Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Babiččina kavárna

Goto down 
+6
Hellohello
Lucisab
soarka
Janika31
Kolikokoli
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty13/06/18, 08:19 pm

Děkuji všem za přivítání. Jste všechny velmi milé. Úsměv
Zvláštní poděkování patří Fidgety, že je na fb aktivní a díky ní jsem to tu našla. ^^

Je tu těžká konkurence, ale to mě jen a jen těší.

Jinak jestli se toho tady ode mě objeví více... to těžko říci. Jsem poslední dobou málo motivovaná k tomu stavět. Ale třeba z toho rady budu tak nadšená, že se stanu aktivní přispěvatelkou. Kdo ví. Vysmátý


PS: Teď mi došlo, že jsem tam nenafotila záchody. Samozřejmě tam jsou, přímo za barem. :D Vždy vedle schodů jsou dveře, které tam vedou. (Snad mi to nestrhne body. ^^")
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty13/06/18, 08:36 pm

Ale, nová přispívající, to potěší, a navíc když hned zveřejní takové pěkné dílko, nezbývá než *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty13/06/18, 10:06 pm

NekoMH napsal:
Děkuji všem za přivítání. Jste všechny velmi milé. Úsměv
Zvláštní poděkování patří Fidgety, že je na fb aktivní a díky ní jsem to tu našla. ^^

Je tu těžká konkurence, ale to mě jen a jen těší.

Jinak jestli se toho tady ode mě objeví více... to těžko říci. Jsem poslední dobou málo motivovaná k tomu stavět. Ale třeba z toho rady budu tak nadšená, že se stanu aktivní přispěvatelkou. Kdo ví. Vysmátý


PS: Teď mi došlo, že jsem tam nenafotila záchody. Samozřejmě tam jsou, přímo za barem. :D Vždy vedle schodů jsou dveře, které tam vedou. (Snad mi to nestrhne body. ^^")

Rádo se stalo Mrkající Jsem moc ráda, když naše nápady na soutěže někoho inspirují ke stavění. A když už sis s ní dala prací, tak hodit odkaz je opravdu maličkost Pohoda Samozřejmě fórum není jen o stavění, máme zde i nějaké simíky, tvorbu, příběhy, nebo výzvu Apokalypsa, a nebo prostě jen zajímavé fotky ze hry, takže se dá realizovat a prezentovat více způsoby Mrkající
K těm záchodům - po upřesnění je kousek těch dveří vidět, takže myslím, že bychom ti mohli věřit Vysmátý  Případně do uzávěrky nevidím problém příspěvek upravit a doplnit fotku, ať už záchodků, nebo půdorysu (ten v pravidlech není zmíněn, ale už jsme si zvykli ho sem dávat).

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty14/06/18, 04:56 am

@NekoMH, vítej na fóru! Je super, že ses hned zúčastnila soutěže s tak pěknou kávárnou!

@Ludmi - taky moc hezké! 
Jako vždy se netěším na hodnocení, protože bude strašně těžké Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty14/06/18, 05:59 pm

Také bych se ráda přidala a přivítala novou stavitelku a členku. Čauec
Jinak krásná práce děvčata, já stále bojuji, hra už mi dnes 3x spadla.. Unavený přikládám to stále nějakému blbému downloadu,ale už jsem to hodně promazala..tak nevím. Nevím

EDIT: Povedlo se...hurááá Vysmátý

Představuji Vám Sladkou Kavárničku u Rosie

Rosie už od malička toužila po své kavárničce provoněné jablečnými koláčky se skořicí, které dělávala už její prababička. Rosie se s nimi chtěla podělit okolnímu světu, ovšem strasti života jí dovolily kavárničku otevřít až tzv. ''Na stará kolena'', ale to nic nemění na tom, že sen se stal skutečností a já Vás s radostí mohu vzít na prohlídku. Andílek

Babiččina kavárna - Stránka 2 Uvod

Babiččina kavárna - Stránka 2 Image

Babiččina kavárna - Stránka 2 Image

Babiččina kavárna - Stránka 2 Image

Babiččina kavárna - Stránka 2 Image

Vchod:

Babiččina kavárna - Stránka 2 Vchod

Babiččina kavárna - Stránka 2 Vchod_2

Hlavní část kavárny:

Babiččina kavárna - Stránka 2 Kavarna3

Babiččina kavárna - Stránka 2 Kavarna4

Babiččina kavárna - Stránka 2 Kavarna5

čtecí koutek + dětský koutek:

Babiččina kavárna - Stránka 2 Cteni

Babiččina kavárna - Stránka 2 Cteni2

Babiččina kavárna - Stránka 2 Koutek1

Druhé patro :

Babiččina kavárna - Stránka 2 Patro1

Babiččina kavárna - Stránka 2 Patro2

Babiččina kavárna - Stránka 2 Patro3

Babiččina kavárna - Stránka 2 Vytvarnykrouzek

Dámské+pánské záchodky

Babiččina kavárna - Stránka 2 Chlapi1

Babiččina kavárna - Stránka 2 Chlapi2

Babiččina kavárna - Stránka 2 Damy1

Babiččina kavárna - Stránka 2 Damy2

Půdorysy:


Babiččina kavárna - Stránka 2 Pudorys

Babiččina kavárna - Stránka 2 Pudorys2

a ještě dvě fotečky hrdé majitelky:

Babiččina kavárna - Stránka 2 Majitelka

Babiččina kavárna - Stránka 2 Majitelka_2
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty15/06/18, 08:27 pm

Další krásné dílko *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty15/06/18, 09:29 pm

Pěkně se nám to tu rozrostlo o další krásnou kavárnu a jak trefně napsala Hellohello, to se to bude zase složitě hodnotit Mrkající
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty16/06/18, 01:21 pm

Oh, jak já miluji Tvou volbu barev! Láska
Kavárna se ti moc povedla! Úsměv

Jak jsem říkala je těžké vám všem konkurovat.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty17/06/18, 12:39 pm

Kavárniček už tu máme požehnaně, ale pokud by se chtěl ještě někdo přidat, zbývá čas do dnešní půlnoci. Zítra bych pak nahodila pravidla hodnocení Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty17/06/18, 10:21 pm

V jednom malom, pomaly sa rozrastajúcom, mestečku si kúpila Líza Nová - babička svoj pozemok. Už dlho si chcela založiť svoju vlastnú kaviareň v trošku starosvetskom štýle. Aby sme sa v nej cítili proste ako u babičky. Nezabudlo sa ani na posedenie na záhradke so šálkou dobrej kávy či na posedenie v malom parčíku s jazierkom a fontánou.
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_4832f864
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_a832f089
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_0832f079
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_2832ef97
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_2832f048
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_8832f027
Líza Nová vo svojej kaviarni, kde jej robí neustálu spoločnosť jej mačka Cassidy. Keďže je milovníčkou mačiek, nemôže chýbať kútik pre zvieratká.
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_6832f7d3
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_4832df6b
A čo patrí ku káve? Áno presne, koláčiky. Líza sa pomaly zoznamuje s ďalšími receptmi, ktoré obohacuje štipkou svojej predstavivosti.
Jej ďalšou vášňou sú knihy a tak nemohol chýbať ani malý kútik pre knihomoľov.
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_4832f78b
A už samotný interiér, kde sa nezabudlo ani na sociálne zariadenie s prebaľovacím pultom, stôl s detskou stoličkou
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_e832df0d
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_c832f0a2
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_e832f79a
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_c832f0f9
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_e832f123
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_e832f11b
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_e832f0b1
Pre menšie deti je tu pripravený aj detský kútik na rozvoj ich fantázie.
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_a832f0e6
Babiččina kavárna - Stránka 2 Snapshot_68286fbb_2832f0ec
Babičke Líze už len poprajeme množstvo síl a nových zákazníkov, ktorí si vychutnajú jedinečnú atmosféru :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty18/06/18, 12:46 pm

Super, nakonec se tu ještě jedna kavárna objevila, mám radost Úsměv Tak tedy pojďme hodnotit, vezmeme to asi klasicky, takže kdo už nějakou naši soutěž viděl, nebude překvapen ani zaskočen, ale shrňme si to:
- Hodnotíme max. 10 body, rozdělenými na 5 bodů za dodržení pravidel a 5 bodů za celkový dojem z provedení soutěžního díla.
- Body může přidělovat každý registrovaný z fóra, soutěžící pochopitelně nebude hodnotit své vlastní dílo.
- Hodnotit se bude 10 dní, tedy do 28. 6. 2018, pak body sečteme, zprůměrujeme a vyhlásíme pořadí – první tři místa získají do konce další soutěže speciální uživatelský status.

Přehled soutěžících:
Kolikokoli
soarka
Shina
Lucisab
Fidgety
Hellohello
Ludmila
NekoMH
Janika31
Sarah666


Snad jsem na nikoho nezapomněla, případně se včas ozvěte!

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty18/06/18, 11:47 pm

Ahoj všem.
Když tedy máme začít hodnotit. A můžeme se toho zhostit všichni, tak já tedy asi začnu.
Upřímně, je to těžké. Ale už teď vím, že některé kavárničky se mi líbí tím a jiné oním. Některé víc a jiné míň. Doufám, že si mé hodnocení nikdo nebude brát k srdci. Je to soutěž a vyhrát může jen jeden. Úsměv
_____________________________________________________________________________________________________________________

Kolikokoli
Tvou kavárnu jsem si zamilovala na první pohled! Viděla jsem ji tolikrát, přesto se jí nemůžu nabažit. Pravidla jsi splnila, takže 5b. Vysmátý
Ovšem uvnitř je toho na můj vkus trochu moc. Nevím kam a na co dřív koukat. (Možná je tam jen moc věcí, protože jsme na to měly tak málo místa. Kdo ví...) Každopádně za celkový dojem tedy 4b.
Celkem: 9 bodů


Soaraka
Tvá kavárnička je na první pohled jiná. Což mě donutilo se také podívat několikrát a velmi pozorně. A taky je obdivuhodné, že se ti celá vešla jen do jediného patra. Úsměv Ovšem, podle fotky plánů mi přijde, že tvůj pozemek je větší než 20x20. A proto máš ode mě za pravidla 4b.
Bohužel, ani celkový dojem není ideální. Prostor se mi zdá nějak moc moderní, takový neútulný. Promiň mi, ale dávám ti 4b.
Celkem: 8 bodů


Shina
U tebe jsem si zamilovala na první řádky příběhu. Až pa jsem zkoumala kavárnu. Vysmátý A i když je kavárna na první pohled spíše maloměstská než venkovská (pro mě je babička prostě venkovanka, heh), je kouzelná. Dokonce jsem našla vše co bylo v pravidlech. Ale vrtá mi hlavou, zda se ti opravdu povedlo nacpat kavárnu i hospůdku na pozemek 20x20. Možná ti ukřivdím, ale za toto máš ode mě 4b.
Ovšem celkový dojem je úžasný a tak dostáváš celých 5b. Je to prostě skvělý stavitelský výtvor!
Celkem: 9 bodů


Lucisab
Nevím proč, ale tvá kavárnička ve mě vzbuzuje myšlenky na Španělsko. Láska  A Ať jsem zkoumala cokoli mám dojem, že pravidla jsi splnila, 5b.
Co se týče celkového dojmu, mám tu opačný problém než u Kolikokoli. Přijde mi, že je tvá kavárna zbytečně prázdná. Přitom je vidět, že smysl pro detail ti nechybí. Je škoda jej nevyužít na maximum. Každopádně právě proto máš ode mě 4b.
Celkem: 9 bodů


Fidgety
U tebe není potřeba se to obkecávat. Není totiž co. Pravidla jsi splnila na výbornou 5b. A dojem... je dokonalý! Hned bych tuhle kavárnu chtěla ve hře! 5b.
Celkem: 10 bodů


Hellohello
Tvá kavárna mi připomíná americké ranče křížené s babkou kořenářkou. Je to útulné, ale zároveň klasické. Jako by babička omládla. Avšak technické chyby nevidím. A proto za dodržení pravidel 5b. a za celkový dojem 4b.
Celkem: 9 bodů


Ludmila
Zaprvé, fakt dlouho jsem nehrála Sims 2! Šokovaný Tvá kavárna mě oslovila asi právě proto. A taky mě překvapilo ,že si v této verzi hry zvládla dodržet pravidla. (ani nevím proč :D ) 5b.
Celkový dojem... No, nemám páru co vše ve dvojce jde. Ale i přesto mi přijde tvá kavárnička nějaká prázdná. Není škoda, nevyužít nějaké další pěkné dekorace? Nebo jinak rozbít prázdný prostor? 4b.
Celkem: 9 bodů


Neko
Ano vím, že se nemáme hodnotit. Ale musím přiznat, že se svou stavbou nejsem zcela spokojena. Ba dokonce se mi nechtěně povedlo skoro poručit pravidla (chybí mi dvě fotky). Ale soutěž mi prospěla. Nejen, že mě to po dlouhé době donutilo stavět. Ale hlavně jsem se pustila do něčeho nového. Moc často se totiž do stavby komunitních pozemků nepouštím. A tak, díky. ^^


Janika 31
Jak už jsem psala, moc se mi líbí tvá volba barev. Je to příjemné pro oči. Úsměv Každopádně to shrnu. Pravidla jsi splnila 5b. A dojem je jasný 5b.
Celkem: 10 bodů


Sarah666
Tvá kavárna mi připomněla dětství. Děda bydlíval v kamenném domku. Milovala jsem to tam. :3 Každopádně se mi opět zdá, že je pozemek větší než 20x20. Což je škoda, protože máš jen 4b. za dodržení pravidel.
Ohledně celkového dojmu. Máš velké plus, díky mým vzpomínkám. Ale vnitřek si mohla pojmout trochu kreativněji, si myslím. (Květiny jsme neměli přehánět. Úsměv ) A proto 4b.
Celkem: 8 bodů
_____________________________________________________________________________________________________________________

PS: Já vím, jsem celkem drsná. Ale jak jsem psala na začátku je to soutěž. Chci být fér. Doufám, že mi mé troufalé názory odpustíte (přeci jen, každý máme jiný vkus... a tak dále, však ty řeči znáte). Andílek
Jsem velmi zvědavá na další hodnocení. A mega se těším na výsledky hlasování. Všem vám držím palce! Ať vyhraje ta nejlepší! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty19/06/18, 08:16 am

Taktéž se pustím do hodnocení :)

Kolikokoli -
soarka - 8b - zevnitř je kavárna útulná, i když je tedy strašně světlá, líbí se mi detaily jako je ten zápisník atd. Zvenku ale je taková... nelíbí se mi ta obrovská střecha asi hlavně. A také nápisy v angličtině, které úplně přebíjí tu Simsovskou kulturu. Kočky  Láska
Shina - 10b - majitelé jsou kouzelní, kavárna i hospůdka jsou přenádherný, není co dodat
Lucisab - 8b - hezká kavárna, ale něco mi na ní nesedí. Možná je to stejné jako v případě soarky, že ta bílá barva to hrozně odosobňuje a neutralizuje.
Fidgety - 9b - taková zmodernizovaná verze babičkovské kavárny, opět ty nápisy v angličtině (když jsem za to ubrala bodík soarce, tak musím i tobě  Červenám se , hrozně moc to kazí celkový dojem - z jakékoliv stavby). Zvenku tam vskutku něco chybí, možná je to tapetou nebo střešní krytinou, působí to prázně. Jinak kráááása. Můžu dát 9,5 bodů? :D
Hellohello - 9b - to hnědé obložení je jako pěst na oko... plus zase ta angličtina, ale jinak krásná kavárna, modernější, ale krásná
Ludmila - 8b - zvenku je kavárna krásná, líbí se mi tvé barevné schéma, ale uvnitř mi přijde moc světlá a všechno hrozně moc daleko od sebe, takže vypadá prázdná
NekoMH - 9b - zvenku je kavárna hezká, ale moc nechápu, proč nemá chodník k cestě :D. Uvnitř je to takové neútulné, i když jsi použila nábytek, který obecně útulný bývá, možná je to barvou a že je zase všechno tak daleko od sebe.
Janika31 - 9b - moc hezká kavárna, ale opět, vše strašně daleko od sebe, což vytváří velká prázdná místa. Chápu, že routing systém v TS2 funguje trošku jinak, ale stačilo by to vyplnit něčím, co simíkům nepřekáží, například koberci a tak.
Sarah666 - 7b - zvenku vypadá kavárna moc hezky, i když ta střecha je hodně velká. Uvnitř mi přijde, že je tam až moc květinových vzorů. Tolik, že vlastně ani "nevidím" tu skutečnou kavárnu.


Naposledy upravil Kolikokoli dne 19/06/18, 05:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty19/06/18, 12:40 pm

NekoMH napsal:

Ale vrtá mi hlavou, zda se ti opravdu povedlo nacpat kavárnu i hospůdku na pozemek 20x20.

Já tu kavárnu opravdu postavila na pozemku 20x20. Ten pozemek je v přístavu v Brindleton Bay (Ragdoll Refurb). Ona je ta má kavárna opravdu maličká, takže chápu, že se může někomu zdát, že je pozemek větší. Ale nevadí. Příště nesmím zapomenout přidat pohled se zapnutým mřížkováním AhaPardon

A tady už je mé hodnocení...

Kolikokoli (5+5) 10b - Nádherná kavárna!  Moc mě uchvátila samotná budova, o interiéru ani nemluvím. Já mám naopak ráda kavárny a hospůdky, kde je po stěnách i kolem spoustu věcí a je na co se dívat.  Připadají mi útulnější a opravdu se pak cítím jako doma, v tomto případě jako u babičky Úsměv

soarka (4+4) 8b - Bohužel musím strhnout jeden bodík za nedodržení pravidel, protože ačkoliv samotná budova odpovídá velikosti 20x20, pozemek je skutečně větší.  Jinak bych kavárnu asi udělala menší, anebo ji víc zaplnila, protože mi přijde, i když je moc hezky zařízená, poněkud prázdná. Nebo by možná jen stačilo dát v interiéru tmavší podlahu. Optika dělá hodně Úsměv Každopádně musím ocenit nápad s kočičí kavárnou, ten je vskutku originální *THUMBS UP*

Lucisab (5+4) 9b - Tvá kavárna je krásná a do Veronova jako dělaná Úsměv Moc se mi líbí ta zeleň všude kolem a posezení na zahrádce. Stejně jako u Soarky bych v interiéru dala tmavší podlahu. Za prvé by asi víc zapadl ten tmavý rám oken a možná by působila maličko útulněji. Ale jinak se mi opravdu moc líbí!

Fidgety (5+5) 10b - K interiéru nemám co dodat. To je prostě nádhera! Láska U exteriéru bych od tebe čekala malinko víc... možná víc zeleně, možná by stačilo přidat markýzy nad přední okna? Každopádně musím říct, že interiér tento (pro mě) malý nedostatek naprosto vyrovnává. Takže za mě plný počet Mrkající

Hellohello (5+4) 9b - Ta kavárna je tak krásná! Láska Vidím tolik zajímavých a originálních nápadů *THUMBS UP* Musím ale přiznat, že i na mně je tam toho tmavého dřeva moc. Navíc, i přes ty rustikální stolky a klasické záclonky na mě interiér působí hodně moderně, což bych u "babiččiny" kavárny úplně neočekávala Nevím

Ludmila (5+3) 8b - Exteriér je moc hezký! Navíc oceňuji venkovní dětské hřiště *THUMBS UP* Interiér je pěkně zařízený, ale přijde mi, že by mohl být víc zaplněný, popřípadě některé místnosti by mohly být menší. A i když je venku dětské hřiště, v interiéru mi přeci jen chybí ten dětský koutek.

NekoMH (5+4) 9b - Předně tě tu moc vítám! Je fajn, že sem na fórum zavítal další simí nadšenec Mrkající A teď k hodnocení. Exteriér kavárny se mi moc líbí, i když cestička k chodníku mi tam taky trošku chybí Vysmátý Navíc bych asi pod tu stříšku před hlavní vchodové dveře přidala nějaký ozdobný rám.  Myslím, že by to vypadalo hezky. Jinak, interiér mi nepřijde neútulný, ale něco mi tam chybí Nevím Možná by jen stačilo dát lustr nad každý stolek. Případně stolky jinak rozmístit (pár jich dát přímo ke stěně pod okna, pár nechat v prostoru). Ale jinak moc hezké! Doufám, že se přidáš i v dalších soutěžích Úsměv

Janika31 (5+4) 9b - Další krásná kavárna Úsměv Exteriér se mi moc líbí, i když bych určitě snížila střechu a možná i přidala více zeleně. V interiéru se mi strašně líbí ta hlavní červená místnost. Ta je opravdu krásná a útulná Láska Zbytek kavárny mi bohužel přijde prázdný. Určitě bych přidala víc nábytku a dekorací.

Sarah666 (4+3) 7b - Exteriér je moc hezký. Líbí se mi budova kavárny i terasa a zahrádka s jezírkem *THUMBS UP* Bohužel ale musím strhnout jeden bod za nedodržení rozměru pozemku. Interiér by vůbec nebyl špatný, ale těch květinových vzorů... oh là là. Těch je tam opravdu moc.
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty19/06/18, 06:13 pm

Přidávám hodnocení Úsměv 


Kolikokoli - 5 + 4 = 9 bodů (Exteriér překrásný, pěkné posezení venku, uvnitř je na mě osobně přemíra vzorů, stylů, což by odpovídalo správné babiččině kavárně. Ne všeude mi ale k sobě ladí. Místy je na malém prostoru hodně objektů, na jednu stranu je to dobře, protože je pořád na co se dívat, na druhé straně to někde působí trochu přeplácaně, celkově je to ale hezká kavárna s osobitou atmosférou)

soarka - 5 + 3 = 8 bodů (Zvenčí má budova zajímavý tvar, ale něco mi tam chybí, možná by stačilo osázet zahradu keři, přidat stromy - místy působí prázdně. Moc se mi líbí venkovní posezení se světýlky + super nápad s kočičí kavárnou) 


Shina - 5 + 5 = 10 bodů (Krásný příběh, sympatické postavy - za tyhle simíky bych ráda hrála. Exteriér a prostředí úchvatné, připadá mi to jako nějaké přístavní městečko na severovýchodě USA. Ti holoubci jsou krásný detail. Pěkné posezení s výhledem na moře, připadám si, jako bych tam sama byla Úsměv moc hezký interiér, který perfektně pasuje k typu budovy -  Láska )


Lucisab - 5 + 4 = 9 bodů (Moc příjemná slunečnicová kavárna s pěkným posezením venku. Uvnitř je to taky moc příjemné, jen mi nějaká maličkost chybí, nemůžu přijít na to, co to je)


Fidgety - 5 + 5 = 10 bodů (Úchvatná kavárna, čistý, úhledný, romantický styl, ta bílá barva k tomu prostě sedí.   Láska 
Stejně jako světlé dřevo. Nádhera! Lákají mě všechny ty dobroty, co se tam prodávají. Exteriér je hezký, ze vstupní strany by možná mohlo být víc květin, ale kompenzuje to místo u fontány)

Hellohello - ---


Ludmila - 5 + 3 = 8 bodů (Hezká kavárna, vevnitř by klidně mohlo být víc nábytku, některé záběry působí dost prázdně. Ty čerstvě napečené dobrůtky bych si dala Úsměv )


NekoMH - 5 + 4 = 9 bodů (Tady mě zaujal především exteriér, je to moc hezká budova. V interiéru je takové zvláštní osvětlení dožluta, nejspíš je to tím, žes to fotila v noci? Myslím, že s denním světlem by to vyniklo ještě líp.)

Janika31 - 5 + 5 = 10 bodů
 (Tahle kavárna na mě vevnitř působí moc útulně, je to takové zajímavé, jemné (a příjemné) barevné schéma. Úsměv Asi to dělají ty židličky s růžovým/modrým barevným nádechem, ladící s tapetou. Oproti tomu tmavé červené barevné schéma u prodejního pultu. Obojí má něco do sebe. Hezké posezení se slunečníky. Dobrá práce!)


Sarah666 - 4 + 3 = 7 bodů
 (Tady musím strhnout body za velký pozemek. Exteriér je hezký, i okolní zahrada, i když místy působí nějak tmavě. Uvnitř je to pěkná kavárna, jen je tu moc vzorů, ta tapeta je na všech stěnách. Některé objekty působí lacině  - křesílka a sedačka v koutku na čtení. Ale líbí se mi moc židle použité v interiéru.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty20/06/18, 09:14 pm

Tak jsem to hodnocení dávala dokupy dva dny. Asi by to bylo jednodušší, kdybych se k tomu tak nevykecávala, ale pokud nedávám samé desítky, tak si říkám, že by to komentář chtělo...

Kolikokoli - 5+4 = 9 b.
-  Z hlediska pravidel není co vytknout. Stavba kavárny a venkovní posezení jsou úchvatné! Vevnitř je kavárna taky pěkně zařízená, těch dekorací a doplňků, opravdu nic nechybí. Přesto můj dojem není bohužel stoprocentní, možná je toho nakonec až moc, a pár věcí mě ruší – nejvíc asi trámy (které jsou ale jinak dobrý nápad) zapíchnuté do knihovny přímo mezi knihy, nebo těsně před skříňkou.
soarka – 4+4= 8 b. - Přiznám se, že nevím, jak je to s hledáním pozemku 20x20 v TS2, ale i pokud by člověk stavěl na větším, chtělo by to nějak jednoznačně vyčlenit, nebo aspoň okomentovat. Byť je to kvůli pár stromkům v okolí, tak bohužel je to bodík dolů. Jinak kavárna je moc pěkná, možná by jí neublížila trochu nižší střecha, nebo by celkově mohla být menší, protože i interiéru by to přidalo na útulnosti.
Shina – 5+5=10 b. – Tak na tímto žasnu přesně od chvíle, kdy jsem ji viděla poprvé. Já i bez mřížky (kterou jsem taky mimochodem blbec zapomněla na focení zapnout) jsem se opravdu těch 20 čtverečků dopočítala. A ty tam máš kavárnu i hospůdku. Tu samozřejmě nehodnotím, ale kavárnička je díky tomu maximálně útulná. Stavba i interiér na jedničku! S hvězdičkou!!!
(Btw. já u sebe ty markízy zkoušela, ale k těm oknům to pořád nebylo nějak ono. Na tvé kavárně jsou ale dokonalé)
Lucisab – 5+4=9 b. – Taková italská kavárna do Veronova jak dělaná. Krásně postavěno i zařízeno, ale zase prostě pár detailů – některé části mi přijdou roztažené, podobně jako u soarky pokulhává ten pocit útulnosti. A posezení na terase je krásné, ale spíš než jako kavárna na mě působí jako zahrádka nějaké restaurace (asi ty ubrusy).
Fidgety - XXX
Hellohello – 5+4=9 b.
– Povedená kavárna, jen toho tmavého dřeva je až moc – vybavení tak nějak splývá s podlahou a obložením. Taky některé kusy nábytku úplně nesplňují moji představu o rustikálním stylu, ale nejsem odborník, takže by to bylo asi na půlbodíky, proto to zahrnu jen do dojmu.  
Ludmila – 4+4=8 b. – Další taková středomořská kavárnička, moc povedená. Jen bych (opět) přidala nějaký stoleček navíc a k té květinové tapetě volila jiný styl obrazů. A uvnitř jsem teda dětský koutek nenašla. Sice ano, je tam hřiště, ale to pro mě není úplně dětský koutek, navíc když bude pršet, tak jsou děti nahrané Smutný
NekoMH – 5+5=10 b. – Tak tomu se říká premiéra, moc se mi tvoje kavárnička líbí. Možná by se našlo pár pidimaličkostí, ale mně ses trefila do mojí představy Mrkající
Janika31 – 5+5=10 b. – Teda, sice mě na první pohled praštila ta červená, ale pak jsem vlastně zjistila, že se mi tvoje kavárna moc líbí. Ten čtecí koutek miluju! Z vrchu sice taky vypadá prázdnější, ale všechny ty předchozí fotky tak na mě nepůsobí, takže snad to holky nebudou mít za křivdu, když tady to můj dojem neovlivní..
Sarah666 – 4+3 = 7b. - Škoda toho pozemku Smutný Jinak exteriér je moc pěkný, zahrádka a jezírko, hned bych si tam dala cappuccino. Jen bych asi něco zkusila ještě s tou střechou (já tady ty monstrózní vysoké nějak nemusím, no). A ten interiér… ano, květinové vzory byly v zadání, ale i tady by mělo platit ono „s citem“. Fakt škoda, jinak by to byla pěkná kavárna.

Tohle není fér – je strašně těžké totiž být fér. Já bych prostě potřebovala půlbody. Nebo ještě lépe desetinná čísla! Tak snad jsem nikomu neukřivdila, ale každý máme jiný vkus a dojem je opravdu subjektivní věc.

Edit - zatučněno jméno a body u Janiky31

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 29/06/18, 09:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty21/06/18, 07:41 am

Mé hodnocení máte zde a budu kopírovat NekoMH v jednom bodě Úsměv

Kolikoli 5 + 4 = 9b
Kavárna se mi líbí, ale je tam tolik věcí, až bych se bála, že něco shodím.

soarka --- Ohledně pozemku, celá kavárna + posezení venku je opravdu 20x20. Na zbytek jsem dala stromy, aby to nebylo tam prázdné, ale buď jsem špatně počítala, nebo v TS2 není pozemek 20x20 Smutný

Shina 5 + 5 = 10b

Lucisab 5 + 4 = 9b
Hradní exteriér se mi moc nelíbí, ale když už tak bych vyměnila venkovní židle, ty bílé mi tam svítí.

Fidgety 5 + 5 = 10b

Hellohello 5 + 4 = 9b
Nelíbí se mi tam ten kousek nábytku ve tvaru barevného chuchvalce vlny a škoda, že venku nejsou židle v jinačím odstínu než je podlaha.

Ludmila 4 + 4 = 8b
Hřiště vs dětský koutek, proto bod dolů za pravidla a za celkový dojem také, pořád je to na mě hodně prázdné. Dala bych tam víc židlí nebo stolečky ne tak daleko od sebe.

NekoMH 5 + 4 = 9b
Celkově moc hezké. Co mi kazí vjem je ta velká brána. A protože není uprostřed zdi, tak je mi z toho tak nějak nekomfortně. Závěsy bych zvolila jiné.

Janika31 5 + 4 = 9b
Moc vysoká střecha, koberečky, co jsou vedle stolečků a ne pod nimi mi tam nějak vadí. A ta modrá místnost, ta kombinace té podlahy s tou chladnou modrou mi připadá, jako by seděli na půdě - žádná kytka do rohu, jeden obraz. Nevím, něčím bych to tam rozjasnila.

Sarah666 4 + 3 = 7b
Bod dolů za pozemek a 2 za ty květinové vzory. Myslím, že kdybych tam seděla, měla bych pocit, že obrostu taky.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty21/06/18, 06:08 pm

Tak jsem se k tomu taky konečně dostala Úsměv seděla jsem u toho hodnou chvíli než jsem vás dokázala všechny nějak zhodnotit... bylo to jako vždy obtížné...

Jinak ještě k pozemkům v TS2... pozemek 20x20 tam skutečně je, jenom je blbě označený Smutný (opravdu nechápu koho napadlo označit pozemky jako středně velký atd... Tydýt ) sama jsem musela hledat čtvercový nejmenší pozemek co tam nabízejí a nakonec jsem se i trefila...

Ale teď už k samotnému hodnocení...

Kolikokoli 5 + 4 = 9b - Exteriér je naprosto perfektní, moc se mi líbí obložení domu, vypadá to tak příjemně babičkovsky Úsměv . Interiér je taky moc pěkný akorát je tam na mě hodně dekorací, člověk opravdu neví kam s očima.

soarka 4 + 4 = 8b - Kavárna vypadá zvenčí opravdu velká a podobně je na tom bohužel i pozemek... ale jinak se mi líbí zvolené barvy exteriéru a ty světýlka na verandě vypadají moc příjemně Úsměv . Bohužel v interiéru mi něco nesedí, i když vypadá moc sympaticky. Jinak obdivuji nápad s kočičí kavárnou *THUMBS UP*

Shina 5 + 5 = 10b - Tak tvoje kavárna mě okouzlila na první pohled! Tam bych hned zašla kdyby nějakou takovou u nás otevřely. Nemám co vytknout, paráda! Láska

Lucisab ----

Fidgety 5 + 5 = 10b - Další úchvatná kavárna! Interiér je taky moc povedený! Moc se mi líbí ty něžné barvy Láska

Hellohello 5 + 4 = 9b - Exteriér kavárny je moc zajímavě barevně řešený, jen interiér mi přijde bohužel na babiččinu kavárnu modernější, jinak je samozřejmě moc hezký *THUMBS UP*

Ludmila 4 + 4 = 8b - Z exteriéru je vyloženě cítit babiččin styl, skoro si dokážu představit jak obě dívky ten původní generační domek přestavěla na kavárnu Láska . Bohužel stejně jako ostatní postrádám vnitřní dětský koutek. Interiér je pěkně sladěný, i kyž mi některé části připadají prázdnější.

NekoMH 5 + 4 = 9b - Tvoje kavárna je z venčí jasná babiččina chaloupka, moc se mi líbí celé sladění exteriéru. Jen mi také chybí ten chodníček a bohužel mi i něco schází v interiéru, možná nějaká další dekorace... Nevím

Janika31 5 + 4 = 9b - Tvoje kavárnička je rozhodně nepřehlédnutelná a musím říct, že bych ji hned navštívila, kdybych šla okolo. Moc se mi líbí to posezení venku. Uvnitř je všechno pěkně sladěno, jen mi na některých částech scházejí nějaké dekorace, jinak paráda *THUMBS UP*

Sarah666 4 + 3 = 7b - bohužel musím ubrat bodík za příliš velký pozemek, jinak kavárna vypadá zvenčí moc zajímavě Úsměv . Moc se mi líbí to jezírko s fontánkou. Interiér by byl také moc pěný nebýt tolika květovaných stěn a koberců Smutný

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty25/06/18, 09:37 pm

Tak jsem tady i já se svým "rozsudkem" - pokusím se být stručná :
- Kolikokoli - 5+4 = 9 bodů - trošku mi tam chybí více růžové
- soarka - 5+3 = 8 bodů - trochu moc místa, jeví se mi to více fialové než růžové
- Shina - 5+5 = 10 bodů - no comment
- Lucisab - 5+4 = 9 bodů - poněkud mi vadí ten šatník v patře
- Fidgety - 5+5 = 10 bodů - netřeba nic dodávat
- Hellohello - 5+4 = 9 bodů - venku mi ta tmavá podlaha splývá s nábytkem, škoda
- Ludmila - ----
- NekoMH - 5+3 = 8 bodů - nějak se mi tam nehodí ty koberce a paravány kolem pultu
- Janika31 - 5+4 = 9 bodů - asi bych tu výraznou červenou barvu drobátko utlumila
- Sarah666 - 4+3 = 7 bodů - moc květinových tapet, málo knih, divně oddělený dětský koutek.
Nerada bych, aby to vyznělo, že jen kritizuji. Všechny kavárničky byly pěkné, něčím zajímavé, každá máme prostě svůj vkus a to hodnocení je vždycky komplikované *SORRY* Jsem zvědavá, jak se nám bude hodnotit novým způsobem, o kterém je řeč ve vedlejší diskusi o nových soutěžích. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty28/06/18, 08:56 pm

Připomínám, že hodnotit lze do dnešní půlnoci, zítra po poledni se pokusím dodat výsledky Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty28/06/18, 09:58 pm

Kolikokoli: 9b. Moc útulná kavárnička. Naprosto mě dostal exteriér, kombinace barev je špičková. Interiér je opět moc vydařený, vše je krásně u sebe a mám z toho opravdu hřejivý pocit, pocit domova. Jen mi tam trošku chybí víc té růžové, třeba do toho druhého patra bych klidně zvolila nějakou jemnou růžovou tapetu. Jinak celkově výborná práce. Láska  *BRAVO*
soarka: 8b. Výborný nápad s kočičí kavárnou, chválím. *THUMBS UP* Ovšem, trochu bych oživila okolí kavárny, působí na mě lehce smutně, ponuře. Možná nějaké veselejší květiny by tomu dodaly lepší atmosféru. Interiér je také moc fajn, jen bych zvolila jinou variantu podlahy ta žlutá mi tam nějak neladí,trochu se mi to tluče se zbytkem vybavení.
Shina: 10b Nemám slov. Tvoje provedení kavárničky je velmi příjemné Láska
Lucisab: 9b. Krásná práce. *BRAVO* Jen bych asi zvolila jinou omítku než tu kamennou, na první pohled mi tu chybí ten pocit útulnosti. Ovšem interiér zase naopak působí příjemně. Hned bych se posadila na šálek čaje či kávy.  Láska
Fidgety: 10b Další můj favorit. Krásná práce. Útulnost na mě dýchá ze všech stran. Láska  *BRAVO*
Hellohello: 9b Hrozně mě mrzí, že musím strhnout bodík, protože tvoje kavárna na první pohled vypadá prostě božsky. Volba barev je perfektní. Bohužel tvůj interiér je na mě moc moderní. *SORRY* Jinak úžasná práce. *THUMBS UP*  Mrkající
Ludmila: 8b Výborná práce Ludmi. Exteriér je moc vydařený, volba barev se mi moc líbí. Jen mi místnosti přijdou trochu prázdné, smutné.
NekoMH: 10b Nádhernej exteriér. Slast pro oči.Láska Přesně podle mých představ. V interiéru se mi moc líbí stěna s růžema. Jak už bylo řečeno, pár maličkostí bych asi našla, ale myslím, že těch 10 bodíků si zasloužíš.Úsměv
Janika31: ---
Sarah666: 7b. Moc pěkná kavárna, bohužel na můj vkus trošku chaotická. Trochu bych překombinovala volbu tapet a podlah. Plno věcí se v tom ztrácí, což je škoda. *SORRY* Asi by se dalo říct, že někdy míň je víc. Mrkající  Ovšem moc se mi líbí exteriér a posezení venku. Úsměv

-------------------

Na závěr bych ráda dodala, že tohle bylo opravdu dost náročné hodnocení, protože všechny kavárny jsou úžasné. Takže pro mě jste favoritky všechny. Andílek *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty29/06/18, 06:38 am

Nestíhla som hodnotenie,mohla by som ho dodatočne dnes/zajtra spraviť a ešte odoslať?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty29/06/18, 08:10 am

Sarah666 napsal:
Nestíhla som hodnotenie,mohla by som ho dodatočne dnes/zajtra spraviť a ešte odoslať?

Domluvme se dnes do 20:00 Mrkající zítra odjíždím pryč, tak ať večer stihnu ještě vyhlásit výsledky Píšu

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty29/06/18, 09:50 pm

Omlouvám se, ale déle to prodlužovat nebudeme - nejen kvůli mně, ale přece jen 11 dní by mohlo být na hodnocení dost.

A teď to hlavní, konečné pořadí (snad jsem počítala dobře) soutěže "Babiččina kavárna" je následující:
1. Shina + Fidgety - 9,88 b.
2. Janika31 - 9,38 b.
3. Kolikokoli + NekoMH - 9,13 b.

4. Hellohello - 9,00 b.
5. Lucisab - 8,88 b.
6. Ludmila - 8,13 b.
7. soarka - 8,00 b.
8. Sarah666 - 7,11 b.

A je to za námi! Děkuji nejen za krásné body, až se mi nechce věřit, kolik jich bylo (proto jsem to třikrát kontrolovala) Červenám se Ale hlavně díky za krásnou soutěž *OK*  Moc mě potěšilo, jaká byla hojná účast a kolik kouzelných kaváren se tu sešlo Láska  Hodnocení bylo opět náročné, a pokud někomu bylo náhodou ukřivděno, věřím, že ne záměrem. Narážím hlavně na velikost pozemků - budiž poučením pro příště, že tohle je potřeba opravdu jednoznačně ukázat a okomentovat. Sama jsem zapomněla fotit s mřížkou, takže i když to asi bylo poznat, i já si příště dám pozor Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty30/06/18, 06:20 am

Gratulace oběma vítězkám! *BRAVO*
Díky za tuhle hezkou soutěž plnou tolika krásných kaváren  Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Babiččina kavárna   Babiččina kavárna - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Babiččina kavárna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: