Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Zajímavosti ze světa TS2

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 594

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty01/08/19, 01:22 pm

Luci naštěstí ne. Oni mezi sebou vztah zachovali bez problémů. Andílek Za to na okolí byli naštvaní oba.

Jinak přináším video s pár zajímavými postřehy. Něco už tu bylo zmíněno, ale o pár věcech jsem teda nevěděla. Úsměv

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty02/08/19, 05:14 pm

Mě neuvěřitelně překvapil ten domek na kuřích nohách Šokovaný jen co zapnu TS2 tak se hned půjdu podívat po sousedství, vůbec jsem netušila, že je tam ukrytý domek Šokovaný jinak mě hrozně pobavily ty iniciály co jsou vyryté v tom kmeni Vysmátý koukám, že Don cestuje i napříč všemi sousedstvími, aby dal najevo jaký je macho Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 594

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty02/08/19, 10:08 pm

Jojo. Přesně nad tím domkem z Mrazíka jsem taky kroutila hlavou, jak mi něco takového uniklo, ještě jsem neměla čas to prozkoumat.. Vysmátý
A Don mě taky pobavil...to je prostě případ sám pro sebe. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down

Zajímavosti ze světa TS2
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Obecná diskuze k TS2-
Přejdi na: