Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 175

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   17/04/18, 09:06 pm

Krasna svatba, jsem rada ze alespon 50% prezivsich do toho dali i sve sliby Úsměv Mathiasovi by mohla nejaka seberealizace bez lidi o samote, aby si o nej zacala Caroline delat starost a byla prekvapena ze by se treba uz konecne umel vcitit do druhych a zacal naslouchat. To by mu prospelo Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 312

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   18/04/18, 06:28 pm

No možná by mu to pomohlo... i když kdo ví Vysmátý třeba by mu stačila jako společnost kytara Vysmátý i když vlastně ne... nebavilo by ho kdyby neměl koho prudit Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 254

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   18/04/18, 08:09 pm

Tohle je výzva jak přežít s Mathiasem v uzavřeném prostoru a nepozabíjet se :D. Ale jinak moc krásná svatba Láska
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   18/04/18, 08:10 pm

Zbožňuju tenhle příběh, vždycky se u něho strašně nasměju Vysmátý každý odstavec je perla. Mathias tomu dodává hromadu srandy. V té zahradě je ta svatba „vševěda a šarlatánky" moc krásná Vysmátý Samozřejmě se už moc těším na další díl, až prozradíš, co jim dala Caroline a jak to bude dál! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 377

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   18/04/18, 08:55 pm

Ten svatební polibek a pak tanec vedle záhonků s rajčaty vypadá docela zajímavě Mrkající A na dárek od Caroline jsem taky moc zvědavá !
Návrat nahoru Goto down
Shina
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 114

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   19/04/18, 01:29 pm

Musím říct, že jsem se při čtění docela nasmála Vysmátý Máš opravdu dobré hlášky Úsměv Všichni simíci jsou mi sympatičtí, dokonce i Mathias... svým způsobem Vysmátý Jsem moc zvědavá, kdy se mezi ním a Caroline konečně prolomí ledy... PS: Krásná svatba! Láska
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   19/04/18, 07:13 pm

Moc děkuju za milé komentáře Červenám se je pravda, že i já jsem si toho věčně ukecaného a ironického Mathiase oblíbila Vysmátý jeho pasáže se píšou moc dobře, protože nemá prakticky žádné zábrany Vysmátý tudíž kdybyste s ním byli v bunkru, věřte, že by vám řekl vždy všechno a to po svém, ať už by se vám to líbilo nebo ne Vysmátý

6.část

Caroline na svém dárku pracovala tajně celou noc. Netřeba říkat, že jí trvalo neskutečně dlouho než se jí podařilo ze zásob v bunkru vytvořit dokonalý dort podle starého receptu...

...takže nakonec dostali novomanželé dort ze želé (na skutečný svatební dort mi nezbyly peníze Vysmátý a Caroline ještě není tak zdatná, aby upekla sněžku v plamenech  Vysmátý ).

Bohužel však Caroline nebyla tak výřečná, aby jim svůj dárek předala tak okázale jako Mathias, ale i tak byli Tereza i Julián nadšení. Nikdy by je nenapadlo, že jim Caroline upeče svatební dort. A tak mohl být jejich svatební den ještě dokonalejší a to dokonce tak, že i na chvíli zapomněli, že svět kolem nich je v náruči radiace.

Díky Caroline tak došlo i na krmení dortem...

...a jak se zdá byl moc dobrý...

...až tak, že došlo i na krádeže z manželova talíře... Přeci jen, co kdyby měl Julián chutnější kus želé?

"Tak co jak chutná můj kus dortu?" Zeptal se šibalsky Julián. Tereza si opatrně vložila sousto do úst...

"Jak je možné, že tvůj chutná lépe?"
"Jestli ti přijde lepší, tak si ho s tebou rád vyměním," mrkl na ni. Tereza se začervenala.
"Jen si ho nech," Julián se široce usmál a natáhl se ke své ženě a pošeptal jí do ucha několik slov, které donutily Terezu zrudnout ještě víc.

Večer narazil Mathias na Caroline v obýváku. Vlastně ji hledal, ale ani náhodou by ho nenapadlo, že se mu ji podaří najít tak rychle. Nadšeně před ni postavil na šachovnici lahev šampaňského. Caroline však ani nehla brvou.
"Ahoj zlatíčko, něco jsem ti přinesl," oslovil ji. Caroline pomalu zvedla hlavu jeho směrem.
"Díky, ale zase si to odnes."
"Proč? Nemáš ráda pravé šampaňské?"
"Julián nám zakázal pít alkohol," oznámila mu.
"A ty ho vážně chceš poslouchat? Udělala jsi aspoň jednou v životě něco zakázaného?" Caroline ho zpražila pohledem.
"Kde je Julián?"
"Chceš mě nabonzovat?" Uchechtl se.
"Tak víš, kde je?" Mathias si založil ruce na prsou.

"Náhodou vím, ale nedoporučuji ti ho vyrušovat... s Terezou teď... no nechtějí být rušeni," mrkl na ni. Caroline se rázně zvedla. Mathias ji doběhl a chytil ji za loket, Caroline se mu vysmekla a zuřivě se na něj otočila.
"Co chceš?"
"Už zase? Dokážeš se mě někdy zeptat na něco jiného než jen to tvoje co chceš a co tady zase děláš?" Zasmál se. Caroline zalapala po dechu.
"Dobře, zlatíčko odpovím ti," zvedl ruce na znamení smíru.
"Chci si s tebou připít na Juliánovo štěstí."
"Ty si chceš připít na něčí štěstí, nechceš si spíš připít na svoje štěstí?" Mathias se pousmál.
"Ve skutečnosti na to abych měl chuť pít nepotřebuji žádný speciální důvod."
"Tak si pij sám, jak chceš," otočila se k němu zády.
"Jestli teď odejdeš pak to jen dokáže, že máš ze mě strach," Caroline se k němu znova otočila.
"Já se tě nebojím."
"Tak tady zůstaň a dej si se mnou skleničku," zašeptal s potutelným úsměvem. Caroline hrdě zvedla hlavu.
"Dobře, ale udělám to jen proto, aby jsi konečně pochopil, že se tě nebojím a nikdy ani nebudu," pronesla zuřivě.

Nakonec spolu skončili na pohovce. Vypili spolu víc jak jednu lahev šampaňského a čím více měli alkoholu v krvi, tím otevřenější vůči sobě byli. V oparu lihu jim pak přišlo, že nikdo vtipnější než ten druhý snad neexistuje.

Caroline do sebe zrovna hodila další sklenici šampaňského, když jí najednou zaskočilo.
"Vodu!" Zaskřehotala. Mathias, který se motal, vyběhl do kuchyně.

Opatrně natočil do sklenice vodu z kohoutku, aniž by na chvíli pomyslel na to, že by raději měli pít vodu z čističky. Udělal několik kroků k baru, když zaslechl z obýváku pláč. Vykulil oči, položil sklenici na bar a vrátil se do obýváku.

Tam našel Caroline sedět na zemi. Po tvářích jí stékaly slzy velké jako hrachy.

"Caroline, jsi v pořádku?" Zahuhňal Mathias a pokusil se dobelhat až k ní.
"Nikdy mě neměli rádi... nemůžu ji najít... nikdy ji nenajdu..." opakovala stále dokola.

"Koho nemůžeš najít?" Usmál se Mathias a sehnul se k ní. Caroline k němu zvedla uslzený obličej.
"Je pryč, už ji nikdy nenajdu!" Zvolala najednou jasně. Mathiasovi zazvonilo v uších.
"Ale kdo je pryč?" Na to mu už neodpověděla. Jen znova sklonila hlavu. Mathias se ji pokusil nadzvednout, ale Caroline mu to nedovolila.

Místo toho ho chytila za košili a přitáhla k sobě blíž.
"Neopouštěj mě," zašeptala. Její hlas kolísal. Mathias si najednou připadal tak nějak nesvůj a to i přes alkohol co mu dezonoval v uších.
"Nemůžemě tu sedět celou noc, zlatíčko," zahuhňal.
"Ale můžeme stejně je už všechno..." zakuckala se. Mathias využil její ochablé ruky, která svírala jeho košili...

...a s vypětím svých sil ji postavil na nohy. Caroline však vydržela stát sama jen malou chvíli a tak se brzy znova ocitla v jeho náruči.

Pomalu se na něj otočila.
"Ty máš velkou hlavu..." rozchechtala se. Mathias se rozesmál, div neztratil rovnáváhu i on sám.

"A máš tak světlé oči... nikdy jsem takové neviděla a tvoje... polib mě," vyzvala ho a začala se na něj natahovat. Mathias jí se smíchem uhnul.
"Oba jsme opilí a myslím, .... že kdyby jsi se dozvěděla jako střízlivá, ... že jsem tě políbil... no obávám se, ... že by jsi mi chtěla useknout jednu dost podstatnou část mého těla," nemohl dát dohromady celou větu v kuse.
"Neboj, já to nikomu neřeknu..."
"Tomu nevěřím zlatíčko, tvoje hlava si to bude pamatovat a pak..." zachechal se.
"Jsem docela rád vcelku..." najednou se jí objevili v očích slzy.
"Nemáš mě snad taky rád?" Mathias zvážněl, bylo to jako kdyby mu najednou alkohol ustoupil z mysli.
"Myslím, že by jsi měla jít spát," zašeptal vážně.

Hbitě ji vzal do náruče až se u toho zamotal.
"Myslím, že už se z toho stává pomalu zvyk... za celý svůj život jsem tolikrát nenosil stejnou ženu," zasmál se.

Caroline mu zašeptala do ucha.
"Pak by jsi mě měl políbit," Mathias se zakuckal a raději se soustředil na to, aby Caroline donesl bezpečně do jejího pokoje.

Nakonec se mu to podařilo a opatrně ji položil do postele. Caroline ho však chytila za paži, když chtěl odejít.
"Nenechávej mě samotnou, nemám ráda tmu..." pronesla tiše.
"Není tu tma," oponoval jí.
"Ale pro mě je, pojď blíž chci ti něco ukázat..."

Mathias se k ní nakonec sehnul a než stačil jakkoli zareagovat stačila ho Caroline stáhnout blíž k sobě. Hluboce se mu podívala do očí.
"Když mi tu pusu nechceš dát sám, pak si ji vezmu sama," oznámila mu rázně. Mathias vykulil oči. Caroline ho přitáhla ještě blíž a přitiskla si jeho rty ke svým. No a co se dělo dál si můžete jen domyslet Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   19/04/18, 07:17 pm

No uf, už jsem se bála, že by s ním šla zastřízliva Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Shina
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   19/04/18, 08:49 pm

Já věděla, že je Mathias v hloubi duše dobrej chlap, jinak by na Caroline určitě bez váhání skočil Vysmátý Jsem moc zvědavá, jak se bude "slečna Deprese" tvářit, až vystřízliví a dojde jí, co se stalo Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   21/04/18, 03:52 am

Vysmátý tohle je perfektní Vysmátý úplně si vychutnávám ty pózy na těch fotkách. Muselo ti to dát strašnou spoustu práce to nafotit :) a ty jejich výrazy, třeba ten, jak Tereza krade Juliánovi dort Válím se smíchy krásně se to vyvíjí, svatba vyšla tak hezky... a Mathias me mile překvapil Úsměv
Zajímalo by mě to tajemství okolo Caroline, už se těším, až se to dozvíme Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   21/04/18, 10:34 am

To je sranda, jak se Tereza s Juliánem cpou želé dortem ! Vysmátý A Caroline se nám pěkně scákala Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   21/04/18, 07:35 pm

No jo alkohol! Ten resi vsechno Vysmátý takze Mathias i Caroline maji tajemstvi! Vazne se k sobe hodi, to je super Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 117

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   22/04/18, 06:26 pm

Pááni, to bude ráno překvápko. Vysmátý
Moc pěkné. Jsem šíleně zvědavá, co Caroline skrývá. Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 379

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   22/04/18, 07:55 pm

Bezvadné pokračování a už se těším na další - jak vystřízliví a taky na to tajemství, co ji užírá *THUMBS UP*

http://thesims234.forumczech.com
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   23/04/18, 09:11 pm

Moc děkuju za milé komentáře Červenám se jsem moc ráda, že vás ti moji simíci baví Červenám se a už vás nebudu napínat s Carolininou reakcí...

7.část

Druhý den ráno bylo jako každé jiné. Světla v bukru občas zabzučela a přístroje nadále posílaly našim osadníkům zprávy o vysoké radiaci, ale i přes to se většina z nich pokoušela zapomenout na jejich situaci.

Tereza a Julián si vychutnávali svoji první společnou snídani jako manželé. Jen Tereza byla poněkud roztěkaná.
"Co je s tebou?" Zeptal se jí. Tereza se na něj zahleděla.
"Neviděl jsi Mathiase a Caroline?"
"Ne."
"A nezdá se ti to divné? Caroline vždy vstává brzy a stará se o svoje rostliny a Mathias..."
"Ten spí až do oběda a potom celý den hraje na kytaru a zapisuje si cosi do bloku... netrap se s nimi..."

Pomalu k ní natáhl ruku.
"Jsme novomanželé, teď si máme užívat jeden druhého a ne nahánět ty dva..."
"Ale co když se něco děje? Je zvláštní, že někdo tak zásadový jako Caroline by porušil svůj zažitý rituál..."
"Šššššš," přerušil ji...

... a propletl svoje prsty s jejími.
"Nikdo jiný než my dva není, slyšíš ten nádherný klid? Mathias tu není, aby nám kazil náladu a Caroline...," ani to nedořekl, když se zezdola ozval příšerný křik. Tereza s Juliánem se na sebe podívali. V ten okamžik uslyšely dunivé rány jako kdyby někdo něco házel o zeď a poté se začali rozléhat po bunkru kroky. Znělo to jako kdyby někdo běžel.
"ZMETKU!" Ozvalo se za nimi přes zeď. Julián vstal od stolu a vyběhl na terasu.

"TY ZVRHLÍKU, UCHÝLÁKU!" Křičela jako smyslu zbavená Caroline a častovala přitom Mathiase pohlavky. K jeho vlastnímu štěstí tuhle ránu schytal polštářem, který Caroline sebrala z postele. Julián málem nevěřil tomu co vidí.
"Můžete mi oba vysvětlit co tady děláte?!" Pokoušel se je překřičet Julián. Mathias se ale tentokrát nemohl dostat ke slovu.

"Tenhle idiot na mě sahal!" Znova mu jednu natáhla až se polštár proděravěl a začala z něj létat pírka. Mathias se rychle otočil.
"Zbláznila se!" Vykřikl a dal se na útěk, Caroline běžela za ním a Julián je oba následoval. Chvíli se honili kolem stolu než se Caroline podařilo hodit po Mathisovi vázu, která se roztříštila o stěnu za ním. To už Julián zakročil a postavil se mezi ně.

"Můžete se oba uklidnit!" Caroline se pokoušela dostat na Mathiase, který se začal takticky schovávat za Juliána. Nakonec to Caroline vzdala a zůstala stát v klidu před ním, i když její oči vysílaly nadále nenávistné pohledy na Mathiase.
"Co se mezi vámi zase stalo?!" Zakřičel na ně.
"Tenhle mizera spal dnes se mnou v posteli a byl oblečený jen... v tomhle!" zamávala směrem k Mathiasovi. Ten se jen ušklíbl.
"To jsou boxerky, zlatíčko," Caroline vzplála hlava a znova se pokoušela vrhnout na Mathiase. Julián se ji znova pokusil zkrotit.
"On mě zneužil!" Křičela na něj přes Juliána. Mathias si založil ruce na prsa.
"Myslím, že bychom si měli promluvit o tom kdo koho zneužil, zlatíčko," mrkl na ni.
"Mathiasi, přestaň ji provokovat! Co jsi jí provedl?!" Volal na něj přes záda, zatímco se snažil udržet v náručí Caroline.
"Já za nic nemůžu! To ona se na mě celý večer natahovala a chtěla abych ji líbal! A pak se na mě vrhla! Jsem nevinný a k tomu muž... prostě jsem neodolal! Zatraceně uvědomuješ si jak dlouho už jsme tady zavřený! A navíc slečna Deprese je vlastně moc krásná žena..." zamrkal. Caroline ze sebe vydala několik neidentifikovatelných slov.
"Pusť mě na něj! Já ho zabiju!" Křičela a mlátila Juliána, aby ji pustil.
"Nepustím tě dokud se neuklidníš! Jsme tady zavření v bunkru a chci, aby tady byl klid! Rozhodně tady neztrpím podobné výstupy!" Caroline si chvíli přehrávala jeho slova než jí došlo, že má v něčem pravdu (navíc se jí mlhavě vybavila vzpomínka na minulý večer), takže ji nakonec mohl Julián pustit.
"Nezabijete se už?"
"S podobnými zvrhlíky si ruce špinit nebudu," zasyčela. Mathias se na ni zářivě usmál.
"To uvidíme, zlatíčko. A už jsem ti řekl, jak moc ti to sluší ve spodním prádle?" Caroline se na sebe podívala a až pak jí úplně došlo co má na sobě.
"Neopovažuj se ke mě ještě někdy přiblížit," zavrčela než se utekla rychle obléknout. Julián se vážně podíval na Mathiase.
"Co jsi jí udělal?"
"Já? To ona se mě po ránu pokusila zabít! Víš co udělala? Hodila po mě knihu! A pak vázu a další krámy! A řvala u toho jak gepard! To ona udělala něco mě ne já!" Zvolal rozčileně než sešel dolů, aby se taky oblékl.

Čas plynul... Mathias se skutečně rozhodl respektovat Carolinino rozhodnutí a vyhýbal se jí jak mohl, i když ho to k ní vábilo mnohem více než si sám přál. Takže se občas stalo, že ji skrytě pozoroval a přemýšlel, zda se uvnitř ní nadále skrývá ta křehká žena, kterou viděl tu noc na podlaze, ta žena která dokáže projevit víc citu.

Uběhlo několik měsíců... a v bunkru se rozšířila radostná zpráva.

Tereza otěhotněla a Julián se od té chvíle nemohl od ní pohnout ani na krok. No a nebyli jediní...

...i Caroline zjistila, že je těhotná. Bohužel to narozdíl od Terezy snášela hůře, především kvůli Mathiasovi...

...ten zprávu o svém otcovství snášel po svém. Na několik hodin se zavřel v umělecké místnosti a hrál jednu větší rockovou pecku než tu druhou. Holt se asi nemohl jinak smířit s myšlenkou, že bude otec Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 379

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   23/04/18, 09:35 pm

Wow, Caroline nezklamala, pěkně ho smetla  Drsný  Válím se smíchy  Ale je dobře, že stihli zadělat na potomka, protože si tu noc asi jen tak nezopakují. I když oni dva jsou tak extrémní, že věřím, že by si k sobě časem cestu najít mohli.  Láska Ďáblík Láska

http://thesims234.forumczech.com
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   23/04/18, 09:46 pm

Moc pěkný "italský" výstup ! *THUMBS UP* Škoda, že se nedá interpretovat Mathiasův otcovský song Mrkající A na potomky jsem hodně zvědavá, hlavně jak se budou chovat, až budou větší - tedy jaké sklony po kom zdědí !
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   23/04/18, 10:17 pm

Dobře Caroline Vysmátý Doufám, že Mathias bude lepší otec než... no, chtěla jsem napsat přítel, ale to je dost nadnesené Vysmátý . Pěkná italská domácnost Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Shina
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   24/04/18, 03:03 pm

Asi jsem jediná, ale mně přišlo Mathiase líto, v tomhle byl skutečně nevinně Nevím No, jsem vážně moc zvědavá, jak to mezi nimi bude pokračovat. A moc se těším na potomstvo Úsměv
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   25/04/18, 09:05 am

Shino nejsi, v tomhle jsem s tebou. Slečna Deprese asi nemohla vydejchat to, že by si jí konečně někdo mohl i všimnout nebo se někomu líbit s tím, jak se chová. Káča jedna. Vzteklý Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   25/04/18, 07:19 pm

Já jsem taky s váma Úsměv Mathiase jsem si moc oblíbila, aspoň není protivný jako někdo v mém příběhu Vysmátý v tomhle byl zrovna nevinně. Ale Caroline je mi taky líto, myslím, že si musela prožít něco strašného. Takže chápu, že chce být sama. Což se nepodařilo, dle jejího břicha Vysmátý měli by si k sobě najít cestu, kvůli tomu miminku na cestě. Mně se ale jejich antipatie líbí, přidává to zajímavý prvek do příběhu. Moc mě to baví *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 117

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   25/04/18, 07:23 pm

Páááni, to jsou mi věci. Vysmátý
Moc pěkné, jsem zvědavá, co se děvčatům narodí.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   25/04/18, 09:24 pm

Moc děkuju, hrozně moc mě těší, že vás to baví  Červenám se co se týká dětí, tak už tuším jaké budou mít povahy, ale dokud nedospějí tak není nic jasné  Píšu

Hellohello máš zajímavou teorii s Caroline, ale prozatím si netroufnu vám ani naznačovat co má za sebou Pššt  sama jsem moc zvědavá, jak se bude tvoje Rebecca dál vyvíjet  Mrkající a kdo ví, třeba by s tou mojí hvězdou mohli tvořit pěkný pár  Vysmátý jinak jsem moc ráda, že jste si ironického Mathiase tak oblíbili  Vysmátý je tak nesnesitelný až je... no prostě svůj  Vysmátý každopádně se nebojte, Mathias se jen tak nedá  Vysmátý

8.část

Tereza s Juliánem moc dobře věděli, že spolu Mathis s Caroline nemluví a proto se domluvili, že se jim pokusí promluvit do duše. A to když už ne kvůli nim samotným, tak kvůli dítěti.

Na Terezu zbyla Caroline, protože ta byla poněkud těžší oříšek, zvláště kvůli její téměř nulové komunikaci s ostatními. Když se to tak vezme tak měla největší kontakt právě s Mathiasem a ten nebyl zrovna nejlepší.

Tereza se jedno ráno posadila k ní na bar, ale Caroline jí nevěnovala jedinou pozornost. Bylo to jako kdyby si žila jen sama pro sebe. Jako kdyby nikoho jiného pro sebe nepotřebovala.
"Ahoj Caroline," pozdravila ji. Caroline cosi zabručela do cereálií, ale neotočila na ni ani hlavu.
"Jak se cítíš? Chci říct obě jsme těhotné a brzy si naše děti budou tady spolu hrát," mrkla na ni. Caroline ji konečně věnovala pohled.

"To je pravda," odvětila.
"Už víš jak se bude jmenovat?"
"Ne," rozmluvit Caroline bylo jako naučit slona tancovat sambu.
"To já a Julián už máme pár nápadů, moc bych si přála holčičku a Juliánovi je to zřejmě jedno. A co si přeješ ty?"
"Mě je to jedno, hlavně aby bylo zdravé," odpověděla stručně. V té chvíli Terezu napadlo, že musí být Mathias kouzelník, když vždy dokáže Caroline vyprovokovat k delší větě.

O několik metrů dál seděli spolu Julián s Mathiasem. Julián měl to štěstí, že všechno mohl na svého společníka vyklopit okamžitě. U něj nemusel běhat kolem horké kaše, aby ho rozmluvil.

"Měl by ses pokusit získat Caroline," oznámil mu suše. Mathias se málem zadusil cereáliemi.
"Zcvoknul ses?! Jazyk má ostřejší než břitvu a mám strach, že se mi pokusí ublížit, když se s ní pokusím zblížit! Chceš snad, aby mě dostala?!" Vyhrkl.
"Ty máš strach? Ty takový nafoukenec a macho?" Mathias naprázno polkl a jeho obočí mu kleslo níž na oči. Mračil se jako ďas.
"Já se nebojím ničeho," procedil skrz zuby.
"Pak by jsi to měl aspoň zkusit," mrkl na něj.
"Ty chceš získat i moji polovinu bunkru? Nebo chceš abych ti odkázal autorský práva na moje písně?"
"Neplácej nesmysly..."
"Protože pak nechápu proč chceš, aby mě slečna Deprese odrovnala, čert ví co se jí v tý blonďatý hlavě odehrává!"

Naštěstí dámy tohle v kuchyni neslyšely...

"Caroline, jaký máš názor na Mathiase?"
"Je to idiot," oznámila jí suše.
"Co tě na něm tolik rozčiluje?" Caroline zlehka odložila lžičku do misky.
"Je strašně sobecký a rozmazlený. Myslí si, že je bůh."
"A to je všechno co tě na něm rozčiluje?"
"Copak to nestačí?" vyhrkla. Tereza se pousmála, Mathias dokáže Caroline nevědomky rozmluvit kdykoli.
"Někdy to vypadá, že ho nenávidíš," promluvila k ní vlídně Tereza. Caroline znova uchopila lžičku a strčila si do úst štědrou porci cereálií. Bylo to jako kdyby potřebovala čas na odpověď.

Pánové však nic takového nepotřebovali...

"Myslím, že by si měla objednat audienci u tvojí drahé vševědoucí ženy, třeba by konečně ňáký cvokař dokázal odvézt dobrou práci a srovnal by ji do latě," divoce rozmáchl rukama Mathias.
"Ty si myslíš, že je Caroline blázen?"
"Ano, vždyť kdo by MĚ dokázal odmítnout! Víš kolik holek by bylo schopno mi dokonce zaplatit za takovou noc! A navíc čeká moje dítě! Bude mít syna, který bude stejně talentovaný jako jsem já!" Mathiasovi se kouřilo z hlavy. Julián se pousmál.
"Tobě se prostě líbí a nemůžeš snést, že s tebou vymetla, že jo?"
"To je blbost. Je otřesná! Nesnesitelná a nepřátelská! Hodila po mě knihou o 800 stranách! Víš co by se se mnou stalo, kdyby měla lepší mušku?"

Julián si ho zkoumavě změřil.
"Místo cereálií, které nesnáším, bych teď strašil v týhle betonový bedně a věř mi, že bych vám nedal pokoj!"
"Možná by ses jí měl pokusit pochopit, Mathiasi," ignoroval jeho výstup Julián.
"Pochopit? Potřeboval bych k ní manuál aspoň o tolika stranách co měla ta smrtící kniha! A ani tak bych ji nejspíš nikdy pořádně neporozuměl!" Rozčiloval se Mathias.
"Vždycky jsem si myslel, že máš rád výzvy, zvláště poté co jsem tě viděl jak jsi ve škole vylezl na střechu a hodil jsi na ředitele obrovskou sněhovou kouli," Mathias se pousmál, jeho vlastní vtípky na ředitele mu kdysi dělali velkou radost a to zvláště proto, že mu většinou nikdy nic nedokázali.
"S ním byla jednoduchá práce, ale ona..."
"Čeká tvoje dítě a sám jsi řekl, že bude tak talentované jako ty... přeci nechceš, aby jeho talent zůstal skrytý kvůli tomu, že k němu nebudeš mít přístup?"
"Ona mi nemůže zabránit abych..." Julián ho přerušil.
"Být tebou bych o tom přemýšlel, je nejvyšší čas, aby jsi Caroline dokázal, že můžeš být dobrý táta," Mathiasovi přejel mráz po zádech. Otcovství... to byla věc, která mu částečně naháněla hrůzu, i když by to nikdy nepřiznal.

Ale zpátky dámám...

"Není pravda, že bych ho nenáviděla jen..." vydechla, docházela jí slova. Tereza se na ni usmála.
"Takže pokud to není pravda, pak by jsi mu mohla odpustit tu noc. Přeci jen jste byli oba opilí," Caroline neodpovídala.
"A možná by jsi měla uvažovat o tom, že ho budeš považovat za otce svého dítěte."
"Ale on jím je, i když mi to nedělá radost. Jen doufám, že to malé z něj zdědí jen to nejlepší, pokud v něm něco takového vůbec je," zapochybovala nahlas.
"Myslím, že Mathias má spoustu stránek, které jsi ještě neviděla a které možná nikdo neviděl léta."
"Já věděla, že je podvodník!" Vyhrkla.
"Není podvodník, jen má minulost o které nemluví," odvětila klidně Tereza.
"On ti něco takového řekl?"
"Ne, ale jsem psycholožka a v těhlech věcech se vyznám," zašeptala. Caroline se mihl v očích stín.
"Měla bych se podívat na rostliny," oznámila jí rychle.
"Caroline, dej prosím Mathiasovi šanci... kvůli dítěti, nezapomeň, že tady budeme všichni žít až do smrti, ano?" Caroline jen sotva znatelně přikývla a raději rychle zmizela z kuchyně.

Později Mathias skutečně vyhledal Caroline...

...ta však dělala jako když ho nevidí.
"Ahoj zlatíčko, chtěl bych ti toho tolik říct..." když viděl, že nereaguje, pochlapil se a rozhodl se, že bude vést monolog a donutí ji promluvit.
"Ze všeho nejdřív ti chci říct, že té noci nelituju a můžeš si mě linčovat jak chceš. Další věc kterou ti chci prozradit je to, že ti nerozumím... Jak může tak krásná žena jako jsi ty být studená jako psí čumák? Jsi otřesně nesnesitelná!" Caroline ani nemrkla a dál se věnovala vlastní paži.

"Řekni mi jediný důvod, proč mnou tak pohrdáš... jsem úspěšný, krásný, talentovaný, charismatický, umím báječně líbat a moje tělo je jak vytesané z mramoru... tak jaký máš se mnou problém? Všechny ženy by daly nevím co za to abych jim věnoval jednu minutu a já se ti teď tady věnuju už celou věčnost a ty... mě ignoruješ?!"

Caroline konečně zvedla hlavu.
"Slyším jen jak ti jde z úst bla bla bla, tak nechápu proč bych tě měla vůbec poslouchat," oznámila mu s úšklebkem.

Mathias se zamračil. Cosi v jeho hlavě se povolilo.
"Tak fajn! Měla by jsi mě poslouchat třeba proto, že čekáš moje dítě! Pochop, že mě to malé bude potřebovat! Musím mu pomoci najít jeho talent!" Když viděl její otrávený výraz, dál pokračoval.
"A nejenom to! Netvrdím, že budu nejlepší táta na světě, ale slíbím ti, že se o to pokusím. Dám do toho všechno, svůj talent, svoje peníze a vynasnažím se být lepší než... kdokoli jiný! Copak ti tohle nestačí proto, aby jsi mě konečně přestala ignorovat?!" Mathias ztěžka dýchal. Caroline si ho změřila a usmála se.
"Možná," zašeptala...

...a otočila se. Houpavým krokem pak kráčela z jídelny a nemohla se zbavit úsměvu. Možná má Tereza skutečně pravdu a Mathias má v sobě i lepší stránku?

Uběhlo několik měsíců a našim dámám dávalo těhotenství pořádně zabrat...

Tereza nebyla schopna zahnat svůj neutuchající hlad a tak se jí dost často stávalo, že usínala s hlavou v talíři Chichichi (jednou si ustalala i na podlaze)

A s Caroline hýbaly hormony... a hon na jediné wc... Chichichi

Takže se jí jednou večer stalo, že vběhla do koupelny a našla tam Mathiase ve sprše. Nejdříve jí nedocházelo na koho se dívá, dokonce měla chvíli pocit, jako kdyby se zastavil čas a ona se zahleděla jen na televizi. Zjistila, že je zajímavé sledovat jak mu po paži stéká proud vody až...

...a pak jí to došlo a začala příšerně křičet...

...Mathias se rychle ohlédl za zvukem.
"Aaaaahhhhh!" Vykřikl a bouchl se hlavou o sprchu. Chvíli si třel zraněnou hlavu a pak se usmál...

...a vylezl ven.
"Ahoj zlatíčko," Caroline si instinktivně zakryla oči.
"Kdyby jsi mi řekla, že se chceš dívat, tak bych ti sem přinesl židli, aby jsi tu show měla pohodlnější," mrkl na ni a nadále se nenamáhal zahalit.

"Můžeš se obléknout?" Vykoktala úplně rudá Caroline přes svoje dlaně.
"Snad mi nechceš naznačit, že se stydíš? Protože mám pocit, že už stejně není nic, co by jsi ze mě neviděla."

"Zatraceně už se konečně obleč!" Vykřikla zoufale.
"No dobře, zlatíčko," mrkl na ni.
"Ale nezapomeň, že jsem ti vždy k službám," uklonil se a natáhl si kalhoty. Jakmile si byla Caroline jistá, že je Mathias alespoň z části oblečený, sundala si z tváře dlaně a chtěla odejít. Mathias ji zastavil.

"Ale no tak zlatíčko, přece by jsi teď hned neodešla nebo ano? Proč jsi sem přišla, chtěla jsi mě vidět nahého?" Caroline se rozesmála.
"To nemyslíš vážně! Raději bych se nadýchala radiace než abych se dívala na tebe jen..." znova zrudla, před očima se jí zjevil Mathias ve sprše.
"Víš, že ti vůbec nevěřím? Líbím se ti, to nepopírej. Dokázala jsi to v ten den kdy jsme se opili." Caroline si dlouze zívla.
"Unavuješ mě s tím, jak to pořád připomínáš. To co se tehdy stalo byla chyba na kterou bych ráda zapomněla..." Mathias k ní přistoupil blíž.
"Víš, že opilí říkají vždy pravdu? Takže už jenom proto ti nevěřím," mrkl na ni. Caroline zalapala po dechu. Mathias se na ni zářivě usmál.
"A teď ti dám to, pro co jsi si přišla, zlatíčko..."

Pevně ji objal a políbil bez toho, aniž by ji dovolil jakkoli protestovat.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   25/04/18, 10:07 pm

Téda, takový šok z jednoho nahého chlapa ? Chichichi Co by Caroline říkala na to, co jsem kdysi dávno zažila při práci u vojáků ... Červenám se
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   26/04/18, 09:03 am

Caroline mi občas přijde, jako by celý život žila v lese a civilizaci poznala až s příchodem do bunkru Chichichi Snad se všem už povede snesitelněji. Lucisab moc chválím za ty momentky a taky příběh, krásně navazuje, hezky se čte Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   

Návrat nahoru Goto down

Lucisab a její postapokalyptický svět
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: