Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
AutorZpráva
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1140

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty03/02/19, 04:55 am

Krásné! Láska Dohnala jsem všechny díly, co jsem nestíhala číst... a nestačila jsem se divit, jaké drama se rozvinulo! Jsem ráda, že tu máme novou generaci a doufám, že se David s Christine dají dohromady. Je mi jich obou tak líto... Plačící
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 662

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty06/02/19, 08:01 am

Moc krásný díl! Láska Obě miminka jsou krásná a já doufám, že brzy přijde usmíření. Andílek Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1289

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty09/02/19, 07:38 pm

Díky holky Pro Tebe nebojte vztah Christine a Davida dostane brzy nějaký spád Mrkající

Jinak v jedné části jsem musela Davida rychle převléknout, protože mi hra z nepochopitelného důvodu začala rozkládat jeho džínovou bundu, takže mu často nebylo vidět ani do tváře Zmatený takže jsem ho obratem převlékla do něčeho co zlobilo méně, bohužel ani tak nemám z téhle pasáže moc fotek, takže to co uvidíte v téhle části a v té příští jsou v podstatě jediné snímky, které se dali použít Smutný

02x18

Všechno v bunkru nabralo nový směr...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 001

...Christine se začala více věnovat vaření...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 002

...Daniela se rozhodla si trochu pozměnit účes, přeci jen rozevláté rozpuštěné vlasy nosila od dob co byla puberťák...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 003

...a začala pracovat na novém oblečení pro děti. A pánové?

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 004

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 005

Alex s Davidem si plně užívali své nové role... krmení miminek pro ně bylo snadné jako dýchání, ovšem horší to bylo s plenami... to občas selhával především Alex...

Ovšem David se svému malému synovi věnoval, co nejvíce to šlo a vždy si pro něj našel chvilku...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 009

...a to ani malý nic nepotřeboval. David se na něj rád díval a povídal si s ním...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 010

...a zrovna při jedné podobné rozmluvě ho nachytala Christine.
"Kéž by kdyby to s tvojí maminkou nebylo tak složité..." zašeptal mu. Patrik jednou mrkl a dlouze zívl. Vypadal, že mu jeho maminka nepřipadá ani trochu komplikovaná. David se pousmál.
"Asi bych tě měl nechat spát, viď? Neboj, tvůj táta nebude pořád žvanit jenom samé hlouposti, naučím tě co bude třeba a vždy budu na tvé straně," zlehka ho políbil na čelo. Christine udělala krok k nim, když zakopla o malý koš, který předtím položila na zem. David se ohlédl za zvukem.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 012

"Christine?" Oslovil ji. Christine se na něj široce usmála.
"Moc vám to spolu sluší... Patrik tě miluje," zašeptala. David se zatvářil nejistě, sklonil hlavu k malému chlapci a usmál se.
"A já miluji jeho," pronesl tiše než se otočil...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 015

...a uložil ho do postýlky. Christine pocítila slabou bolest v srdci. Možná za to mohli hormony... ale dala by cokoliv za to kdyby jí David věnoval také trochu své náklonnosti. Nedalo se říct, že by doslova žárlila na své dítě... ale cítila se nyní velice opuštěná a kdykoliv spatřila Davida... toužila po tom, aby ji objal... nebo se jí alespoň dotkl. Skoro jí svrběly ruce při pomyšlení, že by se odvážila k němu přivinout nebo ho alespoň chytit za ruku. Byl tak vysoký, štíhlý a jeho obličej... myšlenky se jí v hlavě honily jako tornádo aniž by si uvědomila, že na Davida civí už nějakou chvíli a naprosto ignoruje, že na ni mluví.
"Chris, jsi v pořádku?" Christine zprudka zamrkala a nervózně se zasmála.
"Hm?" David se zatvářil zmateně.
"Ptal jsem se tě, co máš v tom koši..." Christine zavrtěla hlavou. Absolutně zapomněla, že sem něco donesla.
"Co je to s tebou? Proč se na mě tak díváš? A ten koš... myslím tenhle..." ukázal na zem. Christine sledovala jeho paži a pak jí došlo co po ní chce. Zasmála se.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 018

"Jo ty myslíš tenhle koš!" Zachichotala se nervózně a její pleť dostala červený odstín.
"Chris, ty jsi zase pila ten jablečný džus? Respektive tu špatnou lahev?"
"Jasně, že ne! Ten hnus už nechci nikdy vidět... ale... ten koš... no přinesla jsem dětem nějaké vyprané pleny a chtěla jsem je uložit do přebalováku..." mrkla na něj. David přikývl a svižně vzal do rukou koš.
"Pomohu ti," odvětil aniž by se na ni podíval. Pomalu položil nádobu k přebalováku a sedl si k ní, Christine ho následovala. Společně tak začali narovnávat bílé pleny do úhledných komínků. Ticho promila až Christine.
"Někdy bych si moc přála kdybychom tady měli jednorázové papírové pleny... zajímalo by mě jaké byly... v jedné knize jsem o nich četla... nebyly k nim potřeba žádné zvláštní vázací techniky nebo zavírací špendlíky," David na ni krátce pohlédl.
"Ale pak bychom měli větší problémy s odpadem, Chris. Neříkám, že by to nebylo snažší, ale tady... není to moc jednoduché a ty stroje... zkrátka takhle je to lepší..."
"Já vím, ale někdy bych si přála tu pokakanou plenu jen vyhodit a ne se snažit ty jejich poklady nějak dostat z látky," pousmála se.
"Neříkej mi, že by sis to sám taky někdy nepřál," David pokynul hlavou.
"No někdy ano, ale vždy si pak vzpomenu na strojovnu... a tátu a jeho příručky na opravu a obnovu některých součástek... doufám, že je nikdy nebudeme potřebovat... bunkr je náš svět a kdyby měl jednou přestat fungovat... pevně věřím, že pokud se to bude muset stát, tak to bude až když venku bude lepší ovzduší a my budeme moci odejít," zašeptal. Znova vypadal starší než ve skutečnosti byl. A Christine opět pocítila tu neobyčejnou touhu ho obejmout a ujistit ho, že se nic takového nestane, ale odvaha jí stále scházela, proto se jen otočila zpět k přebalovacímu pultu, když se jí podařilo prudce udeřit do hlavy o jednu z poliček.
"AU!" Vyhrkla. David se rychle přisunul k ní a zvedl jí obličej. Pomalu jí přejížděl prsty po její načervenalé tváři.
"Bolí tě to?" Zeptal se jí rychle. Christine se na něj omámeně usmála a natáhla paži k jeho obličeji. Pomalu mu začala přejíždět po pokožce až skončila u jeho rtů.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 022

"Christine, co to děláš?" Zamumlal jí do prstů. Christine mu zlehka přejela po dolním rtu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 020

"Prohlížím si tě," odvětila tiše, aniž by sundala paži z jeho obličeje. David zamrkal a zlehka jí sundal dlaň ze svých rtů.
"Proč?"
"Protože tě miluji," odpověděla mu pevně. David zavrtěl hlavou. Rychlým pohybem ji uchopil za pas a jedním plynulým tahem ji vytáhl na nohy. Christine si ho překvapeně prohlédla. David měl najednou sílu, kterou jinak vždy postrádal nebo to snad byl instinkt, aby byl od ní dál? Zářivě se na něj usmála, využila okamžiku, že měl stále paže na jejím pasu a pomalu se naklonila k jeho uchu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 024

"Chci být s tebou," pronesla. David sklonil hlavu.
"Christine, nech toho... už jsme o tom mluvili..." pomalu se od něj odklonila a všimla si rudých flíčků na jeho tvářích.
"Jenže já se tě jen tak nevzdám," vypadlo jí z úst, aniž by to o tom více přemýšlela a vlastně až teď když to vyslovila nahlas si byla jistá, že to tak myslela vždy. David si vzdychl.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 025

"Už jsem ti jednou řekl, že už nejsem ten samý kluk... jsem jiný... to co se stalo nás polámalo... a já už nedokážu být jako předtím, chápeš?"
"A co kdybych ti řekla, že tě chci ve všech tvých verzích? Polámaného, nešťastného, nadšeného, vyděšeného, moudrého... líbíš se mi ať už jsi jakýkoliv. Dokonce se mi už začali zamlouvat i tvoje vědecké řeči, i když asi za to můžeš hlavně ty... nerozumím žádné technice ani vědě, ale tvůj hlas... miluji ho... takže je jedno co říkáš... po tom co jsem ho neslyšela celou věčnost... se těším vždy na chvíli kdy promluvíš," vyhrkla pevně. David dlouze vydechl.
"O co se tady snažíš? Už jsem ti řekl, že nemusíš..." Christine ho přerušila.
"Jenže já chci! Chci být s tebou, navždycky, copak to nevidíš?" David zvedl hlavu a podíval se jí do očí. Vypadal zlomeně.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 027

Pomalu přemístil svoji ruku a chytil ji za zátýlek.
"Co mi to děláš? Už mi to nedělej... znova ne," zašeptal a lehkým pohybem položil svoje čelo na její.
"Teď už chci být jenom s tebou a Patrikem, nic jiného v tom není... chci abychom byli spolu... protože bez tebe... chybí mi tvůj úsměv, tvoje pokusy o sblížení... chybíš mi... nedokážu se na tebe jenom dívat, copak to tak taky necítíš?" David zavřel oči. Měl pocit, že se mu brzy zavaří hlava. Vnímal svoje srdce, které se mu snažilo dostat z hrudníku ven. Nevěděl co má dělat a zmatek v jeho nitru by se dal krájet. V tu chvíli nevěděl co k ní cítí, pokud vůbec něco, ale něčemu z toho co mu říkala rozuměl... ani on se na ni občas nedokázal jen dívat, ale nikdy by jí to nahlas nepřiznal.
"Já..." vydechl a otevřel oči. Vlastně nevěděl co chce říct. Ale v okamžiku kdy se jeho pohled setkal s jejím se v něm něco zlomilo a to něco ho přimělo...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 028

...si ji k sobě bez jediného dalšího slova blíže přivinout.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 029

A v ten moment se pro ně zdálo vše dokonalé a perfektní...
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty09/02/19, 08:03 pm

Áááách, to bylo krásnééééé Láska Láska Láska Plačící  Doufám, že jim to zase nepokazíš Tytyty

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty09/02/19, 10:35 pm

Aaaaaa.Huráááá!!! Láska Láska
Krásný díl. Jsem ráda, že Chris ukázala opět svou povahu a tvrdohlavost. Úsměv
Doufám, že se to bude vyvíjet už jen dobrým směrem! Andílek
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty10/02/19, 03:31 am

Láska *BRAVO* Krásné! Doufám, že už se od sebe znova neodloučí.
Je mi hrozně líto, že máš takové problémy se hrou Smutný snad to přestane blbnout
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty11/02/19, 07:33 pm

Raději vám ani nebudu naznačovat, co se bude dít dál Píšu ale včera jsem zase kousek odehrála a musím říct, že třetí generace bude hodně zajímavá Vysmátý už jsem dokonce vytvořila mimozemšťany Vysmátý kvůli nim jsem čekala možná celou hodinu než mi naskočil Bodyshop Vysmátý (ten krám opravdu nerada otvírám, i když díky němu vznikl i Simon Vysmátý ) takže to budou pořádní kříženci, ale zatím nebudu přeskakovat... Píšu

Janiko, Christine tak nějak došla trpělivost a hlavně tak nějak vycítila, že na Davida nemůže jít v rukavičkách Vysmátý dá mu ještě pořádně zabrat, neboj Vysmátý

Hello, ty problémy mám už od samého začátku... a popravdě jsem zkoušela cokoliv Smutný bohužel nic nezabralo, to pc prostě není na tu hru stavěné Smutný grafika se mi pokaždé po chvíli hraní začne rozkládat,  někdy je to dříve, jindy za delší dobu (záleží i hodně na tom jak často cestuji se simíky)... v nejhorším stavu se fotit nedá vůbec, protože se mi občas simíci doslova rozloží (takže mám např. hlavu ve správné místnosti a tělo např. ve druhé a k tomu pořádně rozjeté - viz foto rozjetých hasičů z bunkru, kterou jsem sem kdysi dala... nebo mám barevné spektrum přes celou obrazovku z rozjetého oblečení, vlasů atd...) ale nejvíce se mi rozkládají zvířata, proto je moji simíci často nemívají... ale naštěstí za ty roky, co simíky hraju na tomhle pc už jsem si našla několik triků, jak to přežít Úsměv proto jsem schopna i přes tyhle pitomosti pokračovat jak s bunkrem tak s Nervózním Úsměv i když je pravda, že nejdříve jsem ani nevěděla jestli s tím mám začínat, ptž jsem se bála, že nebudu dávat to focení dohromady Sakra přeci jen fotky plešatých simíků nebo v horším případě bez těla nejsou zrovna fotky s kterými se dá vyprávět příběh Vysmátý

Jinak moc děkuji za krásné komentáře Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty11/02/19, 08:34 pm

Děvče, to tedy klobouk dolů, nejen za pěkné pokračování příběhu, ale i za překonávání takových protivných problémů se hrou *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty12/02/19, 05:06 am

No to je hrozné Smutný obdivuju tě, jak ses s tím vším naučila žít (v tak moc omezeném ámci možností). Vždycky jsem takové problémy nesnášela, bylo hrozné to řešit. Jsem tak ráda, že se ti to daří překonávat, když si představím, o jak krásné příběhy bychom přišli...

Už se moc těším na další díl. A je neskutečné, že už máme třetí generaci! Na ty mimozemšťany jsem strašně zvědavá Úsměv bodyshop zapínám tak možná jednou za tři roky, hrozně mi vadí to dlouhé načítání... díky za vše, co pro tak pěkné příběhy děláš Mrkající Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty17/02/19, 04:38 pm

Jéé moc děkuji holky Červenám se Pro Tebe opravdu si toho moc vážím Červenám se

Jinak Bodyshop taky nesnáším... to načítání je otřesné Bomba a navíc ani nikdy nevím, který mám zapnout, ptž mi některé nejdou vůbec otevřít... takže musím načíst všechny a pomocí průzkumníku zjistit, jestli se vůbec něco děje Bomba

02x19

Někdy stačí jen jedna malá jiskra, aby se roznítil pořádný oheň Chichichi ...

...nakonec sežehnul podobný žár i někoho jiného, i když odlišným způsobem Chichichi

"To se mi snad jenom zdá! Můžete mi vysvětlit co to tady oba dva nacvičujete?! Jak se můžete šmajchlovat před dětmi! Copak to nemá bunkr víc místností?!" Zuřil Alex.

David okamžitě Christine pustil. Chvíli na sebe hleděli jako naprostí cizinci než jim došlo co se odehrálo. Christine se na něj zářivě usmála. David zavrtěl hlavou a podíval se na Alexe.

"Tak odpoví mi tady někdo?! Jste jako zatracení puberťáci! Pořád s vámi jenom cloumají hormony a vůbec nemyslíte na děti! Co kdyby se vzbudily?!" Christine se konečně zahleděla na svého bratra.
"Jsou ještě malí, bráško... nečerti se, budeš mít víc vrásek," pronesla klidně. Alex zrudl v obličeji.
"Já nemám žádné vrásky!" Zařval.
"Vážně? Pak jsi se asi nedíval už několik měsíců do zrcadla jinak bys je viděl," odvětila nevinně. Alex se zamračil ještě víc, pootevřel ústa, aby jí něco odsekl, když se ozval Davidův hlas.
"Omlouvám se, Alexi. Už se to nebude opakovat... měl bych jít..."
"Jo, to bys měl! A ne že bude některý z vás učit moji dceru takové šílenosti, nebo vás oba dva roztrhnu vejpůl!" David jen zavrtěl hlavou než zmizel z místnosti.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 008

"Na co tak zíráš?! Nemáš taky nic lepšího na práci?!" Zlobil se Alex. Christine se na něj zářivě usmála a skočila mu do náruče.
"Má mě rád! On mě má rád!" Volala stále dokola než si přitáhla jeho hlavu k sobě a vlepila mu pořádnou pusu na tvář. Alex ji od sebe znechuceně odstrčil.
"Zbláznila jsi se?! Co to vyvádíš?!" Christine poskočila na místě.
"Copak jsi to neviděl? Pořád se mu líbím a má o mě zájem! Možná se tváří netečně... ale tam někde uvnitř... bože můj! Jsem tak šťastná!" Pokusila se mu znova skočit do náruče, ale Alex jí včas uhnul.
"Uklidni se... všichni moc dobře víme, že ten trouba má o tebe stále nějaký zájem... to není žádná novinka..." procedil.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 007

"Opravdu? On ti něco řekl?" Vyhrkla.
"Samozřejmě, že ne. Ten pitomec má ze mě bobky sotva vstoupím do dveří..."
"To pro to, že jsi strašně jedovatý..."
"Já? Ani náhodou! Říkám všem všechno na rovinu, takže pokud mu to překáží tak je to jeho problém... a navíc musí mít neskutečně černé svědomí, když má strach abych náhodou neřekl něco špatného proti němu..."
"David je ten nejčestnější člověk na světě! A má mě rád! A tolik se změnil... je najednou tak..." Alex ji rychle přerušil mávnutím ruky.
"Jestli mě chceš zahltit zbytečnými detaily, tak ti říkám hned ať to neděláš... právě jsem se najedl... potřebovala bys kamarádku..." najednou Christine zesmutněla. Věděla o čem Alex mluví... ve všech knihách četla o přátelství, ale tady bylo něco takového nemožné... Alex ji poslouchat nechtěl a na jednu stranu tomu i rozuměla... a Daniela? Mohla by snad s ní mluvit o tom jak moc se jí líbí její bratr? Vzdychla si.
"Netvař se jako kdybych ti oholil hlavu dohola... fajn, můžeš mě znechutit," zvolal otráveně. Christine se nadechla, ale Alex jí rychle zarazil.
"Ale vynech prosím detaily o jeho zadku atd... mysli na moje nervy!" Christine se usmála.
"Mám tě ráda, Alexi... i když jsi osina v zadku," Alex jí věnoval široký úsměv.
"To ty jsi mnohem větší osina v zadku, sestřičko... ale aspoň mám nějakou větší zábavu... takže bych tě neměnil... ale konec sentimentalit... pokud mi nechceš říct něco s čím mi pokazíš celý den... rád bych se podíval na svoji holčičku," mrkl na ni. Christine přikývla a raději vyklidila pole.

Čas běžel jako splašený...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 013

...miminka dávala našim obyvatelům zabrat...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 013a

...Christine začala Davida pronásledovat na každém kroku, protože se jí od posledního incidentu vyhýbal jak mohl...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 014

...až nakonec došlo na narozeniny malé Anabely  Úsměv

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 017

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 019

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 021

Musím říct, že bude pravděpodobně kopií svého otce... se špičatou bradou  Zmatený doufám, že se to nestane tak nějak znamením bunkrové rodiny Zmatený jinak povahou je to pořádný mrzout jako její dědeček i otec  Vysmátý

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 020

David se okamžitě hrnul k dortu...  Vysmátý

...došlo i na první posazení na nočník  Mrkající

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 024

A tady už je Anabela po úpravě  Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty17/02/19, 05:10 pm

Anabela je náhodou moc hezká Úsměv trošku jsem se bála té špičaté brady (genetika v TS to snad dělá naschvál, že si vybere ty nejextrémnější rysy), ale pak jsem viděla poslední fotku a je to pěkná holčička Úsměv jsem zvědavá, jak bude vypadat, až vyroste. Čas fakt strašně letí Úsměv za chvilku nám i druhé mimčo doroste do batolecího věku.
Je to moc hezký díl! Láska Doufám, že David se přestane Christine vyhýbat, ale aspoň nějaký pokrok! Věřím, že se to zlepší, jen to chce čas Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty17/02/19, 08:41 pm

Anabelka vyrostla do pěkného batolátka, jsem zvědavá na toho druhého cvrčka Úsměv Je fajn, že je Chris aspoň trochu šťastná, David je konečně nějak projevil Mrkající A jestlipak si Alex s Davidem všechno nějak objasní, přece kolem sebe nebudou chodit jako dva kohouti na jednom smetišti ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty23/02/19, 09:58 pm

Díky holky Pro Tebe popravdě se trochu bojím, že bude kopií Christine jen s černými vlasy Vysmátý ale uvidíme, přeci jen ji ještě později doupravím makeupem a dostane pravděpodobně i jiné vlasy, takže snad až takové kopie nebudou Mrkající

No Alex by se rád s Davidem přátelil, ale... problém je, že je Alex hodně otevřený a říká všem věci po lopatě a David je jeho úplný opak (asi to dělá i to, že je Alex extrémní mrzout a David je naopak hodně hodný). Proto z něj má David respekt a možná si i podvědomě myslí, že by mu nerozuměl Aha uvidíme jak se to mezi nimi časem vyvine, ale zatím to bohužel na podobné velké přátelství jako měl Mathias s Juliánem nevidím... ale kdo ví... třeba se Alex v důchodovém věku (ke kterému má už pořádně blízko) zklidní a ty dva si k sobě konečně najdou cestu Mrkající

02x20

Malá Anabelka vyžadovala hodně pozornosti...

...a Patrik také...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 006

(taky máte tak moc rádi tuhle hrazdičku? Láska škoda, že ji maxisáci dali jen online ke stažení a nepřidali ji do hry rovnou Láska myslím, že u ní i té stoličky nepochopím, proč ji nakonec vyhodily z plánovaného rozšíření Aha )

Christine pokračovala ve své pronásledovací akci...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 013e

...bylo jedno co David zrovna dělal... ať už četl vědecké knihy...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 013a

...opravoval...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 013f

...nebo si jen čistil zuby... vždy se mohl spolehnout na to, že se někde zjevila Christine...

K večeru došlo na další významnou událost...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 019

...no a zůstala jsem koukat Šokovaný

Malý Patrik podědil špičatou bradu Bomba Zmatený (jsem zvědavá jestli se mi tenhle gen podaří během mixování DNA s jinými simíky vymýtit... i když je pravda, že pokud spojím bunkrové simíky s mým klanem simorostů tak si to naopak ještě víc zavařím Zmatený tam jsou zase dominantní geny jako... vysoko posazené obočí zahnuté do stran, šikmé oči, špičatý nos a uši (ty uši by mi ještě nevadily), protáhlý úzký obličej a u některých i vystouplé lícní kosti... Zmatený kluci jsou jako simorosti docela hezcí, ale dívky... některým to sluší více jiným méně Zmatený ) chvíli jsem tak zůstala koukat a říkala jsem si... co z tebe jen vyroste? A pak jsem si vzpomněla na Davida Vysmátý a zjistila jsem, že je Patrik jeho kopií akorát se špičatou bradou Vysmátý takže by měl v dospělosti vypadat jako David akorát s Alexovou bradou Vysmátý jinak povahou je to úplná kopie Davida - takže se 3.generace bude zatím skládat z Anabely, která je mrzout a Patrika, který je hodný Vysmátý to jsou zase kombinace Vysmátý Píšu

Ale zpátky k příběhu Mrkající

Později v noci si David šel pro vodu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 029

...a k jeho vlastnímu "překvapení" za svými zády spatřil Christine... skoro to vypadalo jako kdyby měla radar na to, když se vzbudí... David si letmo lokl vody a odložil sklenici na protilehlý pult, Christine mu byla stále v patách. David se rychle otočil.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 032

"Chris, můžeš mi vysvětlit o co ti jde? Proč mě pořád pronásleduješ?" Vyhrkl a rozhodil rukama. Christine mu věnovala široký úsměv.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 033

"Chybíš mi, to je ten důvod," mrkla na něj. David si vzdychl.
"To není žádný důvod! Jsi pořád se mnou... ať se hnu kamkoliv... nenecháš mě samotného ani v koupelně... Chris, můžeš mě nechat trochu dýchat?"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 036

"Jenže takhle mám aspoň jistotu, že o mě budeš víc přemýšlet," zašeptala se sepjatýma rukama. David si nepřítomně pročísl vlasy.
"Jako by to bylo vůbec možné... Chris tohle opravdu nemusíš dělat..." Zvolal, otočil se a znova uchopil sklenici. Pomalu ji odnesl do dřezu. Christine ho tiše následovala a jakmile se jí naskytl pohled na jeho pěkně tvarovaná záda, využila situace a pevně ho objala.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 041

David ztuhl a narovnal se. Netušil co má dělat. Jedna jeho část si užívala hřejivé teplo Christinina těla a ta druhá část ji chtěla odstrčit a být trochu v klidu.
"Christine..." vydechl. Ucítil Christinin tlumený smích a její paže se ještě pevněji omotaly kolem jeho těla.
"Copak?" Zašeptala nevinně.
"Víš, že může kdykoliv přijít Alex... a..." Christine mu vtiskla polibek na rameno a přerušila ho.
"Přestaň už jednou provždy myslet na mého bratra... ten ať si trhne nohou... oba jsme už dospělí a máme dítě, nemyslíš, že si můžeme dělat co chceme?" David se rychle vymotal z jejího objetí a otočil se.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 044

"Ty mě nenecháš na pokoji, že ne?" Christine se ještě více prohloubil úsměv. V očích jí plály hravé ohníčky.
"Co myslíš?"
"Jsi jako vteřinové lepidlo... jako..." Christine mu znova skočila do řeči.
"Lepší být jako lepidlo než se tvářit, že mezi námi nic není a utíkat od tebe... a víš co si myslím? Ty chceš být taky se mnou, ale jsi příliš tvrdohlavý než aby sis to přiznal... takže potřebuješ takový malý přátelský kopanec... a kdo jiný by ti ho měl dát než já?"
"Christine já... nic nepotřebuji! A tohle už je příliš... chtěl bych mít trochu klidu! A ne otevřít oči a vidět tě, otevřít lednici a vidět tě... hledat ve strojovně nějaké nářadí a otočit se... a vidět tě! Jsem unavený!" Christine k němu pomalu přistoupila a letmo ho dloubla do hrudníku.
"Jenže já ti nedám pokoj do chvíle, než si tu naši záležitost pořádně promyslíš... a navíc v lásce a ve válce je vše dovoleno," David od ní ucouvl. Měl obavy z toho co by mohlo ještě vyjít z jejích úst.
"Dobře... když ti slíbím, že o nás budu víc přemýšlet... necháš mě dýchat?" Christine udělala další krok k němu.
"No... možná," mrkla na něj. David se chytil za hlavu. Christine byla tak... dětinská... tak... raději zavrtěl hlavou a pokusil se nemyslet na další věci, co ho napadly.
"Fajn... co mám udělat aby jsi mě nechala alespoň na jeden den o samotě," vyzval ji pevně. Christine dala hlavu na stranu a věnovala mu další ze svých oslňujících úsměvů.
"No budu od tebe chtít slib, že budeš myslet na nás... a pak... mám docela dlouhý seznam věcí které bych od tebe chtěla," mrkla na něj. Davidovi okamžitě zčervenal celý obličej.
"Christine... tohle..." vykoktal.
"Můžu ti něco z toho říct, aby sis mohl vybrat," odvětila nevinně. David se podrbal na hlavě. Cítil jak rudne čím dál tím víc, pokud to bylo ještě vůbec možné.
"Ne... ne! Já... tuším co na tom seznamu máš," vyhrkl.
"Dobře, tak sem s tím," prohodila klidně. David zavrtěl hlavou. Znova si prohrábl vlasy, čímž si akorát způsobil, že mu divoce trčely na hlavě jako ostny dikobraze. Zahleděl se na ni z pod opony svých řas.
"Fajn," procedil a přitáhl si ji za pas k sobě blíž.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 047

"A teď chci od tebe slyšet slib, že mě nebudeš pronásledovat," zašeptal s obličejem blízko u toho jejího. Christine se na něj zářivě usmála, David přijal její hru, což bylo něco v co ani nedoufala. Srdce se jí rozbušilo a přikývla.
"Nechám tě chvíli na pokoji, aby jsi mohl o nás přemýšlet."
"Budu o nás uvažovat," ujistil ji než si ji přitiskl k sobě ještě blíž...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 049

...až když ji držel takto v náručí si uvědomil, že se mu tahle otravně hravá Christine líbí ještě víc, než všechny její ostatní verze...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 050

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty23/02/19, 10:15 pm

Jejda, nemělo by se tohle číst až po dvaadvacáté hodině ? Mrkající *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty24/02/19, 05:07 am

Patrik je pěkný kluk, ale je vtipné, jak se všude prosadila ta brada Vysmátý vypadá to, že se stane ústředním prvkem celého bunkru Vysmátý A souhlasím, taky nechápu, proč nepřidali v maxis tyhle perfektní objekty rovnou! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty24/02/19, 05:25 pm

Tak jsem dohnala restííky. Moc pěkné dílečky, oba dva.
Jinak ta genetika je potvora. Vysmátý Ovšem já si myslím, že se kluk ještě pěkně vyklube. Úsměv

Těším se na pokračování, jsem zvědavá, jak se to bude urovnávat mezi Chris a Davidem. Andílek
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 373

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty28/02/19, 09:18 am

I ja jsem dohnala vsechny dily. Chapu Davida, protoze stejne jako Caroline je mi Christine opravdi nesympaticka. Uz od dob teenagera Vysmátý David by byl blazen aby byl necim vic nez jen otcem. A smekam pred tebou Lucisab, ze si s timto davas takovou praci a ze jsme asi posledni dve, ktere bunkr hraji. Ja sice min, ale jen proto, ze uz mam davno treti generaci v dospelosti a cekam az se tam nekdo dostane taky Vysmátý krasne jsem si pocetla Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty03/03/19, 01:33 am

Moc děkuji Pro Tebe

Ludmi, rozhodně jsem tě nechtěla nějak pohoršit Červenám se Andílek popravdě se snažím ze všech sil, aby byly veškeré scény "nedivoké" Červenám se Vysmátý

Taky myslím, že to bude jednou Patrikovi moc slušet Úsměv sice nevím, jak bude vypadat Davidův obličej se špičatou bradou... ale snad to nebude tak zlé Aha

soarko, s Caroline to bylo těžké, stala se z ní mírně "zabedněná" osoba především kvůli své minulosti (dětský domov, psychicky nevyrovnaná a ne zrovna pečující a milující matka), je velká pravděpodobnost, že kdyby nezažila to co měla za sebou tak by byla malinko jiná, protože v jádru to byla moc milá osoba Mrkající ale samozřejmě beru, že ti byla nesympatická, ostatně dlouhou dobu kolem sebe kopala a snažila se izolovat... co se týká Christine, tak ta se tak prostě narodila (a navíc měla tátu, který jí stále připomínal její vyjímečnost) Vysmátý kdyby žila mimo bunkr to by bylo teprve vzrůšo než by pochopila, jak by měl skutečný život vypadat Aha a David by si s ní užil mnohem víc "legrace" Aha ale takhle dostala za vyučenou už dřív a teď by už pomalu měla sekat jen latinu Mrkající jinak už jsem moc zvědavá na tvoje pokračování! Jupííí Je pravda, že teď tahle rubrika trochu utichla a budu moc ráda, když uvidím dění i v jiném bunkru než v tom mém Vysmátý a co se týká mé třetí generace... tak ta je aktuálně v dětském věku (a zítra pokud bude čas z nich snad budou teeni Andílek ), takže už brzy snad budou dospěláci Vysmátý

02x21

Batolata dávala našim obyvatelům zabrat...

...Alex se snažil Anabelu stáhnout k hudbě...

...David se pokoušel naučit svého syna chodit...

...naopak Christine se snažila z Patrika vytáhnout nějaká srozumitelná slova...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 006

...a Daniela? Ta se věnovala své dceři na maximum ve všem.

Mezitím, ale musel samozřejmě bunkr dále fungovat... Christine se stále věnovala zahradě...

...Daniela šila...

...Alex skládal čím dál tím šílenější písně...

...a David? Ten dělal vše ostatní...

Uběhlo několik dní a v bunkru byl relativní klid. Ovšem nad jedním párem se vznášela podivná atmosféra...

Christine si jednoho večera sedla k Davidovi, který až do předchvíle neúnavně listoval tlustým manuálem od čističky vody...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 027

"Můžu s tebou chvíli mluvit?" Oslovila ho pevně. David k ní zvedl hlavu a položil knihu vedle sebe na gauč.
"Co se děje?"
"Už jsi o nás přemýšlel?" David si vzdychl a zavrtěl hlavou.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 031

"Chris... teď jsem neměl čas... bunkr potřebuje zkontrolovat pár věcí a..." Christine ho nenechala domluvit.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 034

"Takže sis na nás neudělal čas? Ani v posteli? Davide... tohle všechno... unavuje mě to! Slíbil jsi mi, že... že mi řekneš jak to mezi námi bude... tyhle poslední dny... myslela jsem... doufala... vím, že jsem se k tobě nezachovala pěkně... ale máme se pořád rádi! Proč bychom kolem sebe měli chodit jako cizinci? Copak to není život tady už dost komplikovaný? Proč si ho musíme ještě víc zamotávat? Já vím, že jsem ti ublížila... ale omluvila jsem se ti! Co mám ještě udělat?!" Hlas jí stoupal o několik oktáv výš a níž. David se nadechl k odpovědi, ale Christine ho nenechala.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 038

"Nemám nic čím bych ti mohla dokázat, jak moc mě mrzí to, co jsem ti udělala! A věř mi, že kdyby existovala možnost vrátit se v čase... vyfackovala bych se... ty jsi byl to nejlepší co mě mohlo potkat... a není to jen tím, že jsme si zbyli! Je to něco jiného... myslím, že i kdybych byla tam venku... stejně by mě to k tobě táhlo! Možná by mi trvalo delší dobu než bych to pochopila... ale stejně jako to tam je teď, bylo by to tam i tehdy! Věřím tomu! Protože ty jsi... úžasný člověk... který mě nikdy nesoudil, i když jsem se chovala jako pitomec! Ale teď... pokud chceš... abychom se k sobě chovali jako dva cizí lidé... pokusím se to respektovat... pokusím se nemyslet na všechny ty věci co máme za sebou... vynasnažím se tě brát jen jako otce mého dítěte..." vydechla než se odhodlaně zvedla z křesla a zmizela v kuchyni.

David zůstal sedět na místě. Ústa měl stále pootevřená jako kdyby chtěl Christine i nadále povědět co měl na srdci. Nakonec je zavřel a zavrtěl hlavou. Někdy zapomínal, jak dokáže být Christine impulzivní. Zvolna se postavil na nohy a vydal se za Christine do kuchyně,...

...kde ji našel stát u dřezu.
"Chris?" Promluvil na ni. Christine se prudce ohlédla. I přes to, že se jí v očích leskly slzy, nasadila rozčilený výraz.
"Co?"
"Chtěl bych ti k tomu něco říct..."
"Už mi nemusíš nic říkat... všechno jsme si vysvětlili..." vyhrkla a vykročila směrem z kuchyně. David jí rychle zastoupil cestu.

"Nech mě projít!" Zvolala a založila si paže na prsa. David se pousmál.
"Chris... myslím, že to co jsi řekla... je to pravda, ale..." Christine mu znova skočila do řeči.
"Ano, já vím... nemusíš mi to opakovat... už tomu rozumím... a nemám v plánu tě přemlouvat... pokusím se být taková jakou jsi mě chtěl mít... a zapomenu na tebe, pokud to bude jen trochu možné... nepotřebuji žádné milodary... vidíš jsem v pořádku... nic od tebe nepotřebuji... můžeš být klidně sám... pokud tak budeš šťastný... budu šťastná i já... musím," zašeptala.
"Ale Chris..."
"Ne, vážně... už to stačilo... jsem unavená, Davide... promiň..." udělal krok do strany, když ji David znova zabránil v odchodu.
"Christine," vyslovil tiše její jméno než...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 007b

...položil svoje do široka rozevřené dlaně na její tváře.
"...možná by jsi mě měla nechat promluvit... jsi příšerně netrpělivá..." zašeptal a zavrtěl hlavou.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 007c

Christine zalapala po dechu. Cítila se tak zle, že jí přišlo, že už to ani nemůže být horší. A možná právě tenhle pocit ji přiměl si myslet, že nyní už vydrží cokoliv... vnímala v sobě, že byla připravena si vyslechnout z jeho úst další tvrdé odmítnutí, které bylo naprostým opakem jeho hřejivých dlaní, kterými stále svíral její obličej... ty jí totiž přinášeli úlevu. Nebuď hloupá! Napomínala se v duchu a snažila se polykat hořké slzy zklamání. David se na ni usmál.
"To co jsi řekla... je to pravda, Chris. Jsem taky unavený... někdy je těžké se ti vyhnout... ale... ublížila jsi mi, to je pravda... omluvila ses mi možná milionkrát... a já..." znova zavrtěl hlavou. Rozčilovalo ho, že se nedokázal vyjádřit souvisle, skoro to vypadalo jako kdyby mu docházela slova.
"To hlavní co chci říct, je to že jsem přemýšlel... myslím totiž na tebe stále a to ať už luštím otcovi zápisky nebo si jen čistím zuby... nemusel jsem si kvůli tomu vzít nějaké zvláštní volno..." pousmál se.
"Už jsem ti jednou řekl, že jsi pro mě byla vždy jako můj svět a tím co se stalo... měl jsem pocit jako kdyby jsi mi všechno vzala, ale nyní..." dlouze vydechl.
"Nemohu tě nenávidět, stejně jako nemohu být tvůj kamarád... protože jsi pro mě mnohem víc... miluji tě... zní to možná hloupě už jenom proto, co jsem ti řekl... že chci být jen otcem pro našeho syna... ale tehdy jsem ti to musel říct, protože jsem se od tebe snažil odpoutat... každý den kdy jsem si na tebe vzpomněl, jsem se snažil si uvědomit, co jsi mi provedla... ale před nějakým časem... už mi to nešlo jako dřív... nechci tě už nikdy vidět trpět... a když jsem tě viděl jak pro mě pláčeš... cítil jsem se tak bezmocný... vždycky jsi byla tak silná a odolná vúči všem a pak... byla jsi zničená kvůli mě... kvůli tomu co se nám přihodilo... a pak jsi za mnou začala chodit a otravovat mě... připomínala ses mi a pak jsem pochopil spoustu dalších věcí... nemohu s tebou žít bez toho aniž bych s tebou byl... jako tvůj kluk, prostě to nedokážu... myslel jsem si, že to zvládnu, ale nejde to... dívám se na tebe a chci být s tebou, rozumíš?" Christine se začaly po tvářích kutálet slzy.
"Ty mě miluješ..." zašeptala trhavě. David se široce usmál.
"Myslím, že už jsi to stejně dávno věděla," mrkl na ni. Christine zavrtěla hlavou a rozklepala se jí brada.
"Doufala jsem, že jsi mě nepřestal mít rád... pracovala jsem prakticky s ničím, když jsem za tebou začala dolézat... Alex mi sice vnucoval svoje teorie, ale já jim nevěřila... jak bych taky mohla? Tolik jsi se změnil," zašeptala.
"Takže už se mnou nechceš být?" Christine zmizela z obličeje veškerá barva.
"Samozřejmě, že chci! Milionkrát! Chci s tebou zestárnout, vychovat Patrika... chci s tebou prožít všechno!" Vyhrkla. David se zasmál a palcemi jí setřel slzy z tváře.
"Dobře, pak navrhuji začít od začátku... ztratili jsme tolik času... už neplač, ano?"
"Mám strach, že se mi to zdá," pronesla roztřeseným hlasem. David zavrtěl hlavou.
"Pak bych tě měl ujistit, že to tak není," mrkl na ni...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 008b

...než si ji přitáhl do náruče a aniž by to jeden z nich tušil...

...se za jejich zády zjevila Daniela, která byla zpočátku vúči jejich vztahu skeptická, především kvůli chování Christine, ale nyní, když viděla dvojici znova šťastnou, musela se usmát. Už dávno věděla, že to nyní Christine myslí s jejím bratrem doopravdy a nedělá si z něj znova blázny. Viděla ji kvůli němu plakat, a proto z nich mohla mít v téhle chvíli radost. Tiše pokývala hlavou, byla hrdá na svého bratra, který dokázal z Christine dostat to nejlepší aniž by to sám chtěl. Byla si jistá, že od této chvíle už budou šťastní, proto se rozhodla jim ponechat soukromí a tiše se vytratila, dřív než mohli vůbec přijít na to, že je viděla.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 008a

"Už mi věříš?" Zeptal se jí, když se od sebe odtrhli. Christine se širokým úsměvem přikývla.
"To jsem rád... dobrou noc," vydechl a otočil se k odchodu.

Christine sledovala jeho vzdalující postavu několik vteřin než si uvědomila, že nechce, aby odešel. Proto se rozeběhla...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 011

...a skočila mu na záda. David zavrávoral a udělal jeden krok směrem do jídelny, než znova nabral ztracenou rovnováhu.

"Co to děláš? Chceš mi zlomit záda?" Zasmál se. Christine ho pevně chytila za ruku.
"Jasně, že ne... ale snad sis nemyslel, že po tom všem co jsi mi řekl tě nechám jen tak odejít..."
"Chris, už je pozdě a oba bychom měli jít spát," snažil se ji ujistit.
"Nemysli, že se mě jen tak zbavíš... klidně se k tobě nalepím tím nejsilnějším lepidlem... klidně..." David ji se smíchem přerušil.
"Christine... to nemyslíš vážně," zvolal aniž by se přestal smát.
"Ale ano!"
"Slez ze mě," odvětil.
"Ani náhodou! Nechci riskovat, že se ráno probudíš a zapomeneš na všechny ty hezké věci, co jsi mi před chvílí řekl... protože to bych už opravdu nepřežila..."
"Ještě stále nemám tak děravou paměť, Chris."
"Prosím, chci být s tebou!" David zavrtěl hlavou.
"Ale já někdy spím i ve strojovně..."
"To je mi fuk! Klidně s tebou budu spát i venku v radiaci, když budeš chtít!" Vyhrkla. David si vzdychl, ale nakonec se jí rozhodl...

...vyhovět.
"Říkal jsi, že někdy spíš ve strojovně... tak proč jsme tady?" Zeptala se ho tiše, zatímco kreslila na jeho hrudník různé obrazce.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 023

"Napadlo mě, že to tady bude pohodlnější," mrkl na ni. Christine mu položila rozevřenou dlaň na hrudník.
"To ano... ale neměli bychom se převléknout? Takhle se ti bude špatně spát," David se zasmál.
"Je mi dobře tak jak jsem..."
"Ale někde v komodě mám pro tebe schované pyžamo, co jsem ti chtěla k něčemu dát... můžeš si ho vzít..."
"Jak dlouho ho tam máš?"
"No... ještě nebyl na světě Patrik... a Alex s Dany byli čerstvě manželé..."
"Stejně by mi nebylo," odvětil klidně.

"Jakto? Ty jsi ztloustl! To se mi snad jenom zdá!" Zachichotala se.
"Ne, zesílily mi ruce... proto mi je spousta oblečení malá."
"Vážně?! Ty máš svaly! To musím vidět! Sundej si to!" Christine mu zatahala za tričko a David jí rychle chytil za ruku ve které svírala látku na jeho hrudníku.
"Chris... na tohle ještě budeme mít čas... teď bych rád o něčem ještě přemýšlel..."
"A o čem?" Zvolala zděšeně.
"O nás dvou."
"Počkej... takže si to chceš zase rozmyslet?" David zavrtěl hlavou.
"Jistě, že ne... ale něco mě napadlo... a nerad bych to zkazil..."
"Co by jsi měl zkazit?" David jí letmo políbil na čelo.
"Teď už spi," zašeptal.

"Jak po mě můžeš chtít, abych spala po tom co jsi mi řekl? Víš, jak dlouho jsem čekala na tuhle chvíli? Víš jak dlouho..." k dalším slovům ji nepustil, protože ji rychle políbil na rty.
"Přestaň myslet na hlouposti... potřebuji jenom něco dořešit a pak... budeme prostě jen spolu, to ti slibuji, ano?" Christine neochotně přikývla.
"Dobře, pokusím se být trpělivá..." zašeptala a přimkla se pevněji k jeho hrudníku.
"A ne že někam půjdeš..."
"Takže nesmím ani na záchod?"
"Ale ano... donesu ti kyblík," zabručela do jeho trička.
"Ty jsi na mě hodná," pronesl se smíchem.
"Slib mi, že mě neopustíš..."
"Jsme v bunkru... něco takového ani není možné..."
"Ty by sis jistě způsob našel..." David jí pročísl vlasy.
"Nesmysl... teď už spi," pronesl tiše než Christine zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 373

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty03/03/19, 06:09 am

Neee proc to Davidovi delas Vysmátý kdybych se na tenhle dil koukala v televizi, tak bych celou dobu nadavala na obrazovku a hazela po ni popcornem Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty03/03/19, 07:57 am

Super! Jsem ráda, že jsou zase spolu Úsměv *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty03/03/19, 08:22 pm

Krásné usmíření a sympaticky diskrétní Daniela Mrkající *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty04/03/19, 06:48 pm

Parádní díl. :) Jsem ráda, že jsou zase spolu, snad se Christine ponaučila! :)
Jinak z toho Davidova přemýšlení jsem napjatá. Že by žádost o ruku? Zmatený Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty06/03/19, 12:59 pm

Jsou to miláčci Láska Láska  Jen z toho Davidova "něco potřebuju dořešit" mám obavy. Taky bych si přála žádost o ruku, ale bojím se, aby nechystal nějaké překvapení s tím pekelným strojem, a nezmizel (nechtěně) i on Aha Tytyty

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty11/03/19, 08:14 pm

Moc všem děkuji za milé komentáře Červenám se

soarko, když oni dva k sobě prostě patří Vysmátý

Jinak někdo z vás má možná částečně pravdu, ale nebudu nic dopředu prozrazovat Píšu

02x22

Později brzy ráno vyhledala Daniela svého manžela...

"Představ si koho jsem včera viděla!" Vyhrkla nadšeně. Alex se jízlivě usmál.
"No předpokládám, že buď některé z dětí něbo naše úžasné sourozence... není to tak těžké na uhádnutí Dany," zamumlal nezaujatě.

"Viděla jsem Christine a mého bratra... jsou zase spolu," sdělila mu nadšeně.
"Já to věděl!" Zvolal.
"A pak, že se nedají zase do kupy! A to mi Chris nevěřila! Jsem si jistý, že mu dala pořádně zabrat, aby od něj získala co chce," uchechtl se.
"Alexi..."

"Co je? Všichni přeci víme, že moje sestra není žádná jemná osoba! Je to pěkná potvora a to se Davidovi líbí víc, než ta její šílená ubrečená verze," odvětil otráveně.
"Christine se změnila... vím, že má mého bratra ráda."
"Taky jsem neřekl, že s ním je jen tak, Dany, ale povahu má pořád stejnou... teď mě jen napadá... když už nebudeme mít starosti se sourozenci a děti jsou větší... mohli bychom myslet trochu na sebe," zavrněl. Daniela se zasmála.
"Co mi tím chceš říct?"
"Co kdybychom si pořídili malého chlapečka," zašeptal. Daniela se zarazila.

"Alexi, o tomhle jsme už přeci mluvili... a můj názor se nezměnil... to že máme Belinku je náhoda... já nechci přivézt na tenhle pokřivený a zničený svět další děti... už takhle si dělám starosti, co bude s naší malou... jaká budoucnost ji asi čeká... bude žít sama se svým bratrancem... a jednou zůstane úplně sama," pronesla nepřítomně. Alex se zamračil.

"Pak bychom jí měli pořídit sourozence!" Vyhrkl rozhořčeně.
"A co to změní? Jednou zůstanou sami... s námi už všechno končí Alexi... už nebudou žádné další děti... měl by ses s tím smířit... lidstvo vymře, ať už budeme mít další tři děti nebo ne... a nepřipadá v úvahu, abychom popřeli všechna pravidla a přiměli naše děti..." Alex ji rychle zarazil.
"Ani to nevyslovuj! Věř mi, že bych musel Patrika roztrhnout jako hada kdyby se o něco pokusil! Vždyť by mohli být sourozenci!" Daniela zavrtěla unaveně hlavou.
"Belinka nikdy nepozná lásku... nikdy nebude máma... celý svůj život stráví tady a podobně jako Patrik bude jen čekat na smrt... tohle není budoucnost jakou bych si pro ni přála... pro ni ani Patrika... ani jeden si to nezaslouží... proto se mě už nesnaž dál přesvědčovat, Alexi... už takhle budu jednou umírat s vědomím, že je tady nechám samotné... promiň..." vydechla tiše. V jejích očích se zaleskly slzy. Alex zhluboka vydechl a pohladil ji po tváři.
"Nechci aby jsi byla smutná... ale zároveň nechci přijít o možnost mít s tebou další krásné děti!"
"Vím, že mě nechápeš... věř mi, že bych pro tebe udělala cokoliv... kdybychom nežili zde, pořídila bych si s tebou třeba milion dětí... jezdili bychom na výlety... objevovali svět a dělali takové obyčejné věci jako zavírali okna před bouřkou... kdo ví jaké to je, když nebe protne blesk... víš, někdy se cítím neúplná... jsme tady zavření a o venkovním světě nevíme skoro nic... někdy závidím rodičům, že mohli vidět oblohu, ptáky a cítili na svých ramenou déšť... vždy si pak vzpomenu na tetu Caroline... vždy dokázala tak barvitě vyprávět o přírodě... neuplyne ani minuta kdy bych nechtěla vidět naši malou si hrát venku na písku... vidět ji chytat motýly... chtěla bych ji vidět poprvé zamilovanou... chtěla bych ji jednou naučit řídit tu podivnou věc... jak jí to říkali naši? Už vím... auto... jsme jako skleníkové květiny, Alexi. Natahujeme svoje hlavy jako ony... k umělému světlu, které stvořil můj táta... vždy se pak ptám, jak dlouho to vydrží? Jsou ti lidé venku opravdu tak šílení? A je tam vůbec někdo?" Alex zavrtěl hlavou.

"Příliš o všem přemýšlíš, moje krásná černovlásko. Nemůžeme takto uvažovat... David říká, že tam venku není bezpečno a tím to končí..."
"Pak víš, že svůj názor nezměním... kdyby existovala jen malá možnost... jen drobná naděje, že naše děti nečeká jen prázdná budoucnost zde... pak bych možná..."
"A co ta šílená věc?"
"Myslíš ten stroj, který nám ukradl rodiče? Nevěříš mu o moc víc než já..."
"David je jiného názoru... a věřím mu... myslím, že se mu tu věc podaří opravit a naše děti dostanou možnost prožít svůj život jinak, ty moje krásná pesimistko," zašeptal. Možná by někoho mohlo podobné označení urazit, ale Daniela znala Alexe dost dobře na to, aby věděla jak to myslel.
"Nevěříš mému bratrovi," usmála se na něj smutně.
"Pak mu začnu věřit... když mohl můj táta věřit tvému... který stále někde něco kutil a mezitím sestavil teleport z lepící pásky a pár kusů palet... neříká se mi to snadno, ale myslím, že tvůj táta byl geniální... a v jednom jeho dokonalém vynálezu žijeme už spoustu let... proto se musíme naučit věřit jeho poslednímu výtvoru, ať už to pro nás bude znamenat cokoliv," vydechl a chytil ji za ramena.
"I kdyby nás to mělo zabít jako jeho samotného," pronesla tiše.
"S tím se musí počítat, ale snaž se to vidět z jiného úhlu... vzpomeň si na všechny ty knihy co tady máme... ty příběhy... někdy musí někdo zemřít, aby dal ostatním větší šanci na život." Daniela zalapala po dechu. Nikdy by nečekala, že uslyší svého lehkovážného a výbušného muže takto mluvit.
"Opravdu chceš vsadit svůj život za věc, která nám sebrala rodiče?" Zvedla k němu vyděšené oči.
"Svůj život bych dal jedině tobě, Dany... ale část své důvěry... rozhodl jsem se, že ji svěřím Davidovi..."
"Nemáš ho rád..."
"To není pravda... promluvím s ním... a my pak budeme pokračovat v našem rozhovoru... ale až se upokojíš a nebudeš myslet na hlouposti..."

Za několik hodin se v jiném pokoji otevřely dvě šedivé oči. Christine se cítila neuvěřitelně šťastná. Před očima se jí jako zrychlený film přehrály události minulého dne... David ji miloval... byla si jistá, že se jí to nezdálo... byla si jistá... až pak natáhla ruce přes celou postel a uvědomila si, že je v pokoji sama. Zmateně se rozhlédla a posadila se.
"Davide?" Zvolala klidným tónem. Odpovědí jí bylo ticho. A místo vedle ní se zdálo být studené a prázdné. Skoro to vypadalo jako kdyby tam nikdy nebyl... Zoufale se postavila. Slíbil jí, že zůstane... že neodejde... Honilo se jí hlavou, ale rozhodla se být klidná... možná šel na záchod... možná jí chystá snídani... možná... zavrtěla hlavou a nasadila úsměv. Nevyváděj, Christine... napomenula se ve své mysli...

"Davide!" Zavolala do chodby. Jenže bunkr byl nezvykle tichý... Kolik jen mohlo být hodin? Ptala se sama sebe a rozhodla se jít na průzkum.

V zahradě narazila na Danielu, která zalévala květiny.
"Dany!" Oslovila ji. Daniela se ohlédla a věnovala jí úsměv.

"Neviděla jsi někde Davida?" Zeptala se jí bez obalu.
"Ještě jsem ho dneska neviděla... copak to nebyl s tebou? Většinou se od tebe nehnul ani na krok," mrkla na ni.
"To bylo dříve, ale teď... je jiný Dany... ale přesto je úžasný, krásný, milý, dokonalý..." zasnila se a zasmála se nad vlastním tokem myšlenek.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 023

"Jsem moc ráda, že jste si to oba vyjasnili... teď už budete moci být šťastní oba."
"Takže už se na mě nezlobíš?"
"Myslím, že se na tebe nezlobím dávno," pousmála se.
"Dany, jsi opravdu ta nejbáječnější osoba tady... tedy hned po tvém bratrovi... ale kam jen mohl jít..." zašeptala nepřítomně.
"Víš jaký je... určitě někde něco kutí... nemusíš si o něj dělat starosti," mrkla na ni. Christine jí věnovala lehký úsměv. Chtěla jí věřit... ale přesto se nemohla zbavit tíživého pocitu na svých prsou.

Zhruba o hodinu později se naše trojice setkala v jídelně...

"Alexi... neviděl jsi Davida?" Zeptala se svého bratra Christine. Alex na ni pohlédl a jednou rukou si urovnal zbloudilý pramen co mu spadl do očí.
"Jo..." vydechl s plnými ústy.
"Kde?!" Vyhrkla.
"Tady v bunkru přeci..." odpověděl jí unaveně.
"Ale kde?! A v kolik?!"
"Nevím kolik bylo hodin... táhl nějakou velkou bednu kdo ví kam... nezapomeň, že je to génius a zná tenhle bunkr líp než nás všechny dohromady..."
"Ale...?!" Zvolala a zadrhla se v půli věty. Její nervy začaly pomalu utíkat do neznámých výšin... před očima se znova viděla... osamocená... znova pocítila to prázdno a po tvářích se jí začaly kutálet slzy.
"Zatraceně... co je to s vámi se všemi... to je mezinárodní den krámů? Nebo proč jste obě přecitlivělé? David se určitě nevypařil, tak přestaň brečet a uklidni se..."
"Ale on... on..." zavzlykala. Daniela si ho zle změřila.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 026

"Můžeš mi vysvětlit proč jsi citlivý jako šíp v zadku?" Alex protočil panenkami.
"Přeci se nebudeme hádat... a Chris... jak je to dlouho co jsi ho neviděla?"
"Asi hodina..."
"Pak nevím proč jsi tak rozrušená... jistě si někde hraje na mudrce a opraváře... a až skončí, vrátí se k tobě... a pokud by to neudělal... už jsem ti přeci jednou slíbil, že ti ho přivedu i kdybych ho měl vyhrabat z horoucího pekla, ano? Ale dřív jak za 24 hodin to po mě nechtěj... připadal bych si jako pořádný pitomec, kdybych ho po hodině pohřešování naháněl jako štvanou zvěř..."
"Ale co když... co když se rozhodl... ten stroj," vydechla mezi jednotlivými vzlyky.
"Myslíš jako že by se rozhodl odejít bez toho aniž by se pokusil dohnat všechen ten zracený čas? Protože pokud se nemýlím, tak jste spolu zatím opravdu chodili asi týden... David je chlap... a to ještě nemluvím o tom, že nevím jak..." Christine ho přerušila.
"Ale... já... bojím se..." vykoktala. Daniela jí věnovala soucitný pohled.
"Alex má určitě pravdu... přeci by tě neopustil teď, když jste se k sobě vrátili..."
"Jenže vy ho neznáte jako já! Je tak strašně hodný a nesobecký... nikdy nemyslí na sebe... on... určitě udělal nějakou pitomost!" Vyhrkla než s pláčem utekla z jídelny. Alex s Danielou si vyměnily pohledy.
"Mám toho už dost! Jdu ho hledat hned!" Zvolal Alex a rázně se zvedl ze svého místa. Daniela ho však rychle chytila za paži.
"Buď opatrný," zašeptala. Alex jí věnoval jeden ze svých oslnivých úsměvů.
"Jsem opatrnost sama, černovlásko moje zlatá... a nezapomeň, že mám s námi pořád velké plány," mrkl na ni než odkráčel z místnosti.

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty11/03/19, 09:02 pm

To jsou zase hlášky k popukání - prý "mezinárodní den krámů" Vysmátý Vysmátý A doufám, že David opravdu nespáchal nějakou blbinu s tím strojem času, chyběl by mi (a myslím, že nejenom mně) Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down

Lucisab a její postapokalyptický svět
Strana 13 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: