Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?

Goto down 
AutorZpráva
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 377

PříspěvekPředmět: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   07/05/18, 10:32 pm

Nějak se mi zbláznil disk se hrou, tak jsem se rozhodla sem dát aspoň začátek  mého příběhu s trochou fotek :

I. Úvod
Ve Velkém Magellanově oblaku na planetě Turquoise došlo jednoho dne k nečekané události – vědci zachytili podivné signály odněkud z hlubin vesmíru. Důkladné zkoumání signálů přineslo zajímavé výsledky - nejsme ve vesmíru sami!  V galaxii Mléčná dráha existuje hvězda jménem Slunce, kolem které obíhá planeta Země plná života.  Tvorové, kteří začali vysílat ony signály, si říkají lidé a zdá se, že by mohli být docela přátelští.  Turquoisané byli velmi zvědaví a začali plánovat kontakt. Náhle se však stalo něco velmi podivného -  signály ze Země ustaly.  Vědci se pokoušeli o znovunavázání kontaktu, ale bohužel, nic se už neozývalo. Proto bylo rozhodnuto vyslat vědeckou expedici, aby se zjistily důvody a případně zabránilo zániku živých bytostí.

Technická vyspělost Turquoisanů je na vysoké úrovni, proto se expedici podařilo v relativně krátkém čase dosáhnout cíle.  Kapitán výzkumné vědecké lodi  odeslal  toto hlášení :

„ Naše přistání na planetě Zemi sice nebylo úplně ideální, ale přežili jsme ho ve zdraví.

Bohužel už v době před naším příletem, podle místních poměrů v roce 2020, zde došlo k jaderným explozím, které našemu životu sice neškodí, ale místní obyvatelé buď nepřežili nebo zmutovali. Začali jsme tedy s výzkumem veškerých forem života, abychom zjistili, zda se dá ještě něco zachránit …“

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 312

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   07/05/18, 10:37 pm

Jééé mimozemšťani! Vysmátý zajímalo by mě na co přijdou a s čím se setkají Vysmátý a taky jsem moc zvědavá jestli budou právě oni žít v bunkru nebo tam přeci jen budou nějací jiní normální simíci Mrkající

Jsem moc zvědavá na pokračování Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 254

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   08/05/18, 09:14 am

Týjo, zajímavý nápad! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 117

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   08/05/18, 06:53 pm

Moc podařený nápad Ludmi. Úsměv Je to zas úplně něco jiného..:) Těším se na pokračování.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   12/05/18, 10:04 am

Jéé, to je perfektní nápad Vysmátý Turquoisané se mi moc líbí Úsměv
Krásně napsáno! *BRAVO* Už se moc těším na další díl, strašně mě zajímá, co bude dál Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 114

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   14/05/18, 12:24 pm

Tak to je hodně dobrý nápad! *BRAVO* Už se moc těším na pokračování Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 175

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   15/05/18, 09:41 am

Tak to je super začátek příběhu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   15/05/18, 10:02 pm

Moc děkuji všem za ohlasy, cením si jich už proto, že nejsem příliš zdatná a rychlá spisovatelka narozdíl od jiných tady na fóru. Tady je konečně pokračování :

II. V úkrytu
„Tak tady bychom mohli tu katastrofu přežít, tohle je perfektní úkryt,“ začal hned za dveřmi řečnit Adam, „začal to tu budovat už můj prastrýc za druhé světové války, pak to převzal děda, to když to haprovalo mezi USA a SSSR, a následně táta a já jsme se po jejich vzoru dali k prepperům.“

„No nekeke,“ použila Amanda repliku ze své oblíbené reklamy a rozhlédla se kolem sebe, „a co to jako znamená, že jsi prepper ?“

„To je jednoduché, pokusili jsme se vytvořit si místo k přežití jakékoliv katastrofy, však vidíš – tady všude okolo nás jsou zásoby všeho, co by se mohlo hodit. Původně jsem to chtěl ještě rozšířit, proto ten stavební materiál za bunkrem, ale nezbyl čas. Něco tu sice vypadá nepatřičně, ale mám to tu kvůli vzpomínkám, třeba tady ta knihovna po onom prastrýci, prý ukrývá nějaké tajemství …“

„A co tady ten pavouk, toho si tu chováš taky z nostalgie ?“ rýpnul si Arnold.

„Ne, ale vypadá to, že to je momentálně jediná síť, kterou tu máme, o internetu a podobných moderních vymoženostech si můžeme nechat jenom zdát !“ vrátil mu to Adam.
„Já bych asi radši šla dál, abychom si to tu prohlédli všechno,“ osmělila se něco říct Aisha.

Sešli tedy dolů po schodech. Zběžně si prohlédli pracovní stoly a skleník a prošli do kuchyně.

Tam Aisha roztála ještě víc : „Jé, papoušek, ty jsi krásný, jestlipak umíš mluvit ?“
image sharing sites

„A co ty, krásko, umíš lítat ?“ neodpustil si starý fórek Arnold.

"Ten krasavec se jmenuje Ariel a měl by vlastně sloužit jako detektor dobrého vzduchu, podobně jako si kdysi nosívali horníci do šachet malé ptáčky. Prostě když se ráno vzbudíme a Ariel bude hore nožkami, budeme, však víte kde ...," poučil všechny zúčastněné Adam.

„Co takhle nechat těch srandiček a dát si něco k jídlu, nevím, jak vám, ale mně tím úprkem sem do krytu docela vytrávilo,“ prohlásila Amanda a postarala se o první společné jídlo …
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 117

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   15/05/18, 10:08 pm

Teeda..:) moc pěkné. Líbí se mi též tvůj styl psaní a pavouk mě pobavil. To by pro mě byla smrt, mít tam něco takového..:D Radiace, neradiace..dobrovolně mutantem než žít s mega pavoukem. Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Shina
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 114

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   15/05/18, 10:17 pm

Koukám, že Arnold bude pěkný vtipálek Vysmátý A ten pavouk je teda pěknej macek Šokovaný Neproběhla u něj nějaká super rychlá mutace? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   15/05/18, 11:00 pm

Copak se vám na tom pavoučkovi nelíbí - jenom taková menší tarantule či snad sklípkan Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 254

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   16/05/18, 02:45 pm

No fuuuuuuuuuuuuuuj, to je nechutnej pavouk, takovej velkej Vysmátý Ariel je super, snad nebude hore nožkami nikdy Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   16/05/18, 06:58 pm

Odhaduju správně, že Arnold je ten "zlý"? Úsměv jinak jsem moc zvědavá, jak se ti zpárují Úsměv a ten pavouk.. Šokovaný fuj... každopádně už teď vím, že bych tam nahoru lezla co nejméně Vysmátý těším se na pokračování Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   

Návrat nahoru Goto down

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: