace dosáhne věku mladý dospělý?

A ne, aspirace a dovednosti batolat a dětí se nepočítají (blbě by se to kombinovalo s TS2 a TS3). Promiň, nevšimla jsem si tady toho tvého editu Červenám se

Tak ono těch aspirací v první generaci nejde splnit víc - většina je vázaná na nějakou kariéru, případně na návštěvu komunitního pozemku (např. muzea). Ale poslech hudby šel myslím ošidit přes klávesy, kde se dá zapnout něco jako "automatické hraní" a pak se spustí možnost "poslouchat".

A OK, tak to si upravím bodování, protože ty dětské už jsem si započítala, jelikož náročností jsou podobné jako ty dospělácké...
Tam jde o to, že ta aspirace je jako cíl pro 2. generaci. Dětské se určitě nepočítají, protože by to bylo dost nefér vůči TS2 a TS3. To automatické hraní na klávesách nikde nevidím, mám tam jenom cvičit na klavír a najmout klavíristu. Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty13/05/18, 07:39 am

Kolikokoli napsal:

Tam jde o to, že ta aspirace je jako cíl pro 2. generaci. Dětské se určitě nepočítají, protože by to bylo dost nefér vůči TS2 a TS3. To automatické hraní na klávesách nikde nevidím, mám tam jenom cvičit na klavír a najmout klavíristu. Nevím

Jj, to chápu, já už si ty souvislosti mezi hrami opravdu nevybavím, jak to bylo. A zase je to plus, protože v další generaci se s těmi dětmi nemusím tolik piplat Chichichi Andílek
Na ty klávesy se podívám do hry, jak to je - jestli nemusí mít hraní na nějaké úrovni. Ale myslím, že Annabel jsem zrovna tu aspiraci dala a s těmi klávesami ten bod splnila Aha

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty13/05/18, 10:16 am

Fidgety napsal:
Kolikokoli napsal:

Tam jde o to, že ta aspirace je jako cíl pro 2. generaci. Dětské se určitě nepočítají, protože by to bylo dost nefér vůči TS2 a TS3. To automatické hraní na klávesách nikde nevidím, mám tam jenom cvičit na klavír a najmout klavíristu. Nevím

Jj, to chápu, já už si ty souvislosti mezi hrami opravdu nevybavím, jak to bylo. A zase je to plus, protože v další generaci se s těmi dětmi nemusím tolik piplat Chichichi Andílek
Na ty klávesy se podívám do hry, jak to je - jestli nemusí mít hraní na nějaké úrovni. Ale myslím, že Annabel jsem zrovna tu aspiraci dala a s těmi klávesami ten bod splnila Aha
Výborně, mrkni prosímna to. Budeme v tom případě muset dát do pravidel, že si musí koupit se stavbou bunkru klávesy, protože na klavíru nevím, jestli to půjde.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty13/05/18, 12:46 pm

Takže, u kláves ze Života ve městě je možnost "Automatická hra na klávesy", která je určena k poslechu hudby. A ukázala se mi i u siminky, která nemá vůbec žádnou dovednost hru na klavír.
Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 13_co512

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 13_co511

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 13_co510

Na stažené klávesy to nefunguje, tedy aspoň ne na ty, které mám já a jsou dělané na bázi běžného klavíru. Ovšem bez dodatku Života ve městě to asi fungovat nebude vůbec Smutný

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty13/05/18, 02:49 pm

Máš pravdu, funguje to... ale já mám v bunkru ten klavír :D. Naštěstí je furt ten den, kdy oslavili narozeniny na mladé dospělé, takže můžu měnit věci, tudíž vyměním holt klavír za klávesy. Uf.
Díky.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty23/03/19, 06:32 pm

Čauky, prosím vás, kde mám sehnat partnera pro 4. generaci abych mohla začít plodit pátou? Šokovaný Nevím
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty23/03/19, 08:55 pm

V pravidlech u 4. generace pro HARDCORE MÓD je, že můžeš adoptovat batole nebo dítě (ne mimino), ale upravené v CAS, aby vypadalo HODNĚ zmutovaně, ale co u lehčí varianty, to mi taky nějak nedochází *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty24/03/19, 07:23 am

Od 3. generace je nutno si hledat partnery mezi mimozemšťany. Viz odstavec "Jak dělat děti"

Jsou jenom 2 (4) způsoby, jak dělat děti, nebo si vzít někoho mimo bunkr (kromě první a druhé generace). Nemůžete si vzít nikoho ze svého "světa". Můžete si vzít někoho z jiné planety (Sixam) nebo budoucnosti.
1. Mimozemšťani: Navštivte Sixam / budoucnost a vemte si někoho z místních, můžete s nimi mít děti
V TS2 a TS3 preferujeme jakékoli podivně vypadajíc nadpřirozené bytosti (mimo nesmrtelných z TS3)
2. Incest: Sims rozpoznává jenom 3 kroky příbuznosti, tj. děti bratranců se už můžou vzít, stejně tak praprarodič si může vzít pravnouče.
3. HARDCORE MÓD: V 5., 7. a 9. generaci můžete adoptovat batole nebo dítě (ne mimino), ale musíte ho upravit v CAS, aby vypadalo zmutovaně (více u jednotlivých generací).
4. Událost
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty23/04/20, 09:04 pm

Tak jsem se nakonec rozhodla zeptat tady Červenám se třeba se to jednou někomu bude hodit taky Mrkající

Aktuálně jsem ve třetí generaci. V bunkru mám již obsaženého klasického mimozemšťana z Trojjazerska, který k mým původním obyvatelům přišel pomocí teleportu. Už dříve jsem se ale kvůli příběhu, který jsem se rozhodla do své výzvy dát, že přidám někoho i pro mého druhého člena 3.generace. Problém je v tom, že simorostka, která se zjevila v bunkru není z Trojjazerska, ale také není přímo zvenčí Aha příběhově ji můj simík získal na Safeplace jako neradioaktivní spóru, kterou následně zasadil na zahradě a za několik dní si tak téměř vypěstoval simorostku v záhoně Aha skutečně tak začala simorostka žít až v bunkru, ale technicky pochází z izolovaného sklepa laboratoře mimo bunkr i Safeplace (v té době byla jen obyčejnou sazenicí), odtamtud byla bez zásahu radiace ukradena a přenesena na Safeplace, kde čekala na bezpečném místě na mého simíka až si ji vyzvedne...  Aha

Je to tedy pořádně složité, ale chtěla jsem se zeptat naší Koli... kolik si mám strhnout bodů? Je mi jasné, že jsem zřejmě porušila pravidla, i když je to dost komplikované Červenám se

A v případě porušení jiných pravidel... kolik by si měl každý cca strhnout bodů? Já se samozřejmě snažím zuby nehty držet pravidel, takže se nemusíš bát, že bych ve svém bunkru měla za chvíli anarchii... Chichichi je pravda, že mi to teď ujelo, ale je to pro dobro mých obyvatel v bunkru Andílek
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty25/04/20, 12:04 pm

V tomhle případě bych vůbec žádné bodíky nestrhávala (ani nepřidávala). Vždyť si ji vypěstoval sám Chichichi
Řekla bych, že to samé platí i pro další "netypické" tvory, jako jsou imaginární kamarádi (TS3) atd.
Ale musí se "narodit" v bunkru. Neplatí to pro Dědu mráze a podobně, které si někdo přitáhnul už jako nemimozemské "živé bytosti" zvenčí.
Takže tleskám za kreativitu a určitě žádné body nestrhávej :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty25/04/20, 04:55 pm

Díky Koli za objasnění Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Kolikokoli a její bunkr
» Protiatomový kryt / bunkr
» Apokalypsa u Zannii
» Hellohello: Apokalypsa
» Shina - Apokalypsa (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: