Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zajímavosti ze světa TS2

Goto down 
+6
Janika31
Ludmila
Hellohello
Fidgety
soarka
Lucisab
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty07/04/19, 06:27 pm

Trosecniky jsem nikdy nemela a asi nikdy nebudu, ale rozhodne to vypada na prijemne zpestreni bezneho TS2 Úsměv moc pekne fotky a zajimavosti Lucisab *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty07/04/19, 08:56 pm

To jo, to máš pravdu, soarko, bylo to fajn, stejně jako Medieval, tedy Simíci ve středověku. Dokonce se vedly diskuse, zda by se nedaly předměty a třeba i zvířata někam jednoduše přetáhnout do TS2, ale tuším, že to nefungovalo Aha
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty27/04/19, 05:47 pm

Tak jsem zase brouzdala po simíkovské wiki a tak jsem přišla na nějaké nové zajímavosti Úsměv

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 The-sims

Věděli jste, že každé sousedství má maximální počet obyvatel? Úsměv

Pokud nevlastníte Noční život, tak může mít každé sousedství jen 1000 obyvatel a pokud ho máte jejich počet se zvětší na 32 767 obyvatel (do počtu obyvatel se započítávají i townies a jiné NPC postavy). Jakmile tedy tohoto limitu dosáhnete a vytvoříte nového simíka, ten automaticky zmizí a tím se může shodit hra... stane se to proto, že simík sice zmizí, ale jeho data ve hře zůstanou a tím má hra pocit, že máte jen polovičního simíka... to samé pravidlo platí pokud smažete simíka v panelu pro rodiny nebo odstraníte urnu či hrob, či simík zemře s urnou v inventáři, děje se to znova ze stejného důvodu... hra si prostě nedokáže poradit s tím, že tam simík fyzicky není, ale v nitru hry mu stále zůstanou nějaká data, která se navíc často váží i k jiným simíkům Smutný

Další věcí, která vám může pokazit hru jsou duchové...

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Snapshot-222b1533-c22b1553

...na wiki píší, že pokud uložíte pozemek, kde je hodně aktivních duchů, může se stát, že je hra smaže Aha a tím se opět dostáváme k výše uvedenému problému... (popravdě mě se to zatím nestalo... moje rodokmenová rodinka má rozsáhlý hřbitov a několikrát jsem již hru uložila s aktivními duchy a nic se naštěstí nestalo...)

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 009

Dalším problémem mohou být telefonující simíci. Pokud hru uložíte ve chvíli kdy někdo telefonuje, druhý simík se kterým ten váš hovoří se částečně nachází na pozemku. Potíž pak nastává v tom, pokud chcete do hry nainstalovat nějaké nové rozšíření. S každou instalací se totiž hra restartuje, což normálně není problém... ale v případě simíka, který je spojený s tím druhým přes telefon, dojde k problému.

Další potíže vám mohou způsobit nenápadní předvytvoření simíci v přihrádce na rodiny...

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Ottomas-family

Otomanovi jsou známi tím, že Samantha Otomanová čeká dítě, respektive dvojčata. V některých případech se může stát, že děti po narození nejsou v pořádku (mohou se narodit bez očí, bez částí těla...). Děje se to kvůli chybě, která přišla s nainstalováním ročního období... díky tomu se v rodokmenu po narození dětí může objevit zvíře, smrťák nebo třeba i simík z jiného sousedství... tím samozřejmě opět může dojít k chybě, která shodí hru... podobně na tom jsou i předvytvoření Tuláci...

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Crittur-family-1

... tady čeká fenka malá štěňátka (podle wiki dokonce 3), která mají špatně vyplněná data... po jejich narození se může znova shodit hra... celý tento problém se dá opravit díky patchu, které stvořilo EA:

https://sims.fandom.com/wiki/The_Sims_2:_Seasons/Patch

Zajímavostí je, že pokud někdo vlastní ultimate collection, je již zmíněný opravený patch součástí Mrkající

Ale teď k něčemu příjemnějšímu Mrkající

Už jste někdy zachránili svůj majetek před exekutorem? (bohužel zamčené nebo odstraněné dveře ho nemůžou zastavit... klidně se vám do domu prostě teleportuje Zmatený )

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Repoman

Pokud se vám podaří před jeho příjezdem veškerý majetek dát do inventáře, exekutor jen zhodnotí váš dům jako extrémně chudý a osočí vás, že s vámi ztrácí čas a odjede Chichichi

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Wasting-repoman-s-time-message-TS2

Zároveň je zajímavostí, že má každé sousedství svoje vlastní tři exekutory, kteří vlastně ani nejsou simíky. Wiki se dokonce zmiňuje, že mají uvnitř svého těla již pro nás známý "kosočtverec", který má jinak námi vlastněný simík nad hlavou, pokud je označený (docela by mě zajímalo jak na to přišli Aha ).
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty27/04/19, 06:12 pm

No toto, to jsou zase zajímavosti, to aby se člověk bál hrát s přededm vytvořenými rodinkami Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty27/04/19, 10:18 pm

Ludmila napsal:
No toto, to jsou zase zajímavosti, to aby se člověk bál hrát s přededm vytvořenými rodinkami Mrkající

Ludmi, rozhodně jsem tě nechtěla vyděsit Červenám se jenom jsem objevila nějaké nové info, tak jsem se chtěla podělit Mrkající je pravda, že některé věci mě taky docela vyděsily... kdysi jsem chtěla vyzkoušet hrát za Otomanovi, ale nikdy mě to s nimi moc nebavilo Červenám se prostě je to jiné, když mám od samého začátku svoje simíky a jejich velkou rodinu si vytvořím sama, než když mám už předvytvořenou obrovskou rodinu se zajímavým popiskem Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty28/04/19, 08:01 am

Teeeda, tolik nových informací - úplně jsi mě nalákala na ty Trosečníky. Nikdy jsem tu hru neměla a ani jsem neměla o ní moc informací a teď uvažuju, že bych si ji mohla pořidit. Tvůj popis je plný zajímavostí. Jenom mít tak víc času, teď není moc času ani na normální simíky.

O omezeném počtu postav v sousedství jsem nevěděla, ale mám všechny datadisky, takže u mě se jedná o to vyšší číslo - to snad ani není dosažitelné, mít tolik postav v sousedství!
O bugu u té velké rodiny Otomanových už jsem slyšela před mnoha lety a tak mě to vyděsilo, že jsem za ně nikdy nehrála. O těch pejscích jsem to nevěděla, naštěstí se o to snad postará patch. Při instalaci tam vždycky automaticky nahážu všechny patche.
Ten výraz toho exekutora Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy
Já jsem si vždycky nechala majetek zabavit, nenapadlo mě použít inventář. Ale zase by to byla dřina Vysmátý

Kdysi jsem hrávala jenom za mnou vytvořené rodiny, a to od samého začátku hry. Vždycky jsem měla jenom svoje vlastní sousedství a vlastní simy. Ale pak jsem teprve před několika lety objevila kouzlo hraní za defaultní rodiny a je to taky zajímavé Úsměv zase něco jiného, pro mě netypického.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty03/05/19, 03:21 pm

Ludmila napsal:
To jo, to máš pravdu, soarko, bylo to fajn, stejně jako Medieval, tedy Simíci ve středověku. Dokonce se vedly diskuse, zda by se nedaly předměty a třeba i zvířata někam jednoduše přetáhnout do TS2, ale tuším, že to nefungovalo Aha

Reaguji sice trochu opožděně,ale přece. Skoro všechny itemy z Příběhů jsou překonvertované a dají se do TS2 stáhnout, ale s těma interakcema u ohně, apod. už je to složitější, mám ale pocit, že i některá jídla z Trosečníků je možné dostat do TS2. Úsměv
Tuším, že i věci z Medieval jsou překonvertované asi ne všechny, ale většina ano.

Jinak zajímavé informace, hrála jsem chvilku životní příběhy, ale nějak jsem se zasekla, moc si to nepamatuji, ale přemýšlím, že si je pořídím a zkusím. Je to zajímavé zpestření. *YES*

Zajímavé informace i o chybách, *YES* musím říct, že mě se teda nic podobného nestalo, ale je pravda že vlastním UC, kde by to mělo být opraveno.
A dobrý tip na exekutora. *THUMBS UP* Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 04:09 pm

Jsem ráda, že jsem vám minule přinesla aspoň něco nového Úsměv dneska pro vás mám jen jedno krátké video, které na mě nedávno vypadlo na internetu... už vám někdy spadla TV ze stěny? Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 04:59 pm

Luci: Tak tohle na mě vybaflo pár dní zpět na Tumblru...a musím říct, že jsem čučela, jako blázen. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 05:20 pm

Janika31 napsal:
Luci: Tak tohle na mě vybaflo pár dní zpět na Tumblru...a musím říct, že jsem čučela, jako blázen. Vysmátý

Mě právě taky Vysmátý tak jsem si říkala, jestli se to už někomu nestalo Vysmátý popravdě mám v plánu to v budoucnu vyzkoušet v praxi Andílek ale v současnosti se mi to ve hře nikdy nestalo Vysmátý jsem zvědavá, co dalšího má pro nás TS2 ještě schované i po tolika letech Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 06:38 pm

Cože, tohle se může stát? Šokovaný  to se mi nikdy nestalo, přitom moji simíci čučeli na tu nástěnnou televizi hodně často. Vysmátý Super nápad od Maxisu,  teda ne moc super pro simíky, co na tu TV vydělávali a dlouho dřeli v práci... ale líbí se mi takové detaily, které okoření hru Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 06:46 pm

No ono se to právě samo od sebe nestane.. *SORRY*
Je třeba použitý cheat, co jsem tak četla, ale i tak je to sranda. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 06:48 pm

Janika31 napsal:
No ono se to právě samo od sebe nestane.. *SORRY*
Je třeba použitý cheat, co jsem tak četla, ale i tak je to sranda. Vysmátý

Ahaaa! Vysmátý Tak to bych čekala dalších sto let a nic. A který cheat vlastně? Nikde jsem na něj ani nenarazila v seznamu cheatů, ale je to už dlouhá doba. Nebo to bude možná někde přes testing cheats?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 07:01 pm

Hello:

boolProp testingCheatsEnabledTrue -> Shift+Click on TV attached to wall -> Set Maintanence Level -> Switch TV on -> Watch it fall

Toto by měl být celý návod, jak to udělat. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 07:03 pm

Děkuju moc, Janiko Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 08:51 pm

Páni a já jsem si nejdřív myslela, že se to děje samo... no nic, to asi dělá, že moc nečtu to ostatní Vysmátý každopádně děkuji za info Janiko! Úsměv


EDIT: Ještě jsem našla, že se něco takového může stát i s těmi starými hodinami Vysmátý



To se stane, když je někdo opravuje a má nízkou technickou dovednost Vysmátý


Ještě jednou EDIT Vysmátý

Teď jsem četla na twitteru, že ta televize snad může spadnout i bez cheatů, ale asi to bude hodně vzácný úkaz Vysmátý

https://twitter.com/outcastgam3/status/1146350825435828224
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty08/07/19, 09:04 pm

To jsou mi věci, já jen zírám, na co se dá ještě v TS2 narazit Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty10/07/19, 01:10 pm

Je to možné, že se to asi stát může, ale vážně vzácně, mně se to teda za těch x let nestalo. Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty16/07/19, 12:06 pm

ta televize Válím se smíchy za patnáct let se mi to nestalo.. asi je u tohoto jevu nastavena velmi malá pravděpodobnost. jinak se zapnutým testovacím cheatem se dá klikat se Shiftem na různé předměty a nabízejí se možnosti, které Simíci občas sami náhodně dělají, například jíst z popelnice, houpat se na dveřích lednice atd. také jdou myslím vybrat možnosti, které normálně dělají jen simíci s určitými vlastnostmi, třeba klouzat po zábradlí.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty19/07/19, 10:31 pm

S těmi cheaty se dají dělat v TS2 zázraky Vysmátý

Jinak jsem zase něco zajímavého objevila na TS2 wiki Úsměv doufám, že alespoň něco z toho pro vás bude nové  Andílek

Věděli jste, že se Veronov měl původně jmenovat Evropa? Vysmátý

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 2066cb658af79cee9f9abf52aa109296

Dokonce pro toto sousedství existoval speciální terén, který je stále ve hře k dispozici, ale nakonec nebyl pro Veronov použit Aha


Jako další nepoužité sousedství, o kterém se Maxisáci před vydáním hry zmínili, bylo sousedství Riverside, které se pravděpodobně později změnilo v Krasohlídkov. Nicméně na internetu je dokonce toto originální sousedství ke stažení, protože ho díky častému zobrazování v trailerech bylo možné sestavit Úsměv


Ovšem jako jedno z neznámějších sousedství, které se nakonec do hry nedostalo bylo Waterside, které bylo využito ve většině propagačních materiálů k TS2. Jeho fotka se dokonce i objevila jako podklad pro načítací obrazovku Úsměv

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Waterside-Will

Zároveň bylo toto sousedství představeno v ukázce ze hry, kterou natočili vývojáři těsně předtím, než hra vyšla na světlo Úsměv díky tomu jsme tak mohli nahlédnout i do života jeho obyvatel, kterými bylo několik našich známých simíků Úsměv

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Baxter-family

Všimli jste si tohoto snímku ve složce Storytelling? Úsměv Vždycky jsem si říkala do jaké rodiny vlastně tenhle snímek patří... ale odpověď jsem ve hře nemohla nikdy nalézt, protože tahle rodinka tam je... ale vlastně i není Mrkající tihle simíci totiž pocházejí z výše zmíněného sousedství a není na něm nikdo jiný než náš starý známý Don a Dina Caliente Vysmátý a kdo je ta zrzka s tím batoletem?

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 20040528-scoop1

To je Sarah Baxter a je manželkou našeho starého známého záletníka Dona Vysmátý dokonce měli v téhle verzi i společného syna Alexe Úsměv ale jestli si myslíte, že Don snad sekal kalotu... no...

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 20040522-screen3

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Waterside-Dina-2

...alespoň v tomhle zůstal stejný Vysmátý nutno podotknout, že mu tutlání moc dlouho nevydrželo, protože se o jeho aférce, jeho žena dozvěděla hned od své sestry Vysmátý a její sestra šla dokonce atakovat Dinu, aby chránila čest své sestry Vysmátý

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Baxter-family-2

(stalo se vám tohle někdy v TS2? popravdě já jsem se s tím nikdy nesetkala... že by někdo nachytal zahýbajícího simíka a ten druhý by hned šel žalovat jeho partnerovi Aha dokonce se mi ani nikdy nestalo, že by někdo z rodiny pak nesnášel záletníka, když ho nachytal Aha )
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty20/07/19, 04:33 pm

To sousedství Waterside vypadá fakt zajímavě, stejně jako jeho obyvatelé. A ta fotka s tím Donem, vím, co je to za "charakter", ale tady mně připadá, že se spíš brání Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty21/07/19, 10:53 am

No tohle, manželka Dona? Vůbec jsem o ničem takovém dřív neslyšela. Díky za kopu zajímavých informací Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty29/07/19, 11:30 am

Parádní info!:)) Moc ráda bych měla tuhle verzi sousedství ve hře. Vysmátý Jinak, co se týče těch vztahů, něco podobného jsem kdysi zaslechla a je pravda, že se mi i něco podobného stalo se simíky z Krasohlídkova, za které píšu příběh. Když jsem uspořádala svatbu Diny a Michaela, Nina a Don měli malou chvilku pro sebe v horním patře, ale to jistě víte. Vysmátý Ale nikdo je nenačapal, nevím jestli to byla shoda okolností, i díky tomu, že Dina měla ještě v tu dobu vztah s Donem a Mortimerem, ale svatba se mi proměnila ve fackovací párty a všichni se navzájem neskutečně nesnášeli i ti, kteří k tomu neměli důvod, tak nechápu ještě dodnes. Zmatený *SORRY* Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty29/07/19, 09:58 pm

mně se stávalo, když simík podváděl někoho na veřejném pozemku, že jiný simík měl nad hlavou mínusy a pak chodil podvodníkovi nakopnout popelnici. chvíli mi trvalo, než jsem zjistila, že ten naštvaný simík měl vždy blízký vztah k podváděnému. buď příbuzný, nebo blízký přítel, takže jo, tohle se mi stávalo. ale že by to vykecal, to si nevzpomínám..
v těch Maxis rodinách ale byly určité akce asi přednastavené, třeba svatba Dona a Cassandry vždy dopadla blbě (asi ji odmítl, myslím) a Lenka Slušná mi hned vzala roha. jak jsi ale Lucisab mohla hrát za tu rodinu, to sis to sousedství nějak stáhla?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty29/07/19, 10:24 pm

Havranice napsal:
mně se stávalo, když simík podváděl někoho na veřejném pozemku, že jiný simík měl nad hlavou mínusy a pak chodil podvodníkovi nakopnout popelnici. chvíli mi trvalo, než jsem zjistila, že ten naštvaný simík měl vždy blízký vztah k podváděnému. buď příbuzný, nebo blízký přítel, takže jo, tohle se mi stávalo. ale že by to vykecal, to si nevzpomínám..
v těch Maxis rodinách ale byly určité akce asi přednastavené, třeba svatba Dona a Cassandry vždy dopadla blbě (asi ji odmítl, myslím) a Lenka Slušná mi hned vzala roha. jak jsi ale Lucisab mohla hrát za tu rodinu, to sis to sousedství nějak stáhla?

Nestáhla Mrkající všechny ty fotky jsou z internetu, když nám před spoustou let vývojáři předváděli TS2 Úsměv sice nějakou verzi toho sousedství někdo vytvořil, ale já jsem na svoji hru až moc opatrná, takže to raději nepokouším Červenám se Vysmátý

Janiko, snad se nepohádali a nevyfackovali i Dina s Michaelem? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zajímavosti ze světa TS2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Příběhy ze světa Michaelas
» Zajímavosti o The Sims 4 - co jste nevěděli / objevili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Obecná diskuze k TS2-
Přejdi na: