Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Minidomek 5x5

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 569

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   02/08/18, 08:52 pm

Všechny nováčky tu vítám, je super, že se nás učastní tolik *BRAVO* akorát to hlasování bude masakr... jinak souhlasím s Kolikokoli, už takhle to bodování bude šílené a s vícero domky od jednoho autora by to asi bylo neproveditelné Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 629

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   02/08/18, 10:01 pm

Jo, jo, i na starém fóru mohl každý účastník vložit do soutěže jen jedno své dílo. Pokud vytvořil  i další pokusy, mohl je klidně předvést ve svém diskusním vláknu, abychom se pokochali dalšími možnostmi Mrkající
A konečně jsem se i já odhodlala, že po delších peripetiích sem svůj výtvor šoupnu, i když není úplně ideální. Tak dlouho jsem se s tím patlala, po pár fotkách se mi to moc nelíbilo, tak jsem začala tvořit i druhý pokus, a chcípl mi počítač, tedy disk s hrou - nevím, jestli z toho, nebo z těch veder, která tu panují Sakra Tak tady je aspoň těch pár zachráněných fotek :

V kuchyni sice chybí jídelní stůl, ale jíst se dá i na gauči nebo u počítače :

Nejvíc práce mi dala koupelna (v původní podobě se mi tam chudinka Siminka ani nevlezla na záchod Chichichi) Jenže vyfotit už jsem ji nestihla, tak je vidět bohužel jen na půdorysu ...

A samozřejmě vítám všechny nováčky, jsem moc ráda, že je tu tolik příspěvků a že se nám fórum krásně rozrůstá Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 529

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   03/08/18, 07:08 pm

Jej, tolik problémů Smutný     jsem moc ráda, že se ti nakonec podařilo zachránit aspoň fotky, škoda toho disku Smutný    Ty vedra dávají zabrat všem, už aby bylo po nich. Hezký domek Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Aja007
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 1

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   05/08/18, 12:40 pm

Ahoj. Taky jsem se rozhodla postavit mini domek. Sice vím, že ten můj nemá šanci, ale za pokus nic nedám ...

Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 649

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   05/08/18, 01:44 pm

Aja007, vítej mezi námi! A určitě bych netvrdila, že tvůj domek nemá šanci Tytyty  Podle mě je moc povedený, a jsem ráda, že ses nám tu s ním pochlubila Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   05/08/18, 01:45 pm

Vítej na fóru! Naopak, tvůj domek je krásný a určitě s pořadím zamíchá Úsměv  a (určitě nejen) mně dá zabrat při hodnocení, je moc hezký Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   05/08/18, 02:12 pm

Přidávám se k ostatním, vítej mezi námi Úsměv a rozhodně se nemusíš shazovat, tvůj domek je moc hezký Mrkající a o tom hodnocení radši zatím ani nechci přemýšlet Zmatený už pomalu zvažuji taktiku, jak budu dávat body, abych byla co možná nejvíce spravedlivá... bude to jednoduše masakr... sehrálo se nám tady tolik krásných dílek Láska  Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   05/08/18, 09:30 pm

Také vítám další ovečku do našeho "stádečka", které se nám začalo utěšeně rozrůstat Mrkající Pěkné soutěžní dílko, jak to jenom s tím bodováním vyřeším Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   08/08/18, 02:16 pm

Do malého minidomčeka 5x5 sa nasťahovala Natálka po ukončení VŠ a s diplomom v ruke sa vybrala objavovať svet. Po čase sa ujala malého túlavého kocúrika Fanfána.
Tu už môj domček, čo nemohlo byť v domčeku, to sa zmestilo na terasu a pod. Dom je umiestnený v kopci, tak aj úprava terénu dala zabrať :)

pôdorys s dôkazom

neviem, prečo nie sú vidno všetky kocky od jazierka (asi tým, že je to sťahované) Úsměv

kuchyňa s jedálenským kútom+prepojený s chodbičkou

kúpeľňa, do ktorej sa veľa nezmestilo :)

fialová spálňa s kútikom s PC, TV a mačacím pelechom

záhrada s grilom a posedením, s bazénom na kopci atď.

terasa trochu zreteľnejšie so šachovnicou, maliarskym stojanom a relaxačným kútikom

edit+ešte naštartujem hru a odfotím krajšie niečo :)
Viac fotiek bude v mojom profile
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   08/08/18, 09:29 pm

Před půlnocí nám vyprší limit pro vkládání soutěžních staveb, a nadejde čas hodnocení. Protože nevím, jak na tom zítra v tom horku budu, dovolím si pravidla nahodit už teď. Samozřejmě, pokud by ještě někdo přibyl za pět dvanáct (což už se i stalo), bude do hodnocení doplněn  Mrkající

Jak bylo avizováno (a vzhledem k počtu soutěžících to bude myslím opravdu na místě) vyzkoušíme upravený model hodnocení. Tedy následovně:
- Hodnotíme max. 15 body, rozdělenými na 5 bodů za dodržení pravidel a 10 bodů za celkový dojem z provedení soutěžního díla. Hodnocení uvádějte nejlépe ve formátu "X b. + Y b. = XY b."
- Slovní komentář k hodnocení není nutný, ale je jako vždy povolený. V případě srážky bodů za porušení pravidel však uveďte alespoň stručný důvod.
- Body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící pochopitelně nebude hodnotit své vlastní dílo.
- Hodnotit se bude od zítřka po dobu 10 dní, tedy do 18. 8. 2018, pak body sečteme, zprůměrujeme a vyhlásíme pořadí
- První tři místa získají do konce další soutěže speciální uživatelský status.

Přehled soutěžících:
Kajinka96
RiviiCZ
Kolikokoli
vallll20320
kriskochanska23
Alice
Fidgety
Hellohello
Shina
Lucisab
NekoMH
soarka
Aronoele
Salazaret
Ludmila
Aja007
Sarah666

Doufám, že jsem na nikoho v tom množství nezapomněla. Protože pokud počítám správně, máme tu (zatím) neuvěřitelných 17 soutěžících  Šokovaný  *BRAVO* Díky všem za účast, mazákům i nováčkům, a doufám, že se stejně hojně zapojíte i do hodnocení, které bude opravdu náročné  Zmatený

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 441

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   08/08/18, 11:23 pm

Takže, dámy (a pánové? :D) musím říct, že tohle bylo pekelně složité hodnocení! Jsem moc ráda, že se tahle soutěž uchytila a přinesla nám spoustu nováčků. Doufám, že se vám tu u nás líbí a budete se třeba zůčastnit i dalších soutěží a stavebních výzev Andílek Úsměv

Hodnotím podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Prosím, neberte si nic osobně, pokud se vám zdám moc přísná. Když už jsme dostali těch 10 bodů na rozdání, chtěla jsem využít celou škálu a udělit rozdílné body i u domečků, které se mi zdály jenom malinko odlišné ve zpracování/líbivosti. Andílek

Kajinka96 - 5 + 9 = 14 Krásný pididomeček. Líbí se mi, že se ti vše podařilo vměstnat do jednoho patra. Zvenku i zevnitř krásný
RiviiCZ - 5 + 6 = 11 Moc se mi nelíbí ta veliká střecha a hnědé obložení střechy. I ta omítka vypadá divně. Celé to na mě působí zvenku grafikou TS2, přitom je to TS4. Taky moc nemusím (obzvlášť v TS4) alfa downloady (alfa = ty, které mají působit realisticky), což je naprosto osobní preference. Líbí se mi layout domečku, a že sis vyhrála i se zahradou.
Kolikokoli -
vallll20320 - 3 + 8 = 12 Krásný moderní domek, moc se mi líbí jak zvenku, tak zevnitř a oceňuji, že jsi udělala i dětský pokoj. Nicméně musím ubrat dva bodíky, protože v horním patro je velké 28 čtverečků. A 3 čtverečky navíc v minidomečku udělají hodně.
kriskochanska23 - 5 + 8 13 Ta zelená v horním patře vedle toho tmavého dřeva je sice trochu agresivní, ale jinak se mi tvůj domek velmi líbí!
Alice - 5 + 9 = 14 Miluju bílou omítku vůči červeným střešním taškám! Fontánka, dokonce jsi tam vecpala i pračku a domeček vypadá prostorně. Krásné!
Fidgety - 5 + 8 = 13 Mám tvoje domečky moc ráda, ale jak už jsem psala výše, alfa downloady v TS4 nemám moc ráda, přijde mi, že se tam nehodí a berou kouzlo té hry. Také mi přijde divná barva dřeva na vnější omýce, ale to sama znám ze hry, že občas osvětlení zlobí, takže za to ti body nevezmu. Jezírko je moc kouzelné!
Hellohello - 5 + 8 = 13 Ten domeček vypadá jako pořádný gigantický barák! Kdybys tam nedala fotky půdorysu, tak nevěřím, že se to všechno vešlo do zadání. Moc hezká moderní stavba. Mám ráda, jak pracuješ s barvami.
Shina - 5 + 10 = 15 Nejvyšší hodnocení jsem si musela schovat pro tebe! Tvoje domky vždy naprosto vyčnívají. Zbožňuju tvoje barevná schémata, styl stavení, to, že jedeš maxis-only. V tomto domku jsem se zamilovala do ložnice a do sedáků před postelí, to musím někdy aplikovat i u své stavby :D. Úplně všechno je na tomhle domečku dokonalé!
Lucisab - 5 + 8 = 13 Moc se mi líbí zeleň venku a celkový příjemný feeling z domečku. Barevné schéma černá-bílá-modrá se mi hodně líbí, možná akorát ty dlaždice v kuchyni jsou příliš tmavé a místnost zmenšují.
NekoMH - 5 + 7 = 12 Zevnitř je domeček docela hezký, akorát chudák bydlí v pavučinách a poškozených stěnách. Zvenku je takový "obyčejný", zřejmě to dělá ta omýtka, která nenadchne, neurazí. Líbí se mi ta chodbička, kterou jsi vytvořila u vchodu.
soarka - 5 + 7 = 12 Nevím, jestli v TS2 nejde upravovat velikost (výška) střechy, ale pokud ne, možná by to chtělo jinou střechu. Stejně tak si možná pohrát s tvarem půdorysu. Takto domeček vypadá zvenku trošku podivně. Líbí se mi barevné schéma, ale možná je tam té červené až moc. Ložnice ale působí pěkně (i když prý červená by se do ložnice dávat neměla, protože vzbuzuje agresivitu Vysmátý )
Aronoele - 5 + 10 = 15 Nechápu. Opravdu nechápu, protože tenhle domek vypadá jako nějaká megastavba. A přitom není. Krásné barevné schéma, takovou chatičku nebo letní domek bych si taky přála. Ten podzim z toho dýchá! Za tohle si zasloužíš plný počet! :)
Salazaret - 5 + 9 = 14 Ten dinosaurus Vysmátý Když pominu omítku venku a pár drobností, tak se mi tvůj domeček velice líbí!
Ludmila - 5 + 6 = 11 Ludmi, moc mě mrzí, že jsi měla takové technické problémy. Domeček směřoval správným směrem, ale podepsalo se na něm, že není úplně hotový. Některé věci se mi taky úplně nezdají (např. střecha).
Aja007 - 5 + 9 = 14 Krásný domeček. Zbožňuju ty nové prosklené střechy. Líbí se mi i tvé barevné schéma.
Sarah666 - 5 + 7 = 12 Opět by si to chtělo pohrát trošku s tvarem půdorysu, ať domek není "jenom" kostka. Ta růžová na dolní venkovní omýtce a šedá na horní se trošku bijí a moc k sobě nejdou. Veliká zahrada je ale plus. Spodní patro působí hezky babičkovsky, to horní je až moc růžové (růžová je i televize? :D).
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
NekoMH
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 50

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   09/08/18, 12:57 pm

Zdravím,
tak jsem tady s hodnocením. (psala jsem to přes noc, nedalo mi to spát Mrkající )
Upřímně? Bylo to hrozně těžké! Ale těší mě to. Protože se nás tu sešlo hrozně moc! Úsměv

Takže, na začátek. Neberte si to moc osobně, je to jen můj osobní názor. A dál, nenašla jsem nikoho kdo by pravidla nesplnil. Což mne velmi těší. Úsměv
_____________________________________________________________________________________________________________________________

Kajinka96 - Pravidla splněna. Byť nemáš umyvadlo, ale jelikož máš dřez přijde mi to ok. 5b.
Dojem: zvenku se mi velmi líbí, působí sympaticky. Kreativní půdorys mne přímo nadchnul. Jen, přijde mi uvnitř takový, tmavý, splývavý. Celý takový hnědý - není tu moc barev co by vytvářely útulnost. Za mě tedy 7b. Celkem: 12bodů

RiviiCZ - věřím že si pravidla splnila. Byť mi u fotek půdorysu chybí fotka patra, abych si ověřila rozměry i zde. 5b.
Dojem: Přiznám se, první dojem to na mě moc dobrý neudělalo. Ale u fotek z blízka si mě domeček získal. Působí velmi realisticky (ne není to CC). Doplňky a umístěním věcí. jakoby zde žili skuteční lidé. Úsměv 8b. Celkem: 13bodů

Kolikokoli - Pravidla jsi splnila na jedničku. 5b.
Dojem: Opravdu to musím hodnotit? Já tvé domy prostě miluju! Hned bych sem jela na dovolenou... ach! 10b. Celkem: 15bodů

Vallll20320 - Pravidla jsi splnila. Úsměv 5b.
Dojem: Velmi moderní. To mě baví! Ovšem při bližším pohledu mi domeček přijde nějaký... prázdný. Vlastně až ložnice vypadá obydlená. Zbytek domu mi připomíná urbex. (Kdysi zde žili lidé, ale museli urychleně odejít. Něco tu zbylo, ale působí to tak nějak prázdně.) 7b. Celkem: 12bodů

Kriskochanska23 - Pravidla splněna. 5b.
Dojem: Shrnuto a podtrženo, miluju tvůj dům! (Zajímavé, další dovolenková chatka.) Připomíná mi to prázdniny u babičky. Úsměv I když ta trávově zelená trošku pálí do očí... stejně bych tam jela! <3 9b. Celkem: 14bodů

Alice - Pravidla jsi splnila. 5b.
Dojem: Mám z tvého domečku smíšené pocity. Přízemí miluji! Druhé patro mne naopak neoslovilo. Venkovní část se mi také líbí... já nevím! 8b.
Celkem: 13bodů

Fidgety - Pravidla jsi splnila (u tebe nepochybuji). 5b.
Dojem: Zvenku tvůj dům zbožňuji. Zevnitř je to ale horší. To ty CC... nějak mi tady nesedí (promiň O:) ) Na druhou stranu dům působí útulně. 8b.
Celkem: 13bodů

Hellohello - Pravidla splněna. 5b.
Dojem: Další moderna! yay Dům na mne působí skvěle. Moderní, ikea styl. Možná je trochu moc čistý. Takový, jako dům pro panenky. Ale kdo řekl, že je to spatně? Vysmátý 10b. Celkem: 15bodů

Shina - Pravidla jsi splnila na jedničku! 5b.
Dojem: Perfektní! Kéž bych měla takový cit pro detail! Hned bych tady chtěla bydlet! 10b. Celkem: 15bodů

Lucisab - Pokud jsem se nepřehlédla, pravidla jsi splnila. 5b.
Dojem: U tebe to mám přesně naopak než u předchozích domečků. Ten venek je na mě trochu moc (okolí domu). Ale vnitřek se mi hodně líbí, zvlášť přízemí. 7b. Celkem: 12bodů

NekoMH -

Soarka - Pravidla jsi, dle mého, splnila. 5b.
Dojem: Omlouvám se, zvenku mne domek neoslovil. Připomíná mi perníkovou chaloupku. Zevnitř je to ovšem o dost lepší! Ale když koukám na půdorysy, je to trochu prázdný dům nemyslíš? (Byť netuším jaké máš ve tvé hře možnosti.) Ale barevně je to prostě skvělé! 6b. Celkem: 11bodů

Aronoele - Pravidla jsi splnila (baví mě tvá koupelna) 5b.
Dojem: Jak to říct... chci ten dům! Je to ten dům u jezera, o kterém sní každý milovník hororů! Láska 10b. Celkem: 15bodů

Salazaret - Pravidla jsi splnila (to, že jsi do rozměrů započítala i balkóny mě nadchlo). 5b.
Dojem: První dojem není ideální. Ale něco se mi na něm líbí (i když je tam moc hnědé), je útulný. 6b. Celkem: 11bodů

Ludmila - Pravidla splněna. 5b.
Dojem: Líbí se mi. Akorát ten plot je prostě divný a patro trochu splývá. Na druhou stranu to přízemí se mi líbí fakt hodně! Jsem z toho trochu rozpačitá. 7b. Celkem 12bodů

Aja007 - Pravidla jsi splnila na jedničku. 5b.
Dojem: Moderna! Láska Zkrátím to. Je to překrásné! Mám sice pár výtek, ale jsou to drobnosti. 9b. Celkem: 14bodů

Sarah666 - Pravidla splněna. 5b.
Dojem: Líbí se mi. Není perfektní, ale působí velmi útulně. Byť druhé patro trochu bije do očí. Úsměv 7b. Celkem: 12bodů
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   11/08/18, 07:25 pm

Btw. Môžem dopísať niečo do popisky nad foto, pretože ako až hodnotila Kolikokoli, tak som si to všimla, na tom mojom dome vyzerá naozaj tá omietka ružová, ale fotila som to pri inom svetle(ročné obdobie iné) a odtieň je do ružova, ale v skutočnosti je biely-smotanovy celý dom, aj spodok je rozličný, lebo ho osvetľuje svetlo. +Izba je fialová, možno závesy sú trošku viac do lila, ja ružovú veľmi nemusím a Tv je šedé. Len som chcela upresniť, nechcem sa hádať o hodnotení, to beriem :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   11/08/18, 07:57 pm

@Sarah666 nechci tu působit moc přísně, ale už několikrát se stalo, že soutěžící použili fotky, které se později neukázaly úplně šťastné - něco zkreslovaly (velikost pozemku, barvu apod.) Ale když už se hodnotilo, tak se do hodnocení ani do soutěžních děl nezasahovalo. Myslím, že času na to, zkontrolovat si, jak fotky vypadají, a případně je upravit, bylo dost. Do soutěžního příspěvku prosím opravdu nezasahuj - nebylo by ani průkazné, co se v příspěvku změnilo, ale bylo by vidět, že jsi ho editovala po uzávěrce. Tvůj komentář k tomu tu je, více to můžeš rozvést (příp. dát jiné foto) ve svém stavebním tématu, záleží pak na ostatních, jak to zohlední Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   11/08/18, 09:10 pm

Určite by som foto nemenila, len som nad fotku chcela napísať tento koment, a zrovna túto fotku som dodatočne dodávala, lebo sa mi nepáčil uhol tej predchádzajúcej, čo tam bol
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   11/08/18, 10:34 pm

Chápu, ale dovolím si trvat na tom, aby se po uzávěrce příspěvky již neupravovaly Aha Pak by se nám to tady mohlo zvrtnout, že na základě hodnocení bude chtít doplňovat vysvětlení každý druhý, a to by nebylo žádoucí Pardon

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 441

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   12/08/18, 01:03 am

Já vím, že asi tam působilo nějaké světlo, a že ta TV ve skutečnosti není růžová - ale vypadá to tak. Omýtka (i po změně fota) mi nepřijde moc vhodná na ven (i pokud to je taková, jak říkáš, aby taková omýtka vypadala dobře, je potřeba použít nějakou kontrastní omýtku (cihly, dřevo, kámen) nebo vhodné barevně kontrastní doplňky (sloupky atd.). Na fotce opravdu vypadá růžově, takže jsem hodnotila podle toho. Možná raději foto nedávat, pokud hodně zkresluje.
A ta barva v ložnici je jedno jaká je, je jí tam moc. Podle toho jsem podle svého nejlepšího vědomí a svědomí hodnotila.
Jinak myslím, že jsem na tebe nebyla moc přísná a jsou tam věci, které se mi líbí. Nerada bych, aby se tady vyrojily nějaké rozbroje a je mi líto, pokud to vnímáš jako nějakou nepravost *SORRY* . Taky se mi několikrát stalo, že mi někdo domek ohodnotil nižším počtem bodů, protože jsem dala špatnou fotku, ze které nešlo poznat, jak to je ve skutečnosti Nevím
A jediné, co se mi nelíbilo, bylo minule ubrání bodů za nedodržení velikosti pozemku, ale po podání důkazu, už se ty body nevrátily. S tím ale nic nenaděláme, no. Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   16/08/18, 01:21 pm

Kajinka96 – 4+10 = 14 b. – Krásný domeček s krásným dvorkem a okolím. Úplně žasnu, jak jsi to vše nacpala do jednoho patra. Tedy skoro vše, a teď se na mě zlobte, že budu přísná, ale pro mě to chybějící umyvadlo je nedodržením pravidel Smutný
RiviiCZ – 5+8 = 13 b. – Domeček je opravdu pěkně zabydlený a nic v něm nechybí. Ložnice by se mi moc líbila v době studentských let i v reálu. Z venku ale na mě domek moc nezapůsobil – to mohutné zastřešené schodiště mi k němu nějak nepasuje.
Kolikokoli – 5+10 = 15 b. - Já už to myslím psala, ale sem by moji simíci měli příště vyrazit na dovolenou ve dvou!
vallll20320 – 4+8 = 12 b.  – Bodík za pravidla je za čtverečky, pokud počítám správně, je jich nahoře 28. Domek mě na první pohled velmi zaujal, bohužel další pohled to srazil trochu dolů – prodloužení střechy a pak ještě pergola – opět je toho podle mě na domek nalepeno moc. Přízemí je navíc teda hodně neútulné (šedivé a studené), škoda že není v duchu patra, to se mí líbí mnohem víc.
kriskochanska23 – 5+9 = 14 b. – Exteriéru nemám co vytknout – až nepojedou ti dva do Selvadorada, ale do Žulových kaskád, jedou sem Mrkající Uvnitř je vše taky krásně rozmístěno, jen v patře je na mě moc té zelené, až z toho bolí oči. Škoda Smutný
Alice – 5+8 = 13b. – Pěkný domeček, asi bez zásadních nedostatků, jen dojmově bych asi něco dělala jinak. Možná je zde pro změnu přežluceno – ty židle proti cihlové zdi vypadjí perfektně, a kolem té sedačky je toho už nějak moc. Ale jinak je domek opravdu povedený, možná bych příště zkusila pohrát si i s fotkami a fotit od podlahy Mrkající
Fidgety - XXX
Hellohello – 5+10 = 15b. – Jako taky by se něco našlo – bydlet tam, tak bych asi chtěla doplnit nějaké sloupy, jinak by mě na terasu nikdo nedostal, a možná bych si dala položit dřevěnou podlahu. Ale prostě nemůžu si pomoct, mně se u tebe tahle moderna vždycky líbila, i to, jak si umíš pohrát s okolím domu – jak je vše pěkně členité. A v interiéru ty výrazné barvy jen na doplňcích právě krásně vyniknou a nebijí do očí. Takže za mě nakonec na jedničku Mrkající
Shina – 5+10 = 15b. – Tohle je jednoduše čistý styl, a nejen proto, že je Maxis Only. Výjimečně dokážu tvým stavbám něco vytknout, tentokrát to ale nebude Úsměv
Lucisab – 5+8 = 13 b. – Vy my s těmi barvami dáváte, takže opakuju se, ale zase je tam té modré příliš. Škoda že si slečna nedupla, a nedržela se i v přízemí stylu horního patra, to působí naopak velmi příjemně a útulně. Zahrada je jako vždy úchvatná, až na ten černobílý chodník, ten mě tam nějak tluče.
NekoMH – 4+9= 13 b. – Ty jo, tak tam bych bydlet nechtěla – praskliny, pavučiny a kočičí záchod  u hlavy postele, brrrr (neber to ve zlém Vysmátý). Ale domek je to určitě zajímavý, oceňuji, že jsi šla do jednoho patra. Bohužel jsem nenašla dřez a umyvadlo si můžu jen domýšlet na půdorysu, takže dávám dolů i bodík za pravidla.
soarka – 5+7 = 12 b. – K těm barvám už nic neříkám, asi na ně dnes nemám dne Vysmátý Přitom ložnice se mi zase moc líbí – tam to totiž pěkně rozbíjí ta kamenná stěna. Domek jako takový mě ale bohužel taky moc nezaujal – připomněl mi sice dětské kostky, ale ta špičatá střecha asi není můj styl, a to schodiště mi přijde takové nedodělané na to, že vede do ložnice.
Aronoele – 5+10 = 15 b. – Ještěže jsi tam dala ta čísla, jinak bych nevěřila, že to má těch 25 čtverečků. Domek působí opravdu velmi prostorně. A ten podzim mu sluší, navíc můj oblíbený pozemek – nezbývá mi než se rozplývat.
Salazaret – 5+9 = 14 b. – Zajímavé zasazení do prostoru, navíc v TS4, kde nejde upravovat terén (to musím taky někdy zkusit). Jinak v zásadě nemám domku co vytknout (že by moc hnědé? Vyplazující jazyk  Ne, to už raději ne, navíc ta nebije o do očí, je taková... elegantní), ale dojmově prostě byli moji top favoriti jinde.
Ludmila – 5+7 = 12 b. – Určitě to není špatný domek, je na něm vidět kus práce, a moc mě mrzí trable s počítačem. Bohužel se mi ale asi netrefila do vkusu, navíc i vzhledem k rozměrům na mne působí ísty prázdně a tak nějak neútulně.
Aja007 – 5+10 = 15 b. – Jak jsem psala, určitě bych se neshazovala, protože tohle je velmi zajímavý domek – až mě překvapilo, že základem je čtvercový půdorys.
Sarah666 – 5+6 = 11 b. – I tady je vidět kus práce, ale stylově je to na mě trochu mišmaš – dole rustikální kuchyň, ale koupelna modernější, nahoře pomalu trochu jako z nevěstince (aspoň takový byl první dojem), a venkovní posezení zase jiné (mimochodem ale moc pěkné, škoda, že se od něj nedovíjel celý dům).

Uf, tak jsem tomu musela obětovat jednu polední pauzu. Snad jsem se nikoho nedotkla, protože všechny domky jsou opravdu kvalitně a krásně provedené. Jen když už dávám nějaký bodík dolů, přijde mi slušné uvést proč, ale ono pak vypadá moc kriticky  Plačící

Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   16/08/18, 02:57 pm

Kolikokoli, nie, ja hodnotenie beriem, vôbec sa neohradzam v počte bodov. to viem, že pri tvorbe v TS4 tuším 2-ka nemá šancu (možno sa mýlim, zase toľko to nestudujem) skoda, že som tam niektoré fotky dala. Ono je problém v tom, že ja viem čo som vytvorila, ako som to myslela a dom som fotila za rozličného svetlá aj ročných období, tak mne vôbec nepripadalo nič čudné, keď viem, že omietka je na celom dome bielo- maslová a len zapadalo slnko
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   16/08/18, 03:36 pm

No, takže tady je prosím moje hodnocení, snažila jsem se nebýt moc přísná nebo kritická, tak to prosím neberte nijak zle, nebylo mojim účelem být zlá, vše jsem napsala tak, jak jsem to vnímala

Kajinka96 XXX
RiviiCZ - 5 bodů za pravidla a 7 za dojem = 12 b Na exteriéru se mi nelíbí kombinace několika druhů dřeva u schodiště, sloupů a okraje střechy, nepůsobí to moc hezky, střecha je na domek moc velká, vypadá trošku jak hříbek v lese :) a jinak tedy nelíbí se mi Alpha CC
Kolikokoli - 5 bodů za pravidla a 10 za dojem = 15 b Krásný, útulný dovolenkový domeček, slděný do Selvadorady, nemám co vytknout, mně se moc líbí :)
vallll20320 - 4 body za pravidla protože nahoře je více čtverečků než je v pravidlech povoleno, 8 bodů za dojem = 12 b Nemám ráda čistě bílou omítku, navíc tvůj domeček nemá ani střechu která by to trochu opravila, takže dva bodíky dolů, doplnila bych to třeba alespoň část třeba cihlami, nebo kamením, jinak nemám co vytknout
kriskochanska23 - 5 bodů za pravidla a 10 za dojem = 15 b Tvoje domečky jsou vždy parádní a já nemám co vytknout, nádherná dovolenková chatka v horách :)
Alice - 5 bodů za pravidla 9 bodů za dojem = 14 b Jak už jsem psala, čistě bílá omítka se mi nelíbí, proto bodík dolů ale tobě to alespoň doplňuje střecha a římsy kolem zdí. Krásný domeček který by se ve trojce jistě hodil do Monte Visty! :D
Fidgety - 5 bodů za pravidla 9 bodů za dojem = 14 b Omlouvám se, ale na mě ten domeček působí trošku jako kostka a ty Alpha CC se mi taky nelíbí, ale co se mi hodně líbí je zahrada a celkově to působí jako chatička nějaké víly :)
Hellohello - 5 bodů za pravidla 7 za dojem = 12 b Líbí se mi jak sis vyhrála s terénem ale co ti vytknu je bílý interiér který ještě více podtrhuje ta růžová, a stejně tak musím vytknout bílou omítku
Shina - 5 bodů za pravidla 10 bodů za dojem = 15 b Krásný domeček, trošku jsem přimhouřila oči nad tím, že uvnitř se mi zdál zase bílý, ale skvěle ti to doplňuje ta modrá, šedá a hnědá, takže to ve výsledku vypadá hezky :)
Lucisab - 5 bodů za pravidla a 9 za dojem = 14 b Omlouvám se, ale zase musím vytknout bílou omítku, mně se to prostě nelíbí
NekoMH - 3 body za pravidla chybí dřez a umyvadlo 8 za dojem = 12 b Cením že jsem nebyla jediná s jedním podlažím i na úkor toho že chybí již zmíněný dřez a umyvadlo stejně jako mně chybí umyvadlo, domeček má nápad a zajímavý příběh, ale vnitřek na mě působí smutně a pochmurně, asi bych se tam necítila dobře i když chápu že to tak nejspíš má být trochu účelem a taky bych trošku zvýraznila omítku a celkově do domu přidala barvy, je celý takový béžový
soarka - 5 bodů za pravidla 5 bodů za dojem = 10 b Omlouvám se za takové slabé hodnocení, ale na mě ten domeček nepůsobí vůbec hezky, je to jedna velká kostka s vysokou střechou, celkově na mě působí trošku jako obří zahradní trpaslík (i když už si nepamatuji, zda se s tím ve tvojce dá něco dělat, každopádně případně zvolit jinou střechu), domeček postrádá normální okna, výběr malých kulatých kopelnových oken po celém domě není dobrá volba, interiér je na mě moc bílý a ta červená to jen podtrhuje a trošku nerozumím proč když je všechno červenobílé, proč postel je oranžová? Navíc ta ložnice je dost prázdná.
Aronoele - 5 bodů za pravidla 10 za dojem = 15 b O tobě už dlouho vím že jsi perfektní stavitel a na první pohled jsem si říkala že není možné aby ten domek měl jen 25 čtverečků, domeček  je parádní a do podzimu se náramně hodí, prostě krásný!
Salazaret - 5 bodů za pravidla 9 za dojem = 14 b Domeček se mi moc líbí, cením použití kamení pro landscaping, interiér je sice hezky sladěný, ale na mě je tam moc hnědé :)
Ludmila - 5 bodů za pravidla 7 za dojem = 12 b Působí na mě kostkovitě, ta červená střecha je přímo strašná :D hrozně mě to mlátí do očí, plus omítka mi přijde jednolitá, uvnitř je domeček parádní, líbí se mi kombinace bílé, hnědé a zelené, takové přírodní
Aja007  - 5 bodů za pravidla 9 za dojem = 14 b Moderní domečky nejsou mé oblíbené, ale tvůj se mi líbí, nápad s prosklenými střechami je vynikající, jen bych přihodila pár barev do interiéru, na mě je tam moc bílé
Sarah666 - 5 bodů za pravidla 6 za dojem = 11 bodů Domeček je kostka, má čistě bílou omítku se kterou se přímo tluče výrazná červená střecha, v té ložnici bych v životě nebyla schopná usnout, navíc úplně neodpovídá babičkovskému stylu který jsi si držela dole, co se mi ale líbí, jak se ti povedlo pohrát si se zahradou a pěkně ji zaplnit
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   16/08/18, 06:19 pm

Uff, přidávám hodnocení, než bude pozdě. Zase mi to dalo zabrat. 
Pokud někde píšu kritiku, neberte to zle, v žádném případě to tak nemyslím. Jen vypisuju, co mě třeba trklo do očí  - ale je to jen můj osobní názor + musím hodnotit dost přísně, ať se to trošku odstupňuje. I když se nerozepisuju s pochvalou, znamená to, že se mi zbytek každého domečku moc líbí a tleskám vám za moc krásné a povedené stavby!  *BRAVO*

Kajinka96 - 4 + 7 = 11 bodů (Ten domeček působí zajímavě, má pěkně řešenou terasu a střechu, moc se mi líbí její členitost. Kuchyň působí dost tmavě, myslím, že by prospěly světlejší barvy, které rozšiřují prostor. Jinak se mi líbí, jak je dům vybavený. Co se týká 1 strženého bodu za pravidla, v pravidlech je, že v koupelně se má nacházet WC, umyvadlo + sprcha nebo vana, umyvadlo tu chybí. Vím, že v kuchyni je dřez, tak se ruce dají umýt i tady, ale přece jen v koupelně je v seznamu objektů výslovně uvedeno umyvadlo, a tak myslím, že by tam mělo být.)

RiviiCZ - 5 + 7 = 12 bodů (Moc zajímavě pojatý exteriér, líbí se mi členitost domu. Naopak u těch úplně předních sloupků ta střecha jakoby padá, je ohnutá dolů. Co se týká příchozí cesty, je to barva terénu. Škoda, že takhle ta kamenná dlažba mizí doztracena. Tohle neberu jako argument pro strhnutí bodu, protože je to způsob, jakým je hra udělaná. Šlo by to sice řešit i klasickou dlažbou, ale to už by nešlo udělat ji tak křivolakou. Zahrada působí optimisticky, líbí se mi i kuchyň a ložnice. V koupelně bych možná použila jiné kachličky, nebo je dala jen na část stěny a doplnila nějakou světlejší barvou, ať se opticky rozšíří. Celkově je tvůj domek moc hezký)

Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů (Krásný domek v tropické oblasti, tipuju to na Střední nebo Jižní Ameriku. Perfektně zvolená oblast a téma, domek vybočuje z řady a je unikátní. Moc se mi líbí styl domu, okolí, bazének s lampiony, použité vybavení a dekorace. Divočejší barvy v interiéru odpovídají stylu domu. Takže plný počet za splnění pravidel i za dojem Úsměv  nemám co vytknout)

vallll20320 - 3 + 7 = 10 bodů (Bohužel tady musím ubrat body za vyšší počet čtverečků, než kolik bylo dovoleno v pravidlech. Zvenčí se mi dům moc líbí, mám ráda moderní domy, terasa i balkónek jsou moc hezké, bazén a vyžití pro simy super! Musím říct, že uvnitř mě moc nezaujala místnost s kuchyní, působí trochu neútulně nejen díky šedobéžové kombinaci barev, ale asi i uspořádáním, připadá mi, že ten prostor mohl být využitý lepším způsobem, např. ten stojánek na boty zabírá dost místa, dvojité dveře taky. Pohled na dveře do koupelny, vedle toho lednička a za tou linkou vedle ledničky je ještě zbytečně čtvereček volný/nepřístupný, což z hlediska efektivního využití prostoru (hlavně když jde o miniaturní domek) škoda. Naopak druhé patro je na tom líp, barvy, nábytek Úsměv hezky vybaveno! Exteriér je moc pěkný! Škoda těch stržených bodů, ráda bych jich dala víc, protože se mi dům jinak moc líbí.)

kriskochanska23 - 5 + 9 = 14 bodů (Krásné prostředí, nádherný exteriér, dům zvenčí působí dost prostorně, rozhodně ne žádný pididomek Úsměv   Za exteriér plný počet bodů. V interiéru je to hezké, možná mi něco chybí. Dotáhnout tu útulnost v interiéru na malinko vyšší level (škoda toho, ráda bych dala plný počet bodů). Spodní patro působí tmavě, možná by pomohlo zapnout při focení světla? Ta zelená v ložnici je dost výrazná, ale oceňuju, že je vše sladěné. Možná by to ale přece jen chtělo trošku ubrat. Vyžití venku je super, krásná krajina, jsem úplně okouzlena Úsměv )

Alice -  5 + 10 = 15 bodů (Že ten domek není nic extra? To teda je, mně se moc líbí Úsměv bílá omítka v kombinaci s červenou střechou působí roztomile a k tomu spousta zeleně okolo, lahodí to oku. Navíc fontánka, která ten venkovní prostor úplně osvěží. Fotky jsou krásné, jasné, veselé.  Interiér je taky příjemný a (nečekaně) dost barevný Úsměv  líbí se mi moc, prostor uvnitř je dobře využitý, nábytek dobře rozmístěný. Příště by se mi líbilo víc fotek přímo z pohledu simíků, ať si můžeme líp vychutnat pohledy  na nábytek, ale takhle zvrchu je to pro celkový přehled taky super. Chtělo by to taky interiér fotit bez čtverečků (kromě půdorysu, samozřejmě). V ložnici je škoda, že ta záclona není dlouhá přes celé okno za postelí, to je ale maličkost. Pořád jsem si říkala, jestli 9 nebo 10 bodů za dojem, chybělo mi při rozhodování víc fotek, prohlížela jsem si je znova a znova a nenašla jsem vlastně nic, proč dát o celý bod míň, takže ode mě máš naprosto zaslouženě plný počet Úsměv  )

Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů (krásný exteriér, prostředí, zahrada, to jezírko je dokonalé, tvůj dům mě okouzlil Úsměv   uvnitř je taky moc příjemný, jemné barvy, osobitý styl nábytku a vybavení.  Strašně se mi líbí styl exteriéru a zahrady a úplně si vychutnávám detaily na každé fotce.  Nádhera! )

Hellohello - x

Shina - 5 + 10 = 15 bodů ( Láska Pro mě je tento domek favorit soutěže a jestli je tam volno, ráda bych se nastěhovala Úsměv  - je naprosto úžasný! Dostávají mě ty jemné, krásně ladící barvy. Stejně tak působí i nábytek, exteriér domu i charakter zahrady. Vše je takové jemné, čisté, úhledné harmonické, plné zajímavých stavebních nápadů.  Kombinace bílé barvy, bílého a světlého dřeva je něco pro mě. Každou fotku si vychutnávám do detailů. Přesně dům, ve kterém bych se cítila moc dobře. 

Lucisab - 5 + 8 = 13 bodů (Moc se mi líbí fotky zahrady, vždycky do nich vneseš takové zvláštní kouzlo Úsměv  tady mají simové tolik aktivit. Líbí se mi ten venkovní ateliér a taky příběh. Co se týka obýváku s kuchyni, je zajímavě řešený. Asi bych nepoužila tyto černé kachvličky s bílými spárami, zdá se mi, že opticky zmenšují prostor, možná by prospěly trochu jemnější barvy. Je to zajímavé barevné schéma, možná moc výrazné.)

NekoMH  - 4 + 8 = 12 bodů  (Je to hezký jednopatrový malý domeček Úsměv taky se divím, že se tam vlezlo vše potřebné, super! V kuchyni ale chybí dřez, takže za to bohužel musím dát bod dolů. Jáchym by měl ale s domem rychle něco udělat, než mu spadne na hlavu Úsměv praskliny, pavučiny apod. přispívají k ozvláštnění stavby, to se mi na jedné straně zamlouvá - kvůli originalitě, ale dojmově bohužel až tolik ne)

soarka - 5 + 6 = 11 bodů (Musím říct, že se mi moc nezamlouvá tvar domu - je čtvercový, dvoupatrový s velice malými okny, které proporčně moc neodpovídají velikosti domu, střecha je moc vysoká a do špičky. Možná kdyby byla jiná střecha, nebo členitější dům + větší okna.  K tomu některé použité styly mi moc neladí. Přesto na mě některá zákoutí působí docela příjemně Úsměv asi mimo jiné díky použití bílé barvy, která působí čistě.)

Aronoele - 5 + 9 = 14 bodů (Jak už jsem psala, tenhle dům je výjimečný, působí tak strašně prostorně, že kdyby tam nebyl půdorys, ani bych nevěřila, že je to opravdu ten 25-ičtverečkový domeček Úsměv neuvěřitelné! Líbí se mi podzimní krajina. Okolí je nádherné. Simové mají k dispozici spoustu venkovních aktivit. Uvnitř je vše hezky uspořádané. Moc dobrá práce!)

Salazaret - 5 + 8 = 13 bodů (Moc zajímavý domek, hlavně zvenčí. Líbí se mi to umístění dost vysoko, mají z horního patra perfektní výhled. Ojedinělý a originální styl. Co se týká interiéru, působí na mě místy monotónně, s výjimkou ložnice, která působí relaxačně a koupelny, která je stylově hodně originální. Chtělo by ale interiér líp nafotit, aby byl nábytek vidět z většího úhlu a líp vynikl. Takhle jsi s foťákem moc blízko a fotíš spíš jednotlivé kusy nábytku - chce to větší záběr, ať si interiér můžeme líp vychutnat Úsměv )

Ludmila - 5 + 9 = 14 bodů (Moc hezký dům, líbí se mi ta uzavřená zahrádka. Škoda, že v TS2 je ta střecha takhle položená přímo na těch oknech, s tím ale nic nenaděláme. Co se týká exteriéru, chtělo by to rozmazat tu zelenou trávu doztracena, aby na okrajích pozemku nevznikala ta ostrá hranice mezi trávou a pískem. Interiér působí příjemně a mile. takže jsem o bod přidala Úsměv )

Aja007 - 5 + 9 = 14 bodů (Super moderní dům s moc krásnou zahradou, za což přidávám extra body navíc. Zaujaly mě prosklené stříšky. Interiér je docela hezký, příjemný. Chtělo by to možná něčím ozvláštnit, něco mi tam maličko chybí, ale ani tak to neubírá domu na kouzle! Dobrá práce! Úsměv )

Sarah666 - 5 + 6 = 11 bodů (Docela hezký dům, ale nesedí mi míchání stylů, je hodně velký rozdíl mezi rustikální kuchyní dole a tou moderní ložnicí nahoře a koupelnou.  Velká členitá zahrada s bazénem je super.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   16/08/18, 10:10 pm

Taky přidám své hodnocení, ale je to jen taková rychlovka :
- Kajinka96 - 5+8 = 13 bodů- poněkud tmavé, škoda toho stolu venku
- RiviiCZ - 5+8 = 13 bodů - schody se mi zdají moc velké, cestička k záhonkům mohla být lepší
- Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů
- valll20320 - 5+8 = 13 bodů - přízemí příliš jednotvárné a oproti tomu "divoké" patro ...
- kriskochanska23 5+8 = 13 bodů - moc modré přízemí a zase moc zelené patro
- Alice - 5+8 = 13 bodů - to posezení v kuchyni mohlo být hezčí a celkově fotky kvalitnější
- Fidgety - 5+10 = 15 bodů
- Hellohello - 5+10 = 15 bodů
- Shina - 5+9 = 14 bodů - škoda toho posezení v kuchyni, trochu mi neladí
- Lucisab - 5+9 = 14 bodů - ubrala bych těch černých dlaždic v kuchyni
- NekoMH - 5+8 = 13 bodů - na mě moc depresivní, navíc to kočičí WC u postele ...
- soarka - 5+8 = 13 bodů - moc špičatá střecha, té červené chtělo trochu míň
- Aronoele - 5+9 = 14 bodů - trochu mi vadí ta velká okenice
- Salazaret - 5+10 = 15 bodů
- Ludmila - ------
- Aja007 - 5+9 = 14 bodů - ty velké vstupní dveře se mi tam nehodí
- Sarah666 -5+8 = 13 bodů - to míchání stylů + ty barvy v ložnici ...

Snad jsem na nikoho nezapomněla a nikoho moc neodradila od účasti na dalších soutěžích. Každý domek měl samozřejmě i své světlé stránky, ale to bych se tu asi vypisovala do půlnoci Mrkající Takže hurá do další soutěže !
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   16/08/18, 10:45 pm

Myslím, že už jsem to svoje okecávání sušila v pc už dost dlouho... no bylo to těžké... především bodování, jak už jsem kdysi zmínila, setkalo se nám tady tolik skvělých dílek, že člověk po několika minutách prohlížení nevěděl kam s očima Zmatený (a co si budeme povídat, po chvíli jsem už v tom množství ani nevěděla koho chci bodovat Vysmátý ) tak snad nebude nikdo zklamaný, ale bylo to opravdu hodně složité... Zmatený

Kajinka96 4b + 9b = 13b Moc příjemný domek Úsměv . Bohužel ti musím ubrat bod za chybějící umyvadlo v koupelně. Přijde mi, že je tam moc tmavé barvy. Líbí se mi zahrada s bazénem.

RiviiCZ 5b + 7b = 12b Zvláštní střecha (nemůžu se rozhodnout jestli se mi to líbí nebo ne) Hezké posezení u grilu Láska . Zahrada mi přijde prázdnější. Něco mi nesedí v obýváku a v kuchyni ale nejsem si jistá co... možná to jsou ty závěsy a podlaha. Koupelna mi přijde hodně divoká, nějak se mi tam mísí kamenná podlaha s dřevěným obložením a dlaždicemi na stěnách.

Kolikokoli 5b + 10b = 15b Zvenčí je domek prostě úžasný - takový příjemný prázdninový domek Úsměv Je vidět že jsi měla vše pěkně promyšlené. Interiér je pěkně sladěný, nemám co vytknout Láska

vallll20320 4b + 8b = 12b Moc zajímavé moderní podání domku. V některých částech mi interiér přijde takový smutný, šedivý a jinde je zase tolik barev a plakátů, že mi z toho jde hlava kolem Vysmátý škoda, že jsi i v dolním patře nepoužila více barvy. V horním patře jsem bohužel napočítala 28 kostiček, proto ten bod dolů za pravidla Smutný

kriskochanska23 5b + 9b = 14b Sympatický domek, venkovský styl. Hodně tmavá kuchyň, která na mě působí bohužel rušivě Smutný . Za to se mi moc líbí ložnice, ta zelená barva s hnědou je skvělá kombinace, jen škoda, že je tam té zelené tolik... A jezírko na zahradě je super.

Alice 5b + 10b = 15b Krásný domek s pěknou zahradou. Moc se mi líbí celkové sladění interiéru - za mě plný počet Úsměv

Fidgety 5b + 10b = 15b Hezký domek, moc se mi líbí posezení na verandě. Uvnitř je všechno pěkně sladěné (ložnice je úžasná) a zahrada je prostě dokonalá Láska

Hellohello 5b + 9b = 14b Čistý moderní styl na který jsme u tebe zvyklé Úsměv , bohužel je ale na mě v tomhle případě té bílé moc. Strašně se mi líbí obraz a postel v ložnici Láska . Zahrada je moc zajímavá jako u každého tvého dílka Úsměv

Shina 5b + 10b = 15b Překrásný domek plný jemných barev Láska . Není co dodat za mě plný počet.

Lucisab ---

NekoMH 4b + 8b = 12b Moc zajímavý domek, akorát nerozumím, proč je celý dům tak zanedbaný plný pavučin a prasklin na zdech (a navíc ten kočičí záchod u postele...) . Něco mi v tom domě schází, jinak se mi líbí to zákoutí v kuchyni s knihovničkou Úsměv bohužel musím ubrat i bodík za chybějící dřez a umyvadlo Smutný

soarka 5b + 6b = 11b Tvůj domek působí takovým zvlášním dojmem, asi to dělá ta střecha. Moc se mi líbí to posezení u grilu Úsměv Domek mi přijde místy prázdnější a té červené je tam opravdu hodně Smutný

Aronoele 5b + 10b = 15b Sympatický podzimní domek u jezera. Hodně barevně vybaven, což v tvém podání není na škodu. Moc se mi líbí ložnice.

Salazaret 5b + 9b = 14b Vím, že to není součástí pozemku, ale moc mě pobavil ten dinosaurus Vysmátý ne každý dům se může chlubit takovým výhledem. Jinak domek je moc zajímavě dispozičně řešen. Uvnitř je hodně hnědé barvy. Ložnice mi přijde taková zvláštní, ale tím správným způsobem, nejspíše to dělá to zajímavě členěné okno. A na takové terase bych si dokázala představit malovat.

Ludmila 5b + 8b = 13b Tvůj domek působí starosvětsky, což na mě působí příjemně, protože miluji historii Úsměv Vysoký plot je hodně zvláštní (tvoje siminka si asi hodně zakládá na soukromí). Domek mi přijde místy prázdný. Jinak moc doufám, že se ti podaří hru zase zprovoznit.

Aja007 5b + 10b = 15b Další moderně pojatý domek. Úplně jsem si zamilovala ty malé svíčky v ložnici. Všechno je v domku pěkně sladěno, včetně zahrady. Nemám co vytknout, paráda Úsměv

Sarah666 5b + 7b = 12b Moc se mi líbí terasa Úsměv a zahrada je moc pěkně vytvořená. Uvnitř domu se mi bohužel hodně mixují styly.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   18/08/18, 09:58 pm

Konečne moje hodnotenie, stihla som to, uzavrela som si to, že do nedele a ejhle, 18-teho je sobota :) Dúfam, že som nebola na niekoho príliš prísna :) btw. všimli ste si, ako málo domov je už v TS2? Podľa mňa v porovnaní s 4 nemajú moc šancu, pretože sa dajú spraviť pekné domy, ale vyzerajú proste inak. Chcelo by to zvláštnu kategóriu :) A nepíšem to kvôli môjmu hodnoteniu, myslím si to už dlhšie.

Kajinka96  Pekný rustikálny dom, trochu mi vadí tá hnedá kuchyňa, pôsobí na mňa tak smutne, depresívne, s spálni sa mi bije farbami svetlo s posteľnou prikrývkou, dvor je pekný, ale aj tak mi niečo na ňom vadí- 5+7b – 12B

RiviiCZ- – Príjemný dom na „venkove“,  páči sa mi kuchyňa a obdivujem, koľko vecí sa ti tam zmestilo, len tá farba mi je opäť taká smutná, ničím neprebitá, zato v kúpeľni sa mi bije dlažba so stenou, spálňa vyzerá taká dievčenská, dvor je veľmi príjemný- 5+8b – 13B

Kolikokoli – Pekný prázdninový dom, páči sa mi prízemie, ako je riešená kuchyňa, jedálenský kút, spálňa na poschodí je na mňa preplnená (z vrchu taká nevyzerá, ale z pohľadu z boku...), 5+9b – 14B

vallll20320 – dom je na mňa prílišná moderna, ale z pohľadu architekta- v pohode. Nepáči sa mi prízemie, je to akoby šetko z betónu, bez farby- všetko šedivé –bŕŕ. Aj kúpeľňa je na mňa bezvýrazná.  Zato poschodie hýri farbami a celkovo na mňa pôsobí tínedžersky (zámer?) Nápad je pekný so zastrešeným dvorčekom, ale chcelo by to sa s ním viac vyhrať, je také nemastné-neslané... 5+7-12B

kriskochanska23- nazvala by som ho- domček na okraji lesa, pekný, trochu mi nereže ten odtieň modrej s hnedou... Ale páči sa mi zeleň na dome, okno a tak. Čo je zase fádne je opäť to prízemie- stále je to šedivé, trošku krajšia hnedá, alebo rozbiť to v doplnkoch... Zato za poschodie je 1* - 5+8-13B

Alice – Pekný počin, trochu málo vyhraté s exteriérom, inak pekný, decentne zvolené farby, páči sa mi- 5+9b-14B

Fidgety – Pekný prímorský domček, pekné dotiahnuté aj farebne aj štýlovo, trošku mi ťahá oči tá pastelovo-zelená, exteriér je vľmi pekné, posedenie pri jazierku s výhľadom na more....5+10-15B

Hellohello- prvý dom v TS2-konečne! Pekný aj keď na mňa moderno pôsobiaci dom, ale opäť je na mňa málo farebne zladený, bije sa mi rúžová na záclonách a zelený koberec- je to zladené aj s poličkami, inak celkom dobrý, ale je na mňa neútulný, exteriér je pekný 5+7-12B

Shina – Opäť pekný dedinský dom, tu mi nevadí malá farebnosť, tá biela v interiéry pôsobí veľmi pekne, asi by som zasadila trochu kvetov do záhrady – 5+10-15B

Lucisab – Pekný dom, trochu v ázijskom štýle moderných domov pre chudobnejších  , interiér pekný, len sa mi zdá tej čiernej veľa, spálňa pekná, len sa mi tam nehodia tie stropné lampy, exteriér je fajn – 5+8-13B

NekoMH- Pekný dom, ale pre jedného – max mačka  Strašne je to tam nahustené, trochu by pomohlo druhé poschodie, ale pekne si si poradila so stiesneným priestorom –, neviem, či dobre vidím, ale chýba tam umývadlo, tak strhávam 1B- 4+8b- 12B

soarka –Dom je taký divný, mne pripomína malý kostol alebo kaplnku, ešte by sa dalo vyhrať , červenej je tam na mňa trošku viac (aj keď ju mám sama rada) 5+7B- 12B

Aronoele – Zasa dedinský dom, ale veľmi podarený, interiér je pekne riešený, i keď niektoré kombinácie farieb by som ja nedala. 5+9-14B

Salazaret- Pekný dom,  trochu mi tam vadí v pozadí ten dinosaurus, interiér je zladený do hneda, ale tu mi to nevadí- krajší odtieň, pekný kútik pod schodam i- aj ten rebrík je efektný  5+9-14B

Ludmila- Pekný južanský dom, niečo by som na ňom dotiahla- či tým, že sa ten PC pokazil, ale škoda, že nie je všetko pekne nafotené, tak dávam lepšie body, páči sa mi umiestnenie kvetináčov ( ale kto by ich polieval, keby sme boli v realite :) 5+9b-14B

Aja007- Na prvá počin je to fakt vydarený dom, podľa mňa možno aj najlepší.... Páči sa mi, ako na mňa celkovo pôsobí, aj záhrada je veľmi pekná, všetko je tam premyslené 5+10b -15B
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   21/08/18, 08:32 pm

Omlouvám se, že výsledky hodnocení tak trvaly, ale nějak jsme se zdrželi u rodičů až do dneška, a nedostala jsem se k tomu dříve. Do hodnocení se sice nezapojili zdaleka všichni soutěžící, ale jsou tři dny po termínu a nikdo se neozval, že by chtěl hodnocení doplnit, takže tímto vyhlašuji konečné pořadí:

1. Shina - 14,88
2. Kolikokoli - 14,86
3. Aronoele - 14,63

4. Aja007 - 14,38
5. Fidgety - 14,29
6. Alice - 13,88
7. kriskochanska23 - 13,75
8. Hellohello - 13,71
9. Salazaret - 13,63
10. Lucisab - 13,14
11. Kajinka96 - 12,71
12. Ludmila - 12,57
13. RiviiCZ - 12,38
14. NekoMH - 12,29
15. vallll20320 - 11,88
16. Sarah666 - 11,71
17. soarka - 11,50

Gratuluji vítězce (i když bylo to velmi těsné) i ostatním umístěným *BRAVO*  Během chvíle se pokusím upravit placky Mrkající A samozřejmě všem děkuji za perfektní soutěž, jsem ráda, že téma zaujalo i nové tváře, a doufám, že k nám zavítají i příště Mrkající

P.S. Mimochodem Ludmila má můj obdiv za všechny ty soutěže, kdy musela hodnocení zpracovávat. Vyzobat některá čísla z rozházeného textu bylo na palici Nene Šílený Zmatený  Takže příště možná dojde k malému vylepšení SOS Aha

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Minidomek 5x5   

Návrat nahoru Goto down

Minidomek 5x5
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: