Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Pravidla pro stavební výzvy

Goto down 
AutorZpráva
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Pravidla pro stavební výzvy   09/07/18, 08:14 pm

Tato sekce je ve zkušebním provozu, ale ať se nám tu neroztrhne pytel s výzvami, dovoluji si navrhnout pár pravidel.

1. Každý registrovaný člen fóra může navrhnout stavitelskou výzvu v tématu Diskuze o stavebních výzvách
2. Setká-li se návrh s podporou/zájmem ostatních členů fóra, založí navrhovatel po odsouhlasení adminem/moderátorem nové téma, kde popíše zadání výzvy - např. zveřejní fotografickou předlohu, navrhne stavbu ze hry k přestavbě, příp. určí další body, kterými by se měli ostatní řídit.
3. Kdo bude mít zájem účastnit se výzvy, přidá do příslušného tématu fotky své stavby. Tato sekce slouží po porovnání jednoho zadání mezi více staviteli. Stavbu je samozřejmě možné zveřejnit duplicitně i ve svém stavebním tématu.
4. Diskuze k zadání a stavbám může probíhat ve stejném tématu, kde jsou vkládány stavby. V případě rozsáhlé diskuze na úkor "prezentačních" příspěvků může být adminem diskuze oddělena do samostatného tématu.
5. Pokud po delší době nebude zveřejněn více než jeden příspěvek se stavbou dle výzvy, bude výzva ukončena a téma bude uzamčeno.

Jde o návrh pravidel k fungování nové sekce, sepsané během pár minut. Pokud máte nějaký nápad na jejich úpravu, prosím sem s tím, diskutujte níže - pravidla můžeme společně doladit, pak toto téma uzamknu.

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 530

PříspěvekPředmět: Re: Pravidla pro stavební výzvy   09/07/18, 08:53 pm

To je zajímavá myšlenka, Fidgety, mě se to líbí, není přece třeba stále jen soutěžit Mrkající
Návrat nahoru Goto down

Pravidla pro stavební výzvy
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: Stavební inspirace a výzvy-
Přejdi na: