Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Příběhy z Krasohlídkova

Goto down 
+3
Ludmila
Lucisab
Fidgety
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty04/10/18, 08:21 pm

Tak jsem se rozhodla založit konečně nějaké to téma i tady a konkrétně téma týkající se Krasohlídkova(Pleasantview) a obyvatel v něm. Trochu vám přiblížit jejich osudy i když si něco málo domyslím, ale budu se snažit se držet podle předlohy. Andílek
Ale i tak to berte s rezervou, pár věcí bude vymyšlených, protože ve tvůrci je úplně neobjasnili tak si to každý přebereme podle svého a já vám chci ukázat stránku, jak si to přibarvím já.
Tak dost už kecání. První část se bude týkat mého oblíbence Dona Lotharia alias Dona Juana. Snad se vám malý úvod o něm bude líbit.

Don Lothario

Příběhy z Krasohlídkova Don

Pojďme si společně představit a přiblížit tohoto lamače dívčích srdcí.
Don jen prvním  a zároveň posledním potomkem
Nicola Lothario                     a                  Adriany Lothario
Příběhy z Krasohlídkova Nicolo_Lothario Příběhy z Krasohlídkova Adriana_Lothario


Fotka z mládí:zdroj této fotky TSR

Příběhy z Krasohlídkova 520759


RODOKMEN:


Příběhy z Krasohlídkova Rodokmen

Po přestěhování do Krasohlídkova(Pleasantview) se Lothariovic rodina zabydlovala a seznamovala s místním obyvatelstvem.  Don již  v teenagerských letech bodoval u dívek a to mu zůstalo i do dospělosti.
Nicolo a Adriana zemřeli poměrně mladí, chvilku po oslavě Donových narozenin. Dodnes  není  přesně známo jak, ale proslýchá se, že Adriana měla poměr s Mortimerem Gothem  a chudák Nicolo je jednoho dne načapal a rozčílení v kombinaci se zklamáním bylo silnější než, co dokázalo jeho tělo zvládnout a na místě podlehnul.
Adriana se sebou nemohla dál žít a proto si jednoho krásného večera vzala více prášků na spaní než  obvykle.
Ale co je na tom pravdy nikdo neví ani Don, který v té době těžce studoval na místní vysoké škole. Těžko říct jestli opravdu tak pečlivě studoval nebo se spíš více soustředil na dámské sukně a tréninku rozepínání podprsenek jednou rukou.
Po dostudování vysoké školy se Don vrátil do svého rodného domu, který zdědil po smrti rodičů. Jako hrdý majitel se pustil do přestavby a předělal si domek k obrazu svému.

Příběhy z Krasohlídkova Domek

Okolí si ho zamilovalo, zejména ženské pohlaví.  Mezi  ně také patřila mlaďoučká a nevinná Cassandra Goth, ovšem nejen Cassandra, ale i její matka Bella. Otázkou je, jestli byla opravdu poblázněná, nebo se jen pokoušela Mortimerovi vrátit jeho nevěrnost v minulosti.
Bella nechtěla ublížit Cassandře, protože moc dobře věděla o jejích citech k Donovi, proto se s Donem scházela tajně u něj doma, zejména v nočních hodinách.

Příběhy z Krasohlídkova S_bellou_3

Příběhy z Krasohlídkova S_Bellou

Jednoho typického večera, kdy opět byla s Donem jí byl osudným. Don ji pozval na večerní pozorování oblohy novým dalekohledem, který si nedávno pořídil. Bella se upřeně zahleděla do hvězd a temné prázdnoty okolo.

Příběhy z Krasohlídkova Bella_a_dalekohled

Příběhy z Krasohlídkova Bella_a_dalekohled3

Příběhy z Krasohlídkova Bella_a_Don_s_daleko

Když v tom najednou se to stalo:

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_2

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_3

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_4

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_5

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_6

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_7

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_8

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_9

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_10

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_11

Příběhy z Krasohlídkova Bella_unesena_12

Příběhy z Krasohlídkova Konec_unosu

Příběhy z Krasohlídkova Odlet_ufo

A po té už Bellu nikdo nikdy nespatřil….
Alespoň, co tvrdí místní.

Pokračování příště

------------------------------------------------------

Zatím jen takováhle malá ochutnávečka. Pardon  Andílek


Edit 28/1/2021

  • Malé info k postavám. Všimla jsem si, že jsem začala jména postav psát v angličtině viz Don Lothario a pak jsem to nějak zvrhla v češtinu, moc se za to omlouvám. Proto pro vysvětlení dodávám, že všechny postavy budou v anglickém znění. Dodám ještě malý přehled  postav, které už se v příběhu objevily.Úsměv
  • Jelikož jsem okolo 5 a 6  kapitoly začala příběh znova, protože starou zálohu mám na počítači, který pomalu odchází do nekonečných lovišť, přendala jsem si simíky na notebook. Bohužel jsem musela malinko poupravit časti interiéru, proto v pozdější dílech pár interiéru vypadá trochu odlišně. Viz Gothova residence ,Bachelor vila a Lothario přístřešek Vysmátý


Edit 10/3/2021

  • Dodána charakteristika postavy Niny Caliente


Nina Caliente

Příběhy z Krasohlídkova Nina-C

- Dvojče Diny Bachelor ( Caliente). Narozdíl od Diny podědila velkou část své povahy po mimozemských předcích. Její povaha je chladná. Její záměry nejsou zcela jasné, ale vše, co dělá, dělá jen pro své dobro. Snaží se manipulovat s lidmi a nejvíce se svou sestrou. Její milostný vztah se točí hlavně okolo Dona Lotharia. Úloha v příběhu? Negativní.  Ďáblík


Naposledy upravil Janika31 dne 10/03/21, 04:21 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty04/10/18, 08:51 pm

To vypadá slibně *THUMBS UP* ... Už v diskuzi žasnu, co všechno je v těch Maxis rodinách promyšleno a provázáno. Jako totální ignorant jsem o tom neměla páru Červenám se  A ta fotoreportáž z únosu je dokonalá (hlavně fotka, jak se zuby nehty drží toho dalekohledu Válím se smíchy  )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty04/10/18, 09:07 pm

Jupí Jupííí na tvůj příběh jsem se moc těšila (ať už z Podivína nebo Krasohlídkova Mrkající ) jinak to od Belly opravdu nebylo hezké, že takto podváděla svoji dceru Smutný chudák, Cassandra Smutný jsem zvědavá jaký osud vymyslíš našemu Cassanovi Vysmátý a jestli se vůbec někdy usadí a hlavně s kým Vysmátý

Jinak všechny fotky máš moc pěkně nafocené i upravené *THUMBS UP* a jedna taková malá otázka... to jsi Bellu vytáhla z Podivína nebo jsi si "vyrobila" vlastní? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty04/10/18, 09:50 pm

Moc děkuju za komentáře děvčata. Červenám se

Fidgety:Máš pravdu, vývojaři si s tím opravdu vyhráli. Vždy mě hrozně zajímala ta tajemství, která do všech rodin ukryla a tak neurčitě uvedla to popisku rodiny, že jsem si řekla, že těm záhadám přijdu na kloub ať už pomocí nějakých teorií nebo si vytvořím nějakou teorii sama v hlavě. Vysmátý Andílek
A ty krátké videa, která proběhnou v různých životních etapách nebo situacích, se kterými si vývojaři dali práci jsou za mě naprosto top a simíci u nic házejí neskutečně vtipné grimasy. Vysmátý Válím se smíchy

Lucisab: Pro našeho Cassanovu to bude ještě dlouhá cesta a vážně pořád nemám páru ke komu ho nakonec pošlu, možná zůstane nedosažitelným až do svého konce, ale nějaké potomky bych od něj chtěla i kdyby měly být nemanželský. Vysmátý Červenám se

Jinak co se týče Belly, vývojaři vytvořili Belly dvě. :) Jedna je v Podivíně a jedna v Krasohlídkově. Úsměv Já jsem si vytáhla tu z Krasohlídkova pomocí Insimenatoru. Pak bylo třeba ji znovu oživit i když, fyzicky nezemřela, ale hra se tvářila, že ano a teď už mi funguje bez problémů. Andílek Má i pár vzpomínek a ví, že Cassandra je její dcera, ale jinak má úplně vymazanou paměť. Vysmátý  Mimozemšťani jí úplně vymyli mozek. Zmatený Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty05/10/18, 08:42 pm

Moc pěkný začátek ! *BRAVO* Jsem moc ráda, že tu máme další slibně začínající počteníčko *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty07/10/18, 10:48 am

Hustý, vždycky jsem chtěla vědět, jak to s tou Bellou vlastně bylo :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty07/10/18, 05:36 pm

Janika31 napsal:
Moc děkuju za komentáře děvčata. Červenám se

Fidgety:Máš pravdu, vývojaři si s tím opravdu vyhráli. Vždy mě hrozně zajímala ta tajemství, která do všech rodin ukryla a tak neurčitě uvedla to popisku rodiny, že jsem si řekla, že těm záhadám přijdu na kloub ať už pomocí nějakých teorií nebo si vytvořím nějakou teorii sama v hlavě. Vysmátý Andílek
A ty krátké videa, která proběhnou v různých životních etapách nebo situacích, se kterými si vývojaři dali práci jsou za mě naprosto top a simíci u nic házejí neskutečně vtipné grimasy.  Vysmátý  Válím se smíchy

Lucisab: Pro našeho Cassanovu to bude ještě dlouhá cesta a vážně pořád nemám páru ke komu ho nakonec pošlu, možná zůstane nedosažitelným až do svého konce, ale nějaké potomky bych od něj chtěla i kdyby měly být nemanželský. Vysmátý Červenám se

Jinak co se týče Belly, vývojaři vytvořili Belly dvě. :) Jedna je v Podivíně a jedna v Krasohlídkově. Úsměv Já jsem si vytáhla tu z Krasohlídkova pomocí Insimenatoru. Pak bylo třeba ji znovu oživit i když, fyzicky nezemřela, ale hra se tvářila, že ano a teď už mi funguje bez problémů. Andílek Má i pár vzpomínek a ví, že Cassandra je její dcera, ale jinak má úplně vymazanou paměť. Vysmátý  Mimozemšťani jí úplně vymyli mozek. Zmatený Vysmátý

Věděla jsem, že jsou dvě, ale celou dobu jsem si myslela, že má Krasohlídkovská Bella zelené oči Vysmátý jinak jsi dobrá, že se ti ji podařilo vytáhnout Mrkající někde jsem četla, že někteří co se jí pokusili znova oživit, tak se jim stále psalo, že zemřela na jiném pozemku a že se vrátí na místo své smrti... já sama jsem se ji nepokoušela oživovat, i když chuť na to byla několikrát Vysmátý

Jinak už se moc těším na pokračování Úsměv jestlipak se Bella někdy vrátí ze své "neplánované dovolené" na Sixamu? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty21/10/18, 10:00 pm

Moc děkuju za komentáře děvčata. Červenám se
Lucisab: Máš pravdu s tou Bellou. Taky mi to psalo, ale prostě jsem ji oživila a pak ji navrhla nastěhování a funguje bez problémů. Jinak nech se překvapit, zázraky se dějí i v Krasohlídkově. Vysmátý

Přináším malé pokračování. Gothovic dům mi trochu zlobil, tak jsem byla nucena postavit nový, udělala jsem ho přesně podle předlohy z The Sims 1, ale brzy ho asi předělám znova k obrazu svému a k obrazu Mortimera a jeho tučného konta. Vysmátý

Kapitola 2

Don stál, jako opařený a nevěříc  vlastním očím, čeho byl právě svědkem. Don nebyl hloupý, proto si uvědomoval vážnost této situace, věděl, že s takovou historkou neobstojí, hlavně ne u Cassandry a Mortimera a největší vina připadne právě jemu  a to nemohl dopustit. Musel zahladit stopy, které by ukazovaly, že tu noc tu Bella byla a vůbec, že sem docházela pravidelně. Pravdou je, že na to žádné důkazy nebyly, jen podezíravé pohledy Mortimera pokaždé, když se střetli. Don moc dobře věděl, že ho Mortimer ze srdce, ale i z morku kostí nenávidí a nikdy nebude souhlasit se sňatkem jeho a Cassandry, ale Cassandra naštěstí rozhodovala za sebe a byla by schopná se zřeknout rodiny, proto  Mortimer nikdy neřekl nic zlého, aby ji nadobro neztratil.
,, Co bych jen měl udělat?'' Pomyslel si Don.
Asi jen to nejjednodušší, co jde. Zapírat a zapírat. Nemám s jejím zmizením nic společného, prostě se rozhodla, že vztah jí a Mortimera je už neúnosný a tak se vypařila, jako pára nad hrncem, jak prosté.
Šibalsky se pousmál.

Příběhy z Krasohlídkova Don-ibalsky1

Příběhy z Krasohlídkova Don-ibalsky2

Příběhy z Krasohlídkova Don-ibalsky3

Bellino zmizení nebylo zdaleka to jediné, co se tu noc odehrálo.

U Gothových se rozezněl zvonek.  Mortimer sebou prudce škubl a rázně otevřel zalepené oči. Zvonek se rozezněl podruhé a opět nastalo ticho.
Rozlámaný Mortimer se pomalu hrabal z vyhřáté postele, aby si oblékl svůj pohodlný župan a vydal se přivítat nezvaného hosta.

Příběhy z Krasohlídkova Mortimer-z-postele

Zarazila ho ovšem jedna věc. Proč je místo Belly chladné a prázdné? Kam zmizela?
Z jeho zamyšlení ho opět vytrhl ten pronikavý zvuk řinčícího zvonku.
Vydal se proto konečně k domovním dveřím a záhadu jeho ženy vyřeší hned posléze.

Příběhy z Krasohlídkova JDouc-Mortimer

Když konečně otevřel dveře, jeho zrak spočinul na překrásné, mladé ženě.  Jejím zářivým vlasům dodávaly šmrnc smaragdové oči, které vždy vypadaly, že nepocházejí z tohoto světa.
,, Ahoj Dino. Stalo se něco?'' Otázal se rozespalý a lehce zmatený Mortimer, že u dveří vidí zrovna ji.

Příběhy z Krasohlídkova S-dinou-u-vchodu

,, Ahoj Mortimere, jde o Michaela.'' Vypravila ze sebe skleslá Dina.
,,Byl odvezen do nemocnice, vypadá to zle a já, já nevěděla za kým jít.''
,, Pro pána, pojď dovnitř drahá.'' Láskyplně Dinu vyzval.
,, Posaď se do pokoje, postavím vodu na čaj.''
Dina nepřítomně přikývla a usadila se do pohodlné modré sedačky.
Mortimer byl zanedlouho zpět.
,, Je doma Bella? Měla by to také vědět, že to s Michaelem nevypadá dobře.''
,, Popravdě? Nemám tušení, kde se má milovaná žena nachází uprostřed noci, ale v našem domě to rozhodně není.''
,, Jak to? Stalo se mezi vámi něco?'' Šokovaně se Dina na Mortimera zahleděla.

Příběhy z Krasohlídkova Okovan-Dina

,, Nic co by Tě mělo trápit, nejsme tu od toho, abych si tu srdce vylíval já, ale ty.  Povídej, co se stalo.''
,, Dobře, ale kdybys potřeboval, víš, že jsem tu pro Tebe.'' Jemně se dotkla jeho vrásčité, teplé ruky.
Mortimer jí věnoval milý úsměv a beze slova přikývl.
,,  Jak jen začít.'' Povzdechla si Dina.

Příběhy z Krasohlídkova Mluvic-Dina

,, Začalo to asi kolem 6 večer.  V poklidu jsme večeřeli a poslouchali klasiku, když v tom se stalo něco velmi podivného, světla v domě pohasla a hudba přestala hrát. Mlčky jsme na sebe vyděšeně hleděli a pak nás ozářilo oslepující světlo z venku. A ten zvuk, nebo spíš křik, který to vše doprovázel. Ještě teď to slyším, bylo to něco hrozného. Mohlo to celé trvat asi 5 až 10 minut, ale mně to připadalo, jako věčnost. Když světlo pohaslo a křik utichl v domě se opět rozsvítila naše světla a hudba začala hrát. Ovšem to, co bylo jiné, byl Michael. Ležel na zemi, oči vytřeštěné, kamsi do prázdna. Rozeběhla jsem se k němu a snažila ho probrat z toho šoku, ale marně. Nahmatala jsem mu pulz a dál jsem nečekala a zavolala sanitku. Ta ho odvezla do Krasohlídkovské nemocnice, jela jsem s nimi, abych se dozvěděla víc, ale doktor mi nebyl schopný říct, co se mu stalo. Prý zaznamenali více podivných situací a případů v tu dobu, jako se to stalo nám, ale nikdo netuší, co to bylo. Pár svědků vypovědělo, že prý viděli vesmírný talíř, jak se prohání po noční obloze a údajně, než zmizel si s sebou někoho odvezl. Nicméně s Michaelem to nevypadá dobře, upadl do zvláštního kómatu a je jen velmi mizivá šance, že se probere. Něco ho uvnitř tak zasáhlo, že se s tím nedokáže vypořádat a asi boj prohraje.''

Příběhy z Krasohlídkova Sklesl-Dina

Mortimer pevně sevřel její ruku. Dina na něj pohlédla.
,, Co budu dělat Mortimere jestli o něj přijdu?'' A pak se rozplakala.

Příběhy z Krasohlídkova Plakaj-c-Dina

Pokračování příště.


----------------------------------

V rychlosti jsem něco málo sepsala ať vás nenechávám moc dlouho čekat. Měla jsem dovču, tak jsem se k simíkům moc nedostala. Od příště už by díly mohly být delší.
Snad se bude líbit.  Andílek


Naposledy upravil Janika31 dne 12/03/20, 10:14 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty22/10/18, 08:31 pm

Jejda, to začíná být napínavé, jen tak dál *THUMBS UP* Mimochodem - Mortimer má moc pěkné hrnky ve tvaru srdíčka, je to jen dekorace nebo je i klasicky používá ?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty22/10/18, 10:16 pm

Jsem jediná, komu přijde Don jako hroznej slizoun? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty23/10/18, 04:34 pm

Kolikokoli napsal:
Jsem jediná, komu přijde Don jako hroznej slizoun? Vysmátý

Co se týče Krasohlídkovskejch paniček, tak asi jo. Vysmátý
Podle mě není zas tak hroznej, ale jako partnera bych si ho rozhodně nevybrala..:D

Ludmi: Díky.:) Jinak hrnky jsou jen dekorace. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty25/10/18, 06:04 pm

Mě taky přijde Don příšerný, skoro to vypadá jako kdyby mu bylo jedno, že je Bella fuč Tydýt jsem zvědavá jak to dopadne s ním a Kassandrou... jinak Mortimera je mi taky moc líto Smutný chudák, ani netuší, co jeho žena vyváděla... a jsem zvědavá jak moc velká bude Dina potvora Vysmátý (jenom taková otázka mimo... oživila jsi i Michaela? Červenám se ) jinak moc se mi líbí jak máš vše nafocené, všechno vypadá tak skutečně! *THUMBS UP* Způsob jakým se Don šklebí na sedačce, Dina stojící ve dveřích nebo takový obyčejný detail jako hrníčky s konvičkou na stole Láska je to prostě paráda! Už se moc těším na další díl Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty25/10/18, 09:32 pm

Lucisab napsal:
Mě taky přijde Don příšerný, skoro to vypadá jako kdyby mu bylo jedno, že je Bella fuč Tydýt jsem zvědavá jak to dopadne s ním a Kassandrou... jinak Mortimera je mi taky moc líto Smutný chudák, ani netuší, co jeho žena vyváděla... a jsem zvědavá jak moc velká bude Dina potvora Vysmátý (jenom taková otázka mimo... oživila jsi i Michaela? Červenám se ) jinak moc se mi líbí jak máš vše nafocené, všechno vypadá tak skutečně! *THUMBS UP* Způsob jakým se Don šklebí na sedačce, Dina stojící ve dveřích nebo takový obyčejný detail jako hrníčky s konvičkou na stole Láska je to prostě paráda! Už se moc těším na další díl Láska

Moc děkuji za komentář. Červenám se Hrozně mě potěšil, tvoje fotky jsou taky vždy bezvadně nafocené a pak ty pozy, to je vždy něco. Co se týče Michaela se dozvíš snad v dalším díle , už mám něco sepsáno i na foceno.
Jinak ona Bella není zas tak špatná, patří k mým top oblíbeným simíkům. Nechme se překvapit, jak se to vše vysvětlí, nic méně ji neomlouvá to, že byla Mortimerovi nevěrná. *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty26/10/18, 10:38 pm

Tak to nebudu moc dlouho protahovat a přináším další kapitolu. Andílek

KAPITOLA 3

Mortimer se pohotově zvedl a přisedl si blízko plakající Diny a opatrně, možná i trochu nešikovně, protože byl vždy v její blízkosti dosti nervózní, ji objal. Byla tak půvabná a něčím uvnitř byla podobná Belle a to mu nahánělo hrůzu. Srdce mu bušilo, byla tak blízko, cítil, jak se třese a jak  bezmocně vzlyká. Bylo těžké se ovládnout a nepolíbit ji, vždy ho její přítomnost naprosto odzbrojovala. Musel se v duchu pokárat za takové myšlenky.  Dina byla ženou jeho švagra a navíc Michael byl v hrozném zdravotním stavu po zvláštní události, kterou mu Dina před malou chvílí vylíčila.
Dina se naprosto odevzdala jeho náruči a plakala.
,, Drahá Dino, neplač. Uvidíš, že to bude dobré, on to jistě zvládne. Mohu pro tebe něco udělat? Mám tu volný pokoj pro hosty, kdybys chtěla zůstat.'' Láskyplně jí nabídl Mortimer.
Dina na něj pohlédla uslzenýma očima, lehce se odtáhla z jeho náruče, otřela si vlhkou tvář a těžce si povzdychla.

Příběhy z Krasohlídkova Dina-si-povzdychuje

,, Děkuji Ti, ale to nebude nutné, Nina už bude jistě  doma a bude mi na blízku, takhle by měla jen starost, kde jsem. Ovšem  chtěla bych Ti poděkovat za čas, který jsi mi věnoval,vyslechl mě a utěšil. Neskutečně si toho gesta vážím, že jsi mě v tom nenechal i když je tak pokročila večerní doba. Měla bych už jít a nechat Tě spát, jsi jistě také unavený. Já už to nějak zvládnu, tahle chvilka s tebou mi moc pomohla.'' Už s lehkým úsměvem Dina za vše poděkovala.

Příběhy z Krasohlídkova Dina-s-sm-vem

,, Nemáš mi za co děkovat, rád jsem tu pro tebe byl a víš, že vždy můžeš za mnou přijít s čímkoli. Opravdu nechceš zůstat?'' Nenápadně a možná s kapkou naděje se Mortimer otázal.
,, Opravdu ne, víš, že mě Bella zrovna dvakrát nemusí a nerada bych vám způsobila nějaké problémy. Jen jí prosím vyřiď, co se Michaelovi přihodilo a bylo by hezké, kdyby jste se oba za ním zastavili v nemocnici, třeba mu pomůže, slyšet nějaké známé hlasy, i když je to asi teď jen chabá naděje pro mě.'' Opět si smutně povzdechla.

Příběhy z Krasohlídkova Smutn-povzdechnut

,, O Bellu se nestarej, tohle je jiná situace, ale pokud je to tvé přání nutit Tě rozhodně nebudu, Nina je jistě lepší opatrovatel než já, navíc vy dvě jste si hodně blízké, ví, co potřebuješ nejlépe. Až se Bella uráčí vrátit domů ihned se za Michaelem vydáme, o to se postarám.'' Věnoval Dině úsměv, který jí byl zárukou, že to opravdu dodrží.
Dina mu úsměv opětovala  a pak se zvedla z pohovky a vydala se ke dvěřím, Mortimer ji následoval.

Příběhy z Krasohlídkova Mortimer-a-Dina-odch-z

Otočila se k němu a objala ho. Mortimerovi se opět rozbušilo srdce. Pevně ji sevřel. Chvilku zůstali v objetí a pak se Dina pomalu začala odtahovat. Jejich pohledy se střetly a Mortimer měl pocit, že musí něco udělat. Chtěl jeho špatný nápad zabrzdit, ale nedokázal to. Pomalu se přibližoval svými rty k jejím. Dina se roztřásla a prudce se odtáhla. Zůstali na sebe mlčky hledět.
Ticho prolomila Dina.
,, Ještě jednou díky. Měj se.'' S těmito slovy se otočila a vydala se k odchodu. Po chvilce se zastavila, ohlédla se zpět na Mortimera a věnovala mu poslední pohled, po té mu zmizela z dohledu.

Příběhy z Krasohlídkova Pohled-na-Mortimera

Příběhy z Krasohlídkova Diny-posledn-pohled

Mortimer ještě chvíli postával v tiché, hluboké tmě, kterou jen lehce prozařovala pouliční světla. Zarazilo ho to podezřelé ticho. Žádný prozpěvující, zmatený ptáček ani jediné zacvrkotání z vysoké trávy, jen to nesnesitelné  ticho, které pohlcovalo vše živé okolo. Něco bylo v nepořádku a Mortimerovi se to ani trochu nelíbilo.
S podivným pocitem se vrátil do tepla domova a zamířil zpět do postele.

Příběhy z Krasohlídkova Mortimer-jde-do-postele

Příběhy z Krasohlídkova Jde-do-postele2

Jeho místo už bylo dávno chladné, tak jako to Bellino , které ale bylo chladné už pár hodin předem. Mortimerova mysl byla přehlcená, věděl, že tuto noc už oka nezamhouří. Do mysli se mu dral hlavně trapný moment s Dinou, kdy se ji pokusil políbit.
,, Idiote.'' Procedil si rozčíleně pro sebe. ,, Jak seš starej, tak seš blbej.'' Pokračoval.
Moc dobře si uvědomoval, jakou udělal hroznou chybu, ale nedokázal si pomoct, nedokázal jeho pocity ukočírovat, chtěl to udělat a cítil, že Dině také není lhostejný, ale bylo to moc brzo, tak brzo.

Příběhy z Krasohlídkova Mysl-c-na-Dinu

Z ničeho nic se mu tyto myšlenky rozplynuly, jako pára nad hrncem  a do hlavy se mu vměstnala jeho milovaná  Bella. Mortimer věděl, že jeho žena mu je zřejmě nevěrná, ale neměl na to žádné důkazy, jen věčně prázdné, chladné místo v jejich posteli  a její podivné chování. Ovšem  nebylo to nic, co by Mortimer neočekával. Jejich láska byla poněkud zvláštní. Mortimer Bellu neskutečně miloval, ale těžko říci, jestli Bella jeho city opětovala. Její povaha byla vždy komplikovaná, byla tak záhadná, uzavřená a nikdy nedávala své city plně najevo. Dala by se charakterizovat, jako nespoutaný pták. Milovala svobodu a věci si ráda dělala po svém.

Příběhy z Krasohlídkova Mysl-c-na-Bellu

Jejich sňatek byl předem domluvený a  uskutečnil se hlavně kvůli majetku, který Gothova rodina vlastnila , proto se nikdy Belliny city neprojevily na plno.  Jejich velký věkový rozdíl k tomu také nepřispěl, dalo by se říct, že Bella byla spíše nešťastná, než šťastná a místní pomluvy Mortimerovi zrovna nenahrály do karet.
Začalo se povídat, že Mortimer měl poměr s Adrianou Lothario, což nebyla pravda, ale Bella si nenechala nic vysvětlit a uzavřela se  ještě víc a situace mezi nimi se začala pomalu, ale jistě zhoršovat, komunikace mezi nimi vskutku vázla už jen kvůli tomu, jaká Bella byla, proto není divu, že začala hledat útěchu jinde.
Mortimer si vážnost situace uvědomoval,  chtěl o ní bojovat, ale bylo to náročnější než si myslel. Do toho všeho se mu do života připletla ONA-Dina Caliente. Michael, Bellin bratr ji přivedl do jeho života. Představil ji rodině, jako svou přítelkyni .

Příběhy z Krasohlídkova Dina-a-Michael-ve-vzpom-nk-ch

Příběhy z Krasohlídkova P-edstaven-ve-vzpom-nk-ch

Mortimera tahle dívka naprosto očarovala. Jen, co překročila domovní práh Mortimer cítil, že s sebou přinesla něco zvláštně magického, něco, co si sám nedokázal vysvětlit.

Příběhy z Krasohlídkova Dina-ve-vzpom-nce

Bella jí naopak nevěřila ani nos mezi očima. Měla podezření, že  Michaela jen využívá, ale byly to jen pouhé domněnky, ke kterým Bella neměla žádné pádné argumenty.  Michael neměl nouzi o peníze, proto Bella Dině nevěřila, že je opravdu tak zamilovaná, jak se tvářila, respektive její  zamilovanost patřila tučnému kontu, který Michael vlastnil. Nevěřila ani její sestře, bylo na nich něco divného až podezřele nebezpečného, co si zase nedokázala vysvětlit Bella a chtěla tomu za každou cenu přijít na kloub.

Mortimer si v posteli těžce povzdychl. Jemně rukou pohladil prázdné, chladné Bellino místo.
,,Ach Bello, co jen se to s námi stalo?  Kde jen teď můžeš být?‘‘ Tichým hlasem ze sebe vypravil
,, Chtěl bych Ti toho tolik říct.‘‘ Smutně dodal.
I přes všechny nástrahy Mortimer Bellu miloval, cítil to v sobě. Cítil i to, že Dina mu jen plete hlavu, ale to co cítil k Belle bylo něco jiného, silnějšího, ale nebyl si jistý, jestli se jejich vztah dá ještě zachránit.
Venku se pomalu, ale jistě slunce dralo ven ze svého spánku, ale pro Mortimera to byla opačná situace. Potřeboval si odpočinout, alespoň chvilku.
Zabořil hlavu do polštáře, přikrývkou se přikryl až po uši a v hlavě se mu promítl krásný výjev z minulosti, kdy si po boku Belly připadal tak šťastný. Tahle myšlenka mu přinášela klid na duši a  netrvalo dlouho a Mortimer tvrdě usnul.

Příběhy z Krasohlídkova Bella-a-Mortimer-vzpom-nka

Co asi mohla být skutečná příčina Belliného zmizení? Možná strkala nos do věcí, na které byla i ona krátká a možná její nevěra nebyla taková, jak se zdála….

Pokračování příště

Poznámka pod čarou Vysmátý  : Bella pracovala, jako tajný špión, proto jí to nedalo a i mimo práci se snažila plno věcem přijít na klobouk. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty28/10/18, 05:58 pm

Páni Šokovaný máš to napsané jako hotový román! *THUMBS UP* Jinak Mortimer je chudák hodně zmatený Smutný doufám, že se Bella jednou vrátí a dají to nějak dokupy Plačící jinak myslím, že Dina bude velká potvora a ještě bude mít poměr s Donem, takže budou Mortimerovi dál narůstat parohy Vzteklý Jinak Michael je tedy pořádný fešák Mrkající a Mortimerovi to jako mladému moc slušelo Úsměv vždycky jsem uvažovala, jak vypadal jako mladý Úsměv

A moc doufám, že se dozvíme, co se podařilo Belle zjistit Andílek
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty29/10/18, 07:35 pm

Moc děkuji za komentář Pro Tebe
S Mortimerem máš pravdu, nějak to nezvládá, ale kdo ví, jak to s ním dopadne. Úsměv
Jinak Michael se mi také moc líbí, je ho škoda. Plačící Plačící
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty29/10/18, 08:57 pm

Ta Dina tedy umí používat "ženské zbraně, jen co je pravda, možná si to ani sama neuvědomuje ...
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty10/11/18, 10:59 pm

Ludmi díky, máš pravdu Dina i Nina to uměj velice dobře! Andílek
Jinak další část už mám sesmolenou i téměř dofocenou, tak snad v pondělí přidám. Píšu Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty10/11/18, 11:04 pm

Janika31 napsal:
Ludmi díky, máš pravdu Dina i Nina to uměj velice dobře! Andílek
Jinak další část už mám sesmolenou i téměř dofocenou, tak snad v pondělí přidám. Píšu Andílek

Už se moc těším Jupííí
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty12/11/18, 09:34 pm

Část 4.

Zpátky do minulosti.

,, A je to tady.'' Zvesela zvolala Dina, hrabajíc se nedočkavě z postele.
,, Počkej, kam se ženeš? '' Zastavil ji Michael a silně si ji přitáhl zpět do teplé postele.
,, Co blázníš?''  Vyjekla na něj, nečekajíc sílu, kterou vyvinul, aby ji dostal zpět.
,, Dlužíte mi polibek, slečno Calliente. '' S lišáckým výrazem na ni mrkl.
,,Polibků paní Bachelor si budu vychutnávat po zbytek života, ale těch Callienťáckejch už jen pár hodin a nerad bych se o to ochudil, to jistě chápeš.'' Mrkl na ni.
Dina se začala smát a poté se nechala strhnout do jeho náruče a kompletně se oddala jeho polibkům.

Příběhy z Krasohlídkova Dina-s-Michaleme-v-posteli

Po chvilce Dina zkusila své štěstí znova.
,, Kam se zase hrabeš? '' Napomenul ji Michael.
,, Co myslíš? Dneska je náš velký den, jestli Ti to ještě nedošlo a hosti se začnou brzy sjíždět a já stále vypadám, jako bych právě vylezla z popelnice.'' Už dosti nervózně dodala Dina.
,, Vypadáš skvěle i s těma pytlema pod očima a chlupatejma nohama.'' Roštácky se Michael uchechtl své poznámce.
Dinu jeho vtípek zrovna 2x nenadchl. Nakvašeně popadla polštář a uštědřila mu ránu.
,, Ale no tak Dinuško, tohle byla přece lichotka. Pojď ke mně ještě na malou chviličku.'' Žadonil Michael.
,, Nikam nejdu, já znám ty tvé chvilky a jak končí a na to už není čas a hlavně takovéhle věci  AŽ PO SVATBĚ!''
Na posledních pár slov dodala zvláště důraz.
,, Fajn.'' Na oko nabručeně dodal Michael.
,, Ale vyberu si to i s úrokama.'' Varovně Dině naznačil.

Příběhy z Krasohlídkova S-michaelem-rozhovor-1

Příběhy z Krasohlídkova S-michaelem-rozhovor-2

Dina pokrčila nos a zakroutila nesouhlasně hlavou, ale stejně tušila, že ji odpor bude později prd platný.
Po té Michaela vyzvala ať se přesune do druhého pokoje a nechá ji se plně věnovat přípravám sebe samé.
Oblékla si župánek a posadila se ke stolku se zrcadlem.
Usmála se na sebe, cítila se opravdu šťastná, tak jako dlouho ne. Michaelovo tučného konto ji neskutečně hřálo u srdce, ale i Michael samotný ji nebyl lhostejný, cítila k němu něco mnohem víc, než kdy dřív a to ji i svým způsobem děsilo, bylo to něco neznámého, co ji dělalo zranitelnou a to se jí nelíbilo, ale snažila se to nedávat najevo.

Příběhy z Krasohlídkova Zahled-n-do-zrcadla

Z jejího zamyšlení ji vyrušilo letmé zaklepání.
,, Vstupte.'' Zvolala
,, Ahoj nevěsto.''‘ S širokým úsměvem pozdravila Nina svou sestru.
,, No čau.'' Odvětila s úsměvem Dina.

Příběhy z Krasohlídkova Dina-Ve-la

Příběhy z Krasohlídkova Nina-Ve-la-2

,, Tak co s tebou provedeme?'' Otázala se Nina.
,, Vůbec nemám páru, nechám to na Tobě. Ty si poradíš, já nejsem schopná udržet ani tužku, abych napsala svůj svatební slib natož tužku na oči, to by to dopadlo, kdybych se v tomhle stavu líčila sama.'' Zakroutila hlavou Dina
,, Co blázníš?'' Tázala se Nina.
,, Ty naděláš kvůli takové chvilkové záležitosti.'' Zakroutila Nina hlavou.
,, To je ten problém Nino. Co když nechci, aby to bylo chvilkové?''
,, Počkej, jak to myslíš? Neříkej mi, že k němu něco cítíš?'' Zarazila se Nina a hleděla upřeně na Dinu.
Dina chvilku mlčela a po té pohled sklopila k zemi.
,, Myslím, že ho miluju.'' Dodala.
,, Prosím? Ty ses asi úplně pomátla ne? Dino vzpamatuj se, tyhle školácký chyby nepotřebujeme. Máme dohodu.'' Připomněla ji Nina.

Příběhy z Krasohlídkova Nina-promlouv

,, Nemusíš mi to připomínat.'' Dodala Dina.
,, Asi zřejmě musím, když do toho začínáš tahat city. Koukej se sebrat a začít jednat, jako správná Calliente.'' Rázně dodala Nina.
,, Neříkej mi, co mám dělat. Já vím nejlíp, co se patří.'' Zpražila ji Dina na oplátku.
,, Fajn.'' Dodala Nina a dál sestře neoponovala.
,, Pojď ze mě raději udělat člověka ať se sebe nemusím děsit v zrcadle.'' Se špetkou humoru podala Dina návrh.

Příběhy z Krasohlídkova Chyst-n-na-upravu
Nina se lehce usmála a vrhla se do díla.

Příběhy z Krasohlídkova Chyst-se-ji-upravit

Ani jedna z děvčata netušila, že jejich rozhovor nebyl ani zdaleka tak soukromý, jak si myslely.

Příběhy z Krasohlídkova Bella-za-dve-ma

Příběhy z Krasohlídkova Bella-za-dve-ma2

Děvčata opět vyrušilo letmé zaklepání. Obě dvě strnuly. Dovnitř vešla Bella s úsměvem na rtech. Děvčata na sebe šokovaně pohlédla, zda-li nemohla Bella něco zaslechnout z jejich předchozího rozhovoru, ale jak se na první pohled zdálo, nic tomuto faktu nenasvědčovalo, proto neváhaly a Belle úsměv oplatila.
,, Ahoj děvčata.'' Milým hlasem Bella pozdravila
,, Jdu se podívat, jestli nevěsta něco nepotřebuje?'' Otázala se.

Příběhy z Krasohlídkova Tazaj-c-se-Bella

,, Jsi hodná Bello, ale s Ninou to nějak zvládneme.'' Ujistila ji Dina.
,, Dobře, ale kdyby jste potřebovaly pomoct, budu dole pomáhat s výzdobou.'' Dodala Bella

Příběhy z Krasohlídkova Tazaj-c-se-Bella

,,Děkujeme, jsi zlatá.'' Poděkovala Dina a uštědřila ji milý úsměv a Nina  ji zdvořile následovala.
Bella pokynula hlavou, na obě se usmála a zmizela jim z dohledu.

Příběhy z Krasohlídkova Odch-zej-c-Bella

,, No tak to bylo o fous. Doufám, že nic neslyšela.'' Oddechla si Dina.
,, Já myslím, že ne, to bychom poznaly, ale stejně bych si na ni dala pozor, ten její pohled se mi nelíbí, celkově se mi na ní něco nezdá.  Myslím, že nám nevěří Dino.'' Podezíravě dodala Nina.
,, To máš pravdu, cítím z jejího hlasu zvláštní podtón. Přetvářka jí jde skvěle, nikdy mě upřímně nepřijala.''
,, To máš jedno, nemá žádné důkazy  a nikdy žádné nezíská. Navíc si netroufne nic říct, protože moc dobře ví, že by to bylo tvrzení proti tvrzení a komu by asi Michael věřil? Hmm? Je jasný, jako facka, že tobě. Je z tebe vydřenej neskutečným způsobem.'' Dodala Nina.

Příběhy z Krasohlídkova Mluvic-Holky

Příběhy z Krasohlídkova Mluv-c-holky

,, Jo to máš pravdu.‘‘ Dodala už jen neurčitě Dina a tím debatu uzavřely a dál se věnovaly přípravám.

Mezitím dole

,, Já té potvoře nevěřila celou dobu a moje předtucha se vyplnila.'' Rozčíleně Bella diskutovala s Mortimerem, čeho byla před chvilkou svědkem.

Příběhy z Krasohlídkova Mortimer-a-Bella-1

,, Ale no tak Bello, uklidni se. Sama si řekla, že největší zlo je Nina a Dina se jen veze. Navíc padlo z jejich úst, že Michaela miluje.'' Uklidňoval Bellu Mortimer.
,, To sice jo, ale oba moc dobře víme kvůli čemu ho taky miluje, ještě aby ho nemilovala s barákem, jako Brno, dvěma sporťákama a dalšíma drobnejma miliónama na účtě.'' Bella se dál rozčilovala.
,, Musím najít nějaký důkaz, co by je usvědčil a Michael konečně prozřel. Je neskutečně zamilovaný a nedokáže jednat s rozumem. Mortimere já mám svého bratra ráda a nedopustím, aby mu někdo zlomil srdce i kdyby mě to mělo stát život.'' Dodala

Příběhy z Krasohlídkova Mortimer-a-Bella

Příběhy z Krasohlídkova Mortimer-a-Bella-2

Mortimer se zhrozil.

,, Co chceš proboha dělat?'' Nešťastně rozhodil rukama.
,, To ještě sama nevím, ale já už něco vymyslím.''
Otočila se na podpatku a vydala se na průzkum.
,, Bello…'' Zvolal Mortimer na svou ženu.
Bella se otočila a nešťastně zakroutila hlavou a tím mu dala pokyn ať se jí nesnaží v ničem bránit, stejně by to nemělo smysl.

Příběhy z Krasohlídkova Odch-zej-c

Příběhy z Krasohlídkova Odch-zej-c-2

Pokračování příště


--------------------------------------

Byla jsem nucena rozdělit jejich svatbu na dva dílky, jinak by to bylo moc dlouhé a nevím, jak dlouho bych to psala a hlavně jsem vás nechtěla nechat tak dlouho čekat, tak snad se bude líbit. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty13/11/18, 06:23 pm

Páni! *BRAVO* Moc se mi líbí všechny ty pózy i fakt, že si s tím dáváš takovou práci Úsměv všechny ty drobné detaily jako pocuchaná a nenalíčená Dina... to dělá z příběhu, něco vyjímečného *THUMBS UP* jinak jsem zvědavá, co nakonec Bella vypátrala a co měly sestry Callientovi v plánu s nebohým Michaelem... Smutný je mi ho moc líto, sice Dina řekla, že ho miluje... ale i tak Smutný a jestli se teď dá do kupy s Mortimerem... Smutný no jsem zvědavá co dalšího vymyslíš a už se moc těším na pokračování svatby! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty15/11/18, 10:32 pm

Moc děkuji Luci. Červenám se
A máš pravdu, Michael je svým způsobem chudák, ale možná to nebude tak zlé. Je pravdou, že Dina ho opravdu miluje a to historicky poprvé za její existenci. Vysmátý
Tak uvidíme..., co nám čas přinese. Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty04/05/19, 10:29 am

Tak jsem se zas po delší odmlce probrala a dokončila první část svatby. :)
Snad se bude líbit. Červenám se

Kapitola 5

Den D-1.část

,, Moje jednoznačně nejlepší dílo.'' Sebevědomě se Nina pochválila.
Dina jen tiše žasla stojící před zrcadlem. Nemohla uvěřit vlastním očím, tohle byla opravdu ona? Nina odvedla opravdu výbornou práci, to se muselo uznat.
,, Propána…''  Konečně vydechla.
,, Ty šaty jsou naprosto božské i když už pamatujou krušné chvilky, ale vždycky naší rodině přinesly štěstí.'' Dodala Nina.
,, Tak doufejme, že nám to štěstí přinesou i tentokrát.'' Nervózně dodala Dina.
,, O tom vůbec nepochybuju.'' Mrkla Nina na Dinu.
Dina se oddaně na Ninu usmála a pak ji padla do náruče.

Příběhy z Krasohlídkova Objeti-Dina-Nina1

Příběhy z Krasohlídkova Objet-2

,, Tak připravená?''
Dina nervózně přikývla a pak se společně vydaly do centra dění, kde už všichni čekali jen na její maličkost, ovšem ji zajímala jen jediná osoba a to byl Michael.
Sama nechápala, co se to s ní děje. Nikdy v životě k nikomu nic tak silného necítila, byl to opravdu ten pocit, kterému se říká láska? Nikdy dříve by nevěřila, že je něčeho takového schopná, občas si nebyla jistá, jestli něco jako srdce u ní existuje, ale po té, co poznala Michaela, pochopila, že srdce má a že ho dokonce dokáže i použít.
Jen u Niny si byla stoprocentně jistá, že srdce sice má, ale tak chladné, že by dokázalo přivolat dobu ledovou. Nina zdědila podstatnou část z jejich mimozemských předků.
Prohnanost, zákeřnost, manipulativnost .
Občas ji naháněla hrůzu, ale věřila, že jako dvojčata mají silné poutu a nedokázala by si navzájem ublížit.
Proto tajně doufala, že ji Nina dokáže odpustit, až zjistí, co se chystá udělat.

Příběhy z Krasohlídkova Vyd-vaj-se-ke-sklen-n-m-dve-m

A bylo to tady. Ocitly se před velkými skleněnými dveřmi. Prosklenými tabulkami bylo vidět ven. Dina zahlédla Michaela. Stál pod svatebním obloukem plného květin a nervózně přešlapoval na místě a něco si přeříkával. Místa byla plně obsazena, lidé mezi sebou švitořili a venku hrála jemná hudba.

Příběhy z Krasohlídkova U-dve-3

Příběhy z Krasohlídkova Pohled-na-Michaela-1

Dině se rozklepala kolena. Nina vedle ní to pocítila. Podívala se na ni a malým gestem ji povzbudila.
Dina se na ni vyděšeným výrazem podívala a vydolala ze sebe něco, jako úsměv, ale připomínalo to spíš, jako kdyby snědla kus citrónu.

Příběhy z Krasohlídkova U-dve-2

Nina ji něžně pohladila po ruce a dodala: ,, Netvař se, jako když jdeš na popravu. Bude to dobré, uvidíš. Vstup tam hrdě, ať si všichni sednou na zadek a hlavně Michael, to se nám bude později hodit.'' Šibalsky tomu Nina dodala korunu.
A zrovna to Dině moc nepomohlo, ale nemohla dát nic znát, na to nebyl vhodný okamžik, proto jen kývla hlavou na souhlas a Nina nečekala a konečně otevřela prosklené dveře.

Příběhy z Krasohlídkova Nina-otev-ela-dve-e

Rozhostilo se hrobové ticho a všichni se otočili směrem k ní a jen němě žasli a Michael nebyl vyjímkou. Stál na místě, jako přikovaný, cítil, jak se potí.
Nezmohl se na nic, byla tak překrásně omračující.

Příběhy z Krasohlídkova Pohled-na-Dinu

Dina sebrala veškerou odvahu, která jí ještě zbyla a vykročila. Nina mávla letmě rukou, tímto gestem dala najevo kapele, aby začala hrát a pak pomalu následovala Dinu.
Dina lehce kráčela do rytmu romantické hudby směrem k Michaelovi. Ostatní k ní vzhlíželi s naprostým údivem, obvzlášť Mortimer a nechyběl ani pohled Dona, ale ten by ji raději viděl bez šatů.

Příběhy z Krasohlídkova Zaujat-Mortimer

Příběhy z Krasohlídkova Zaujat-Don

Zanedlohou Dina stanula před Michaelem. Ten jí ochotně nabídl rámě.
,, Jsi přenádherná'' Nervózně zašeptal.
Dina mu věnovala zamilovaný pohled.
A obřad konečně mohl začít.

Příběhy z Krasohlídkova Pod-obloukem

A slova se okamžitě ujal Michael.
,, Dovolte mi Vás tu všechny srdečně přivítat u takto významné události, pro mě zvláště významné.'' Věnoval Dině omračující pohled. Ta se lechce zachvěla.
,, Nejsem sice expert v proslovu, ale něco vyplodit musím, že? '' A lehce se zasmál a ostatní ho následovali.
Otočil se k Dině, zhluboka se nadechl a začal ze sebe plodit přenádherná slova, jdoucí přímo ze srdce.
,, Milá Dinuško, pamatuji si to, jako včera když jsem Tě poprvé uviděl. Byl to jako zásah z čistého nebe.'' A nebyl tak daleko od pravdy.
,, Netušil jsem, jak Tě oslovit, napadaly mne jen ty přihlouplé hlášky všedních typů.
Asi jako: ,,Bolelo to?'' ,, Co myslíš?'' ,,No když jsi z takové výšky spadla na zem.''
Opět se nervózně zasmál a Dina ho následovala, vlastně i ostatní přítomní.

Příběhy z Krasohlídkova Dina-se-sm-je

Příběhy z Krasohlídkova Sm-j-c-se-2

,, Ale ty jsi udělala ten první krok a já nemusel žádnou lepší hlášku vymýšlet, ani nevím proč, co Tě na mě tolik zaujalo, ale hrozně moc Ti za to děkuju, díky Tobě tu teď stojíme a hodláme naše životy zpečetit do jednoho.'' Lehce Dině políbil ruku.
,, Jsi báječná žena, která mě dokáže utěšit a rozesmát. Vnesla jsi mi do života nový smysl. A za to Ti chci moc poděkovat. Miluji Tě.''
Dině se do očí draly slzy, její srdce pracovalo na plné obrátky, bylo to pro ní tak jiné, nové. Nevěděla jestli ze sebe dokáže, něco vyplodit.
,, Vím, že to byl celkem strohý proslov, ale ty mě znáš a víš, že nejsem moc velký řečník a to podstatné, co jsem chtěl říct, bylo vysloveno, proto se Tě moje milovaná ptám: Vezmeš si mě za muže i s pár vadnými součástkami, které v sobě mám? ''
Dina se rozesmála, Michael byl bezvadný člověk, co jí dokázal rozesmát za každé situace, vždy si našel malou skulinku pro malý vtípek.
,, Ano, stokrát ano. '' Nadšeně zvolala a podala svou ruku Michaelovi, který ji svižně navlíkl třpytivý prsten.

Příběhy z Krasohlídkova Michael-navl-k-prsten

A teď přišla na řadu Dina.
,, Můj milionový Míšo. Asi ani netušíš, jak jsem tenkrát byla také nervózní, když jsem se za tebou vydala. Popravdě jsem to v úmyslu neměla, protože jsem si vždy zastávala pravidlo, že by muži měli dělat první krok, ale zjistila jsem, že to v reálném životě nefunguje, jste větší stydlíni, než se tváříte. Ovšem velké díky patří mé sestře Nině, která mě nakopla ten první krok udělat. '' Dina se otočila směrem k Nině, která se tvářila poměrně zaskočeně.
,, Moc děkuji sestřičko, bez tebe bych tu teď nebyla.'' A roztleskala se, ostatní svatebčané se ohlédli na Ninu a následoval potlesk i od nich.
Nina s úsměvem letmě přikývla.
Když potlesk utichl Dina pokračovala.
,, Víš, nikdy jsem netušila, že dokážu v sobě takové city najít, nikdy dřív se mi to nestalo, ale teď vím, že ty povídačky o tom pravém jsou pravdivé, protože když jsem Tě uviděla,věděla jsem, že je něco jinak, něco uvnitř mě k Tobě táhlo a to neskutečně silně. Proto si dnes troufám říct, že TY jsi, byl a budeš vždy ten můj správný dílek puzzlíku, který mi scházel a díky kterému jsem kompletní.
Díky i Tobě za to, že jsi, za to že tvé občas otravné vtípky mě dokážou rozesmát. Moc Tě miluji.''

Příběhy z Krasohlídkova D-vaj-c-se-na-sebe

Dina upřímně hleděla do tmavě modrých očích Michaela, pevně stiskla jeho ruce a pak se otázala.

Příběhy z Krasohlídkova Michael-d-vaj-c-se-na-Dinu

,, Teď a tady se Tě ptám, budeš schopný tolerovat mé občasné, prapodivné nálady a sdílet semnou mé zážitky od snídaně až po večeři a to tak, že se staneš mým mužem?'' S nadějí v hlase se otázala.
,, Mmm, netušil jsem, že dostanu až takový nátlak.'' Michael nahodil zamyšlený pohled kamsi do nebes.
A Dina zůstala nevěřícně zírat na Michaela, nebyla si jistá, jestli je to jeden z jeho dalších hloupých vtipů, doufala, že ano.
Svatebčané ani nedutali a šokovaně hleděli na situaci před nimi.
Michale se rozesmál a pak odpověděl.
,, Samozřejmě, že se stanu tvým mužem, jak bych si mohl nechat tohle ujít. '' S lehkým úsměvem, jak se mu vtípek povedl Dině odpověděl.
Dina mu uštědřila malou ránu do paže a pak mu věnovala jeden z nejhezčích dárků v podobě prstenu.

Příběhy z Krasohlídkova Navl-k-prsten-1

Příběhy z Krasohlídkova Dina-navl-k-prsten

Všem se rázem ulevilo, že vše dobře dopadlo. Za hromového potlesku se všichni postavili a Dina s Michaelem se konečně dočkali jejich prvního manželského polibku.

Příběhy z Krasohlídkova V-niv-polibek

Příběhy z Krasohlídkova Z-v-e-n-pusa

Pokračování příště.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty04/05/19, 01:21 pm

Krásná svatba, ty šaty, i ty komentáře - třeba ty myšlenky nemravy Dona *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty05/05/19, 03:30 pm

Tak to bylo dokonalé! Láska Dina měla moc krásné šaty a účes Láska moc se mi líbily jejich proslovy Láska jinak už teď je mi líto Michaela Plačící jsem zvědavá jakým způsobem to s ním nakonec dopadne Smutný doufám, že když už k němu má Dina nějaký vztah, že to nebude nakonec ona, kdo ho pošle k šípku Plačící a co se týká Dona, tak ten je nenapravitelný Vysmátý

p.s. strašně moc se mi líbí vybavení domu, je to nádhera Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Příběhy z Krasohlídkova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběhy z Krasohlídkova   Příběhy z Krasohlídkova Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Příběhy z Krasohlídkova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Příběhy ze světa Michaelas

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše příběhy - TS2-
Přejdi na: