Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Záhady městeček

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Záhady městeček   Záhady městeček Empty15/05/18, 04:22 pm

Heleďte dnes jsem viděla videa, která se zaobírají záhadami ve městech Podivín a Krásnohlídkov a je to docela zajímavé Pššt Úsměv  jako kam zmizela Bella Goth a jak je možné, že se objevuje v TS4? A její dvojnice v Podivíně? Je Olivie Přízračná seriová vražedkyně? Jak je možné, že má ve vzpomínkách milostný poměr se Smrtí a jestli se na Nervózním jedinci dělají věděcké pokusy? Byl pan Švorc zavražděn nebo se nešťastnou náhodou utopil, když má vedle domu tak nemožné malý bazén? A jsou sestry Calientovy potomky mimozemšťanů? Proč Don Chuan do TS3 přišel portálem a poslední co si pamatuje je smích dvou záhadných žen?

Docela jsem zírala jak vývojáři tu hru opravdu do detailu promysleli Šokovaný Šokovaný Šílený Vysmátý Vysmátý Úplně jak detektivka!
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty15/05/18, 06:03 pm

To máš pravdu, udělali z toho opravdu detektivku Vysmátý a co teprve ještě rodina Žemličkových, kteří jsou pohřbení v zelených pažitech a v jejich domě v centru, který je zvláštně osvětlený (aneb nikdy v něm nebude pořádné světlo, i když tam dáš tunu světel Vysmátý ) a který má v podzemí rakev pro upíra... Vysmátý a navíc je tahle rodina propojena s šesticí neznámých puberťáků, díky kterým ji dokonce můžeš oživit Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty15/05/18, 06:11 pm

Husty Vysmátý a taky proc se vlastne dvojcata Slusnych tak hadaj Vysmátý skoda ze za to nejsou nejake odmeny kdyby se clovek dopatral k odpovedim Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty15/05/18, 07:03 pm

Musím říct,že nad Bellou jsem přemýšlela hoooodně dlouho. Hlavně jsem snad i kdysi četla článek, že je vyobrazená na pár předmětech, jako jsou cereálie, které simíci jedi, pak snad tuším někde i na létajícím balónu. Sama jsem to moc nezkoumala. Vysmátý Pardon
Ale jak tak koukám, ona Bella není jediná,záhadná.

Já osobně miluju Podivín, ze všech městeček nejvíc tak asi začnu zkoumat. Chichichi  A máte pravdu, škoda, že za to nejsou nějaké odměny.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty15/05/18, 07:05 pm

Jojo kdyz si das do domu v Podivine na zed jeji obraz tak se ti tam obcas vyskytne jaki townie bez jakychkoliv vzpominek, a ano lidi si mysli ze leti s neznamym muzem v balone a je i na tom mleku Vysmátý proste jedna zahada za druhou
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty15/05/18, 08:36 pm

Já jsem s ní chtěla hrozně hrát a vrátit ji zpět k Mortimerovi, že jsem si ji přivolala zpět pomocí teleportační květiny. Úsměv Ale tuším, že jsem ji musela i nějak oživovat. Zmatený
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty15/05/18, 09:03 pm

Přiznám se, že já jsem vlastně nikdy za přednastavená sousedství ani Simíky nehrála, vždycky jsem si všechno dělala po svém, ale o té Belle v balónu a na krabici cereálií jsem taky někde četla - asi se o tom kdysi diskutovalo na starém fóru Nevím  Ale to, co píše Lucisab o rodině Žemličkových mě začalo docela zajímat, asi se na to taky mrknu, jen mi, prosím, prozraďte, ve kterém sousedství je najdu ?
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty15/05/18, 09:22 pm

Nejsou Zemlickovi v Podivine? Ti mimozemstane? Úsměv anebo je to rodina, ktera je pohrbena u Prizracnych na zahrade v Krasnohlidkove Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty16/05/18, 07:41 pm

Žemličkovi jsou ve všech sousedstvích a sídlí v Centru Mrkající byla to osmičlenná rodina (jeden starší pár, jejich dvě dcery s manželi a každá z nich měla jedno pubertální dítě). Momentálně jsou ale všichni mrtví Smutný a jsou pohřbeni v centru na zelených pažitech a dále v největším domě v centru, který původně obývali (mimochodem ten dům je inspirovaný skutečným strašidelným domem Mrkající ) existuje spousta teorií co se jim stalo... další zajímavostí je fakt, že nejstarší člen rodiny adoptoval tuším šest různých puberťáků předtím než zemřel... a ti se právě teď volně pohybují po sousedství (jeden z nich chodí oblečený celý v černém, je blonďatý a nosí černou rtěnku - možná právě proto si ho jako jediného pamatuju Vysmátý ) každopádně právě díky nim je možné je bez cheatů všechny oživit, protože si svého adoptivního otce pamatují Mrkající kdysi jsem je oživila a nastěhovala jsem je do jejich původního domu, ale moc se tam bydlet nedalo Aha to chabé osvětlení, kterě se nedalo upravit mě štvalo... a navíc je tam na pozemku ještě pohřbená jedna neznámá siminka, která umřela strachy a často mi je otravovala Zmatený takže jsem si odstěhovala jednoho z nich, kterého jsem si oblíbila a postavila mu dům jinde Úsměv


Naposledy upravil Lucisab dne 17/05/18, 09:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty16/05/18, 07:43 pm

Jeden prezivsi je Jim Zemlicka dite ale bez vzpominek Vysmátý a ano ty teenagery jsem uz vsechny potkala Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty16/05/18, 07:56 pm

A nejde u něj jen o shodu jmen? Protože Žemličkovi ho ve vzpomínkách vůbec nemají a to ani ti adoptovaní Nevím
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty16/05/18, 07:58 pm

Ty jo tak to uz nevim Smutný
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty18/05/18, 11:58 am

Tak není to shoda jmen. Tady je rodokmen Žemličkových v angličtině Tricou family Úsměv

http://sims.wikia.com/wiki/Tricou_family

jestli si všechny ty články jednou přečtu, tak se třeba i dozvím, co se stalo Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty18/05/18, 04:05 pm

Díky za odkaz..:)
Ty osudy jsou zajímavá věc, líbí se mi, jak si s tím tvůrci vyhráli a dali tomu takový nádech tajemna, aby člověk trochu zapátral nebo si domyslel nějakou svou verzi a s ní pracoval v dalších generacích.
Hned se na ty články vrhnu. Pohoda
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty18/12/20, 01:30 pm

Tak jsem si teď četla tuhle diskuzi a musím říct, že jsem se fakt pobavila a zároveň se dozvěděla něco nového. Vemte si, jak je hra stará a kolik věcí člověk ještě neobjevil. S politováním musím říct, že pokračující série jsou rychlokvašky, proto mě nebavily nikdy hrát. Dvojka je prostě v tomhle velmi povedená.
Co já jsem hrála kdysi, tak spíš za Dona Juana a za Švorcovku, která mi umřela hlady *SORRY* Andílek
Jinak jsem spíš hrála za své simíky, ale ty záhady jsou tu vážně dobré. Jo a ta rodina, co bydlí v Podivíně. Je to dům vědců se schody nahoru k dalekohledu. Jednou jsem hrála za blonďáka, který v UFO lodi otěhotněl Vysmátý a měl dvojčata. Nevěděla jaká jména jim dát. Naproti nám kdysi bydleli sousedi alkoholici a jmenovali se Karel a Vendula, ale my jim říkali Kodl a Undula a tyhle jména já dala těm dvojčatům Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Záhady městeček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záhady městeček   Záhady městeček Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Záhady městeček
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Obecná diskuze k TS2-
Přejdi na: