Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1071

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty12/03/19, 03:35 am

Krásný díl, už se mi po příběhu stýskalo Úsměv díky, žes ho přidala Úsměv akorát se bojím o Davida. Ať už je, kde je, doufám, že to dobře dopadne, že se najde Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 895

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty12/03/19, 02:12 pm

Oujééé, pořád doufám, že vymýšlí dokonalou žádost o ruku, ale bojííííím sééééé!!!!! Šokovaný Šílený

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 589

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty12/03/19, 08:58 pm

Teda, z toho jsem nějaká nesvá. Doufám, stejně jako Fidgety, že plánuje romatickou žádost o ruku a snad nezmizel pomocí teleportu, někam do neznáma. Aha

Jinak moc hezké počtení. Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1189

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty17/03/19, 07:17 pm

Díky holky Pro Tebe no David je jedno velké překvapení Mrkající ale nebojte, dlouho už vás napínat nebudu Mrkající

02x23

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 001

Uběhlo několik dalších hodin, co nebylo po Davidovi ani památky a Christine se cítila prázdná. Moc dobře věděla jaký David byl a jeho touha po tom opravit ten stroj byla velká. Nyní už to snad ani nedělal pro rodiče... teď na něm pracoval kvůli dětem... kvůli Daniele... protože moc dobře věděl o jejím strachu o budoucnost dětí... kvůli Alexovi... možná proto aby mu dokázal, že není jen hloupý vědátor... kvůli ní... aby jí ujistil, že je schopen dělat velké věci jako jeho táta... kvůli sobě... aby očistil jméno svého táty a dokázal tím, že ten stroj není tak nebezpečný, jak se na první pohled může zdát... Jenže Christine nic z toho nechtěla... toužila jen po tom, aby se objevil... aby věděla, že se neteleportoval někam napříč časem a místem. Nechtěla po něm žádná hrdinství... chtěla jeho, i když by za celý svůj život nic nedokázal. Z jejího hrdla vyšel další vzlyk. Byla tak sama... bunkr byl nezvykle tichý a nad ní jen občas zabzučela zářivka. Až pak zaslechla z chodby smích. Pomalu zvedla hlavu. Patrik... její malý chlapeček... skoro by na něj zapomněla... a kdyby David skutečně udělal hloupost... byl by i její jedinou spojitostí s ním... byl mu tak podobný, ať už očima nebo pihami, které se začaly objevovat na jeho drobné tvářičce. Utřela si slzy a rozhodla se za ním jít... tolik ho chtěla obejmout a cítit, že není sama, že nějaká drobná část Davida s ní nadále je... trhavě se postavila a vstoupila do chodby...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 003

...v ten okamžik jí spadlo srdce až na podlahu. David seděl u jejich syna a lechtal ho svými dlouhými prsty tak, až Patrik pomalu nemohl popadnout dech smíchy. Pootevřela ústa a zase je zavřela. Zdálo se jí to? Byl opravdu tady?
"Davide?" Oslovila třesoucím hlasem ten přízrak. David se postavil a věnoval jí široký úsměv.
"Chris..." zašeptal a v jeho tváři se objevila starost, když si všiml jejích zarudlých očí.
"Co se ti to..." Christine ho nenechala domluvit. Její zdrcený výraz se okamžitě změnil v hněv.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 004

Divoce k němu vykročila a začala ho mlátit zaťatými pěstmi do hrudníku.
"Ty pitomče, mizero, idiote! Jak ses mohl takhle vypařit! To jsi mi nemohl dát vědět?! Jak jsi mě mohl nechat samotnou! Vůbec ti na mě nezáleží! Klidně si odejdeš a pak si myslíš, že bude vše v pořádku?! Kdybych mohla tak bych ti zakroutila krkem! A pak bych tě zase oživila, aby tě mohla nakopat, ty pitomečku!" Křičela hystericky a neúnavně ho bila do hrudníku. David zlehka uchopil její paže, aby jí zabránil v dalším výpadu proti němu.
"Christine, co se to s tebou děje?" Zeptal se jí klidně. Christine k němu zvedla vzteky rudý obličej a pokusila se mu vytrhnout.
"Jak se mě můžeš tak hloupě ptát?! Celý den se o tebe bojím! Myslela jsem, že jsi... jsi... ten příšerný stroj... a já..." zavrtěla hlavou. Vypadalo to jako kdyby jí došly síly i vztek. Sklopila hlavu a vydala ze sebe přidušený vzlyk.
"Chris?" Povolil svoje sevření a Christine se mu divoce vrhla do náruče, div ho nesrazila na zem.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 007

"Slib mi, že mi to už nikdy neuděláš!" Zvolala mezi pláčem. David jí pevně sevřel.
"Slíbím ti cokoliv budeš chtít," ujistil ji. Christine se od něj odklonila.
"Opravdu? Už mi vždycky povíš, když někam půjdeš na delší dobu?" David jí pohladil po tváři a přikývl.
"Od této chvíle budeš vědět o každém mém kroku," pronesl tiše zatímco jí setřel z tváře slzu.
"Tolik jsem se bála, že jsi pryč... že už tě neuvidím," zamumlala.
"Ale teď jsem tady," zašeptal jejím směrem než si ji přitáhl k sobě blíž...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 011

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 012

"Už jsi klidnější?" Zeptal se jí po chvíli.
"Kde jsi vlastně byl?" Zašeptala.
"Ve strojovně," mrkl na ni než od sebe odstoupili...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 016

...a Christine si ho změřila.
"Byl jsi ve strojovně takhle oblečený? Chci říct vždycky jsi úžasný, ale teď... vypadáš..." zarděla se. David se zasmál.
"Košili i vestu jsem si půjčil od táty... zjistil jsem, že mi většina lepšího oblečení je malá... a taky jsem ani moc hezčího oblečení neměl... nikdy jsem si to neuvědomil, ale asi trávím většinu času jen v obyčejném tričku," zavrtěl hlavou.
"Mě se líbíš i tak... a to jsi tak moc cvičil?" Vydechla nesměle.
"Měl jsem zkrátka víc času na zvedání těžkých věcí... čistilo mi to hlavu..."
"Ode mě?"
"Ano," vydechl popravdě. Christine smutně přikývla.
"Teď jsi s tím už nelam hlavu, ano? Víš celou noc jsem přemýšlel... jak udělat tuhle chvíli tak jak by měla být..." Christine divoce zamrkala očima.
"Co mi tím chceš říct?" David začal z vnitřní strany vesty vytahovat několik hustě popsaných papírků.
"Celé ráno jsem studoval z tvých oblíbených knih, jak bych to měl udělat... a bylo to náročné... stále nechápu, jak se s takovými texty dokážeš zabavit na delší dobu... ale pár zajímavých nápadů jsem našel... bohužel však většina těch věcí zde nejde udělat... nejsem schopen tě vzít do drahé restaurace ani na vyhlídku..." to poslední spíš vypadalo, že říká sám sobě. Christine na něj vykulila oči. Její intuice jí nabídla jednu možnost, ale nebyla si jistá. David zavrtěl hlavou.
"Proto jsem se rozhodl, že to udělám z větší části po svém... prostě se nedokážu proměnit v jednoho z tvých oblíbených hrdinů... doufám, že..." znova zavrtěla hlavou a pročísl si vlasy. Pak se na ni usmál, uklidil lístky zpět do vesty, uchopil její levou dlaň do své a pomalu před ní poklekl.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 020

"Ty..." vydechla než se jí hlas zadrhl v hrdle.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 022

"Christine, nejsem dokonalý a nikdy jsem nebyl. Když jsem byl mladší, tak jsem celé dny snil o tom, jak budeme jednou spolu. Bylo to jednoduché o nás takto uvažovat, ačkoliv jsme byli jen přátelé. A později... nebudu se vracet k tomu co se stalo, protože to už nemá význam a slíbili jsme si, že začneme od začátku... a možná, že právě tahle věc by pro nás mohla být tím správným počátkem..." druhou rukou odněkud vytáhl prsten.
"Christine, ztratili jsme spoustu času... možná až příliš... a po tom co se stalo našim rodičům, jsem si uvědomil, jak může být lidský život nepředvídatelný. A nyní když se na tebe dívám mě napadá jen jediná věc... chci být pořád s tebou a nepřijít ani o jediný tvůj nádech. Můžeme se spolu hádat, milovat se, vychovávat našeho syna a starat se o jeho budocnost... ale chci to s tebou prožívat všechno jako... tvůj manžel. Vím, že v našem případě to nemá příliš význam a slova, která si později řekneme budou jen vyřčena do tmy... vlastně do umělého světla vytvořeného generátorem, ukrytým několik metrů pod zemí... vím, že jsme spolu moc dlouho nechodili... ale i tak... chtěla by sis mě vzít?" Christine několikrát zamrkala. Měla pocit, že se jí to jen zdá.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 021

"Postav se prosím," zašeptala s úsměvem. David se zatvářil zmateně, ale vyhověl ji.
"Vím, že je to narychlo... a že jsem jako slon v porcelánu... ale slibuji ti, že..." další slova nebyl schopen vyslovit, protože mu Christine padla do náruče.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 023

Po chvíli se od něj odklonila.
"Takže to je ano nebo ne?" Vyhrkl zmateně.
"Samozřejmě, že ano, hlupáčku! Chci ten prsten i tebe!" Davidovi zrudl obličej a rozesmál se. Natáhl k ní paži s prstenem a pomalu jí ho nasadil na správný prst.
"Omlouvám se, že neumím mluvit jako tvoji hrdinové z těch knih... ale..." Christine mu padla kolem krku.
"Ale ty jsi můj osobní hrdina, proto se jim nemůžeš podobat, jsi můj David. A neomlouvej se za to co jsi mi řekl, protože to bylo to nejkrásnější co jsem kdy slyšela! Miluji tě!" Začala jeho obličej zasypávat drobnými polibky až se začal David znova smát.
"Nechtěl jsem tě zklamat..."
"Zklamal by jsi mě jedině tím, kdyby jsi se obětoval v rámci vědy," mrkla na něj a opřela se zády o jeho hrudník. David pevně omotal paže kolem jejího pasu a Christine pozvedla paži s prstenem před sebe.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 028

"Je tak krásný... jak jsi ho udělal?"
"Dole ve strojovně je malý návod... ve venkovním světě by to bylo nic moc, ale tady... je to směsice kovů a..." Christine ho rychle přerušila.
"Ať už je to z čehokoli, miluji ten prsten stejně jako tebe," ujistila ho. David se pousmál.
"Chris... a nechtěla by jsi potom večer se mnou... oslavovat? Vím, že za chvíli bude mít narozeniny Belinka, ale potom... mohli bychom mít čas jen pro sebe," zašeptal jí do ucha.
"Ty mi musíš číst myšlenky... udělám pro tebe příjemnou večeři i s krocanem a vínem... ostatní budou mít pro nás jistě pochopení a nebudou otravovat..." pomalu se k němu otočila čelem.
"Už se těším až tě uvidím jako nevěstu," zašeptal s růžovými tvářemi.
"A já se těším na všechny ty chvíle co nás spolu čekají... máme před spoustu let," zašeptala zasněně.
"Máme spoustu času," ujistil ji s úsměvem než se k sobě znova sklonili...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 025
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1210

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty17/03/19, 08:14 pm

Uff, to se mi ulevilo ... Krásné vyznání lásky *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty17/03/19, 08:19 pm

Tančící Jupííí  Jéé, mě se tak ulevilo... Nádherná žádost o ruku, a to vyznání bylo zase tak krásné a dojemné Plačící Láska

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty17/03/19, 08:33 pm

Jsem ráda, že máte radost Červenám se popravdě ani já jsem mu to nemohla udělat Červenám se možností jsem měla hodně... a možná by jeho "oběť" víc zdramatizovala příběh, ale... prostě bych to nedokázala Červenám se myslím, že si toho už s Christine prožili hodně... Aha

Davida jsem si oblíbila a jednou se mi bude hodně špatně dívat na jeho odchod Plačící sice Patrik je mu hodně fyzicky podobný, ale povahu... bude mít malinko odlišnou... no nebudu zatím předbíhat Píšu ale pokračování už se mi začíná pěkně budovat v hlavě, spolu s charaktery všech postav včetně potomků druhé generace... a musím říct, že tam nějaká dramata budou také... přeci jen na řadu přijdou mimozemšťané Píšu tak snad vás to bude dál bavit Píšu
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty17/03/19, 08:46 pm

To víš, že nás, čtenářky, Tvůj příběh baví, a na ty mimozemšťany jsem moc zvědavá Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty18/03/19, 06:36 am

Nádhera! Moc jsem se o Davida bála a jsem ráda, že je zase tady a dokonce chudák musel studovat červenou knihovnu, aby ta žádost o ruku byla podle představ Christine (v rámci možností) Vysmátý
Líbí se mi, jak se v tomhle díle mísí smutek s velikou radostí a vtipem (když ho mlátila) Chichichi
Strašně se těším na další vývoj, jen mě překvapilo, že se už Alex s Danielou blíží důchodovému věku! To snad ani není možné, nedávno teprve dospěli. Všichni pořád působí tak mladě. Ale stejné to bylo i s předchozí generací a ty jsi tak perfektní spisovatelka, že jsem se s touto generací hned sžila a měla jsem je ráda. Určitě to tak bude i u další Mrkající hrozně se těším na další díly.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty24/03/19, 05:47 pm

Moc děkuji holky za tak krásné komentáře Pro Tebe moc si toho vážím Pro Tebe

Jinak Hello, neboj tentokrát se pokusím je víc "zestařit", aby bylo vidět že jsou starší Mrkající

Jinak včera mi málem David podpálil bunkr a Christine později jeho záměr uskutečnila, takže hořelo doopravdy Vysmátý a to už jsem si říkala, že až budu psát zase shrnutí za generaci, že tam budou mít málo katastrof Vysmátý abych se náhodou ještě nedivila Vysmátý

A taky už pomalu začínám přemýšlet jakého věku se cca dožijí jako důchodci... (a samozřejmě se už strašně moc těším na první duchy Sakra Vysmátý ) podle toho jaké mám zkušenosti s rodokmenovou rodinkou, tak vyššího věku se vždy dožívají dámy (umírají mi cca mezi 68-85 dny) zatímco muži jsou na tom o dost hůř (cca 65-80) Smutný z toho většina mužů se dožívá v průměru 75 dní... někde na netu jsem četla, že to mají určené podle toho, jak moc šťastní byli v průběhu života Aha je pravda, že nejméně je spokojená Christine (pořád chce věci co ji nemůžu splnit... nové hudební nástroje... práci..), takže by to odpovídalo, že půjde pryč dřív než David... ale uvidíme Smutný je ale fakt, že když je vychovám od narození, tak se většinou vždy dožijí vyššího věku než když si je vyrobím v CAS jako dospěláky a dovedu je k seniorům... Aha necháme se překvapit, ale netěším se na setkání se smrťákem Nene

02x24

Hned na začátku večera došlo k jedné významné události...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 002

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 004

...a tak mi Anabela vyrostla Jupííí

Tady už je po úpravě Úsměv přijde mi, že je kopií Christine Aha

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 008

Později došlo i na oslavu našeho šťastného páru...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 009

"Na nás! Na to, že už jsme spolu a nic nás nerozdělí!" Pronesl s úsměvem David. Společně tak jedli a pili...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 013

...a nutno podotknout, že jejich oslava probíhala víc než dobře...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 016

...dokonce došlo i na trénování tance...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 017

...až se nakonec večer setkal s nocí a tak bylo na čase se přesunout...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 027

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 026

"A kdy se vůbec vezmeme?" Zeptala se ho do ticha Christine.
"Co nejdřív, už se nemůžu dočkat, až budeš moje manželka," zašeptal.
"Už mám i vybrané šaty... poprosila jsem tvoji sestru... byla trochu vyděšená, když viděla můj návrh, ale potom řekla, že to zvládne," uchechtla se.
"Proč? Copak to jsou tvé šaty, tak obrovské nebo snad něco jiného?" Vykulil na ni nechápavě oči.
"Kdepak hlupáčku... nic ti neřeknu, víš že to nosí smůlu?"
"Ne... proč by mělo? A navíc... venku je apokalypsa, co by se ještě mohlo stát?" Christine se zamračila a zlehka ho bouchla do ramene.
"Ani to nevyslovuj nahlas... mohlo by se třeba... mohl by jsi mě přestat mít rád... nebo by tenhle bunkr mohl přestal fungovat... neštěstí si vždycky najde cestu, jak se projevit..." zesmutněla. David ji zlehka uchopil za bradu.
"Netrap se a nemysli na nic zlého, ano? Nezapomeň, že oslavujeme," mrkl na ni.
"Já vím... ale vždy si vzpomenu na rodiče... myslíš, že ten přesun přežili? Nebo je ten stroj usmažil? Nebo zemřeli mezi horou mutantů tam venku?" Zamumlala zatímco si hrála s jeho knoflíkem na vestě.
"Chris... jsem si jistý, že ten přesun zvládli... ale nemohu ti říct, kam se teleportovali... ten stroj neměl záznam z cest... nevím proč... teď už jsem to zdokonalil, takže by měl zaznamenávat v budoucnu souřadnice, kam se daný člověk vydá..."
"Počkej... ty jsi ten stroj už opravil?!" Vyhrkla. David se zasmál.
"Ne, ale už jsem blízko... podařilo se mi pochopit jádro toho stroje... měl jsem to pořád před očima... ty látky se vážou k sobě... je to..." David dál mluvil a Christine měla pocit, že se jí proti její vůli pomalu ale jistě, začínají zavírat oči.
"Davide... je to vážně zajímavé, ale nerozumím ti ani slovo," zamumlala později otráveně. Davidovi zrůžověly tváře.
"Promiň, já... vím, že mi nerozumíš... ale byl jsem tak nadšený... já..."
"Neomlouvej se, nemáš proč! Klidně mi o tom vyprávěj, ale nemohu ti k tomu nic říct... jediné co jsem pochopila je to, že máme naději, že ten strašný krám opravíš," pokrčila rameny.
"Není to krám... je to teleport... ve skutečnosti je to hodně vzácné zařízení... víš, že v tátově světě ta věc existovala jen v knihách? Ale táta ji dokázal stvořit jen z věcí, které měl tady k dispozici... byl opravdu jedinečný," zašeptal smutně. Christine mu věnovala úsměv.
"Ty jsi stejně chytrý jako on, možná ještě lepší... jsem si jistá, že by na tebe byl pyšný," mrkla na něj.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 029

"Víš, že jsi úžasná?"
"Samozřejmě, protože kdybych nebyla, tak se mnou ani nejsi," pronesla hrdě. David zrudl až ke kořínkům vlasů než se nervózně rozesmál.
"Tvůj otec přeci říkal, že každý muž by měl být šťastný jen za jednu minutu s tebou... aspoň jsi mi to vždy říkala... to spíš já bych měl být rád, že se mnou jsi... protože kdybychom byli v normálním světě, jistě by jsi o mě ani nezavadila pohledem..."
"A na to jsi přišel jak? Můj táta to opravdu říkával, ale dnes vím, že je to jinak... viděl jsi se někdy v zrcadle? Porovnával jsi svůj obličej s těmi muži s těch starých časopisů co tady máme?" David se znova rozesmál.
"Proč bych měl?"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 030

"Protože jsi úplně jiný než oni... všichni jsou jak přes kopírák, ale ty... jsi krásný, pihovatý a máš zlaté srdce... vždy si říkám, když čtu ty staré rozhovory s celebritami, jak museli být povrchní... myslím, že by jednou nastala chvíle kdy bych věděla, jak skvělý jsi, věř mi... protože vím, že ty by jsi mě nikdy nezradil... tamti střídali holky jak ponožky, ale ty... trpělivě jsi čekal až dostanu rozum... a pak jsem ti ublížila a přišla jsem o tebe... a to mě donutilo se vzbudit dřív... věř mi, že bych to pochopila i v běžném světě," David zavrtěl hlavou.
"Ty mi nevěříš?"
"Věřím všemu co řekneš, Chris... ale myslím, že nemá cenu o tomhle mluvit..." Christine zjihly oči, když řekl, že jí věří. Rychle mu vtiskla polibek na tvář.
"Za co to bylo?"
"Za to, že mi věříš... a byla bych ráda, kdyby jsi jednou pochopil, jak skvělý jsi a jaké mám já naopak štěstí," vydechla se vztyčeným prstem. David ji zlehka uchopil nataženou ruku a políbil ji na špičku prstu.
"Nepotřebuji se v tom ujišťovat... jsem takový jaký jsem... nejsem žádný princ z pohádky, Chris. Jsem jen muž co má rád vědu a stroje... a taky jsem muž co tě miluje," zašeptal.
"Ale pro mě jsi princ z pohádky! Chtěla bych aby sis uvědomil...!" Ani to nestačila doříct, když ji David začal lechtat. Christine se začala smát a pokoušela se bránit jeho pažím.
"Ahh... nech mě!" Smála se.
"Nechám tě, když přestaneš říkat ty hlouposti," zvolal s úsměvem.
"Dobře!" David dal od ní ruce pryč a Christine se ho chytila kolem ramen.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 033

"Jsem moc ráda, že jsi nám dal druhou šanci..."
"Taky jsem rád... bylo to, to nejlepší rozhodnutí jaké jsem kdy udělal," zašeptal, než se k ní naklonil...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 035

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 038

...a co se dělo dál nemusím ani popisovat Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty24/03/19, 08:17 pm

Krásný díl Úsměv jsem ráda, že je vše, jak má být Úsměv A David je opravdu výjimečný. Kdo by řekl, že se ti dva dají dohromady po tom Davidově dětství, které si vyloženě protrpěl s Christine. Ale moc se mi líbil celý ten vývoj až k tomuhle okamžiku. Hlavně ať ta pohádka vydrží co nejdýl Úsměv
Už se těším, až se Davidovi podaří úplně rozlousknout záhadu teleportu. Julián působil za svého života v bunkru tak nenápadně (i když příjemně) a přitom to byl takový génius. Úsměv Kdo ví, jak bude vypadat ten mimozemský svět, těším se na to.
Anabela je hezká, vidím v ní dost rysů Mathiase.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty24/03/19, 08:38 pm

Anabelka krásně vyrostla *BRAVO* A David s Christine si si konečně spolu krásně užívají života dle možností, které jim bunkr skýtá Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty31/03/19, 07:36 pm

Díky holky Pro Tebe Julián byl opravdu hodně chytrý, ale platilo u něj pravidlo jako u všech géniusů... člověk ani nevěděl, že tam jsou, ale později se jeden nestačil divit nad tím co dokázali stvořit Úsměv jinak u dětí se mi líbí, jak každý jde do jedné větve z původní čtveřice (Belinka je celý Mathias a Patrik bude zase celý Julián, i když tam se bude víc podobat Davidovi Úsměv ) už se moc těším na jejich vzhled jako dospěláků Úsměv jsem zvědavá jaké děti budou mít s mimozemšťany a jestli i nadále zůstanou dominantní geny našich zakládajících pánů Úsměv

02x25

Bunkr se brzy dostal do běžných kolejí...

...dámy se začaly společně starat o zahradu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 008

...a u Belinky se začalo projevovat hudební nadání. Bohužel však jen u hudebních nástrojů... její zpěv se totiž ukázal být víceméně... nervy drásající...

A konečně došlo i na další narozeniny!

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 009

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 014

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 018

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 019

A Patrik vyrostl přesně jak jsem čekala Vysmátý je kopií svého otce Mrkající

Jinak si chudák ani nemohl ochutnat dort... možná za to může i hluboká vášeň Davida ke všemu sladkému Vysmátý ...

...protože se Alex z ničeho nic rozhodl hodit dort do popelnice Vysmátý (příště ho musím víc hlídat) asi chce dbát na zdraví a kila ostatních... nebo se prostě nemůže dívat na to, že bude pravděpodobně Patrik stejný mlsal jako David Vysmátý

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 024

Ten skelný pohled...

...Patrik to naštěstí bral sportovně Mrkající

A tady už je po úpravě Úsměv zkusila jsem mu dát vlasy, které jsem ve hře sušila už hodně dlouho, ale nejsem si jistá, jak dlouho mu je nechám Aha přijde mi, že mu to předtím slušelo víc Aha

Později po všech výtkách i smutných pohledech na zničený dort v kompostovači se všichni odebrali do postelí...

"Co by sis přál k narozeninám?" Zeptala se ho Daniela. Alex se pousmál.
"Narozeniny mám až za šíleně dlouhou dobu, Dany. To nevidíš jak jsem pořád stejně krásný?"
"Ty víš, že to nebude dlouho trvat... a já... chtěla bych ti udělat radost," zašeptala se širokým úsměvem.

"Pak si myslím, že přesně víš, co bych chtěl..."
"Alexi, už jsme o tom mluvili... a já..." Alex ji přerušil.
"Já vím, ale stejně jako znám tvůj názor, tak ty víš jaký jsem... já se nevzdám Dany, nikdy..." pronesl tiše s charizmatickým podtónem v hlase.
"Už jsme moc staří..."
"Mě se nezdá, moje černovlásko... nikdy není pozdě na další krásné miminko s tebou..." Daniele se zaleskly oči.
"Jestli je to kvůli talentu Belinky... nemusí krásně zpívat proto, aby byla dokonalá, ona..." Alex ji znova skočil do řeči.
"Nikdy jsem neřekl, že není dokonalá. Bude úžasná... všechno ji naučím a čert vem, že nemá hlas jako já... bude ho mít náš syn," mrkl na ni.
"Ale..."
"Co kdybychom to nechali na náhodě? Co kdybychom to prostě zkusili a když to nevyjde... prostě to tak bude..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 029

"Mám strach... už nejsme nejmladší, Alexi... a nechci, aby jsi byl zklamaný..."
"Zklamaný bych byl kdyby ses to nerozhodla alespoň zkusit..."
"Ale..." Alex ji přikryl ústa dlaní.
"Už nechci slyšet žádné ale... tak jak jsi se rozhodla? Zkusíme to?" Daniela se mu zahleděla do očí. Věděla, že by pro něj udělala cokoliv, ale tohle... byla si jistá, že kdyby byli v normálním světě... jistě by měli tolik dětí kolik by jim osud dopřál. Dokázala si živě představit, všechny jejich děti, které by měly jeho šedivé oči a porcelánovou pokožku... a běhaly by na jejich zahradě, ale tady... jakou budoucnost jim můžou dát, tady? V bunkru, který je chrání před zničeným venkovním světem. Co z nich jednou bude? Nebudou znát ani vyprávění lidí, kteří venku byli... budou znát jen historky přenesené od někoho kdo toho také moc neví. Nebudou znát realitu... Opatrně sundala Alexovu paži ze svých rtů. Zlehka popotáhla. Nechtěla mu říct ne... chtěla se mu vrhnout kolem krku a vykřičet do celého světa své ano, ale něco jí stále táhlo dozadu.
"Já pořád čekám, Dany," mrkl na ni, když si uvědomil, že se začala ztrácet ve svých myšlenkách. Daniela zavrtěla hlavou a před sebou spatřila své rodiče. Co by udělali? Pořídili by si další miminko s tím, že tu jednou zemře úplně osamělé? Přisoudili by mu takový prázdný osud? Až potom se jí vybavil její otec. Julián napsal ve svých zápiscích, že bude jednou ten pekelný stroj prospěšný pro jejich děti... věděla, že se mu to předtím vymklo z rukou, ale byla si jistá, že to nebyla jeho vina. V ten den se muselo u toho stroje něco stát... cokoliv co přimělo jejího otce zapomenout na ten ovladač. Její táta totiž neuměl příliš chybovat... a pak tu byl David, který byl zapálený do toho tu věc spravit... co když bude právě teleport, který byl posledním darem od jejího otce, tím co dá jejím dětem šanci na lepší život? Co když měl pravdu a existuje víc bunkrů se zachráněnými lidmi? Co když se tím dokáže znova obnovit svět? Mohl být Julián skutečně tak moudrý?
"Dany, jestli budeš ještě chvíli mlčet, tak opravdu zestárnu a prošvihneš i moje narozeniny..." zabručel, čímž ji vytrhl z myšlenek.
"Budu věřit svému tátovi..." zašeptala nepřítomně. Alex se zatvářil zmateně.
"Takže...?"
"Moje odpověď je ano, Alexi... zkusíme to," odvětila tiše. Alex se rozzářil a pevně ji semkl.
"Já to věděl! Miluji tě!" Vyhrkl a políbil ji.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 031

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 032

A co se dělo dál si můžete domyslet Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty31/03/19, 09:02 pm

Jo, jo, domýšlím si, taky bych dnes potřebovala ten zatracený bacil "vypotit na cizím těle" Červenám se Ale ať příliš neodbočuji, doufám, že se těm dvěma povede další pěkné robátko a že si poradí s tou zatracenou technikou !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty01/04/19, 04:54 am

Moc hezký díl, těším se na dalšího potomka, jestli nějaký bude. Úsměv i na další příhody z bunkru. Hrozně mě tenhle příběh baví Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 589

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty02/04/19, 06:00 pm

Tak jsem dočetla díly, které jsem prošvihla. Musím říct, že jsem nadšená z těch plno parádních novinek. Žádost o ruku a souhlas Daniely o další miminko, doufám, že se jim zadaří! :)

Jinak občas pěkné momentky Vysmátý Alex a jeho úklid dortu mě dostal. Chudák Patrik. Vysmátý

Těším se na pokračování a hlavně na svatbu Chris a Davida.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty06/04/19, 10:08 pm

Ludmi, nic si z toho nedělej, já bych to taky potřebovala Červenám se bohužel jsem taky někde něco chytila Smutný

Holky moc děkuji za milé komentáře Pro Tebe jinak myslím, že budete mít z dnešního dílu radost Úsměv

Jinak svatba bude rozdělená, tak snad vám to nebude vadit...

02x26

Za několik dní se v bunkru začala vznášet slavnostní atmosféra...

"Kde může být takovou dobu?" Ozval se po chvíli postávání David. Alex mu věnoval úšklebek.
"Však víš, že je to královna dramat..." pronesl otráveně. Anabela se na něj zlehka ohlédla.
"Tati, co je to královna dramat?" Alex si vzdychl.
"To je když někdo přehrává a všechno natahuje..."
"Takže když někomu něco dlouho trvá tak je královna dramat?"
"Ne, jenom tvoje teta je královna dramat..."
"Moje maminka není královna dramat! Je moc hodná, ale chce být pro tatínka hezká!" Vyhrkl Patrik na obranu své mámy.
"No páni... ty asi nebudeš uťáplý jako tvůj táta," zamumlal. Patrik se zatvářil zmateně.
"Co je to uťáplý?"
"Zatraceně... nechceš mu něco říct?!" Pohlédl Alex zoufale na Davida, ten jen pokrčil rameny.
"Možná se budeš muset naučit dávat pozor na to, co říkáš," mrkl na něj.
"Tak co je to uťáplý?" Dožadoval se své odpovědi Patrik. Když se nikdo neměl k zodpovězení jeho otázky, nakonec se k němu naklonila Daniela.
"To znamená, že je někdo málomluvný," zašeptala jeho směrem. Patrik přikývl.
"A to je špatně?"
"Samozřejmě, že ne... někdo je prostě víc výřečný a jiný zase ne... není to rozhodně nijak špatně."
"Ale samozřejmě je lepší, když má někdo svůj názor a nebojí se ho vyslovit nahlas, Patriku," ozval se Alexův hlas.
"Můj táta říká svoje názory nahlas," zastal se Patrik svého táty.
"Jenže to nedělá pořád a měl by... člověk by pak měl hned jasno ve všem... obávám se, že ty budeš časem stejný," procedil Alex. Patrik se zatvářil znova zmateně. David zavrtěl hlavou a přistoupil ke svému synovi.
"Tati, myslíš, že budu taky málomluvný?" Zeptal se ho smutně.
"Patriku, ať už budeš jakýkoliv, budeš úžasný a moc hodný kluk... nezáleží na tom, kolik toho řekneš, ano?"
"Jenže já tě mám rád, i když jsi uťáplý..." David se zasmál nad tím, jak rychle si osvojil nové slovo.
"A vidíš, právě o tomhle to je... lidé tě budou mít rádi za to co máš tady," zlehka zaťukal na jeho drobný hrudník.
"Strejda říká, že už nikdo jiný nebude... že zůstaneme jen my tady v bunkru..."
"Jenže strejda neví, co vím já... věř mi, Patriku... i kdybych měl položit svůj život za to, abych vám připravil lepší život udělám to, ano?" Patrik zesmutněl.
"Ale tati... tohle já nechci... já ti chci pomoct! Nebojím se strojů ani ničeho dalšího!"
"Já vím, máš velkou odvahu... mnohem větší než jsem kdy měl já..."
"Takže mi dovolíš, abych ti pomáhal?" Rozesmál se Patrik. Všichni si malého chlapce prohlédli. Byl drobný a pihovatý jako jeho otec, ale už několik dní jim dával najevo, že se ničeho nebojí. Někdy jim dokonce přišlo, že by se nebál vystoupit z bunkru mezi mutanty. Daniela věnovala vyděšený pohled Davidovi. Patrik byl dítě a neměl by přeci dělat takové věci, zvláště ne v jejich situaci. David zavrtěl hlavou nad jejími nevyřčenými obavami.
"Uvidíme, teď musíme nejdřiv počkat na mámu, ano?" Patrik spokojeně přikývl.
"Chci být stejně chytrý jako jsi ty, tati!"
"To ti schvaluji, ale neudělej žádnou blbost!" Ozval se za nimi ženský hlas.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 006

David se ohlédl a spatřil před sebou Christine v dlouhých bílých šatech. Zlehka pootevřel ústa a jeho obličej dostal růžový odstín. Věnoval ji široký úsměv.
"Mami, ty jsi princezna!" Vyhrkl Patrik. Christine se na něj široce usmála, ale hned poté se její oči znova zaměřily na Davida. Musela uznat, že mu to v pěkném obleku neuvěřitelně slušelo až jí srdce poskočilo v hrudníku.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 010

Po chvíli tak oba zašli kousek dál, aby měli více místa a možná i soukromí pro své sliby.
"Jsi nádherná..." zašeptal aniž by se přestal usmívat.
"Chtěla jsem... aby tenhle den byl nezapomenutelný, proto jsem poprosila Danielu o tyhle šaty... jsou z jedné obálky knihy... kterou mám ráda..." vysvětlovala pomalu. David přikývl.
"Žádné jiné šaty by ti tolik neslušely jako tyhle, Chris... jsi ta nejkrásnější nevěsta na světě..." mrkl na ni. Christine si rychle setřela slzu z tváře.
"Bože můj teď bych tě nejraději... ale to asi nemohu, že?" Zašeptala.
"Pusu dostaneš hned po tomhle prstýnku," odvětil klidně a odněkud vytáhl drobný kroužek.

Christine popotáhla, ale nakonec zůstala mlčet. Její oči zůstaly viset na jeho obličeji.
"Christine... myslím, že my dva jsme toho už prožili hodně... vzpomínám si na chvíle kdy jsme byli malí... a ty jsi byla vždy tak energická a silná... nikdy jsem se ti nemohl vyrovnat... nikdy jsem neměl ty správné argumenty, ale ty jsi je všechny znala a dokázala jsi je včas použít. Vzpomínám si, že jsi mi říkala šprt, protože jsem dokázal hlavně mluvit o vědě, ale nevyznal jsem se v jiných věcech... dodnes se divím, že i tak jsi se se mnou vlastním způsobem kamarádila, byli jsme každý úplně jiný..." zavrtěl hlavou. Christine pootevřela ústa, ale David ji zastavil.
"A pak jsme dospěli... a ty jsi byla ta nejkrásnější dívka jakou jsem kdy viděl... a nechci slyšet, že jsem jinou vidět nemohl, protože tu stále máme staré časopisy," pousmál se.
"Snil jsem o tobě... o tom, že by jsi mě mohla mít ráda, že by sis mě mohla všimnout... že nejsem jen šprťácký nekňuba s poďobaným obličejem... a pak zemřeli rodiče a já tě poprvé viděl zlomenou... nikdy na to nezapomenu, cítil jsem se tak zle a toužil jsem po tom, aby jsi byla stejná jako předtím... bylo to jako kdyby se se mnou pohnula zem, nedokázal jsem stát sám na vlastních nohou bez tebe... věděl jsem, že si ze mě ráda děláš blázny... ale rád jsem ti dělal radost, stačil mi tvůj úsměv jako odměna... jenže pak jsi mi jednou chtěla splatit dluh... kdo mohl čekat, že to zrovna bude polibek... byl stejný jako ty, nečekaný, prudký a přesto tak plný emocí, že si do dneška nepamatuji jak jsem se dostal do strojovny," zasmál se. Christine si setřela další zbloudilou slzu z obličeje.
"Vzpomínám si na svatbu Daniely a tvého bratra... to co se v ten večer všechno stalo se mi zapsalo do nitra tak silně, že jsem už vůbec s tebou nemohl být v jedné místnosti... měl jsem vždy pocit, že dostanu infakrt, když tě vidím a to se vlastně až do dnešního dne nezměnilo... někdy se pořád cítím jako ten malý kluk se slabýma rukama, který si musel pořádně nabít nos, aby mohl dospět... a tak jsem tady, Chris. Nejsem dokonalý, i když ty ráda říkáš opak... a máme krásného syna. Nikdy ti nepřestanu být vděčný za něj i za to, že mě máš ráda, protože jsem opravdu zvláštní chlap," uchechtl se.
"Těším se na všechno co nás čeká. Chci se dívat na každý tvůj pohled, chci být u všeho co se ti podaří... chci tady být pro tebe když ti bude zle... už nechci přijít ani o jediný tvůj nádech, protože vím, jak dokáže být život nepředvídatelný a těžký... chci ti stát po boku tak dlouho dokud bude moje srdce bít a pokud přestane fungovat dřív než to tvoje... věř, že ani smrt mě nezastaví, abych byl s tebou, Chris... proto se tě ptám... chceš si mě vzít? Ačkoliv neumím říct tu správnou věc ve správnou chvíli, ačkoliv budu vždy ten šprťák s heverem v ruce?" Christine se rozesmála.

"Ano! Stokrát, milionkrát ano!" Vykřikla a snažila si rychle paží setřít slanou vodu z lící. David se zasmál...

...a zlehka jí navlékl prsten. Christine se zhluboka nadechla a chytila ho za ruku...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 035

...a také odněkud vytáhla prsten.
"Davide, ty rozhodně nikdy nebudeš jen šprťák s heverem v ruce a když tak... budeš šprťácký princ s velkým srdcem a heverem v ruce," oznámila mu se širokým úsměvem. David se zasmál, ale nijak ji neodporoval, i když si o tom myslel své.
"Vím, že to se mnou bylo těžké... a opravdu se stydím za všechno co jsem ti způsobila... málem jsem o tebe přišla a tím jsem si uvědomila, že to staré přísloví má skutečně pravdu... člověk nejvíc pozná co měl až když to ztratí... a já tě ztratila, ale ty ses vrátil... ten den byl pro mě tak úžasný, tolik jsem se bála, že jsi zemřel... ale ty jsi prostě chytřejší než kdokoli z nás... proto jsi se dokázal tak pečlivě schovávat," zašeptala. David jí stiskl ruku.
"Někdy mám pocit, že si tě nezasloužím, protože jsem tak drzá a zvláštní... a ty jsi tak skvělý... myslím, že mám to největší štěstí na světě, že s tebou mohu být... protože si jsem jistá, že by si spousta žen přála být na mém místě... jsi tak srdečný, ochranářský a zároveň citlivý... máš tolik kladných vlastností..." David zavrtěl hlavou.
"Neodporuj mi, teď mluvím já a všechno co říkám myslím smrtelně vážně," pokárala ho jemně.
"Jsi ten nejhodnější muž na světě a já si z tebe takovou dobu dělala legraci... i já si vzpomínám na náš úplně první polibek... bylo to na chodbě a vypadla ti z ruky kniha... myslím, že to bylo poprvé kdy jsem si pořádně uvědomila, že je mezi námi něco víc, i když jsem si zakázala na to myslet... i já jsem na tu pusu musela dlouho myslet a toužila jsem po tom to s tebou zkusit znova... proto jsem za tebou chodila a v podstatě jsem využívala, že jsi byl slabší, abych tě mohla políbit... bylo to ode mě neohleduplné..." zašeptala s červenými tvářemi.
"Ale mě to nevadilo," ozval se David.
"Já vím... věděla jsem, že si necháš vše líbit... věděla jsem, že máš pro mě slabost a v jedné chvíli jsem toho využila až moc... proto jsem ti chtěla ještě jednou poděkovat za to, že jsi mi vůbec dokázal odpustit, protože já tohle sobě nemohu odpustit ani za milion let... miloval jsi mě a já toho kvůli hlouposti využila..." zavrtěla hlavou a rozhodla se raději začít mluvit z jiného konce.
"Jsem šťastná, že jsi tady se mnou a proto bych ti chtěla odpřísáhnout, že už nikdy neudělám něco podobného... budu k tobě vždy upřímná... a stejně jako ty s tebou chci prožít všechno... všechen čas, který mi ještě zbývá... chci s tebou vychovat Patrika a dívat se na svět už jenom s čistým svědomím... chci se od tebe naučit být lepší, protože jsem na tebe byla předtím zlá... už jako malé dítě... dělala jsem ti zle a ty jsi mě měl rád..." znova zavrtěla hlavou.
"Obdivuji tě... netuším odkdy jsem tě začala milovat, ale vím, že s tím nepřestanu dokud budeme na světě... jsi můj milovaný princ, můj David, který miluje techniku, dokáže hodiny hovořit o strojovně, dokáže opravit cokoliv... jsem hrdá na to, že mohu být tvoje žena, protože jsi ten nejchytřejší a nejšikovnější muž na světě. Vím, že ti občas nerozumím, ale nevadí mi to... protože všechny ty tvoje řeči dělají z tebe toho kým jsi a bez nich by jsi nebyl můj David. Proto tě žádám, zůstaň takový jaký jsi a nauč to i našeho syna, protože si z celého srdce přeji, aby byl jako ty... miluji tě za to jaký jsi, jaký jsi byl i jaký budeš na to nikdy nezapomeň. Proto se tě ptám chceš si mě vzít, ačkoliv pro běžného muže nejsem žádná výhra?" David se pousmál

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 034

"Pro mě budeš vždycky výhra a moje odpověď je ano, miluji tě," zašeptal. Pomalu ji nastavil prsty...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 044

...a Christine mu zlehka navlékla na prst tenký kroužek.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 051

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 055

Chvíli tak zůstali na sebe hledět a drželi se za ruce. Ticho prolomila až Christine.
"Dáš mi tu pusu?" David se zasmál.
"Dám ti všechno co budeš chtít," zašeptal, než se k ní naklonil...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 060

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 061

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 063

(Popravdě jsem zase měla potíže s určením správných svatebních šatů Vysmátý Christine měla mít původně nějaké hodně rebelské šaty s rozparkem atd... ale pak jsem si říkala, že by se to k ní moc nehodilo... přeci jen když tolik miluje červenou knihovnu Úsměv takže jsem ji navlékla do romantických šatů a přidala jsem k tomu i nějaký něžný účes Mrkající a Davida jsem tak nějak sladila k ní Mrkající )

Nějaké fotky do rodinného alba Mrkající

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 A001-2

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 A002-2

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 A005-2

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 A007-2

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 A008-2

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty06/04/19, 10:25 pm

Ó lala, tolik romantiky by člověk v bunkru snad ani nečekal, moc krásná svatba Láska A co teprve ty dětské otázky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty07/04/19, 09:50 am

"...šprťácký princ s velkým srdcem a heverem v ruce..." Vysmátý  Krásně jsi ho vystihla Vysmátý Celkově dokonalá svatba, zase tu roním slzy dojetí při těch vyznáních Plačící  A ty šaty jsi zvolila perfektně, nejen že jim to sluší, ale myslím, že i vystihly to, jak se Christine pro Davida změnila, že přes tu rebelku je to milující romantická duše Láska

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty12/04/19, 07:42 pm

Moc krásná romantická svatba Úsměv a ty fotky do alba na závěr - máš můj obdiv, jak to všechno tak krásně dokážeš popsat a nafotit. Opravdu úžasné! Láska Pro Tebe
A ten úvod byl taky moc hezký Úsměv Alex by si ale fakt měl dát pozor na jazyk Vysmátý Mathiasovy geny se nezapřou. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty14/04/19, 08:37 pm

Díky holky Červenám se

Fidgety, Chris jsi vystihla přesně, hodně se pro Davida změnila, ale nemusíte se bát, že by teď byla "uťáplá" Vysmátý ještě dostane možnost vytáhnout drápky, hlavně když bude chránit ty které miluje Mrkající

Hello, čím je Alex starší, tím víc mu je podobný, myslím, že by z něj měl Mathias radost Vysmátý

Jinak se pokusím sem brzy nějaký dílek dodat... snad brzy vyřeším problém s pc SOS i když je pravda, že už se mi v hlavě vytváří plán B, takže uvidím jak se mi podaří zrealizovat Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty15/04/19, 05:21 am

Hrozně mě mrzí, že máš takový problém s PC. Ještěže to nezasáhlo příběhové simy, to by byla hrozná ztráta, ale škoda, že se nemůžeš zúčastnit jarní soutěže. Snad se vše brzo vyřeší a podaří se ti vše důležité zazálohovat.
Moc se těším na další díl Mrkající i na ten jarní starťáček.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty18/04/19, 08:26 pm

Hello, naštěstí to vypadá,  že data budu mít všechna, ale pc se bez přeinstalace nebude dát používat... Smutný proto jsem se rozhodla, že si pořídím nové, díky kterému si budu i moci vyzkoušet TS4 Úsměv

Ale teď už k dílku... jak už jsem říkala v mém příběhu o Nervózním tohle bylo opravdu zajímavé vytvářeni dílku sem Vysmátý nejdůležitější ale je, že se mi podařil ten můj plán, jak sem přidat pokračování, vydařil Jupííí

02x27

Svatba pokračovala již tradiční oslavou…

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 011

Později došlo na klasické krájení dortu…

David byl samozřejmě gentleman a nepokusil se Christine zaškrtit dortem…

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 019

…a naštěstí se tentokrát nerozhodl Alex hodit dort do popelnice…

Nakonec došlo i na přípitek…

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 024

„Chtěl bych připít na moji krásnou ženu, která je ochotná snášet moje vědátorství… která mě vidí lepšího, než ve skutečnosti jsem. Díky Chris, za to že mě miluješ a za to, že jsi mi dala krásného syna. Na tebe a na nás!“ Zvolal nadšeně. Alex se ironicky ušklíbl, ale nijak se nepokoušel komentovat jeho srdečný projev. Ostatně ke slovu se dostal až později, respektive si ho vynutil.
„První věc, kterou bych chtěl říct je to, že tě upřímně lituji Davide… moje sestra je osina v zadku… je otravná, má pořád nějaké připomínky a je drzá jako opice… bohužel však musím uznat, že po tom, co si začala více s tebou se mírně změnila… jako kdybys ji donutil vidět svět jinýma očima… a za to si tě vážím Davide… možná ti nerozumím a tvůj mozek je pravděpodobně větší než celá zeměkoule, ale i tak… udělal jsi drobný zázrak ve který jsem nevěřil… takže první věc o kterou bych tě chtěl jako tvůj nový švagr požádat, je to abys se mě konečně přestal bát… vím, že si to nechceš přiznat, ale jsi průhledný jako čiré sklo… vidím to na tobě, utíkáš přede mnou, ale věř mi… rozhodně nejsem horší než moje sestra, dokonce bych řekl, že jsem mnohem charizmatičtější a milejší než ona. Takže pokud dokážeš mluvit s ní, pak to zvládneš i se mnou. Neříkám, že musíme být velcí přátelé, jako byli naši otcové, ale zároveň se k sobě nemusíme chovat jako cizinci nebo spolubydlící, kteří spolu nechtějí prohodit ani jediné slovo…“ mrkl na něj, pak se jeho oči zaměřili na Christine.
„Moje nejdražší sestřičko… myslím, že sis už dávno uvědomila, jaké štěstí máš, že ti tenhle trouba odpustil. Kdybych byl já jím určitě bys to měla těžší. Ale nechci ti jen nadávat… buď šťastná a užívej si každý den, jako kdyby byl poslední… vzpomeň si na tátu! Vždy říkal, že není pozdě na to si zahrát svoji poslední píseň a myslím, že to nemyslel jen v rámci hudby. Takže buď pořád stejně drzá, skládej svoji hudbu a nikdy nezapomeň na to, co ti teď řeknu, protože to už nikdy dobrovolně nezopakuji… jsem moc rád, že tě mám. Jsi moje otravná mrňavá sestra a to se nezmění ani až budeme oba dva šediví, ano?“ Christine se tlumeně zasmála a přikývla. I ona měla Alexe vlastním způsobem ráda, i když byly i chvíle kdy by ho ráda vystřelila na Mars.
„Na co tak zíráte? Nedáme si ještě dort?“ Zvolal, když se na něj nepřestávali ostatní dívat. Všichni přikývli, ale Christine nakonec skončila u něčeho jiného než u dortu…

„Belinko?“ Oslovil Patrik svoji sestřenici.

„Copak?“
„Co by jsi řekla kdybychom se v noci šli podívat k teleportu?“ Anabela se zatvářila nechápavě.
„Proč? Je to přeci zakázané!“ Vyhrkla zděšeně.
„Ale já bych ho zatím nechtěl spustit… slyšel jsem od táty, že pořád nemůže přijít na to jak tu věc rozhýbat… a tak mě napadlo… že bych se na to podíval…“

„Ty?“ Ukázala na něj s úsměvem.
„Ano! Něco ti povím, ale nesmíš to nikomu říct!“ Vyhrkl a rozhlédl se. Přejel mu mráz po zádech, když uviděl procházející tetu.
„Jasně!“ Zvolala, když byla z doslechu.

„Byl jsem v dědečkových krabicích… a našel jsem tam jeden hodně zajímavý papír… a chtěl bych se na to podívat a…“ Anabela ho rychle přerušila.
„Rodiče se budou zlobit, když se budeme pouštět do takových blbostí! Je to nebezpečné!“
„Ty se bojíš?“
„Ne!“ Oponovala mu nepřesvědčivě.
„Tatínek říká, že ten teleport je možná jediná věc, která nám dá možnost poznat svět… copak ty ho nechceš vidět?“
„Venku jsou jenom samé příšery! Mně se tady líbí!“
„Ale co když to není pravda?“
„Já… zkrátka nikam nejdu! Jdi si tam sám!“
„Ale vždyť jsi říkala, že jsme kamarádi! A navíc jsem ti pomohl získat nějaké sponky mojí mámy, řekla jsi mi, že mi pomůžeš!“
„Ale nebudu ti pomáhat s pitomostmi, je to nebezpečné! Rodiče by se na nás zlobili!“
„Ty máš strach!“
„Nemám!“
„Tak mi pak můžeš s tím pomoct! Opravdu nemám v plánu na tu věc sahat… chci si jen ověřit jednu teorii a potřeboval bych… abys mi držela baterku a…“
„Budu ti jen držet baterku a nepřiblížím se k té věci ani na metr… vždyť nám to snědlo babičky a dědy! Kdo ví, jestli ta věc taky není příšera!“
„Je to stroj… teleport… není to příšera…“
„To je mi fuk! Stejně se mi to nelíbí! Měl bys to říct strejdovi!“ Vyhrkla otráveně.
„Jenže táta mi to nechce dovolit… prý jsem moc malý…“
„To taky jsi!“
„Nejsem! Jsem už velký!“ Anabela zavrtěla hlavou na nesouhlas.
„Však uvidíš, že jednou dokážu velké věci!“ Pronesl, než odkráčel k dortu.

Po troše dramatu oslava pokračovala…

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 037

Anabela se usadila ke klavíru, protože to byl prozatím jediný nástroj, na kterém dokázala najít nějaký rytmus. A tak si všichni mohli v závěru dne zatančit…

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 038

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 039

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 040

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 043

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 044

A příště vás čekají velké změny Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty18/04/19, 09:59 pm

Jak se Anabelka tváří u toho klavíru, asi jako já před ... no, hodně lety Mrkající Krásný svatební dort a samozřejmě i taneček obou dvojic *BRAVO* Jen ten plán malého Patrika se mi nezamlouvá, je to přeci ještě dítě Aha
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty19/04/19, 07:55 am

Nádherný díl Vysmátý mají moc pěkný svatební dort ve tvaru srdce Úsměv Patrik je určitě po Davidovi - hrozně chytrý kluk. Hrozně se mi líbí ta část, jak se domlouvají na ten teleport. Možná, že to bude nakonec Patrik, komu se podaří vyřešit problém s teleportem Úsměv Fakt úžasný příběh Láska Úplně strašně se těším na ten další díl! Říkáš velké změny? Mám už takovou představu, co by to mohlo být Úsměv moc se ale těším, co to přesně bude a jak to sepíšeš Úsměv tvůj příběh je vždycky záruka kvality.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 14 Empty

Návrat nahoru Goto down

Lucisab a její postapokalyptický svět
Strana 14 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: