Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 874

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty07/10/18, 10:31 pm

Plačící  Jsem dojatá!!! Nejen tím zasnoubením, ale i tím, jak všichni myslí na rodiče, a také tím, co proběhlo mezi Davidem a Christine... Jéééé, už se těším na svatbu Láska Ale ty narozeniny? Bojím, bojím Nene

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1139

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty07/10/18, 10:44 pm

Jsem hodně zvědavá, jak ta oslava dopadne, ale zároveň se bojím o osud kteréhokoliv ze zakládající čtveřice ... Smutný
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1017

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty08/10/18, 07:14 pm

Krásný díl, moc se mi líbí, jak všichni připravují překvapení pro rodiče. A to zasnoubení bylo taky moc pěkné Úsměv Láska   tahle nová generace se mi zamlouvá, hned jsem se s nima sžila Úsměv je mi jich líto, že nikdy nepoznali, jaké to je žít na povrchu. Ale i tak jsou všichni sympatičtí (až na Christine, ale jsem ráda, že tam je Úsměv )
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1105

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty09/10/18, 09:41 pm

Díky holky za tak hezké komentáře Pro Tebe Christine je potvůrka a má být po kom Vysmátý asi se v ní zamíchaly Mathiasovi geny v kombinaci s jeho otcem... ale jak už jsem říkala, není tak zlá Mrkající

Každopádně už vás nebudu napínat a přidám další dílek už teď...

35.část

V bunkru se pomalu schylovalo k velkému okamžiku...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 005

...Daniela a ostatní z dětí se pustily do konečných příprav narozeninových dárků. Největším problémem pro ně, ale bylo to utajit před rodiči. Mathias se neustále motal kolem, protože cítil ve vzduchu kulišárku, skoro to vypadalo jako kdyby měl nějaký skrytý radar... a podobně na tom byla i Tereza, která si okamžitě všimla roztržitosti dětí. A co dělali ostatní? Julián trávil čím dál tím více času ve strojovně, kde cosi kutil a Caroline? Ta se pokoušela vypěstovat co nejlepší růže. Zkrátka každý měl co na práci, i když někteří z nich si vždy na sebe udělali čas.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 001

"Zlatíčko, kazíš mi můj perfektní účes!" Zvolal Mathias, když ho Caroline důkladně polila vodou z vířivky.
"Vždyť vypadáš pořád stejně! I když vlastně ne, dnes ráno jsem si všimla šedivých vlasů na tvé hlavě..." Mathiasi vyvalil oči a začal si okamžitě sahat na hlavu.
"KDE!" Zařval až moc divoce. Caroline se rozesmála.
"Bylo jich jen pár..." Mathias jí strčil hlavu pod bradu.
"Vytrhni mi je!" Přikázal jí.
"To by jsi byl pak plešatý," chichotala se.
"Že ty si ze mě děláš srandu!" Osočil ji a změřil si ji od hlavy až po paty. To už se Caroline smála, tak divoce, že sotva popadala dech. Mathiasi si ji přitáhl k sobě.
"Ty potvůrko jedna!" Začal ji lechtat na břiše.
"Já tě naučím mít ze mě respekt! Nezapomeň, že jsem starší než ty!"
"O pár hodin," stačila vypustit z úst mezi jednotlivými záchvaty smíchu.
"A taky jsem slavnější! Jsem celebrita! Budeš si mě vážit a brát mě vážně, je ti to jasné?" Vyhrožoval naoko a přestal ji šimrat.
"Ty víš, že pro mě budeš vždycky ten Mathias, ale nikdy celebrita... vždycky budeš můj Mathias," zašeptala. Mathias se ušklíbl.
"Fajn, myslím, že se s tím dokážu smířit... už víš, co by jsi chtěla k narozeninám?"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 002

"Ty to nikdy nevzdáš?"
"Vypadám snad na to? Jsem snad někdo, kdo se vzdává?" Caroline se zasmála.
"Ne, ty máš víc síly a odhodlání než kdokoli tady," pronesla tiše a pohladila ho po tváři.
"Hmm... to máš pravdu, řekni mi, co by jsi beze mě dělala?"
"Já... já... nevím..." zesmutněla okamžitě Caroline a sklonila hlavu. Mathias ji vzápětí zvedl jedním prsten bradu.
"Co je? Ach... už bych si měl pamatovat, že takové vtipy nechápeš... ještě nikam nejdu, ano? A slibuji ti, že pokud někam půjdu tak TY půjdeš se mnou... řekni mi, kdo by po mě házel knihy?" Caroline se rozesmála, ale stejně jí z neznámého důvodu vytrskly slzy.
"Ty na to nikdy nezapomeneš, viď?"
"Ani za stovky let," utvrdil ji a setřel ji slanou vodu ze tváří.
"A teď chci konečně vědět to tvoje přání," mrkl na ni. Caroline se zhluboka nadechla a podívala se mu do očí.
"Chtěla bych... vidět, jak na tvém obličeji slunce maluje čáry... chtěla bych vidět tvůj obličej ozářený sluncem..." v Mathiasovi hrklo.
"Zlatíčko, víš že se teď docela stydím? Já jsem po tobě chtěl samé materiální věci a ty chceš toto?" Caroline zrudla.
"A ještě bych chtěla... chtěla bych tě vidět na jevišti... moc bych si přála vidět tvůj koncert... vím, že to zní divně po tom všem co jsem ti kdy řekla, ale teď to tak cítím... a taky bych s tebou ráda jela na skutečnou dovolenou a podívala se s tebou k moři... ráda bych tě vzala do květinářství, kde jsem pracovala a byla bych ti vděčná, kdyby jsi všem ukázal, že nejsem jen divná osoba... a taky... taky bych byla ráda, kdyby jsi šel se mnou na matčin hrob, abych jí mohla říct, že jsem jí už odpustila... že už se na ni nezlobím a myslím, že za to můžeš ty," letmo se pousmála. Mathiasův pohled zněžněl, teď Caroline věděla, že promluví jeho lepší já.
"Zlatíčko... já nevím, co na to říct... chtěl bych ti snést modré z nebe a všechno co jsi řekla bych ti rád splnil... šel bych s tebou kamkoli a utratil bych všechny peníze jen na to, aby jsi zjistila, kde je Sára... nakopal bych zadek každému kdo by se k tobě přiblížil... ani nevíš jak moc tě obdivuji za to, jak jsi se dokázala poprat s minulostí a navíc... že dokážeš odpustit své matce, protože já nevím jestli jsem toho samého schopen... jsem moc tvrdá hlava... ale určitě bych tě následoval všude kam by jsi chtěla, abych šel, zlatíčko... ale teď mám jen sám sebe a svůj talent... nemůžu ti splnit nic z toho co jsi řekla, ale můžu ti slíbit, že až do konce života se pokusím ti nahradit slunce po kterém tolik prahneš... nic jiného ti totiž nemohu teď nabídnout," Caroline mu zlehka položila dlaň na tvář.
"Pro mě jsi to nejlepší co mi můžeš nabídnout, jen mě neopouštěj a budu ta nejšťastnější žena na světě," zašeptala.
"Tak to ti s radostí splním," odvětil tiše než se pustili do něčeho jiného...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 004

Bylo něco před půlnocí, když si Julián pozval všechny starší členy bunkru do obýváku.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 008

"Doufám, že to co nám chceš říct bude dost důležité... se zlatíčkem jsme měli jiný program!" Mrzutil Mathias a nervózně podupával nohou.
"Je to důležité," odpověděl mu a zamířil do druhého křesla vedle své ženy.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 023

"Rozpadá se snad bunkr? Nebo máš opět problém se vztahem Daniely a Alexe?" Odvětil otráveně Mathias.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 022

"Mathiasi, můžeš mě nechat mluvit? Myslím, že jsem objevil řešení našeho problému... problému s tím, jak dlouho tady budeme muset být zavření..." všichni tři na něj vyvalily oči a došla jim řeč, jen Mathias si založil sebevědomě ruce na prsa.
"Myslím, že to dělá fakt, že už na něj táhne důchodový věk nebo se prostě někde nadýchal radiace..."
"Já ty myslím vážně!" Oponoval mu vztekle.
"Tak nám pověz na co jsi přišel," pokusila se zmírnit napětí Tereza. Její muž na ni vděčně pohlédl.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 021

"Už celé měsíce pracuji na jednom projektu... přišel jsem na to náhodou, když jsem pracoval s Davidem... vlastně na za to může i trochu on, ale neví to... vyrobil jsem jeden stroj, který by nám mohl pomoci se dostat ven bez toho, aniž by se nám něco stalo..."
"Vážně?" Vydechla Caroline.
"Myslím, že to má háček... jinak by sem pozval i děti," pronesl úsečně Mathias.
"Nezval jsem je, protože jsem to chtěl nejdříve říct vám a navíc je ten přístroj zatím jen ve zkušební verzi..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 026

"Takže potřebuješ nějaké pokusné králíky, kteří ten tvůj krám otestují?" Julián si dlouze vzdychl.
"Jen jsem chtěl... měl jsem pocit, že byste měli vědět o tom, co jednou bude reálné pro naše děti..."
"A co to jako je? Skafandr?" Pronesl jízlivě Mathias, který už na podobné věci nevěřil.
"Ne, ukážu vám ho..." zašeptal nejistě.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 030

Pomalu je zavedl do strojovny...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 033

"Co to sakra je?" Vyhrkl Mathias sotva tu věc spatřil.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 032

"To je Telepor2000," odpověděl mu Julián.
"Tele...co? Spíš to vypadá jako kombinace starých palet, divně sešroubovaného stolu, šílených světel, které vypadají jak z nějakého sci-fi filmu natočeného puberťákem v nějakém divném doupěti... vypadá to jako šrot... a kde jsi proboha sebral tu plesnivou pizzu?" Odsoudil jeho vynález Mathias. Julián si nepřítomně promnul spánky, vypadal díky tomu starší než ve skutečnosti byl.
"Je to teleport... zařízení, které nás může odnést kamkoli na světě," odvětil a snažil se o klidný tón.
"Ale radiace je všude na světě," promluvila na něj jeho žena.
"Ano, ale tohle zařízení by mělo dokázat i přenášet věci časem..."
"Takže mi chceš říct, že tenhle ŠROT je teleport a zároveň stroj času? Skočte někdo pro teploměr... Julián se den před svými narozeninami zcvoknul..." pronesl jízlivě Mathias.
"Není to šrot, ale teleport! A jsem si jistý, že funguje!"
"A jak to víš?" Zeptala se ho tiše Caroline.
"Podle propočtů, funguje..."
"Podle TVÝCH posledních propočtů jsme měli v bunkru strávit jen rok a podívej se kde jsme!" Pustil se do něj Mathias.
"Nehádejte se!" Snažila se je upokojit Tereza.
"Já mu věřím a jak ta věc vlastně funguje?"
"Zatáhneš za páku a pak vstoupíš do portálu a chytíš se kleštiček..." dál mluvil a Tereza s Caroline mu doslova visely na rtech, jen Mathias stál vedle nich a kroutil hlavou. Nevěřil Juliánovi ani jeho prapodivnému zařízené, které vypadalo, že se každou vteřinou rozpadne. Proto se rozhodl všem dokázat, že je ta věc jen podivně sestrojená hromada odpadků.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 037

Páka pod jeho silou nejdříve nechtěla moc poslouchat, ale nakonec se mu podařilo s ní pohnout... v ten okamžik začal stroj podivně bzučet... ostatní však byli natolik zaujatí Juliánovým vyprávěním, že si ničeho vůbec nevšimli...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 038

"Je to amatérský krám..." mumlal si pro sebe Mathias, když vstoupil do kovové nádoby a chytil se kleštiček. V ten okamžik se mu zatočila hlava a ucítil v sobě brnění elektřiny.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 042

"Zzzhhhiiii!" Zabzučel Mathias, až pak si ostatní všimli co dělá.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 041

"MATHIASI!" Zvolali všichni. Julián se chytil za hlavu a pokusil se stroj vypnout, ale bylo už příliš pozdě... Mathias se začal pomalu ztrácet před očima.
"Mathiasi!" Vykřikla bolestně Caroline a skočila k němu, pevně objala jeho mizející tělo, co jí síly stačily.
"Caroline!" Tereza se pokusila Caroline zachytit za ruku, což se jí nakonec i podařilo.
"Nesahejte...!" Na další slova se už Julián nezmohl, protože se pokusil svoji ženu zachytit... pak elektřina v bunkru zapraskala. Žárovky zajiskřily a ozval se divný zvuk, který se nesl z nitra bunkru. Znělo to jako raněné zvíře. Pak světla naposledy blikla až nakonec úplně zhasla. Trvalo nakonec několik vteřin než v bunkru zavládlo ticho a rozsvítila se červená náhradní světla.

Dole si mezitím dávali tajné rande Daniela s Alexem.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 044

"Slyšel jsi to?" Zašeptala mu do rtů.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 045

Alex se nadzvedl a až pak si všiml, že jsou zhasnutá světla a svítí jasně rudá náhradní.
"Co se to děje?" Vyhrkl.
"Určitě na nás přišel táta! Neměli jsme být tady v pokoji našich!" Vykřikla Daniela. Alex měl však divný pocit a jeho hrudník se sevřel. Něco se stalo, ale nebyl si jistý co.
"Musím najít rodiče..." pronesl nakonec něž se zvedl z postele.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 046

Mezitím si Christine užívala svoji největší zálibu... dávání ořecha Davidovi, který se jí nikdy nedokázal vytrhnout. I oni si však všimli, že se něco stalo, zvláště když se ozval ten divný zvuk a světla zhasla.
"Co se to děje?!" Zvolala vyděšeně Christine. David se narovnal a v ten okamžik...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 048

...na něj Christine skočila.
"Mutanti! Přišli nás sežrat!" Hysterčila. David měl co dělat, aby ji udržel. Jeho svaly doslova křičely nad její vahou.
"Chris..." chroptil.
"...táta určitě jen dělal nějaký pokus... svítí náhradní světla, vidíš? Žádní mutanti tady nejsou..."
"Jsi si jistý?" Mačkala ho kolem krku.
"Jo," zasýpal. Christine ho pustila.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 049

David se jí opřel o rameno a snažil se popadnout dech. Nikdy neměl dost síly. V tu chvíli se za jejich zády zjevil zbytek druhé generace.
"Co to tady nacvičujete? Proč jste vyhodily pojistky?" Oslovil je Alex. David se na něj otočil.
"Nikdo nic nevyhodil... táta asi něco zkoušel... pokusím se je nahodit..."
"Ty to umíš?" Zeptala se ho Christine.
"Jasně, táta mi to ukázal," ujistil je. Pomalu přešel do chodby a našel páku na elektřinu. Chvíli s ní zápasil než nakonec povolila... a nic se nestalo.
"Co to s tím je?" Zvolal zoufale.
"Možná to prostě neumíš, měl by jsi zavolat svého tátu," založila si otráveně Christine ruce na prsa.
David ji ignoroval. Nervózně přešel k dalšímu panelu a odhalil tak ostatním nekonečnou řadu knoflíků a pák. David začal jednotlivá čudlíky ve správném pořadí zaklikávat až se nakonec ozvalo známe zabzučení a světla opět naskočila.
"Něco muselo přetížit elektřinu... kde je táta?" Najednou Davidovi došlo, že bylo divné, že se stále nezjevil.
"Kdy jsi naposledy viděla naše?" Zeptal se Alex, Daniely.
"Nevím, chvíli po večeři..." všichni znejistěli a v jejich srdcích se usídlil neklid. Christine chytila Davida za ruku. Až pak všichni společně vystoupali do druhého patra. Celé horní patro bylo pohlcené černým dýmem, který štípal sotva se k němu přiblížili. To už se i Daniela chytila Alexovi paže.
"Co se to tady stalo?" Zašeptala. Alex, ale neměl odpověď... v té chvíli ji neměl nikdo. Společným krokem došli až k místu odkud kouř vycházel. Před jejich očima se tak zjevilo podivné zařízení se zářivě rudými žárovkami.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 052a

"Co se tady stalo?" Zeptali se téměř stejným hlasem. Odpovědí jim ale bylo ticho. Jejich rodiče zmizeli.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Abych pravdu řekla... ano tohle je konec první generace Plačící Původně to mělo vypadat trochu jinak (měli oslavit své narozeniny a potom jako staroušci měli zmizet pomocí teleportu...), ale hra mi neskutečně zlobila a při Mathiasovi mi odmítala je nechat vyrůst... vždy se to zaseklo a vypadlo... (do příslušného tématu dodám fotky z nepovedených narozenin) dokonce mi to napoprvé zrušilo odehrané dny Tydýt a tak jsem házela kostkou, i když nezestárli jak měli... První na řadu přišel Julián a ten získal 1, druhá byla Tereza a té jsem hodila také 1, pak přišel Mathias a ten vyfasoval 2, nakonec ho následovala Caroline s 1... když jsem viděla ty čísla, chvíli jsem zůstala jen koukat... Nevím a proto přišel na řadu tenhle konec...

Hrozně moc mě mrzí, že jsem nestihla udělat spoustu dalších scén a to především svatbu Daniely a Alexe... otcovské proslovy jsem měla vymyšlené celou věčnost... ale co se dá dělat... a možná je to i lepší než kdyby odešel jen jeden z nich... protože kdyby např. přišla Caroline o Mathiase... to by byla katastrofa, z Mathiase by stal ještě větší mrzout než teď a jistě by se mu podařilo si znepřátelit většinu bunkru... a Julián s Terezou? Julián by se ponořil do práce a Tereza by se začala na 100% věnovat dětem a tiše by trpěla... no byli by to asi také zajímavé situace... Aha

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 1.generace

Rozhodla jsem se vytvořit takové malé shrnutí:

-ani jeden z první generace nesplnil svoji aspiraci
-naštěstí mě ani jednou nenavštívil zmotovaný zloděj...
-na konci mi zbylo cca 7 300 simoleonů a nejvíce jsem utrácela za šití oblečení a semínka
-Mathias měl kreativitu na maximum (a jeho životním snem bylo se stát šéfkuchařem - kde se to v něm vzalo? Vysmátý )
-Caroline měla vaření na maximum a zlatý odznak ze zahradničení (její životní sen bylo stát se iluzionistou - to moc nesedí na její "stydlivou" povahu Vysmátý )
-Julián měl na maximum techniku, fyzičku, logiku, kreativitu a uklízení - čímž byl nejchytřejším simíkem v bunkru (jeho životním snem bylo stát se ředitelem nemocnice - no částečně by to sedělo Vysmátý )
-Tereza neměla na maximum žádnou dovednost, ale měla zlatý odznak ze šití, zároveň jí šlo vázání květin a zahradničení (jejím životním snem bylo aby 3 děti absolvovaly vysokou - myslím, že u ní se hra trefila úplně přesně Úsměv )
-po zestárnutí prvního člena 2.generace jsem se rozhodla využít možnost zlehka upravit bunkr... dodala jsem tedy výše zmíněná červená světla, která měla být původně součástí bunkru a před vchod do zahrady jsem umístila několik dlaždic, které uvidíte ve spodní koláži (snad to nevadí... klidně si za to i snížím body)

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Dovednosti

V bunkru plnil každý ze čtveřice svoji funkci. Tereza šila, Caroline se starala o zahradu a vařila, Julián opravoval a když měl volněji tak spolu s Mathiasem vydělávali peníze malováním obrazů...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Katastrofy

V bunkru mi hořelo celkem dvakrát uvnitř a jednou venku, z toho jednou jsem musela volat zmutované hasiče. Elektrické šoky byli jen tři z toho nejvíc jich schytala Caroline a to na samém začátku... byla to vlastně moje vina, protože jsem ji nechala ležet v dešti pod stromem Červenám se získala tehdy 2x zásah bleskem... docela se divím, že to přežila...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Potomstvo

A to by bylo vše... příště vás uvítám s druhou generací Úsměv snad je budete mít rádi... já sama jsem si je už oblíbila, i když první generace mi stále chybí Smutný
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty09/10/18, 10:28 pm

Ach jo, je to moc smutné, loučit se s Tvou první generací Plačící Plačící Ovšem na druhou stranu je to celkem rozumné řešení vzniklé situace. Máš pravdu, kdyby někdo z nich přežil, ostatní z jeho generace by mu hodně chyběli Smutný Aha
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty10/10/18, 03:50 am

Šokovaný Něco takového bych v životě nečekala! Ale taky si myslím, že vzhledem k tomu, jak se hra chovala, bylo nemožné udělat příběh tak, jak sis naplánovala a tenhle vývoj je moc zajímavý a překvapivý. Všechny ty hlášky a akce úplně sedí ke všem těm členům. Po  první generaci se mi bude moc stýskat, ale jednou to muselo přijít  Plačící Plačící a užili jsme si s nima moc pěkných chvil. Každopádně, druhou generaci mám už dávno ráda a těším se na další příběhy s ní  Mrkající   Tleskám ti za moc pěkné a nápadité sepsání:*BRAVO*:pohled na ten krám mě nechal v údivu a ty Mathiasovy komentáře neměly chybu  Válím se smíchy  prý plesnivá pizza Válím se smíchy   a Juliánovy propočty... no, doufám, že se mu tentokrát povedly. Teď bych se jen ráda podívala, kam se to vlastně přesunuli a jak si tam žijou. Doufám, že se mají dobře, ať už je to kdekoli Úsměv
A hlavně doufám, že to je poslední bug, co tě potkal. Trochu se toho bojím, pozemky v TS2 se zabugovávají a s časem to bývá ještě horší. Možná si zkus raději dělat nějaké zálohy, vždycky jednou za čas uložit sousedství, nebo aspoň ten pozemek.
Už se moc těším na další díl!  Láska
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 679

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty10/10/18, 08:37 am

Tak jsem to konečně dočetla. Je to hodně smutné. Takový konec (jedničky a dvojku) si teda nezasloužili Plačící Plačící Plačící

A body za dlaždičky si nesnižuj, podlahy i tapety se upravovat můžou Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty13/10/18, 01:07 pm

@Kolikokoli napsal:
Tak jsem to konečně dočetla. Je to hodně smutné. Takový konec (jedničky a dvojku) si teda nezasloužili Plačící Plačící Plačící

A body za dlaždičky si nesnižuj, podlahy i tapety se upravovat můžou Pro Tebe

Díky Pro Tebe a body za červená světla si mám snížit? A kolik?

Jinak všem moc děkuji za krásné komentáře Pro Tebe popravdě po tom, co se tohle stalo jsem si musela dát od bunkru na chvíli oddech... vůbec jsem s takovými čísly nepočítala... sice jsem měla v hlavě zhruba scénář pro každou verzi, ale i tak mě to šokovalo.. Smutný jinak jsem moc ráda, že jsem mohla první generaci přesunout místo toho abych je rovnou zabila (díky Koli za tuhle možnost v pravidlech Pro Tebe ) ptž by mi to šlo těžce, vzhledem k absenci bazénu, kde by mohli rychle zemřít při nedostatku energie... takhle bych je musela jedině "usmažit" v tom stroji nebo je nechat vyhladovět atd... což by mi opravdu nešlo udělat dobře Smutný bylo by mi jich líto Smutný

Jinak Hello ve skutečném simím životě jsou momentálně nastěhovaní v jiném domku a zvažuji co s nimi Vysmátý a v rámci příběhu jsou nezvěstní podobně jako Bella Goth, ale kdo ví... třeba je ještě někde uvidíte Mrkající a díky moc za tip Pro Tebe radši si je zálohuji, nerada bych přišla o všechno co už tam mám... přeci jen už stačí, že jsem ten bunkr stavěla 2x a naše zakládající čtveřice přežila jeden bug s nemožností převléknutí do každodenního oblečení Sakra
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty14/10/18, 07:43 pm

Tak vás vítám v nové kapitole mého bunkru Úsměv druhá generace převzala pomyslné žezlo, tak snad budou všechno zvládat stejně dobře jako první generace Úsměv

Kvůli úvodu jsem si dovolila postavit vedle bunkru malý ateliér, který samozřejmě není součástí bunkru a ani do něj nevedou dveře... původně jsem měla totiž v plánu nafotit naši druhou generaci v bunkru, ale vůbec se mi nedařilo kvůli prostoru... pořád se mi do záběru pletlo něco, co jsem tam něchtěla... a tak jsem postavila toto místo s tím, že jsem jim nedala a ani nevzala jediný simoleon Mrkající nafotila jsem tam kolem 400 fotek a bylo opravdu těžké sem vybrat jen něco  Vysmátý

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 000-skupina-s800

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 001-Alex1

Alex je nejstarší muž z celého bunkru a momentálně se cítí jako velký šéf. Jen těžko říct, jak snese konkurenci v podobě Davida, který na rozdíl od něj o protiatomovém krytu aspoň něco ví.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 002-Dany1

Daniela se snaží s nikým nehádat a zároveň se stala podvědomě adoptivní matkou svého bratra a Christine. Pevně doufá, že zvládne Christininu pubertu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 003-David1

David si na nic nehraje a rozhodně s nikým nechce soutěžit. Je ochotný komukoli kdykoli pomoci, což mu občas bude působit nemalé potíže díky jeho hodné a nekonfliktní povaze...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 004-Chris1

Christine je seběvědomá a cílevědomá mladá žena. Moc dobře si uvědomuje svoji nadřazenost (i když k ní nemá důvod). Je sebestředná a se svým bratrem se dost často dostává do potyček...

02x01

Smrt rodičů druhou generaci pořádně zaskočila a sebrala jim chuť cokoliv dělat. Jako kdyby to byli právě jejich rodiče, kteří je nutili jít dál a teď najednou nevěděli co se svým životem...

Uběhlo několik týdnů...

Daniela dál pokračovala v šití, i když víc než stehů vyronila slz...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 006

...David se ponořil ještě více do knih svého otce, protože tak měl alespoň na chvíli pocit, že je stále s ním a Alex? Ten se uzavřel do sebe a maloval jeden obraz za druhým... často tak jeho namalovaná plátna nesla jednu barvu, jak se snažil ze sebe dostat veškerou frustraci nad ztrátou svých rodičů... svých vzorů... A Christine? Ta se zavřela v ložnici rodičů a nikdo ji od toho osudného večera neviděl...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 007

...David tak často vysedával u jejích dveří a snažil se ji přimět vylézt ven...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 008a

...jenže Christine neměla sílu ani chuť. Sice celý den vyčkávala na jeho příchod a vždy když na ni přes dveře začal hovořit si k němu sedla, ale nikdy mu na žádnou otázku neodpověděla. Nedokázala s nikým sdílet svoje emoce... v tomhle byla podobná své matce.

Uběhlo ještě několik dní než i ta nejmenší naděje na návrat rodičů zhasla a tak se naše trojice rozhodla jim uspořádat malé rozloučení. Jenže i když David Christine na událost pozval, ona ani tentokrát nevytáhla paty z pokoje.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 008b

"Chris... prosím... bude to pro naše rodiče... když už jim nemůžeme uspořádat pohřeb..." to poslední slovo vyslovil tak tiše, že ho sotva slyšel Alex za jeho zády.
"Nemá to cenu, Davide. Je tvrdohlavá jako mezek... vůbec jí nejde o rodiče... klidně si zůstane zavřená v pokoji a ani se s nimi nepřijde rozloučit! Chová se jako malé rozmazlené děcko, které..." David se na něj rychle otočil a skočil mu do řeči.
"Každý to snáší jinak, Alexi... máma mi vždycky říkala, že je Chris zvláštní... myslím, že teď prostě chce být sama..." Alex si založil ruce na prsa.
"Dojímá mě, jak se jí pořád zastáváš, i když pro ni jsi jen rohožka! Je to potvora! Co ignoruje i rozloučení s našima! Kdyby tady byl táta, tak by..." zamlžely se mu oči. David zesmutněl a zlehka ho poplácal po rameni. Alex mu uhnul.
"Díky, ale jsem v pohodě... dneska už nechci o Christine slyšet ani slovo... teď jsou důležití jenom rodiče..." pronesl a oči se mu zvláštně zaleskly. Nyní svého otce připomínal víc než kdykoli jindy.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 012

Nakonec tak skončila trojice obyvatel bunkru v zahradě. Tohle místo jim přišlo ideální, protože bylo dost daleko od pekelného stroje, co zabil jejich rodiče, ale zároveň bylo spojené s jejich svatbami. Chvíli tam jenom seděli, protože nikdo nevěděl co říct. Na tuhle situaci je totiž nikdo nepřipravil. David si začal okusovat nehty, až to přimělo jako první promluvit Danielu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 011

"Můj táta..." začala a vzápětí se odmlčela. Oba přítomní zástupci silnějšího pohlaví se na ni podívali.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 019a

"...byl to ten nejsilnější člověk, kterého jsem kdy poznala. Byl srdečný, zodpovědný a chránil mě, i když k tomu tady neměl důvod..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 020a

"...navrhl tenhle bunkr... byla to právě jeho ruka, která stvořila náš svět, protože tam venku nic není... díky němu jsme stále naživu a za to bych mu chtěla poděkovat. Za to, že tady byl vždy pro nás..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 021a

"...za jeho hbité ruce, které dokázali opravit cokoliv na co sáhl. Byl chytrý, silný a miloval jízdu na rotopedu... chtěla bych jen říct, díky tati... za to jaký jsi byl... za to, že jsi nad námi nikdy nezlomil hůl... za to, že jsi neublížil Alexovi, když jsi se o nás dozvěděl a za to, že jsi mi odpustil, protože jsem ti nic neřekla..." ramena se jí chvěla, Alex ji chytil za ruku. David se zhluboka nadechl...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 015

"Táta dokázal..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 025a

"...vyjít prakticky s každým, i když by to do něj na první pohled nikdy neřekl. Vždycky jsem ho obdivoval, jak dokázal mluvit s tvým tátou... byli nejlepší přátelé, ačkoliv byl každý úplně jiný..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 022a

"...miloval nás všechny... nikdy mi nic nevyčítal a všechno co umím, dokážu jen díky němu. Takže bych ti chtěl poděkovat tati za to, že jsi mi byl učitelem, vzorem a tím nejlepším otcem na světě... budeš mi chybět... a chci ti tady slíbit, že dodržím slovo, co jsem ti dal... postarám se o všechno do čeho jsi mě stihl zasvětit..." Daniela zvedla hlavu a věnovala mu nechápavý pohled. David jen zavrtěl hlavou a proto se prozatím rozhodla jeho mlčení respektovat.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 017

"Naše máma..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 044a

"...hledala v každém jen to nejlepší a dokázala se do každého vcítit..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 049a

"...občas mi přišlo, že měla zvláštní schopnost, kterou dokázala v lidech číst jako v otevřené knize. Nikoho nikdy neodsuzovala, ať už ji urazil jakkoli..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 046a

"...byla talentovaná všemi směry, i když na 100% se nejvíce věnovala šití... a stejně si myslím, že to dělala jen kvůli nám... díky ti za všechno mami, za to jak jsi nás vedla k tomu, abychom viděli do druhých a neodsuzovali okamžitě... za to, že jsi pro nás měla vždy pochopení, i když jsme se občas chovali nerozumně..." David přikývl a pokračoval za ni.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 047a

"Myslím, že na mámě jsem nejvíce obdivoval její chuť pečovat o každého... dokázala nám pořádně vyhubovat, ale zároveň nás i pochválit... byla schopná se starat i rostliny, i když to byla práce především tvojí mámy..." Alex přikývl a setřel si slzu z tváře. Nebyl si jistý, jestli dokáže mluvit jako tihle dva... on byl na to sám... v ten okamžik poprvé za dlouhou dobu zatoužil po tom, aby tady byla Christine... přál si, aby mu pomohla jako jeho skutečná sestra...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 024a

"...i když to nedávala příliš najevo, měla i svoji zranitelnou stránku, se kterou jí pomáhal náš táta... byli to ti nejlepší rodiče na světě..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 023a

"...měli se rádi a opatrovali se... vím, že táta díky mámě poznal skutečný domov... a máma ta ho zase bezmezně obdivovala... takže bych chtěl nyní máme poděkovat za to, že si o mě nikdy nemyslela, že jsem divný, když jsem místo sportu, raději ležel s tátou v knihách... chtěl bych jí poděkovat za všechny náplasti, co mi nalepila na kolena, když jsem lezl kam jsem neměl a tajně jsem zkoušel tátovi přístroje... chtěl bych jí poděkovat za trpělivost co se mnou měla a z celého srdce doufám, že ať už je kdekoli... je s tátou a je šťastná... doufám, že jsou oba šťastní..." pronesl tiše a sklonil hlavu. Cítil jak mu bije srdce v hrudi, ještě nikdy nemluvil tak dlouho a zároveň měl pocit, jako kdyby veškerou sílu, co měl ze sebe vypustil ven.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 010

Alex si odkašlal. Vědel, že je teď na řadě, ale nebyl si jistý. Snažil se přijít na to, co by řekl nebo udělal jeho táta. Snažil by se z dané situace udělat vtip nebo by respektoval vážnost daného okamžiku? Zhluboka se nadechl a poprvé za celý svůj život se rozhodl, že bude mluvit jako on sám.
"Můj táta..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 026a

"...byl ten nejbáječnější a nejúžasnější člověk na světě..." začal mluvit. Daniela viděla, jak se mu třesou ruce a proto si rychle jednu jeho dlaň vzala do své. Alex na ni pohlédl a letmo se usmál. Byl to ten nejsmutnější úsměv jaký jí kdy věnoval.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 028a

"...byl neobyčejně chytrý a měl ten nejlepší smysl pro humor na světě. Psal ty nejlepší písně a měl nádherný hlas... nikdy se mu nemůžu vyrovnat..." zašeptal a zahleděl se na špičky svých bot. Daniela ho pohladila po rameni. Alex tedy znova zvedl hlavu a pokusil se promluvit pevnějším hlasem.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 027a

"...vždycky mi vyprávěl o věcech, které by mi rád ukázal... vyprávěl mi o svém autě, o tom jak v něm dokázal řídit neuvěřitelnou rychlostí... slíbil mi, že pokud tohle všechno jednou skončí, naučí mě tu věc řídit... snažil se mi i připodobnit koncert... tak rád bych, alespoň jeden jeho koncert viděl..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 029a

"...nikdy neprohrával... někdy mi přišlo, že si snad štěstěnu musel zaplatit," uchechtl se.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 031a

"Za to byl mizerný kuchař, dokázal spálit i vodu... nikdy nezapomenu, jak se snažil mámě udělat překvapení a místo voňavých topinek jí do postele nakonec donesl úplně černé uhle..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 030a

"...byl všemi mastmi mazaný a dokázal se z každého problému elegantně vymotat... teď bych chtěl tátovi především poděkovat za jeho rady... nikdy jich není dost... a i teď mě napadají věci na které bych se ho chtěl zeptat... jsem šťastný za čas, co jsem s ním mohl strávit a nikdy si nepřestanu vážit dne, kdy mi daroval trsátka ke kytaře... celým svým srdcem tě zbožňuji tati, ať už jsi kdekoliv..." zašeptal. Rychle si utřel slzu a s námahou se nadechl. Věděl, že musí vydržet. Skoro měl pocit, jako kdyby se na něj jeho rodiče dívali.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 035a

"Máma..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 036a

"...občas jsem měl pocit jako kdyby v ní sídlily dvě osoby a jsem si jistý, že táta moc dobře věděl o tom, co ji trápilo... ale jinak to byla ta nejlepší máma na světě. Mám ji rád především pro její laskavost a obětavost. Nikdy mě nenechala na holičkách a chránila mě kdykoliv mě nachytala u tátovi kytary... nikdy mu neprozradila, že jsem mu omylem uvolnil jednu strunu..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 037a

"...byla vášnivou zahradnicí. Občas jsem měl pocit, jako kdyby rostliny považovala za živé bytosti... pečovala o ně chránila je podobně jako nás..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 040a

"...byla tou nejlepší kuchařkou na světě. Dokázala upéct ten nejlepší dort a zároveň se dokázala postarat o několika chodový oběd při výročích... obdivoval jsem ji za to, jak dokázala z ingrediencí vytvořit něco tak dobrého..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 041a

"...ctil jsem ji za to, že byla jediná, která dokázala bezpečně oponovat tátovi a dokázala ho zkrotit. Byla jediný člověk v bunkru, kterého táta skutečně poslouchal... byla odhodlaná, odvážná a paličatá..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 042a

"...ale zároveň zranitelná. Vím, že vždycky hledala útěchu u táty a ten ji nikdy za její strachy nekritizoval..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 043a

"...byli báječným párem, který se k sobě možná na první pohled moc nehodil, ale vím, že se měli opravdu moc rádi... chtěl bych teď mámě poděkovat za trpělivost co měla se mnou i s tátou... občas nadávala, že má místo dvou dětí tři... ale vím, že by nás nikdy za nikoho nevyměnila... díky mami, za všechno... nikdy pro mě nepřestaneš být vzorem dokonalé ženy a matky... a pevně doufám, že jste spolu s tátem někde spolu a ať už se hádáte nebo děláte cokoliv jiného, chci abyste věděli, že vás mám moc rád, nikdy na vás nezapomenu a pokusím se být takový, abyste se za mě nemuseli stydět," vydechl těžce a sklonil hlavu. Daniela ho pohladila po vlasech. Věděla, že to pro něj bylo těžké jako pro každého z nich. A v ten okamžik zaslechli z horního patra Mathiasovu kytaru. Alex zprudka zvedl hlavu a zaposlouchal se do jejích tónů. Byla to píseň, kterou Mathias složil pro Caroline a s chutí ji hrával, když měl dobrou náladu. Alex se zprudka postavil.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 051

"To musí být táta! Věděl jsem, že najde způsob, jak se sem vrátit!"
"Alexi, počkej!" Snažila se ho zastavit Daniela, ale Alex se nedal a proto ho nakonec následovali.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 053

K jeho překvapení, ale na kytaru nehrál Mathias. Otcův nejmilejší nástroj svírala ve svých světlých pažích jeho sestra. Christine nevypadala v pohodě, sice zpívala Mathiasovu nejmilejší píseň pro Caroline, ale bylo vidět, že trpí svým vlastním způsobem. Davidovi se sevřelo srdce. Bylo to poprvé, co Christine po zmizení rodičů viděl a byl si jistý, že potřebuje pomoc, i když si o ni sama neřekla. Alex zavrtěl hlavou a zakryl si uši.
"Přestaň už hrát!" Zavolal na ni. Ta píseň mu teď způsobovala moc velkou bolest. Jenže Christine ho neposlouchala. Alex tedy vykročil směrem k ní, aby jí kytaru sebral. David se mu postavil do cesty. Jenže slabý David se nikdy nemohl silou vyrovnat Alexovi a tak se ho sice pokusil odstrčit, ale nakonec sám skončil na zemi. Naštěstí však jeho pád alespoň způsobil, že se Alex zastavil. Daniela  chytila Alexe za obličej a donutila ho, aby se na ni podíval.
"Nech ji být... vím, že se trápíš, ale každý to ze sebe potřebuje dostat jinak..." Alex se ušklíbl.
"Už mluvíš jako tvůj bratr!" Vyhrkl.
"Pak je to dvojitá pravda... teď spolu půjdeme dolů a odpočineš si..." mluvila na něj jako profesionální psycholožka.
"Jak si mám odpočinout, když tady ona...!" Daniela ho probodla pohledem. Alex se zamračil.
"Fajn, ale nevím jestli to vydržím... a nedívej se na mě jako kdybych byl nějaký nebezpečný šílenec!" Daniela se na něj usmála a chytila ho za paži.
"Tak jdeme..." pomalu odváděla svého snoubence z místnosti a nenápadně se při tom otočila na Davida, který už stál na nohou. Zlehka mu naznačila, aby dal na Christine pozor a David jen přikývl. Na tohle ani ničí pokyny nepotřeboval.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 057

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 059

David tedy zůstal u Christine, která hrála a zpívala jednu Mathiasovu píseň za druhou... trvalo to možná několik hodin, než ji začal její hlas zrazovat a tak nakonec kytaru odložila. David okamžitě vykročil k ní a objal ji zezadu. Christine tiše plakala.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 060

"Tolik jsem jim toho nestihla říct," chroptěla. David ji políbil letmo na rameno.
"Nikdy jsem jim neřekla, jak moc je mám ráda... myslíš, že to věděli?" Nepodívala se na něj, ale byl si jistý, že poprvé po několika týdnech na něj promluvila.
"Určitě," utvrdil ji. Christinino tělo bylo studené jako kostka ledu a tak ji David ještě více sevřel.
"Co to děláš?" Zaskřehotala jeho směrem.
"Je ti zima..." pronesl tiše.
"Není... a nech mě na pokoji... chci mít klid... chci být sama... nikdo mě nemá rád," koktala než se jí povedlo se mu vytrhnout. Udělala však několik kroků než se svezla k zemi.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 063

David ji jen tak tak zachytil. Jeho ruce se ale při tom třásly jako kdyby Christine vážila snad tunu. V duchu nadával na svoji mizernou sílu.
"Chris?" Snažil se ji probudit, ale marně. Několik týdnů kdy Christine málo jedla i pila se na ni podepsala. Nyní byla slabá a křehká.
"Chris!" Pokusil se ji znova probudit, ale bylo mu to na nic. Zoufale se rozhlédl. Věděl, že se ji musí pokusit donést do jejího pokoje. Pokusil se ji vzít do náručí, ale jeho paže s ním nespolupracovali...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 064

...a tak si ji nakonec naložil na záda. S vypětím všch svým sil ji nakonec donesl až do postele.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 066

Zlehka ji přikryl dekou a políbil ji na čelo.
"Já tě mám rád a vždy budu," slíbil jí tiše a zůstal u ní chvíli stát. Tak moc ji chtěl uchránit před vším co se stalo.

(kdysi si Ludmila přála interpretovat jednu Mathiasovu píseň a tak jsem se rozhodla pro tentokrát vyhovět Mrkající dlouho jsem hledala až jsem našla jednu, která by se textem k němu a Caroline hodila nejvíce Mrkající https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/platten-rachel/stand-by-you-711049 samozřejmě by bylo potřeba upravit pár věcí, ale myslím, že jinak to celkem sedí Mrkající )

Naposledy upravil Lucisab dne 16/10/18, 07:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty14/10/18, 08:47 pm

Moc pěkné a dojemné rozloučení ... co dodat Plačící Plačící
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 331

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty15/10/18, 05:31 pm

No pání to je teda příběh! 1. generace je mi moc líto, tak jsem si na ně zvykla a těšila jsem se na to, jak se tam budou všichni motat v tak malém prostoru Vysmátý Stejně ti pak popadala taková čisla, skoro jako mě. Prostě smrt číhá všude Úsměv Moc tvůj seriál žeru, jen tak dál! Druhá generace určitě předčí tu první Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty16/10/18, 07:33 pm

Moc děkuju holky Pro Tebe strašně moc mě těší, že se vám ten můj příběh líbí Pro Tebe popravdě chtěla jsem se s naší první generací, co možná nejlépe rozloučit, taky jsme tady s nimi strávili celý půlrok (až mi to skoro nepřijde, že to je taková doba Vysmátý ) uvidíme, jak se budou vyvíjet jejich děti, ale doufám, že tě nezklamu soarko v tom, že předčí první generaci Červenám se prozatím vytrvale pracuji na pokračování Píšu (mám zase nafoceno snad 1000 fotek Vysmátý )
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 874

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty16/10/18, 09:17 pm

Tohle mi nedělej, já to čtení vždycky ořvu Plačící  Minimálně mi dost slzí oči, a pak se nedá číst dál  Tytyty  A to je věčná škoda, protože i když poslední dva dílky byly smutné, byly opět nádherně napsané, rozloučila ses s nimi parádně  *THUMBS UP*  Teď jen doufám, že se mladí brzo vzpamatují, a dojde zase i na šťastné chvíle, včetně svatby (jen škoda těch proslovů, to bych se zase krásně dojala, ale třeba někde leží v šuplíku nějaký koncept, co?  Andílek )

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 531

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty17/10/18, 08:48 pm

Teeeda. Mám teď dovču tak tu moc nejsem, ale všimla jsem si, že jsi přidala další dílky a vyšetřila si čas a přečetla jej, jak jinak než jedním dechem.
Za prvé - jsem smutná, že nás první generace takhle opustila, to je vážně pech, že ti padla takováhle čísla. Plačící Plačící
Za druhé - tajně doufám, že přidáš nějaký mini příběh, kam se jim podařilo teleportovat a jak to s nimi skončilo..jen tak mimo děj apokalypsy, nějak bych to ráda měla v sobě uzavřené..takhle budu furt přemýšlet, co se jim stalo. Červenám se Vysmátý
Za třetí - Nádherné fotky! A hrozně se těším, co nám přineseš s druhou generací. Vypadá to slibně, osobnosti všech 4 členů jistě přinesou zajímavé události a počteníčko.
Miluji tvůj příběh. Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty21/10/18, 06:52 pm

Moc děkuji za tak krásné komentáře Pro Tebe

Fidgety, svatba určitě bude a druhá generace nebude smutnit moc dlouho, přeci jen mají ode mě stanovenou už nějakou cestu a tu musejí stihnout ujít dřív než všichni čtyři zešediví Píšu jinak koncept určitě existuje Mrkající a pokud to udělá radost, tak ho sem nějakým způsobem přidám Mrkající samozřejmě mimo bunkr atd... naštěstí mám naši starou čtveřici stále k dispozici Vysmátý

Janiko, mini příběh původně být měl (i když v něm se počítalo s tím, že budou všichni senioři Vysmátý ), ale nakonec jsem jim vymyslela jiný konec Mrkající pokud to ještě nezměním, tak by jste se s nimi ještě jednou mohli setkat Mrkající přeci jen teleport bude mít jednou velkou roli (především kvůli mimozemšťanům Mrkající ), i když je v téhle chvíli rozbitý, díky tomu, že ho první generace hezky přetížila, holt nebyl stavěný na takový hromadný přesun Vysmátý ale aby jsi to měla v sobě alespoň trochu uzavřené, tak ti pár věcí prozradím Mrkající jsou v pořádku a jsou spolu Mrkající a posunuli se nejenom místem, ale i časem (to jak funguje teleport (nebo spíše stroj na dodání energie v originálu Chichichi ) se dozvíte později Mrkající jeden z druhé generace mu bude chtít přijít na kloub a myslím, že ani nemusím říkat kdo Vysmátý ) a nemusíš se bát, nejsou na měsíci ani nejsou obklopení hromadou mutantů a jsou na místě, kde se dá žít Mrkající jsou trochu zmatení, ale i když dostali pořádnou ránu elektřinou, vědí kdo jsou atd. Mrkající a Mathias samozřejmě nepřišel o svoji vyřídilku Vysmátý kdybych měla jejich přistání trochu popsat, tak by to vypadalo tak, že se momentálně Mathias hádá s Juliánem (Mathias vyčítá Juliánovi, že teleport vůbec sestrojil a Julián zase vyčiňuje Mathiasovi, že je jako malé děcko, když musí na všechno neukázněně sahat Chichichi a dámy? No ty by se momentálně snažily zjistit, kde vlastně jsou Mrkající ) důležitá ale celá věc je ta, že se nemohou vrátit Smutný tudíž možnost, že by se teleportovali nazpět je nulová... víc samozřejmě prozradím až přijde správná chvíle Píšu

2x02

Uběhlo několik týdnů...

Všichni v bunkru se snažili zvyknout na novou situaci...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 001

...Daniela s Alexem se věnovali především sami sobě...

...a David s Christine se pokoušeli znova vrátit k učení, i když to bylo obtížné, vzhledem k tomu, že už neměli svoje učitele...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 003

...někteří sourozenci si k sobě začínali nacházet čím dál tím bližší cestu...

...no s jinými to bylo horší... holt dva tvrdohlavci... to nemůže dopadnout dobře...
"Měla by ses pořádně věnovat učení!" Snažil se ji vést Alex. Christine, ale neměla chuť ho poslouchat.
"Proč? Jsi snad můj táta, že mi máš právo takhle přikazovat? Jestli chceš někomu dávat rozkazy tak si jdi za Danielou!" Alexe vždycky její odpovědi vytáčely do nepříčetnosti, že měl co dělat, aby jí nedal pořádně za vyučenou.
"Kdyby tady byl táta, tak by tě prohnal po celém bunkru! Vždyť vůbec nic neděláš, jenom si válíš šunky!"
"Táta by byl určitě na mojí straně!" Oponovala mu. Alex se zamračil. Jeho pohled připomínal jejich otce natolik, že Christine instinktivně ucouvla. Bylo to jako kdyby se na ni díval Mathias.
"Mazej dělat co máš!" Skoro by to vyplnila, kdyby si v koutku duše nebyla jistá, že je to jen její mimořádně otravný bratr.
"Trhni si!" Alex zatnul pěsti a v ten okamžik za sebou uslyšel něčí hlas.
"Proč se hádáte?"

Když se otočili, spatřili před sebou Davida. Christine se okamžitě změnil výraz a zářivě se na něj usmála. Davidovi mírně zrudly tváře až mu byli více vidět pihy na lících, ale také se na ni usmál.
"Tahle potvora odmítá dělat svoji práci!" Zuřil Alex. David se na něj podíval a musel uznat, že Alex vypadal jako načasovaná nálož.
"Alexi... já Christine pomůžu, jenom se už nehádejte... slyšel jsem vás mluvit až nahoře..."
"No a? Když ONA nechce spolupracovat! Mám toho dost, čert vem, že je v pubertě, to se mám zbláznit?!" Alex začal přecházet po místnosti jako lev v kleci. David se otočil na Christine, ani nemusel nic říkat a už věděla co po ní chce. Christine si byla jistá, že David touží jenom po tom, aby tam spolu všichni vycházeli v dobrém... jenže ona neměla pocit, že něco dělá špatně, proto jen pokrčila rameny. David zavrtěl hlavou a letmo se dotkl jejího ramene.
"Nezapomeň na to, co všechno pro tebe tvůj bratr udělal," zašeptal.
"A to má být jako co? Kromě vopruzu o ničem nevím," zasyčela.
"Když se stala ta hrozná věc... vždy ti nechal jídlo u dveří pokoje a dával pozor na to, aby jsi měla pořád dost vody... pečoval o tebe," Christine zavrtěla hlavou.
"Tak jsi to měl dělat ty... jistě to dělal jenom proto, že doufal, že se máma a táta ještě vrátí... protože by jim pak musel vysvětlovat proč se na mě vykašlal..."
"Přestaň být zlá, Chris," ten jeho pohled... nemusel ani moc křičet, aby ji podivným způsobem odzbrojil. Christine setřásla jeho paži z ramene, připadala si před ním jako nahá.
"Fajn," procedila a zahleděla se na svého rozzuřeného bratra.
"Buď rád, že je David takový pitomec a zrádce, že zrovna teď stojí na tvé straně! Pokusím se udělat ty věci o kterých si mi říkal, ty jeden zatracený diktátore!" Alex se zatvářil zmateně, nikdy nedokázal porozumět tomu, jak dokáže David s jeho sestrou tak dobře vycházet. Christine se poté otočila na podpatku a uraženě odkráčela.
"Jak jsi to udělal?" David znejistěl.
"Řekl jsem jí svůj názor," odvětil.
"To já dělám pořád, ale většinou to dopadne tak, že se máme chuť zabít. Myslím, že od tebe začnu brát lekce... kde se to v tobě bere? Šikanovala tě a teď to vypadá, že se vaše role obrátily? Sice trochu jiným směrem, protože ty jí rozhodně netrápíš, spíš ji nutíš myslet jako člověk a ne jako neandrtálskou slečinku..." David pokrčil rameny.
"Nic jsem neudělal," zašeptal, popadl ze stolu knihu o bunkru a zmizel dřív než by se ho mohl Alex začít vyptávat na něco jiného.

Na chodbě se David srazil s Christine.
"Nemysli si, že zapomínám na všechno... vím moc dobře, že jsi mě odnesl do postele... takže bych si tě asi taky měla předcházet, co myslíš?" Začala si na prst natáčet pramen vlasů. David polkl.
"Ehm... nic po tobě nechci... udělal jsem to pro tebe... jako bych to udělal pro všechny..." koktal.
"Ale neblázni... vím, že mě máš nejraději ze všech... čemu se ani nedá divit, protože mám ze všech lidí tady největší jiskru..." David zprudka zamrkal.
"Měl bych jít... některé přístroje... je potřeba udělat... revizi..." koktal ještě víc. Christine si k němu stoupla o něco blíž.
"Myslím, že to ještě chvíli počká, protože přišel čas abych ti splatila jeden dluh," zavrněla. David zrudl až ke kořínkům vlasů a pevněji sevřel knihu co měl v ruce.
"Dluh?" Vypravil ze sebe. Christine letmo přikývla. A pak Davidovi došlo o co by se mohlo jednat... kdysi mu slíbila pusu, kterou mu samozřejmě nedala, ale jen co ho to napadlo, hned to zavrhl.
"Víš vždycky když vidím mého bratra a tvoji sestru napadá mě jaké to asi je, když se dva mají tak rádi a dělají... no víš co myslím," to už se Davidovi tak rozhučelo v uších a zatočila se mu hlava, že měl co dělat, aby neutekl nebo... aby neudělal nějakou hloupost ať už by to bylo cokoliv.
"Měl by ses teď vidět! Jsi tak rudý, že ani pohovka v obýváku nemá takovou barvu a teď mě jenom napadá, jestli myslíš na tu samou věc jako já... myslím, jenom tu věc co jsem ti slíbila, ne všechno," vysmála se mu.
"Mmměl bbych... jít..." vykoktal. Christine ho chytila za ramena dřív, než stačil vůbec vykročit.
"Nikam nepůjdeš, je na čase abych ti dala, co jsem ti slíbila," mrkla na něj. David zalapal po dechu než ho Christine popadla.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 014

Ačkoliv to rozhodně nebyl ideální první polibek, i tak si ani jeden nevšiml rány, když Davidovi vypadla z ruky kniha.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 017

Nakonec to byla Christine, která se od něj odtrhla. Ale ani ona nebyla z kamene, i když tak na první pohled možná vypadala.
"Páni..." vydechla a pousmála se.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 020

"Co je? Dluh je splacený a myslím, že se mnou budeš rád uzavírat obchody," David zprudka vydechl, nebyl schopen rozumné odpovědi. Christine se rozesmála.
"Co je to s tebou? Neměl jsi jít dělat nějakou devizi?" David zavrtěl hlavou.
"Devize," zopakovala mu znova.
"Co? Jo... revizi... revizi..." pronesl nakonec než se klátivou chůzí vydal pryč. Připadal si jako idiot, i když uvnitř se cítil poněkud nadnesený, takže si stejně nebyl jistý, zda bude schopný udělat nějakou revizi. Christine se tiše rozesmála. Moc se jí líbilo, že ho dokáže takhle znejistět. Až pak si všimla knihy u svých nohou. Pomalu ji zvedla ze země a široce se na ni usmála.
"Hlupáček..." zašeptala.

Později se Christine setkala s Danielou u večeře...

Ani jedna z nich k sobě neměli moc blízko, ale Daniela se rozhodla, že se pokusí být na Christine milá.
"Chris, slyšela jsem jednu z tvých písní... je moc dobrá," usmála se na ni. Christine na ni zvedla svoje šedé oči a letmo se pousmála.

"Díky... musíš uznat, že skládám lepší texty než brácha."
"To je bohužel pravda... nikdy nepochopím, jak Alexe mohou někdy napadnout taková přirovnání, ale snaží se jako my všichni..."
"To jo, snaží se všem lézt na nervy..." Daniela zavrtěla hlavou, ale pokusila se její argument ignorovat.

"Chtěla jsem tě o něco poprosit... už za pár dní bychom chtěli s Alexem uspořádat naši svatbu a byla bych moc ráda... potěšilo by mě, kdyby jsi nám tu svoji novou píseň zahrála na svatbě..." Christine vykulila oči.
"TY chceš abych ti JÁ hrála na svatbě? Víš co s tebou můj brácha udělá až se dozví, že jsi mě o to požádala? Urazíš jeho ego," oznámila jí.
"Myslím, že to přežiju, uděláš to pro mě?" Christine se pousmála.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 015

"Moc se mi líbí tvoje nápady, takže ano, udělám to pro tebe moc ráda... akorát nemám pro takovou příležitost hezké šaty... máminy šaty mi jsou pořád moc velké..." zašeptala.
"S tím si hlavu nelámej, mám už pro tebe něco připravené," mrkla na ni.
"Ty jsi mi ušila šaty?" Vydechla překvapeně.
"Samozřejmě, přeci bych tě nenechala jít na naši svatbu v čemkoliv," Christine se na ni zářivě usmála.
"Jsi úžasná! Škoda, že nemůžeš být moje sestra! Můžu se na ty šaty jít podívat?"
"Ještě nejsou úplně dokončené, až vyndám špendlíky, tak tě pozvu na vyzkoušení a doupravíme detaily," mrkla na ni.
"Díky Dany, jsi hned po tvém bratrovi ta nejhodnější osoba v bunkru. Moc ti děkuju! A složím vám ještě jinou píseň! Uvidíš, budeš nadšená!" Zvolala než vyskočila od stolu a s talířem zamířila do pracovny, aby se do ní hned pustila. Daniela se musela jejímu nadšení pousmát, ale byla ráda, že dokázala Christine tak rychle přesvědčit.
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty21/10/18, 07:19 pm

Juuu to je dalsi moc hezka kapitolka Úsměv uplne tenhle pribeh hltam!
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty21/10/18, 08:47 pm

Myslím, že si mladá čtveřice zvyká docela rychle - co jim taky zbývá ... Na tu svatbu i nové šaty jsem hodně zvědavá ! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty21/10/18, 09:33 pm

Krásně popsáno Úsměv  viděla jsem letmo ten předešlý dílek a došlo mi, že je to rozloučení, jenže jsem spěchala a neměla jsem čas si to pořádně přečíst, tak jsem to odkládala na nějakou volnější chvilku. To rozloučení je překrásné. Je tam pěkně popsáno přesně to, čím mi každá postava byla sympatická a přesně takhle na mě všichni působili. Je mi líto, co se jim stalo, ale na druhou stranu mám z toho radost - to, že se dostali někam na bezpečnější místo. A hlavně že bude ještě nějaký díl s nimi! Úsměv  na to se těším strašně moc. Všechno máš perfektně promyšlené. 
Taky se uvolnil prostor nové generaci a líbí se mi, jak máš propracované ty jejich osobnosti. Každý z nich je něčím výrazný a hned jsem si všechny oblíbila. David moc pěkně stmeluje ty horké hlavy v bunkru (Mathiasovy geny se holt projevují Úsměv) -  stejně jako Dany. Tvůj příběh se moc příjemně čte, už se těším na pokračování Úsměv  Láska Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty21/10/18, 09:47 pm

Ja jeste chtela poznamenat, jak ses sikovne vyhnula duchum. Me by to nenapadlo je takhle "odstranit" (odstehovat, aby na me vesele mavali z listy pro rodiny v nahledu sousedstvi Vysmátý ). Vazne sikovny Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 531

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty21/10/18, 10:15 pm

Moc děkuju za ''uzavření'' konce 1.generace, cítím se hned o moc líp. Jsem zvědavá jestli něčím ještě překvapíš Andílek Červenám se

Jinak moc parádní díl z 2. generace. Jsem zvědavá, jakou píseň jim Chris složí, snad to nebude něco provokativního na účet Alexe. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty25/10/18, 08:36 pm

Díky moc holky za moc milé komentáře Pro Tebe vždycky mám pak chuť hrát za bunkr a pokračovat v příběhu Červenám se

soarko, zamordovala bych je kdyby mi jich nebylo líto Smutný ale takhle jsem moc možností neměla, buď bych je někde zavřela a nechala bych je vyhladovět k smrti nebo bych jim musela nechat snížit aspiraci na minimum a musela bych je usmažit ve stroji na energii/teleportu... ale to bych prostě nedokázala Smutný (nejsem holt moc dobrý "zabiják" simíků Aha ) proto jsem moc ráda, že Koli umožnila v pravidlech je odstěhovat Úsměv je pravda, že tak budu mít o čtyři duchy méně, ale i tak to bude jednou v mém bunkru vypadat jako ve strašidelném hradě *BYE*

Jinak co se týká Christine a písně, tak uvidíme Úsměv dalo by se říct, že bude psát zrovna podle toho v jakém bude rozpoložení Vysmátý (i když je pravda, že určitě nebude chtít vynechat příležitost k popíchnutí vlastního bratra Vysmátý )

02x03

V bunkru si všichni začínali už pomalu zvykat na svoje nové role...

...Daniela neúnavně pokračovala v šití šatů pro Christine a těšila se na chvíli až jí je předá...

...Alex pokračoval v malování jednoho obrazu za druhým...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 003

...Christine si oblíbila práci na zahrádce a David? Toho bylo celkem těžké potkat, protože se čím dál tím více snažil starat o bunkr stejně jako předtím jeho otec...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 042

Později se Alex setkal s Danielou v obýváku. Všichni v bunkru už dávno leželi v peřinách jen tihle dva byli stále na nohou. Vlastně za to mohla Daniela, která celý den naháněla svého snoubence po bunkru a snažila se s ním prohodit několik slov o samotě.
"Alexi, požádala jsem tvoji sestru, aby nám zazpívala na svatbě..." oznámila mu bez obalu to, co ji tížilo celý den. Alex se na ni zděšeně otočil.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 052

"To nemyslíš vážně! Christine udělá z naší svatby frašku! Copak to chceš abychom měli ten nejhorší obřad?" Daniela si vzdychla.
"Nemyslím si, že by něco takového udělala... je ti podobná a bude se jí líbit, že se může předvést," pronesla suše.
"Christine mi rozhodně není podobná! Já jsem mnohem lepší než ona... několikanásobně lepší! Jsem pohybově nadaný, mám krásný hlas a vypadám jako můj táta!" Daniela letmo pozvedla jedno obočí.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 056

"Mám pocit jako kdybych slyšela mluvit tvého otce..."
"Díky," usmál se na ni.
"To není pochvala... docela ráda bych si promluvila se skutečným Alexem a ne napodobeninou strýčka Mathiase..."
"Nejsem napodobenina, jsem originál!" Oponoval jí uraženě.
"Chtěla jsem ti to jen říct a to je vše... myslím, že jsi očekával, že přijde a když nám i zazpívá, budeme mít i příjemnou hudbu... přijde mi to jako moc dobrý nápad," mrkla na něj.
"Abych pravdu řekl, tak jsem doufal, že ta malá potvora zůstane celý den zavřená v pokoji, protože mě bude chtít naštvat... ale ve skutečnosti mi tím neplánovaně udělá službu," prohodil úsečně.
"Tak tě nakonec překvapila. Jsem si jistá, že to bude nezapomenutelný den, Alexi."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 058

"Nejsem si tím tak jistý... myslím, že Christine si určitě připraví nějakou kulišárnu... sice je ta holka chytrá asi jako opice s banánem v ruce, ale věřím tomu... vždyť nevynechá příležitost, aby mě naštvala!" Zahořekoval.
"Alexi... jsem si jistá, že bude klidná, ano? Zkus jí jednou věřit," pohladila ho po rameni. Alex k ní zvedl své unavené oči.
"To už bych pomalu mohl věřit tomu, že zítra venku nebude radiace nebo že se ze mě stane velká hvězda jako byl táta! Měla ses mě na to zeptat..."
"Pak by jsi řekl ne a to jsem nechtěla... moc bych si přála, aby jste spolu vycházeli..."
"Jenže to by museli chtít obě strany, Dany... a Christine... je příliš komplikovaná a praštěná, aby jí napadly tak hezké myšlenky jako tebe... snáší se s tvým bratrem jenom proto, protože je tvůj bratr zabedněný hlupák," zašeptal.
"David není ani hloupý ani zabedněný," zastala se svého bratra Daniela.
"Kdyby nebyl takový, tak by se do mé sestry nezabouchl... mám docela obavy z toho, jak tohle všechno dopadne..." bylo to poprvé, co slyšela z jeho úst nějakou starost o někoho jiného než o sebe a byla za to ráda. Alex sice byl nafoukaný, ale zároveň se uměl starat o druhé když chtěl.

Druhý den ráno si k sobě Christine zavolala Davida. Christine byla moc zvědavá jak se k ní bude David chovat po tom, co se mezi nimi odehrálo, ale k její smůle se David ani trochu netvářil rozpačitě. Vypadal vlastně pořád stejně, což pro změnu rozhodilo ji samotnou.

"Co jsi chtěla? Proč jsi mi vzkázala po ségře, abych za tebou přišel?" Christine se sebevědomě usmála.
"Víš, že jsi v poslední době skoro neviditelný? Co celý den děláš? To ti ani nechybím?" Mrkla na něj. David mírně zrudl a zavrtěl hlavou.
"V bunkru je moc práce, Chris... jsem na to sám... a táta mi nestačil pár věcí vysvětlit... prohrabávám se asi tunou knih o bunkru..." odvětil unaveně a protřel si spánky. Skoro to vypadalo jako kdyby nespal několik dní.
"Tak mě do toho zasvěť a já ti pomůžu," pousmála se.
"To není dobrý nápad... je to nebezpečné, někdy ani sám nevím co dělám..."
"A nebojíš se spíš, že jsem tak hloupá, že to nepochopím?" Urazila se.
"Ne, jsi moc chytrá a úžasná, Chris... ale tohle není práce pro tebe, raději se starej o rostliny, to ti jde moc dobře," Christine zavrtěla hlavou, ale nakonec se rozhodla ignorovat jeho poznámky.
"Chtěla bych po tobě tři věci a pak se můžeš zase hrabat v těch knihách, které NESMÍM vidět," ušklíbla se na něj.
"Co potřebuješ?"
"Pojď blíž," mrkla na něj. David se nakonec nechal zlákat a skutečně k ní přistoupil...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 009

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 010

...Christine ho popadla a uštědřila mu pořádného ořecha.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 011

"Christine!" Zlobil se David, když ho konečně pustila.
"Alespoň jsem ti ukázala důvod proč by jsi na mě neměl zapomínat," oznámila mu nevinně.
"Jak bych na tebe mohl zapomenout! Copak ty... to je jedno!" Zuřil a vykročil, aby od ní odešel, ale Christine ho chytila za paži.
"Počkej! Ještě ta druhá věc," David se zamračil, ale nakonec zůstal stát na místě.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 022

"Chris, mám už dost toho, jak si ze mě tropíš žerty... nejsem na tohle stavěný! Aspoň milionkrát jsem ti říkal, aby jsi mi tohle už nedělala!"
"Ale já s tebou myslím všechno vážně, vždycky," pokusila se ho ujistit. David zavrtěl podrážděně hlavou.
"Ale k té druhé věci... víš, že tvoje ségra a můj brácha se budou brát?"
"Jo," odvětil prostě.
"No četla jsem jednu knihu a moc se mi tam něco líbilo..."
"Christine já se s tebou nebudu podílet na nějakém experimentu! Mám dost své vlastní práce!" Christine se zatvářila zmateně, ještě nikdy neviděla Davida takhle podrážděného.
"Na experimenty jsi tady ty, hlupáčku. Chtěla jsem tě požádat, aby jsi šel se mnou na tu svatbu... jako skutečně šel se mnou... jako můj partner," David mírně zrudl.
"Partner? Co to říkáš? Nerozumím ti!"
"Správně by jsi mě o to měl žádat ty, ale vzhledem k tomu jaký jsi... no prostě bych chtěla, aby jsi mě oficiálně doprovodil na svatbu," mrkla na něj.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 024

David si založil ruce na prsa.
"Chris, nemyslíš že je to zbytečné? Šli bychom na tu svatbu ať tak či tak... a byli bychom tam spolu... nechápu k čemu potřebuješ, abych tam šel jako tvůj doprovod... jakou knihu jsi to četla?"
"Takovou jakou by jsi nikdy nečetl... je to pro mě důležité proto... že bych pak měla víc pocit jako, že jsme normální lidé... chtěla bych si představit jak mohla taková svatba vypadat tehdy, když svět nebyl takový jako je teď, chápeš?" Davidův pohled zněžněl. Nikdy neslyšel Christine podobně mluvit a i když jí věřil víc než kdokoli jiný v bunkru a neměl o ní pochyby, nikdy by neočekával, že někdo jako ona bude uvažovat takhle.
"Nečekal jsem, že budeš chtít něco takového..." pronesl a cítil, jak z něj vyprchává vztek.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 026

"Takže tam půjdeš se mnou? Prosím!" Zvolala a sepjala k němu ruce. David zavrtěl hlavou a usmál se.
"Myslím, že jsi to vyčetla v nějakém románku pro holky... ale půjdu tam s tebou a doprovázel bych tě, i kdyby jsi mě o to nepožádala, Chris," mrkl na ni.
"Jsi ten nejbáječnější kluk na světě!" Zvolala než...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 032

...ho pevně sevřela.
"Chris, uškrtíš mě!" Pronesl, ale smál se podobně jako ona.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 033

Nakonec mu tedy přestala drtit kosti a poprvé za celou dobu jí napadlo, že umí David moc pěkně obejmout.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 035

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 036

Po chvíli se od sebe oddělili. Jenže najednou si byli nějak moc blízko a každému z nich se v hlavě zjevila vzpomínka na minulý den... David zrudl a odvrátil raději rychle hlavu.
"Měl bych jít..." oznámil a zamířil ke dveřím.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 037

"Počkej!" Zavolala na něj. David se letmo otočil.
"Ještě chci tu třetí věc."
"Co?" Zatvářil se zmateně. Christine k němu přistoupila blíž. Věděla, že původně chtěla, aby ta třetí věc byla jiná, ale teď když ho viděla s tím úsměvem na rtech... napadlo jí něco jiného a to něco ji lákalo mnohem víc.
"Uvidíš," zašeptala než ho popadla...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 040

...ale tentokrát trochu jinak než poprvé.

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 679

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty25/10/18, 08:43 pm

Ty bys měla být spisovatelka Šokovaný Nebo nějaká scénáristka pro TV!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty25/10/18, 08:49 pm

Co mela byt ta treti vec puvodne? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty25/10/18, 08:53 pm

Díky Koli Červenám se Pro Tebe je pravda, že by mě to hrozně moc bavilo Úsměv vždycky si u psaní odpočinu podobně jako u kreslení Úsměv

Jinak soarko měl to být další ořech Vysmátý Christine mu chtěla dát pořádnou příučku za to, že se jí méně věnoval Vysmátý ale nakonec holt změnila názor, to budou asi dělat ty hormony Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty25/10/18, 09:04 pm

Jeste ze to dopadlo takhle Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down

Lucisab a její postapokalyptický svět
Strana 10 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: