Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Startovní domek

Goto down 
+7
Kajinka96
soarka
Lucisab
NekoMH
Fidgety
Kolikokoli
Ludmila
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty22/10/18, 08:34 pm

Ano, jak už bylo řečeno, jsou zakázány veškeré downloady, a to jsou přece i recolory. Je to opravdu o dost zajímavější a těžší než použít horu stažených věcí Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty22/10/18, 10:22 pm

Tyjo, to je fialové, že se až stydím za ten svůj pidi obrázek a postel, která ani možná není fialová Vysmátý Vysmátý Vysmátý

A souhlasím, že i recolory jsou downloady. Zase tady budou ve výhodě lidi, kteří mají koupených více dodatků, ale myslím, že i v Maxis only se dají postavit hezké domky. Zvlášť takovéto malé starťáčky.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty22/10/18, 10:42 pm

@Kolikokoli já i přes vlastnění veškerého přidatného obsahu k TS4 použila jen basegame a jsem na to pyšná Vysmátý Pusinka
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty23/10/18, 07:21 pm

Máte to nádherné!  Láska  Vždycky si starťáky představuju jako takové holobyty, kde se nedá nic pořádného koupit, protože je tak málo peněz, ale všechny jste postavily moc krásné plnohodnotné domy! 


@Sarah666 - Jsem taky pro to, aby se ani rekolory nepoužívaly, to jsou přece jasné downloady. V pravidlech je dáno, že to musí být kompletně bez downloadů. Budeme moct použít prostě jen to, co je v originální hře. Takže budeme mít hodně omezené možnosti, ale ráda si to vyzkouším :)  a právě tímhle to bude zajímavá soutěž, moc se na stavění těším. Pro mě to bude taky těžké, protože jsem zvyklá jen na downloady. Maxis-only jsem stavěla naposled možná na úplném začátku, když vyšla hra a neměla jsem žádné stažené věci. Ale když chceš použít rekolory, můžeš si přece postavit ještě jeden domek a použít je tam  Mrkající   pak můžeš dát ten maxis only do soutěže a ten s rekolory do svého tématu. Ráda bych se podívala na takové srovnání.


@Kajinka - to je obdivuhodné, fakt! *BRAVO* Můžem si dát někdy takový maxis-only starťák level 2, použít jenom věci ze základní hry. Co vy na to? Po shlédnutí tvého domu musím teda říct, že TS4 základní hra je moc dobře vybavená pěkným nábytkem. Ale hlavně ty jsi moc šikovná stavitelka Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty24/10/18, 07:31 am

@Hellohello asi se začnu červenat, dlouho jsem nepoužívala objekty jen ze základní hry, tak jsem si říkala že tohle je skvělá příležitost Vysmátý Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty28/10/18, 06:26 pm

Tak sem konečně taky přidávám ten svůj výtvor Vysmátý není to nic moc (těmhle domkům jsem vždycky říkávala nelichotivě psí bouda Vysmátý , za 20 000,- jsem totiž vždy stavěla na začátku u mé rodokmenové rodinky Vysmátý a byla to vždy spíš taková krabice a někdy mi nezbývaly finance ani na podlahu Vysmátý ) na zahradu mi bohužel nezbyly peníze, takže je tam skutečně jen strom, dva keře a lavička Aha jinak jsem nějak nepochopila počítání zbylých peněz... kupovala jsem jen rybičky do akvária (už netuším kolik stály...), ale stejně mi tam někde chybí 139,- Nevím dlouho jsem nad tím přemýšlela, ale opravdu nevím, jak se to mohlo stát Smutný nejdříve jsem uvažovala, že zkusím stavět znova, ale na to by mi už nezbyl čas...

P.S. Teď mě napadlo, že jsem možná koupila jeden obraz a ten jsem pak dala simince do inventáře, když se mi nehodil na zeď Vysmátý dám vědět, jak to nakonec bylo Úsměv

Startovní domek - Stránka 2 001

Startovní domek - Stránka 2 002

Startovní domek - Stránka 2 003

Startovní domek - Stránka 2 004

Obývací pokoj propojený s kuchyní
Startovní domek - Stránka 2 005

Startovní domek - Stránka 2 006

Startovní domek - Stránka 2 007

Startovní domek - Stránka 2 008

Startovní domek - Stránka 2 009

Startovní domek - Stránka 2 010

Pracovna
Startovní domek - Stránka 2 011

Startovní domek - Stránka 2 012

Koupelna
Startovní domek - Stránka 2 014

Startovní domek - Stránka 2 015

Ložnice
Startovní domek - Stránka 2 016

Startovní domek - Stránka 2 018

Startovní domek - Stránka 2 019

Půdorys
Startovní domek - Stránka 2 020

Cena
Startovní domek - Stránka 2 021s800


Další foto tady:
https://thesims234.forumczech.com/t31p75-staveniste-od-lucisab#3782
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty30/10/18, 10:21 pm

Bohužel se mi i přes všechny pokusy nepodařilo spáchat foto se zbývající částkou, ale můžu přísahat na všechny svaté i na holý pupek Mrkající , že počáteční částka byla samozřejmě 20.000,- Simoleonů, pozemek, stavba a vše ostatní dohromady stálo 18.754,- a po nastěhování Simíka tedy zbývá do začátku 1.246,- Simoleonů. Domek je v pořadí pátý v mém novém sousedství a ubytoval se v něm jistý romanticky založený Colin, který hodlá dosáhnout vrcholu kariéry flákače. V interiéru preferuje praktické dřevo (i když nepohrdne ani nábytkem z Ikey) a v doplňcích fialovou barvu - prý se spojována s tajemnem a ženám se líbí ...
Startovní domek - Stránka 2 01

Startovní domek - Stránka 2 1

Startovní domek - Stránka 2 2

Startovní domek - Stránka 2 2a

Startovní domek - Stránka 2 3

Startovní domek - Stránka 2 4

Startovní domek - Stránka 2 5

Startovní domek - Stránka 2 5a

Startovní domek - Stránka 2 6

Startovní domek - Stránka 2 7

Startovní domek - Stránka 2 8

Startovní domek - Stránka 2 8a

Startovní domek - Stránka 2 9

Startovní domek - Stránka 2 9a

Startovní domek - Stránka 2 9aa

Startovní domek - Stránka 2 9b

Startovní domek - Stránka 2 9c

Startovní domek - Stránka 2 9f

Ty chlapy nikdy nepochopím - hned po nastěhování si šel zarybařit :
Startovní domek - Stránka 2 9e

A těm motýlkům se nedá odolat, ty zbožňuju ...
Startovní domek - Stránka 2 9g

Ještě bych ráda podotkla, že zítra by měla být uzávěrka pro zveřejňování soutěžních příspěvků. Bude ji někdo potřebovat prodloužit ?
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty31/10/18, 03:50 pm

Mohla bych poprosit o prodloužení? Alespoň do zítřka? Mám už postaveno, ale nejsem si jistá, jestli to během dneška zvládnu nafotit.
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty31/10/18, 08:37 pm

Dobře, zkusím se domluvit s Fidgety.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty31/10/18, 08:38 pm

Tak som vytvorila aj ja dačo,ale teda bolo to komplikované len s maxis vecami a aj tak je ten dom prázdny a chýba kopec užitočných vecí. Pozemok som mala najlacnejší za 1600, ale neviem, zdá sa mi, že tá hodnota by mala byť iná (a to nemá ani nič v "baťůžku" okrem pc od Roda)-mne vychádza 18181+287+1600=20068 a nič som nerobila, žiaden cheat či pod- ibaže mal dačo v akcii :).
Stavala som dom pre mladého rebela Filipa, ktorý pomaly z rebélie vyrástol, ale ešte nie úplne. Podľa zadaní-drevené je skoro všetko-napr. maliarsky stojan, IKEA nábytok..., fialové-obraz s motorkou, kvet je v spálni na komode a strom- malá palma vonku
Vyúčtovanie:
Startovní domek - Stránka 2 Sims2ep9-2018-10-31-03-27-17-11

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-e8e544ed

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-28e54519
Pôdorys:
Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-28e545f4

Jedna veľká spoločná miestnosť pre chodbu, obývačku, ateliérik a pracovňu

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-28e54656

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-48e5465e

Kuchyňa oddelená nízkou stienkou v hnedej farbe
Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-88e54662

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-c8e3b8b2

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-68e54667


Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-a8e54681

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-e8e54674

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-08e54622



Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-68e548b0

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-88e3b896


Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-a8e54628
Kúpelňa v modrej farbe
Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-08e54695

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-88e5469f

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-e8e54699

Spálňa s teen plagátom skupiny :)
Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-68e546a8

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-88e546d2

Startovní domek - Stránka 2 Snapshot-28e39b39-c8e546ca
-oprava, dala som zlé odkazy, btw. vyúčtovanie mám ako 21 obrázok, vadí to? Môžem dačo vymazať *YES*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty31/10/18, 08:52 pm

Jejda, milá Sarah666, ty obrázky máš nějaké tuze mrňavé, nechceš si to ještě opravit ? Nebo že by byla chybička na mém přijímači ? Mrkající
Edit. : Omlouvám se, vidím, žes byla rychlejší než můj komentář. A myslím, že těch pár obrázků navíc v tomto případě neuškodí.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty31/10/18, 08:54 pm

Ludmila napsal:
Jejda, milá Sarah666, ty obrázky máš nějaké tuze mrňavé, nechceš si to ještě opravit ? Nebo že by byla chybička na mém přijímači ? Mrkající
už som, skopírovala som zlé odkazy, nevadí, že vyúčtovanie je 21 obr? Mám zmazať?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty31/10/18, 10:29 pm

Jeden obrázek navíc není nic tak hrozného, za to bychom body určitě nemusely strhávat, navíc když tam máš uvedeny ty finance ...
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty31/10/18, 11:35 pm

Uf, tak jsem to nakonec stihla :) Domek je pro maximálně dva simíky. Jako něco fialového jsem vybrala lampu (stojí vedle křesla), pokojová kytka je hned u vchodových dveří a dřevěných věcí se určitě najde víc :) Celková cena pozemku viz poslední foto. Simce do začátku zbývá 1114 simeleonů.

Startovní domek - Stránka 2 01

Startovní domek - Stránka 2 02

Startovní domek - Stránka 2 03

Startovní domek - Stránka 2 04

Startovní domek - Stránka 2 05

Startovní domek - Stránka 2 06

Startovní domek - Stránka 2 07

Startovní domek - Stránka 2 08

Startovní domek - Stránka 2 09

Startovní domek - Stránka 2 10

Startovní domek - Stránka 2 11

Startovní domek - Stránka 2 12

Startovní domek - Stránka 2 13
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty01/11/18, 08:11 pm

Vzhledem k tomu, že už se nemohou upravovat soutěžní příspěvky, přidám vysvětlení schodku u mého soutěžního dílka sem Mrkající

Rybičky mě stály 35,- , v inventáři siminky jsem našla ten obraz jak jsem si myslela Vysmátý byl to obraz se zebrou od Ikey za 102,- no a pak už zbývají jen ty 2 simoleony... napadá mě jen to, že je to cena za písečnou cestu u domu, ptž jsem díky jinému domu zjistila, že se tahle úprava terénu nezapočítává do celkové ceny pozemku... Nevím
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty01/11/18, 08:19 pm

Tak po dohodě s Fidgety už nebudeme čekat na možné další soutěžící a hned, jak se s ní zase domluvím, budeme hodnotit. Jsem hodně zvědavá na výsledné pořadí !
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty02/11/18, 09:56 am

Jen pro jistotu doplňuji info ohledně červené schránky. Nejsem si totiž jistá, jestli se o téhle možnosti obecně ví. Nové rekolory přibyly s poslední kolekcí Sídla a zahrady. A ještě mě napadlo... doufám, že nevadí to tmavě zelené defaultní zabarvení povrchu v sousedství? Říkala jsem si, že to stavbu jako takovou nijak neovlivňuje Nevím
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty03/11/18, 02:06 pm

Napřed odpověď pro Shinu - přiznávám, ta schránka mě překvapila, o této možnosti jsem nevěděla a hned jsem si ji musela vyzkoušet. Zabarvení pozemku nevadí, obzvláště když ho máš defaultní. Mrkající

A teď pro všechny - pro projednání s Fidgety tu máme pravidla pro hodnocení této soutěže:
- hodnotíme opět jako vždycky 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený, hlavně v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může už ode dneška 3.11.2018 do 14.11.2018, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Přehled soutěžících:
Kolikokoli
NekoMH
soarka
Kajinka96
Fidgety
Lucisab
Ludmila
Sarah666
Shina
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty03/11/18, 05:25 pm

Tak jdu na to :D

Kolikokoli
NekoMH 4+7=12 - líbí se mi moderní pojetí, štve mě osvětlení (venkovní, které mění barvu stěn), které ale není tvoje chyba, body za to neubírám. Ale už by to mohli chlapci a dámy z Maxisu opravit. Podlahu bych (vzhledem k tomu, že není dost peněz na obrázky na zdi atd.) možná dala tmavší, ať to celé nepůsobí tak bíle a hole. Moc se mi nelíbí ty střapaté závěsy, či co to je. Na druhou stranu ložnice je kouzelná. A přestože tady ten recolor vany je podle mě hrozný, z nějakého podivného důvodu tam pasuje *THUMBS UP* Bohužel musím ubrat bodík za pravidla, protože nemáme důkaz (ani slovní) ceny domku Nevím Siminka je moc krásná :)
soarka 5+8=13 - z venku mi domeček přijde takový prostý. Což se asi u starťáku dá čekat, na druhou stranu, toto by se ztratilo, kdyby měl třeba nějaký výklenek nebo jiný tvar než "kvádr". Ale zase to může potom být jako přestavěný bungalov nebo tak něco, takže za tohle ti body neuberu :) . Uvnitř je domeček útulný, hřejivý, líbí se mi to dřevo a celkové vybavení. Do ložnice bych dala možná jinou tapetu a koberec. Hodnotu máš slovně rozepsanou, tak ti za fotodůkaz nebudu ubírat body.
Kajinka96 5+9=14 - Teda, vešlo se ti tam toho hromadu! Zvnějšku nemá domek chybu. Uvnitř je možná až moc tmavý (kombinace slabších světel + tmavých stěn i podlah dohromady). V ložnici bych odebrala buď kulatý koberec nebo dala parkety místo bílého koberce, takto se to hrozně bije (nehledě na to, že koberec na koberec je zhůvěřilost :D).
Fidgety 5+10=15 - Nádhera!!! Kombinace barev a materiálů je naprosto bezchybná. Doplňky už jenom dodávají ještě více na útulnosti a zabydlenosti. Nemám absolutně nic, co bych vyčetla!
Lucisab 5+7=12 - Z venku je domek "holý" (možná by pomohla kombinace více materiálů na stěnu, třeba nějaký tmavší kámen nebo tak, co by doplnilo tu bílou) a uvnitř zase hodně křičí červenou. Hodně vypadá jako jeden z bytů, na které jsem se byla podívat při stěhování, takže za realističnost ti musím zatleskat. Takto přesně vypadají "levné" domky/byty :D. Jinak tedy povedené dílko.
Ludmila 5+6=11 - Zase ta střecha... Plačící Ludmi, zkus vyzkoušet i jiné střechy ("vikýřové" nebo jak se jim říká) nebo nejde v TS2 aspoň střechu snížit? Tento typ střechy se hodí jenom na velikánské vysoké paneláky "amerického" typu, protože u menších domečků pak vypadá, že je střecha větší než dům a to "kazí" celkový dojem. Každopádně chválím za jezírko, líbí se mi, že jsi použila tento odstín dřeva v domečku, a že je domečkek členitý. Takový pěkný "studentský" starťáček *BRAVO*
Sarah666 5+7=12 - Taky bych doporučila kombinaci materiálů na stěnu. Krásně členitý domeček potom hrozně splývá, když jsou všechny omítky stejné. V kuchyni/jídelněbych podobné doporučila nejen na stěny, ale i na podlahu (tj. nedávat všude kachličky, ale dát je jenom pod kuchyňskou část). Zvlášť když máš otevřené dveře / oblouk, tak ta stejná podlaha v obou místnostech, místnosti krásně propojí. Trošku mi harpují styly ("staré" židle, stolek, koberec atd., ale moderní obrázky, židle u stolu atd. a bydlí tam mladý muž). Koberec v ložnici je vskutku zajímavý, vypadá docela alfa (to je fakt Maxis? :D - neboj, za toto body neuberu).
Shina 5+10=15 - Krásný malinký, útulný domeček. Tam bych se hned vydala na návštěvu! Líbí se mi tvůj styl pro detail. (Japato, že máš "pozadí" tak hezké? Většinou má mimo pozemek tráva v TS2 takovou mdlou zelenou barvu a je tam rovina, tady vidím stromky, kopce atd.? :-o )
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty04/11/18, 10:38 am

Také se připojuji k hodnocení Úsměv

Kolikokoli 5 + 10 = 15b

NekoMH 4 + 7 = 11b

Jeden bod z pravidel kvůli nenapsané částce za stavbu, a ostatní bodíky za vzhled. Místo té dražší postele jsi mohla domek více vybavit. Vypadá to, jako bys vzala nejlevnější nábytek, ledabyle ho dala do příslušných místností a holt až si simka našetří, to postupně vyměnila. Což chápu do hry, ale ne do soutěže.

soarka ---

Kajinka96 5 + 9 = 14b

Jeden bod dolů kvůli tmavé koupelně a něčím bych rozbila ten hnědý prostor obývacího pokoje. Třeba barevnějšími závěsy.

Fidgety 5 + 10 = 15b

Lucisab 5 + 9 = 14b

Mě se tvůj starťák líbí moc. Jenom tu poloviční stěnu bych vyměnila za klasickou vysokou příčku a sprchu "Ukaž, co máš" bych dala taky za příčku. Přece jen, nejsou na koleji Úsměv Vysmátý

Ludmila 5 + 8 = 13b

Na můj vkus zase prázdné stěny a vyměnila bych okna. Na takový malý domek jsou moc veliká.

Sarah666 5 + 7 = 12b

Body za provedení - dům je buď moc velký na to vybavení co máš anebo je ten dům akorát a vybaven je málo. Na okna bych kvůli zútulnění dala žaluzie nebo závěsy, příčku do kuchyně bych dala plnou a ne poloviční, dlažba na podlaze v koupelně splývá se zdmi, nepoužívala bych to dohromady.

Shina 5 + 10 = 15b


Naposledy upravil soarka dne 04/11/18, 11:54 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty04/11/18, 10:55 am

Ke svému soutěžnímu domku musím chtíc nechtíc připojit ještě jednu omluvu - až teď jsem si všimla, že na fotce ložnice mám na jedné fotce stěny obraz s květinou a pak na tom samém místě plakáty. Platí samozřejmě verze s plakáty, to první foto je jaksi navíc, to byl prvotní pokus o dekorace a já si neuvědomila, že jsem to i vyfotila Sakra
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty04/11/18, 11:17 am

@soarka Sarah tam má obraz s motorkou, která je fialová :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty04/11/18, 11:53 am

Já viděla modrou. Ok, tak příště něco co hned udeří do očí i pro ty slepější prosím Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty04/11/18, 01:04 pm

U barev hodně může zazlobit monitor, co já si toho užila na noťasu Zmatený Jen příště i u dodatečné změny hodnocení prosím na konci příspěvku uvést poznámku o důvodu "editu", díky Mrkající (Byť to třeba jako v tomto případě plyne asi z následné diskuze, ale ať máme ve věcech jasno).

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty04/11/18, 02:08 pm

A ještě moje hodnocení:
Kolikokoli - 5 + 10 = 15 b. - Nad tím domkem žasnu od první chvíle, cos ho sem dala. Fialového obrázku jsem si nakonec všimla i sama, takže super Mrkající
NekoMH - 4 + 8 = 12 b. Škoda té chybějící částky (a že na ni Ludmila upozornila, by myslím čas ji i doplnit) Smutný Domeček je krásný, možná moc sladký, ale k majitelce se hodí, takže to jako mínus neberu. Jen je takový fádní, myslím, že zvenku i zevnitř by mu neuškodilo trochu ozvláštnit třeba nějakou zdí/stěnou v jiné než bílé.
soarka - 5 + 7= 12 b.  - Sice by byl lepší "důkaz místo slibů", ale pravidlo zveřejnění si splnila a budu ti to věřit Mrkající Domeček je kvádr, ale ten malý přesah střechy mu určitě pomáhá, jen bych možná do štítu dala dřevo než kámen (přijde mi to nějak logičtější). Zařízen je pěkně, v ložnici bych ale zvolila jiný koberec, ať to křesílko lépe vynikne.
Kajinka96 - 5 + 9 = 14 b. - Tady mi nějak nesedí ty počty - hodnota domu není moc čitelná, ale jestli vidím správně, je to něco přes 17 tis., zbylo 223§, to je dohromady nějak málo. Ale do 20 tisíc to je, takže pravidlo splněno. Domeček se mi moc líbí, veranda mu dává šmrnc , je i krásně zařízený, jen mi k sobě moc neladí hlavní místnost a ložnice - tam bych nechala taky dřevěnou podlahu a kobereček zmenšila.
Fidgety - XXX
Lucisab - 5 + 8 = 13 b.
- Domek jednoduchý, ale pěkný (a v jednoduchosti je krása). Jen i tady bych řekla, že by mu trocha kontrastu neuškodila - bílá okna na bílé kamenné fasádě, něco tomu prostě chybí. Uvnitř je zařízen hezky, ale té červené je zase naopak moc - jakože určitě ano, oživí to, ale nechala bych třeba jen sedačku, a necpala to všude (si navymýšlím, co?). Ale třeba ložnice je krásně sladěná - taková jemná, pastelová  Láska
Ludmila - 5 + 7 = 12 b. - No, jo ty střechy. Četla jsem, že jsi chtěla, aby pěkně navazovaly a u nižší to nešlo. Pak bych zkusila možná jiný typ. I když nebýt té první fotky, tak mi ta střecha přijde docela v pořádku - škoda, kazí trochu dojem. Interiér je celkem pěkný, ale hlavní místnost mi přijde prázdná. Pokud nebyly finance, mohl být domek malinko menší (i když uznávám, že v TS2 se mění dodatečně hodně špatně). A pak je ještě škoda, že jsi jídelní stůl nevyfotila až po přisunutí židlí - působí to mnohem lépe (a na půdorysu už jsou myslím pěkně u stolu).
Sarah666 - 5 + 7 = 12 b. - A to je ten rozdíl - fasáda je sice jednotná, ale jak to není bílé, hned to podle mě vypadá líp Mrkající Takže i když na okolí nezbylo, domek je moc pěkný. Podobně jako u Ludmily mohl být ale menší, uvnitř působí místy velmi prázdně. Přitom jinak je zařízený pěkně.
Shina - 5 + 10 = 15 b. - Teď to bude možná vypadat, že si protiřečím, ale asi platí "když dva dělají totéž, není to totéž". Nejspíš tomu pomáhají ty dveře a plot, takže v tvém podání je i jinak bílý domek o něčem jiném. A rovněž je vidět, že když někdo umí, je jedno jestli má TS2 nebo TS4.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Startovní domek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   Startovní domek - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Startovní domek
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Domek na pláži
» Domek pro hosty
» Domek na okraji džungle
» Soutěž "Podzimní dům - farma"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: