Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domek na okraji džungle

Goto down 
+5
Salazaret
Hellohello
Lucisab
Kolikokoli
Ludmila
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty24/08/18, 10:06 am

NekoMH napsal:
@Lucisab Wow! Chvílemi bych vůbec neřekla, že je domeček z TS2. Je úžasný. A potvrzuje se tady moje teorie: Nejde o to, jaká verze hry to je. Ale kdo jak staví. :) Ještě jednou, je fakt suprový. Dobrá práce.

Jelikož trď TS2 (po tak sto letech) znovu objevuji, mám dotaz. Kde se domeček nachází? :)

Díky Pro Tebe a domek je v Květolukách v dovolenkové destinaci na ostrově Twiikki Úsměv doufám, že se ti bude TS2 líbit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty24/08/18, 02:40 pm

Nádherné domky děvčata:*IN LOVE*: *THUMBS UP* , to bude opět těžké Zmatený

Já už svůj mám skoro taky hotový, tak snad to stihnu. Andílek

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty25/08/18, 04:26 pm

Děvčata. mám asi hloupý dotaz, ale domek musí být zřejmě přízemní že? Aha
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty25/08/18, 07:12 pm

Ludmila napsal:
- na daném půdorysu postavíme přízemní rekreační chatku pro 2 Simíky na okraji džungle

@Janika - Ano, musí být přízemní. Doufám, že nebudeš muset nic předělávat. Už se moc těším na tvůj domek Úsměv  

Zatím si prohlížím domky ostatních a nemůžu se vynadívat! Fakt krása Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty25/08/18, 07:21 pm

Hergot..neumím číst... Plačící Zmatený
Hello: Bohužel, stavím celej znova Zmatený Vysmátý . Jelikož jsem postavila dvoupatrový a když už jsem byla se vším hotová, tak jsem si tak říkala, že asi musí být přízemní a už mi bylo líto ho bourat, když jsem s tím zabila tolik hodin. *SORRY* Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty26/08/18, 02:47 pm

Tak konečně na druhý pokus i já. Zmatený

Domeček v džungli

Tento domeček slouží k rekreaci,k načerpání energie a odpočinku od velkoměsta. Úsměv
Pro typ simíků, kteří milují pestré, barevné kombinace. Andílek

Něco málo z exteriéru :

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Příchodová cesta + pohled na nedaleké zarostlé ruiny

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Pohled_na_krajinu_2

Domek na okraji džungle - Stránka 2 P_chodov_cesta_3

Malířský a odpočinkový koutek, vířivka a venkovní jídelní koutek

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Mal_sk_koutek_2

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Terasa

Domek na okraji džungle - Stránka 2 V_ivka_2

Noční pohledy:

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Noc_2

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Noc_4

A hurá dovnitř:

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Vchod

Obývák:

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Ob_v_k_2

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Ob_v_k_3

Ložnice:

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Lo_nice

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Lo_nice_2

Koupelna:

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Koupelna

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Koupelna_2

Kuchyň s jídelním koutkem:

Domek na okraji džungle - Stránka 2 J_delna_2

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Kuchy

A fotka půdorysu:

Domek na okraji džungle - Stránka 2 P_dorys

---------------------
Více fotek v mém stavebním vláknu :)


Naposledy upravil Janika31 dne 26/08/18, 09:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty26/08/18, 03:57 pm

@Janika31 Mám takový pitomý dotaz: Z jaké verze sims domeček je? Z venku mi připomíná dvojku. Ale zevnitř, nábytkem čtyřku. Nebo oni zkopírovali nábytek ze starých dílů? (nejen nábytek) :) Díky za odpověď.

Jinak se mi domeček líbí. I když vevnitř se barvy občas trochu bijí (moc výrazné), ale to asi trochu k tomu bláznivému stylu džungle patří. Hrozně mi ve čtyřkách chybí možnost tvarování pozemků (domky stojící na sloupech v jezírku nebo na pláži) :)
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty26/08/18, 04:02 pm

NekoMH napsal:
@Janika31 Mám takový pitomý dotaz: Z jaké verze sims domeček je? Z venku mi připomíná dvojku. Ale zevnitř, nábytkem čtyřku. Nebo oni zkopírovali nábytek ze starých dílů? (nejen nábytek) :) Díky za odpověď.

Jinak se mi domeček líbí. I když vevnitř se barvy občas trochu bijí (moc výrazné), ale to asi trochu k tomu bláznivému stylu džungle patří. Hrozně mi ve čtyřkách chybí možnost tvarování pozemků (domky stojící na sloupech v jezírku nebo na pláži) :)

Je to domek z TS 2..:) ten nábytek z TS 4 si konvertuju sama, protože se mi hodně nábytku líbí z TS 4, ale celkově mám radši TS 2 styl hraní, tak si hru trochu oživuji.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty27/08/18, 08:41 am

@Janika31 Aha, takže nejsem blázen. :) Jsi moc šikovná - netuším jak se něco takového dělá. A děkuji za milou odpověď. :)
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty27/08/18, 11:42 am

Nemáš vůbec zač. Úsměv No není to moc těžké, jen to chce trochu znalost 3D programu a programu SimPe.
A děkuji za pochvalu.
A pardon za OT. Pardon
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty30/08/18, 10:03 pm

Ač se zřejmě sama nezúčastním, ráda bych vám ostatním přispívajícím připomněla, že tato soutěž bude končit zítřejší půlnocí. Pokud máte někdo rozpracováno a chtěly byste prodloužit termín, můžeme se samozřejmě domluvit Mrkající Jinak bych se přes víkend pokusila domluvit s Fidgety na systému bodování a vrhly bychom se na hodnocení.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty31/08/18, 11:00 pm

Prikladám aj ja svoj prázdninový dom, ktorý sa nachádza na dovolenkovom ostrove Twiki, ktorý si kúpil mladý manželský pár. Dom akoby bol zapustený v džungli, čo dokazuje aj blízkosť palmovej džungle, jazera s rybami, dvoch vodopádov, v jednom z nich sa dá príjemne schladiť či okúpať. Väčšinu času trávia aj tak návštevami rekreačných centier, ako aj blízkych pláží.
Tu je pôdorys, kedže je pozemok na kopci, nie je veľmi vidieť počet políčok, tak som ich označila
Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image
Malá chodbička je vybavená šatníkovovu skriňou, telefónom, rádiom a malým terčom so šípkami

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image
V spoločnej miestnosti sa nachádza malý kuchynský kútik (aj tak najlepšie chutia špeciality), jedálenský kút a malá obývačka s TV

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image
Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image
Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image
Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image
Kúpelňa je útulná, s vaňou, sprchovým kútom a wc

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image
Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Spálňa je v žlto-hnedých odtieňoch, nechýba ani polička so suvenírmi.

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Image
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty01/09/18, 12:17 am

Ešte by som chcela doplniť info, kde nájsť ostatné fotky: https://postimg.cc/gallery/2i6nmxy86/ Dúfam, že nevadí, zasekol sa mi PC a nešlo mi to do polnoci :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty01/09/18, 04:50 pm

Jsem ráda, že se ještě jedna soutěžící našla, a teď tedy projednám s Fidgety pravidla hodnocení.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty03/09/18, 08:54 pm

Po projednání s Fidgety tu máme pravidla hodnocení této soutěže :
-budeme hodnotit jako v minulé soutěži, když se to tak osvědčilo, tedy 5 bodů za dodržení pravidel a 10 bodů za celkový dojem, celkem max. 15 bodů
- slovní hodnocení tradičně není nutné, jen vhodné, aby se přispívající případně poučili ze svých chybiček - při srážce za porušení pravidel ale vždy uveďte alespoň stručný důvod
- hodnotit může každý registrovaný uživatel, ale pochopitelně nikoliv vlastní dílo
- body lze přidělovat od 3.9. do 14.9. do půlnoci, pak budu sčítat, zprůměrovávat a zveřejním celkové výsledné pořadí
- první tři dostanou od adminky Fidgety speciální označení, a to patrně až na měsíc. Mrkající

Přehled soutěžících :
- Kolikokoli
- NekoMH
- Hellohello
- Fidgety
- Lucisab
- Janika31
- Sarah666


Tentokrát sice počet přispívajících není takový jako v minulé soutěži, ale hodnocení bude stejně složité, vlastně jako vždycky Úsměv
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty07/09/18, 05:23 pm

Měla jsem chvíli čas tak jsem se pustila do hodnocení. Upřímně jsem nadšená, že se do výzvy zapojilo tolik hráčů TS2 a trochu mě překvapilo, že jsem neviděla nikoho s TS3. Tak jako tak hodnocení nebylo lehké. Občas rozhodovaly věci, které bych jindy přehlédla. Ale tady se mi domečky líbily tak, že jsem byla až nerozhodná. Předem upozorňuji, že je to jen můj názor. A tak si jej prosím neberte osobně. Děkuji. Úsměv
______________________________________________________________________________________________________________________________

Kolikokoli - Pravidla jsi nakonec splnila. 5b.
Dojem: Zvenku jsem z domečku trochu rozpačitá. Přitom ale velmi oceňuji, že jsi se vrhla do stromové chýše. Přesto ten dům není, to pravé. Uvnitř se mi ale líbí velice. Působí velmi útulně. Láska D těžkým srdcem 8b. Celkem: 13bodů

NekoMH - /

Hellohello - Pravidla jsi splnila. 5b.
Dojem: První dojem, wow! Tam chci! Vysmátý Při pohledu zblízka se mi moc líbí zvolené červené dřevo a rostlinné motivy dekorací. Navíc ta ložnice! Sen. Jediná kuchyně mi dojem lehce kazí. Ty zelené "dlaždičky" mi fakt nesedí. Ale je to jen drobnost a tak 10b. Celkem: 15bodů

Fidgety - Moc se omlouvám, ale musím ti ubrat jeden bod za pravidla. Ať jsem hledala jak jsem hledala, fotku půdorysu jsem nenašla. A tak (i když ti věřím) jsem si nemohla ověřit rozměry domu. Mrzí mě to, ale chci být fér. A proto 4b.
Dojem: Dům se mi celkově moc líbí. Tak nějak z něj mám pocit, jako by ses držela známé věty "Méně je někdy více". A vyplatilo se to 10b. Celkem: 14bodů

Lucisab - Pravidla jsi splnila 5b.
Dojem: První dojem je skvělý! Moc mi tenhle typ domečků chybí. Láska Plačící Uvnitř je to krásné. Ale nesedí mi ta ložnice. Nějak mi to k tomu celku nepasuje. A proto 9b. Celkem: 14bodů

Janika31 - Pravidla jsi splnila 5b.
Dojem: Opět, tenhle typ domu. Mám je moc ráda. Takže si mě na první pohled získal. Při bližším zkoumání je to trochu rozporuplné. Na jednu stranu se mi líbí. A obdivuji tvou schopnost konvertovat si věci. Ale na tu druhou... Nenašla jsem nic co by místnosti spojovalo. Když se kouknu na fotky jednotlivých místností zvlášť, mám pocit, jako by každá byla z jiného domu. A proto 8b. Celkem: 13bodů

Sarah666 - Pravidla jsi splnila 5b.
Dojem: Příjemná stavba. Mosty, vodopád, hřejivé, ale nekřiklavé barvy. Podle mě je to ideální místo pro relax. Jen jedna věc mi to trochu kazí. Ložnice. Potřebovala by i nějakou další barvu, třeba bílou. Protože když je téměř jednobarevná není to ono. Proto 9b. Celkem: 14bodů
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty07/09/18, 07:33 pm

@NekoMH, to samozřejmě chápu, pravidla jsou pravidla, práce kvapná je málo platná, hlavně že jsem si nachystala dokonce koláž s půdorysem ze zadání...Holt jsem debil, za chyby se platí Sakra

Edit - Půdorys je doplněn v mém tématu, stejně jako jsem v minulé soutěži psala Sarah666, záleží na ostatních, jestli to zohlední. A aspoň je snad vidět, že všem se snažím měřit stejně, včetně sebe Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 08/09/18, 04:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty08/09/18, 03:43 pm

Ač jsem se sama z technických důvodů nezúčastnila, přesto jsem tu se svým hodnocením. Budu spíše stručná :
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - perfektně zpracovaná myšlenka ! *THUMBS UP*
- NekoMH - 5 + 8 = 13 bodů - tenhle styl opravdu není "cup of my tea", pavučina v kuchyni mi nevadí, ale ta koupelna *SORRY*
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů -  spíše luxusní místo pro relax movitých Simíků, ještě by jim měl nějaký krokodýl či opice aportovat zatoulané koule z kulečníku Mrkající
- Fidgety - 4 + 10 = 14 bodů - opravdu škoda toho chybějícího půdorysu, jinak je to krásné dílko !*BRAVO*
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - nějak mi tam neladí ta venkovní světla Smutný
- Janika31 - 5 + 9 = 14 bodů - tady mi celkový dojem kazí ta pidipředsíň Smutný
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - opět předsíň, sice vhodná podle zadání, ale k ostatnímu vybavení domku se mi moc nehodí Smutný

Všechna soutěžní dílka mají samozřejmě i své plusy - NekoMH má krásnou džungli kolem, Fidgety a Janika31 koupelnu, Lucisab a Sarah666 ložnici ... Byla bych proto nerada, aby snad moje hodnocení odradilo někoho od dalšího soutěžení. A kdopak si jako další troufne hodnotit ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty08/09/18, 05:07 pm

- Kolikokoli – 5 + 10 = 15b.  – Oceňuji pojetí domku na stromě, přidá to na originalitě. Vše je krásně zařízeno, spousta pestrobarevných doplňků kontrastuje s hnědou, která ale ke stromovému domu patří, a celkově se to pěkně doplní.
- NekoMH – 5 + 8 = 13b. - Z venku moc pěkný domek, jen možná část s houpačkou je navíc, působí na mě jako takový všední dvorek. Interiér je na mě ale až moc ponurý – ta kuchyně obzvlášť, a do koupelny bych asi taky trochu bála. Těch barev je tam dle mého málo, zadáno bylo „pestré, exotické, veselé“, a navíc krom jedné placky na zdi se mi nedaří najít suvenýry, ale nakonec jsem se rozhodla, že je to takové „napůl“, takže na body za pravidla sahat nebudu a zahrnu to do dojmu.
- Hellohello – 5 + 9 = 14b. – Prvně jsem nevěděla, proč je na mě u tebe moc hnědé, když u Koli mi to nevadilo. Asi to bude použitím dřevěného dekoru vs. hladké zdi. Ale jinak je domek parádní – ty mostky, altánky, veranda. Zařízení je jak z nějakého exotického hotelu - jééé, tam by se rekreovalo fakt luxusně!
- Fidgety - XXX
- Lucisab – 5 + 9 = 14b.
– Lucisab paráda! Další domek na vodě a s dalšími krásnými zákoutími v okolí. Zařízený je také opravdu krásně, vyhrála sis s doplňky, takže působí velmi útulně. Jen se z nějakého důvodu nemůžu zbavit dojmu, že by to byl spíš normální byt nadšeného cestovatele, než přímo rekreační domek v džungli Smutný
- Janika31 – 5 + 8 = 13b. - Pozemek je krásný, na verandě bych si nevěděla vybrat, kam se zašít, ale domek jako takový mě moc nezaujal – možná moc oken a moc divoká střecha. Zařízený je ale moc krásně, ty tvoje konverty jsou fakt neuvěřitelné, kdybych znovu hrála dvojky, musela bych je mít. Stylově mi trochu k ostatnímu nepasuje koupelna (i když samostatně je krásná, pastelové barvy moc pěkně ladí), ta kuchyňská linka by možná snesla jiný dekor. Ale jinak se mi interiér vážně moc líbí Mrkající Fakt škoda té stavby Smutný
- Sarah666 – 5+7= 12b. – Omlouvám se, jestli jsem moc přísná, ale prostě do mého vkusu ses asi netrefila. Pozemek jsi zaplnila krásně, to je džungle jak vyšitá, ale nějak se nemůžu sžít s použitím těch realistických textur. A když už jsi je použila, pak bych se zaměřila víc na focení, aby nebyl v záběru řez s okolím pozemku. Interiér má také svá světlá místa, obytná část s kuchyní vypadá hezky, koupelna taktéž. Ale ta předsíň mi k tomu vůbec nepasuje, a ložnice je doslova divočina, tam bych asi neusnula. Bohužel mi přijdou nešťastně zvolené i koberce – díky vysoké hraně vypadají spíš jako obrazy položené na zem.

Tak, a je to! Zase ze sebe mám pocit, že jsem byla moc kritická. Plačící Ale když už máme tu desetibodovou škálu, musím jí využít. I když jsem šla místy níž, pořád je doufám vidět, že všechna díla jsou opravdu nadprůměrná, tudíž skvělá práce od všech soutěžících *BRAVO*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty09/09/18, 10:22 am

- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů (Perfektní nápad s domkem na stromě, atmosféra místa je opravdu kouzelná, ten tropický mlžný les okolo, světýlka, artefakty, takhle nějak jsem si ten dům podle zadání představovala)
- NekoMH -  5 + 8 = 13 bodů (Je tu spousta zajímavých nápadů, na exteriéru se mi líbí okna a popínavé rostliny, okolí je pěkné, s hezkými stromy, něco mi tu však chybí, připadá mi, jako by ten dům v okolí trošku zanikal. Interiér je dost tmavý a působí na mě místy chladně, ale některé nápady jsou perfektní! Možná kdyby bylo použito více pestrých barev? Líbí se mi nápad s akváriem.)
- Hellohello -  ----
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů (Chybějícího půdorysu jsem si všimla hned po příspěvku NekoMH, tak jsem se zaměřila na odhadování vzdálenosti a počtu čtverečků a myslela jsem, že to odpovídá. Pak jsem si všimla, žes dodala fotku půdorysu do svého tématu. Beru to jako splnění pravidel, protože jsi nic nepřestavovala, ani neupravovala, jen dodala chybějící fotku, která byla povinná. Tvůj dům mě okouzlil, moc se mi líbí ty keramické prvky, všechno je tak věrohodně zpracované, evokuje to Střední Ameriku. Bazének venku se svíčkami je úplně dokonalý.)
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů (Domek a okolí se mi moc líbí, to jezírko a můstky přes něj jsou úžasné. Vybavení uvnitř je pěkné, jen mi připadá takové netypické pro domek na okraji džungle. Vše je ale krásně sladěno.)
- Janika31 - 5 + 8 = 13 bodů (Hezký domek, co se týká exteriéru, moc se mi líbí. Na některých fotkách je terén dost došpičata, chtělo by to malinko zjemnit. Opět hezký nápad s jezírkem, na terase mají simové k dispozici hodně různých aktivit. V interiéru mi nesedí hodně stísněná předsíň + některé místnosti jsou na mě hodně pestré, ale zase výsledek působí jedinečně (spolu s tvými perfektními konverty), bohužel se mi taky zdá, že každá místnost působí, jako by byla z jiného domu. Líbí se mi koupelna, do té jsem se zamilovala) 
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů (Moc se mi líbí materiál použitý na stavbu, ten dům působí opravdu jako vhodný do džungle, je v krásném prostředí, ty palmy a vodopád jsou perfektní. Co mi naopak vadí, je ten přechod od tmavé trávy ke světlé na okraji pozemku, vypadá nepřirozeně, taková ostrá hrana v přírodě nikde není. Chtělo by to hodně zjemnit a udělat ten přechod plynulejší a nepravidelný. Samotné vybavení domu mi pasuje k domku v tropech a líbí se mi, s výjimkou koberců umístěných našikmo. Používáš nějaký světelný mod? Pozemek je tak zvláštně nasvícený. Nebo je to grafickou kartou?)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty10/09/18, 08:46 pm

Jsem ráda, že jsem se nakonec s hodnocením vešla do termínu Vysmátý

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Tvůj domek mě uchvátil na první pohled! Tohle je rozhodně moc originální pojetí zadání, klobouk dolů  *BRAVO* . Moc se mi líbí ta malá světýlka na terase. Celkově se mi líbí vybavení domku akorát je na mě možná té tmavé místy moc, ale naštěstí to bohatě vyvažuje barevné vybavení interiéru Láska

NekoMH 5 + 8 = 13b Exteriér je povedený, moc se mi líbí ta malá zahrádka s vodními příkopy nebo jak to nazvat :-D. Bohužel nitro domu mi přijde moc tmavé, chybí mi tam víc barev Smutný

Hellohello 5 + 9 = 14b Tvůj domek je krásný jako vždy a ty realistické vodní plochy jsou prostě kouzelné  Láska . Hrozně se mi líbí i ten malý mostek nad říčkou, vypadá to skvěle (i když na ten bych asi nevlezla jedině, že by jsi zařídila, aby nebylo vidět skrz "prkýnka" dolů pode mě  Vysmátý ) Jinak ten členitý pozemek ti musel dát strašně moc práce. Uvnitř je na mě místy moc tmavé barvy, ale jinak je interiér také moc povedený *BRAVO*

Fidgety 4 + 10 = 14b Teď bych opravdu potřebovala půl body... podobně jako Hellohello jsem se pokusila odhadnout vzdálenosti a vím, že jsi už dodala fotku půdorysu do svého tématu... ráda bych to nakonec i tobě uznala jako splnění pravidel, ale vzhledem k tomu, že se snímek objevil již po uzávěrce, bohužel ti ho musím přeci jen ztrhnout, i když je tvoje dílko naprosto dokonalé  Plačící  Plačící Jinak jsem si naprosto zamilovala čelní pohled na tvůj domek! Je z něj tolik cítit dovolená na nějakém tropickém ostrově. Jinak uvnitř je všechno pěkně sladěno. A to posezení na terase s krbem... tam by se lenošilo Láska a ten pěkný bazén se svíčkami Láska

Lucisab ----

Janika31 5 + 9 = 14b Tvůj domek vypadá jako skutečně obydlí uprostřed džungle. Ta vyšlapaná cesta je úžasná a okolí domku je také moc dobře promyšlené. Bohužel ani mě se moc nezamlouvá ta úzká předsíňka. Jinak interiér je hodně veselý a barevný, místy možná více... nejvíce ze všech místností se mi zamlouvá ložnice  Láska to vybavení a celkové barevné pojetí (např. to povlečení  Láska )

Sarah666 5 + 8 = 13b Tvůj domek je rozhodně moc zajímavě provedený  *THUMBS UP* . Moc se mi líbí celková stavba domu, úplně z něj dýchají tropy. Jinak okolí domu je rozhodně jedna veliká džungle, akorát mi tam bohužel nesedí ty rozdílné barvy jednotlivých stromů... působí to na mě moc kontrastně. Ale moc se mi líbí ten mostek k vodopádu  Úsměv . Interiér je moc pěkně sladěný, akorát mi příliš nesedí ty koberce a barvy v ložnici...


Hodnocení bylo těžké jako vždy Zmatený ale snažila jsem se být ze všech sil co nejvíce spravedlivá, i když to bylo moc složité... Zmatený je tady tolik pěkných dílek Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty11/09/18, 11:34 am

- Kolikokoli - ------
- NekoMH - 5+7 = 12 - domeček je hezký, ale šíleně tmavý (málo světel). Některé prvky mi tam nesedí (akvárko, střecha, pavučiny, obložení v koupelně).
- Hellohello - 5+10 = 15 - valím oči, k tomu nemám co říct
- Fidgety 4+10 = 14 - krása, nádhera, boží, ale chybí tam ten půdorys  Plačící
- Lucisab 5+8 = 13 - povedené dílko, na mě ale moc moderní (jako domek na okraji džungle si představím něco, co se stam stylově hodí)
- Janika31 5+8 = 13 - jako takové je to moc povedené, ale nesedí mi tam ty střechy, příliš moderní koupelna a barvy v kuchyni atd. jsou až moc agresivní. Ale jako celek je to moc hezké.
- Sarah666 5+8 = 13 - zvenku je to boží, zevnitř se mi líbí ložnice, ale zbytek je zase příliš moderní, spíš jak z nějakého bytu z města, kde chtějí navodit přírodní atmosféru

Dneska trochu stručně. Snažila jsem se být spravedlivá, někdy je to hodnocení těžké :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty14/09/18, 08:00 pm

Kolikokoli :
5b + 9b = 14b Velmi krásný nápad, který oceňuji. Tree house ve větší verzi, jen bych si ještě lehce pohrála s exteriérem, něco mi tam chybí, ale nemůžu přijít, co konkrétně. Možná bych zvolila jinčí barvu omítky, aby domeček trochu vyniknul.
Ovšem interiér je naprosto božský,útulný. Jedním slovem balada. Hrozně se mi líbí nápad světýlek na oknech. Láska  *OK*

NekoMH:
Bohužel nevím jestli je to jen u mě, ale nevidím tvé fotky domečku, abych si ho připomněla a tak nemohu vložit patřičný komentář a nevím jestli budu v hodnocení objektivní. Pamatuji si ho jen zběžně a nerada bych Ti nějak hodnocením ublížila.*SORRY*

Edit: Nakonec se mi podařilo domek zobrazit v malé velikosti aspoň na mobilu, ale požitek z toho moc velký nemám. *SORRY*
Ale aspoň krátce. Exteriér se mi moc líbí. Vystihla jsi pravou atmosféru domku ukrytého v džungli.  Láska  *BRAVO* Zvenku působí domek krásně barevně, tak jsem si to představovala.
Ovšem interiér se mi k němu moc nehodí. *SORRY* Na mě docela tmavé barvičky a celkový dojem na mě působí trochu chladně. Zkusila bych to něčím zútulnit, rozjasnit. Jinak krásná práce i tak. Láska  *THUMBS UP*
Za mě tedy nakonec:
5b + 8b = 13b

Hellohello:
5b + 10b = 15b Krásné pojetí domku v džungli. Modernější, ale to je prostě tvůj styl, který mám ráda. Exteriér krásně promyšlený a okolí domku mě nadchlo. Dýchá na mě ta pravá atmosféra. Interiér se mi také moc líbí, hlavně oceňuji obývací pokoj, který je krásně barevný a naprosto se hodí do stylu džungle. Láska  *THUMBS UP*

Fidgety:
4b + 10b = 14b Bohužel, jak už tu padlo, také musí strhnout bodík za nedodaný půdorys. *SORRY* Ovšem jinak jsem se to tvého domku zamilovala. Jednoduchý, krásně útulně zpracovaný + příjemné barvičky. Bezva práce. Láska  *OK*

Lucisab:
5b + 10b = 15b Hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli nějaký bodík strhnout nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla, že si plný počet bodů zasloužíš. Láska Okolí domku s krásnými zákoutími, kam se člověk může zašít, plno zeleně kolem.
Interiér je také moc vydařený. Nejvíce se mi líbí obývací pokoj. Nápad s polštáři a jiné. Sbírka různých artefaktů. Možná se občas najdou prvky, které by se hodily do jiného stylu, ale to je maličkost. Za mě bezvadná práce. Láska  *BRAVO*

Janika31:

Sarah666:
5b + 8b = 13b
Oceňuji krásné zpracování exteriéru. Plno krásný nápadů. Vodopád, kde se dá koupat, či jiné zajímavé stavební prvky. Úsměv
Ovšem z interiéru jsem trošku rozpačitá. Působí na mě trošku ponuře, smutně. Zkusila bych ho oživit veselejšími barvami, lehce. (Ne zas jako já. Vysmátý  A mé barevné extrémy)
Více bych si vyhrála s dekoracemi, třeba v kuchyni. Přidala bych na kuchyňskou linku nějaké exotické ovoce, či květiny.
Ale jinak celkový dojem je za mě fajn. Bezvadná práce. *OK* *BRAVO*[/b]


Naposledy upravil Janika31 dne 14/09/18, 09:55 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty14/09/18, 09:20 pm

@Janika31 Tak na to koukám, a já domeček od @NekoMH vidím v pořádku *SORRY*  Tak mě napadá, jestli nezkusit aktualizovat prohlížeč, příp. zkusit jiný SOS  (já mám Chrome a bez problému).

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty14/09/18, 09:32 pm

Fidgety napsal:
@Janika31 Tak na to koukám, a já domeček od @NekoMH vidím v pořádku *SORRY*  Tak mě napadá, jestli nezkusit aktualizovat prohlížeč, příp. zkusit jiný SOS  (já mám Chrome a bez problému).

Já jsem práce v práci a není mi povoleno instalovat jiný prohlížeč.. Plačící Doma používám také chrome. Zkusím se juknout ještě na mobilu. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na okraji džungle   Domek na okraji džungle - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domek na okraji džungle
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Startovní domek
» Domek na pláži
» Domek pro hosty
» Soutěž "Podzimní dům - farma"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: