Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Hellohello: Apokalypsa

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 217

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   25/04/18, 09:16 am

Zatím to jede perfektně, moc hezky se to čte Úsměv Rebecca je tedy hrozná, ale to byl i Mathias a i ten se docela otevřel, tak uvidíme, jestli i Rebecce se zapnou v bunkru city. A když jsem viděla tu činčilu, tak jsem tady úplně zajásala Vysmátý i když by potřebovala více péče než jen prolejzky, ale to už je jiné povídání Andílek jinak muj činčilák se měl původně jmenovat Bonifác tak proč ne Harald Vysmátý

Btw... můj je Pufínek. Tvrďácký jméno Drsný Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 491

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   25/04/18, 06:57 pm

Moc děkuju za všechny vaše krásné komentáře Vysmátý
nemohla jsem napsat dřív, protože jsem si nalila vodu do klávesnice Sakra příště už nepůjdu rozsvítit lampu na stole potmě (narazila jsem do sklínky s vodou), ale nechala jsem to vyschnout a teď jsem konečně zjistila, že naštěstí funguje. Jupííí
Další díl by měl být nejpozději o víkendu. Zatím nemůžu prozradit, co se stane s Rebeccou v budoucnosti, ale časem se ukáže Úsměv Někdo se vzpamatuje, jiný ne. Ostatní v bunkru by určitě byli rádi, kdyby se změnila Úsměv A Mathias je teď fakt příjemný, mám ho moc ráda Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 524

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   25/04/18, 07:25 pm

Páni tak to aby už byl víkend Jupííí jsem strašně zvědavá, jak to bude dál Úsměv doufám, že se Rebecca umoudří Mrkající jinak jsem moc ráda, že si vás Mathias získal Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 609

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   25/04/18, 08:30 pm

Hele, voda dobrý, horší je třeba slazený čaj (to brácha teda ještě nějak vyčistil po několika hodinách) nebo víno (to moje klávesnice opravdu už nerozchodila) SOS

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   01/05/18, 09:09 pm

Příště radši nebudu nic slibovat, víkend byl tak nabitý, že jsem se k tomu vůbec nedostala Červenám se

KAPITOLA 2

15.8.2020, 9:35

Nick se zamyšleně díval někam do dáli a upíjel kávu.

„Mám hlad,” oznámila Rebecca, když přišla ráno do jídelny a vytrhla Nicka z jeho černých myšlenek.

„Dobré ráno... jak jste se vyspala? Pokusím se něco jedlého vytvořit,” řekl Nick. Byl strašně unavený, nakonec vůbec nespal, celou noc se převaloval z boku na bok. I přes svoji únavu se dnes pasoval do role kuchaře, měl o bunkru přehled a věděl, kde co najít a jaké mají zásoby.

„Docela to ušlo, ta postel není to, na co jsem zvyklá...” pustila se Rebecca do švitoření a Nick se přistihl, že ji vůbec neposlouchá.

„...pak se musím jít podívat na chudáčka Haralda, jak přežil noc v té malé klícce...”

Nick se soustředil na přípravu jídla. Rebečina činčila je asi poslední věc, co by ho teď zajímala. Myslel zase na Destiny, i když usedli k snídani a Rebecca nepřestávala v tlachání. Byl to dlouhý monolog.

„Chudák Harald... říkal jste, že nikdo nepřežil?

Nick měl zpomalené chápání po probdělé noci a pomalu mu došlo, že teď Rebecca už nemluví o činčile. Zdálo se mu, že viděl slzy v jejích očích?

„Dobrý den,” pozdravil profesor, když vstoupil do jídelny. „Většinou vstávám dříve, ale usnul jsem až nad ránem. Paní Sophie ještě spí?” Pomalu si sedal k snídani.

„Zatím jsem ji ještě neviděl,” odpověděl Nick.

„Půjdu se za ní podívat.”

Profesor Wright jemně zaklepal na dveře. Ozvalo se slabé „Dále.” Vešel dovnitř a viděl Sophii stále v posteli. „Už jste vzhůru, doufám, že jste si aspoň trošku odpočinula” usmál se na ni. Sophie přikývla, na úsměv neměla sílu.
„Pan Carter udělal snídani, pojďte, zavedu Vás tam.”
„Nemám hlad,” špitla Sophie. „Ale musíte přece něco sníst, musíte být silná...” přemlouval ji profesor Wright. Sophii to připadalo absurdní. K čemu to všechno, když její život skončil? Byla vdaná, měla manžela, 2 malé děti...
Cítila se nepopsatelně hrozně, přemohl ji stesk po domově a zoufalství způsobené ztrátou blízkých lidí.

Chvíli jí zase trvalo, než se uklidnila. Nebýt pomoci profesora, k snídani by se nedostala.

„Dobré ráno, pojďte za námi, hned přinesu jídlo,” ochotně se zvedl Nick, hned když profesor Wright přivedl Sophii do jídelny. Měl radost, že je Sophie zase s nimi a vypadá o dost klidněji, než včera.

Jen si stačila sednout ke stolu a už před ní přistál talíř s toastem.

Sophie se k jídlu vůbec neměla, cítila,že má sevřený žaludek a nic do sebe nedostane. Nick s profesorem to nevzdali a přemlouvali Sophii dál.

„Hele, Nick nevaří zase tak špatně,” přidala se s potutelným úsměvem a mrknutím Rebecca.

Nakonec se jim společně podařilo Sophii přemluvit, aby se najedla.

„Začátek je ta nejdůležitější součást každé práce - to řekl Platón,” dovolil si citovat profesor Wright.
„Jó, toho znám z televize. To je ten rapový zpěvák, ne?” sebejistě komentovala Rebecca.

Profesor málem vypadly oči z důlků, když slyšel tento „moudrý komentář”. Od svých studentů byl zvyklý na ledacos, ale tohle bylo už moc.
„Slečno, to byl přece slavný řecký... “
„Aha, tak to nebude on, podle mě je Američan. Nevypadal moc jako Řek...”
„...řecký filozof! Z doby antického Řecka! Chtěl jsem říct, že...”
„Tak toho fakt neznám, co je nám po nějakém starém páprdovi?” skočila zase profesorovi do řeči Rebecca.
Profesor byl šokován. Odkašlal si a rozhodl se to nerozpitvávat, v případě Rebeky by to nemělo cenu. „Chtěl jsem říct, že stojíme na začátku, ať se nám to líbí, nebo ne. Jsme tu odkázáni jeden na druhého a zřejmě spolu strávíme hodně času. Pro každého z nás je to nesmírně těžké.”

„Ano, jsme na úplném začátku, ale už teď musíme myslet na budoucnost. Hlavně na jídlo, je třeba zasadit nějaké to ovoce a zeleninu.”  navázal na profesorovu řeč prakticky Nick. Zrovna přemýšlel, jak to ostatním navrhnout. „Jestli se necítíte dobře, Sophie, nemusíte jít s námi. Klidně si běžte ještě lehnout.”

Ale Sophie chtěla jít. Potřebovala se něčím zabavit a hlavně se chtěla podívat ze skleníku na okolní svět, musela se odtud dostat aspoň na chvíli. Šok prožitý včera  způsobil, že pobyt v bunkru na ni působil tísnivě.

„Tak pojďme na to!” vyzval všechny aktivně Nick. Všiml si, že za ním jdou jen profesor a Sophie.

Rebecca seděla dál u stolu a nereagovala. „Tak jdeme!” vyzval ji Nick.

„Tak jděte, co je mi po tom?” jen nadzdvihla obočí a houpala dál nohama.

„Pro Vás to platí taky.” dodal Nick.

„Cože? Já? “ šokovaně se ohradila Rebecca. Nemohla uvěřit vlastním uším.

„Jíme snad všichni, chcete jíst? Tak pojďte sázet!” Nicka už přestala bavit její povýšenost.

„Já jsem nebyla stvořena k rytí v nějakém humusu!”

„Co je to za nesmysl? Všichni přece musíme...”

„Jí jste taky řekli, že nemusí! Tak já si teď dám voraz!” ukázala Rebecca na Sophii.

„Ale i paní Sophie jde! Budeme se muset zapojit všichni, nejsme Vaši otroci! Jsme tu na to všechno jenom čtyři a bude potřeba, ať se zapojíme všichni. Zatím se o vše postaral pan Carter sám, teď je čas mu se vším pomoct.” - to už profesorovi došla trpělivost. Nelíbila se mu Rebečina lenost a zhýčkanost. Vzpomněl si na scénu při včerejší exkurzi skleníku.

Rebecca vyštěkla hlasité „Pche!” a odkráčela do své ložnice, kde se zamkla.

„Tušil jsem, že s tou primadonou budou problémy. Pojďte, najdu Vám ve skladu nějaké náhradní oblečení.” Nick doufal, že časem se Rebecca zapojí. Přece jen údržba bunkru dá dost práce, ač se to nezdá. Zatím ale nemělo smysl tlačit na pilu. Zasadit ovoce a zeleninu zvládnou i bez Rebeky, vše ale mohlo být hotovo dřív. Ostatní pokrčili rameny a šli s Nickem do horního patra, kde našli semínka, která Nick už ráno nachystal k sadbě. Při té příležitosti znovu zkontroloval na přístrojích, jak izolace skleníku drží. Potěšilo ho, že manuály nelhaly, ve skleníku byly ideální podmínky. Zatím to s bunkrem vypadalo dobře – sice jsou zde teprve 24 hodin, ale vše funguje, jak má.

Vyšli ven. Byl to první pohled tam ven a nebylo to moc pěkné: už na první pohled bylo vidět, že se venku něco změnilo.. výhled na sežehnuté stromy nikomu z nich neudělal dobře. Naštěstí rezervoár vody byl na svém místě a přístroje ukazovaly, že od okolní radiace je dobře izolován, stejně jako půda ve skleníku.

Dali se do práce.
Stejně jako oba muži i Sophie zjistila, že nejlepší recept na trápení je nečím zabavit mysl a ruce. A věnovat se něčemu živému, co poroste.

Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   01/05/18, 09:19 pm

To je hezky pribeh. Rebecca at se jde bodnout. Nebo at ji nekdo bodne Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 594

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   01/05/18, 11:20 pm

A co takhle jednoduchá logika - kdo nepracuje, ať nejí, to by asi Rebeccu přešly roupy Mrkající Pěkně to pokračuje, krásná citová záležitost ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   03/05/18, 07:52 pm

Oběma vám moc děkuju za moc hezké komentáře Úsměv

@soarka - to mě rozesmálo, třeba to někdo nevydrží a stane ne Vysmátý
@Ludmila - to je dobrá rada Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   03/05/18, 08:24 pm

Skvělý díl *THUMBS UP* Rebecca je na zabití Vysmátý divím se Nickovi, že jí šel udělat snídani po té, co mu oznámila, že má hlad... a ten komentář s Platonem Válím se smíchy koukám, že Rebecca zameškala ňáký hodiny ve škole nebo se možná v té chvíli věnovala něčemu jinému Válím se smíchy a Sophie je mi moc líto... Plačící

A obě dámy mají moc hezké noční košile Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 150

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   03/05/18, 10:30 pm

Další úžasně napsaný díl! Rebecca je vážně hrozná Nene Viděla bych to stejně jako Ludmila. Nechce se ti pracovat? No tak žádný příděl! Ďáblík Mimochodem, u té pasáže s Platónem jsem se docela nasmála Vysmátý *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   04/05/18, 05:05 am

Děkuju moc za další krásné komentáře Vysmátý v některém díle budu muset objasnit, proč nezná tak základní věci.
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 239

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   05/05/18, 05:17 pm

Parádní pokračování. Úsměv Líbí se mi tvůj pozvolný vývoj, tak jak by to asi vypadalo v reálném světě, kdyby se něco takového stalo. To jak je Sophie stále psychicky zdrcená a nese tu ztrátu špatně. Je to moc hezky procítěně podané. Úsměv

Rebecca mě štve čím dál víc a jak už bylo řečeno. Nepřiložíš ruku k dílu, nic nedostaneš. *YES*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   12/05/18, 09:44 am

Děkuju moc, Janiko Pro Tebe

KAPITOLA 4

16.8.2020, 1:28

Nick se vzbudil zase uprostřed noci. Další noc bez pořádného spánku. Ale už nemohl jen tak ležet v posteli. Ze zvyku na sebe navlékl uniformu. Chodil z jedné místnosti do druhé a přemýšlel. Proč si vlastně oblékl tu uniformu? Armáda už neexistuje – jedna z jistot v jeho životě.

I když se pořád ještě pokoušel navázat kontakt s venkovním světem, už dávno nevěřil, že by ještě někdo mohl být při takové radiaci naživu. Celá planeta bez lidí? Jsou snad čtyři poslední lidi na světě? Co bude dál? Je to konec lidstva? Je přece více takových bunkrů. Třeba se ještě někdo další stihl zachránit? A co zvířata, rostliny? Je vše nenávratně ztraceno? Nenáviděl lidi, kteří tohle všechno způsobili. Paradoxní bylo, že se několikrát se o něčem takovém s kamarády bavili a vtipkovali o tom. Ale jak se to mohlo opravdu stát?  

Tyto myšlenky ho trýznily. Nechápal to. Měl přece vojenský výcvik, čekal od sebe, že by takovou situaci měl snášet mnohem lépe.

Začal o sobě pochybovat a obviňovat se kvůli své slabosti. Je snad zbabělec? Býval přece silný, tak proč to bere tak špatně? Myslel, že je připravený na všechny eventuality. Vždycky věděl, jak jsou pro něho Destiny, rodina a kamarádi důležití. A i když sloužil v armádě a věděl, že riskuje život (i když v poslední době mu armáda přidělila toto místo a dělal jen exkurze), počítal s tím, že sám může v nějaké misi přijít o život. Ale že přijde o všechny ostatní?

To, že přišel o všechny svoje milované lidi byla nesnesitelné. Chvilkami  to odloučení snášel jakž takž, ale jindy se ho zmocňovalo zoufalství. Jako by ten šok přicházel ve vlnách, znova a znova.

V zájmu zachování zdravé mysli se sebou musí něco udělat. Došlo mu, že si musí něčím soustavně zaměstnávat mysl, aby se z toho nezbláznil.

Nejdříve ze všeho si musí sundat tu uniformu, která mu připomíná, že je součástí armády, která už neexistuje. Vrátil se do pokoje, shodil uniformu a schoval ji, aby ji neměl na očích. Vlezl do postele a snažil se zase usnout.

16.8.2020, 7:30

Profesor s Nickem hned ráno usedli k šachovému stolku a dali si spolu partičku. Profesor si pochvaloval, že tahle královská hra nikdy neomrzí. Působil tak vyrovnaně – jeho přítomnost Nickovi pomáhala snášet kruté odříznutí od svých blízkých. A dobře si spolu rozuměli, profesor byl sečtělý a znal spoustu historek. Kromě toho výborně hrál šachy a Nick si předsevzal, že se chce ve hře zlepšit a něco se od profesora naučit. Připomínal mu strýčka, kterého měl rád a který ho jako malého učil tahat šachovými figurami.

16.8.2020, 9:15

„No to mě podrž, tady je komplet tělocvična a fitko?” nevěřícně hekla Rebecca, když vstoupila do místnosti. Sem se tehdy během prohlídky nestihli podívat. Ani ten další den, kdy Rebecca zůstala zavřená ve svém pokoji, když se s ostatními nepohodla kvůli práci ve skleníku. Tajně se vykradla ven, až když v kuchyni nikdo nebyl, aby si vzala nějaké jídlo k sobě do pokoje. Na cestě zpět se ještě proplížila k Haraldově kleci, popadla ho a zbytek dne s ním strávila ve svém pokoji, aby tam nebyla tak sama.

Dnes ráno byla  Rebecca u snídaně pořád nezvykle zamlklá. Vypadalo to, že se pořád cítí uraženě kvůli tomu, že si jí ostatní včera dovolili navrhnout, aby s nimi šla pracovat do skleníku. Sophii ubíjela dusná atmosféra u jídla, a tak jí navrhla, jestli by s ní nechtěla prozkoumat další místnosti v bunkru, kam se zatím nedostaly. Doteď na to nebyl čas ani nálada. Doufala, že se s Rebeccou trochu skamarádí, když už v bunkru spolu uvízly.  Doufala, že si k sobě s Rebeccou najdou cestu, potřebovala někoho blízkého...  

Sophie o tělocvičně už něco slyšela, i když ji zatím ještě na vlastní oči neviděla: „Nicholas o tom mluvil včera u večeře. Říkal, že ji tu postavili, aby lidi zavření na tomhle malém prostoru mohli posilovat a úplně nepřišli o fyzičku. A je to určitě dobře, protože je to tak strašně ubíjející, jsme zavření tady dole a nemůžeme se proběhnout, vyjít na čerstvý vzduch, cítit větřík, je to hrozné! Ještěže je tu ten skleník, aspoň nějaký kontakt s přírodou...”

Rebecca ji neposlouchala, byla z tělocvičny nadšená. „Tak to si dám líbit. Tolik věcí na cvičení nemá ani Harald ve svém apartmánu..”  a s těmito slovy vlezla na rotoped.

Začala Sophii vyprávět o svém manažerovi Haraldovi Dahlovi a Sophie se dovtípila, že to asi nebyl jen Rebečin manažer, ale že mezi nimi bylo něco víc.

„Hej, odveď si ty smraďochy! Znervózňují mě!” štěkla najednou na Sophii Rebecca.

Sophie si povzdychla. Nesnášela, když někdo nazýval psy čokly a tahle nádhera to slovo používala každou chvíli - a to tu byli teprve třetí den. Aspoň že už nevyžadovala, aby byli zamknutí ve skladu. Sophie se naopak se psy rychle skamarádila, zbožňovala je. Pořád vzpomínala na svého milovaného zlatého retrívra, o kterého přišla při apokalypse, byla proto šťastná, že v podzemí s nimi zůstalo tolik zvířat a na Nickovy psy se upnula. Raději je odvedla pryč z tělocvičny.

Když se Sophie vrátila z tělocvičny, profesor s Nickem si spolu zrovna procházeli knihovnu. Sophii i profesora ohromilo, když zjistili, kolik knih tu mají. Na první pohled to tak nevypadalo, ale úložné prostory byly obrovské. Nick jim ukazoval různé posuvné panely, za kterými se skrývaly stovky knih všech žánrů, učebnic, doslova ráj pro knihomoly, kterými profesor Wright i Sophie byli. Zatím se jim do čtení moc nechtělo, hlavně Sophii. Nemohla se na nic pořádně soustředit, ale ten problém tu měli všichni.

„To nestihneme přečíst ani za celý život!” neskrývala své nadšení nad knihami Sophie, pak jí ale došlo, co řekla a že to není vtip, ale že je na té poznámce hodně pravdy. Podle propočtů budou muset zůstat v bunkru hodně dlouho. Všichni se na sebe podívali a v očích si přečetli, že myslí na tu samou věc. Budou tu spolu muset strávit celý život.

Nick o tom už přemýšlel. Bunkr byl velice dobře zásoben i co se týká oblečení, materiálů, semínek, nářadí. Doufal, že tady najdou všechno, co budou k životu potřebovat. I když v bunkru dělal průvodce a i když se dělají pravidelné kontroly a zásoby udržují čerstvé, ne vždy může realita odpovídat tomu, co je napsáno v papírech.

Profesor se při pohledu na své nečekané nové přátele usmál. Když se na ně díval, říkal si, že při tom všem neštěstí na tom není nejhůř, má kolem sebe příjemné a sympatické mladé lidi. Alespoň v této místnosti, říkal si v duchu. Zatím nevěděl, co čekat od rozmazlené Rebeccy.

24.8.2020, 8:50

První nehoda je neminula – bylo potřeba opravit kohoutek v koupelně. Nick byl mokrý od hlavy až k patě, ale nakonec se mu podařilo kohoutek opravit. Nechápal, jak se to mohlo pokazit tak brzy. Snad to tak nepůjde dál! Všechnu vodu vytřel a vrátil do oběhu, aby ani kapka nepřišla nazmar. Mají sice venku obří zásobárnu vody, ale plýtvat se ničím nesmí, jestli tu mají přežít. Nikdo nikdy neví, co se může stát, jak dlouho bude propojení rezervoáru s bunkrem fungovat bez problémů?

28.8.2020, 17:50

Rebecca si právě dopřávala horkou lázeň a Nick řešil technické věci okolo údržby bunkru, když Arthur a Sophie zůstali v obýváku s hrnkem horkého čaje sami.

„Sophie, pořád se mi zdá, že Vás odněkud znám, že už jsem Vás někdy viděl...” začal rozhovor profesor.

„To máte pravdu, pane profesore, já Vás znám z univerzity. Chodila jsem i na některé Vaše přednášky z historie a filozofie. Snažím se dostudovat... tedy...snažila jsem se.  Než jsme uvízli tady...”  V tomto bodě hrozilo, že se Sophie znovu rozpláče. „Vždycky jsem si chtěla dodělat vysokou školu. Když jsme se poznali s Jacquesem, to je můj manžel...,” odmlčela se, „zkrátka to dopadlo tak, že jsme se museli hned po střední škole vzít. Narodil se nám syn a za 2 roky dcera,” dodala stydlivě, když si vzpomněla, jak problematicky to braly obě jejich rodiny a ke svatbě je skoro donutily. „Eric a Annette...”

„Ale holčičko... neplačte, Sophie...” objal profesor Sophii, která se při vzpomínce na rodinu zase neudržela.

„Je mi tak strašně líto, že jsem šla na tu zpropadenou exkurzi. Měla jsem být tam nahoře s nimi, když se stala  ta hrozná věc.” Sophie plakala čím dál víc. Profesor se bál, že se zhroutí, jako ten první den. I tak byl nadlidský úkol donutit ji k jídlu.

Profesora napadlo, že se nejspíš oba dívali na stejný propagační leták k návštěvě bunkru, který univerzita vyvěsila na nástěnce i na webových stránkách. „Jedinečná příležitost zúčastnit se exkurze nově postaveného bunkru” - tak nějak to tam stálo. Ta exkurze je svedla dohromady.

„Vím, jak je to pro Vás těžké. Sám jsem přišel o ženu a syna.” Sophie se podívala na profesora s překvapením a lítostí v očích, tohle o něm nevěděla. Nebylo jak, na hodinách se o tom nikdy nezmínil a ani žádné podobné školní drby se k ní nedostaly. „Autonehoda,” dodal profesor. „Bylo to nepopsatelně těžké... pak jsem narazil jeden citát od Anaxagora – byla to jeho reakce na zprávu o smrti syna: „Věděl jsem, že jsem zplodil smrtelného.”  To je prostě fakt, všichni jsme smrtelní, ale z vlastní zkušenosti vím, že se můžeme snažit to brát racionálně, přesto to nikdy není snadné. Od té autonehody už je to řada let, ale bolet to nepřestalo nikdy. Čas ale přece jen pomáhá...  uvidíte, že časem se budete cítit lépe, Sophie.”  

Sophie byla profesorovi moc vděčná, že se ji snažil pomoct zvládnout tu těžkou situaci. „Vůbec nevím, jak Vám mám poděkovat, pane profesore...”

Jeho odpovědí byl úsměv a další citát:  „V péči o štěstí druhých nacházíme své vlastní. - Platón.”

Zůstali mlčky v objetí. Připadali si teď mnohem bližší. Snášet tohle utrpení a nucený pobyt  v podzemí jim připadalo o špetku snadnější, když o sobě věděli něco víc a měli něco společného.

[/b][/i]
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   12/05/18, 02:00 pm

Takže profesor a Sophie se už začínají pomalu dávat dohromady Úsměv doufám, že jí pomůže alespoň na chvíli zapomenout na bolest ze ztráty dětí a manžela Plačící a Rebecca... no ta je pořád stejně nesnestelná Vysmátý a to že měla poměr s Haraldem mě ani nepřekvapuje Vysmátý jen by mě zajímalo jakým způsobem se dá dohromady s Nicholasem, snad v tom taky nebude mít slovo alkohol Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 239

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   13/05/18, 05:50 pm

Teeda:) další parádní pokračování. Rebecca klasicky nesnesitelná, jako vždy. Musím říct, že ostatní lituji. Uvíznout s někým takovým na takovou dobu, to je na odstřel. Zmatený

Jinak se nám začíná hezky klubat první pár? Andílek  A jak napsala Lucisab, já osobně jsem taky moc zvědavá, jak dáš dohromady "Nesnesitelnou" se sympaťákem Nickem. Nevím Pohoda
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   13/05/18, 08:16 pm

Opět moc hezky podaný díl, na Rebecce vidím zatím jediné pozitivum - aspoň toho křečka má ráda Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   13/05/18, 09:13 pm

Cincilu Ludmilo Vysmátý a dil bajecny vsechny ty postavy jsou sympaticke, krome bloncky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   14/05/18, 04:43 am

Díky za hezké komentáře Vysmátý nabíjí mě na další psaní, další díl mám rozpracovaný, ale ještě to bude nějakou chvilku trvat, než se to nafotí. Taky vám to zabere tolik času to sepsat? Někdy na tom dělám půl dne nebo i dýl, beze srandy. Výsledek tomu strávenému času nad tím pak vůbec neodpovídá  Tydýt budu na tom muset zapracovat. 
Doufám, že další vývoj vás nezklame, mám to už delší dobu vymyšlené, no... uvidíme  Nevím  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 609

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   14/05/18, 08:04 am

První náznak sblížení, juuu Zamilovaní  Už se těším, jak je budeš dál dávat dokupy Vysmátý
Pokud jde o psaní, já to dělám naopak - prvně fotím, a pak píšu  Píšu  Mám jen rámcovou představu, kam se chci ubírat a co se má odehrát, a podle toho si nafotím situace. A pak vyberu nejlepší snímky, a k těm teprve dopisuji text. Sepsat jeden díl příběhu mám tak na dvě hodiny, u apokalypsy to je někdy i míň. Ale zase mi trvá věčnost to hraní a focení Chichichi

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 419

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   14/05/18, 08:11 am

Jako, ten příběh Sophie je hodně smutný Smutný a vzhledem k tomu, že víme, k čemu to povede, tak až bude mít další mimčo, tak jí bude připomínat ty její :'-( . Dobře píšeš, je to fakt smutné.

Co se psaní týče, tak já vždycky normálně hraju, nikoho netlačím do žádných foto situací, a při tom hraní fotím. Pak některé fotky vyberu a napasuju je na nějaký příběh, který vytvářím za pochodu. Fotky používám i třeba z hraní tři kapitoly zpátky, když potřebuju.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Shina
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 150

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   14/05/18, 12:57 pm

Další super díl! Musím ale říct, že Sohpie a profesor mě docela překvapili. Spíš jsem čekala, že to profesor dá nakonec dohromady s Rebeccou. Že ji bude dělat tak trochu mentora. A Rebecca mi přišla, že by mohla být na starší pány Chichichi No a Nick a Sophie zase spojuje ztráta rodiny - přítelkyně, nenarozené děťátko a Sophie dvě děti a manžel... Jsem moc zvědavá na pokračování Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   14/05/18, 06:24 pm

@Hellohello napsal:
Díky za hezké komentáře Vysmátý nabíjí mě na další psaní, další díl mám rozpracovaný, ale ještě to bude nějakou chvilku trvat, než se to nafotí. Taky vám to zabere tolik času to sepsat? Někdy na tom dělám půl dne nebo i dýl, beze srandy. Výsledek tomu strávenému času nad tím pak vůbec neodpovídá  Tydýt budu na tom muset zapracovat. 
Doufám, že další vývoj vás nezklame, mám to už delší dobu vymyšlené, no... uvidíme  Nevím  Vysmátý

Mě to taky trvá celou věčnost než to sepíšu Chichichi sice je pravda, že příběh domýšlím za pochodu (třeba podle toho, jak se simík sám zachová), ale mám v hlavě takovou slabou kostru příběhu po které jdu Úsměv takže třeba k některým situacím simíky vyloženě donutím a u některých ani nevím, že tam budou (jako třeba ta poslední scéna s tím Mathiasovým plakátem Vysmátý ) ale zjistila jsem, že nejlepší je na mě tlak Vysmátý protože, i když si dopředu připravím kdoví jaký text, tak nakonec mě napadají nejlepší nápady tady, když to píšu do příspěvku Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   14/05/18, 06:38 pm

Jé, moc děkuju za další krásné komentáře Úsměv  já to právě kombinuju, většinou nejdřív hraju, u toho fotím a pak to píšu. A někdy to udělám naopak nebo zjistím, že jsem něco zapomněla nafotit, tak musím zpátky do hry a nafotit to. Jinak mám taky kostru příběhu a domýšlím to za pochodu, nebo co zrovna simové vyvedou Úsměv  a občas použiju nějakou starší fotku (mám jich už několik stovek, neuvěřitelné Zmatený ). Je pěkné takhle vidět, že to vlastně všichni děláme podobně. 
@Shina - to by mohlo být taky zajímavé Úsměv Jenom by z Rebeccy asi profesora kleplo Vysmátý 
@Lucisab - ten plakát je nezapomenutelný Vysmátý  jenom víc takových situací Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   14/05/18, 08:39 pm

Taky na tom pracuji podobně jako Ty, Hellohello, proto mi to tak dlouho trvá, než sem zase něco hodím Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Apokalypsa   

Návrat nahoru Goto down

Hellohello: Apokalypsa
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: