Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Protiatomový kryt / bunkr

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Salazaret
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 19

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   14/04/18, 09:38 pm

Tak asi 3h jsem se snažila vložit text a obrázky svého bunkru, ale při náhledu jsou fotky miniaturní i když jsem postupovala podle postupu číslo jedna... a zkoušet se mi to dnes už fakt znovu nechce. Tak to nechám na zítra... Snad s emi to povede mít stějně velké jako to máte vy!
Jinak Vaše bunkry jsou fakt úžasný! :)
Návrat nahoru Goto down
https://salazaret.wordpress.com/
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   14/04/18, 09:56 pm

@Salazaret napsal:
Tak asi 3h jsem se snažila vložit text a obrázky svého bunkru, ale při náhledu jsou fotky miniaturní i když jsem postupovala podle postupu číslo jedna... a zkoušet se mi to dnes už fakt znovu nechce. Tak to nechám na zítra... Snad s emi to povede mít stějně velké jako to máte vy!
Jinak Vaše bunkry jsou fakt úžasný! :)
A nevkládáš odkazy s nápisem "náhled na fórum"? Chceš odkazy s popisem "přímý odkaz na fórum" :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Salazaret
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   14/04/18, 09:58 pm

Asi jde fakt vidět, že jsem se moc dobře nevyspala (štěně od tř rána sedělo u dveří a kníkalo, kde je paneček) a přes den už se moc nestihlo to dohnat... zkouším to nakonec jinak. Třeba to půjde a bude to brzy zde :)
Návrat nahoru Goto down
Salazaret
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   14/04/18, 10:14 pm

Tak přináším svůj kryt. Je takový temný, zlý... smutný... ale Apokalypsa... Válka... není to o tom užívat si luxusu a pak jen vykouknout napovrch a říct hurá přežili jsme. Ale o tom opravdu přežít v drsných podmínkách. Tak... tady je... nemilosrdný domov.

Už jen venek vypadá děsivě!

Tak a jdeme na vnitřek. Vchod nic moc... všude špína... ale pořád tohle je lepší než to co Simíky čeká o patra níž...

Náhled na vrchní podpatro :)

Ne zrovna čistá koupelna a záchod... ale hlavní je, že je vše funkční.

Dokonce tam mají i bazén, ale osobně bych do něj nevlezla...

Pak přejdeme do kuchyně, která krásou taky neoplývá, ale co už... hlavní je, že se v ní dá vařit a dokonce si sednou k rozviklanému stolu a trochu si popovídat s ostatními Simíky.

Mají tam i bar na namíchání drinků a maličký koutek na sezení. Ale asi polštáře jsou plné blech a kdo ví jaké havěti, ale aspoň si je kde sednout...

Z kuchyně se dostaneme do obýváků. Sice chybí televize, ale třeba se někdy nějaká objeví... místo na ni je už připravené.

A máme tam i malou místnost. Takovou pěstírnu. Je třeba přece z něčeho žít :)

Ve spodním patře je pouze spací část. Dohromady čtyři ložnice. Z toho jedna pro malé děti a dvě pro ty odrostlé :) a nebo pro zbylé Simíky, kteří se do hlavní ložnice už nevlezou.

Bohužel netuším kde je chyba, ale nějak se mi tam zobrazovalo světlo z povrchu...

Ještě dvě místnosti, které jsou zatín nedostupné kde se ukrává Pc a Generátor červách děr :)

(Chodba úplně dole a malé odpočinkové místo.)

Ale bohužel na další fotky už nemám povolené místo na fotečky... budu je pak nahrávat všechny i na svůj web, ale asi až tak v pondělí.
Snad se Vám moje práce bude líbit. Moc fotit neumím... ve hře to vypadá fakt lépe :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 745

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   14/04/18, 10:24 pm

No tak to je fakt pěkná kruťárna, dobře ses vyřádila, z toho by člověk dostal i depku Mrkající A na další fotky si tu můžeš přece založit vlastní diskusní vlákno, ať se můžeme všichni pokochat !
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   14/04/18, 10:26 pm

Nooo, tak musím říct, že v tomhletom bunkru, bych fakt žít nechtěla Šokovaný Vysmátý Moc povedené!
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 710

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   14/04/18, 10:44 pm

Wow, pěkně se to tady zaplňuje *BRAVO*  A začíná to být hodně zajímavé *OK*
K tomu taky vítám Salazaret a jsem ráda, že problém s fotkami se vyřešil Mrkající Prvně jsem se lekla, že jsem napsala něco blbě do návodu - což se může stát, tak mě pak klidně bombardujte, ať vím, co je potřeba upřesnit nebo vylepšit Mrkající Ale pak jsem koukla dolů, a viděla jsem, že jste to zvládly vyřešit *THUMBS UP*

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   15/04/18, 05:13 am

Nádhera, ty vaše bunkry jsou boží! Vysmátý Láska už vidím, jak zase budu mít strašný problém s tím hodnocením Zmatený

@Salazaret - na fóru je sekce Vaše domky, stačí si jenom vybrat tu správnou podle toho, jestli máš TS2,TS3 nebo TS4 - myslím, že tohle je čtyřka, takže tady: http://thesims234.forumczech.com/f4-vase-domky-ts4
Určitě se všichni moc rádi podíváme na více fotek! Mrkající ten bunkr je úžasný. Ale nechtěla bych tam uvíznout Úsměv je to psycho
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   15/04/18, 04:19 pm

Salazaret na tvůj bunkr musím říct jen... wow Šokovaný stejně jako ostatní bych v něm skutečně žít nechtěla (hlavně si nedokážu představit, že bych jedla a za sebou ne-li před sebou bych měla pavouka o takové velikosti Zmatený myslím, že bych se raději vydala dobrovolně radiaci a připojila bych se k zombíkům *BYE* Vysmátý ) jinak paráda *THUMBS UP* úplně nové zpracování *THUMBS UP* zbytek komentáře si ponechám na hodnocení Mrkající

Omlouvám se za špatné fotky podzemí, ale z nějakého nepochopitelného důvodu se mi nepodařilo fotit od země, i když v nesoutěžním bunkru jsem na to přišla  Sakra nechápu v čem je tenhle bunkr jiný než ten na výzvu  Vzteklý

Ale teď už vám představuji svůj bunkr Mrkající

Téhle stavbě se říkalo Chrám dvou tváří nebo také Zikkurat věčnosti, dnes už z něj zbylo jen pár stupňovitých stěn, ale kdysi to byla majestátní stavba, která se tyčila nad ostatními budovami, jejíž zbytky se nadále odráží v kamenech starého chrámu Úsměv

Každopádně o chrámu panovaly šílené historky a legendy. Jednou z nich byla pověst o dvou bozích, kterým byl svatostánek zasvěcený. Dva rozhádaní bozi se totiž údajně nikdy neshodli čí strana chrámu je hezčí a tak kdokoli kdo na jeho půdu vstoupil měl potíže. Psi utíkali, křehké povahy omdlévaly... Ale i tak byl velmi vyhledávanou turistickou aktrakcí Mrkající Další záhadou bylo tajemné světlo na špičce chrámu, které nikdy nezhaslo... bádalo nad tím stovky vědců, ale nikdo nepřišel na to, jakto že nikdy nezhasne... Nevím

Ale proč vám to všechno vykládám? V roce 2020 se stala jaderná katastrofa , která většinu živých organismů zabila, ti silnější přežili, ale raději nechtějte vědět v jakém stavu Zmatený svět zaplavili lidští mutanti... a i přes to, že jejich lidství zmizelo v propadlišti jejich mysli, nadále se nepřestali obávat tohoto tajemného místa, které si jako jediné zanechalo dva živé stromy... co na tom, že je radiace citelně zkroutila... a tajemné světlo na špičce chrámu zůstalo svítit i po tom, co lidé zapomněli přemýšlet nad tím, jak je to možné...

Možná to byla náhoda, možná osud... ale zhruba rok předtím se rozhodl mladý architekt založit v podzemí starého chrámu bunkr Nevím stavba proběhla v naprosté tajnosti a vědělo o ní kromě něj ještě trojice jeho kamarádů (dvě ženy a jeden muž) se kterými se po hrozivé katastrofě ukryl do jeho nitra Úsměv

Nyní se musejí společně naučit žít a především doufat, že je chrám skutečně bezpečný Mrkající

Exteriér

Vstupní místnost

Předsíň

Strojovna

Obývací pokoj

Kuchyň

Jídelna

Chodba

Hnědá ložnice

Šedá ložnice

Barevná ložnice

Koupelna

Dětský pokoj

Terasa s vnitřní zahradou

Půdorys

Další foto tady:
http://thesims234.forumczech.com/t31p25-staveniste-od-lucisab#1506

Edit
Neletecké fotky interiéru zde:
http://thesims234.forumczech.com/t31p25-staveniste-od-lucisab#1760

Naposledy upravil Lucisab dne 29/04/18, 06:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Salazaret
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Super!   15/04/18, 07:01 pm

Tak jsem si tam založila taky stránečku a přidám postupně své stavby. Třeba se fakt budou líbit. Stavění v TS4 mě baví víc jak hraní... Kvůli tomu jsem si nechala poslat i katalog domů, abych měla inspiraci.
Taky pracuji na mém snu, který se v realitě bohežel nevyplní. Opravdu velký dům, pro pět rodin (vlastně jednu velkou)
Bude tam toho asi dost :)
Bunkdy tady sleduji všechny a musím říct... Klobou dolů! Jde vidět že i když TS3 není graficky tak hezká jako TS4, nedokážu se vynadívat. Krásné. Super, úžasné!

PS: Jak se fotí od podlahy? Na to jsem nikdy nepřišla...
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   15/04/18, 08:26 pm

Já fotím v živém režimu s pauznutou hrou, pomocí myši si sjedu dolů, zamířím, zapnu Tab a pak už štěluju šipkama (to se jakoby procházím po bytě) a myší (zatáčím, nebo kolečkem oddaluji/přibližuji). No, popisuje se to blbě Smutný A mám teda v nastavení zapnutou kameru TS3, nevím, jaký to má vliv na to ovládání při focení.

Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   19/04/18, 09:59 pm

Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám svůj bunkr přidávat, protože mezi těmi ostatními mi připadá jako chudý příbuzný Vysmátý , ale budiž Úsměv

Zmutovaná vegetace... Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   22/04/18, 05:42 pm

Shino parádní práááce!! Šokovaný *BRAVO*
Nejvíc mě pobavila zmutovaná vegetace Vysmátý Válím se smíchy

Btw:Všichni to máte moc krásné *BRAVO* . K pár příběhům už jsem se dostala a zdárně okomentovala. Slibuju, že si přečtu i ostatní, které jsem ještě nestihla. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   01/05/18, 10:08 pm

Tak jsem se taky přece jen rozhodla přidat se svou troškou do mlýna. Stále jsem ten svůj výtvor předělávala, rozšiřovala a zase zmenšovala, prostě je to asi pátý pokus, tak mi, prosím držte palec, ať se v něm ti moji chudáci nezblázní Mrkající :

Taky už se snažím vymyslet a nafotit nějaký ten příběh, ale jde mi to jak psovi pastva *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   02/05/18, 12:33 pm

No super! :) Tak ještě dneska do večera a zítra ráno můžeme začít hlasovat Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   03/05/18, 09:59 pm

Takže soutěž je ukončená a můžeme se pustit do hodnocení Úsměv Klidně bych uvítala další stavební soutěže Úsměv . Text níže jsem okopírovala od Ludmily z minulé soutěže, tak snad mi odpustí Úsměv

- hodnotíme klasicky 10 body, rozdělenými na 5 bodů za dodržení pravidel a 5 bodů za celkový umělecký dojem a provedení
- body může přidělovat každý z fóra, tedy i soutěžící, ale samozřejmě nehodnotíme své dílo
- hodnotit se bude do 12.5.2018 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí.

Přehled soutěžících :
soarka
Fidgety
Kolikokoli
Hellohello
Salazaret
Lucisab
Shina
Ludmila
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   04/05/18, 11:38 am

No, tohle jednoduché nebylo vůbec Nevím

soarka ---
Fidgety 5+5 = 10b - líbí se mi celkově ta barevnost v podzemí

Kolikokoli 5+5 = 10b paráda; laboratoř, která zůstala po vyhlazení lidstva, takhle bych si ji představila

Hellohello 5+4 = 9b líbí se mi ta červená světla ve vstupní místnosti, jakoby se všude rozsvítily červené kontrolky, že přišel konec světa. A ta osvětlená "laguna" se mi moc líbí  *THUMBS UP* . Jediná věc, co se mi moc nezdá, je ta cvičební místnost - cihly, tapeta a malba dohromady

Salazaret 5+4 = 9b Celkový dojem je opravdu skvělý, ale do tohohle designu se mi nelíbí ty věci nové. Dětské postýlky, hračky, šachovnice. Zkusila bych najít recolory anebo postavit zvlášť bunkr pro soutěž stavební a druhý pro soutěž o přežití

Lucisab 5+5 = 10b velkolepá stavba, opravdu  *BRAVO* i exteriér i interiér se mi líbí. Obdivuji tedy zahrádku v podzemí  Vysmátý

Shina 4+5 = 9b vidím tam telefon, tak proto ten bod dolů ohledně pravidel  Nevím moc se mi líbí v bunru spojení moderního a technického. Moderně zařízený obývák nebo jídelna a tam vedou trubky, že se ani nesnažíš ukrýt fakt, že jsme v bukru  *THUMBS UP*  a rozplývám se nad tím dětským pokojíčkem. Já nevím proč ale ta světýlka s hvězdami s tou červenou v postýlkách je krásná kombinace pro mě  Andílek

Ludmila 4+4 = 8b líbí se mi vstupní místnost, s tou sis vyhrála pěkně. Úplně se mi nehodí k vínovému povlečení ty staré běhouny do zelena a ten biblický výjev mi tam taky úplně nazapadá
Oprava: Telefonu jsem si dodatecne vsimla po komentarich take, tak at je to spravedlive vuci Shine.

*SORRY* je mi líto, že jsem nemohla dát všem plný počet bodů, protože to, co jste vytvořili je fááákt něco extra  *THUMBS UP*

Naposledy upravil soarka dne 09/05/18, 08:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   07/05/18, 04:05 pm

Koukám, že se vám moc nechce hlasovat :).

soarka - 5+4 = 9b - Zvenku krásné, ale uvnitř mi trochu trhají oči ty jasné barvy v pokojíčku. Možná i stěny by nemusely být tak prázdné
Fidgety - 5+5 = 10b - Dokonalost
Kolikokoli
Hellohello - 5+5 = 10b - Zvenku pustina a katastrofa, zevnitř krásně útulno
Salazaret - 5+4 = 9b - Pecka. Bod strhávám za to, že jsou to vlastně všechno downloady, což nemám osobně moc ráda, je to málo "maxis" na mě :D
Lucisab - 5+5 = 10b - Zvenku čínská megastavba, zevnitř čínský bunkr :D
Shina - 4+5 =9b - Škoda toho telefonu, ve výzvě je částečně povolen, ale v téhle stavební soutěži nebyl :(
Ludmila - 4+4 = 9b - Moc hezké, akorát ty stěny mi přijdou takové prázdné. To bude tou absencí oken asi. Možná čím míň oken, tím víc obrazů, poliček, kytek atd. na stěny.

Edit: jej, nevšimla jsem si telefonu u Ludmilky, a pro spravedlivé hodnocení jsem ti taky musela ubrat bodík Plačící Pro Tebe

Naposledy upravil Kolikokoli dne 08/05/18, 06:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   08/05/18, 05:57 pm

Nechce, protože je to tak složité...s každou soutěží horší a horší! Plačící

soarka – 5+4= 9b. - Horní patro je opravdu drsné! Jen doufám, že mříž pod schody je opravdu pevná, protože pokud jsem si všimla, ve zdi ke schodišti je parádní díra… Takže trochu děsivé, že se zombíci mohou dostat až dolů! Zařízení obytné části je pěkné, ale třeba v obýváku je na mě už té červené moc.
Fidgety - XXX
Kolikokoli – 5+5=10b.
- Mně uchvátil už tvůj první bunkr. Ale i tenhle je dokonalý – jak rozpadajícíc se budova na povrchu, tak i bunkr samotný. Až mě mrzí, že jsem nešla do výzvy touto cestou, bylo by to zajímavější, než komfortní bunkr, a asi i reálnější.
Hellohello – 5+5=10b. - Na první pohled mě zarazila ta velká plocha základů vedle bunkru, možná by nebylo od věci tam hodit nějaké dekorace. Ale zařízení bunkru, vč. vstupní části, všechno bohatě dohnali. Tvým přeživším simíkům můžeme ten luxus jen závidět!
Salazaret – 5+4=9b. - Opět parádní práce na povrchu – tady je fat vidět, že se přehnala válka. I z interiéru mrazí, ale… No, jednak i když válka, tak pro bunkr, stavěný předem, bych čekala sice spartánské zařízení, ale asi méně zdevastované… Ale když už skvot, tak bych se vyvarovala těch hezkých věcí, jsou tam jako pěst na oko.
Lucisab – 5+5 = 10b. - Bunkr pod chrámem, velmi originální nápad. Škoda toho úhlu při focení, ale zapojila jsem fantazii a postavila jsem se do místností, a zjistila jsem, že se mi opravdu líbí. A ten dvorek se zahrádkou je kouzelný.
Shina – 4+5=9b. - Ach ten telefon Smutný Je to škoda, protože je to jinak moc krásný bunkr, takový jednoduchý styl a přitom útulný.
Ludmila – 4+4=8b. - A zase telefon  Plačící A zase škoda zbytečného bodu dolů, což mě fakt mrzí, protože určitě si nezasloužíš takové výsledné číslo, ale pravidla jsou pravidla Smutný Bunkr je povedený, moc se mi líbí ty panely s přírodou – tam bych asi trávila hodně času, být tam zavřená Mrkající Jen do kuchyně by se šikla nějaká polička nebo horní skříňka Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   08/05/18, 10:51 pm

Taky se mi do hodnocení příliš nechtělo, ani jsem napřed nevěděla, jak na to. Nakonec rozhodly pocity - kde bych chtěla přežít bez ohledu na to, jak kdo úplně přesně dodržel pravidla (např. ony telefony nebo počty rostlin - vždyť prakticky skoro ve všech bunkrech hrajeme, že ano Mrkající ). Toto je tedy můj verdikt :
- soarka - 5+4=9 bodů - zvenku pěkná ruina, uvnitř mi poněkud vadí ta kombinace růžové kuchyně a červeného obýváku
- Fidgety - 5+5=10 bodů - pěkně barevné, oko má na čem spočinout
- Kolikokoli - 5+4=9 bodů - zajímavá devastace, jen uvnitř mi to připomíná spíš laboratoř dr. Jekyla a pana Hyda
- Hellohello - 5+5=10 bodů - tam by se to přečkávalo i po více než 10 generací !
- Salazaret - 4+4=8 bodů - promiň, ale tam bych asi nevydržela ani týden ...
- Lucisab - 5+5=10 bodů - dobrá myšlenka, starý chrám a zároveň úkryt !
- Shina - 5+5=10 bodů - v jednoduchosti je krása - nic přehnaného, vše pěkně účelné
- Ludmila - -----
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   09/05/18, 08:12 pm

Nechtělo se mi do toho... tolik krásných bunkrů... to bodování je čím dál těžší Nevím

soarka 5+4=9b Tvůj bunkr je z venčí tedy pořádně zdevastovaný, divím se, že ty velké talíře na střeše se stále nepropadly dovnitř... ale jinak moc zajímavé provedení a přítomnost zombíků... (nejděsivější je ten co je oblečený jako zdravotní bratr...Šokovaný ) Horní patro je teda pořádně zruinované a stejně jako Fidgety se bojím toho, zda ty zamřížované dveře mají šanci udržet zombíky v horním patře (ale za to samozřejmě body nestrhávám) Samotný bunkr je moc zajímavě zařízený, jen mi některé místnosti přijdou prázdnější, ale moc se mi líbí koupelna Láska

Fidgety 5+5=10b Zamilovala jsem si tvoji kuchyň Láska . Tvůj bunkr působí příjemně útulně a všechno je tam moc hezky sladěno. Paráda *THUMBS UP*

Kolikokoli 5+5=10b Zajímavý nápad s opuštěnou továrnou a můžu říct, že už na první pohled bych se jí vyhnula. Vnitřek je tedy už řádně zničený a je vidět, že tam nikdo nebyl spoustu let. A spodek? Ten mě na první pohled šokoval, zajímalo by mě co tam provádějí za pokusy Vysmátý Jinak všechno je tam pěkně sladěné, ale žít bych tam nechtěla. Vysmátý

Hellohello 5+4=9b[/b] Strašně moc se mi líbí vstupní místnosti do bunkru. Je tam krásně vidět, že bunkr není jen "betonová krabice", ale důmyslné zařízení, které chrání lidi uvnitř. Uvnitř je všechno moc hezky sladěno, hrozně se mi líbí jídelna (ten lustr... Láska ), jen mi poněkud nesedí ta tělocvična

Salazaret 5+4=9b Tvůj bunkr je opravdu zajímavě provedený a zanechává ve mě silný dojem. Venek je naprosto děsivý (ten kostlivec v domě a u pračky... Zmatený ) a na první pohled je znát, že tam tam proběhla drsná válka... vnitřek je obdobně děsivý a poničený... je fakt, že bych v tvém bunkru rozhodně trávit chvíle nechtěla (z wc bych měla strach, že chytím nějakou mixomatózu a co teprve ten obří pavouk... Zmatený ) Jediné co mi v bunkru nesedí je ten hezký nábytek mezi tím rezavým a rozdrbaným harampádím, proto ten bodík dolů.

Lucisab ----

Shina 4+5=9b Na první pohled mě tvůj bunkr uchvátil *THUMBS UP* . Všechno je tam perfektně sladěno. Naprosto jsem si zamilovala dětskou hernu. Jen je škoda toho telefonu Smutný

Ludmila 4+5=9b Moc zajímavě provedený bunkr *THUMBS UP* . Jen je opět škoda toho telefonu... Jinak jsem si zamilovala tvoje fototapety a dětský pokoj Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   12/05/18, 10:41 am

soarka- 5+4 = 9   (krásný bunkr, příjemně vybavený, jen růžová kuchyň mi moc nesedí a v obýváku je hodně červené barvy. Horní patro se zombies je moc dobrý nápad *THUMBS UP*  )
Fidgety - 5+5 = 10 (útulné e hezky barevné)
Kolikokoli - 5+5 = 10 (úchvatné laboratorní zařízení, jak vystřižené ze sci-fi)
Hellohello -  ---
Salazaret - 5+5 = 10 (tak hnusné, až je to dokonalé :-D ale přebývat bych tam nechtěla ani půl minuty, fuj - ty zablešené polštáře, pavouk, biohazard na záchodě Je mi špatně  vlastně díky tomu hnusu je to skoro opak bunkru Vysmátý )
Lucisab - 5+5 = 10 (perfektní nápad s těmi kamennými hradbami, vevnitř moc pěkně sladěné, vnitřní zahrada)
Shina - 5+5 = 10 (nádherný bunkr, úhledný styl, jak je u tebe zvykem a který jsem si tak oblíbila Úsměv )
Ludmila - 5+4 = 9 (příjemně vybavený bunkr uvnitř i hezká stavba zvenčí )
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   13/05/18, 10:29 am

Tak moc vás nehodnotilo, ale přicházíme s výsledky :)

1. místo: Fidgety + Lucisab s 10 body
2. místo: Kolikokoli s 9,8 body
3. místo: Hellohello s 9,6 body
4. místo: Shina s 9,3 body
5. místo: soarka + Salazaret s 9 body
6. místo: Ludmila s 8,6 body

Velká gratulace vítězům a poděkování všem zúčastněným Úsměv
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   13/05/18, 10:37 am

*BRAVO* moc gratuluju
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   13/05/18, 11:24 am

Já se strašně omlouvám, ale nemohla bych ještě během dnešního dne přidat i své hodnocení? Myslela jsem si, že to do včerejší půlnoci stihnu, ale nečekaně jsme se vrátili z dovolené hodně pozdě večer Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Protiatomový kryt / bunkr   

Návrat nahoru Goto down

Protiatomový kryt / bunkr
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: