Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení

Goto down 
+4
Hellohello
Kolikokoli
soarka
Fidgety
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty07/04/18, 11:03 pm

Jdeme na to... Zatím vám jen představím svoje čtyři simíky, protože nahrát bunkr a něco víc už nedám  Unavený

Na počátku války bylo vybráno několik jedinců, kteří měli v případě jejích fatálních následků zajistit přežití lidstva. Po světě v bunkrech by měli být rozesety čtveřice vyvolených. Život jedné z nich budeme sledovat. Nicméně válka byla natolik ničivá, že jsou naprosto odstřiženi od světa a netuší, jestli ostatní uspěli a dostali se do svých bunkrů včas. Mohou být tedy posledními čtyřmi lidmi na zemi.

1. generace
Dámy mají přednost, takže...
April Lawrence
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení April-Vlastnosti
- Aspirace: Výjimečná malířka (dává vlastnost Políbená múzou) - nelze, dokončit (nemůže do muzea)
- Nová aspirace - Superrodič - Splněno
- Max. dovednosti: Malování
April je prostě nad věcí. Aspoň tedy byla, když jí nad hlavou létali ptáci a v dálce šuměl les.
Hod kostkou -> Mutace
Příčina smrti - Stáří
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení April-4

Sheila Sanders
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Vlastnosti_Sheila
- Aspirace: Osudová láska (dává vlastnost Svůdná) - Splněno
- Nová aspirace: Botanička na volné noze - Splněno
- Max. dovednosti: Zahradničení
Sheily je všude plno, tváří se nezávisle. Přitom její hlavní touhou je mít milujícího manžela a šťastnou rodinu a opečovávat pro ně rodinné hnízdečko.
Hod kostkou -> Mutace
Příčina smrti - Kraví rostlina
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Sheila_3

René Brenner
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Ren-vlastnosti
- Aspirace:Mistrovský kuchař (dává vlastnost Podstata chuti) - nelze dokončit (vyžaduje kulinářskou kariéru)
- Aspirace: Vůdce smečky (dává vlastnost Rozený vůdce) – Splněno
- Nová aspirace: Osudová láska
Max. dovednosti: Vaření, Gurmánské vaření, Atletika
Frajírek každým coulem - všechno umí nejlíp, prostě mistr světa amoleta.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení René_3

Dennis Gordon
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Vlasnosti_Dennis2
- Aspirace: Mimoňský intelekt (dává vlastnost Učenlivý) - nelze dokončit (vyžaduje raketu)
- Nová aspirace - Úspěšný rod
Max. dovednosti: Kutilství, Logika
Tak trochu vědátor. Ale strašně líný vědátor, takže se těžko zvedne od knih k nějaké manuální činnosti.
Hod kostkou -> SMRT
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Dennis_3

Tak tolik k našim výchozím hrdinům. Podotýkám, že jsem se s nimi moc nemazlila, prostě jsem házela kostkou, než se mi někdo zamlouval  Červenám se  Chichichi

2. generace

Annabel Brenner - dcera Reného a Sheily
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Annabel-vlastnosti
- Dětská aspirace: Geniální dítě – Splněno
- Aspirace: Hudební génius - SPLNĚNO
- Max.dovednosti: Psychika (dítě), Klavír
Mladá dívka, která je předem odsouzena k životu bez dětí, neboť jediným klukem v okolí (a možná na světě) je její vlastní bratr. Pomalu si na svůj úděl zvyká, což se projevuje v její osobnosti.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Annabel-adult

Andrew Brenner - syn Reného a Sheily
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Andrew-vlastnosti
- Dětská aspirace: Kámoš třídy– Splněno
- Aspirace: Osudová láska
- Max.dovednosti: Sociální dovednost (dítě)
Mladý muž, na kterém možná stojí naděje na přežití lidstva. Popral se s tím statečně a společně s Chloe se postaral o pokračování rodu.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Andrew-adult

Chloe Gordon - dcera Dennise a April
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Chloe-vlastnosti
-  Dětská aspirace: Zázračná umělkyně – Splněno
- Aspirace: Vůdce smečky
- Max. dovednost: Kreativita (dítě)
Nadaná po mamince, aktivní a šťastná za svého muže a syna. Kéž by mohla stejné štěstí zažít i její sestra.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Chloe-adult

Lauren Gordon - dcera Dennise a April
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Lauren-vlastnosti
- Dětská aspirace: Geniální dítě – Splněno
- Aspirace: Vůdce smečky
- Max.dovednosti: Psychika (dítě), Vaření
Stejně jako Annabel, i ona měla přijít o šanci na partnera a potomky. Záviděla své sestře, i když jí štěstí přála. V nitru duše odmítala přijmout svůj osud a toužila bojovat o své štěstí. Nakonec ho po smrti Sheily našla po boku Reného a dočkala se tak i vytouženého dítěte. Ostatní si na novou situaci zvykali pomalu, ale nakonec ji přijali.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Lauren-adult

3. generace

Tobias Brenner - syn Andrewa a Chloe
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Tobias-vlastnosti
Nová naděje na záchranu lidského rodu. Jen se mu musí podařit opustit včas bunkr!
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Tobias-young


Hope Brenner - dcera Reného a Lauren
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Hope-vlastnosti
Možná se neměla nikdy narodit, ale stalo se. Navzdory tomu, že mnozí s počínáním jejich rodičů nesouhlasili, Hope si od narození zamilovali. A Tobias aspoň nebude na svůj úkol sám.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Hope

MOJE BODOVÁNÍ

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 06/03/19, 03:46 pm, celkově upraveno 12 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty07/04/18, 11:21 pm

Máš dost extrémní vlastnosti simíků koukám Vysmátý jsem zvědavá, jak se snesou a kdo si koho zamiluje Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty07/04/18, 11:31 pm

Renému bych dovolila, aby na mě byl zlej Andílek Vysmátý Moc se těším na tvůj příběh, líbí se mi, že sis hezky vyhrála s těmi vlastnostmi.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty08/04/18, 04:33 am

Tahle sestava simíků se mi taky moc líbí! Nejsympatičtější je mi April.
S tím amoletou asi budou problémy Úsměv dávám přednost spíš hodným simům (a lidem) - už se těším na zajímavé zápletky a dění v bunkru! Jsem zvědavá, jak se to spáruje Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty08/04/18, 12:20 pm

Jak je vidět, že máme každá jiný vkus - pánové mě příliš nezaujali, zato dámy jsou pěkné typy, myslím, že v bunkru budou úřadovat hlavně ony. Ostatně na ženách je vlastně ten nejdůležitější úkol, tedy zplození příštích generací, že ano ... Mrkající Hodně štěstí s výběrem partnerů !
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty08/04/18, 02:46 pm

Musím souhlasit s ostatními, máš moc zajímavou sestavu simíků *THUMBS UP* nejvíc mě zaujala April, jsem zvědavá, jak bude snášet uzavřený prostor v bunkru Úsměv a René má takové zajímavé oči, ta jeho povaha mu z nich přímo kouká Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty08/04/18, 10:32 pm

To mě těší, že vás moji simíci zaujali, já je fakt namlátila tak nějak, jak mi přišlo pod ruku Chichichi Dnes už nestihnu přidat ani bunkr (zapomněla jsem vyfotit jednu místnost), ani report z úvodních dní. Tak můžete zatím tipovat, kdo se s kým dá dohromady Mrkající Jen taková perlička - René má po dvou dnech načatý romantický vztah se všemi třemi Pohoda
No a taky jsem ještě zapomněla na posledního obyvatele bunkru - seznamte se prosím ještě s Goldie Láska
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-06-46

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty08/04/18, 10:39 pm

No ne, Fidgety, neříkej, že jsi koupením tohoto datadisku k datadisku podporovala hrozné praktiky EA Šokovaný Vysmátý (Jinak je Goldie cute)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty08/04/18, 11:11 pm

I ten mrška jeden Červenám se Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty09/04/18, 06:35 am

René chce mit potomstva teda Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty09/04/18, 11:35 am

Koli, já to raději nebudu komentovat Červenám se
A ano, René to rozjíždí. Jsme jen kontrolovala, jestli mu neskočil vztah s týpkem, co od nějaké aktualizace nabízí sluchátka do uší a najednou zírám, jak mu to tam zrůžovělo Válím se smíchy

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty09/04/18, 10:40 pm

Konečně jsem se dostala k fotkám z prvního dne v bunkru. Jen se omlouvám, ale nebudu se asi rozepisovat tolik, jako dámy , takže to nebude asi ani tak zajímavé Červenám se Protože psát dva příběhy by už bylo fakt moc, takže (aspoň zatím) zůstanu u stylu takové reportáže, jen stručnějších komentů k fotkám. Ostatně tak začínala i Historie rodu Mrkající
A teď už k dění v bunkru...

První generace – kapitola č. 1

Tahle čtveřice simíků byla vyvolena k zajištění přežití lidstva. Jelikož očekávaná apokalypsa se stala skutečností, opravdu se sešli v podzemním úkrytu, aby zahájili novou etapu života.
Ze začátku bylo potřeba se otrkat, a tak vzpomínali na své dosavadní životy.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7. 4. 2018_22-06-43

A jak začali své nové životy?
René se rozhodl, že nikdo by neuvařil dost dobře, aby uspokojil jeho gurmánské buňky a tak si vzal na starost vaření. Sice v tom neměl moc zkušeností, ale v knihovně vylovil nějaké recepty a pustil se do guláše.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7. 4. 2018_22-11-35

Sheila pro změnu objevila nějaké balíčky semínek a rozhodla se založit malou zahrádku. Zásoby jim nevydrží věčně, a tak je potřeba myslet na budoucí zdroj obživy.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7. 4. 2018_22-13-22

April, naše umělecké duše, si mezitím zuřivými tahy štětcem vybíjela svoji frustraci z toho, že je zavřená v podzemí.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7. 4. 2018_22-18-29

No a Dennis? To byl technik a vědátor. Ale jelikož byl bunkr nový a nebylo v něm co opravit, rozhodl se, že si půjde dát drink. „Hm, ten bar je taky dobře zásobený!“
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7. 4. 2018_22-14-10

Mimochodem pořádkumilovná zahradnice Sheila dostává pěkné schízy, protože zalíváním nadělá louže, které ji děsně štvou, a tak  je pak zuřivě vytírá Vysmátý
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7. 4. 2018_22-19-09

Když René dokuchtil cosi, co by se dalo s trochou nadsázky považovat za guláš, sešli se všichni k první společné večeři.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7. 4. 2018_22-21-06

Samozřejmě René nemohl přiznat, že jeho jídlo nestojí za nic. Naopak ještě si ho sám vydatně chvíli, o čemž si Sheila myslela svoje.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7._4._2018_22-21-37

Po jídle se pak všichni odebrali dolů. April se vrátila ke svému plátnu, René se šel uklidnit boxem a Sheila s Dennisem si dali partičku šachů.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 7. 4. 2018_22-24-18

Jelikož se téměř neznali, nikomu nebylo příjemné sdílet dvojlůžko s někým dalším. Chudák Dennis se tedy obětoval a složil se na gauč.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-16-41

Druhý den vstával dost rozlámaný. „Tohle se musí brzo nějak vyřešit!“ skuhral s bolavými zády.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-18-44

René se snažil vylepšit si reputaci přípravou snídaně - míchaných vajíček.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-19-19

Sheila si ovšem stále myslela svoje, a tak si raději připravila vlastní snídani.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-19-46

A hádanka na konec – kdopak je to ve sprše, že se neobtěžoval dát svoje svršky do koše na prádlo?
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-23-05

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 12/04/18, 11:01 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty09/04/18, 10:48 pm

Ten vyraz Sheily u toho gulase Vysmátý a ja tipuju asi April, protoze neni na fotkach z rana a Sheila je podle vytirani moc cistotna na to, aby nehodila pradlo do kose.. a kdybych se netrefila do zen, tak z kluku by to byl urcite Dennis, protoze Rene o sebe pecuje Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty09/04/18, 10:54 pm

Moc hezky to začíná. Snad ti taky nezačnou hořet, až to prádlo hodí do pračky :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty09/04/18, 11:14 pm

To uz bych spis zacala premyslet nad zavadou pracky a susicky nez nad neschopnosti simiku (Beara) Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty09/04/18, 11:18 pm

Že by byla April tak "pořádkumilovná" ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty10/04/18, 09:26 am

soarka to trefila na druhý pokus Mrkající Je to Dennis, asi důsledek toho, že je lenoch Vysmátý Však Sheila to uklidí, tak co by se snažil Vyplazující jazyk

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty10/04/18, 10:01 am

Dedukce, mily Watsone Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty10/04/18, 08:06 pm

Ten výraz Sheily Vysmátý Vysmátý jsem moc zvědavá kdo se s kým spáruje Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty13/04/18, 12:16 pm

První generace – kapitola č. 2

V bunkru se každý snažil, aby to víceméně nějak fungovalo a byli schopní přežít. Dokonce i Dennis musel přiložit ruku k dílu, když začal protíkat záchod.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_22-40-59

Pokud nebylo potřeba nic dělat, snažili se zabavit každý po svém, i když stále stejně. April prostála hodiny u plátna, Dennis učil Sheilu šachy a René se udržoval v kondici.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-34-44

April pohled na šachovou partii zaujal, a tak se rozhodla ten souboj zvěčnit.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-37-23

„Tak co na to říkáš?“ vyzvídala na Sheile, když skončila. „Hele, dobrý, myslím, že tam vypadám líp než na fotkách.“ pochválila její dílo.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-39-38

René se mezitím odebral připravit oběd. Ve vaření zlepšoval, i když občas se mu vymstilo jeho machrování a salát skončil na zemi. „Nemůžeme plýtvat, normálně to posbírej, já to neřeknu.“ poradila mu April, která zrovna vylezla nahoru.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-40-36

A tak se za chvíli všichni sešli u oběda a nikdo nic nepoznal. Ona beztak Sheila každý den vytírala, takže by se dalo jíst i ze země. Po jídle je ovšem zaskočily velmi silné otřesy celého bunkru, které se dokonce opakovaly. Nikomu se naštěstí nic nestalo, a nic zásadního se ani nerozbilo.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-43-24

Dennis a Sheila se šli ze zemětřesení odreagovat k další partii šachů, takže René s April opět osaměli. René dokonce shodil na chvíli hřebínek, a poděkoval April za pomoc.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8. 4. 2018_21-46-59

Nicméně si usmyslel, že mu určitě nepomohla jen tak. Za tím musí být víc. Vycítil v tom znamení, že se April libí a „nenápadně“ se pokusil o sblížení.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8._4._2018_21-47-31

April se nechala obejmout a zhluboka se mu podívala do očí  „Hele hochu, hezkej pokus, ale myslím, že by sis po tom běhu měl dát sprchu!“ spražila ho vzápětí. No, tohle chlapec neodhadnul.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 8. 4. 2018_21-47-36

Všichni ale tušili, že radiace jen tak nezmizí, varovali je, že tu můžou být zavření desítky let, a že nadějí na přežití lidstva je přivést na svět další generaci. Věděli tedy, že se budou muset nějak rozhodnout a dát s někým dohromady. Dennis dokonce našel knihu „Jak ji ulovit.“
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_21-18-46

Večer se pak pokusil aplikovat poznatky v praxi a začal házet lichotky na adresu Sheily. „Ale prosímtě, ještě se budu červenat.“ hihňala se.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10._4._2018_21-44-03

A tak se všichni dál vzájemně oťukávali, ale zatím to k ničemu valnému nevedlo. Přeci jen, znali se krátce, a ten tlak na plození potomstva je tak nějak brzdil. Jednoho rána se holky rozhodly, že to proberou u snídaně. „Já nevím, René je namachrovanej sobeček, a Dennis se zdá fajn, ale ten bordel co za sebou nechává, mě přivede k šílenství.“ zoufala si Sheila.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_21-04-07

„Jó, holka, to jsou chlapi.“ uchechtla se April a prohlásila: „Já tomu nechám volný průběh, ono to nějak dopadne. Ale jestli chceš, klidně si vyber jako první.“ mávla rukou.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_21-04-25

April se odebrala, kam jinam než k plátnu. Na schodech potkala Dennise, který nejspíš část rozhovoru musel slyšet. Když dosnídal, došel totiž za Sheilou na zahrádku a sám od sebe začal vytírat louže vody, která přetekla z truhlíků.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_21-10-29

Bohužel, ani po tomto gestu se ledy nehnuly, Sheila se rozhodla počkat, jak dlouho mu ta snaha vydrží. Pobyt v bunkru jim tak dával čím dál víc zabrat a každý se z toho dostávala po svém. April naprosto nečekaně malovala. René si své milostné neúspěchy vybíjel na domku pro panenky.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_21-26-11

Dennis se rozhodl na chvíli schovat před světem a trucoval pod peřinou.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_21-55-43

A Sheila se pustila do zuřivého úklidu s takovou vervou, že uklízela i tam, kde to vlastně nebylo ani potřeba.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_21-53-24

Bohužel, její úklidová mánie se jí málem vymstila, když se pokusila zapnout sušičku. Naštěstí byl nablízku René a nebohou Sheilu uhasil.
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_23-04-18

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty13/04/18, 12:22 pm

Ale kluci se taaak snaziii no tak holky, honem na druhou generaci, svet vas potrebuje! Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty13/04/18, 12:32 pm

Aha, tak to jsem myslela z nějakýho důvodu, že to dají dohromady naopak :D. Už se těším na pokračování a na 2. generaci :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty13/04/18, 12:36 pm

Hele, oni to ti chlapi moc neusnadňují Smutný Já si to nějak namyslím, a pak Renému, který má být jednoznačně na ženský, vyskočí mezi přáními toto:
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 10. 4. 2018_22-32-10

Takže být po jeho, tak vymření lidstva je zaručeno!!!! Sakra

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty13/04/18, 02:09 pm

Válím se smíchy srdci neporucis
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty13/04/18, 08:39 pm

soarka napsal:
Válím se smíchy srdci neporucis
Ale poručím! Ďáblík

Dnes ještě pár perliček ze života v bunkru Šílený
ODHALEN JADERNÝ ZÁŽEH! - Jak trefné ! Chichichi
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 11._4._2018_21-15-38

Takto prosím vypadá první mistrovské dílo siminky April. Proti gustu...hlavně že mutantíci cálují Drsný
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 11._4._2018_21-30-48

No, a to tak několik dní řešíte, co se těm simíkům nelíbí v tom naprosto uklizeném obýváku, že. A pak objevíte za kytičkama zbytky sušičky  Sakra
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení 11._4._2018_21-57-54

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení   Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fidgety a její stavební archiv
» Domečky od Fidgety
» Fidgety stavěla i v TS2
» Kolikokoli a její bunkr
» Lucisab a její postapokalyptický svět

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: