Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Fotky z hraní TS4

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
soarka
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
soarka

Poèet pøíspìvkù : 325

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty01/04/19, 06:11 pm

Tady pro zajímavost psí bobek a smutný malý pejsek Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 JmkxixX

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 OCxKdD1
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 950

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty01/04/19, 07:08 pm

Tak tu vrchní fotku jsem nečekala Vysmátý překvapilo mě, že něco takového ve hře je Vysmátý v TS2 ne Vysmátý
A pejsánek je krásný, pročpak je tak smutný? Plačící Nejvíc mě pobavilo jeho jméno při pohledu na jeho postavu - Rambo Vysmátý moc hezké!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1051

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty01/04/19, 08:41 pm

Bóže, co si tvůrci hry ještě vymyslí Chichichi A jestlipak Simíci po svých mazlíčcích na ulici i uklízí ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
soarka

Poèet pøíspìvkù : 325

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty01/04/19, 09:06 pm

Hellohello netusim, byl v pohode a pak si tam tak stoupnul a zacal knucet Vysmátý

Ludmila ano, moji simici jsou ti cistotni Vysmátý nedokazu si predstavit, jak by to v soudedstvi vypadalo kdyby na kazdem ctverecku bylo tohle prekvapeni Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Bronzový simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 830

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty02/04/19, 01:56 pm

Uklízí Mrkající...ale myslím, že už se mi párkrát stalo, že do něj omylem šlápli a měli z toho negativní náladovku Zmatený  Naštěstí s bobky jsem v sousedství problém neměla, ale jak vyšlo rodičovství, děcka mi všude po zemi cákaly barvy - jeden "parčík" jsem měla úplně strakatý  Sakra Teď jsem dlouho nehrála, tak doufám, že to byl bug a nějak to opravili, protože to vypadalo děsně! Tydýt

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 989

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty03/04/19, 06:16 pm

Parádní detail ze hry Vysmátý jen škoda, že někteří lidé nejsou v reálném životě také tak čistotní... Zmatený jinak doufám Fidgety, že to byl jen bug Vysmátý na jednom videu jsem viděla co děcka dokáží Vysmátý takže doufám, že to bude dobré Mrkající přeci jen si nedokážu představit, že by měl za chvíli každý podobně vymalové celé sousedství Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty25/04/19, 06:52 pm

Tak sem taky už konečně přidám nějaké postřehy ze hry Vysmátý musím říct, že se zatím nad některými věcmi docela bavím Vysmátý

Musím říct, že z módního stylu některých simů mi jde skutečně hlava kolem Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-1-44-47

A tady už je můj nešťastný simík, který si chtěl najít ve městě přítelkyni  Vysmátý Jenže se seznámil jen se zvláštními muži...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-21-36-36

... jako je třeba tento... Co myslíte? Je tenhle simík tlustý...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-21-54-42

...nebo vysportovaný?

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-21-54-34
(asi záleží podle toho z jakého úhlu se na něj podíváte... ale upozorňuji vás, že je to dokonce trenér v posilovně  Chichichi )

Nakonec tak můj simík zavítal do restaurace, kde se setkal jedině se svojí rodinou a další horou zadaných nebo příliš starých simíků  Vysmátý (moc mě mrzí, že si nemohl přisednout k nim  Smutný )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-22-07-56

Dokonce později vyrazil na festival "nerdů"? Nebo jak se mu nadává (je tam observatoř  Vysmátý )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-19-21-49

Jenže ani tady to nebylo lepší... zajímalo by mě proč většina simíků neměla kalhoty...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-19-22-17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-19-22-23

...většině z nich tak byla zřejmě zima a tak se rozhodli vlézt jeden do druhého, aby se zahřáli  Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-19-22-11

A tak jsem to vzdala... náhodně jsem mu vygenerovala simku, trochu ji upravila a rovnou jsem ji nastěhovala k němu  Vysmátý jenže první rande narušil jeden malý nezvaný host...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-22-48-25

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-22-48-34

(Ať žijí levné byty!  Vysmátý ) naštěstí myšku začali oba později ignorovat...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-22-53-21

Jenže ráno se zjevilo na zdi něco lepšího!

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-16-36-09

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-16-36-17

To už bylo i na mě moc... (tímhle tempem bych mohla příští den u nich najít dinosaura  Vysmátý ) a tak se naše dvojka musela neprodleně stěhovat... Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-20-37-29

...a musím říct, že jim to prozatím v jiném bydlení dost svědčí  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty25/04/19, 07:33 pm

Parádní fotky Vysmátý úplně všechny! Ta simka na první fotce je teda odvážná, že v tomhle oblečení vyrazila ven Chichichi To je opravdu zajímavá kombinace Vysmátý pořád lepší, než ten tlustý trenér, teda co je tohle za tělo? Vysmátý Něco takového jsem ještě neviděla Vysmátý (btw. ty různé stupně tloušťky se mi v TS4 moc líbí! V TS2 jsou jen 3 a není to dost - tohle mohli propracovat). Ještě divnější je ale festival nerdů bez kalhot Vysmátý
Ale ten sim i simka jsou krasavci. Hezky se k sobě hodí. Ta havěť v bytě mě šokovala, tam bych nebyla ani minutu STOP Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty25/04/19, 10:24 pm

No, ten svalovec rozhodně není můj typ Chichichi Ten pestrobarevný ohoz na první fotce se mi docela líbí, ale na běžné nošení do práce by to asi nebylo, Mrkající Ta Tvoje dvojice vypadá moc sympaticky, určitě budou mít i pěkné potomstvo, jen se divím, že i chlap se bojí myšek a jiných breberek - to se nedá ve hře ovlivnit ? A sraz bez kalhot mě taky hodně pobavil Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty27/04/19, 03:49 pm

@Ludmila napsal:
No, ten svalovec rozhodně není můj typ Chichichi Ten pestrobarevný ohoz na první fotce se mi docela líbí, ale na běžné nošení do práce by to asi nebylo, Mrkající Ta Tvoje dvojice vypadá moc sympaticky, určitě budou mít i pěkné potomstvo, jen se divím, že i chlap se bojí myšek a jiných breberek - to se nedá ve hře ovlivnit ?  A sraz bez kalhot mě taky hodně pobavil Vysmátý

Ludmi, myslím, že nedá Vysmátý popravdě možná by byla jejich reakce ještě horší kdyby byli extrémně pořádkumilovní Vysmátý ale zatím s tím nemám moc zkušeností Mrkající každopádně takhle spolu v klidu mluvili... a pak jim v akcích naběhlo zjistit co se děje, oba se zvedli a začali se děsit z malé myšky Chichichi (já bych dopadla stejně Vysmátý ) jinak ty šváby v kuchyni naštěstí můj simík neviděl, objevila je siminka, která okamžitě zavolala domovníka, aby jim šel okamžitě deratizovat byt Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 830

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty27/04/19, 04:13 pm

Krásné fotky Mrkající  V prozkoumávání života v bytě mám teda dost rezervy, protože ho sice mám, ale můj starý noťas ho brutálně nedával, tak jsem to po chvíli s pláčem vzdala Plačící A na novém PC jsem se k tomu nějak zatím nestihla dostat Červenám se
A ty outfity nebudu ani komentovat, pak někde vylovím pár fotek, co mi hra napáchá v mojí rodokmenové rodince Chichichi

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty05/05/19, 09:27 pm

Fidgety, už se moc těším na tvoje fotky Vysmátý jinak život v bytě je moc zajímavý, hlavně, když si k tobě přijde stěžovat soused na hluk (absolutně nevím, jak mohli být moji simíci hlasití, když si spolu jen povídali v kuchyni Aha ) ty ho ignoruješ a on ti pak vzkáže, že toho budeš litovat Vysmátý no naštěstí se zatím nic nestalo Vysmátý stejně za nimi pořád leze, když něco vyvářejí (že prý to hezky voní až na chodbu a jestli si může dát taky... vtěrka jedna Vysmátý ) a kravál dělá taky pořádný... docela mě pobavilo, když jsem poslala svého simíka si k němu stěžovat a on vylezl z bytu takto...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 001

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 002

...a oznámil mému simíkovi, že nemá žádný život a neumí se bavit Vysmátý je to vážně úžasný soused... už se těším až je přestěhuji do domu, který jim snad někdy postavím Vysmátý

Další věcí, která mě překvapila je sejf Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 003

Ta hora peněz, pohozených na zemi! Člověk by čekal, že je bude mít pečlivě vyrovnané v poličkách, ale ona si je jen tak zahodila na podlahu Chichichi no jo... to by to asi nesměla být globální celebrita Vysmátý

Jinak hvězdný život je vážně perfektní... paparazzi dělají určitě skvělé snímky...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 004

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 005

...tyhle fotky mého simíka budou jistě vypadat v časopise výborně, akorát si nejsem jistá, jestli vůbec čtenáři pochopí, že je na nich on Chichichi

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 006

Předrodičovská panika je taky perfektní Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 007

Jinak už jsem se dokonce seznámila se smrťákem! Šokovaný Judith mi zemřela smíchy... to jsem vážně nečekala... po takové době, co jsem ji dávala dohromady s mým simíkem Smutný a tak jsem se rozhodla, že pro ni seženu Ambrozii Andílek

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 008

Trvalo to dlouho... a obě její dcery kvůli tomu museli předčasně dospět... ale výsledek stál za to Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 009

A díky tomu se tak mohla začít starat o svého malého synka Láska

Každopádně holky si brzy našly své drahé polovičky s čímž se pravděpodobně nedokázal smířit můj simík Vysmátý a rozhodl se je každý den hlídat v jakémkoliv počasí...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 010

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 011
(tady mi bylo snoubence jedné z nich líto... při pohledu na budoucího tchána, který oproti němu působí jako Rambo mu asi nebylo moc dobře Chichichi )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 012

Občas to ale dosti přeháněl (už jsem se bála, že budu muset shánět další Ambrozii Zmatený )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 013

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 014

Každopádně se stejně nepoučil a myslím, že ani nepoučí Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 015

Ale byla jsem ráda, že alespoň není jediný blázen co si vyrazí zaběhat jen tak nalehko Zmatený

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 016

Opravdu zajímavý sněhulák Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 017

"Uhni mi z cesty, troubo!"

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 018

Nemoce se tady projevují dosti zvláštně Vysmátý ještěže my tohle neděláme ve skutečnosti, když máme horečku Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 019

Jinak mě dostává, jak se jdou všichni vždy najíst k někomu... tady se simík určitě bude moci soustředit na psaní, když kolem něj stojí jako čestná stráž s jídlem v ruce Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty06/05/19, 05:10 am

Ty máš tak úžasné fotky Vysmátý Směju se od začátku do konce, to ani není možné, co se v té hře děje Vysmátý Co má být ten ohoz toho prvního souseda? Vysmátý A ten sejf - třeba čeká, až toho bude víc, aby v tom mohla plavat jako strýček Skrblík z Kačerů Vysmátý A zbytek fotek je perfektní, u tebe je vždycky záruka kvalitních úlovků Vysmátý díky za zpříjemnění pondělního rána Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 468

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty06/05/19, 11:26 am

Tak ses taky vydala prozkoumat čtyřku? Úsměv
Jinak parádní úlovky, jak napsala Hello, u tebe je to vždy záruka kvality.
Úžasné záběry a ty komentáře Válím se smíchy
Dost mě pobavila slečna ''fotografka'' . Vysmátý Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty06/05/19, 08:43 pm

Jéé, ten soused v šatičkách, že by ono "třetí pohlaví" ? Válím se smíchy Válím se smíchy Perfektní snímky *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down

Fotky z hraní TS4
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše fotky z TS4-
Přejdi na: