Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Diskuze o stavebních výzvách

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 717

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty27/11/18, 12:27 am

To už se mi nevešlo do D20 kostky, ale určitě by to nevadilo Úsměv . Akorát teda nevím moc využití (ty, co mám, tak můžou být funkční, tak aspoň nějaký důvod tam cestovat).
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1145

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty27/11/18, 04:39 am

Super nápad! Úsměv já bych šla hlavně do těch praktických budov. Chtělo by to i samostatné téma na výzvu, ať to nikde nezapadne. A myslím, že by nevadilo, kdyby lidi dávali fotky i do výzvy + zároveň do svého tématu. I když každému padne něco jiného. Jen pro přehled. Byl by to zajímavý mix budov a bylo by to super pro přehled, co kdo do té výzvy stavěl.

Vysokou školu bych určitě zařadila do seznamu, ta se hodí. Btw. bowling je i v TS2 a herny se dají udělat dost zajímavé. Nevím, jak je na tom TS3.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty27/11/18, 09:38 am

To je asi dobrý nápad založit téma výzvy. Trošku jsem se hecla, že do Vánoc je postavím všechny Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 937

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty27/11/18, 01:15 pm

Jéé, to je dlouhý seznam, to by pro mě bylo tak na dva roky Vysmátý Ale naštěstí málokdo staví mým tempem Mrkající Takže šup sem s výzvou Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty09/12/18, 09:07 am

Napadlo mě, že si můžeme vyzkoušet (hlavně my, co používáme downloady), jaké to je stavět v maxis-only. A udělat si tady takovou dost těžkou výzvu k soutěži Random House Challenge - zkusit postavit ty místnosti v těch barvách jen v maxis-only Úsměv co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1321

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty09/12/18, 11:17 am

Klidně, já už tak stavím, takže mě napadlo, Hellohello, že bych ty své výtvory dávala spíš sem než do soutěže Aha
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty09/12/18, 03:33 pm

Ale neee, to by přece byla hrozná škoda se nezúčastnit, vždyť stavíš moc krásně. Mně se moc líbí tvůj útulný styl. A inspirovalo mě k téhle výzvě právě to, jak umíš krásně zkombinovat maxis objekty. Když si vypnu ve hře downloady, vždycky mě zarazí, jak málo věcí tam je. Vážně tam chybí zákadní věci, třeba nějaké úplně klasické rovné záclony ve více barvách. Nebo žaluzie přes celé okno. Stejně tak obrazy. Nebo koberce v základních barvách. Nechápu, jak mohli tvůrci vyrobit do hry tolik divného nábytku (ale fakt, nejvíc maxis věcí od doby, co stahuju, jsem použila v tom čarodějnickém domě Chichichi ) a nedat tam nějaký opravdu klasický, normálně využitelný nábytek. Nemít balíček IKEA, tak budu moderní normální nábytek hledat lupou. Snad jediná hezčí vyloženě moderní sedačka je ta, kterou jsi použila. Opravdu se měli zaměřit hlavně na klasický nábytek a barevné možnosti. A ten divný nábytek přidat jako bonus, proč ne.

Tak jsem si říkala, jak je to občas složité i s tisíci downloadů... a ty umíš udělat krásné domečky s tak omezeným výběrem - je to neuvěřitelné! *BRAVO* *BRAVO* Láska a hlavně to vždycky působí tak útulně a příjemně. Tak jsem to chtěla zkusit mimo soutěž, jen s maxis. Zapla jsem si teď odpoledne hru a bylo to pekelně těžké - fakt hrůza.

Kdyžtak dejte vědět, jestli můžu udělat tuto stavební výzvu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1302

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty09/12/18, 04:55 pm

Souhlasím s Hello, byla by to opravdu škoda. Tvoje domky jsou vždycky moc hezké a originální jsou v tom, jak je vytvoříš *THUMBS UP* opravdu by tvoje místnosti v soutěži chyběly Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty10/12/18, 10:55 am

Pokud se do toho bude chtít pustit i někdo další v Maxis only stylu, tak to pak klidně Hellohello můžeš spustit Mrkající
A Ludmilo, takové nápady honem zažeň, pokud bys dávala svůj postup jen do výzvy, tak ti ho do té soutěže osobně přesunu Ďáblík Vyplazující jazyk

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty09/04/19, 08:20 pm

Tak mě napadlo, že když se blíží moje narozeniny, jestli by jste mi taky něco pěkného nepostavili? Červenám se Je pravda, že domek by to byl zvláštní a měl by určitá pravida... nebyl by přímo pro mě ale pro jedny pro vás známé simíky, kteří momentálně žijí v takové psí boudě Vysmátý (neměla jsem čas postavit něco kvalitního Vysmátý Červenám se ) a říkala jsem si, že když je tu tolik nadaných stavitelů, že bych se aspoň mohla pokochat vašimi nápady než stvořím sama něco pořádného (pokud někdy Chichichi ) Červenám se

Takže tady jsou orientační pravidla, aby jste aspoň měli trochu přehled jestli se vám do toho bude chtít jít Červenám se

"Domek pro dva, nebo čtyři simíky pro Lucisab"

Máme tu dva páry a je jen na vás, zda se rozhodnete stavět jeden domek pro všechny čtyři nebo jestli stvoříte bydlení jen pro jeden pár Mrkající

A tady je máme... Červenám se

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Caroline-Mathias01a

- v případě Mathiase a Caroline by se mělo jednat o větší domek v moderním stylu s mírným nádechem do romantiky, ze kterého by mělo být cítit, že tu žije celebrita
- v domě by neměla chybět tělocvična, něco jako nahrávací studio, kde by neměla chybět kytara, knihovna, spousty zrcadel (nezapomeňte, jak se Mathias rád obdivuje Vysmátý ), šatník, velká červená pohovka, spousty různých rostlin, minimálně jeden sportovní vůz, zahrada s nějakým klidným posezením pro Caroline
- většina místností by měla být výraznější až na kuchyni a ložnici, kde by mělo být vidět, že Caroline zkrotila Mathiasu touhu po tom být vidět Mrkající
- součástí by měl být bazén a vířivka s barem, kde pán domu rád míchá svoje pověstné koktejly Mrkající
- barvy: červená, černá, bílá, béžová, hnědá, zelená, růžová, šedá - můžou to být různé odstíny i klidně v jemnějších verzích Mrkající

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Tereza-Juli-n01a

- kdyby měl být domek jen pro Terezu a Juliána byla by to moderna smíchaná s přímořským a rustikálním stylem
- uvnitř domu by neměla chybět dílna pro Terezu (počítá se cokoliv kreativního - šití, vázání květin, hrnčířský kruh...), Julián by měl mít v domě velký stůl, kde by mohl dělat nákresy (architektura), zároveň by se měla v domě nacházet nějaká zastrčená místnost, která by fungovala jako laboratoř Mrkající
- v domě by měla být velká knihovna, spousta rodinných fotografií, kávovar, velký jídelní stůl, nějaký teréní vůz nebo rodinné auto (zkrátka všechno kromě sporťáku Chichichi ), klidně tam můžou být i nějaké retro věci Mrkající
- v domě by mělo být hodně dřeva (stačí klidně prostě dřevěné podlahy)
- barvy: různé odstíny hnědé, modrá, levandulová, růžová, zelená, bílá
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty09/04/19, 09:05 pm

Á, já jsem si říkala, kams je před námi schovala Mrkající Když najdu chvilku, to víš, že se jim pokusím něco stvořit Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty10/04/19, 08:11 pm

To je pěkný nápad na výzvu! Vysmátý Naši milovaní staří známí Láska
Hned jak jsem si přečetla nadpis, představila jsem si, jak bych si asi tak představovala asi domek pro Mathiase a Caroline. A hned potom pro Juliána a Terezu - a pak jsem četla ty tvoje popisky a byla jsem překvapená, jak moc to sedělo! To je důkaz o tom, jak perfektně umíš psát příběhy, protože předáš tak živě představu o charakteru těch postav.
Máš moc krásně nafocené fotky s nimi.
Pokud mi vyjde čas, určitě se do toho pustím. Teď docela s nedostatkem času bojuju, tak uvidíme. Ale když to nestihnu někdy teď, zkusím to někdy v budoucnosti.

Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty11/04/19, 11:05 am

To je bezva nápad! Když bude čas, určitě se o něco pokusím Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty11/04/19, 01:07 pm

Lucisab, tak myslím, že si můžeš založit nové téma se svoji narozeninovou výzvou (předběžně vše nejlepší Pro Tebe ). Mě samotnou to moc zaujalo, ale i já jak víme bojuju s časem (nebo spíš s únavou, abych to lépe vystihla Unavený ), ale to zadání zní moc lákavě Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty11/04/19, 07:40 pm

Jéé moc děkuji holky Červenám se Pro Tebe hned to půjdu založit, už se moc těším na vaše dílka Láska

Ludmi, no oni příběhově jsou úplně mimo, ale ve skutečnosti prostě žijí zastrčení v sousedství Vysmátý

Jinak Hello, opravdu moc si vážím toho, co jsi napsala Pro Tebe

Fidgety, moc děkuji za přání Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty28/06/19, 09:51 pm

Chtěla jsem se zeptat, jestli bych si taky mohla přát jeden domeček k narozeninám, které  se neúprosně blíží Andílek Ale byl by to úplně obyčejný rodinný domek, tak jak bych si ho představovala pro naši rodinku (zatím totiž žijeme v bytě), tak nevím, jestli by vás nenudil Červenám se Zase by to ale nemuselo být na dlouho (já sama mám třeba rozdělaný domek pro Mathiase a Caroline, a vůbec nevím, kdy ho dokončím Plačící  )

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty28/06/19, 09:53 pm

@Fidgety napsal:
Chtěla jsem se zeptat, jestli bych si taky mohla přát jeden domeček k narozeninám, které  se neúprosně blíží Andílek Ale byl by to úplně obyčejný rodinný domek, tak jak bych si ho představovala pro naši rodinku (zatím totiž žijeme v bytě), tak nevím, jestli by vás nenudil Červenám se Zase by to ale nemuselo být na dlouho (já sama mám třeba rozdělaný domek pro Mathiase a Caroline, a vůbec nevím, kdy ho dokončím Plačící  )

Jsem všemi deseti za! Hrozně ráda ti postavím rodinný domek Úsměv jinak co se týká domku pro Mathiase a Caroline, tak až to bude, tak to bude Mrkající uvidíš jak budeš mít čas Mrkající každopádně jsem na něj zvědavá, ať už to bude za jakkoli dlouhou dobu Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty28/06/19, 11:01 pm

Fidgety, pro Tebe postavíme určitě všechno, co si budeš přát Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty29/06/19, 05:03 am

@Fidgety - moc ráda se pustím do domku pro tebe Úsměv Rodinný domek mě určitě nudit nebude, naopak. Postavím ho hned, jakmile vyjde čas. Taky mám v plánu pořád ještě postavit domek pro moje oblíbené simíky od Lucisab, bohužel to s tím časem není v poslední době moc slavné. Ale doufám, že se to zlepší. Máš nějaké oblíibené barvy, které by sis tam přála?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty29/06/19, 08:42 pm

Jééé, děkuji Pusinka Tak já založím vlákno, kde vám napíšu, co by v domku nemělo chybět Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty30/06/19, 10:39 am

Jééé, taky bych ti ráda něco postavila Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty25/08/19, 08:46 pm

Nějak nám to tady usíná, vím, je období dovolených a prázdnin, tak mě napadlo něco malého, co tu ještě nebylo. Jako soutěž bych to ani nedělala, spíš jen výzvu - chtělo by se někomu vytvořit Simíka či Siminku jen podle slovního popisu ? Schválně, co by nám z toho vyšlo Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty25/08/19, 08:47 pm

@Ludmila napsal:
Nějak nám to tady usíná, vím, je období dovolených a prázdnin, tak mě napadlo něco malého, co tu ještě nebylo.  Jako soutěž bych to ani nedělala, spíš jen výzvu - chtělo by se někomu vytvořit Simíka či Siminku jen podle slovního popisu ? Schválně, co by nám z toho vyšlo Mrkající

Já jsem pro! Mohlo by to být moc zajímavé Úsměv *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 667

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty25/08/19, 09:56 pm

Já jsem PRO Ludmi! Pohoda
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty26/08/19, 06:34 am

Joo, prosím, spusťte to, zní to moc zajímavě! *THUMBS UP* Myslím, že by to klidně mohlo být jako soutěž, přece jenom tvorba sima nezabere tolik času jako stavba domu Úsměv
P.S. Díky moc za prodloužení soutěže o plážový domek, nestíhám, ale díky prodloužení to nějak určitě dám dohromady
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Diskuze o stavebních výzvách
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: Stavební inspirace a výzvy-
Přejdi na: