Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Startovní domek

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 07:07 pm

Kolikokoli - 5 + 10 = 15 b
Používám defaultní terén od mzcynnamon z MTS a "Skylines for hood view and lot view" od greatcheesecakepersona :)

A teď k hodnocení. Strašně se omlouvám, Koli, ale jsem teď trochu mimo z celkové hodnoty domku. Poslední fotka, ta z galerie, ukazuje částku 19157 simeleonů. V galerii se ale ukazuje částka bez ceny pozemku. Pokud by měl být domek do 20000, znamenalo by to, že by musel být umístěn na pozemek, jehož částka nepřekračuje 843 simeleonů. A pokud se nepletu, pozemek s tak nízkou hodnotou ve hře není.

Zatím tedy nechávám tvé hodnocení otevřené a ostatních hráčů čtyřky bych se ráda zeptala, jestli se náhodou nepletu. V případě, že se potvrdí výše uvedené, musela bych strhnout bod za nedodržení pravidel *SORRY*

Jinak se mi domeček samozřejmě strašně moc líbí, ostatně jako vše, co postavíš Úsměv  Máš úžasný cit pro detail a vkus lahodící mému oku Mrkající  

NekoMH - 4 + 8 = 12 b Mně se tvůj starťáček moc líbí. Obzvlášť ten nevšední exteriér Úsměv Akorát bych snížila tu vyšší střechu, to jediné mi kazí celkový dojem. Interiér je docela hezky zařízený, i když musím přiznat, že té fialovo-růžové kuchyňské lince úplně nefandím. Víc by se mi líbila třeba šedivá, myslím, že ta růžovou hezky doplňuje. To, že domek není bůhví jak vybavený nekritizuju. Zadaní bylo postavit startovní domek a pod tím pojmem se v komunitě obecně rozumí domek se základním vybavením (ačkoliv i já sama jsem to pojala spíš jako "vyžvejkni z toho, co se dá" Vysmátý ). I tak mi tam ale chybí třeba malý televizor, nebo knihovna. Prostě něco, co bude rozvíjet dovednosti a zájmy. Možná, že to v domku je, ale jelikož jsi nepřipojila fotku půdorysu, těžko říct. Bod musím strhnout za neuvedenou celkovou částku Smutný

soarka - 5 + 7 = 12b Je škoda, že sis víc nepohrála s tvarem domku, protože výběr barev a nábytku v interiéru se mi líbí. Taky si myslím, že je škoda těch dvojitých vchodových dveří a čtyř venkovních sloupů. Na tom by se dalo ušetřit (jen jedny dveře a dva sloupy). Za ušetřené peníze bych přidala víc zeleně nebo nějakou venkovní dekoraci. Za střechu (recolor) přimhouřím oko, já sama mám defaultní povrch Mrkající

Kajinka96 - 5 + 10 = 15b Tady zase nechápu, jak je možné, že simce do začátku zbylo tak málo, když celková hodnota domku i s pozemkem je 17243 simeleonů? Nevím Jsem z toho oceňování ve čtyřce nějaká mimo Zmatený Jinak je tvůj starťák  dokonalý! Líbí se mi tvar domku, vnitřní uspořádání místností i vybavení. Kuchyňka s ostrůvkem je kouzelná! Láska

Fidgety - 5 + 10 = 15 b Další nádherný startovní domek Láska Ale od takové stavitelky, jako jsi ty, jsem ani nic jiného nečekala Úsměv

Lucisab - 5 + 10 = 15 b Tak tohle je moc pěkný domeček! Strašně se mi líbí půdorys. Úplně žasnu nad tím, co všechno se ti do domku podařilo vměstnat. Jedinou výtku mám k obývací části. Té červené je tam na mě taky trochu moc. Ale jinak na mě udělal tvůj dvojkový starťák opravdu velký dojem a proto dávám plný počet bodů Mrkající

Ludmila - 5 + 8 = 13 b Nevím proč, ale u tohohle domku mi ta střecha nepřipadá tak masivní, jako u předchozích staveb. I když musím přiznat, že by domeček vypadal líp, kdybys ji ještě o fous snížila. Moc se mi nelíbí venkovní světla. Interiér je na starťák docela pěkně zařízený. Myslím ale, že ta hlavní místnost s kuchyňkou by šla vyřešit lépe (myslím teď jiné rozmístění nábytku), protože tam máš opravdu spoustu místa. Nebo bych ji zmenšila na úkor ložnice/pracovny. Pak by se do ložnice vešla manželská postel, pro případ, že by měl simík noční návštěvu Vysmátý Celkově se mi ale domeček moc líbí a hlavně oceňuju, že jsi myslela na rozvoj simích dovedností a zájmů viz šachy, malířský stojan a rybníček Mrkající

Sarah666 - 5 + 7 = 12 b I tvůj domek je moc pěkný Úsměv Stejně jako u NekoMH nekritizuju skromné vybavení, ale zároveň si myslím, že mohl být domeček menší, aby to alespoň nepůsobilo tak prázdně. V interiéru se mi moc nezdá ta snížená stěna. Chápu, že jsi asi chtěla nějak oddělit kuchyň od zbytku, ale vzhledem k tomu, že je tam  ostrůvek, přijde mi stěna zbytečná. Ostrůvek je jako předěl dostačující. Nebo bych kuchyň udělala jako samostatnou místnost. Moc se mi líbí koupelna a obývací část Mrkající

EDIT: Doplněné bodování Kolikokoli

Naposledy upravil Shina dne 04/11/18, 09:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 08:41 pm

@Shina - podle mě jsem při stavění měla nějaký bug, protože když jsem domeček postavila, tak cena (hodnota pozemku, jak se zobrazuje v tabulce ve stavebním módu) byla taková, jako na obrázku, co jsem dala jako důkaz. Domek jsem uložila do galerie a z nějakého důvodu tam je cena jiná. Tuto fotku jsem taky přiložila. Zkusila jsem tedy dům zdemolovat, Simku vystěhovat a následně domek z Galerie uložit na pozemek, a cena byla stejná jako v galerii, tzn. v té galerii je to už včetně ceny pozemku, na kterém se stavělo. Když jsem ho z galerie uložila na pozemek a vybrala jiného simíka s 20000 simeleony, tak se tam mohl normálně nastěhovat. Hodnota samotného pozemku, na kterém jsem stavěla, byla 1500 simeleonů. Takže to asi sedí, protože v tabulce se objevilo 17669 + těch 1500 za pozemek, které se v tabulce ve stavebním módu nezobrazilo = 19169, což je cena, která je v Galerii (mínus 12 simeleonů, které utratila ta Siminka za jídlo Nevím
Za tipy na TS2 prostředí děkuji!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 08:55 pm

Tak jsem nahrála důkaz místo slibů a domek je ještě levnější Vysmátý Moc tomu nerozumím, ale hlavní je, že je pod těch 20 000. Kdybyste někdo byl tak hodný a vyzkoušel to u vás, jestli to opravdu funguje, tak bych byla ráda. Nemazala jsem nic.

Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 710

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 09:15 pm

Levnější je teď asi i díky tomu, že po umístění na pozemek se ti odmázly věci, které hra asi vyhodnotila jako nefunkční (např. umístěné přes bb.moveobjects?) - dveře, kus linky apod. Ale kouknu, co udělá v galerii můj domek a dám vědět Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 09:37 pm

Fakt se moc omlouvám, že jsem způsobila takové zmatky a ještě tě donutila natočit důkazní materiál, ale opravdu mě to zmátlo *SORRY* Bodování doplněno Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 09:45 pm

Kolikokoli, strašně bych si přála podpořit tvoji teorii, bohužel mně se opravdu ukládá domek (aspoň ten můj) do galerie bez hodnoty pozemku Smutný Plačící

(Pozemek 20x15 je za 1000§)

Jinak před umístěním stavby, ve které jsi použila bb.moveobjects, doporučuji tento cheat nejprve aktivovat, pak by se neměly ztrácet věci, které jsou v konfliktu s jiným objektem Mrkající

EDIT - Jen bych chtěla dodat, že za sebe hodnocení upravovat nebudu. Na půdorysu se nezdá, že by něco chybělo, z mého pohledu jsi tedy jednala v dobré víře, že je tvůj domek do 20 000 §. Dokonce ses sama snažila přijít hodnotě svého domku na kloub, a za chyby hry těžko můžeš Mrkající

Naposledy upravil Fidgety dne 04/11/18, 10:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 09:59 pm

Ještě jsem vyzkoušela tvůj domek přímo u sebe ve hře a celková hodnota je skutečně v pohodě - 16228 po umístění na pozemku. Sice mi to psalo, že tři objekty byly odstraněny, ale pochybuju, že by měly tak vysokou hodnotu, aby to přesáhlo 20000 Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 10:12 pm

No, koukám, že tam chybí TV stolek, TV, a pult se dřezem Šokovaný Šokovaný Šokovaný Nějak tomu nerozumím, musím jít znovu do hry se na to podívat. Ale jak jsem dávala hned v prvním příspěvku fota obě z galerie i ze hry. A bb.moveobjects jsem v tomhle stavení nepoužila... myslím Nevím

Edit: vrátila jsem tam všechny věci, které po umístění chyběly a počítala jsem jejich hodnotu ručně, protože na hru se očividně spolehnout nemůžu. Cena chybějících předmětů byla celkem 3535 simeleonů. Což k těm 16228 dělá 19763. Je v tom opravdu chaos a vůbec tomu nerozumím.
Asi bych měla ze soutěže odstoupit, protože k té "pravé" částce se asi nedohrabu. Sakra Sakra Sakra
A jestli je správná ta částka v galerii, tak jsem překročila 20000 o 157 simeleonů (nejlevnější pozemek v TS4 je za 1000) Sakra Sakra

Naposledy upravil Kolikokoli dne 04/11/18, 10:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 745

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 10:27 pm

Kristova noho, co problémů může způsobit soutěž s takovými jednoduchými pravidly, to by člověk neřekl *SORRY* Kolikokoli, určitě ze soutěže jen kvůli tomu odstupovat nemusíš, chyba zjevně není nikde mezi "hlavou a klávesnicí" Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 10:31 pm

Jéé, Koli, to určitě nedělej. Já naprosto souhlasím s Fidgety, že jsi jednala v dobré víře. Problém je ve hře. Někde to tam zlobí a my se toho asi těžko dopátráme. Navíc jak jsem psala, sama jsem ten tvůj pozemek vyzkoušela a hodnota je v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 10:32 pm

Já se strašně moc omlouvám za zmatky. Hned si jdu postavit jiný starťáček pro spravení nálady. Díky holky Láska
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   04/11/18, 10:35 pm

To spíš já se omlouvám. Kdybych to byla nechala, nezmatkovalo by se *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 45

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   06/11/18, 10:33 am

Kolikokoli – 5+10 = 15 Krásný, útulný domeček, dokážu si ho představit někde na kraji lesa, ale i na kraji města, moc se mi líbí zahrádka, celkově na mě působí velmi příjemně. Až se divím, kolik se ti toho povedlo do domečku vměstnat s tak omezeným rozpočtem, spoustu dekorací a útulno. <3

NekomuMH – 5+9=14 Pro změnu moderní domeček pro mladičkou siminku, zvenku na mě působí trošku smutně, jak má tu jednolitou barvu a uvnitř to na mě působí jako opravdu z budoucna kdy je všechno čistě bílé a sem tam nějaká ta růžová, musím ale naopak říct, že je to všechno hezky sladěné domeček působí čistě, troufnu si říct až skoro sterilně :D (což není hodnoceno negativně, dodává to ten futuristický vzhled domu)

Soarka – 5+8= 13 Na startovní domeček působí z venku opravdu hezky, jen mi tam trošku nesedí ten cihlový pruh na dveřích, působí to rušivě k bílé/ béžové fasádě a šedým kamenům na štítu střechy. Možná by nebylo na škodu přidat pár dalších oken. Uvnitř je domek útulný, líbí se mi nápad s příčkou u kuchyňského koutu, jen se mi trošku nehodí ten zelený koberec k modrožlutému potahu sedačky a křesla, ložnice jednoduchá čistá, pěkná. :)

Kajinka96 –

Fidgety – 5+10=15 Krásný domeček úplně výborně zapadající do přístavu! Nádhera! Nechápu, jak ti zbylo ještě na šňůru a na včely! Moc pěkný útulný dům, takový by se mi taky líbil, nemám co vytknout. <3

Lucisab – 5+10=15 Kéž by tak pěkné byli všechny startovní domky v TS2, z venku domeček působí velmi pěkně, úplně bych ho viděla někde kousek za městem. Líbí se mi, jak je řešená obývací část společně s kuchyní, prostor je krásně využitý, není toho uvnitř ani moc, ani málo. Samostatná pracovna? Super! Moc se mi domek líbí. :)

Ludmila – 5+8=13 Domeček z venku působí moc hezky, tedy až na ty sluníčka či co to je na fasádě, jezírko? Úžasné! Uvnitř je domeček útulný, je obývací část na mě působí trochu nevyužitě a prázdně, To okno v kuchyni mi přijde trochu velké na tak malý domek, naopak si myslím že by neuškodilo přidat spíš pár menších oken, pracovna spojená s ložnicí je super nápad. :)

Sarah666 – 5+8 = 13 Zvenku je domeček pěkný, jen bych třeba nějak ozvláštnila fasádu, třeba ten výběžek jak jsou dveře, mohl být klidně bílý nebo nějakou šedou barvou, aby to trošku prokouklo a zvýraznilo. Obývací část na mě působí dost prázdně, domeček mohl být klidně o něco menší a myslím že i tak by se ti tam toto všechno vešlo, takhle to na mě působí jako nevyužitý prázdný prostor. V kuchyni mě trošku do očí tluče ta hnědá lednice oproti lince a sporáku, ložnice i koupelna se mi líbí. :)

Shina – 5+10= 15 Krásný sladěný domeček! Z venku to všechno jde hezky k sobě, ta předzahrádka? Krásné! Trošku mi nesedí ten červený pruhovaný kobereček v kuchyni když je laděná spíše do zeleno-černo-bíla jako zbytek obývací části, to je ale jediný malý detail a na hodnocení vliv nemá, moc povedený a krásný domeček. <3

P.S.: @Fidgety myslím že s tou celkovou cenou to bude stejný problém jako u Kolikokoli protože jak píše i ona, v galerii má domek úplně jinou cenu než kolik píše hodnota pozemku přímo ve hře – asi je to nějaká chyba v systému
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   07/11/18, 05:03 pm

@Shina Tady bych se chtěla obhájit, ta střecha je MO. Na střechy recoloury nemám. Tahle je tuším z datadisku Život v bytě *YES*
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   07/11/18, 09:28 pm

Já myslela ten bílý okraj. Žádná z maxis střech ho nemá. Pravděpodobně je máš stáhnuté jako defaultní. Ale v pohodě. Za ty roky hraní sama ztrácím přehled o tom, co je maxis a co download Vysmátý Navíc, jak jsem psala, i já jsem zapomněla při focení vytáhnout ze složky defaultní terén, takže za to bych ti body nestrhla Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   07/11/18, 10:29 pm

Aha okraje strechy Vysmátý to ano, ty jsou defaultni. Uplne jsem zapomnela, ze jsem je kdysi stahla Vysmátý to ti davam za pravdu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   10/11/18, 04:41 am

Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů (neuvěřitelné, za málo peněz opravdu hodně muziky)
NekoMH - 4 + 8 = 12 bodů  (interiér na mě bohužel působí chladně, nesedí mi kombinace barev na některých prvcích. Bohužel jsi nedodala chybějící screenshot s částkou, tak musím strhnout i bod za pravidla)
soarka - 5 + 9 = 14 bodů (škoda,že domek není více členitý a prostorově zajímavější, ale jinak je hezký a interiér je moc příjemný)
Kajinka96 - 5 + 10 = 15 bodů (moc krásné!)
Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů (nádherný domeček)
Lucisab - 5 + 10 = 15 bodů (moc příjemný domeček s hezkým interiérem)
Ludmila - 5 + 10 = 15 bodů (pěkný domek, interiér se mi moc líbí, možná bych malinko snížila střechu, ale máme tu dokonce i jezírko)
Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů (chtělo by to zapnout osvětlení při focení, jinak docela pěkný domeček)
Shina - 5 + 10 = 15 bodů (tvůj typický čistý a úhledný styl, který zbožňuju + moc zajímavé úhly focení)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   10/11/18, 05:36 pm

Já budu se svým hodnocením taky jako vždycky stručná :
- Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - zajímavý netradiční tvar domku, pěkně zaplněný a sladěný
- NekoMH - 4+8 = 12 bodů - bohužel chybí celková částka, hodil by se půdorys, na mě až příliš "minimalistické"
- soarka - 5+9 = 14 bodů - asi by stačily jen jedny vstupní dveře Mrkající
- Kajinka96 - 5+9 = 14 bodů - trošku mi tam neladí ta dlažba za domkem, mohlo jí být míň nebo na ni dát třeba lavičku či nějakou dekoraci
- Fidgety - 5+10 = 15 bodů - všechno krásně ladí, dokonce se ti tam vešla i kočička !
- Lucisab - 5+9 = 14 bodů - máš ráda výrazné barvy, ale já bych tu výraznou červenou a modrou drobátko něčím utlumila
- Ludmila - -------
- Sarah666 - 5+8 = 13 bodů - zbytečně velké a tím pádem i prázdné
- Shina - 5+10 = 15 bodů - kdyby tam nebyla ta celková cena, těžko bych uvěřila, že je to starťák !
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   10/11/18, 06:04 pm

Tak jsem to konečně dala taky dohromady... Úsměv

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Moc hezký domek, úplně jsem si zamilovala exteriér. Za mě jsi všechno udělala na jedničku *THUMBS UP*

NekoMH 4 + 8 = 12b Pěkný domek se zajímavou střechou. Uvnitř je všechno hodně světlé, čímž na mě působí trochu neútulně Smutný zato ložnice je parádní Láska Bohužel musím odečíst body za chybějící částku kolik dům stál Smutný

soarka 5 + 9 = 14b Jednoduchý půdorys, ale to mi nepřekáží. Zajímavě vybavený, akorát bych dodala ještě do ložnice nějaký obraz, aby tam nebyly tak prázdné stěny Mrkající

Kajinka96 5 + 10 = 15b Exteriér mě nadchl, sice mi trochu nesedí ta kruhová dlažba za domem, ale vzhled domu to vyváží Mrkající Interiér je útulný *THUMBS UP*

Fidgety 5 + 10 = 15b Moc krásný domek. Krásně vybavený (trochu mě pobavila ta hranatá tv Vysmátý ).

Lucisab ---

Ludmila 5 + 8 = 13b Moc pěkný domeček *THUMBS UP* . Líbí se mi jezírko Láska . Je škoda že jsi do koupelny nedala nějaký malý obrázek nebo lampu, aby tam nebyly tak prázdné stěny. Moc se mi líbí ložnice. A v některých částech domu mi nesedí ta velká okna Smutný

Sarah666 5 + 7 = 12b Zajímavý domek, jen je škoda, že nebyl raději menší. Kvůli své velikosti tak působí prázdně Smutný jinak je moc hezký Úsměv

Shina 5 + 10 = 15b Tvůj domek je úžasný! Láska Všechno je v něm perfektně sladěné a nic tam nevyčuhuje ani nezapadá. Paráda *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   15/11/18, 09:54 pm

Nikdo další už se k hodnocení soutěžních příspěvků nevyjádřil, proto si dovolím přistoupit ke zveřejnění celkových, velmi zajímavých výsledků :
1. Kolikokoli + Fidgety + Shina - 15 bodů
2. Kajinka96 - 14,5 bodu
3. Lucisab - 14,33 bodu
4. soarka + Ludmila - 13,17 bodu
5. Sarah666 - 12,43 bodu
6. NekoMH - 12,14 bodu.

Výsledky jsou opět, jako již tradičně, velmi těsné, všechny soutěžní domečky byly pěkné a hodnocení je pak o to složitější. Moc gratuluji všem vítězkám a čest poraženým *THUMBS UP* Ještě tu mám ale po domluvě s Fidgety jeden BONUS - Kajinka96 obdrží v této soutěži zvláštní titul Šetřilka, protože při budování svého soutěžního díla utratila nejméně Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   15/11/18, 10:03 pm

Velká gratulace všem vítězkám *BRAVO* byla to parádní soutěž *BRAVO* a gratuluji i Kajince za zvláštní titul navíc *BRAVO* a děkuji za krásné třetí místo i milé hodnocení Červenám se popravdě jsem ani nepočítala s tím, že bych se takhle umístila Červenám se postavila jsem to tak nějak narychlo Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 45

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   16/11/18, 01:03 am

Jejda :D tak to tedy děkuji za speciální titul, moc si toho vážím! A gratuluji třem vítězkám!
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   16/11/18, 03:21 am

Tak to je výjimečná situace - dokonce tři vítězky najednou! Velká gratulace vítězkám i ostatním! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   16/11/18, 07:36 am

Všem gratuluji a taky děkuji za bodíky, i když se to krapet zamotalo :)

A Kajinka si rozhodně takový titul zaslouží! Gratulace! :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   16/11/18, 04:54 pm

Wow, díky moc Pusinka  Nedáváte mi ty body trochu za zásluhy na fóru? Já tomu totiž jinak nemůžu uvěřit Červenám se Chichichi  Ale opravdu si toho vážím Mrkající
A samozřejmě gratuluji dalším vítězkám *BRAVO*  tahle soutěž si jedině zasloužila, aby nás na stupních bylo co nejvíce Mrkající A ani ti, co se tam nevešli, se určitě nemají za co stydět Mrkající
Placky jsou rozdány, včera jsem k PC nedolezla, ale protože máme dnes mimořádně klidné dítě, tak to doháním teď, vč. té speciální Úsměv

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Startovní domek   

Návrat nahoru Goto down

Startovní domek
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: