Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)

Goto down 
+5
Hellohello
Fidgety
Kolikokoli
Ludmila
soarka
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty08/04/18, 09:13 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 12:00 pm

Táákže skafandry jsem našla, ale do hry se mi vložily jen pro dospělé, i když měli být pro všechny věkové skupiny. Takže jsem přes Spawn a tu žlutou krabici dala pokyn, aby děti nemusely chodit do školy. Nevadí Úsměv pak díky těm downům co měli méně mluvit a víc jíst apod. mi přestaly fungovat šatní skříně, takže jsem díky cleaneru smazala všechny downy, co zářily červeně, takže jsem ráda, že mám zpět funkční skříně. Sice mi nefunguje dno bazénu, ale to přežiju Vysmátý

Děti nosí takovouhle uniformu, jinou co by se podobala nějaké vesmírné nemám.

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 DbyzfiO

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 BQtRUAs

Pak Walter při placení účtů se venku nakazil apokalyptickou chřipkou a nakazal mi celý bunkr.. Ještě že Susanah má recept na babbiččinu polévku a všechny hned vyléčila Úsměv ještě by mi umřeli předčasně..

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 45gOfmh

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 XrdA8Up

Pak se čistotný Omar nemohl dostat k vyčištění kuchyňské linky, protože mu v cestě stál Walter, který akorát dával špinavé talíře do myčky. Tak Walter dostal cérez..

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 TYD0cTE

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 MBVr00k

No a holky se během nehlídání prostoru bazénu k sobě ve vířivce měly nějak víc Ďáblík

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 XXdcVuM

Neušlo to ani jednomu partnerovi. Walter přestal vařit, ale vyřídit si to s Rjóko nešel. Kdežto Omar přešel k fyzické konfrontaci.

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 GLDphKd

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 XGRQlb9

Shrnutí: Ženy se milují, chlapi si notují, chlapi své ženy nesnášejí a jejich ikonky září rudou aurou Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 12:52 pm

No,pěkně se ti ty vztahy vyvíjí Šokovaný Vysmátý  Ještěže už mají potomstvo vyřešeno Vysmátý Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 01:04 pm

To jo Vysmátý zivot v bukru uz pro nektere, po asi tak 11-12 letech (podle velikosti deti), zacina byt nudny Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 01:07 pm

Pravda, jsem zvědavá, co začnou dělat ti moji - ale zatím běhají kolem batolat na nic jiného nemají čas Šílený
(Mimochodem, teď mě napadlo, ten mod, co zrychluje jídlo tím, že míň mluví mezi sousty, by byl povolený? Já ten svůj pro TS4 ve výzvě nepoužila, že je to v podstatě "cheat dávající výhodu"  Aha )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 01:09 pm

Co neni zakazano, je povoleno Vysmátý Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 01:10 pm

Njn, tak já aktivec jsem si to spojila s tím zákazem cheatů - tzn. mody zrychlující jídlo a dovednosti jsem vyhodila Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 01:12 pm

Cheat = mod ? Aha, heled tak to se radsi zeptej kolikokoli v diskuzi o vyzve Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 03:29 pm

Cheat a mod jsou různý věci, ale tady tenhle používat můžeš, protože míň kecají = míň jim narůstá vztah, společenskost atd., takže to zas taková výhoda není.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 03:44 pm

Zadny takovy uz tedy nemam, kvuli preruseni funkcnosti MO objektu. A ted mi doslo ze to Fidgety myslela na me, to s tim zvyhodnujcim cheatem, tak se omlouvam. Nekdy mam dlouhe vedeni Vysmátý Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 04:08 pm

Jo, jsou to různý věci, ale třeba mod na urychlení zvyšování dovedností je v podstatě cheatování.. Nebo MCCC je taky mod, ale má v sobě implementované cheaty, proto jsem to hodila do jednoho pytle Mrkající
A soarko, ani tak ne na tebe, ale když jsi to zmínila, tak mě to trklo, spíš jestli si to já zbytečně neztěžuji. A jelikož ano, jdu ho hned najít, protože ten vykecunk u jídla mě fakt tankuje Vzteklý (ale mrzí mě, že tobě ten dvojkový nadělal paseku *SORRY* )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 06:23 pm

Moc zajímavý zvrat *THUMBS UP* jsem zvědavá, jak to bude dál Úsměv a škoda těch skafandrů Vysmátý

Jinak mě zase udělal binec ve hře ten věšák na všechno oblečení Plačící a to jsem se tolik těšila, že už nebudu muset honit ten šicí stroj Smutný stejně jako tobě mi začaly zlobit skříně Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 07:53 pm

Zajímavé! Takový vývoj bych nečekala Vysmátý jestlipak se zase udobří?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty18/04/18, 08:32 pm

Dětičky mají moc pěknou uniformu *THUMBS UP* A co to ty dámy napadlo, vyvádět takovéhle věci Vysmátý Asi si je měli partneři líp hlídat Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty19/04/18, 01:58 pm

Páne jo, u tebe to teda pěkně jede Vysmátý No jo, láska je láska... Láska Vysmátý Jsem zvědavá, jak se s tím chlapi poperou... nebo s nimi poperou Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty26/04/18, 02:38 pm

Tak já už nevím co s těma simíkama mám dělat Vysmátý dělaj si naschvály jak se nesnášej.. No.. děcka vyrostla

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 DJim6S5

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 O8uiTwn

A začala spolu chodit. Tabithe se to moc nezamlouvá, ale souhlasila a stejně jinou možnost nemá Vysmátý

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 7w0e2Nw

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 3O9mcX2

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 QvO6zCj

Susannah a Walter se poprali:

Chvilka před bouří  Chichichi
Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 LXHNxAk

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 N3UPiGY

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 HODm6F1

A Walter má asi mizernou fyzičku, protože mu Susannah nakopala zadek Vysmátý

Vztahy mezi manželi Susannah a Omara se daly zpět do normálu, stejně jako Rjóko a Waltera. Při usmiřování Waltra a Rjóko se ale asi v hlavě Susannah hnuly jiné city či co a začala tím nesnášet Waltera úplně na -100 a Rjóko na nějakých -90 Vysmátý

A do toho ještě Omarovi bylo líto, že milenka jeho manželky je jí nevěrná a vše úzkostlivě sledoval Vysmátý Vysmátý
Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 62qwMv9

A dále mě nepřestane hra udivovat v tom, jak jsou simíci opravdu vnímaví. Walter udělal večeři, rozdal chody a svůj si odnesl k sobě do pokoje, aby pojedl sám, protože i s Omarem a i se Susannah nemá dobré vztahy, tak si k nim nechtěl ani sednout. Hra to vážně udělala sama, nestačila jsem koukat, kam si to vykročil s tim talířem  Tydýt

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 S2ZLPrN
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty26/04/18, 03:26 pm

Opět musím obdivovat, cos našla pro mládež za oblečení *BRAVO* A chudáci dospělí, ti se teda masakrují Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty26/04/18, 04:52 pm

Ta hra umí opravdu někdy překvapit Vysmátý i když je pravda, že mě se ještě nepovedlo, aby mi simík odmítl jíst s ostatními u stolu Vysmátý

Jinak děcka moc hezky vyrostla *THUMBS UP* je fakt, že nemají na výběr Vysmátý jedině, že by si snad ty dva páry pořídili další páreček Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty29/04/18, 10:48 pm

Teda, ty tam máš hotovou telenovelu Válím se smíchy Mimochodem, dětičky ti moc hezky vyrostly Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty01/05/18, 08:24 pm

Moc hezké! Neuvěřitelné, že děti jsou už takhle velké Vysmátý a je fakt, že o drama tady není nouze (což je pro nás dobře) Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty02/05/18, 04:56 pm

Panuje ti tam pěkný napětí, možná by to chtělo nějaké samolekce jógy nebo meditace Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty06/05/18, 10:20 am

Teeda, máš to moc hezké a nečekané zvraty. Pohoda Musím říct, že dvojka mě stále nepřestane překvapovat. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty15/05/18, 01:48 pm

U mě v bunkru se mi to nějak z eliminovalo Vysmátý Andílek

Nejdřív jsem všechny zase usmířila a dala jim dospělejší zevnějšek. Přece jen nikdo nemládne.

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 FquXczN

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 H61NpLy

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 VPpRhbN

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 19yKv4n

Pak všichni zestárli

Susannah

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 E4bTQTs

Omar

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 1KXcdK4

Walter

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 JPLwgZ2

Rjoko

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 OObm0se

Pak vyrostli děti do dospělosti

Tabitha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 MSTon9w

Eddie

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 1c7Wb5t

A co se v mládí naučili, ve "stáří" zase našli a zadělalo se na 3. generaci a zasnoubili se (Eddie nějak podědil skin tone s tetováním  Šokovaný  Vysmátý )

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Y4zOi2H

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 PW4v0V9

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 XefZTeY

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Ir7NknQ

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 MW2DOjB

A pak jsem začala házet kostkou  Sakra  Válím se smíchy

Walter - padla čtyřka, tzn. že se nadýchal vzduchu a je z něj muťák. V TS2 nevím jestli lze změnit vzhled kůže, ale vím, že díky přístroji z jedné kariéry lze měnit obličej. Tak tady je výsledek. Chudák. Chichichi

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 FjxJjcg

Rjoko - padla mi také čtyřka, tudíž se změny tváře dočkala také.

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 X4qN9H0

U Omara mi padla jednička, což znamená smrt nebo odstěhování nebo smazání a u Susannah také. Zabila jsem je oba, ale stářím, aby to nebylo tak drastický  Vysmátý

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 AREnB3R

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 XGLTUsB

Bohužel pro Waltera, který byl při vstupu do bunkru nejstarší, ho smrťák čekal brzy také.

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 QqRPzfQ

Urničky skládám do horního patra do vstupní chodby. Vím, že duchové umějí chodit po schodech, ale tak snad se jim nebude chtít chodit dolů tak často Vysmátý

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 IEurNOY

Děkuju Shině za pomoc při focení a už musím nějak začít plnit tu tabulku Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty15/05/18, 02:29 pm

Proboha Šokovaný Válím se smíchy Příště asi nech kostkou házet někoho jinýho, tomuhle říkám pořádná selekce Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty15/05/18, 02:35 pm

U Susannah mi vlastně spadla dvojka, ale to taky znamená smrt Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: