Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Postapo z pohledu Kočky

Goto down 
AutorZpráva
NekoMH
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 50

PříspěvekPředmět: Postapo z pohledu Kočky   14/06/18, 04:42 pm

Zdravím,
tak se mezi vás přidávám i já.
Představuji vám nesourodou čtveřici zbytků. Nejsou dokonalí, ani vyvolení. Přežili spíše omylem.
Celým příběhem vás bude provázet můj miláček Emil Story (kocour)

- Pro účely příběhy bude nesmrtelný, nevadí pokud mi to bude ubírat body. S tím se poperu  Vysmátý
- Taky jsem připravená přijít o body díky cheatu na incest. Ale co bych pro příběh neobětovala.  Andílek
___________________________________________________________________________________________________________________________

Jejich příběh se tvořil pomalu.
Celé to začal Emil. Zemi zamořil zombie virus. Zdálo se, že lidstvo zcela vyhyne. Ach jak je příroda vychytralá... zvířata se začala prostě přizpůsobila. Zmutovala. Některým to ublížilo, jiná si prostě zvykla a některým to výrazně pomohlo. Jako našemu Emilovi. Získal totiž nesmrtelnost. Nevýhodou bylo, že mu zůstaly pocity a neunikne ani bolesti. Ovšem, moci vědět vše a zvládnout vše mu dodalo sebevědomí. Cítil se jako pán světa!

Po čase užívání si nekonečných možností žití, došel k názoru, že se nudí. Chybí mu poskoci, co by ho bavili. Ti kterým by mohl panovat. Chybí mu lidi! A tak se vydal na cestu. Hledal přeživší.

Jako první našel Siennu Moon. Veselou, trochu bláznivou vegetariánku. Takovou klasickou moderní holku naší doby. Sienna si Emila rychle oblíbila. Přeci jen, kočičí společník je lepší než věčnost v osamění. Samozřejmě Emil, který je sice nesmrtelný a chytrý, neumí mluvit. A tak jí svůj plán nemohl vysvětlit. Ovšem když se vydal na cestu ona jej následovala. Bála se, že ji opustí. (Chytrý poskok, nechal by jí tam, kdy nešla.)

Cestovali dlouho než někoho dalšího našli. Nebo spíš, ona je. Jednoho ráda zaslechla Sienna hrozivé vřískání. Byl to Emil, řval hrůzou. Ze země ho totiž prudce zvedla a začala mačkat jakási podivná osoba. Byla to Viktorie Vaugman. Knihomolka a kočičí milovnice. Sice se seznámili jinak než by si Emil přál. A nemusela by jej tak drtit. Ale dalšího poskoka do harému potřeboval. A i když byla Victoria ze Sienny nervozní, tak nějak jí došlo, že nechat ji tam asi nemůže. Tak se jejich skupina rozrostla na tři.

Už týden pořádně nejedli. A tu se před nimi, jako zázrakem, z prachu vynořila chaloupka. Ze které se linula užasná vůně! Nahlédli do okna a tu jim přistál nůž vedle hlavy. U plotny stála, nevrle vyhlížející holka. (Zase holka) Chudák Emil, takhle se mu křížily plány. Byla to Amelie Rasmussen. Nepříjemná a věčně hladová. Což sice málem stálo naši trojici život. Ale výborné fazole s párkem všechno spravily. Tak jich bylo - čtyři. (Chce to chlapa)

Nenechal na sebe dlouho čekat. Jednoho rána se probudili a on tam stál. S obrovským batohem. Úsměvem od ucha k uchu. Jako by se nechumelilo. Rychle skupině vysvětlil, že bez něj nemohou přežít. Ale když budou s ním, vyřeší všechny jejich problémy. Emilovi se moc nelíbil. Ale co mu zbývalo. A tak zahrál divadlo pro slečny. A ony souhlasily, že Ethan Hill může "vstoupit do klubu".

A tak vznikla naše skupina, co žije spolu na hromadě. Uprostřed pustiny a snaží se zachránit lidstvo. Pochybuju, že se jim to povede. Ale Emil tvrdí, že jeho intuice je neomylná. Tak uvidíme jak to bude pokračovat dál a kdo bude mít pravdu.  Vysmátý  Vyplazující jazyk

Naposledy upravil NekoMH dne 14/06/18, 08:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 649

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   14/06/18, 08:03 pm

Velmi zajímavé pojetí, tři dámy, jeden muž. Snad je nezbouchne všechny Chichichi Ale simíci jsou povedení, hlavně Sienna vypadá zajímavě Mrkající No, a kocourek? Láska Láska Láska

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 569

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   15/06/18, 08:46 pm

Další postapokalyptický příběh Úsměv to je super Láska kocourek je úžasný Láska neříká se jeho zbarvení náhodou chiméra? Jinak Sienna je moc zajímavá... ten ostatný náhrdelník a náušnice jako uřezané paže... Vysmátý ostatní děvčata vypadají také zajímavě Úsměv ale musím říct, že nejvíce mě oslovil právě jediný muž Láska jsem zvědavá, jak se bude jejich příběh vyvíjet a kdo se s kým dá dohromady Vysmátý a stejně jako Fidgety jsem zvědavá, zda Ethan vyrobí se všemi třemi druhou generaci Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 629

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   15/06/18, 09:44 pm

Těch zvědavých je nás určitě víc Vysmátý Tahle Apokalypsa vypadá velmi nestandartně, držím palce, ať se s nimi dostaneš co nejdál *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 529

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   16/06/18, 06:39 am

Ethan se mi taky zamlouvá Úsměv  a samozřejmě Emil je hvězda  Láska je nádherný. Simky samozřejmě taky povedené. Líbí se mi to originální pojetí  *THUMBS UP* a už se moc těším na další díl Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NekoMH
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   18/06/18, 12:04 am

Měsíc: První

Sienna  vždy toužila po dětech. A virus ji málem o tuto možnost připravil. Naštěstí ale potkala jeho! Podivně inteligentního kocoura. Ne že by jí zrovna on mohl pomoci. Ale dovedl jí k dalším lidem. Hlavně k muži. Svitla ji jiskřička naděje. Byť se jí zrovna dvakrát nelíbil. Neměla však na výběr, byl její jedinou nadějí!

Naštěstí pro ni, netrvalo dlouho a muž se nechal zlákat do pasti...

Dal jsem je dohromady, měli mě bavit. Sloužit mi. Starat se o mě! A co oni?! Začali myslet leda tak na sex. Tohle není fér!

Ethan si mezi tím žil svůj sen. Jako pán domu, vlastně pán světa, si mohl dovolit téměř cokoli. Navíc mel svůj vlastní harém, sen každého muže. Kdyby chtěl mohl si vymyslet cokoli a ony by to musely splnit. Přeci jen je poslední. Jen on jim může nabídnout dar života!

V Amelii to vřelo. Proč by Sienna měla mít vše?! Byla první a neoblíbenější obětí sladkého Emila. A teď po ní pokukuje i Ethan! Jednou už to nevydržela a Ethana prostě seřvala, že se chová jako nevychovanec. (Když si myslela, že Siennu okatě svádí. I když to byla ona, kdo se choval nevhodně.)

Jediná Victoria jako by byla normální. Když zrovna nemačkala Emila, věnovala se hudbě. A možná že jen díky ní se obyvatelé krytu ještě nepozabíjeli.
(Její tajemství? Joga)

Netrvalo to dlouho a Sienna Ethana opravdu přiměla k oplodňovacímu rituálu. On se však bál, že je Amelie opět uvidí a bude vyvádět.
Proto Sienu raději zatáhl do skříně!

Co oči nevidí, to srdce nebolí.

Nebyla naštvaná jen Amelie, ale i Emil. A tak začali trávit hodně času spolu. Což dělalo smutnou Victorii. Najednou byla totiž sama. Jen to na sobě nenechávala tak znát. I když její hudba se změnila. Ale toho si nikdo z našich spolubydlících nevšiml.

Jenže "idylka" netrvala dlouho. Ethan totiž ukázal svou pravou tvář. A totiž když se projevil jako zlý sobec.

Čekal jsem, že když mi vzal Siennu, nechá mi alespoň Amelii. Vždyť jsem mu vlastně přenechal i tu druhou, no hudebnici! Ale ne, on si usmyslel, že musí mít každou, kterou si oblíbím! Zabiju ho! Přísahám, že mu ve spánku senu na hlavu. A už nevstane! (Slyšeli jste někdy svou kočku se smát?)

Amelie je sice velmi všímavá, co se týče romance ve svém okolí. Ale to, že někdo dělá návrhy jí, to jen tak nepozná. Možná to bude tím, že se to stává jen výjimečně. Každopádně to Ethanovi, zdá se, vyhovuje.

Zato Sienna, si toho všimla hned. A pěkně jí to pije krev. Ale nemá se jak pořádně vybít a odejít jaké nemůže. A tak se rozhodla zajít za Emilem.
Ten ale, zdá se, ji ignoruje.

Je to mrcha, přijde jen když něco potřebuje. Takhle tedy ne, holčičko. Pěkně si sněz, co sis nadrobila!

Zvládne Emil ochránit Amelii? Co se stane s chudinkou Victorií? A dočká se Sienna dítěte na truc?
To se dozvíte příště!
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   18/06/18, 11:25 am

Hurá, dostala jsem se k tomu vám všem odpovědět. Pardon, že to tak trvá. Andílek

Fidgety - Děkuji za pochvalu. je zajímavé, že tě oslovila právě ona. Mě osobně se ze začátku líbila nejméně (stála mě nejméně práce). Každopádně, jak hraju víc tak si s ní začínám rozumět. Vysmátý A jestli je zbouchne nakonec všechny? To zatím nevím ani sama. I když to původně bylo v plánu... Tak člověk míní, ale simíci mění.

Lucisab - Nemám tušení jak se to zbarvení jmenuje. Já ho vždy viděla na našich vesnických kočkách a hrozně se mi líbí. Je takové divoké, a nikdy nevypadají dvě kočky stejně (i když sims nás rádo ubezpečuje o opaku Vysmátý ). Každopádně děkuji. A jsem ráda, že je Ethan oblíbený. Snad ti ten kladný přístup k němu vydrží. Hihi

Ludmila - Děkuji moc. Sama jsem zvědavá. Hlavně jestli to vydržím, protože už začínám pociťovat ponorku. Jak koukám jen na ten byt a kolem je čenočerná nicota. (Hraju rychleji než píšu Vysmátý )

Hellohello - I tobě děkuji. Snad se i tobě Ethan časem nezprotiví. Mě leze na nervy tím, že by pořád jen spal. Přitom je tam pořád co dělat! Chichichi

Návrat nahoru Goto down
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 649

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   18/06/18, 12:29 pm

Rozjíždí se to moc zajímavě, kocourek je správný morousek Pohoda Láska Tak doufám, že to vydržíš Mrkající Protože by byla škoda, nedovědět se, jak tenhle pětiúhelník dopadne.

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 260

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   18/06/18, 05:23 pm

Teeeda. Máš moc zajímavé pojetí apocalypsy.. :-D:Pohled kocoura je bezvadný, je to cukrouš. Láska Jsem opravdu zvědavá, jak se nám to bude vyvíjet, vypadá to parádně. Láska
Děvčata se mi líbí moc líbí, ale nejvíce je mi sympatická podivínská blondýnka Viktorie, snad nebude 5té kolo u vozu pořád. Andílek
Těším se na pokračování.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 569

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   18/06/18, 08:53 pm

Ten Ethan se teda nezdá a Sienna taky Vysmátý jinak Emil je prostě úžasný, jsem ráda, že zůstane jako stálice ve tvém bunkru Úsměv jinak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 529

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   19/06/18, 05:06 am

Je to vtipné z pohledu kočky Vysmátý  u toho Ethana tedy nevím, nelíbí se mi, že to hraje na všechny strany (myslím z hlediska mojí sympatie k němu, takhle jako příběh je to o to zajímavější). Moc hezká fotka Amelie s Emilem  Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 156

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   19/06/18, 01:33 pm

Máš hodně originální pojetí Úsměv Jsem moc zvědavá, jak tenhle čtyřúhelník dopadne Chichichi
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Postapo z pohledu Kočky   

Návrat nahoru Goto down

Postapo z pohledu Kočky
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: