Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Kolikokoli a její bunkr

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 126

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   08/04/18, 09:21 pm

Já už pak vidím nějaký total plot twist, že je Bear uprchlej seriovej vrah a jeho dítě to zdědí Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 251

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   08/04/18, 09:24 pm

To snad ne toto Vysmátý mě Bear přijde jako takový ten velký chlap s velkým srdcem Vysmátý tak doufám, že takový i zůstane Láska
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 197

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   09/04/18, 08:59 pm

1. GENERACE - DÍL TŘETÍ

Noc, kteroužto si již skoro nepamatují, a kterou hádají jen podle pozice ručiček na hodinách, byla nezvykle plodná.
Za oběma dveřmi se nacházeli páry, odlišné jak jen to jde. V jedné ložnici vzduch naplňovala láska, vášeň, důvěra. Za těmi druhými bylo ticho, lítost, výčitky.

... na druhý den...
Jeff celou noc přemýšlel, co ráno Mie řekne. Když vstávala, předstíral spánek, a doufal, že ho nebude budit. Naštěstí vstala tiše, a rychle z pokoje odešla.
Poté konečně na pár hodin usnul, dokud ho nevyhnal hlad a plný močový měchýř.
Zhluboka vydechl a vydal se ven.
Miu potkal hned po vstupu do obýváku. Byla upravená, což ho hned rozhodilo.
"Ahoj," pozdravila ho nezvykle nesměle.
"Ahoj," odpověděl nervózně. "Mio... víš..."
"Copak?"
"Musíme si o něčem promluvit. O včerejšku," vykoktal ze sebe.
"Dobrá," odpověděla Mia, a v jejím hlase byly slyšet obavy.
"Víš, myslím, že bude lepší, když... když budeme jenom přátelé. Usmál se v naději, že to pomůže.

Mia vyvalila oči. Ano, byli opilí, ale ve víně je pravda, jak se říká a jak jí povídal o tom, jak moc je zamilovaný, a že se znají dlouho a bál se udělat první krok. Jak jí říkal, že miluje její úsměv a oči a blonďaté vlasy...
Došlo jí to. Vrávoravě přešla k pohovce.
"Víš, tohle jsem od tebe fakt nečekala. Sakra, já jsem tady ta mrcha! Ne ty!"
Jeff mlčel.
"Fakt jsem si těch posledních pár měsíců myslela, že k sobě máme blíž, víš? My dva. Že už to není pozice makléřky a klienta. Chápeš?"
Jeff sklonil hlavu. "Promiň, tohle... tohle se mi stalo poprvé."
"Poprvé a naposledy, ty idiote! Nechci tě už vůbec vidět! A aby věděl... stejně jsi stál za prd!"

Mezitím se v kuchyni odehrávala úplně odlišná situace...
"Jak ses vyspala, Chris?" ptal se Bear a hleděl Christine přímo do očí.
"Pohádkově," odpověděla Christine a usmála se.
"Jsem tady pro tebe," začal opatrně Bear, "pokud nechceš, nemusíme pokračovat. Je to na tobě, vím, že jsem přišel po jiném, ale... víš... pro mě to neznamenalo jenom..."
Christine ho vzala za ruku. "Pro mě taky ne."
Dojedli spolu snídani, kterou Bear uvařil. Povídali si a cítili, že přeci jenom je v tom bunkru nějaké to zářivé slunce.

Uběhly tři měsíce a Bear s Christine se k sobě měli víc než oba mohli snít. Trávili spolu celé dny, zavření v dvoupodlažním podzemním bunkru, a jejich láska kvetla každým dnem. A když přišla ponorka a schylovalo se k neshodám, vždy ten, který cítil napětí, odešel a zabavil se jinak, aby toho druhého netrápil.
Bear nosil Christine na rukou a Christine poznala, co jí s Erikem chybělo. Ona a Erik spolu měli být. Ona a Bear byl osud.
Co však získali Christine s Bearem, ztratili Mia s Jeffem. Mia se Jeffovi vyhýbala, zesměšňovala ho, urážela ho, kritizovala ho. Na Christine byla zpočátku mrzutá, ale potom uznala, že si nesmí znepřátelit všechny v bunkru. Jeden terč postačí.

Vztah Jeffa a Beara také v tomto čase ochladl. O to víc Jeffa překvapilo, kam Bear přenesl zpočátku obyčejný rozhovor u knihy.
"Požádám ji o ruku," řekl Bear.
Jeff zvedl hlavu. "Katniss?"
"Ale ne," zasmál se Bear a nadzvedl knihu Gluten Spiel, kterou držel v ruce. "Christine," dodal.
Jeff pocítil tik v oku. "Aha."
"Copak nám to nepřeješ?" divil se Bear.
"To ne," odpověděl Jeff, "jenom... jaký to má smysl? Kněz tu stejně není."
Bear pokrčil rameny. "Na tom nezáleží. Víš... mám pocit, že bychom to měli udělat. Že bychom si měli vyměnit sliby, i když žijeme tady dole."
"Jste spolu jenom dva měsíce," přidal Jeff.
Bear se zasmál. "Vidíš tady někoho jinýho, s kým bychom to dali dohromady?"
To bylo jako kudla do Jeffova srdce.
"Kdyby přijala, šel bys mi za svědka?" otočil Bear kudlou.
"Jak chceš," řekl Jeff a musel se přemáhat ze všech sil, aby svoje emoce udržel v sobě.

A jak Bear řekl, tak splnil.
Věděl, že si Christine nepotrpí na nějaká velká gesta. Tak pouze poklekl a vytáhl prstýnek, který našel ve skladu.
"Není to žádný diamant ani jiný drahý kov," vysvětloval, "ale to stejně nevadí, protože na světě neexistuje kámen, který by byl dražší než ty."
Christine vzala prsen do rukou a v tu chvíli byla nejšťastnější v celém svém dosavadním životě.

"Mio, vím, že jsme měly občas neshody, ale chtěla bych tě o něco požádat."
Mia se cpala müsli s rajčaty. "Povídej, Chris."
"Bear mě požádal o ruku," vysvětlovala Christine a Mia se zachechtala.
"Chtěla bych... byla bych ráda... jestli bys mi šla za svědka, co ty na to?" vyhrkla ze sebe Christine.
"Klidně, stejně nemám nic lepšího na práci," kývla Mia.
"Ještě jsem ti neřekla, kdy to máme."
Mia mávla rukou. "Vždyť je to jedno."
Obě se zasmály.

Christine odešla a Mia si dojedla svou podivnou svačinku. Vstala, aby si šla lehnout, když tu ji najednou popadlo silné nutkání zvracet.
Krkla si a vyletělo z ní müsli, rajčata a i párek od snídaně.
"Co mi to tu bleješ na podlahu?" rozčilovala se Calico. "Běž si blejt na svoje, ty prase."
Mia se přidržela pohovky.
"Co to se mnou je?" zeptala se kočky a nečekala odpověď.

V den obřadu se dámy zdržovaly ve spodním patře a pánové v horním. Mia našla ve skladu bílé šaty, které si mohla Christine vzít. Nebyly sice moc svatební, ale vymýšlet si moc nemohly.
Pánové se rozhodli trávit dopoledne po svém.
"Au!!! To bolí!" vykřikl Bear.
Jeff se zasmál. "Hele, ten kurz, co jsem dělal, byl na hloubkovou terapii. Asi máš nějaký skříplý nervy."
"Tebe skřípnu, jestli mi to takhle znovu zmáčkneš," rozčiloval se naoko Bear.
"Uvidíš, jak se ti uleví. I na játra to má vliv. Ledviny, všecko."
"Jasně, jasně," přitakával nevěřícně Bear. Zvážněl. "Jeffe, vím, že nejsi moc velký fanoušek mě a Christine..."
"Přestaň, Beare," zastavil ho Jeff. "Byl jsem idiot a taky jsem se tak choval. Nepřeji si na světě nic jiného, než abyste byli šťastní."
"Takže ti to nevadí?" ujišťoval se Bear.
"Kdybych si měl vybrat mezi štěstím svým a štěstím člověka, kterého milu... mám rád... obětuju se rád."
"Jsi opravdový přítel a skutečný muž," řekl Bear a otočil se ke schodům. "Už jdou," řekl.

"Stojíš přede mnou, krásná, silná, laskavá, vřelá, milující, vtipná a dokonalá. A já stojím tady, troufalý blázen, který doufá, že si vyslouží alespoň kousíček tvého srdce," odříkával Bear, s dlaněmi v Christininých dlaních.
"Když mi babička vysvětlovala, co je to láska, přišlo mi to jako bájný mýt. I příběhy o Sněhurce mi přišly skutečnější. Copak může být cit, který nelze popsat? Který nepochopíš, dokud ho nezažiješ? Teď, když tu stojím před tebou, tak vím, že ano. Teď už ji chápu, co tou láskou myslela," odříkávala Christine.
"A slibuji, že při tobě budu stát v dobrém i ve zlém, ve zdraví i nemoci, dokud nás smrt nerozdělí," odříkávali oba.
"Ať žijou pan tajtrlík a paní tajtrlíková Moonovi!" radovala se Calico.

"Jsem těhotná," oznámila Mia po obřadu.
Christine vyvalila oči. První otázka, která ji napadla, byla: s kým, ale vzápětí jí došlo, že by to byla hloupost. Najednou pochopila, proč se Mia k Jeffovi chovala tak odtažitě.
"Jak... jak dlouho to víš?" zeptala se místo toho.
"Asi týden," odpověděla Mia.
Jeff stál hned za nimi, ale pozoroval Beara, kterak se snažil chytit Calico, která se mu vyčurala na botu. Absolutně je nevnímal a holky to věděly.
"Ví to?" kývla Christine hlavou k Jeffovi.
"Řeknu u to dneska," odpověděla Mia. "Vůbec nevím, co budu dělat," přiznala se.
Christine ji vzala za ruku. "Budu tady s tebou, neboj se."
"Děkuji," usmála se konečně Mia.
"Můžu?" zeptala se Christine a ukázala na malé bříško, které se Mie rýsovalo. Christine nemohla tvrdit, že něco netušila, vždyť Mia byla vždycky hubená jako lunt.
Mia přikývla.

Dny a týdny plynuly a Mia brzy zjistila, že není v bunkru v očekávání jediná. S Christine se podporovaly a držely pospolu, i když Christine musela několikrát Bearovi přiznat, že jí Miino pomlouvání Jeffa občas vyčerpává.
Jeff se snažil, co mohl, aby se připravil na otcovství. Možná Mia tajně doufala, že po jeho oznámení Jeff změní názor na jejich vztah. Ale Jeff neměnil, v jeho srdci už bydlel někdo jiný.
Mia se bála především porodu. Neměli žádné lékařské vybavení a během těhotenství nepodstoupila žádnou lékařskou prohlídku. Slíbily si s Christine, že budou porodní duly jedna druhé, ale všechno podchytit nemohly.
A jednoho dne, naprosto nečekaně, Mia cítila, že je čas..

A nedlouho poté přišel čas i na Christine...

Narodily se zdravé dětičky. Mia přivítala rozkošnou Molly, zatímco Christine s Bearem dostali andílka Erika, kterého Christine pojmenovala jako poctu po jejím zemřelém snoubenci.

A tady je máme, naše druhá generace  Láska

Naposledy upravil Kolikokoli dne 12/04/18, 10:19 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 309

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   09/04/18, 09:18 pm

Moc hezká druhá generace *THUMBS UP* A doufám, že se situace v citech zúčastněných brzy zklidní, vždyť děti by měly mít pro zdárný vývoj před sebou jen dobré příklady chování ...
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 340

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   09/04/18, 09:35 pm

Ojojoj, to jsou milostné zápletky Ďáblík  Ale svatba byla krásná Láska  Nicméně nejvíc mě v tomto díle pobavil ten Miin palec dolů "stejně si stál za prd" Válím se smíchy

http://thesims234.forumczech.com
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   09/04/18, 09:37 pm

Fidgety napsal:
Ojojoj, to jsou milostné zápletky Ďáblík  Ale svatba byla krásná Láska  Nicméně nejvíc mě v tomto díle pobavil ten Miin palec dolů "stejně si stál za prd" Válím se smíchy
Konečně člověk mohl využít interakci "Kritizovat techniky milování" Vysmátý Ďáblík
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   09/04/18, 09:59 pm

Kolikokoli napsal:

Konečně člověk mohl využít interakci "Kritizovat techniky milování" Vysmátý Ďáblík

Tam něco takového je?!?!?! Šokovaný

Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   09/04/18, 10:02 pm

Fidgety napsal:
Kolikokoli napsal:

Tam něco takového je?!?!?! Šokovaný
Ano :D. Vyskočilo mi to tam hned potom, co jsem přes něj požádala, aby byli jenom přátelé :D
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   09/04/18, 11:11 pm

To jsou dramata Vysmátý ale gratuluju ke druhe generaci, taky jsi mela stesti na kluka a holku Úsměv Erik ma prdacky vlasky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   09/04/18, 11:12 pm

Téda, a zloději tvůrcům hry vadí, ale kritika sexuálních hrátek je přípustná ? Pohoda
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   10/04/18, 08:10 pm

Taky se divím, že to nezatrhli jako kazení mládeže Vysmátý Vyplazující jazyk když už nám kvůli traumatům zrušili i zloděje Vysmátý

Jinak moc hezky se ti to vyvíjí Úsměv jsem zvědavá jestli se Jeff dá nějak s Miou dohromady Úsměv Bearovi to jako ženichovi moc slušelo Láska a druhá generace je moc roztomilá Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 271

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   14/04/18, 06:36 pm

Moc krásně napsáno! Úsměv a ty děti se opravdu povedly! Moc pěkná nová generace. Láska
Mia stojí fakt za to Vzteklý taková podpásovka!
Ta kočka mě pokaždé dostane Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   15/04/18, 11:06 pm

1. GENERACE - DÍL ČTVRTÝ

Přestože Molly byly již tři roky, Mia byla na Jeffa stále naštvaná. Po svatbě se Bear nastěhoval do ložnice holek k Christine a Mia si zabrala bývalou Bearovu ložnici, kde spávali s Jeffem. Ale Mia rozhodně Jeffa ve stejné ložnici nestrpěla, takže si musel najít jiné místo.
Naštěstí byla hned vedle malá místnůstka s palandou. Nebyla příliš pohodlná, ale Jeff byl rád, že aspoň nemusí spát na gauči. Miu vlastně tak nějak chápal.

Manželství Christine a Beara bylo šťastné a plné lásky. Jeffovi to trhalo srdce, ale na druhou stranu byl šťastný, když viděl svou lásku v dobrých rukou. Zkoušel zahnat své zasmušivé myšlenky prací kolem obydlí.
Staral se o úklid, opravy spotřebičů, o zahrádku. Kutil Tim, jak mu brzy začala Christine říkat. Jeffovi se ta přezdívka líbila, ten klasický seriál měl rád.

"Radši mi nelez na oči, ty parchante!" řvala Mia.
"Toho parchanta si odpustíš!" křičel Jeff.
"To teda neodpustím! Opravuješ tady věci, děláš jakoby nic, jsi hnusný na Beara a Chris, přitom ta mrcha tady jsem já, pokud si nepamatuješ!"
"Neboj Mio, to jsem teda fakt nezapomněl!"
Mia se napřáhla, že Jeffovi dá facku, když do dveří vešel Bear s Christine a jejich malým Erikem.
"Co se děje?" zeptal se Bear.
"ABSOLUTNĚ VŮBEC NIC!" zakřičel mu Jeff přímo do obličeje a vyběhl z místnosti.
Mia pokrčila rameny. "A to jsem ho jenom požádala, aby opravil vysavač."

"Ahoj, Beare," usmál se Jeff na Beara nesměle, když se potkali druhý den v obývacím pokoji. Bylo to poprvé od svatby, kdy ho oslovil sám.
"Jeffe?" odpověděl překvapený Bear. "Co se děje?"
Jeff se poškrábal na hlavě. "Nic... jenom... chtěl jsem se omluvit, že jsem se choval jako blbec."
Bear zakroutil hlavou. "Vůbec se neomlouvej, jako blbec ses rozhodně nechoval."
"Ale ano," trval na svém Jeff. "Byl jsem protivný na tebe, Chris, Miu... na všechny."
"Bunkr má takové účinky, je to ponorka," snažil se pochopit Bear.
"Žádná ponorka..." ztrácel odvahu Jeff. "Nechceš... nechceš si promluvit u večeře? A hoď na sebe prosím něco."
Bear se usmál. "Jak si přeješ."

Christine si čas v bunkru krátila jinými způsoby. Na to, že je bordelářka jako hrom, se nějak začala zajímat o špinavé prádlo, rozházené všude po bunkru. Nejlepší čas byl v době oběda, kdy měli všichni siestičku.
"Super! Dalších dvacet simeleonů!" radovala se.

"CHRISTINE!!!" slyšela volat Beara zespodu. "POJĎ SEM, TO MUSÍŠ VIDĚT!"
Christine se zalekla a rychle seběhla po schodech. To co spatřila, si ani ve snu nedokázala představit.
"Co to je za spoušť?" smála se.
"Dvě minuty, Chris! Dvě minuty jsem je tady nechal samotný!" bědoval Bear. "Ty barvy z toho koberce už nedostanu."
Christine se zahihňala.
"Eriku, prosím, nedělej tady nepořádek. Můžeš ho dělat na dvorku, na kachličkách."
Bear pozvedl jedno obočí.
"Vlastně ho nedělej vůbec," opravila se Christine.
Bear vydechl. "Dvě děti jsou náročný. I pro čtyři dospělý."
"Kde je Molly?" ptala se Mia, která také slyšela Beara volat.

(o minutu a půl dříve)

"Honěm, Mouy, skovej še, už dě. Vemu to na šebe."
"Uychlejš ťo neumíííím!!!"

"Ahoj kočičto. Jak še máš?"
"Dost na nic, cítím chuchvalec v krku a ne a ne ho vykašlat," odpověděla Calico dítěti.
"Pohadit, můžu?"
"Na to zapomeň, lidské mládě, ani nevíš, co mi dalo práce si načechrat chloupky," syčela Calico.
"Smrk... kočičto, nemáš mě uáda?"
Calico se najednou onoho lidského mláděte zželelo. Na pohlazení to ještě není, ale jednou... kdo ví.

"Molly, pojď se na něco podívat," přikázala dítěti Mia, když ji našla.
Odvedla dceru až na místo činu.
"Vím, že to tady Erik nezaneřádil sám, určitě jsi mu pomáhala."
"Vykecau?" cítila Molly zradu.
"Erik sice říkal, že to udělal sám, ale tyhle barvičky jsou tvoje a Erik nevěděl, kde je máš schované, protože byly u mě v ložnici, takže nezapírej."
"Nevykecau," rozněžnila se Molly. "Euik kamauát!!!"

"Molly, sluníčko, pojď, máš nachystanou svačinu." Jeff vzal dcerku do náruče a Miu u toho ignoroval, aby nevyvolal případný konflikt.
Nebylo to nic platné.
"Udělala něco špatného a ty ji ještě chválíš, to jí dáváš pěkný příklad."
"Co tím chceš říct?" zeptal se Jeff, ale pokračoval cestou do kuchyně a Mia ho následovala.
"Že z ní vyroste grázl! Bude krást a nebude znát žádné hodnoty!" rozčilovala se Mia.
"Jaký kradení? Jaký hodnoty? Jestli sis nevšimla, tak jsme tady zavření navždycky. Co by ukradla? Knížku z obýváku do pokojíčku? Prober se."
"Ty se prober, ubožáku!"
Jeff se naštval. "Vážně mi takhle chceš říkat před ní? Je to moje dcera a děláš z jejího otce ubožáka?"
"Děláš ho ze sebe sám, ale neboj, ona na to přijde sama, jak bude vyrůstat. Stačí, že bude vědět, jak se chováš k ženskejm!"
Jeff pochopil, co je pravý důvod Miiny zloby.
"Mio... za tohle jsem se ti už oml... Christine?"
Christine stála ve dveřích. "Šla jsem si pro křupky a slyšela jsem vás se hádat," odpověděla.
Jeff jí podal Molly. "Vezmeš ji prosím dolů?" požádal ji a Christine přikývla.
"Mio, musím ti něco říct, nechci se hádat před Molly."
"To nikdo, ale fakt mi to neulehčuješ."

"Nikdy, nikdy, jsem ti nechtěl ublížit. Nikdy," začal Jeff a posadil se k Mie k baru.
"No... na omluvy už je pozdě, Jeffe. Jediný, za co ti můžu poděkovat, je Molly."
"Je to celé špatně, chtěl jsem... chtěl jsem normální rodinu, ne tohle."
Mia se opět nasupila. "Aha, ale na to si měl myslet předtím, než ses se mnou vyspal a druhej den mě odkopl jako včerejší trenky, Jeffe. Nikdy jsem se necítila tak ponížená, jako to ráno!"
"Já vím, Mio, ale nemohl jsem nebyl jsem... nejsem... nejsi..."
"Co? Na cos čekal? Jestli sis nevšiml, tak jsem poslední ženská na světě. Na koho jsi čekal, hm? Jo vlastně, už vím... to tvoje miluju tvý zlatý vlasy, ale máš to blbý, Christine je zadaná a šťastně. Mohli jsme být rodina, kdybys to kvůli ní nepodělal!"
"To nebylo kvůli ní!" vybuchl Jeff.
Mia se zarazila.
"Kdo jinej? Myslíš tu tvou bývalou spolubydlící? Nicolle? Nebo..."
"BEAR! Chápeš? Bear..." rozplakal se Jeff.
A Mia poprvé v životě nevěděla, co odpovědět...

"Jasně," BUM.
"Hlupák," BUM.
"Si myslí," BUM.
"Že mu odpustím," BUM.
"BEZTAK KECÁ!" PRÁSK! "NIKDY MU NEODPUSTÍM! AŤ KLIDNĚ CHCÍPNE IDIOT! TOHLE UDĚLAT, TO JE FAKT PODPÁSOVKA!" PRÁSK! "PROČ SE MNOU VŮBEC SPAL, KDYŽ NENÍ NA HOLKY?!" PRÁSK! "ODPOVĚZ TY HLOUPEJ PYTLE! ODPOVĚZ!" PRÁSK! "PROČ SE NĚKDO VYSPÍ S ŽENSKOU, KDYŽ HO ANI NEPŘITAHUJE?!" PRÁSK! "NIKDY MU NEODPUSTÍM! NIKDY!" PRÁSK!
"Au, můj nehtík!"

"Tak pojď, Molly, dceruško. Už je čas, abys šla spát," hladil Jeff svoji malou dcerku.
"Dobrou noc, sladký princi," políbil syna na čelo ve stejný okamžik Bear.

"Beare?" řekl překvapeně Jeff, když Bear přišel na smluvenou večeři do kuchyně. "Tys přišel."
Bear se usmál. "Jasně, že jsem přišel, domluvili jsme se přece tak."
Jeff se taky usmál. "Pěkná vesta."
Bear zkontroloval svou pletenou vestu. "No jasně, ta stará byla už moc ohořelá, naštěstí jich mám pěknou zásobu. Jestli chceš, někdy ti nějakou půjčím. Uvidíš, jak jsou pohodlný a už ji nesundáš."
Jeff se začervenal.
"O čem jsi chtěl mluvit?" změnil tón Bear. "Co tě trápí?"
Jeff sklopil oči. "Byl jsem zlý a protivný. Víš... něco... jde o to, že..."
"Jsi zamilovaný," dořekl za něj Bear. Jeff se zhrozil.
"Ano, já..."
"Christine je úžasná žena. Líbí se mi tvůj vkus, kamaráde."
Jeffa zabolelo u srdce. "Co mám dělat?" zeptal se Beara.
"Láska je krásná věc. I neopětovaná. Naplňuje naše srdce a mysl. Měl bys být vděčný." Bear se natáhl přes stůl a vzal Jeffa za ruku, ten překvapením ucukl.
"Neboj, nežárlím. Neopětovaná láska je těžká... Mia tě má moc ráda."
Jeff si uvědomil, jak ošklivě se k Mie zachoval. On trpěl a neviděl, že ona trpí úplně stejně.
"Je mi to strašně moc líto, Beare," rozplakal se. Tentokrát už Bearovu ruku přijal.
"Jsme tu pro tebe, Jeffe. Až do konce. Podívej se, jaké máš štěstí. Vždyť máš Molly."
"Musím to jít urovnat s Miou," rozhodl se Jeff.

"Mamííí, to není jak ši mysíííš!"
"Ne, není? Molly, tak mi řekni, jak to je? Všude nepořádek, dávno jste měli být oba v posteli," zlobila se Mia.
"Mio? Mio, můžeme si promluvit? Je mi to..."
"Ještě ty začínej, Jeffe! Před pár hodinami mi řekneš..." polkla slova... "a teď si tady naběhneš jak manžel roku? Podívej se na ten vysavač! Neříkala jsem ti už stokrát, ať ho laskavě opravíš?"
Jeff neodpovídal. Pokud si chce někdy Miu usmířit, pokud někdy chce alespoň pro ni vytvořit pěkný domov a lásku, bude muset postupovat pomalu.

"Maminko, ploč tatínek švítí?"
Mia se otočila.
Vysavač vydával podivné zvuky a všude se blýskalo. Mia instinktivně roztáhla ruce, aby ochránila děti.
"JEFFE!" vykřikla.
"AAAAAAAAAAAAghhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrr," řval Jeff bolestí...

"Jeffe! Co mám dělat!" křičela Mia. Z Jeffa se kouřilo, oči měl kalné. A po pár sekundách padl k zemi.
Molly vyděšeně vzlykala. "Mami, čo je š tatínkem? Ploč nevštává?"
Mia se rozplakala. Hračkou odsunula porouchaný vysavač.
"Jeffe?" vzlykla šeptem.
Jeff neodpovídal.

"Bože... co... jsem... co jsem to provedla?"

"Jeff byl odjakživa můj nejlepší přítel. Vždycky mě podržel, pomáhal mi. Podporoval mě ve všech chvílích a to i když to pro něj bylo zrovna nejtěžší. A nikdy, nikdy jsem mu za to nepoděkovala. Vlastně... vlastně jsem ani nevěděla... jak MOC těžké to pro něj bylo. Děkuji, ty můj Kutile Time."

"Nikdy mě nekritizoval. Nikdy mi nevynadal. Nikdy na mě nebyl skutečně zlý a to ani v dobách nejtěžších. Naopak já jsem ho zklamal jako přítel. Když mě potřeboval nejvíc, byl jsem sám zaslepen svým štěstím, že jsem neviděl jeho neštěstí. Jeho srdce bylo plné lásky. Lásky, která chtěla ven, ale nedokázal ji pustit."

"Občas... s tebou byla sranda... zrádče..."

"Mio," položila Christine opatrně ruku na Miino rameno. "Jsi na řadě."
"Můžu... můžu mu to říct osamotě?" zeptala se Mia.
Ostatní přikývli a tiše odešli z pokoje. Mia opatrně vzala těžkou urnu, kterou našli ve skladu a vsypali do něj Jeffův popel. Bylo jednodušší jeho tělo spálit. Šla pomalu do své ložnice a položila Jeffa na poličku.
"Omlouvám se, Jeffe. Vždyť my jsme vlastně trpěli oba stejně. Nechtěla jsem... řekla jsem, že si přeji abys umřel. Já... já to tak nemyslela. Přísahám. Ať... ať už jsme měli jakékoli neshody, tak jsi Mollyin táta."
Utřela si slzy.
"Bylo to posledné dobou těžké, ale... ale měli jsme i hezké chvíle..."

Pohladila urnu a rozhlédla se po ložnici.
"A nakonec sis tu cestu do mé ložnice zase našel," usmála se a tvář ji zaplavila nová vlna slz...

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   15/04/18, 11:23 pm

Ach bože, první nebožtík, a zrovna u Tebe a když se to tak krásně komplikovalo ... Plačící Nemohlo to ještě chvíli počkat ? Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   15/04/18, 11:25 pm

Ludmila napsal:
Ach bože, první nebožtík, a zrovna u Tebe a když se to tak krásně komplikovalo ... Plačící  Nemohlo to ještě chvíli počkat ? Šokovaný
Věř, že jsem to neplánovala a náležitě to oplakala Plačící Plačící Plačící Měla jsem s ním úplně jiné plány Plačící
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   16/04/18, 10:19 am

Plačící  Jejda, no to je závěr... Tak pěkně to začalo, zase jsem se nasmála, Calico nezklamala, ještě u "Maminko, ploč tatínek švítí?" jsem se bavila, věřila jsem, že se z toho vylíže, a pak toto Plačící Plačící Plačící  Takže ne vražedná sušička, ale vysavač je taková vyčkávající plíživá bestie  Vzteklý  (ten naštěstí nemám)
Ale rozloučila ses s ním krásně,...smutně, ale krásně *OK*

Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 271

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   16/04/18, 04:28 pm

Šokovaný To neeeeeee, Jeffa jsem měla moc ráda Smutný Plačící Plačící Plačící
Ale je to krásně napsáno a zpracováno, i to rozloučení v černobílých fotkách.

Ta kočka je hrozně vtipná Úsměv a líbí se mi, jak jsi zakomponovala ten oheň: „Bear zkontroloval svou pletenou vestu. "No jasně, ta stará byla už moc ohořelá, naštěstí jich mám pěknou zásobu" Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   16/04/18, 08:21 pm

Ach můj bože, tak tohle mi zlomilo srdce Plačící Plačící chudák Jeff, ani jsme si ho moc neužili Plačící Plačící jak mě některé části hodně pobaví, tak tohle mě rozbrečelo Plačící ale je to nádherně napsané *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   16/04/18, 08:33 pm

Děkuji za pochvalu, ani nevíte, jak mě to zásáhlo. Jeffa jsem měla z nich tak nějak nejradši a plánovala jsem, že se s Bearem dají dohromady, pokud by Chris umřela dřív Vysmátý
Jsem si musela hned jít pustit depresivní písničky Červenám se Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   18/04/18, 12:24 pm

Takové odhalení od Jeffa a pak tohle? Ty máš krutý bunkr to ti teda povím Kolikokoli! Plačící Plačící
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 72

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   19/04/18, 01:35 pm

Teda, ten tvůj příběh je plný zvratů a překvapení! Jeffa je mi moc líto, byl to velký sympaťák Plačící PS: Moc pěkné dětičky! Takoví mrňaví lumpíci Vysmátý S hláškou "Dvě děti jsou náročný. I pro čtyři dospělý." se můžu ztotožnit Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   19/04/18, 05:40 pm

Teď když jsem si znova prohlížela fotky jsem si všimla, že v dětském pokoji je rozlámaný domeček pro panenky Vysmátý to udělali ti dva malí nezbedníci?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   19/04/18, 06:00 pm

Lucisab napsal:
Teď když jsem si znova prohlížela fotky jsem si všimla, že v dětském pokoji je rozlámaný domeček pro panenky Vysmátý to udělali ti dva malí nezbedníci?
To udělala Mia (proto tam byla), byla rozčílená až hrůza a chtěla si takhle zchladit žáhu. Nutno podotknout, že ten domek ničila pravidelně (a Jeff ho pravidelně opravoval Plačící )
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   19/04/18, 07:17 pm

Ach Jeff... bude mi moc chybět Plačící Plačící škoda, že to s ním takhle dopadlo Plačící
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   22/04/18, 02:39 pm

1. GENERACE - DÍL PÁTÝ

"Jmenuji se Calico a jsem nejrozumnější kočka na světě. Nutno podotknout, že jsem poslední kočka na světě."

"Nedávno nám v domácnosti přibyla dvě lidská mláďata. Já neměla koťata nikdy, a ani už nebudu, protože jsem stará. A taky poslední kočka na světě.
Ta lidská mláďata jsou však hravá, takže se o ně, jako správná paní domu, ráda postarám. Horší to bude, až vyrostou. S těmi ostatními se tady žije těžko."

"Je tu ale ještě ta černovlasá dospělá, a ta tedy o mě pečuje dobře. Myslím, že je to jediná poddaná, od které tady mám nějaký respekt. Stydím se za to, ale je to tak. Respekt od ostatních vskutku chybí.
Tahleta černovlasá dospělá, Mia, jí říkají, mi pověděla něco o mládí a zdravých sušenkách. Moc jsem nechápala, co mi to jako chce říct, ale řekla sušenka, takže asi něco suprového.
Hodně pracovala u takového divného pultíku."

'Calico, tohle si vem, udělá ti to dobře a budeš fit jako dřív.'
"Tohle si dovolila mi jednou říct. Co tím jako myslí 'fit jako dřív'? Je slepá? Nevidí, že jsem pořád fit? Že to občasné křupnutí v zádech a spaní 23 hodin denně je naprosto normální?
Každopádně měla jídlo, a jak jsem říkala, tak to nemůže být nic špatného.
Takže jsem to snědla, aby bylo jasno i pro méně chápavé."

"Ale co to? Něco se se mnou stalo! Záda nebolí, vyskočím si na půltík jako dřív. Chloupky mám zářivě lesklé! Jako za mlada!
Nevím, cos mi to, ženštino, dala, ale je to dobrej matroš."

"Taky jsem si všimla, že v bunkru je to bez Jeffa nějaké prázdné. Ne, že by se mi po něm stýskalo, chaha, vůbec... mě aby se stýskalo po člověku... smrk... Ne, já jsem v pohodě, ale ostatní jsou divní. Teda divnější než předtím a klidně mě nechají trajdat kamkoli a ani už mě moc nenapomínají.
Ten veliký člověk mě klidně toleruje v koupelně, když se rochní ve vaně. Fuj, nechápu, že lidi můžou vlézt do vody. Neskutečný."

"Jednou jsem dokonce byla svědkem něčeho ještě nechutnějšího. Prý 'Já ti zatančím, zlato,' řekla ta kudrnatá. A ten velkej se smál. No, taky jsem se jí smála, ale jeho smích ji očividně potěšil. Nechápačka číslo dvě."

"A pak se začali olizovat, tak to jsem radši prchla, za poslední týdny toho moje krásné oči viděly dost."

"Mimochodem, ta dvě mláďata jaksi povyrostla..."

"A když jsem říkala, že vyžaduji pozornost od svých poddaných, nemyslela jsem to tak, jak to pochopil ten velký. Víte, jednou takhle přišel a navlékl mě do něčeho naprosto příšerného a u toho vypadal jako nejpyšnější kocour na světě. Říkal: 'To víš, Calico, není tady moc do čeho píchnout, ale našel jsem nějaké jehlice a vlnu po Jeffově babičce, tak jsem ti upletl svetýrek.'
No myslela jsem, že se picnu.
Měla bych ale poznamenat, že jsem pak v zrcadle viděla, že na té příšernosti je obrázek pizzy. No... možná to není až tak velká příšernost."

"Naši dojemnou chvilku vystřídala ta kudrnatá samice. Copak nevidí, že se ten velký baví se mnou? To ho jako musí odvádět? Sakra, já tady ten respekt fakt nemám žádný.
A do toho mu povídá nesmysly jako 'Lásko, musím ti něco říct, asi jsme si nedávali dost dobrý pozor.'
A ten velký odpovídá: 'Copak to povídáš, drahá? Neděláš si ze mě legraci, že ne?'
A zase ta kudrnatá: 'Nedělám. Budeme mít mimino.'
Ugh... věnujte se MNĚ!... Počkat... další mládě?"

(Poznámka: pamatujete, jak jsem psala, že mám ten mod na 20% šanci na otěhotnění při klasickém milování? Ups Vysmátý )

"A fakt nekecala, protože za několik měsíců se v domácnosti objevil další člověk - Malia."

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kolikokoli a její bunkr   

Návrat nahoru Goto down

Kolikokoli a její bunkr
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: