Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 934

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty19/04/19, 11:57 am

Krásný dílek, a ten dort je fakt nádherný Láska Ještěže tentokrát v tom koši neskončil, to by byla věčná škoda Mrkající A ten rozhovor mezi dětmi je výborný, jen doufám, že se jim tam nic nestane Úsměv

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1296

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty21/04/19, 07:14 pm

Tak holky musím říct, že jsem konečně zpět! Jupííí Mám nakonec nové pc a dokonce i nainstalované TS4... se svými dojmy se ale podělím ve správném tématu Mrkající

Jsem ráda, že se dort líbil, já ho mám také moc ráda Úsměv popravdě mám ho už stažený celou věčnost a říkala jsem si, že pro Christine, jako milovnici červené knihovny, se bude hodit přímo perfektně Úsměv

Patrik bude pořádné číslo a opravdu bude mít našlápnuto udělat velké věci  Mrkající ale jestli se mu to skutečně podaří, to uvidíte časem  Mrkající každopádně má pro strach uděláno Úsměv mohu říct, že je to zatím ten nejstatečnější obyvatel bunkru z celého osazenstva, které tam kdy bylo  Mrkající

Jinak Hello doufám, že tvoje představy nezklamu  Červenám se

A jinak moc děkuji za tak krásné komentáře  Pro Tebe dnes mám pro vás jen kratší dílek, protože mám málo nafoceno dopředu... Červenám se

02x28

Čas běžel jako splašený... nikdo z našich obyvatel by si možná toho ani nevšiml, kdyby nebylo vlasů některých z nich...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 001

...Daniele už její výrazné havraní vlasy získaly platinový odstín...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 003

...Alex se snažil svoje vlastní šediny zakrýt neskutečně starým gelem díky kterému jeho vlasy působily celkem tmavě...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 002

...Christine zatím výrazné změny nezásáhly, ale vzhledem k jejímu věku se nakonec rozhodla pro dospělejší účes...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 004

...a zatímco Christine zůstala celkem stejná, Davidovi také výrazně prošedivěly vlasy, ačkoliv byl o dost mladší než jeho sestra.

I po tolika letech zůstávala práce v bunkru stále stejně rozdělená...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 004a

...Daniela malovala a šila...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 004b

...Christine se starala o zahradu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 004c

...Alex se věnoval své kreativní činnosti...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 004d

...a David? Ten si hrál na všeobecného údržbáře  Chichichi

Jenže i tak se v bunkru něco změnilo... něco zásadního... a právě to se mělo stát hlavním tématem mezi naší druhou generací...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 014

...a tak večer kdy děti bezpečně spaly ve svých postelích, udělala naše čtveřice hromadnou poradu o budoucnosti.
"Měli bychom si ujasnit co se bude dít s bunkrem dál..." začala hovor Daniela, která měla s přibývajícím věkem čím dál tím větší starosti o budoucnost jejich dětí.
"Co by se mělo dít, budeme v něm bydlet dokud nezemřeme..." zamumlal Alex, který měl už jejích obav až nad hlavu.
"Jenže co bude s dětmi?"
"Hádám, že je čeká stejný osud... pochybuji, že by se někdo z nich rozhodl dobrovolně opustit bunkr... tedy kromě Patrika... ten tvůj kluk se občas chová jako pořádný kaskadér..." procedil Alex.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 007

"Co zase udělal?" Zeptala se svého bratra Christine.
"Včera jsem ho viděl jak lezl do strojovny... musel jsem ho zastavit a dát mu najevo, že tam nesmí... ale něco mi říká, že se tam stejně pokusí dostat zas..."
"Patrik byl ve strojovně?! Jak mohl vědět, jak se tam dostane? Davide, ty o tom něco víš?" David vypadal zamyšleně.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 006

"Několikrát jsem ho tam vzal... je to nutné... můj táta mě taky v jeho věku bral sebou... musí se naučit, jak se jednou starat o bunkr..." zamumlal.
"Takže sebou bereš malého kluka?" Osočil ho Alex.
"Je to nezbytné! A nenechám ho nic dělat... jen se dívá... jako kdysi já... musí se naučit bunkru rozumět!"
"Možná máš pravdu, ale měl by sis s ním promluvit! Nechci aby se mu tam něco stalo!" Zvolala zoufale Christine.
"Nic se mu nestane... dávám na něj pozor... a vím, že se občas chová nerozumě... určitě z toho vyroste..." Chvíli tak mezi obyvateli nastalo ticho. Všichni moc dobře věděli o Patrikových eskapádách, které nikomu nebral rozum... od vlastnoručně sestrojeného autíčka na dálkové ovládání, postaveného z papírové krabice, které fungovalo asi deset minut po opravenou starou vysílačku, kterou tajně odnesl ze strojovny... Patrik byl neskutečně chytrý a odvážný, což mohlo být v daný okamžik dobré a nebo také špatné, podle toho z jakého úhlu se na to chtěl každý dívat.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 019

"A co teleport? Bereš ho k němu?" Zeptala se po chvíli Daniela. David si pročísl vlasy.
"Ne, viděl ho možná jednou, ale jinak ne... nejsem blázen! Mohl by se dotknout špatného tlačítka... a pak..."
"Takže už ten krám zase funguje?" Podíval se na něj Alex.
"Už vydává správné zvuky... všechny spálené obvody jsem nahradil a opravil jsem většinu elektroniky... ještě musím zapracovat na ovladači pro návrat domů... ale už jsem blízko... myslím si, že pro nás bude brzy reálné s ním někam odcestovat..."
"Ať tě ani nenapadne to zkoušet na sobě!" Skočila mu do řeči Christine.
"Ale někdo to být musí, Chris... je to důležité pro nás pro všechny... pro děti... kdyby se mohli teleportovat na jiné místo... mohli by najít místo na Zemi, které není zasažené radiací... mohli by být šťastní... taková byla vize mého táty," snažil se je přesvědčit David.
"Jenže nakonec ho ta věc zabila stejně jako ostatní... co když si to jenom přál? Co když na světě nikdo nepřežil a radiace je všude?" Zvolala Christine.
"Chris... můj táta sestrojil tenhle bunkr... z ničeho postavil teleport a stroj času... něco co v jeho době existovalo jen v knihách... nemyslíš, že bychom mu měli věřit?"
"Jenže co když měl nějakou temnou chvilku? Co když se přepočítal? Nechci přijít ani o tebe ani o děti!" Vyhrkla Christine zoufale.
"Už jsme o tom mluvili... nic zlého se nestane..." Daniela věnovala svému bratrovi smutný pohled.
"Já svému tátovi věřím a tobě také. Chci aby měly děti lepší budoucnost a pokud to tak bude a jedinou nadějí je ten strašný stroj... pak se s tím smířím... protože pak budu vědět, že budu moci spokojeně zemřít..." Alex se na ni zuřivě otočil.
"Nechci slyšet ani slovo o smrti! Je pravda, že celá tahle věc je jak z nějakého trapného filmu o duchách a upírech o kterých jsem četl v těch starých časopisech... ale pokud tomu věří tenhle rozumbrada, pak mi nezbývá nic jiného než mu věřit... a Dany, mi dva možná ještě tyhle dva přežijeme, tak přestaň přemýšlet o pitomostech," pohrozil ji s úšklebkem. David si ho překvapeně změřil.
"Ty mi věříš?"
"A mám snad na výběr? Jsem už dost starý na to, abych věděl kdo má v téhle chvíli všechna esa na své straně, ačkoliv máš praštěného syna s překvapivě výkonným mozkem... myslím, že pokud někdo přijde jak zachránit lidstvo budeš to ty nebo můj všemi mastmi mazaný synovec..."
"Patrik se nikdy k teleportu ani nepřiblíží," snažil se ho ujistit.
"To si povíme," odvětil jízlivě Alex.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1144

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty21/04/19, 07:45 pm

Krásný díl Úsměv sluší jim to i s šedinami. Moc se těším na další zápletku s teleportem Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1318

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty21/04/19, 09:01 pm

Moc gratuluji k novému počítači a zároveň díky za nové počteníčko *THUMBS UP* Jsem zvědavá, co se vlastně z Patrika vyklube za génia, že by si zrovna on přivedl mimozemšťanku ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty27/04/19, 07:02 pm

Díky holky Pro Tebe teleport bude velice brzy hrát hlavní roli Úsměv sama se už těším až konečně tu dějovou linku rozjedu Úsměv

02x29

V bunkru bylo stále více práce...

...naštěstí tu ale byli malí pomocníčci, kteří ochotně zaskakovali za svoje rodiče.

Děti si však našly i čas na jiné aktivity...

...od hraní...

...až po domácí úkoly, se kterými...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 005

...jim ochotně pomáhali dospěláci. Ostatně ani zmutovaná škola by se neměla zanedbávat Mrkající

Avšak klid v bunkru stále scházel. Od chvíle kdy si naši starší obyvatelé začali uvědomovat svoje stáří i budoucí situaci pro jejich děti, nastalo uvnitř protiatomového krytu ticho před bouří. Christine tak jedno ráno u snídaně už nedokázala mlčet.

"Alex mi říkal, že jsi byl tajně ve strojovně..." oslovila svého syna. Patrik se na ni široce usmál.
"Chtěl jsem se podívat na ty stroje! Byla jsi tam už někdy? Je to paráda! Jsou tak obrovská! A táta s nimi dokáže manipulovat jako kdyby to byli jen mrňavé blbosti!" Zvolal nadšeně.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 012

"Patriku... chtěla bych, aby jsi to už nikdy neudělal," oznámila mu. Patrik se zatvářil zmateně.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 016

"Proč? Tatínek říká, že se jednou budu o bunkr starat... proč už nemůžu teď?"
"Protože jsi moc malý! Jednou se tomu budeš muset věnovat, ale teď... nechci aby jsi tam chodil!"
"Ale mami! Já už nejsem malý! A těch věcí se vůbec nebojím! Chci pomoct tatínkovi!"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 015

"Ale je to nebezpečné! Říkám ne! Nebudeš tam chodit sám a zařídím, aby tě tam tolik nebral tvůj táta! Měl by ses spíš věnovat učení!" Patrik se zatvářil otráveně a rozhodil rukama.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 017

"Když já už všechno umím... teta se nás snaží teď učit něco ze zeměpisu, ale přijde mi, že nám všechno vysvětluje strašně pomalu... už jsem přeskočil několik stránek dopředu a nebaví mě to slyšet znova..."
"Ty jsi přeskočil stránky?" Vydechla zděšeně.
"Ano, maminko. Přišlo mi to zdlouhavé... ale neboj, všechno umím! Můžeš mě klidně vyzkoušet! Pamatuji si každou nejvyšší horu, řeku... můžeš se mě zeptat na cokoliv!" Vyhrkl ve snaze ji přesvědčit. Christine zalapala po dechu. Podobný scénář se už stal při jiných předmětech. Patrik byl prostě až příliš chytrý a dokázal s akademickou přesností vypočítat každou příklad, který mu byl uložen.

"Stejně nechci, aby jsi se vystavoval takovému nebezpečí... musíš být opatrný! Jsme už poslední, Patriku!" Patrik pokrčil rameny.
"Tatínek říká, že nejsme poslední a dá se tomu věřit... pochybuji, že dědeček byl jediný, který přišel s nápadem na bunkr... možná je kolem nás spousta dalších lidí! Mohli bychom společně zachránit svět!" Vyhrkl nadšeně. Christine si nepřítomně promnula spánky.
"Ty teď nebudeš nic zachraňovat! A pokud se chceš zabavit, tak ti najdu jinou práci! Můžeš se mnou pečovat o zahradu!"
"To už jsem zkoušel a je to pořád to samé..."
"Tak tě budu učit na něco hrát! Nebo zpívat!"
"Zpívat?" Zašeptal vyděšeně.
"Ano! Tvůj dědeček byl nadaný, já i tvůj strýček jsme nadaní... možná ty budeš mít ten talent taky!" Zvolala vítězně, když konečně přišla na něco, co její syn ještě nevyzkoušel.

"Ale Belinka by byla moc smutná, kdybych ten talent měl..."
"Nebyla by... musíš si vážit toho co máš v sobě. A pokud ten talent máš, pak by jsi o něj měl pečovat. Dědeček by si to jistě přál."
"Ale já nechci, aby byla Belinka smutná! Vím, že ji moc mrzí, že nedokáže zpívat jako strejda... a kdybych snad já... to bych jí nemohl udělat!" Christine se k němu natáhla přes stůl a pohlédla mu do očí.
"Jsi moc chytrý kluk, nemůžeš svůj talent zahodit a pokud tě nebaví klasické učení a už všechno umíš... pak tě budu učit já..."
"Ale..."
"Žádné ale... zítra začneme... vůbec nechápu proč mě to nenapadlo dřív," to poslední spíše řekla sama pro sebe. Patrik vypadal najednou menší. Představa zpěvu se mu příliš nezamlouvala.

Později se v jídelně setkala Christine s Davidem.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 020

"Chris! Představ si, že mi po dlouhé době přístroje ukázali nižší procento radiace venku! Je to 0,0001% lepší!" Vyhrkl nadšeně než se k ní usadil. Christine mu věnovala unavený pohled.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 022

"A to je nějaká dobrá zpráva? Stejně to nic nemění na tom, že tu budeme zavření do konce života!" David se zatvářil zmateně.
"Děje se něco?"
"Ano! Tvůj syn pořádá dobrodružné výpravy a plánuje spasit svět!"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 024

"Chris, už jsme o tom mluvili... jsem si jistý, že Patrik neudělá žádnou hloupost. Je moc chytrý, mnohem víc než já..."
"No právě! A navíc mu chybí jakýkoliv pud sebezáchovy! Už nechci aby jsi ho bral do strojovny nebo snad k tomu zabijáckému stroji!" Vyhrkla zoufale.
"K teleportu jsem ho vzal jen jednou a ve strojovně ho nenechám nic dělat, nemusíš si dělat starosti... už jsem ti to vysvětloval."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 023

"To je mi fuk! Už nechci, aby se kdy přiblížil k něčemu podobnému!"
"Christine... jenže já ho musím připravit, nikdy nevíš co se může stát... kdyby mě můj otec nezačal včas učit... tak bychom byli nahraní... nemůžu nechat Patrika nepřipraveného... nikdy bych si to nemohl odpustit..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 027

"Jenže to všechno do čeho ho zasvěcuješ v něm jen více vzbuzuje touhu po tom něco objevovat. Mám strach co vymyslí příště! Co když se rozhodne opustit bunkr!"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 031

"To se nestane... moc dobře ví co by následovalo... zkus mu trochu věřit a věř i mě..."
"Ty víš, že ti věřím... ale Patrik... rozhodla jsem se, že mu budu dávat hodiny hudby..."
"Hodiny hudby?" Pronesl překvapeně David.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 026

"Ano, je na tom snad něco špatného?" Vyjela na něj.
"Ne, ale nejsem si jistý, jestli ho to bude bavit..."
"Bude to aspoň bezpečnější než to tvoje kutání..." David se zasmál.
"Chris, nedělej si už starosti, ano? Bude to dobré. Jsem zvědavý, jak to Patrikovi půjde... při tom jak se rychle učí..."
"Bude mít výjimečný hlas, vím to... věřím tomu... nechci, aby se mu něco stalo..."
"Nic se mu nestane, je moc chytrý..." snažil se ji ujistit. Christine se natáhla přes stůl pro jeho ruku.
"Nikdy by mě nenapadlo, jak silné to bude..."
"Co?"
"Mateřství... víš, cítím... že bych byla ochotná Patrika chránit před kýmkoliv a čímkoliv... dala bych pro něj cokoliv... a chtěla bych zabránit, aby byl někdy smutný... zní to divně..." zavrtěla hlavou. David jí položil druhou dlaň na její paži.
"Nezní, Chris... jsem na tom stejně... spolu ho zvládneme dobře vychovat, ano?"
"Já vím, společně to zvládneme... ochráníme ho před vším zlým... tedy pokud ty neuděláš nějakou pitomost!" Zvolala.
"Nemám v plánu dělat blbosti," pousmál se.
"Děláš ty svoje pokusy s teleportem! A jsem si jistá, že ho v budoucnu budeš chtít vyzkoušet!"
"Chris... na tohle je moc brzy... zatím to není úplně opravené..."
"Ale jsi blízko..."
"Ano... Chris už na to nemysli, ano?" Christine si dlouze vzdychla.
"Jak na to nemám myslet, když mohu brzy přijít o ty které miluji?"
"Jenže to se nestane, přestaň na to myslet... spíš mi řekni jakým způsobem chceš Patrika učit hudbě," mrkl na ni. Christine se pousmála a začala mu vykládat svůj plán. Ve svém nitru však nadále cítila strach z budoucnosti...
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty27/04/19, 11:38 pm

Na to Patrikovo hudební nadání jsem hodně zvědavá, říká se přece, že nikdo není dokonalý .... Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty28/04/19, 07:34 am

Hudba je krásná, ale bunkr se její pomocí nedá udržovat Vysmátý to by si měla Chris uvědomit, že bez té důkladné technické přípravy by byly šance dětí na přežití v budoucnosti úplně nulové. Ale chápu, jak moc se bojí o svého syna, zvlášť když teleport takhle kompletně vymazal jejich rodiče ze života. Patrik je ale šikula a nechybí mu odvaha. Určitě to daleko dotáhne Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 662

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty01/05/19, 09:32 am

Mám teď malou pauzu od hraní, ale na tvůj příběh jsem si udělala čas, dočetla, co jsem zameškala a nestačím zírat. Svatba byla nádherná, Christine to ohromně slušelo, ale ostatním samozřejmě také! Láska
Patrik mě ani trochu nepřekvapuje, trochu jsem čekala, že bude takhle nadaný, přeci jen to má v genech :)) Jsem zvědavá, co má za lubem, něco uvnitř mi říká, že se pokusí spustit teleport.Pššt Zmatený
A tak nějak jsem stále očekávala, že Alex a Daniela zplodí ještě aspoň jednoho potomka. *SORRY*
No nechám se překvapit, co na nás ještě chystáš.:)
Těším se na pokračování! Láska Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty05/05/19, 06:23 pm

Díky holky Pro Tebe Janiko, možná máš s Patrikem pravdu, přeci jen je jediný kdo má dost odvahy (ne snad, že by David neměl, ale popravdě ho podvědomě táhne zpátky Christine...) i akčnosti... bude z něj jednou opravdu moc zajímavý hlavní tahoun bunkru, ale o tom až později Mrkající momentálně se snažím dostat blíže ke třetí generaci, ale jde to tíže než bych chtěla... času je málo Smutný dopředu mám nejvíce nafocené akorát k Nervóznímu, protože tam nemusím na nic čekat Smutný tady vyčkávám až děti vyrostou a budu moci začít vyprávět nový příběh Úsměv už se moc těším až to vypukne, mám toho spoustu v hlavě připraveného Píšu a i mimozemšťani už jsou na startu Úsměv jediné koho je mi líto je druhá generace, ale s tím se nedá nic dělat Smutný

Jinak se předem omlouvám, že bude v tomhle dílu vystupovat Patrik jako levitující hlava... už znáte tu moji nemožnou grafiku Sakra

02x30

Večer už se v bunkru vše na chvíli zklidnilo...

David s Christine si četli v obývacím pokoji...

...Daniela se rozhodla naučit se několik receptů na koktejly z tajného sešitku Mathiase...

...Alex se nadále věnoval malování...

...a děti se mezitím setkaly v jídelně.
"Belinko, co by jsi řekla na to kdybychom se podívali zase k teleportu?"
"Proč?"
"Tatínek to neví, ale už jsem možná přišel na to, proč ta věc nejde zapnout," mrkl na ni. Anabela si ho změřila a zvážněla.

"Patriku, já nikam nepůjdu... je to hrozně nebezpečné!"
"Ale víš, jakou bude mít můj táta radost, až se mi podaří najít důvod proč to nechce fungovat? Bude nadšený! Možná se pak sejdeme s babičkou a dědou!"
"Ti už jsou dávno mrtví... nikam mě nedostaneš!"

"Belinko... prosím!"
"Proč chceš abych šla s tebou?"
"Protože jsme kamarádi! A protože jsi moje sestřenice... skoro jako moje sestřička! A navíc s kým jiným bych měl jít? Rodiče mi to nikdy nedovolí... táta mě teď v poslední době zakazuje o tom i mluvit... nevím proč... myslím, že za to může strejda... určitě mu řekl, že jsem se chtěl podívat sám do strojovny..."
"Patriku ty jsi vážně pitomec! Proč jsi chtěl jít sám do strojovny? Víš kolik je tam věcí? Mohl jsi něco udělat... mohl jsi něco rozbít!" Vyhrkla zděšeně.
"Nejsem pitomec a na nic bych nesahal! Jenom jsem si chtěl ověřit jednu teorii..."
"Jakou?" Patrik se podrbal na hlavě a vyndal z kapsy podivný, náplastí spojený kovový předmět ve velikosti větší dlaně. Anabela se chytila za ústa.
"Co to je?!"
"Šššš! Tohle je část vysílačky..."
"A to je co? A kde jsi to sakra sebral?!"
"Dříve s tím mezi sebou lidé komunikovali... no a já to našel ve skladu... strčil jsem si to do kapsy, když se táta nedíval... bylo to rozbité, ale podařilo se mi nahradit nějaké části... a teď to trochu funguje... mám ještě druhou... zkrátka si myslím, že by se nám to jednou mohlo hodit," pokrčil rameny jako kdyby hovořil o obědě. Anabela ještě více zbledla.
"A k čemu?! Víš co s námi naši udělají až u nás najdou něco takového?! Budeme mít zaracha!"
"Nebudeme, když budeš mluvit potichu a nikomu to neřekneš!"
"Ale k čemu to chceš použít! Jsme v bunkru!"
"Mohli bychom spolu mluvit na dlouhé vzdálenosti... zatím se mi nepodařilo upravit hladinu baterie, ale zjistil jsem, že je bunkr napojený na solární panely... když to nepřeženeme... dá se to napojit v elektrické skříňce a nabije to tak na nějakou dobu... zatím to nemám vyzkoušené, ale mělo by to fungovat... je to sice jen část vysílačky... ale to nejdůležitější jsem zachoval..." vypadal jako kdyby se ztratil v myšlenkách. Anabela se na něj vyděšeně zahleděla.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 010

"Myslím, že se tě začínám bát... proč na dlouhé vzdálenosti?! Co máš v plánu? Snad nechceš jít ven!" Patrik se zatvářil zmateně.
"Jasně, že ne. Radiace je pořád moc vysoká na nějaké vycházky... sice by mě to zajímalo... ale možná by se časem dal vytvořit nějaký ochranný oblek jako měli dříve kosmonauti!" Rozzářila se mu očka. Anabela vypadala jako kdyby měla dostat infarkt. Rozčileně hodila lžíci do misky a propálila ho pohledem.
"Přestaň vymýšlet kraviny! Ještě náš všechny zničíš! Já s tebou nikam nejdu a nic si nevezmu! A nikdy mě nedostaneš ven!"
"Belinko! Nevyváděj! Snažím se abychom se měli líp! Dědeček i tatínek to dělají taky! A nikam teď nemám v plánu chodit... jen se chci podívat k teleportu! Ale nebudu na něm nic zkoušet..."
"To jsi říkal i minule a málem jsem kvůli tobě upustila baterku, jak dlouho ti to trvalo! A na tu věc jsi sahal!"
"Chtěl jsem ji pořádně pochopit... ty nákresy jsou sice hezky udělané, ale ve skutečnosti tam děda a táta udělal nějaké změny, takže už nejsou úplně kompletní... chci pomoct tátovi!"
"Prostě do toho nejdu!" Vyhrkla a rychle utekla z jídelny. Patrik se zatvářil smutně. Mrzelo ho, že nikdo nesdílel jeho nadšení k teleportu a technice.

Ráno se v bunkru děly další zajímavé věcí, zvláště když se David rozhodl něco uvařit...

...jenže jeho pokus nedopadl zrovna valně...

...a tak do kuchyně nastoupila zkušenější Christine...

...no jenže nakonec se místo kulinářských vědomostí u ní projevily spíše žhářské sklony...

...a tak se nakonec k dílu přihlásila Daniela,...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 018

...která jako jediná mohla slavit úspěch Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty05/05/19, 08:06 pm

Huráááá, další díl! Doufala jsem, že něco přibude dnes nebo zítra, strašně jsem se na čtení těšila Úsměv
Ta levitující hlava mě dostala Válím se smíchy že by působení radiace? Chichichi Je mi strašně líto, že máš takové grafické problémy, musí být strašné s tím hrát, ale takhle na fotkách to vypadá strašně vtipně Mrkající
Patrik je teda akční a dost hrrr, ale věřím, že si všechno dost promýšlí a je to šikula. Bellince se nedivím, že se toho bojí. Jsou oba moc roztomilí a jejich společné rozhovory mě moc baví Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty05/05/19, 08:11 pm

Škoda toho chybějícího těla u Patrika, ale na napínavosti příběhu to vůbec neubralo *THUMBS UP* A to kulinářské "umění" některých obyvatel bunkru Válím se smíchy , ještě že si nepodpálili bydlení !
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty06/05/19, 11:23 am

Krásné pokračování. Patrik je dychtivější čím dál víc. Vysmátý
Ale chudák, nemá nikoho s kým by se o takové věci mohl podělit. Smutný
Jsem zvědavá na další vývoj. Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty11/05/19, 10:31 pm

Moc děkuji holky za tak krásné komentáře Pro Tebe

Hello, možná za to může radiace a musím říct, že v budoucnu se můžete těšit na Davida bez trička... no jenže on tak trochu bude na sobě mít obrys trička, respektive děravý obrys trička... uvidíte později Vysmátý je pravda, že to je někdy na palici, hlavně když chceš nafotit další snímky do dílu a grafika se rozhodne stávkovat Sakra většinou mi pak pomůžou jen tři věci: tlačítko Windows, které mě hodí na plochu a tím se mi restartuje obraz (bohužel to lze použít jen jednou, pak už to nefunguje, takže si musím pečlivě rozmyslet kdy ho použiji - někdy se totiž hra rozkládá jen v určité místnosti a po použití tohoto tlačítka to naopak zhorším Zmatený ), nebo vyjet z rodinky a načítat ji tak dlouho dokud si to nesedne (to funguje jen málokdy, většinou se mi rodinka zjeví jen v jiné fázi rozkladu a k tomu se začne pomalu ale jistě rozkládat i sousedství - blázní stíny) a nebo ta nejhorší poslední možnost, vyjet ze hry úplně a celou ji načíst znova Zmatený ale jak říkám, nějak jsem se to naučila korigovat Mrkající většinou když se to rozkládá v jedné místnosti tak je rozmisťuji po domě tak dlouho, dokud jim není vidět aspoň do tváře Vysmátý nejvíc mě ale štve, že se jedná o originální hru (kdybych měla všechno stažené, tak se ani nedivím, že to blázní...) ale v tomhle případě je vše tak jak má, ale likviduje to moje pc a jeho grafika Sakra jinak jsem moc ráda, že tě ti dva baví Úsměv už se moc těším až o nich začnu psát víc, bude to parádní dvojka Úsměv

Jinak Patrik bude dychtivější čím dál víc Mrkající a jsem taky moc ráda za sprikery Vysmátý popravdě jsem nečekala, že bude Christine takhle neúspěšná, když má skoro plnou schopnost vaření... ale co se dá dělat... to budou asi Mathiasovi geny Vysmátý když už si dokázal zapálit i instantní polévku v mikrovlnce Vysmátý

02x31

Později se naši dospěláci sešli u jídla...

"Myslím, že by měl dětem někdo vysvětlit, co bude dál..." začal debatu Alex.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 026

"Co tím myslíš?" Zeptala se ho Christine. Alex se zavrtěl na židli a věnoval jí úkosový úsměv.
"Oba budou mít narozeniny... a někdo by jim měl důkladně vysvětlit, že jsou bratranec a sestřenice... no zkrátka, že si budou muset pořádně krotit hormony," odvětil důrazně. Christine se rozesmála.
"To myslíš vážně? Ti dva jsou jako sourozenci!" Vyhrkla.
"Podobně jsem na tom byl i já a Dany... a oni tady budou sami... zavření... na věčnost," na každé slovo při svém proslovu dával velký důraz. Christine zavrtěla hlavou, ale než mohla jakkoli zareagovat se do hovoru vložil i David.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 030

"Nemusíme se ničeho bát. A navíc teleport vyřeší i tenhle problém..." zamumlal.
"Jak vyřeší? To se tam snad zapletou s nějakým podivínem a odtáhnou ho sem? Nebo se snad teleportují někam do dáli a zůstanou tam na věčnost? Nebo jak si to představuješ ty Einsteine?" Pronesl jeho směrem jedovatě Alex.
"Můj táta říkal, že existují jiné bunkry... a kdyby na tom byli podobně jako my... mohli by si najít někoho tam..."
"A jak by ho měli vystopovat? Nebo snad ten tvůj krám umí vyhledat obydlená území nezmutovaných lidí? Protože jestli ano, pak byl strejda Julián bůh!" Zvolal rozčileně. David si promnul spánky.
"Alexi... existují určité záznamy, které si vedl můj táta..." Alex mu skočil do řeči.
"A jak moc jsou ty záznamy přesné?"
"To nevím..." Alex se jízlivě zasmál a odložil vidličku do talíře.
"Takže se podle tvých předpokladů mají vydat na místo na kterém se ve skutečnosti může nacházet jen hora radioaktivních odpadků a můžou tak zemřít kvůli hloupým konspiračním teoriím!"
"Vždyť jsi mi minule řekl, že projektu mého táty věříš!" Vyhrkl na svoji obhajobu David.
"Ano, ale tohle už je moc! Myslel jsem si, že máš nějaké lepší informace a ne jen dohady! Pokud někdy dovolím své dceři vstoupit do toho krámu, tak pojede výhradně jen do minulosti a odtamtud ať si pro mě za mě přivede nějakého hipíka... ale nevěřím, že v současné době si můžeme dovolit takhle šíleně riskovat!"
"Můžete se oba dva přestat hádat!" Překřičela je Daniela. Oba muži se na ni zahleděli.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 029

"Už jsme si jednou slíbili, že budeme Davidovi věřit, ano? A navíc nemá cenu se o tom dohadovat, když je teleport nadále nefunkční, nebo se snad něco změnilo?"
"Stále pracuji na zaměřovacím zařízení, ale je to jen otázkou času. Kdybych měl být přesný, tak je teleport opravený na 90%," pokusil se ji ujistit David.
"Dobře, všechno ostatní budeme řešit až později. Do té doby bych si jen přála, abychom o tom nemluvili. Není nutné dávat dětem až příliš velkou naději, nebo je naopak vyděsit... navíc pokud někdo tuhle věc vyzkouší, tak to bude nejdříve někdo z nás a ne oni," vydechla tiše. Alex se na ni prudce otočil.
"Nebuď jako tvůj bratr! Snad nepočítáš s tím, že ti dovolím do toho vlézt!" Daniela ho probodla pohledem.
"Alexi, nebudu se s tebou dohadovat! Mluvit o tom budeme až to bude aktuální a do té doby bych to uzavřela... bylo by to možné?" David přikývl, Christine jeho čin následovala. Jen Alex se nejdříve tvářil, že by raději třísknul s kytarou o zeď, než aby uhnul ze svého stanoviska o jediný krok.
"Alexi..." oslovila ho. Její manžel si vzdychl.
"Fajn... ale můžeme se aspoň domluvit na tom, že po narozeninám dětem vysvětlíme, že spolu nic nemohou mít?" Rozhlédl se po ostatních.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 022

"Pokud ti to udělá radost a přestaneš nám s podobnými blbostmi kazit ráno, tak si s ním promluvím až vyroste... ale v případě Patrika si myslím, že se nemusíš vůbec bát... moc dobře vím, že považuje Belu za svoji sestru a navíc je příliš zaneprázdněný blbnutím s matematikou a technikou, že by ho to pravděpodobně vůbec nenapadlo..." obrátila oči v sloup Christine.
"Ale je to kluk! A budou s ním lítat hormony... a moje dcera bude jistě moc krásná... a...!" Christine ho přerušila.
"Za co ho máš? Patrik je synem Davida, myslíš si snad, že by můj muž byl něčeho takového schopen?"
"Jenže Patrik je jiný než David... má odvahu a nebojí se mně!"
"A podle toho hned usuzuješ, že by mohl myslet na blbosti... ach bráško... myslím, že na tebe začíná doléhat tvůj vlastní věk... vždyť budeš mít narozeniny dřív než oni," mrkla na něj. Alexovi zrudly uši, jen nerad si uvědomoval fakt, že stárne. David jim rychle skočil do řeči.
"Bude to v pořádku, Alexi. Osobně se o to postarám, ano? Nedělej si starosti, můžeš se na mě spolehnout," pokusil se ho upokojit. Alex mu věnoval zvláštní úsměv.
"Dobře, myslím, že tobě mohu věřit. Hlavně mi dej včas vědět o té věci, jejíž jméno nesmíme vyslovit," při tom se zahleděl na Danielu, které se jen rozesmála při pohledu na jeho zamračený pohled. Byl to pořád stejný bručoun, ale i tak ho nadále milovala.
"Jsi vážně úžasný, víš to?" Alex se nafoukl.
"Jasně, že vím," zabručel než si strčil do úst pořádnou porci jídla.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 025

"Jinak věděli jste, že tady můj perfektní manžel opravil mikrofon a díky tomu budu moci dávat pořádné hodiny hudby Patrikovi?"
"Chris, co to vykládáš..." pokusil se ji zastavit David.
"Nic co by nebyla pravda..." zašeptala a ukradla mu paži. David se zasmál.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 058

"Ty chceš dávat hodiny hudby klukovi co miluje vědu?" Zeptal se jí Alex.
"Proč ne? Možná bude mít talent i na tohle, ostatně by měl mít po kom," zvolala vítězně bez toho, aniž by se pustila Davidovi dlaně.
"Tak to jsem na to dopředu zvědavý," zamručel než se sklonil k dalšímu soustu. V ten okamžik se i náš pár pustil a oba se také naklonili ke svým talířům.
"Máme ještě nějaké papriky?" Zeptala se po chvíli Christine. Daniela na ni zvedla své oči.
"Bohužel ne... víš, že se nám opozdila úroda. Tady do tohohle jídla jsem dala už poslední kousky," odvětila klidně. Christne zesmutněla, ale neřekla jí k tomu ani slovo.

David jí věnoval krátký pohled, než se zvláštně usmál do vlastního talíře...

...a po chvíli se k ní natahoval s jasně červenou paprikou nabodnutou na vidličce.
"Chris, podívej co mám!" Oslovil ji nadšeně.

Christine mu věnovala široký úsměv.
"Ty máš papriku! A vážně mi ji chceš dát?"
"Jasně," ujistil ji.

Christine se k němu nahnula a nechala si vložit sousto do úst.
"Davide, ty jsi tak... mohla bych si od tebe vzít ještě tenhle malý kousek petrželky?" Zeptala se ho směle. David se zasmál.
"Jestli chceš, dám ti celý svůj talíř."
"To ne! Nechci, aby jsi měl hlad! Ale... vezmu si jen tenhle malý kousíček... a zbude ti tam toho ještě dost!" Zvolala než se natáhla k jeho talíři. Alex znechuceně zahodil vidličku do talíře.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 009

"Můžete toho nechat? Nebo snad chcete, aby mi z vás bylo šoufl? Jste jak děti!"

"Přestaň nám závidět a soustřeď se raději na svoje jídlo," odpálkovala ho, aniž by mu věnovala pohled. Alex se divoce otočil na Danielu a začal na ni divoce gestikulovat podivné věci. Daniela se nemohla ubránit smíchu. Nakonec tedy jen zavrtěla hlavou a zahleděla se svému pohoršenému muži do očí.
"Myslím, že je necháme být. Oba jsme už dojedli, ne?" Zašeptala jeho směrem.
"Ale...!" Daniela znova zavrtěla hlavou, složila svůj i jeho talíř na úhledný kopeček, postavila se a uchopila jeho dlaň.
"Máme ještě jinou práci," vydechla tiše. Alex se ještě víc zamračil, pokud to vůbec bylo možné, ale nakonec svoji ženu uposlechl a vyklidil druhému páru pole. Jen co osaměli,...

...se Christine úkosem zahleděla na svého muže. V hlavě se jí pomalu začala roztáčet ozubená kolečka a tak chvíli seděli v jídelně mlčky. Chvíli po té co oba vyprázdnily své talíře, se Christine znova podívala na Davida a tentokráte se k němu...

...rychle přisunula, div ho neshodila ze židle jakou silou do něj narazila. Podlaha při tom vydala zvuk jako kdyby ji někdo páral na dva kusy. David se překvapeně otočil na Christine.
"Copak?" Zasmál se.

"Už jsem ti řekla, jak moc jsem ráda, že jsi úplně jiný než můj bratr?"
"Opakuješ mi to stále," zakřenil se na ni.
"Pak je to dvojitá pravda... a říkala jsem si... když si oba naši sourozenci šli zařizovat svoje věci... a děti se bezpečně učí... mohli bychom využít situace," zašeptala. David několikrát zamrkal bez toho, aniž by z jeho tváře zmizel úsměv.
"Jak?"
"Dany mi ušila nové plavky... a vířivka by měla být prázdná... takže?" Davidovi zrůžověly tváře a znova se zasmál.
"Moc rád uvidím tvoje nové plavky," zašeptal se širokým úsměvem.
"Pak už není na co čekat..." odvětila tiše...

...než oba skončili ve vířivce a co se odehrálo dál si myslím není těžké uhádnout Chichichi

Později mohli naši dospěláci oslavovat úspěch svých ratolestí ve zmutované škole...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 021

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 023

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 024

...tak snad se jim bude nadále takhle hezky dařit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Zannia
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 14

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty12/05/19, 12:27 am

Je to skvěle napsané. Obdivuji, že to zvládáš i s takto zlobící grafikou, mě by asi omylo Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty12/05/19, 08:17 am

Parádní díleček! Je krásné, jak si ti dva společně užívají, co to jde.:)Láska

Jinak s tou grafikou mě mrzí, že máš takové problémy:*SORRY*: , nezkoušela ses mrknout na net, jestli by to nešlo něčím opravit? Třeba měl někdo podobný problém.Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty12/05/19, 10:41 am

Moc pěkný díl Úsměv je hezké vidět, jak to mezi Cristine a Davidem takhle klape. Teleport na 90% opravený? *THUMBS UP* David je Einstein. Moc se těším na zápletku s teleportem, jsem zvědavá, co vymyslíš Úsměv

Z té grafiky by mě trefilo Smutný obdivuju tě, že máš na to trpělivost (díky za to, protože tu máme tak krásný příběh) a hlavně že sis našla takové fígly, jak to někdy obejít. *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty12/05/19, 01:39 pm

Jééé, to se tak krásně čte, člověk se fakt pobaví nad těmi jejich hláškami Vysmátý  A už se těším, jak ti dva vyrostou Láska
Ta grafika je naprd, že tak zlobí Smutný Bylo by fajn, kdyby stačily jiné ovladače, nebo nastavení, ale předpokládám, že jsi už zkusila kde co SOS  Ale zase levitující hlava se v simích příbězích často nevidí Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty12/05/19, 02:50 pm

Krásně čtivý dílek, roztomilé hrátky se zeleninou Chichichi A vlastně mi vůbec nedošlo, že Patrik s Belou jsou de facto příbuzní a nemůžou spolu nic mít Aha
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty14/05/19, 05:43 pm

Díky holky Pro Tebe

Právě Ludmi... jsou bratranec a sestřenice, takže spolu nemohou mít absolutně nic... ale to neznamená, že z nich nemohou být parťáci Úsměv popravdě už teď je mám moc ráda a těším se, až je více poznáte Úsměv

Jinak s tou grafikou jsem zkoušela už kde co, ale myslím, že jsem si už zvykla, že nic nejde hned, tak jak bych chtěla Vysmátý je ale pravda, že někdy mám pocit, že mám nervy ze železa nebo něco takového, hlavně když vyfotím fotku a pak ve složce na té fotce vidím, že mi hra vyfotila siminku bez vlasů, takže dokonalý záběr šel prostě do kytek Vysmátý Sakra
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty19/05/19, 04:44 pm

02x32

Pozdě večer se Alex tajně vydal do herní místnosti...

...jeho kroky ho téměř instinktivně zavedly k jeho otci.

Mathias hleděl na svého syna z obrovských plakátů a vypadal jako kdyby mohl promluvit.

Alex sklonil hlavu a vzdychl. Tohle byla chvíle kdy by si přál, aby s ním Mathias byl... aby mu řekl, že to zvládne.
"Tati... jak jsi se dokázal smířit s tím, že zestárneš? Že budeš mít šedé vlasy... bolavá záda a vše ti půjde pomaleji? Taky jsi pomalu cítil, jak tvoje tělo ztrácí sílu? Taky jsi vnímal všechny ty změny?" Zvedl k němu oči. Jenže fotografie mlčely a spolu s ním i Alexův klid.
"Bojím se, že to nezvládnu... o stáří toho moc nevíme... v knihách se toho člověk moc nedozví a co teprve o smrti... co budou naše děti dělat až tu nebudeme? Dokážou být tak silní, aby to tady zvládly sami? Tati... jsou chvíle kdy bych si přál být jako ty... zmizet a zemřít mladý, ale vím, že to by pro naše děti nebylo dobré... vím, jak moc jste nám chyběli a stále chybíte...," Alex se odmlčel a promnul si spánky.
"Možná se bojím být starý... jaké to bude? Kolik času mi ještě zbývá? Jediné co bych si opravdu přál, abychom s Dany vydrželi co nejdéle... bojím se o Belinku... je tak maličká... sice bude mít brzy narozeniny, ale bojím se... mám strach, že se nedočkám její dospělosti... vím co by jsi mi teď řekl... neplácej kraviny! A já vím, že máš pravdu, ale když se zadívám do svého obličeje... vidím to, co vidět nechci... vrásky a s nimi spojený čas, který mi už nikdo nevrátí... mohu ti ale slíbit, že budu psát hudbu dokud budu mít dost sil a že se pokusím Belinku lépe naučit hrát na kytaru... ta holka to sice má v genech, ale nějak se to v ní zaseklo... neumí zpívat a hrát dokáže hlavně na klavír a to ještě jen určité skladby... pokusím se jí všechno naučit, to ti slibuji... dokud mám čas..." Alex dál mluvil a ani si nevšiml, ...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 008

...že se mezitím za jeho zády zjevila Daniela. Jeho žena moc dobře věděla o jeho nevyřčených obavách. Znala ho jako své boty a vždy když ho pozorovala u zrcadla si uvědomovala, jak Alexe trápí jeho šediny. Pomalu k němu přistoupila.
"Alexi..." oslovila ho. Její muž se na ni otočil.
"Dany! Co tady děláš? Jak dlouho tady stojíš?"

"Moc dlouho ne... Alexi, nemusíš se bát... všechno to zvládneme... společně..." pokusila se ho ujistit.
"Já vím... obdivuji tě za to jakým způsobem zvládáš celou tu věc se šedivěním, hrbením a zpomalenými reflexy..." zabručel otráveně. Daniela se pousmála.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 025

"Ty víš, že to není jenom o tom... je to jen další etapa života. Sfouknutím svíček nám nenarostou další dvě hlavy nebo něco takového, budeme to stále my."
"Ale budeme staří! Chci říct, ty budeš krásná... vždyť i ty šediny ti moc sluší... ale já? Podívej se na mě... ubývají mi síly..."
"A jak jsi to poznal?"
"Nevydržím dlouho běhat na rotopedu... a včera mě při cvičení švihlo v zádech!"
"Alexi, bude to dobré... spíš mě mrzí... trápí mě, že jsem ti nemohla splnit sen..."
"Jaký?"
"Chtěl jsi syna... a já tak dlouho otálela až to nevyšlo... díky mě a mojí tvrdohlavosti jsem ti nesplnila tvoje přání..." Alex zavrtěl hlavou a usmál se.

"Nelam si s tím hlavu, moje krásná... máme Belinku a navíc jsme to zkoušeli a nešlo to, nebo ne? Asi to tak mělo být... alespoň budu mít víc času na učení naší dcery... v hudbě stále plave..."
"Nechci, aby jsi z ní byl zklamaný..."
"Nejsem z ní zklamaný. Samozřejmě mě překvapuje, že jí to tak moc nejde, ale věřím, že v něčem jiném bude hvězda... například je naprosto nekompromisně zodpovědná, v tom mi připomíná tebe," mrkl na ni.
"Takže ji máš rád, i když není hudebně nadaná?"
"Samozřejmě, je to moje holčička..." Daniela mu věnovala drobný úsměv.
"Opravdu nejsi nešťastný, protože už nebudeme mít další děti?" Alex rozhodil rukama a přitáhl si ji k sobě.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 039

"Nejsem, budeme se starat o naši holčičku, ať už se odebereme za rodiči za jakkoli dlouhou dobu, ano?"
"Alexi... budeme tady ještě spoustu let a ty budeš i nadále skládat jednu originálnější skladbu než tu druhou, věř mi," mrkla na něj.
"Věřím ti a vždy budu..."
"Budeme bojovat společně, to jsme si přeci slíbili a zvládneme všechno, co nám osud ještě nachystá..."
"A já budu v budoucnu aktivně odhánět všechny magory, co si naše holčička přivede přes ten krám!" Zvolal a zaleskly se mu zlověstně oči.
"Alexi..."
"Já vím, nemáme o tom mluvit... takže než do toho všeho praštíme, tak se můžeme věnovat příjemnějším věcem," zašeptal, než si ji přitáhl k sobě blíž.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 038

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 035

Později tak došlo i na velkou událost...

Alexovi se zpočátku k dortu vůbec nechtělo a nejraději by na celou tuhle událost zapomněl...

...nakonec se ale pochlapil, protáhl se a šel na věc Chichichi

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 008

Nutno podotknout, že hra se do jeho stylu oblečení netrefila ani náhodou Chichichi

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 009

Hned po něm šla sfouknout své svíčky i Daniela...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 013

...všichni jí u toho samozřejmě pořádně fandili...

...naštěstí Daniela brala svoje stárnutí sportovně a tak se ani nepokusila fixlovat a hned svoje svíčky sfoukla...

...bohužel ani tady neměla hra zrovna šťastnou ruku...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 018

Tady už je máte o ba po úpravě Úsměv Daniela na mě působí hrozně příjemně a Alex? No ten svého tátu nezapře a tak jsem ho trochu stylizovala jako tajného agenta v důchodu Pohoda

Jinak co se týká druhého dítěte Alexe a Daniely... původně jsem ho opravdu plánovala, ale pak... nechala jsem je to zkusit a když se to nepovedlo (Alex s Danielou měli vždy velký problém s otěhotněním... hrozně dlouho mi trvalo než se mi povedlo, aby Daniela čekala miminko Nevím zatímco u Christine to šlo hned...) říkala jsem si, že to možná bude lepší... takhle se budou moci nové zápletky s třetí generací účastnit i ta stará, protože se mi všichni vejdou do bunkru Píšu
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty19/05/19, 05:35 pm

Parádní díl, sice trošku smutný, ale já věřím, že Alex i Dany mají tuhý kořínek a ještě s námi nějakou tu chvilku pobudou. Andílek Oběma to sluší i jako seniorů a já jsem velmi zvědavá, jak se nám vyklubou Patrik a Bella. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty19/05/19, 07:24 pm

Když se mi první otevřely ty spodní příspěvky a uviděla jsem ty šedivé simíky, říkala jsem si "Néé, to není možné, druhá generace už zestárla?" - pak jsem vyjela nahoru a četla od začátku dílu. A tak pěkně jsi to napsala, že jsem se s tím úplně smířila. I jako starším simům jim to moc sluší.
A přesně jak říká Janika, taky jsem zvědavá na Patrika a Bellinku. A na další vývoj! Hádám, že to bude hodně zajímavé! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty19/05/19, 07:56 pm

Je škoda, že už zestárli, ale tak to má být. A sluší jim to i tak, Alex je úplný švihák lázeňský Pohoda Snad jim hra dopřeje ještě dlouhé stáří, aby si užili dětí a hlavně aby neodešli dřív, než zjistí, že jejich potomci sami nezůstanou Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty19/05/19, 08:14 pm

Díky holky Pro Tebe Popravdě taky bych chtěla, aby vydrželi... především Alexovo setkání s mimozemšťany by mohla být pořádná legrace Vysmátý dyžtak jim mám v plánu podstrčit nějaký ten elixír života, kdyby to vypadalo bledě Andílek samozřejmě, věčně tady být nemůžou, ale už se těším jak budou ostatní reagovat na zelené lidičky Vysmátý bude to pořádně zajímavé Píšu navíc jsem se teď v pravidlech dočetla, že v téhle generaci, taky obyvatelé vyfasují televizi a rádio, takže už teď začínám pomalu přemýšlet jak to zakomponuji do příběhu Píšu
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty19/05/19, 09:12 pm

Opět pěkné čtivo, a jak si hra poradila se stárnutím Simíků, ještě žes je chudáky upravila *THUMBS UP* Jakpak asi zvládnou dospívání potomků a příchod mimozemšťanů ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down

Lucisab a její postapokalyptický svět
Strana 15 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: