Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 710

PříspěvekPředmět: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   06/05/18, 05:04 pm

Rozhodla jsem se založit toto nové téma o našich koníčcích... Něco už jsem nakousla v sekci "Kdo jsme...", ale poslední dobou tu zmiňuji, že na simíky není úplně tolik času Smutný Tak jsem si řekla, že vám tady ukážu, proč se třeba příběh neposouvá tak rychle, jak bych si přála Mrkající

- Protože háčkuju:
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Protože víc než háčkuju, tak aktuálně šiju - pro dceru, miminko kamarádky, i pro panenku:

- Mimochodem protože tu postýlku pro panenky jsem musela i natřít, aby nám pasovala do nového pokojíčku.

- A hlavně protože s tím vším musím čekat, až ten náš sladký terorista usne, nebo ho někdo vezme ven!

Tak tolik k chlubení Červenám se ... Zároveň se omlouvám, že ani na fóru nekomentuji a nechválím tolik, kolik bych chtěla. Krom toho všeho mám totiž u počítače myš zralou na předhození nějaké kočce, protože má asi neviditelné tlačítko "zpět" - chci kliknout třeba na smajlíka a najednou se mi prohlížeč vrátí na předchozí stránku a komentář je v háji SOS A bohužel ne vždy je čas nebo energie ho psát znovu Plačící

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 745

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   06/05/18, 06:00 pm

Moc chválím Tvé háčkované i šité výtvory, Fidgety, sleduju i Tvůj blog, ale jsem líná se někam zaregistrovat, abych Ti tam mohla něco napsat *SORRY* Šití mi nikdy moc nešlo, maximálně tak na panenky pro neteř, ale háčkovaná a pletená dílka dokážu ocenit, to je i můj koníček, no, spíš kůň. Někdy loni jsem narazila na výzvu ohledně chobotniček a dalších drobností pro nedonošená miminka, tak teď jedu jak magor :

No, snad to někdo ocení, už jsem něco předávala v Brně v obchůdku Zapleteno, kde je sběrné místo, a poslala jsem balík do Ostravy. Na třetí sérii se pracuje, jak je chvilka času.
A dalším mým koníčkem je samozřejmě focení na různých historických akcích, jak si dovoluji předvádět ve vedlejším tématu Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   06/05/18, 06:18 pm

Juu, to je chobotniček a dalších krásných věcí  Láska  Láska ... Já mám jednu rozdělanou, ale třikrát jsem na ní odrovnala háček Červenám se   Koupila jsem si na ně menší, než používám obvykle, a tady u nás měli jen kombinaci kov+plast, která jaksi nedrží Vzteklý Takže jsem chobotničky odložila,  až ho někdo slepí, a věnuju se ostatním projektům...

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   07/05/18, 09:37 pm

Fidgety, můžu-li doporučit něco k těm chobotničkám - právě v tom brněnském obchůdku Zapleteno mají slevu na materiál po sdělení hesla "Chop se chapadla", nakupuju tam přízi Nelu (obvykle mají moc pěkný výběr barev). Háček používám taky kov+plast, č. 2, nejlepší léta má sice za sebou, ale zatím drží Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   08/05/18, 12:16 am

Holky jste moc šikovné *THUMBS UP* já jsem zkoušela plést na základní škole šálu a docela mě to bavilo Vysmátý , ale bohužel jak šel čas tak jsem měla jiné záliby Vysmátý kdysi jsem i ráda šila na panenky, ale i to nyní odvál čas Vysmátý ne že by mě to nebavilo, ale prostě na to nebyl čas...

Ale taky se přidám se svojí troškou do mlýna...  Červenám se  na pletení a šití jsem sice prozatím zanevřela, ale na kreslení nikoliv Úsměv to se mě drží jak veš košile Vysmátý ze všeho nejraději maluju portréty, ale úplně nejraději kreslím oči Vysmátý

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ale jinak nakreslím téměř cokoli (například s krajinkami zas tak velké zkušenosti nemám, ale co není může být Vysmátý )

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   08/05/18, 02:12 pm

Výtvarná múza mě nikdy nepolíbila, ale u Tebe, Lucisab, se doslova vyřádila *THUMBS UP* Ta krásně zachycená sýkorka v letu, a co teprve to zátiší s růží a notami *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   09/05/18, 11:02 pm

Ludmi, moc děkuju Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   10/05/18, 07:34 am

To jsou nádherné kresby Láska Láska Fakt obdivuju, máš evidentně talent, a tiše závidím, protože na tohle jsem byla vždy levá...

Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   10/05/18, 11:58 am

Háčkování nebo šití mě nikdy moc nešlo, ale vytváříte moc hezké věcičky Úsměv Jen si potřebuju zašít kapsu a už mám rozpíchané prsty Vysmátý
Lucisab v tobě je opravdu výtvarník Úsměv hezké kresby

Jinak já čtu jako blázen Vysmátý fákt hodně.. a pak taky občas něco namaluju, ale nic extra to není, chtělo by to nějaký kurz  *YES*

Sem tam napíšu nějakou povídku, i když v poslední době mě nápady míjí Vysmátý něco mě napadne v tramvaji a když si to hned nenapíšu je to pryč.

Mým největším koníčkem (hned po knížkách) je můj kocourek Dexter a již zmiňovaný činčilák Pufínek

Nedávno jsem ještě i pekla, ale v Praze na to nemám prostory a ani nikoho, kdo by to pořád jedl, tak už to nedělám Úsměv

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   10/05/18, 04:22 pm

Vy jste šikovný!!! Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   10/05/18, 08:56 pm

Holky moc děkuju Červenám se

Soarko o tomhle mi chceš říct, že to nic extra není? Všechny tvoje kresby jsou úžasné... ty barvy a to provedení je perfektní *BRAVO* moc se mi líbí ten páv *BRAVO* Láska jinak s tebou sdílím ty knihy Vysmátý já taky čtu jak blázen Vysmátý ale jinak jsi všestranný talent... ty dorty... Láska a Dexter s Pufínkem jsou fešáci Láska já sama mám taky kočku, ale to je pěkná potvora Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   10/05/18, 10:20 pm

Soarko, umíš moc pěkné dobrůtky, kdybys byla trochu blíž, měla bys zákaznici Mrkající A kresby i zvířátka se mi taky moc líbí *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   11/05/18, 09:50 am

Soarko, to jsou nádherné obrazy Láska *BRAVO*  Mazlíčci jsou taky moc roztomilí  a dorty k nakousnutí, mňamky Mrkající
U nás je na sladké švagrová, já to kdysi taky zkoušela, a nedávno jsem si to, s pomocí kamarádky, připomněla Úsměv

A knížky jsem vždycky milovala  Láska   Pamatuju časy, kdy jsem ten nejtlustší díl Twilight stáhla za jeden den (asi od osmi ráno do dvou v noci). To už teď nehrozí, že bych četla nonstop jedním dechem, takže tohoto koníčka zanedbávám  Plačící  Malé jsme předčítali Harryho Pottera, aby slyšela co nejvíc hlas, ale jak se začala hýbat, tak se po knize sápala, takže jsme přestali někde v půlce pátého dílu Pardon Aha

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   12/05/18, 10:00 am

Teda, nestačím žasnout, kolik je tady šikovných lidí! Úsměv *BRAVO* *BRAVO*
A krásných zvířat taky vlastně Vysmátý
Obdivuju úplně všechno, co tady vidím Úsměv a ty kresby a malby - wow Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   12/05/18, 02:31 pm

Hello moc děkuju Červenám se

Fidgety ten dort vypadá moc dobře *BRAVO* jo Twilight... ten jsem taky milovala a musím říct, že ho mám pořád moc ráda Úsměv pamatuju si, jak jsem v druhém díle nejčastěji četla tu scénu s Itálií Vysmátý ani na poněkolikáté mě to nepřestávalo bavit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   12/05/18, 09:45 pm

Fidgety, ten dort vypadá taky vysoce "sežratelně" Mrkající Co se týče literatury typu Twilight nebo Harry Potter, to mě v mém věku už poněkud minulo, zato jsem už někdy v jedenácti letech narazila na Paměti kata Mydláře a od té doby mě historie drží a neopouští (Vondruška, Bauer, Petersová...).
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   12/05/18, 10:34 pm

Děkuji, zmizel docela rychle, tak snad nebyl úplně špatný  Červenám se
No, já Potterem dokonce původně opovrhovala, když se objevil první film, tehdy jsem dala přednost Pánu prstenů - přece jen mi bylo už 16!!! Drsný  Jenže pak jsme byli u sestřenice, její syn je mladší o 6 let než já, a že půjdeme do kina, a oni dávali jen toho Pottera. Takže jsem viděla první díl, a jelikož nesnáším otevřené konce, musela jsem si hned přečíst, jak to bylo dál. A pak už jsem netrpělivě čekala, až vyjde další a další díl Vysmátý Chichichi
Ale jinak jsem pokořila různé žánry - Tři mušketýry, včetně všech pokračování (byla jsem jednou dlouho nemocná), trilogii Milénium od Larssona (vč. volného pokračování), Písně ledu a ohně, a hromadu slaďáků. Jo a v třiceti všechny ty post-apokalyptické romány pro puberťáky jako jsou Hladové hry, Divergence nebo Labyrint, aneb opět jsem nechtěla čekat na další filmy Červenám se

Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   14/05/18, 02:51 pm

Nestačím zírat, kolik je tu šikovných a talentovaných lidí! Nádherné kresby, malby, ty dortíky (mňam) a krásné šité, pletené a háčkované věci! Láska  *BRAVO*

Já jako malá pletla, háčkovala i šila docela dost (hlavně pro panenky). Hodně mě k tomu vedla babička. Teď tak maximálně upletu těm svým klukům šálu na zimu  Vysmátý Ale ráda fotím a kreslím. Je to tak rok, co jsem "objevila" akvarel, takže když mám čas, zkouším malovat akvarelem...

A pár fotek...
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   14/05/18, 02:55 pm

To je jak živý Šokovaný Šokovaný Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   14/05/18, 03:33 pm

Šokovaný Šokovaný tak to je taky drsný
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   14/05/18, 07:01 pm

Láska Nádhera!!!  *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   14/05/18, 07:15 pm

Shino, ty kresby jsou dokonalé, a fotky berou dech, nádhera Láska Láska

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   14/05/18, 09:06 pm

Takže tu máme další adeptku na vystavování v Louvru *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   14/05/18, 09:19 pm

Nádhera *BRAVO* Láska vždycky jsem obdivovala hyperrealismus a ty ho koukám ovládáš levou zadní *THUMBS UP* a navíc s akvarelama *THUMBS UP* to je technika, kterou jsem ještě nevyzkoušela, ale mám ji na seznamu až budu mít víc prostoru Vysmátý a ty fotky... Láska

Jsi prostě úžasná a máš velký talent! *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   15/05/18, 10:00 pm

Holky, moc vám děkuju Červenám se Láska

No, já to jako hyperrealismus vůbec nezamýšlela, ale jsem hrozná detailistka, tak to nakonec vypadá, jak to vypadá Vysmátý Já bych naopak chtěla mít techniku, kdy jednou čmárnu štětcem sem, podruhé tam a ono je poznat, co to je a ještě to vypadá dobře Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )   

Návrat nahoru Goto down

Koníčky a záliby (kromě The Sims :-P )
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Ostatní :: Off-topic diskuze-
Přejdi na: