Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Soarky (ne)zdary

Goto down 
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 258

PříspěvekPředmět: Soarky (ne)zdary    30/10/18, 10:44 pm

Tak jsem postavila první domeček v TS4  *THUMBS UP* teda řeknu vám, to byla fuška Vysmátý jako vážně.. možností je hrozně moc. Tím, že můžu předměty zvedat, zvětšovat, zmenšovat a vzorník se taky přetrhl, se mi otevřely nekonečné možnosti stavby. Samozřejmě jsem si musela všechno vyzkoušet a ošahat, tak brát trošku s rezervou, protože třeba fontánu bych normálně nestavěla Vysmátý ani v TS2 jsem neuměla udělat hezkou střechu, tak ani tady se mi to nedaří Nevím
Musím hrozně moc pochválit vyhledávání věcí podle názvu. Postahovala jsem si na zkoušku nějaké věci v setu a s tímto vyhledávačem se mi zobrazí jen to, co do setu patří podle názvu. To je opravdu super! Můžete vidět např. v přízemní koupelně (růžové) anebo jídelní set. Pak určitě chválím to zmenšování, protože ty stromy opravdu nevím, kdo navrhoval, ale jsou opravdu obří Vysmátý naopak některé obrázky jsou malé, tak ty jsem si zvětšila apod. Úsměv
A děkuji Fidgety za tipy k focení, i k focení obrazovky s Win10 Vysmátý a budu ráda za vyjádření k tomuhle, jestli je to přijatelné, nebo fotit jinak  *YES*
A ještě děkuju Kolikokoli za ty řasy, ty jsou mnohem lepší než ty originální *THUMBS UP*

Trošku mě mrzí, že ač je TS4 nejnovější, ohledně propracování nábytku za TS2 trošičku pokulhává. Nebo např. oblečení simíků v živém módu. Tohle je obyvatel domečku Viktor.

V CAS - takovej fešák a parádní tričko Úsměv

a ve hře na mě vybafne toto Vysmátý o oblečení ani nemluvím..

Teď k samotnému domu. Potřebuji poradit ohledně focení. Jak můžete vidět, na fotkách celého domu jsou okna ve spodním patře "slepá". Než zapnu tabulátor, jsem v nejspodnějším patře, stěny nahoře, okna průhledná. Pak zapnu tabulátor, dám PageUp, aby byla vidět ostatní patra a střecha a v tu chvíli mi okna "oslepnou". Jak mám fotit? Nevím a ještě znáte nějaký cheat pro změnu času? Chtěla jsem dům vyfotit i v noci, ale nenašla jsem žádný funkční cheat, tak jsem musela počkat až bude 22h , aby začala noc Aha

a zapomněla jsem vyfotit půdorys.. tak příště  *YES*

Hráči TS2 určitě poznávají vedle hodin květinu Hvezdík  Chichichi musela jsem si stáhnout alespoň kytičky Vysmátý

Toto jen, jak je úžasný ten foťák obrazovky a jaké parádní věcičky se dají stáhnout Vysmátý

Omlouvám se, jestli některé věty nedávají smysl, už jsem z toho dost unavená Šílený
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 505

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    30/10/18, 11:05 pm

Myslím, že na první pokus dost dobré! Ty koupelny jsou výborný! A vypadá "blbě" v reálu oproti CAS, protože nemáš na max detaily, no. Taky jsem to tak měla, když jsem hrála na notebooku.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 689

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    31/10/18, 01:43 pm

Moc pěkná prvotinka v TS4 Mrkající Za sebe bych dala dolů jen ty stříšky nad přízemím, klidně na minimum, aby se nad ně také vešlo nějaké okýnko, myslím, že by pak domek ještě trochu prokoukl Mrkající Ale interiér máš opravdu krásně zařízený - trochu mi tam nepasuje zbytečně tmavá a moc červená kuchyň, ale u koupelny, PC koutek a další se moc povedlo.
A jsem ráda, jestli ti pomohly tipy k focení. Ty okna myslím budou taky o nastavení grafiky, já mám teď vše na max, tak nevím, která ta položka to ovlivňuje (možná odrazy?) Nevím

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 505

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    31/10/18, 02:07 pm

@Fidgety napsal:
Moc pěkná prvotinka v TS4 Mrkající Za sebe bych dala dolů jen ty stříšky nad přízemím, klidně na minimum, aby se nad ně také vešlo nějaké okýnko, myslím, že by pak domek ještě trochu prokoukl Mrkající Ale interiér máš opravdu krásně zařízený - trochu mi tam nepasuje zbytečně tmavá a moc červená kuchyň, ale u koupelny, PC koutek a další se moc povedlo.
A jsem ráda, jestli ti pomohly tipy k focení. Ty okna myslím budou taky o nastavení grafiky, já mám teď vše na max, tak nevím, která ta položka to ovlivňuje (možná odrazy?) Nevím
Stíny a odrazy musí být na max *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 694

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    31/10/18, 09:04 pm

Pěkné dílko, sice se sem tam něco "tluče", ale celek je docela fajn, hlavně ty koupelny *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Shina
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 179

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    31/10/18, 11:55 pm

Náhodou, na první pokus je to moc vydařený domek *BRAVO* Moc se mi líbí ten pracovní koutek pod schody. V kuchyni je na můj vkus té červené až moc (asi bych dala jinou barvu závěsů), ale jinak je interiér vážně moc pěkně zařízený *THUMBS UP*

Mimochodem, pokud někdo víte o možnosti změny času v live modu, též budu ráda za info.
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 689

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    01/11/18, 01:36 pm

@Shina napsal:
Mimochodem, pokud někdo víte o možnosti změny času v live modu, též budu ráda za info.

Já to umím jen přes MCCC mod - pak se klikne na stránku a jde tam čas posouvat o hodiny/dny dopředu. Jen se to trochu sekne když v tom mezičase stárnou simíci, to pak nejde ukládat, než to ta hra přechroustá.

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Shina
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 179

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    02/11/18, 09:15 am

Díky za info, Fidgety *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 310

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    02/11/18, 04:55 pm

Na první pokus moc parádní dílko. *BRAVO* Interiér máš moc krásně vybavený. Ty koupelny, to je prostě skvost. Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    04/11/18, 03:38 pm

Moc povedené první dílko v TS4 *THUMBS UP* a ty koupelny jsou úžasné Láska a Viktor je skutečně velký fešák Láska jen škoda, že ho snížena kvalita hry takto vylepšila Vysmátý je pravda, že ani já nemám TS2 puštěné na maximum, takže mi unikají pěkné detaily třeba na oblečení Smutný např. nedávno jsem zjistila v trosečnících, které mám naopak nastavené na maximální kvalitu, že mají jedny šaty na sobě třpytky... Smutný to se pak jeden nestačí divit Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 561

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    05/11/18, 05:34 pm

Moc pěkné! *BRAVO* strašně se mi líbí ta pracovna pod schody, ale i plno dalších záběrů. Sem tam mi některý objekt nesedí nebo neladí s okolím, ale celkově se mi to moc zamlouvá! Úsměv A ještě ke všemu na první pokus v nové hře je to hodně povedené! Tohle téma budu moc ráda navštěvovat Úsměv
Škoda, že grafika takhle Viktora ve hře nepobrala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Soarky (ne)zdary    

Návrat nahoru Goto down

Soarky (ne)zdary
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše domky - TS4-
Přejdi na: