Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Fidgety
Admin - Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 609

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   19/04/18, 10:22 pm

Je nějaký efektnější způsob, aby děti v TS4 nemusely do školy? Já jsem klikla na dítě a přes MCCC jsem šla na MC Cheats -> Career Cheats -> Change Vacation Days a tam nastavila hodnotu na 99. Sice si každý den musí vzít ze školy dovolenou a asi budou navždy trojkaři, ale zatím jsem nikde, ani v nastavení přes PC (ten mám vždy jen chvíli pro potřeby MCCC a pak hned mažu) nebo schránku nic jiného neobjevila Nevím

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 419

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   19/04/18, 11:27 pm

@Fidgety napsal:
Je nějaký efektnější způsob, aby děti v TS4 nemusely do školy? Já jsem klikla na dítě a přes MCCC jsem šla na MC Cheats -> Career Cheats -> Change Vacation Days a tam nastavila hodnotu na 99. Sice si každý den musí vzít ze školy dovolenou a asi budou navždy trojkaři, ale zatím jsem nikde, ani v nastavení přes PC (ten mám vždy jen chvíli pro potřeby MCCC a pak hned mažu) nebo schránku nic jiného neobjevila Nevím
Existuje na to mod, ale už nefunguje. Já mám PC v takové té vstupní místnosti bunkru a není u něj židle (takže je nepoužitelný pro simíky), a taky používám MCCC. Přes MCCC Careers tam mám enabled, že děti/teeni můžou přestat chodit do školy. Pak se klikne na aktivního Simíka (toho daného studenta) a dá se "Quit school".
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   20/04/18, 10:20 am

@Kolikokoli napsal:
@Fidgety napsal:
Existuje na to mod, ale už nefunguje. Já mám PC v takové té vstupní místnosti bunkru a není u něj židle (takže je nepoužitelný pro simíky), a taky používám MCCC. Přes MCCC Careers tam mám enabled, že děti/teeni můžou přestat chodit do školy. Pak se klikne na aktivního Simíka (toho daného studenta) a dá se "Quit school".

Já to v tom PC prolízala, ale nějak jsem na to nenatrefila. Ale je možné, že jak jsem neměla dítě, tak tam ta možnost možná zatím nebyla, a nebo (a to spíš) jsem slepá  Pohoda . Zkusím na to ještě kouknout, díky za upozornění Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   20/04/18, 10:51 am

@Fidgety napsal:
@Kolikokoli napsal:
@Fidgety napsal:

Já to v tom PC prolízala, ale nějak jsem na to nenatrefila. Ale je možné, že jak jsem neměla dítě, tak tam ta možnost možná zatím nebyla, a nebo (a to spíš) jsem slepá  Pohoda . Zkusím na to ještě kouknout, díky za upozornění Mrkající

MCCC => MC Career => Teens (Children) Quit School => Enabled :)
Je to tam bez ohledu na to, jestli máš děti (musíš mít MC Career, ale mělo by to být součástí základního MCCC)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   20/04/18, 11:07 am

Vždyť to říkám, slepá jsem Vysmátý
Děkuji moc   Pro Tebe

Edit 20.04.2018 22:04:30 - Funguje to, ještě jednou moc děkuji za navedení.  *OK*
A mám ještě jeden dotaz - body za dokončené dovednosti se přičítají i u dětí a batolat (resp. i aspirace u dětí)?

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   12/05/18, 01:07 pm

Lidičky, narazila jsem na problém - nelze splnit aspiraci Hudební génius v TS4 bez poslouchání hudby (rádia). Souhlasíte s tím, že Safe place bude přístupné od chvíle, kdy 2. generace dosáhne věku mladý dospělý?

A ne, aspirace a dovednosti batolat a dětí se nepočítají (blbě by se to kombinovalo s TS2 a TS3). Promiň, nevšimla jsem si tady toho tvého editu Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 594

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   12/05/18, 10:07 pm

To je sice komplikace, ale na druhou stranu je možná logičtější se dřív dostat do Safe place než na ten Sixam/do budoucnosti/ do Trojjazerska ... Já s úpravou samozřejmě souhlasím !
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   12/05/18, 10:15 pm

@Kolikokoli napsal:
Lidičky, narazila jsem na problém - nelze splnit aspiraci Hudební génius v TS4 bez poslouchání hudby (rádia). Souhlasíte s tím, že Safe place bude přístupné od chvíle, kdy 2. generace dosáhne věku mladý dospělý?

A ne, aspirace a dovednosti batolat a dětí se nepočítají (blbě by se to kombinovalo s TS2 a TS3). Promiň, nevšimla jsem si tady toho tvého editu Červenám se

Tak ono těch aspirací v první generaci nejde splnit víc - většina je vázaná na nějakou kariéru, případně na návštěvu komunitního pozemku (např. muzea). Ale poslech hudby šel myslím ošidit přes klávesy, kde se dá zapnout něco jako "automatické hraní" a pak se spustí možnost "poslouchat".

A OK, tak to si upravím bodování, protože ty dětské už jsem si započítala, jelikož náročností jsou podobné jako ty dospělácké...

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   13/05/18, 02:03 am

@Fidgety napsal:
@Kolikokoli napsal:

Tak ono těch aspirací v první generaci nejde splnit víc - většina je vázaná na nějakou kariéru, případně na návštěvu komunitního pozemku (např. muzea). Ale poslech hudby šel myslím ošidit přes klávesy, kde se dá zapnout něco jako "automatické hraní" a pak se spustí možnost "poslouchat".

A OK, tak to si upravím bodování, protože ty dětské už jsem si započítala, jelikož náročností jsou podobné jako ty dospělácké...
Tam jde o to, že ta aspirace je jako cíl pro 2. generaci. Dětské se určitě nepočítají, protože by to bylo dost nefér vůči TS2 a TS3. To automatické hraní na klávesách nikde nevidím, mám tam jenom cvičit na klavír a najmout klavíristu. Nevím
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   13/05/18, 07:39 am

@Kolikokoli napsal:

Tam jde o to, že ta aspirace je jako cíl pro 2. generaci. Dětské se určitě nepočítají, protože by to bylo dost nefér vůči TS2 a TS3. To automatické hraní na klávesách nikde nevidím, mám tam jenom cvičit na klavír a najmout klavíristu. Nevím

Jj, to chápu, já už si ty souvislosti mezi hrami opravdu nevybavím, jak to bylo. A zase je to plus, protože v další generaci se s těmi dětmi nemusím tolik piplat Chichichi Andílek
Na ty klávesy se podívám do hry, jak to je - jestli nemusí mít hraní na nějaké úrovni. Ale myslím, že Annabel jsem zrovna tu aspiraci dala a s těmi klávesami ten bod splnila Aha

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   13/05/18, 10:16 am

@Fidgety napsal:
@Kolikokoli napsal:

Jj, to chápu, já už si ty souvislosti mezi hrami opravdu nevybavím, jak to bylo. A zase je to plus, protože v další generaci se s těmi dětmi nemusím tolik piplat Chichichi Andílek
Na ty klávesy se podívám do hry, jak to je - jestli nemusí mít hraní na nějaké úrovni. Ale myslím, že Annabel jsem zrovna tu aspiraci dala a s těmi klávesami ten bod splnila Aha
Výborně, mrkni prosímna to. Budeme v tom případě muset dát do pravidel, že si musí koupit se stavbou bunkru klávesy, protože na klavíru nevím, jestli to půjde.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   13/05/18, 12:46 pm

Takže, u kláves ze Života ve městě je možnost "Automatická hra na klávesy", která je určena k poslechu hudby. A ukázala se mi i u siminky, která nemá vůbec žádnou dovednost hru na klavír.

Na stažené klávesy to nefunguje, tedy aspoň ne na ty, které mám já a jsou dělané na bázi běžného klavíru. Ovšem bez dodatku Života ve městě to asi fungovat nebude vůbec Smutný

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   13/05/18, 02:49 pm

Máš pravdu, funguje to... ale já mám v bunkru ten klavír :D. Naštěstí je furt ten den, kdy oslavili narozeniny na mladé dospělé, takže můžu měnit věci, tudíž vyměním holt klavír za klávesy. Uf.
Díky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   

Návrat nahoru Goto down

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: