Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Spuštění TS4

Goto down 
AutorZpráva
soarka
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
soarka

Poèet pøíspìvkù : 325

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty20/05/18, 10:25 am

Holky prosím vás, šlo vám TS4 CD normálně spustit? Já už jsem tak vytočená Sakra Sakra  
Dvě hodiny sedím u instalace a nechce se to prostě spustit. Ani Origin (po registraci a přihlášení) a ani hra. V Originu nelze zmáčknout "Hrát" a ani přes Hry, protože mám Win 7 mi to nejde spustit. Myslíte, že to je tím operačním systémem? Protože já už opravdu netuším. SOS SOS SOS

Edit: Nějak jsem hru spustila. Přes překlikání 20x nefungujícího Originu, který jsem přeinstalovala do ENG, aby správně fungoval, pak dala Repairovat hru, protože nešla spustit, pak se zobrazilo, že zase něco chybí, nefunguje apod. a pak se hra najednou spustila. Hrála jsem ani ne hodinu, protože už nemám čas, zbytek jsem totiž strávila u té instalace Vzteklý v té hře je toho tolik, že jsem zapomněla např. udělat outfity i pro jinou, než každodenní činnost. Než všechno najdu, to jsou světelné roky a kde najdu ty dovednosti, jako bylo technika, fyzička, vaření apod.? Na to asi budu potřebovat tak týden hraní v kuse Unavený ani nevím, kam si můžu uložit případné downy, kdybych náhodou u TS4 zůstala Nevím

Omlouvám se za příspěvek, který nic nového vlastně nepřinesl. Když tak ho smažu, kdyby to tu někomu překáželo Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Bronzový simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 830

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty20/05/18, 04:53 pm

Jsem ráda, že se to povedlo rozjet. Příspěvek určitě nepřekáží, klidně ho tu nechej, a jak budeš potřeba něco vědět, jen se ptej Mrkající
- Na outfity si zvykneš, pro každou příležitost jich jde udělat dokonce víc (nad obrázkem kategorie, např. sluníčkem, je taková šipka, na tu když klikneš, objeví se "1" a "+", kterým se dávají další varianty).
- Pokud jde o dovednosti, jsou pod žárovkou na hracím panelu. Ale na začátku tam simík nic nemá, až jak získá úroveň 1, tak se mu tam ta dovednost objeví. Např. začne vařit a po chvíli skočí hláška, že získal dovednost Vaření, a pak už tam vidět bude Mrkající Těch dovedností je totiž už docela dost, takže tam nejsou všechny, ale jen ty, kterým se tvůj simík začal věnovat.
- Stažené objekty a jiné CC, příp. mody, se ukládají do podsložky "Mods" ve složce The Sims 4 v Dokumentech, pokud tam chybí, stačí ji jednoduše vytvořit. Aby fungovaly downy i v podsložkách, tak je potřeba rozšířený soubor Resource.cfg - více např. ZDE (je tam i odkaz na stažení). Ale pozor, některé mody v podsložce nefungují. Domy a simíci (prostě to, co není .package), se pak dává do složky Tray, o tom zase ZDE

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
soarka

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty21/05/18, 08:22 pm

Dekuju moc, az se ke hre dostanu tak vyzkousim vic veci Úsměv a prosim kde najdu "mapu sveta" ? Simka mi chtela nekam cestovat a tam pry "otevrete mapu sveta".. nenasla jsem ji Vysmátý a prosim jak postavim obecni pozemek, kdyz je v tech mesteckech tak malo mista? Neda se to mestecko nejak zvetsit a pridat si stavebni parcely?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 830

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty22/05/18, 08:28 am

Mapa světa se otevře při načítání hry, než najedeš na hranou rodinu. Nebo ze hry se pak dostáváš tlačítkem "Úprava světů" vpravo nahoře. Pokud ale chceš cestovat s aktivní siminkou na obecní pozemek nebo k někomu na návštěvu, klikneš na silnici a měla by se tam objevit interakce s autíčkem "Navštívit..." (nebo tak nějak, lovím to z hlavy). Pokud máš rozšíření Únik do přírody  nebo Dobrodružství v džungli a chceš tam jet na dovolenou, tak to se dělá přes mobil (ikonka na herním panelu vlevo vedle ikon simíků).
Pozemky jsou bohužel omezené, takže pokud nestačí, musíš bourat, co se ti nelíbí Smutný S nějakým rozšířením, nebo snad aktualizací, přibyl aspoň Newcrest, což je prázdné město. A obecní pozemek se postaví tak, že v úpravě světa klikneš na vybraný pozemek a dole vpravo klikneš na ikonu klíče a kladiva, čímž se dostaneš na ten pozemek do režimu stavby. Vpravo nahoře je pak "Íčko" o pozemku, to když rozklikneš, měl by tam jít nastavit typ pozemku, a zároveň ti to pak ukáže, co tam musíš mít, aby fungoval správně Mrkající
Snad jsem něco nepopletla Červenám se

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 658

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty22/05/18, 09:30 am

@Fidgety napsal:
Mapa světa se otevře při načítání hry, než najedeš na hranou rodinu. Nebo ze hry se pak dostáváš tlačítkem "Úprava světů" vpravo nahoře. Pokud ale chceš cestovat s aktivní siminkou na obecní pozemek nebo k někomu na návštěvu, klikneš na silnici a měla by se tam objevit interakce s autíčkem "Navštívit..." (nebo tak nějak, lovím to z hlavy). Pokud máš rozšíření Únik do přírody  nebo Dobrodružství v džungli a chceš tam jet na dovolenou, tak to se dělá přes mobil (ikonka na herním panelu vlevo vedle ikon simíků).
Pozemky jsou bohužel omezené, takže pokud nestačí, musíš bourat, co se ti nelíbí Smutný S nějakým rozšířením, nebo snad aktualizací, přibyl aspoň Newcrest, což je prázdné město. A obecní pozemek se postaví tak, že v úpravě světa klikneš na vybraný pozemek a dole vpravo klikneš na ikonu klíče a kladiva, čímž se dostaneš na ten pozemek do režimu stavby. Vpravo nahoře je pak "Íčko" o pozemku, to když rozklikneš, měl by tam jít nastavit typ pozemku, a zároveň ti to pak ukáže, co tam musíš mít, aby fungoval správně Mrkající
Snad jsem něco nepopletla Červenám se
Jenom bych dodala, že ty světy nejsou oddělené jak v předchozích Simsech, ale můžeš mezi nimi libovolně cestovat, stěhovat se atd. Jedna půlka rodiny bude žít ve Vrbové zátoce a druhá půlka rodiny v Lázeňské oáze. A můžou se libovolně navštěvovat atd., není to bráno, že to jsou rozdělené světy, ale spíš propojené oblasti. Takže těch pozemků je tam pak překvapivě hodně :)

Ale psala jsi, že žiješ v Praze, což já taky, tak kdybys chtěla, můžeme se sejít a ukázala bych ti to. Hraju na přenositelném notebooku, takže třeba v nějaké kavárničce nebo tak Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
soarka

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty27/02/19, 10:10 am

Holky přemýšlím o zakoupení nějakého rozšíření a mám otázku, co preferujete vy. Elektronickou nebo krabicovou distribuci? Nevím Já bych si vzala tu krabicovou, protože jsem tak naučená z TS2.. a hlavně když vidím, co mi ten Origin někdy dělá Vzteklý představa, že mi jednou nepůjde můj účet, protože se v Originu něco pokazilo, mě opravdu děsí.
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 658

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty27/02/19, 04:46 pm

Je to úplně jedno, protože když si koupíš krabicovou, tak se to stejně bude instalovat přes Origin. Bez Originu to prostě nenainstaluješ ani nespustíš. Podle mě je lepší ta elektronická, protože je levnější a šetří životní prostředí (na rozdíl od krabičky). Jednou to budeš mít v Originu, už ti to tam zůstane napořád, i kdybys odinstalovala 10x a 5x změnila počítač.
Pokud vím, tak dneska i většinou, když se prodávají CDčka, tak to CD je jenom papírek s kódem (nevím, jestli to je i u Sims).
Jinak s Originem problém nemám, jak ti blbne?

A co se týče datadisků, můj seznam + pokud máš jenom základní hru, tak bych se řídila podle toho jaký máš PC. Pokud nějaký, co není úplně dědeček, tak rozhodně Seasons. Pokud ne, tak Parenthood+Laundry day+Kids stuff (vyjde na stejno jako jeden velký pack). Případně Get together.

Od nejlepšího po nejhorší:
Seasons - přináší nejvíc věcí, dobře se s tím pracuje, počasí atd.
Parenthood - nedokážu si představit hru bez tohoto packu, ten gameplay dětských vlastností (vychování atd.) je nedocenitelný + skvělé itemy
Laundry day - nezdá se to, ale oživuje hru, používám ho denně a jsou tam pěkné itemy
Get together - nejlepší svět a itemy
Get to Work - aktivní kariéry jsou supr, i itemy jsou dobré
Get famous - horší verze get to work
Jungle adventure - když chceš dovolenkovat
Cats and Dogs - svět supr, zvířata jsou cute, ale pro mě byl tento pack veliké zklamání, nedá se s nima nic dělat a akorát pořád "otravují"
City living - nevím, nějak tento pack nevyužívám, jak si člověk nemůže postavit vlastní byt, tak je to na prd
Kids stuff pack - pokud chceš mít děti, tak bez tohoto packu hezký pokojíček nepostavíš
Spa day - dobré hlavně kvůli itemům
Vintage glamour - dobré itemy, majordomus je docela o ničem
Vampires - super nápad, ale pokud nechceš hrát čistě za upíry, tak o ničem
Dine out - je dobré si vyjet do restaurace, ale je tu málo itemů
Outdoor retreat - je dobré si vyjet do přírody
Cool kitchen - málo itemů, ale jsou dobré
Perfect patio - prakticky jenom vířivka
Bowling - prostě bowling, ale ty itemy jsou cool
My first stuff pack - hezké itemy, ale nekupovat, pokud nemáš Cats and dogs
Backyard stuff - pár věcí je tady dobrých
Fitness - nápodobně
Movie hangout - taky tak
Toddler stuff pack - docela o ničem
Romantic garden - pár pěkných kytek
Spooky stuff - nevyplatí se
Luxury party - děs běs
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
soarka

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty27/02/19, 09:16 pm

Koli dekuju za vycerpavajici odpoved. Nakonec jsem koupila krabicovou verzi. Kdyby nahodou, at to neni jen software.. heled s tim Originem ja nevim. Nekdy to trva hodinu nez me pusti do nabidky. Ze nelze spustit apod blbosti. Pak mi napise, ze moje ID nezna pak ze ho zna ale heslo je spatne (i kdyz neni). Tak menim hesla nez me pusti. Ted jede uz tyden normalne, tak doufam, ze uz pobezi v poradku.

Koupila jsem Rocni obdobi a Psi a kocky Vysmátý zitra si pro ne jdu. Jupiii
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Spuštění TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění TS4   Spuštění TS4 Empty

Návrat nahoru Goto down

Spuštění TS4
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Poradna TS4-
Přejdi na: