Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)

Goto down 
+5
Hellohello
Fidgety
Kolikokoli
Ludmila
soarka
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2707
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 01:31 am

To je perfektní Vysmátý u tohohle dílu jsem se moc nasmála, ten robot tomu dodal šťávu Vysmátý Válím se smíchy
Moc hezky sepsáno! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 03:01 pm

No tak to je paráda Vysmátý Jáchym je boží Vysmátý jak se na něj venku dívá ten zombie s výrazem... co to je? Válím se smíchy Válím se smíchy asi se chudák ještě sám neviděl v zrcadle Vysmátý akorát je škoda (nebo není Válím se smíchy ), že mu tak často "rupá v bedně" Vysmátý chudák Tabitha Vysmátý i když ksichty u toho házela parádní Válím se smíchy ta modrá kostra byla až děsivá Chichichi Zmatený a chodí ti Jáchym dobrovolně do bazénu? Já když jsem měla naposledy robota v rodince, tak se mi tradičně chodil koupat a pak šílel a bláznil taky Vysmátý naštěstí, ale od něj nikdo nedostal ránu Vysmátý a gratuluji k dětičkám! To já se ke čtvrté generaci dostanu asi za sto let Vysmátý

Těším se na další pokračování! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 05:25 pm

Myslim, ze me timhle docela stve, misto toho aby se zabavil nebo dobil se necha sam uplne vybit a pak tam lita jak camrda. Do bazenu chodi jen kdyz mu hrabne. Kdyz tam po sluzavce zahucel poprve, tak jsem si rikala, ze musi byt po nem Vysmátý a on ne.. porad jiskril a blaznil stejne Vysmátý tak ty uz mas 3. generaci ne? To utece jako voda Úsměv jsem rada, ze jsem mohla pobavit Vysmátý doufam Hello ze se dostanes ke svemu bunkru Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 05:57 pm

soarka napsal:
Myslim, ze me timhle docela stve, misto toho aby se zabavil nebo dobil se necha sam uplne vybit a pak tam lita jak camrda. Do bazenu chodi jen kdyz mu hrabne. Kdyz tam po sluzavce zahucel poprve, tak jsem si rikala, ze musi byt po nem Vysmátý a on ne.. porad jiskril a blaznil stejne Vysmátý tak ty uz mas 3. generaci ne? To utece jako voda Úsměv jsem rada, ze jsem mohla pobavit Vysmátý doufam Hello ze se dostanes ke svemu bunkru Úsměv

Tak snad no... mám třetí generaci, ale jsou stále dětmi Vysmátý a mezitím mám na plánu ještě nějaké zápletky, takže to bude ještě chvíli trvat Píšu je fakt, že se na jednu stranu těším až dospějí, ale zároveň si uvědomuji, že to znamená smrt pro druhou generaci... proto tě obdivuji, že si to prostě užíváš a jsi už u čtvrté Vysmátý a máš v plánu pokračovat až do desáté generace?
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 06:09 pm

Ja vim, kdyz ja si je tolik nepripoustim k srdci, kdezto ty jim tvoris cely zivot, coz vazne bastim a ja jen plodim v podstate Vysmátý heled v planu to nemam, zvlast, kdyz bohuzel uz tahle soutez malinko postrada smysl, ale napadlo me, ze postavim dalsi bunkr, jen nad zemi at lepe vidim, a dala bych tedy opravdu pestovani rostlin, simiky ruzne (carodej, vlkodlak..) s mene vybavenim na vydelani penez (tady porad neco vyrabi a prodavaji to a s ucty taky nemam problem, protoze mam solarni panely.. tak nejaky amissky bunkr by to chtelo Vysmátý uvidim, ale neco takoveho, protoze jim to chudinkam prece nebudu zlehcovat Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 06:28 pm

To zní moc zajímavě Úsměv tak kdyby ses do toho přeci jen pustila, tak dej vědět Úsměv určitě nejsem jediná koho by zajímal vývoj v takovém bunkru Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 07:03 pm

Pustim urcite, hned jak skoncim tenhle bunkr Úsměv uz se tesim az je pusim na svobodu Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2707
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 07:40 pm

No jooo, takovou výzvu už jsem někde viděla a mám pocit, že Ludmila kdysi na starém fóru měla rodinu Amišů Úsměv To by mohlo být hodně zajímavé Úsměv na to už se taky těším. Stejně jako na další díly z tvého bunkru Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 07:43 pm

Jojo Hello ja ji zkousela a protoze jsem mela hodne velke pole, tak to nebylo ani tak tezky je vsechny uzivit. Navic skoro zadne ucty Vysmátý Ale byla to prijemna zmena. Bez elektriny, takovy lehky stredovek Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 08:25 pm

Že se vám pletu do debaty, ty Amiše jsem bohužel neměla já, ale Kniga, a taky znala způsob, jak celé sousedství zaplnit i NPC postavami a Towniemi, aby zapadali do dané tématiky (ufony, rytíři apod.). To už se asi nedozvíme Smutný Já jsem si zkoušela jen chvilku něco na způsob života v klášteře, takže bychom to nějak tak mohly zkusit Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2707
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty24/03/19, 08:27 pm

Ahaa, spletla jsem si to Úsměv už je to holt dlouhá doba. Ono by to určitě šlo dohledat přes google, jak zaplnit to sousedství. Někde jsem kdysi dávno viděla návod, jak si upravit NPC podle sebe. Život v klášteře může být taky zajímavý Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)   Soarka a přeživší v bunkru (Podivín) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soarka a přeživší v bunkru (Podivín)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: