Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Zajímavosti ze světa TS2

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 667

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty01/08/19, 01:22 pm

Luci naštěstí ne. Oni mezi sebou vztah zachovali bez problémů. Andílek Za to na okolí byli naštvaní oba.

Jinak přináším video s pár zajímavými postřehy. Něco už tu bylo zmíněno, ale o pár věcech jsem teda nevěděla. Úsměv

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1302

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty02/08/19, 05:14 pm

Mě neuvěřitelně překvapil ten domek na kuřích nohách Šokovaný jen co zapnu TS2 tak se hned půjdu podívat po sousedství, vůbec jsem netušila, že je tam ukrytý domek Šokovaný jinak mě hrozně pobavily ty iniciály co jsou vyryté v tom kmeni Vysmátý koukám, že Don cestuje i napříč všemi sousedstvími, aby dal najevo jaký je macho Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty02/08/19, 10:08 pm

Jojo. Přesně nad tím domkem z Mrazíka jsem taky kroutila hlavou, jak mi něco takového uniklo, ještě jsem neměla čas to prozkoumat.. Vysmátý
A Don mě taky pobavil...to je prostě případ sám pro sebe. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1302

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty18/10/19, 09:25 pm

Tak na mě na YT vypadlo tohle video Úsměv taky máte tak rádi speciální videa, která se objeví při zvláštních příležitostech? Úsměv

Popravdě já je mám moc ráda  Láska jsou to úžasné malé záběry, které dělají z TS2 něco jiného  Láska (vždycky mě dostane to video s nevydařenou svatbou Vysmátý )
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1145

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty19/10/19, 06:28 am

Krásné video! Úsměv Mívala jsem tyhle scénky hodně ráda, ale ve hře je mám vypnuté už hrozně dlouho, myslím, že mi tehdy zasekávaly hru nebo byl nějaký problém a yvpnutí těch scének mi tehdy pomohlo. Už dlouho jsem je neviděla, některé si ani nepamatuju (třeba jsem úplně zapomněla na tu, kde rodič doprovodí svoje dítě při stěhování na univerzitu), ale plno z nich jsem ani neviděla - třeba alien baby, UFO (tyhle záběry spíš znám z internetu, za mimozemšťany jsem snad ještě nehrála za celou dobu, musím to napravit!!), nebo to neúspěšné zasnoubení - chudák ten simík. Nebo ten, co zůstal opuštěný pod svatebním obloukem Plačící
A úplně cítím nostalgii, když se na ty záběry dívám. Máš pravdu, že hodně ozvláštňují hru. Úsměv Nejčastější u mě byly svatba, narození dítěte nebo ty narozeniny, stěhování, první pusa nebo woohoo, prostě věci, co se ve hře dějou často - tak ty si ještě pamatuju, jsou nezapomenutelné Úsměv tvůrci si s tím dali hodně práce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty19/10/19, 11:41 pm

Parádní video! Ty cinematicy miluju, i když je to pokaždé stejné, opakující se a člověk to viděl už xkrát, stejně je to něco, co tu hru dělá tak boží! Úsměv Láska
Miluji ty spojené s únosem UFO! Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down

Zajímavosti ze světa TS2
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Obecná diskuze k TS2-
Přejdi na: