Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 217

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   11/05/18, 10:34 am

Vysmátý myslim, ze kdyby Lucisab chtela, tak nam ho tak vyfoti Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 609

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   11/05/18, 12:35 pm

Budu se opakovat, ale toho týpka zbožňuju Láska  Co výrok, to perla, prostě parádně napsané *BRAVO*  A Caroline by měla konečně otevřít oči !!!

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 419

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   11/05/18, 05:44 pm

Ten plakát bys měla zvěčnit Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 491

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   12/05/18, 10:22 am

Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Já z toho Mathiase nemůžu Vysmátý
Můžeme taky dostat jeden plakát? Vysmátý to je teda dárek na usmířenou hodný Mathiase Chichichi ale hlavní je, že se to dalo do pořádku. Teď už jen aby se nějak usmířili s Caroline. Ten sen byl moc pěkně udělaný *THUMBS UP* těším se, co bude dál Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 524

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   12/05/18, 01:43 pm

Holky moc děkuju Červenám se a překecaly jste mě Vysmátý ještěže není Mathias důchodce Vysmátý akorát jsem nesehnala geparda, takže si ho představte, jak mu leží u nohou Vysmátý

Nafotit ho takto bylo obtížné, protože ten nestyda jeden se pořád ukazoval zepředu Chichichi a doufám, že mě neukamenujete za tolik zbytečného materiálu navíc, ale nemohla jsem si pomoct Andílek musím říct, že se ty snímky nakonec docela vydařily Červenám se

Jinak Tereza dostala ten, jak tam je vidět Mathias celý Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   12/05/18, 01:46 pm

Tak k tomuhle nemám co říct Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 491

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   12/05/18, 06:36 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy  Mathias je jednoznačně nejlepší Vysmátý  ty jeho drsné pohledy Válím se smíchy

Je to krásně nafoceno! Obdivuju, jakou sis s tím dala práci *THUMBS UP*  Díky moc za tyhle plakáty Vysmátý  A ještě ke všemu jsi to vytvořila přímo bleskově - vůbec jsem to nečekala  Mrkající  *BRAVO* a rozhodně to vůbec není zbytečný materiál, k příběhu a Mathiasovi to patří Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 594

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   12/05/18, 09:50 pm

Je to teda opravdu pěkný nestyda *YES* Doslova a do písmene, moc se Ti to povedlo *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 239

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   12/05/18, 10:23 pm

Páááni, to jsem přiušla právě včas Vysmátý Parádní další díl z tvého bunkru a plakát na konec, jako třešnička na dortu. Krásně Mathias pózuje Válím se smíchy Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   12/05/18, 10:36 pm

Wow!!! *BRAVO* *OK* Pohoda

Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   13/05/18, 02:19 am

To je boziiiii a sviti mu zadek Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 150

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   14/05/18, 12:36 pm

Já čekala buhví co od něj Tereza nedostane a ono tohle Válím se smíchy Ale je pravda, že být na jejím místě, dostala bych takový záchvat smíchu, že bych na všechno ostatní taky úplně zapomněla Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   14/05/18, 08:56 pm

Jsem moc ráda, že vás plakáty potěšily Červenám se musím říct, že mě moc bavila jejich úprava a i jejich focení, i když náš model moc nespolupracoval Vysmátý

13.část

Tereze stále vrtalo v hlavě Carolinino chování. Sama měla už spoustu teorií a byla si jistá, že v některých svých tipech má pravdu, zvláště poté co si promluvila s Juliánem, který jí řekl, jak se Caroline zachovala k Mathiasovi. Samozřejmě i ona věděla, že je Mathias pořádně narcistický a sebestředný mizera, ale něco v něm bylo jiné. A nešlo jen o to, že byla psycholožka a dokázala si všimnout detailů, které nikdo jiný neviděl. Šlo o to co cítila a v ten moment kdy jí Mathias dal ten dárek a řekl jí k tomu svůj komentář si byla jistá, že není tak špatný, proto se rozhodla, že i ona si zkusí promluvit s Caroline.

Sice si byla jistá, že to nebude snadné, protože jednodušší by bylo mluvit s mutanty venku než s ní, ale ze své práce byla zvyklá na kdeco, takže jen co ji spatřila v kuchyni, hned se dohnala k akci.

"Caroline? Neposadíš se ke mě?" Vyzvala ji.

Caroline se na ni otočila a věnovala jí nechápavý pohled. Ty dvě se nikdy moc nebavily, což byla vina především Caroline, která měla z jejího diplomu z psychologie podobné osypky jako Mathias, i když to nikdy nedala úplně najevo.
"Proč?" Tereza se mírně usmála.
"Jsme jediné dvě ženy a nyní i matky v bunkru, myslím, že si máme co říct."
"Nevím o čem bych s tebou měla mluvit," snažila se z celé situace vycouvat Caroline. Společenské debaty s lidmi jí byli vždy cizí. Tereza nervózně zaťukala na barovou židli vedle sebe.
"Prosím posaď se vedle mě, nebudu ti klást žádné otázky slibuju," Caroline si ji chvíli měřila jako obezřetné zvíře v džungli...

...než si k ní skutečně přisedla.
"Stejně pořád nechápu k čemu je tohle dobré," zabručela aniž by jí věnovala jediný pohled.
"Jsme tu zavřené do konce života, možná bychom se měli snažit jedna druhou pořádně pochopit, nemyslíš?" Caroline pokrčila rameny.
"Ale jak říkám slíbila jsem ti, že ti nebudu klást žádné otázky. Chtěla jsem ti jen říct, že mám velkou radost, že jsi zvládla krizi ve které jsi byla," Caroline znova pokrčila rameny. V ten okamžik to vypadalo jako kdyby Caroline postrádala jakékoli emoce, ale Tereza si byla jistá, že opak je pravda.
"Je ale pravda, že za to můžeš poděkovat především Mathiasovi, právě on tam byl celou dobu s tebou a nenechal tě samotnou ani na chvíli," Caroline se na ni konečně podívala.

"Proč o něm stále mluvíte?" Zamračila se.
"Protože všichni víme, jak se o tebe staral. Vím, že to zní neuvěřitelně, ale je to tak."
"Taky se mi budeš snažit říkat co mám dělat?" Zuřila Caroline.

Tereza jí věnovala úsměv dětské doktorky.
"Nikdy bych tě k ničemu nenutila... jen si myslím, že by jsi měla myslet na Alexe. Malý bude potřebovat svého otce a to ať už je jakýkoliv," Caroline zvážněla.
"Jenže já si nejsem jistá jaký bude táta."
"Ale to nezjistíš, pokud to s ním nezkusíš. Možná bude právě Alex ten důvod, proč nakonec Mathias definitivně dospěje."
"Znova se mi snažíš vnutit myšlenku, že má Mathias spoustu stránek?"
"Nevnucuju ti ji, ale jsem si jistá, že to tak je, jinak by nestrávil celý den s tebou v tom nepohodlném křesle. A ve chvíli kdy jsi spadla na zem, se okamžitě nechopil toho, aby tě nosil na rukách, které mu v minulosti vydělily miliony. Mathias je na sebe hodně opatrný a fakt, že si ničil svoje záda a paže kvůli tobě o něčem vypovídají, jen mysli na to jak se má rád, Caroline." Takhle když to od ní slyšela nahlas to najednou dávalo trochu smysl, napadlo Caroline.
"Myslím, že to dělal kvůli něčemu jinému a ne kvůli mě..."
"A kvůli čemu by to dělal? Pro slávu? Copak je tady nějaký novinář, který by ho vyfotil a otiskl by ho jako hrdinu na titulní stranu nějakého prestižního časopisu?"
"Možná to dělal kvůli vám..."
"Juliána nikdy nebral moc vážně a dělá si z něj legraci kdykoli má možnost a já? O mě říká, že jsem šarlatánka, to opravdu nevypovídá o tom, že by mě měl v úctě... takže si myslím, že mu opravdu moc nezáleží na tom co si myslíme," zamrkala na ni.
"Ale..." Caroline došly slova. Tereza věděla, že ji dostala kam potřebovala.
"Možná by jsi o něm měla přemýšlet. Chránil tě a pečoval o tebe, na to nezapomeň," mrkl na ni.

Možná se stal zázrak, ale Caroline o jejích slovech skutečně přemýšlela. A rozhodla se, že se pokusí, aby měl Alex tátu a mámu, kteří spolu alespoň vycházejí jako přátelé. Jenže jak vždy bylo na Mathiase snadné narazit (a hlavně těžké se ho zbavit), tak tentokrát se jí vyhýbal jak mohl. A když ho přeci jen chytila s kytarou v ruce, tak úmyslně zesílil zvuk natolik, že nebylo slyšet vůbec nic. Ignoroval ji a to ji z nějakého důvodu trápilo mnohem více než jeho věčné dorážení. Nakonec se jí však přeci jen povedlo ho chytit.

Ovšem to neznamenalo, že by ji přestal ignorovat.
"Mathiasi?" Oslovila ho tiše. Mathias si strčil do pusy lžíci cereálií a až pak se na ni podíval. Jeho pohled bodal jako jehličky na akupunkturu.
"Co chceš?" Ušklíbl se. Caroline zamrazilo v zádech.

"Mathiasi... já ... nechci, abychom si hádali..." vydechla nakonec. Mathias se zasmál.
"A my se snad hádáme, zlatíčko?"
"Nemluvíš se mnou..." zašeptala nesměle. Mathias se rozesmál.

"Takže ty mi naznačuješ, že ti chybím?" Zavrněl.
"Já..." zakoktala.
"Jenom si to přiznej, zlatíčko..."

"...nemůžeš beze mě být a ani se ti nedivím. Snadno si zvykneš na přítomnost někoho jako jsem já," Caroline si vzdychla.
"Můžeme spolu alespoň jednou mluvit rozumně?"
"Vždyť to právě dělám, ale ty nedokážeš ocenit moje kvality, zlatíčko. To je tvůj hlavní problém," mrkl na ni. Caroline zalapala po dechu a znova si nasadila nic neříkající masku.

"Chtěla jsem ti poděkovat za to co jsi pro mě udělal," vypadlo z ní nakonec.
"To mi máš sakra důvod děkovat, kvůli TOBĚ mě bolí celý den záda!" Vyhrkl. Caroline pokrčila rameny.
"Jenom chci, aby mezi námi bylo vše tak jako předtím."
"Ale to není možné zlatíčko," oznámil jí suše.

"Proč?"
"Protože se zlobím, urazila jsi mě."
"Nechtěla jsem tě urazit."
"Ale stalo se...," zašeptal s jízlivým úsměvem. Caroline zvážněla.
"Ale, aby jsi věděla, jsem ochotný ti odpustit, i když jsi mi žádné promiň neřekla... navrhuju ti, aby jsi byla celý den moje otrokyně," zamával dramaticky rukama.

"Co..že?" Vykoktala.
"To myslíš vážně?!"
"Samozřejmě, já jsem ti otročil celý den i noc, takže po tobě požaduji to samé," Caroline se zamračila.
"Snad si nemyslíš, že budu s tebou...," vydechla šokovaně aniž by dokončila myšlenku.
"Pokud budeš chtít nemám problém, zlatíčko, ale nezapomeň, že jsem na úrovni, takže ode mě nečekej žádné sprosťárny."
"To nemyslíš vážně!" Zvolala.
"Ale myslím... a pak si budeme fifty fifty, zlatíčko. A já na všechno zapomenu, to ti slibuju, mám v tom velkou praxi," zašeptal s charizmatickým podtónem v hlase.
"Nejsem si jistá, jestli..." Mathias ji nenechal domluvit.
"Přemýšlej rychle, zlatíčko. Tahle nabídka má omezenou platnost," zavrněl jejím směrem. Caroline mu věnovala tvrdý pohled a v její hlavě se zjevil obrázek jejich syna. Věděla, že Alex za tuhle oběť stojí.
"Dobře," Mathias se rozzářil a zatleskal rukama.
"Obleč si něco hezkého a připrav se na to, že na chvíle co strávíš se mnou nikdy nezapomeneš. Budu na tebe čekat v zahradě," mrkl na ni. Vypadal jako kdyby mu narostla křídla, když vyskočil ze židle, zato Caroline měla pocit jako kdyby jí něco spadlo na hlavu.

I přes to se však rozhodla splnit Mathiasovi pokyny...

Šaty, které si oblékla dostala od Terezy, která ráda zkoušela šít různorodé oblečení z látek, které měli v bunkru k dispozici. Najednou bylo Caroline líto, že jí nikdy za ně pořádně nepoděkovala, protože musela uznat, že jsou opravdu krásné.

Tiše si upravila vlasy a v hlavě uvažovala, zda se bude takhle Mathiasovi líbit... najednou se totiž začala cítit poněkud nervózně. Co jen bude po ní Mathias chtít? A co v jeho podání znamená dělat otroka? Raději vše vyhodila z hlavy a vykročila na zahradu...

Na Mathiase dlouho čekat nemusela...

"Ahoj, zlatíčko," podravil ji. Caroline musela uznat, že i Mathiasovi to slušelo.

"Ahoj," odvětila tiše. Mathias se zasmál.
"Jsi mnohem víc zamlklá než normálně, snad jsi nedostala strach," zašeptal. Caroline semkla rty pevně k sobě.
"Nikdy jsem se tě nebála."
"Jo to už jsi mi jednou dokázala a pokud to chceš zopakovat nejsem proti," mrkl na ni šibalsky. Caroline se zamračila.
"Přestaň se chovat jako idiot!" Mathias se zasmál.
"Já věděl, že to zase dokážu!" Zvolal, chytil ji za paži, díky které ji vytáhl na nohy. Caroline se zakymácela, ale zůstala stát pevně na svých nohou.
"Vždycky tě dokážu rozmluvit, zlatíčko."
"Ty..." nadechla se k další ostré odpovědi, když se k ní Mathias sklonil...

...a políbil ji ruku, čímž ji umlčel. Takhle se k ní nikdo nikdy nechoval. Najednou se v jejích očích objevil zmatek.

Mathias se na ni zářivě usmál.
"Připrav se na něco, co jsi ještě nikdy nezažila, zlatíčko," a v ten okamžik mu Caroline opravdu věřila.
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   14/05/18, 09:16 pm

Moc hezký vývoj. Určitě není lehké octnout se v situaci, v jaké se ocitli. Tak konečně snad našli všichni společnou notu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   14/05/18, 09:18 pm

Velmi zajímavý psychologický pohovor mezi Terezou a Caroline, a copak asi na Caroline připravil Mathias ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   15/05/18, 04:39 pm

No parááádička! Moc hezké, že by Carolin změkla?
Jsem moc zvědavá, co si Mathias vymyslel. Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   15/05/18, 07:58 pm

Taky jsem zvědavá, co má Mathias za lubem Drsný  a jestli se Caroline konečně někam posune a rozmluví Vyplazující jazyk

Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 150

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   15/05/18, 10:36 pm

Paráda! *BRAVO* Jen doufám, že Mathias na Caroline nevytasí další svůj plakát. To by chudák holka asi nerozdýchala Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   16/05/18, 07:07 pm

Neboj Shino, to by neudělal, i když nepopírám, že by se jí určitě rád pochlubil Vysmátý moc dobře ví, že ho už takhle považuje za úchyláka a potom by to s ní měl ještě horší Vysmátý no snad se mu podaří k ní dostat Mrkající

Janiko, Caroline je pořád Caroline jen se tentokrát snaží překonat Mrkající ale je jen otázkou času, kdy jí dojdou síly to dělat a pak kdoví co se stane Vysmátý

Jinak brzy přidám další dílek, aby jste se konečně dozvěděli co naše celebrita vymyslela Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   17/05/18, 09:07 pm

Tak snad se vám bude Mathiasův plán líbit Úsměv

14.část

Mathias si hned odvedl Caroline na terasu, usadil ji k baru a sám začal míchat drinky. Caroline si ho zmateně prohlížela.

"Mathiasi, myslela jsem, že jsi chtěl abych byla tvoje otrokyně... neměla bych udělat ty koktejly sama?" Mathias se zasmál.
"Promiň, zlatíčko, ale jsem zvyklý jen na svoji kvalitu a věř mi, že v tomhle bunkru neexistuje lepší barman než jsem já," zazubil se na ni...

...a nalil obsah šejkru do sklenic. Caroline ho jen mlčky pozorovala a zvažovala co má za lubem. Mathias si poté jednu vzal a ukázal na druhou na tácu.
"Vem si taky," Caroline se zvedla a pevně uchopila jednu sklenici.

"Tak jaké to je? Nejsem úžasný?" Caroline si zlehka ucucla, ale z její tváře opět nebylo poznat na co myslí.
"Takže jsem tvoje otrokyně v tom, že ti budu říkat co chceš slyšet?" Mathias se zasmál.
"Koukám, že ti hodně vrtá v hlavě, co jsem si pro tebe přichystal, zlatíčko, ale věř mi, že na to jen tak nezapomeneš," mrkl na ni.
"To říkáš pořád, ale zatím nemám potřebu si tenhle večer nějak víc zapamatovávat," oznámila mu.

"Ty ještě změníš názor a víš ty co? Vsaď se, že tě dokážu rozesmát!" Caroline se zatvářila jako kdyby raději strávila život na Marsu než jednu minutu s ním. Pořádně se napila svého drinku. Mathias to bral jako hozenou rukavici a tak začal okamžitě vykládat.

"Víš, tam venku kdysi stály zástupy žen a dívek, které se mnou chtěli být, víš to?" Caroline si vzdychla.
"Jestli máš potřebu se mi svěřit s tím kolik jsi jich měl tak..." Mathias ji zastavil.
"...jsi moje otrokyně, takže na všechno jedovaté zapomeň," Caroline se zamračila, ale i přes páru co jí stoupala z hlavy, zůstala mlčet.
"Takhle se mi líbíš, zlatíčko! Ale nebudu tě provokovat... no nic, kde jsem skončil? Moje fanynky... byly úžasné a posílali mi tolik vzkazů... doma jsem jich měl plnou krabici..."

"...některé z nich byly trochu přes čáru, hlavně ty ve kterých mi posílali své intimní fotografie... což byla trochu moje vina, protože jsem chvíli předtím nafotil sérii profesionálních plakátů..." Mathias se temně zasmál. Caroline pokrčila jedno obočí.
"Jaké plakáty?"
"Škoda, že jsi žádný z nich neviděla, zlatíčko... ale teď zpátky k tématu... jenže největším problémem byl, že ty plakáty vyvolaly ohlas i u jiného publika... a tak se stalo, že mi na jednu autogramiádu přišel fanoušek a zoufale chtěl, abych mu podepsal zadek..."

Caroline se mírně zvedly koutky.
"A podepsal jsi?"
"No musel jsem... přeci jen jsem byl jeho hvězda... a tak začaly kolovat ty šílené drby o tom, zda se mi líbí muži... a pak se objevila ta děsivá ženská..."

"...která mi vlezla do šatny před koncertem..."
"Tak to jsi musel mít radost," snažila se reagovat Caroline.
"No měl bych, kdyby nepřišla s bičem v ruce a neoznámila mi, že je lídr mého fanklubu a že mě srovná tak do latě, že už nikdy na žádný chlapský zadek nesáhnu..." Caroline zacukaly koutky.
"A pak mě začala honit po šatně a křičela za mnou, jak jsem ji zklamal, a že svět nemůže přijít o tak krásného chlapa a že nesmím zklamat ženy atd..."

To už Caroline nevydržela a začala se smát.
"Byla šílená, švihala po mě bičem a já měl strach, že mě zasáhne!"

"A dostala tě?" Chichotala se Caroline. Mathias se usmál.
"Nezapomeň, jaký jsem Caroline a věř mi, že od nikoho se nenechám bičovat. Takže jsem jí vytrhl bič z ruky..."

"...pomalu jsem ji chytil za bradu a přitáhl jsem si ji k sobě blíž," Caroline zjistila, že mu doslova visí na rtech.
"...a zašeptal jsem jí do tváře... ať už budou novináři psát cokoliv, nikdy nezapomeň na to, co zpívám ve své hudbě... miluji ženy a vždy budu..."
"A ona ti uvěřila?" Vydechla.
"Samozřejmě, a navíc ode mě dostala i něco navíc," mrkl na ni. Caroline se mu vytrhla.
"Nebuď nechutný!"
"Dal jsem jí jeden polibek a věř mi, že na moje polibky se těžce zapomíná. Od té doby byla ještě víc moje zarytá fanynka a tak se brzy klepy o mojí orientaci rozplynuly v dým." Caroline si založila ruce na prsa.
"Věděla jsem, že se budeš chlubit něčím takovým!"
"Tak to jsem zvědavý, jestli dokážeš odhadnout i tohle..." chytil ji za ruku a táhl ji dolů po schodech, když oba zaslechli pláč.
"Alex..." zašeptala Caroline. Mathias se usmál a společně se ruku v ruce vydali do dětského pokoje.

Malý chlapec plakal jako kdyby mu hořela plínka, což teoreticky tak bylo, protože v ní měl pořádnou nadílku. Caroline se musela pousmát, když viděla Mathiase malého přebalovat. Nikdy by ji nenapadlo, že něčeho takového bude schopný. Nakonec, když byl Mathis s malým hotový tak se s ním v náručí otočil ke Caroline...

"Alexi, řekni mamince, ať je na mě hodná... a hlavně jí zakaž, aby po mě cokoliv házela, protože obtisk té knihy co po mě hodila, když jsme tě vyrobily, stále cítím na zádech..." Alex se pousmál.
"Aghhhh..." odpověděl svému otci.

Caroline ucítila příjemné teplo na hrudníku. Její miminko se poprvé usmálo.
"Alexi..." vydechla a sehnula se k němu.
"Tak co, slíbíš to našemu dítěti?" Alex zavrtěl ručičkami a vydal další neidentifikovatelný zvuk.
"Pokusím se... když se bude tatínek chovat slušně."
"Já se vždycky chovám slušně," ozmámil jí s úšklebkem.
"To bych být tebou raději neříkala, zvláště když stále nevím, kam jsi mě to chtěl odtáhnout," zpražila ho. Mathias pomalu uložil miminko do postýlky a věnoval jí zářivý úsměv.
"Víš, že náš hlavoun sem nechal dovézt i skutečný pokerový stůl?" Caroline se zatvářila zmateně.
"Ty chceš abych si s tebou zahrála karty?" Mathias k ní přistoupil a prohlížel si ji z těsné blízkosti.
"Chytrá holka, zahrajeme si spolu poker, zlatíčko."
"Tu hru jsem hrála jen jednou, Mathiasi..."
"Pak to bude ještě zajímavější," zašeptal než ji znova popadl za ruku a odtáhl ji do herny.

"Nechápu, proč si chceš zahrát zrovna tohle..." Mathias se na ni usmál a dál si hrál s hromádkou žetonů na stole.
"Chci se s tebou vsadit," usmál se na ni.

Caroline mu věnovala nepřítomný pohled.
"Ale já nemám žádné peníze..."
"A kdo tu mluví o penězích?" Caroline zbrunátněl obličej.
"Na slíkací poker zapomeň!" Vyhrkla zuřivě.
"Ty máš vždycky tak zajímavé nápady... chtěla by jsi abych si nejdříve svlékl košili a nebo kalhoty?" Caroline vypadala, že brzy exploduje.
"No dobře... tak se hned nečerti... copak to nemáš smysl pro humor? Dělám si legraci..." Caroline jen pokrčila rameny a začala si vyrovnávat svoje žetony do hromádek.

"V tomhle bunkru má něco jiného mnohem větší význam, zlatíčko a to jsou naše tajemství," zašeptal. Caroline zamrazilo.
"Musíš uznat, že zatímco Julián by byl schopen nám vyprávět i o událostech na wc, tak mi dva si svoje soukromí střežíme jako ostříži," mrkl na ni.
"Nechápu o čem to tady mluvíš," pokoušela se z toho vycouvat Caroline.
"Mě lhát nemusíš, vidím to na tobě... a to ani nemusím být šarlatán jako Tereza."
"Mathiasi, já ti nemám v plánu..."
"Počkej!" Přerušil ji.
"Nejdříve ti povím pravidla, ano? Hrát budeme do té doby dokud nám nedojdou žetony a za každou výhru, má vítěz nárok na jednu otázku, takže se nepokoušej vsázet veškeré žetony hned na začátku, zlatíčko."
"Ale já s tebou nemíním hrát o něco takového, nemám ti totiž co říct," odpověděla mu ostře.
"Něco jsi mi slíbila, zlatíčko."
"Ale ne tohle!"
"Jsi moje otrokyně, na to nezapomeň, takže ne nemáš dnes ve slovníku."
"Ale...!"
"Copak tě to ani trochu neláká? Představ si, že by ses mohla zeptat úplně na všechno a dozvědět se tak něco, co by jsi se jinak nemusela nikdy dozvědět, zlatíčko. Mysli na to, že nejenom ty mi budeš muset odpovídat," Caroline se v hlavě zjevilo několik otázek, ale zároveň si nebyla jistá, zda jí to za ten risk stálo.

Caroline se jedovatě usmála.
"Rozdej karty," oznámila mu.
"To je moje holka! Jsi rozumná," poslal jí vzdušný polibek a začal míchat.

Jenže první runda dopadla vítězstvím Caroline.
"Štěstí začátečníka," procedil Mathias. Caroline si vzala svoje žetony a pohlédla na něj.

Mathias vypadal klidně. Jednou rukou si pohrával s žetonem a na tváři se mu usadil poloúsměv.
"Tak se ptej," vyzval ji. Jenže Caroline se najednou začala cítit nesvá.
"Mathiasi... ta jizva... co máš na hrudníku..." vykoktala nakonec. Mathias se usmál.
"Věděl jsem, že to vytáhneš. Co o ní chceš vědět?" Caroline v jeho očích uviděla jiný záblesk. Podrbala se na hlavě.
"Kdy se ti to stalo?" Mathias vyhodil žeton do vzduchu a znova ho zachytil.
"Bylo mi patnáct," odpověděl jí. Caroline zalapala po dechu.
"Ale to jsi ještě slavný nebyl, nebo se mýlím?"
"Zapomněla jsi, zlatíčko? Jen jedna otázka a jen jedna odpověď," připomněl jí. Caroline si nervózně protáhla prsty.

Další kolo vyhrál Mathias.
"Hurá! Jsem bůh! Věděl jsem, že jsem dokonalý! Jsem borec, nejlepší pokerový hráč na světě!" Začal líbat žetony ve svých rukou. Jen Caroline se tvářila zděšeně.

"Tak zlatíčko, jsi na řadě!" Caroline mu neodpověděla.
"Takže se tě ptám, co pro tebe znamená Sára?" Caroline zamrazilo v zádech...

...ruce se jí začaly třást. Nervózně se podrbala na hlavě.
"Tak mluv, zlatíčko. Já ti taky prozradil na co jsi se ptala," mrkl na ni a vyhodil další žeton do vzduchu. Caroline se zhluboka nadechla.
"Sára pro mě znamená domov... je to moje mladší sestra..." její hlas zněl mrtvolně. Mathias se natáhl po její paži, co ležela na stole.
"Pak si jsem jistý, že je stejná jako ty. A dvě holky jako ty... no páni, myslím, že by jste mi pořádně zavařily," Caroline zvedla hlavu a podívala se mu do jeho šedých očí. Najednou v těch očích viděla i něco jiného a pak pochopila, že pod tou vší jízlivostí je jeho druhá milejší stránka. Popotáhla a utřela si slzu.
"A nebreč, zlatíčko. Ještě pořád máš šanci ze mě něco vytáhnout, tak se snaž," zamrkal na ni...

...a chopil se karet. Caroline sledovala jeho hbité pohyby.
"Věděla jsi, že jsem občas chodil do kasina? Ale neděs se, nikdy jsem nebyl gambler, jenom jsem moc rád zkoušel nové věci... viděla jsi někdy ruletu?" Mathias dál žvanil...

...a Caroline si opřela hlavu o ruku. Najednou jí Mathias připadal moc zajímavý, jako kdyby ta malá část její minulosti, kterou mu svěřila je propojila k sobě blíž.

Najednou jí napadlo, jak asi Mathias vypadá, když si rozpustí ten svůj culíček.

Další dvě hry vyhrála Caroline. Tentokrát se tolik nebála ptát.
"Kde se ti to stalo?"
"V domě mého otce," zněla jeho jasná odpověď.
"A jak se ti to stalo?"
"Řekněme, že můj otec nebyl zrovna moc oblíbený, i když se rád poslouchal na svých konferencích... no a já jsem stál moc blízko u něj... otec si ze mě udělal živí štít," odpověděl jí klidně, aniž by se na ni podíval.
"Tvůj otec se tebou zaštítil... ale jak?!" Zděsila se. Mathias pokrčil rameny. Bylo to poprvé co neřekl nic. Ale i tak hra pokračovala.

K jeho smůle, ale znova vyhrála Caroline. Mathias se chvíli mračil na karty před sebou než bouchl do stolu a zuřivě odkráčel do kouta. Caroline mu byla v patách.

"To se mi snad jenom zdá! Ty karty musí být cinknuté! Nebo ty jsi taky šarlatánka!" Zvolal zuřivě do stěny.

"Takže to znamená, že už jsi mi odpustil a nemusím ti dělat otroka?" Mathias se usmál a pomalu se k ní otočil.
"Ale to jsem vůbec neřekl, zlatíčko."

Přitáhl si ji k sobě.
"Já jsem vždycky vítěz na to nezapomeň," upozornil ji.
"A tenhle večer sotva začal," Caroline pootevřela ústa, když si ji k sobě Mathias přitiskl a políbil ji.

Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   17/05/18, 09:36 pm

Páááni Láska Já je žeru oba dva, oni k sobě prostě patří.
Četla jsem to jedním dechem. Naprostá dokonalost a konečně se začínáme něco dozvídat. Jupííí Honeem další pokračování. Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   17/05/18, 10:29 pm

Čtu a usmívám se u toho jak měsíček na hnoji Úsměv Láska Láska  Ti dva jsou prostě kouzelní, mají totiž perfektního scénáristu, ty dialogy nemají chybu *OK* Hlavně teda Mathiasovy hlášky, to jsou perly  Válím se smíchy   A jsem moc ráda, že Caroline začala o Mathiasovi takto přemýšlet, tak doufám, že jim to nepokazíš Tytyty

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   17/05/18, 11:05 pm

Jéžiš, to jsem zvědavá, co z nich ještě vyleze, že snad ani dneska neusnu Šokovaný To je, pane, počteníčko *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   17/05/18, 11:16 pm

To je super to jsem precetla jednim dechem! Parada uz se tesim na pokracovani! Prosim te hraj nonstop Lucisab Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   22/05/18, 04:46 pm

Holky já se budu opravdu červenat Červenám se moc mě těší, že vás to baví, i když to vlastně píšu, tak jak mě zrovna napadne Vysmátý další díl přidám brzy, ale je fakt, že teď v poslední době nemám moc čas na hraní Smutný naštěstí mám pořád nějakou rezervu... takže až vytřídím foto (nafoceno mám tak tradičně na jeden díl až 600 fotek Vysmátý ), tak se dočkáte Mrkající

Jinak Fidgety, co se týká Caroline, tak u ní nikdy člověk neví, ale můžu ti slíbit, že po něm nějaký čas snad nic nehodí Chichichi (nebo spíš Mathias se jen tak nenechá Chichichi )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   

Návrat nahoru Goto down

Lucisab a její postapokalyptický svět
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: