Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze

Goto down 
+6
Janika31
Hellohello
Lucisab
soarka
Ludmila
Fidgety
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty25/03/18, 09:15 am

Kolikokoli, je to paráda, jak to máš pěkně promyšlené, a jak se daří to adaptovat i na starší verze hry Mrkající Pokud bychom se do toho chtěli pustit, a nějak porovnávat své úspěchy, napadlo mě následující:
V sekci soutěží bychom vytvořili samostatné fórum pro výzvu, kde by byla tato pravidla + prostor pro dotazy, a pak by každý měl svoje vlákno s průběhem výzvy. A pokud by byl někdo ochoten a měl na to čas, tak by mohlo být ještě vlákno, kde by byla nějaká shrnovací tabulka s bodováním, jak si kdo vede - body by si asi poctivě počítal každý sám, ale v nějakém přehledném místě by se to mohlo shrnout za všechny.
Ale je to jen můj nápad, určitě to jde dělat i lépe, tak dejte vědět, jak byste si představovali soutěž ve výzvě Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty25/03/18, 09:21 am

Fidgety napsal:
Kolikokoli, je to paráda, jak to máš pěkně promyšlené, a jak se daří to adaptovat i na starší verze hry Mrkající Pokud bychom se do toho chtěli pustit, a nějak porovnávat své úspěchy, napadlo mě následující:
V sekci soutěží bychom vytvořili samostatné fórum pro výzvu, kde by byla tato pravidla + prostor pro dotazy, a pak by každý měl svoje vlákno s průběhem výzvy. A pokud by byl někdo ochoten a měl na to čas, tak by mohlo být ještě vlákno, kde by byla nějaká shrnovací tabulka s bodováním, jak si kdo vede - body by si asi poctivě počítal každý sám, ale v nějakém přehledném místě by se to mohlo shrnout za všechny.
Ale je to jen můj nápad, určitě to jde dělat i lépe, tak dejte vědět, jak byste si představovali soutěž ve výzvě Mrkající
To zní dobře Přípitek
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty25/03/18, 02:35 pm

Taky moc děkuju Kolikokoli za zodpovězení otázek Mrkající máš s námi pořádnou trpělivost Mrkající jinak čím víc si čtu info k výzvě tím víc se mi to líbí Úsměv už se těším až se do toho pustím Úsměv

Jinak Fidgety s tím rozděleným tématem je to moc dobrý nápad *THUMBS UP* byl by v tom pak pořádek *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty25/03/18, 06:37 pm

Tak počet spacích míst (ne počet postelí) zvedám na šest. Zjistila jsem, že ve svém bunkru mám 2 manželské + 2 batolecí postele (=6 spacích míst dohromady) Vysmátý
Další změna je, že můžete rovnou cheatem koupit Generátor červí díry / teleportér v TS3. Protože očividně Generátor můžou požívat jenom vědci Tydýt Stejně teda jako ten Generátor, ale to jde aspoň nacheatovat - dáte si cheat testingcheats on a v režimu života držte shift a klikněte na Generátor a dejte "vylepšení". Poté už můžete cestovat do mimozemského světa :)
Další změna: do začátku si nechte 100 simeleonů... očividně ani malovat obrazy nejdou bez peněz  >:o (v TS4 tedy cheat "Money 100" bez uvozovek)

Začala jsem to hrát, abych vychytala další problémy :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty25/03/18, 09:17 pm

Já taky souhlasím s nápadem Fidgety, mohly bychom se do toho pustit hned, jak vyhodnotíme ty minihrádky Mrkající Do té doby určitě vychytáme všechny drobnosti !
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty26/03/18, 12:57 pm

Kolikokoli napsal:
Snad nevadí, že tady použiji vytučněné písmo atd., jinak by to asi nebylo vůbec přehledné  Červenám se

Až teď jsem si všimla této poznámky Červenám se  Samozřejmě to nevadí, to pravidlo je opravdu myšleno pro běžný text / komentáře / diskuzi. V podobných případech jako jsou pravidla jsou ty nástroje užitečné a naopak nutné. Tak jsem ty pravidla v rychlosti aspoň trochu upřesnila, aby to bylo jasnější Aha

Pokud tedy souhlasíte, tak jak bude zase chvíle, zkusím upravit strukturu fóra, abychom se do výzvy mohli pustit Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty26/03/18, 01:44 pm

Uz se tesim! Dlouhodoba soutez tu jeste nebyla ze?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty26/03/18, 02:01 pm

Fidgety napsal:
Kolikokoli napsal:
Snad nevadí, že tady použiji vytučněné písmo atd., jinak by to asi nebylo vůbec přehledné  Červenám se

Až teď jsem si všimla této poznámky Červenám se  Samozřejmě to nevadí, to pravidlo je opravdu myšleno pro běžný text / komentáře / diskuzi. V podobných případech jako jsou pravidla jsou ty nástroje užitečné a naopak nutné. Tak jsem ty pravidla v rychlosti aspoň trochu upřesnila, aby to bylo jasnější  Aha

Pokud tedy souhlasíte, tak jak bude zase chvíle, zkusím upravit strukturu fóra, abychom se do výzvy mohli pustit Mrkající
To mě těší, že je o to takový zájem Andílek Červenám se Jste mi fakt strašně moc chyběli po pádu starého fora :@}->--:
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty26/03/18, 02:48 pm

My jsme radi, ze mame moznost si hru ozivit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty26/03/18, 08:27 pm

Souhlasím se soarkou Mrkající navíc bude moc zajímavé sledovat ostatní, jak se poperou s výzvou Mrkající (doufám, že moji simíci vyváznou ve zdraví a já také Vysmátý )
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty28/03/18, 09:32 pm

Tak už začínám něco jako bunkr tvořit taky, ale napadá mě ještě pár otázek - při péči o mrňata v TS2 jsou potřeba i nočníčky, můžu jim aspoň jeden pořídit ? V pravidlech jsem to nenašla a jak to funguje v TS3 a TS4, to nevím. *SORRY* A předpokládám, že odpadkový koš lze taky vynášet ? A jak řešit dopravu do Safe place - pěšky nebo taxíkem (vlastní auto v "základní výbavě" není a těžko si na něj vydělají Mrkající ) ? Díky za trpělivost s odpovídáním !
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty28/03/18, 10:09 pm

Nocnicek jsem koupila, bez toho to nejde a odpadky jsem vyresila tim co je z Apartment Life, ze nemusi do popelnice ale hazej to do tohohle na zdi Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty29/03/18, 01:35 pm

Ludmila napsal:
Tak už začínám něco jako bunkr tvořit taky, ale napadá mě ještě pár otázek - při péči o mrňata v TS2 jsou potřeba i nočníčky, můžu jim aspoň jeden pořídit ? V pravidlech jsem to nenašla a jak to funguje v TS3 a TS4, to nevím. *SORRY* A předpokládám, že odpadkový koš lze taky vynášet ? A jak řešit dopravu do Safe place - pěšky nebo taxíkem (vlastní auto v "základní výbavě" není a těžko si na něj vydělají Mrkající  ) ? Díky za trpělivost s odpovídáním !
V TS2 buď ten koš do zdi, nebo jestli jde cheatem umístit popelnice do domu. Nočník určitě můžeš :). Cestování jsem zapomněla, že na rozdíl od TS4, kde se všichni teleportují, musíš vyjít z baráku.
V tom případě - v TS2 můžeš jet prostě autem (můžeš pořídit, to je fuk, co není zakázáno, je povoleno :) ) nebo jinak do Safe place. V TS3 musí být Safe place hned vedle bunkru.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty29/03/18, 04:08 pm

Já mám ještě taky takovou hloupou otázku... Červenám se můžou simíci často měnit oblečení nebo musí chodit pořád v jednom? (samozřejmě bych je neposílala nakupovat oblečení mimo bunkr Mrkající )
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty29/03/18, 06:27 pm

Ze bych se taky zkusila pripojit? Andílek
Vypada to, jako poradna vyzva snad najdu nejaky cas se do toho vrhnout.
Skvela prace a klobouk dolu Koli..:), muselo to dat silenou praci to vse vymyslet. *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty29/03/18, 08:55 pm

Ta výzva vypadá opravdu super! Taky mě to moc láká a ráda bych se přidala, ale bohužel nevím, jak na tom časově budu. I kdybych se nakonec nepřidala, určitě budu s nadšením sledovat, jak si všichni povedete Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty30/03/18, 04:06 pm

Lucisab napsal:
Já mám ještě taky takovou hloupou otázku... Červenám se můžou simíci často měnit oblečení nebo musí chodit pořád v jednom? (samozřejmě bych je neposílala nakupovat oblečení mimo bunkr  Mrkající )
Tohle je detail, jasně, že je můžeš převlíkat nebo jim měnit účesy a tak Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty01/04/18, 08:55 am

Kolikokoli napsal:
Lucisab napsal:
Já mám ještě taky takovou hloupou otázku... Červenám se můžou simíci často měnit oblečení nebo musí chodit pořád v jednom? (samozřejmě bych je neposílala nakupovat oblečení mimo bunkr  Mrkající )
Tohle je detail, jasně, že je můžeš převlíkat nebo jim měnit účesy a tak Mrkající

Toto bych možná v The Sims 2 řešila nakupováním oblečení zdarma z domu, aby simové nemuseli nikam jezdit - pomocí toho věšáku:
http://modthesims.info/d/225251
Případně asi nakoupit oblečení dříve, než se bunkr uzavře.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty01/04/18, 09:42 am

Hellohello napsal:
Kolikokoli napsal:
Lucisab napsal:
Já mám ještě taky takovou hloupou otázku... Červenám se můžou simíci často měnit oblečení nebo musí chodit pořád v jednom? (samozřejmě bych je neposílala nakupovat oblečení mimo bunkr  Mrkající )
Tohle je detail, jasně, že je můžeš převlíkat nebo jim měnit účesy a tak Mrkající

Toto bych možná v The Sims 2 řešila nakupováním oblečení zdarma z domu, aby simové nemuseli nikam jezdit - pomocí toho věšáku:
http://modthesims.info/d/225251
Případně asi nakoupit oblečení dříve, než se bunkr uzavře.
Nakupovat oblečení v TS2 jde normálně v šatníku, ne? Akorát se za to platí? To potom můžete nakupovat, jak chce... až si na to vyděláte Vysmátý .
Nebo ono se muselo někam jezdit Šokovaný Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty01/04/18, 10:12 am

Kolikokoli napsal:
Hellohello napsal:
Kolikokoli napsal:
Lucisab napsal:
Já mám ještě taky takovou hloupou otázku... Červenám se můžou simíci často měnit oblečení nebo musí chodit pořád v jednom? (samozřejmě bych je neposílala nakupovat oblečení mimo bunkr  Mrkající )
Tohle je detail, jasně, že je můžeš převlíkat nebo jim měnit účesy a tak Mrkající

Toto bych možná v The Sims 2 řešila nakupováním oblečení zdarma z domu, aby simové nemuseli nikam jezdit - pomocí toho věšáku:
http://modthesims.info/d/225251
Případně asi nakoupit oblečení dříve, než se bunkr uzavře.
Nakupovat oblečení v TS2 jde normálně v šatníku, ne? Akorát se za to platí? To potom můžete nakupovat, jak chce... až si na to vyděláte Vysmátý .
Nebo ono se muselo někam jezdit Šokovaný Šokovaný

Bohužel jo Úsměv muselo se vždycky jet se simy do města do obchodu s oblečením a tam za to platit. Myslím, že měnit oblečení na jakékoli šlo už v TS3. Bohužel to teda v TS2 nejde jen tak ze skříně, ale tady by mohl právě pomoct ten věšák Úsměv je to download k nezaplaní, člověk se nemusí nikam trmácet a je to ještě zdarma Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty01/04/18, 10:50 am

Hellohello napsal:

Bohužel jo Úsměv muselo se vždycky jet se simy do města do obchodu s oblečením a tam za to platit. Myslím, že měnit oblečení na jakékoli šlo už v TS3. Bohužel to teda v TS2 nejde jen tak ze skříně, ale tady by mohl právě pomoct ten věšák Úsměv je to download k nezaplaní, člověk se nemusí nikam trmácet a je to ještě zdarma Vysmátý
Uf.. no to teda.. tak v tom případě - v TS2 měnit oblečení pouze s věšákem a nebo při stavbě Safe place tam postavit i obchůdek s oblečením a nakupovat tam.
Safe place je prostě komunitní pozemek, kam můžete dát, co chcete. Ale musí být uzavřený nebo nějak ohraničený aspoň.
A v TS3 musí být hned naproti bunkru, ať se nikdo netoulá po městě :D.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty01/04/18, 09:39 pm

Kolikokoli napsal:

...
4. Generátor červí díry pro TS4 / teleportér v TS3 - koupíte ho cheatem  bb.ignoregameplayunlocksentitlement a následně musíte v režimu života držet shift a kliknout na Generátor a dát "vylepšení". Poté už můžete cestovat do mimozemského světa :)
...

Tak jsem se taky pustila do stavby, a pořád se mi ten Generátor nedařilo najít. Nevím  Musela jsem nakonec ještě zadat cheat bb.showhiddenobjects, aby se mi v nabídce objevil.
Mimochodem ta stavba je hrozná, pořád mám před očima ten tvůj nepřekonatelný bunkr (s teráskou, dvorečkem a okny Láska  ), že cokoli vymyslím, vypadá mizerně Sakra  Ale stavím tak usilovně, až jsem přehřála noťas... A hádejte co? Zase jsem zapomněla ukládat, prostě nepoučitelná Zmatený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty02/04/18, 09:37 am

Fidgety napsal:
Kolikokoli napsal:

...
4. Generátor červí díry pro TS4 / teleportér v TS3 - koupíte ho cheatem  bb.ignoregameplayunlocksentitlement a následně musíte v režimu života držet shift a kliknout na Generátor a dát "vylepšení". Poté už můžete cestovat do mimozemského světa :)
...

Tak jsem se taky pustila do stavby, a pořád se mi ten Generátor nedařilo najít. Nevím  Musela jsem nakonec ještě zadat cheat bb.showhiddenobjects, aby se mi v nabídce objevil.
Mimochodem ta stavba je hrozná, pořád mám před očima ten tvůj nepřekonatelný bunkr (s teráskou, dvorečkem a okny Láska  ), že cokoli vymyslím, vypadá mizerně Sakra  Ale stavím tak usilovně, až jsem přehřála noťas... A hádejte co? Zase jsem zapomněla ukládat, prostě nepoučitelná Zmatený

Aha, tak vidíš, to mi nedošlo, že potřebuješ i tento kód, koukám teď, že na to mám mod, aby se mi ukazovaly skryté objekty vždycky Tydýt .

A ten můj bunkr je rozhodně překonatelný, věř, že to byl až můj nějaký třetí pokus :D.

PS: Pro hráče TS4 doporučuji http://modthesims.info/d/543998, kdy nemusíte zadávat kódy celé ručně Láska .
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty02/04/18, 08:01 pm

Ve skleníku může být jen 5 rostlin - hádám, že kdyby tam měl být ovocný strom (pokud se tam vůbec vejde), bude se počítat do limitu 5 rostlin? Takže třeba 2x rajčata, 2x jahody, 1x jabloň.

V TS2 ale zřejmě takhle malý počet rostlin nebude stačit na uživení tolika simů. Jídlo v ledničce dojde při takovém počtu simů docela rychle. Pak může mít výhodu ten, kdo má datadisk, který umožňuje schovávání zbytků jídla do ledničky. Ale i tak to nejspíš nevyjde na moc dlouho. Když jsou zakázané objekty ke komunikaci, jak si můžeme objednat dovážku potravin (když dojde v TS2 jídlo, musí se objednat dovážka jídla - je k tomu potřeba telefon nebo počítač, přijede dodávka a přinesou jídlo v košíku k domu. Aby nikdo nevyšel ven, mohla bych třeba použít moveobjects on. Ale zase nesmíme mít telefon, tak si nejsem jista, jestli to můžeme udělat)?
Já mám v Buy Mode jídlo, které se dá koupit,třeba pizza, donuts, hamburgery, zmrzlina... s tím bych si mohla vystačit (bez vaření). A třeba po dosažení dospělosti u sima další generace koupit novou ledničku. Ale co hráči, kteří tuhle možnost nemají?

A co se týká cílů těch různých generací, tak nejspíš máme (hráči TS2/3) ignorovat ty, které jdou v TS4 realizovat, ale nejdou v TS2 (TS3), že?
Např. ten generátor červích děr u 2. generace. Tím pádem bych asi využila ten náhradní cíl pro hardcore mode, tj. aspirace hudebního génia, což v TS2 není, ale možná by stačilo jen vylepšit kreativitu na maximum hraním na hudební nástroje?

Jak by to potom bylo s bodováním na konci hry?
Dokončená aspirace - v TS2 má každý sim nějaký cíl (lifetime want), ale většina z nich není v bunkru realizovatelná (tady je jejich seznam: http://sims.wikia.com/wiki/Lifetime_want ).
Pak bych se ještě chtěla zeptat na bodování u těchhle 2 věcí
- Dokončená cílová aspirace
- Dokončená unikátní dovednost na maximum (v TS2 nejsou unikátní dovednosti, leda třeba rybaření, zahradničení, šití, výroba keramiky, hraček, nebo robotů - dalo by se tohle považovat za unikátní dovednost? Ale zase je k tomu potřeba některý z datadisků)

Adopce - adoptovat dítě se v TS2 dá, ale myslím, že nejde nějak výrazně upravit jeho vzhled, aby vypadalo zmutovaně, alespoň dokud je dítě. U dospělých se pak dá použít stroj na úpravu obličeje. Dalo by se to obejít tím, že vytvoříme batole v CAS?

btw. tady jsem našla radu, jak vytvořit v CAS hratelného mimozemšťana
https://www.wikihow.com/Make-Alien-Sims-in-The-Sims-2
myslím, že jde jen u úpravu skinu.
Případně se dá sim změnit na některou z nadpřirozených stvoření (zombie, upír, vlkodlak, plantsim, čarodějnice, momozemšťan) pomocí tohoto obrazu: http://modthesims.info/d/283201
protože někdy není tak jednoduché se k nim ve hře dostat Úsměv obraz by mohl pomoct.

Už se na to moc těším Úsměv díky moc za trpělivost při zodpovídání tolika dotazů. Líbí se mi, jak je to hezky promyšlené, muselo ti dát hodně práce to vše vymyslet *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty02/04/18, 08:37 pm

Tu dokončenou unikátní dovednost jsem pochopila tak, že někdo dokončí na maximum nějakou dovednost, kterou nikdo jiný před ním na maximu zatím neměl... Ale pokud se pletu, tak se aspoň taky poučím... Mrkající
A zbytek už teda nechám odborníkovi Drsný

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kolikokoli a její bunkr
» Protiatomový kryt / bunkr
» Apokalypsa u Zannii
» Hellohello: Apokalypsa
» Shina - Apokalypsa (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: