Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Domy od Sarah666

Goto down 
AutorZpráva
Sarah666
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 10

PříspěvekPředmět: Domy od Sarah666   07/04/18, 01:19 am

Keďže som nemala potvrdenú registráciu, nestihla som sa zapojiť do súťaže Houseplan, tak dávam k nahliadnutiu aspoň takto. Mala som problém s fotením, keďže to bol úzky dom a kamera v TS2 je značne obmedzená, takže aspoň takto Úsměv

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 489

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   07/04/18, 04:21 pm

Pěkné bydlení. Sice bych Ti v soutěži asi strhla nějaký ten bod za nedodržení barev a málo trpajzlíků, ale zase tam máš moc pěkný ten dětský pokoj, koupelnu a líbí se mi i ten obraz v ložnici *THUMBS UP* ! K tomu focení Ti doporučím používat rozsvícená světla - v prádelně máš třeba úplnou tmu, zkus tedy umisťovat světla do místností v nočním módu, ona se pak ve dne rozsvítí). Taky zkus fotit místnosti se stropem a z úhlu, je to lepší, hlavně v menších prostorech - ale neboj, mně to taky moc nejde Mrkající A ještě je fajn venku fotit bez čtverečků, například záhony nebo jezírka tak líp vyniknou. Z kritiky si nic nedělej, každá z nás tady nějak začínala, na minulém fóru to občas býval dobrý masakr, my jsme tady docela hodné Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 502

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   07/04/18, 07:54 pm

Vážně pěkný domek... Doufám, že jich tu od tebe uvidíme více Mrkající A Ludmila to pěkně vystihla, hlavně od nás když kritika, tak věřím, že konstruktivní Mrkající A je pravda, že "za starých časů" to bylo ostřejší, ale myslím, že my se spíš snažíme poradit, než někoho strhat Andílek

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   07/04/18, 10:39 pm

@Ludmila napsal:
Pěkné bydlení. Sice bych Ti v soutěži asi strhla nějaký ten bod za nedodržení barev a málo trpajzlíků, ale zase tam máš moc pěkný ten dětský pokoj, koupelnu a líbí se mi i ten obraz v ložnici *THUMBS UP* ! K tomu focení Ti doporučím používat rozsvícená světla  - v prádelně máš třeba úplnou tmu, zkus tedy umisťovat světla do místností v nočním módu, ona se pak ve dne rozsvítí). Taky zkus fotit místnosti se stropem a z úhlu, je to lepší, hlavně v menších prostorech - ale neboj, mně to taky moc nejde Mrkající A ještě je fajn venku fotit bez čtverečků, například záhony nebo jezírka tak líp vyniknou. Z kritiky si nic nedělej, každá z nás tady nějak začínala, na minulém fóru to občas býval dobrý masakr, my jsme tady docela hodné Mrkající  
Ďakujem za pochvalu. Jasné, beriem kritiku, toto som fotila ešte vtedy dávno, teraz už by som tie svetlá mala rozsvietené. A tie štvorčeky ma štvali aj pri hrade, skúšala som cheat na odstránenie mriežok, ale nezafungoval a mala som málo času na vytvorenie rodiny, aj tak všetko stíham za 2 minúty 12 a to doslova. Trpaslíkov nemám rada, tak som ich dávala striedmo Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   07/04/18, 10:42 pm

@Fidgety napsal:
Vážně pěkný domek... Doufám, že jich tu od tebe uvidíme více Mrkající A Ludmila to pěkně vystihla, hlavně od nás když kritika, tak věřím, že konstruktivní Mrkající A je pravda, že "za starých časů" to bylo ostřejší, ale myslím, že my se spíš snažíme poradit, než někoho strhat Andílek
Ďakujem, ja beriem iba konštruktívnu kritiku :) a tieto od vás sú. Domy pridám, na jeden som fakt hrdá a keď hrám ich rodinu, tak sa vždy kochám. Pozriem fotky a určite pridám.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 489

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   07/04/18, 10:51 pm

Čtverečky se dají vypnout přímo ve hře, cheat není potřeba, ani nastěhovaní Simíci. Jen si momentálně nevybavuji, jak se ta ikonka jmenuje (jsem u přítele a tady hru nemám nainstalovanou). Zítra večer na to mrknu, pokud mě tedy dřív nedoplní třeba Hellohello, která umí s focením poradit mnohem líp než já Mrkající A na další Tvá dílka už se taky těším, zkusíš i ten bunkr ?
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 213

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   07/04/18, 11:29 pm

Ta ikonka je ten svazek klíčů Úsměv alespoň já ho používám, když nechci čtverečky na fotkách
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 413

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   08/04/18, 04:03 am

@soarka napsal:
Ta ikonka je ten svazek klíčů Úsměv alespoň já ho používám, když nechci čtverečky na fotkách

Jen pro upřesnění, je to tahle ikonka:

Domeček se mi líbí, hlavně interiér!  *THUMBS UP* je opravdu příjemný, hezký, světlý,ničím neruší a dětský pokoj je úžasný :) ty planety jsem taky kdysi měla, dobrý nápad :)
Taky nemám ráda trpaslíky, ale stačíje rozmístit jen na to focení a pak je můžeš smazat a užít si hraní bez nich  Mrkající

Až budeš fotit příště, zkus zapnout světla, dům vždy na fotkách vypadá lépe pěkně prosvětlený. A pokud máš Apartment Life, bylo by nejlepší fotit i se stropem. Pokud ne, i tak se dá dům hezky nafotit, aby nebyly nahoře vidět uříznuté zdi. Případně fotku pak oříznout v nějakém grafickém programu.
Osobně fotím nejraději zevnitř místnosti, na úrovni pohledu simů, se zvednutými stěnami, vypadá to realističtěji a jdou vidět tapety.
Můžeš zkusit fotit pomocí tabulátoru, tenhle mód je přímo k nezaplacení:
Zmáčkni TAB, potom se můžeš rozhlížet hýbáním myši.
šipky - pohyb
Q a E - pohyb nahoru, dolů
+ a - přibližuje a oddaluje
X - oddálí pohled, zároveň ale zkreslí okraje, takže je dobré to používat s mírou  :) - nedávat na max. úroveň. Vhodné také pro malé místnosti.

Myslím, že Home zvedá stěny (End snižuje),  PageUp ti ukáže i další patro, PageDown sníží patro. To se dost hodí třeba při focení domu zvenčí, když fotíš zdola a chceš zabrat celý dům.

Fotí se pomocí C.
A ven z tohohle módu se dostaneš opětovným zmáčknutím TAB.

Já potom fotky ještě 1x doostřuji, protože se ukládají mírně rozostřené, není to ostré jako ve hře. Ale pak už nepřidávám žádné další efekty, ať zůstanou přirozené tak, jak je to ve hře. Max. to oříznutí :)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 410

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   08/04/18, 03:31 pm

Moc povedený domek *THUMBS UP* interiér je moc hezký a nic v něm nevyčnívá *THUMBS UP* i mě se nejvíce líbí dětský pokoj *BRAVO* je v něm krásně vidět chlapcovo zapálení do vesmíru *BRAVO*

Jinak já fotím hlavně s TAB Mrkající díky němu se pak zobrazují třeba i schody a nebo digestoř nad sporákem Mrkající a co se týká kostiček tak to řeším tím, že si tam nastěhuji simíky Vysmátý a pak pomocí cheatu posouvám čas Vysmátý to s těmi klíči jsem vůbec netušila, takže jsem zase o něco moudřejší Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   

Návrat nahoru Goto down

Domy od Sarah666
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: