Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky z hraní TS4

Goto down 
+6
Kolikokoli
Shina
Fidgety
Ludmila
Lucisab
Hellohello
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty01/04/19, 06:11 pm

Tady pro zajímavost psí bobek a smutný malý pejsek Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 JmkxixX

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 OCxKdD1
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty01/04/19, 07:08 pm

Tak tu vrchní fotku jsem nečekala Vysmátý překvapilo mě, že něco takového ve hře je Vysmátý v TS2 ne Vysmátý
A pejsánek je krásný, pročpak je tak smutný? Plačící Nejvíc mě pobavilo jeho jméno při pohledu na jeho postavu - Rambo Vysmátý moc hezké!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty01/04/19, 08:41 pm

Bóže, co si tvůrci hry ještě vymyslí Chichichi A jestlipak Simíci po svých mazlíčcích na ulici i uklízí ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty01/04/19, 09:06 pm

Hellohello netusim, byl v pohode a pak si tam tak stoupnul a zacal knucet Vysmátý

Ludmila ano, moji simici jsou ti cistotni Vysmátý nedokazu si predstavit, jak by to v soudedstvi vypadalo kdyby na kazdem ctverecku bylo tohle prekvapeni Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty02/04/19, 01:56 pm

Uklízí Mrkající...ale myslím, že už se mi párkrát stalo, že do něj omylem šlápli a měli z toho negativní náladovku Zmatený  Naštěstí s bobky jsem v sousedství problém neměla, ale jak vyšlo rodičovství, děcka mi všude po zemi cákaly barvy - jeden "parčík" jsem měla úplně strakatý  Sakra Teď jsem dlouho nehrála, tak doufám, že to byl bug a nějak to opravili, protože to vypadalo děsně! Tydýt

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty03/04/19, 06:16 pm

Parádní detail ze hry Vysmátý jen škoda, že někteří lidé nejsou v reálném životě také tak čistotní... Zmatený jinak doufám Fidgety, že to byl jen bug Vysmátý na jednom videu jsem viděla co děcka dokáží Vysmátý takže doufám, že to bude dobré Mrkající přeci jen si nedokážu představit, že by měl za chvíli každý podobně vymalové celé sousedství Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty25/04/19, 06:52 pm

Tak sem taky už konečně přidám nějaké postřehy ze hry Vysmátý musím říct, že se zatím nad některými věcmi docela bavím Vysmátý

Musím říct, že z módního stylu některých simů mi jde skutečně hlava kolem Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-1-44-47

A tady už je můj nešťastný simík, který si chtěl najít ve městě přítelkyni  Vysmátý Jenže se seznámil jen se zvláštními muži...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-21-36-36

... jako je třeba tento... Co myslíte? Je tenhle simík tlustý...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-21-54-42

...nebo vysportovaný?

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-21-54-34
(asi záleží podle toho z jakého úhlu se na něj podíváte... ale upozorňuji vás, že je to dokonce trenér v posilovně  Chichichi )

Nakonec tak můj simík zavítal do restaurace, kde se setkal jedině se svojí rodinou a další horou zadaných nebo příliš starých simíků  Vysmátý (moc mě mrzí, že si nemohl přisednout k nim  Smutný )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-22-07-56

Dokonce později vyrazil na festival "nerdů"? Nebo jak se mu nadává (je tam observatoř  Vysmátý )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-19-21-49

Jenže ani tady to nebylo lepší... zajímalo by mě proč většina simíků neměla kalhoty...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-19-22-17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-19-22-23

...většině z nich tak byla zřejmě zima a tak se rozhodli vlézt jeden do druhého, aby se zahřáli  Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-19-22-11

A tak jsem to vzdala... náhodně jsem mu vygenerovala simku, trochu ji upravila a rovnou jsem ji nastěhovala k němu  Vysmátý jenže první rande narušil jeden malý nezvaný host...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-22-48-25

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-22-48-34

(Ať žijí levné byty!  Vysmátý ) naštěstí myšku začali oba později ignorovat...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 22-4-2019-22-53-21

Jenže ráno se zjevilo na zdi něco lepšího!

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-16-36-09

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-16-36-17

To už bylo i na mě moc... (tímhle tempem bych mohla příští den u nich najít dinosaura  Vysmátý ) a tak se naše dvojka musela neprodleně stěhovat... Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 23-4-2019-20-37-29

...a musím říct, že jim to prozatím v jiném bydlení dost svědčí  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty25/04/19, 07:33 pm

Parádní fotky Vysmátý úplně všechny! Ta simka na první fotce je teda odvážná, že v tomhle oblečení vyrazila ven Chichichi To je opravdu zajímavá kombinace Vysmátý pořád lepší, než ten tlustý trenér, teda co je tohle za tělo? Vysmátý Něco takového jsem ještě neviděla Vysmátý (btw. ty různé stupně tloušťky se mi v TS4 moc líbí! V TS2 jsou jen 3 a není to dost - tohle mohli propracovat). Ještě divnější je ale festival nerdů bez kalhot Vysmátý
Ale ten sim i simka jsou krasavci. Hezky se k sobě hodí. Ta havěť v bytě mě šokovala, tam bych nebyla ani minutu STOP Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty25/04/19, 10:24 pm

No, ten svalovec rozhodně není můj typ Chichichi Ten pestrobarevný ohoz na první fotce se mi docela líbí, ale na běžné nošení do práce by to asi nebylo, Mrkající Ta Tvoje dvojice vypadá moc sympaticky, určitě budou mít i pěkné potomstvo, jen se divím, že i chlap se bojí myšek a jiných breberek - to se nedá ve hře ovlivnit ? A sraz bez kalhot mě taky hodně pobavil Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty27/04/19, 03:49 pm

Ludmila napsal:
No, ten svalovec rozhodně není můj typ Chichichi Ten pestrobarevný ohoz na první fotce se mi docela líbí, ale na běžné nošení do práce by to asi nebylo, Mrkající Ta Tvoje dvojice vypadá moc sympaticky, určitě budou mít i pěkné potomstvo, jen se divím, že i chlap se bojí myšek a jiných breberek - to se nedá ve hře ovlivnit ?  A sraz bez kalhot mě taky hodně pobavil Vysmátý

Ludmi, myslím, že nedá Vysmátý popravdě možná by byla jejich reakce ještě horší kdyby byli extrémně pořádkumilovní Vysmátý ale zatím s tím nemám moc zkušeností Mrkající každopádně takhle spolu v klidu mluvili... a pak jim v akcích naběhlo zjistit co se děje, oba se zvedli a začali se děsit z malé myšky Chichichi (já bych dopadla stejně Vysmátý ) jinak ty šváby v kuchyni naštěstí můj simík neviděl, objevila je siminka, která okamžitě zavolala domovníka, aby jim šel okamžitě deratizovat byt Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty27/04/19, 04:13 pm

Krásné fotky Mrkající  V prozkoumávání života v bytě mám teda dost rezervy, protože ho sice mám, ale můj starý noťas ho brutálně nedával, tak jsem to po chvíli s pláčem vzdala Plačící A na novém PC jsem se k tomu nějak zatím nestihla dostat Červenám se
A ty outfity nebudu ani komentovat, pak někde vylovím pár fotek, co mi hra napáchá v mojí rodokmenové rodince Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty05/05/19, 09:27 pm

Fidgety, už se moc těším na tvoje fotky Vysmátý jinak život v bytě je moc zajímavý, hlavně, když si k tobě přijde stěžovat soused na hluk (absolutně nevím, jak mohli být moji simíci hlasití, když si spolu jen povídali v kuchyni Aha ) ty ho ignoruješ a on ti pak vzkáže, že toho budeš litovat Vysmátý no naštěstí se zatím nic nestalo Vysmátý stejně za nimi pořád leze, když něco vyvářejí (že prý to hezky voní až na chodbu a jestli si může dát taky... vtěrka jedna Vysmátý ) a kravál dělá taky pořádný... docela mě pobavilo, když jsem poslala svého simíka si k němu stěžovat a on vylezl z bytu takto...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 001

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 002

...a oznámil mému simíkovi, že nemá žádný život a neumí se bavit Vysmátý je to vážně úžasný soused... už se těším až je přestěhuji do domu, který jim snad někdy postavím Vysmátý

Další věcí, která mě překvapila je sejf Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 003

Ta hora peněz, pohozených na zemi! Člověk by čekal, že je bude mít pečlivě vyrovnané v poličkách, ale ona si je jen tak zahodila na podlahu Chichichi no jo... to by to asi nesměla být globální celebrita Vysmátý

Jinak hvězdný život je vážně perfektní... paparazzi dělají určitě skvělé snímky...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 004

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 005

...tyhle fotky mého simíka budou jistě vypadat v časopise výborně, akorát si nejsem jistá, jestli vůbec čtenáři pochopí, že je na nich on Chichichi

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 006

Předrodičovská panika je taky perfektní Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 007

Jinak už jsem se dokonce seznámila se smrťákem! Šokovaný Judith mi zemřela smíchy... to jsem vážně nečekala... po takové době, co jsem ji dávala dohromady s mým simíkem Smutný a tak jsem se rozhodla, že pro ni seženu Ambrozii Andílek

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 008

Trvalo to dlouho... a obě její dcery kvůli tomu museli předčasně dospět... ale výsledek stál za to Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 009

A díky tomu se tak mohla začít starat o svého malého synka Láska

Každopádně holky si brzy našly své drahé polovičky s čímž se pravděpodobně nedokázal smířit můj simík Vysmátý a rozhodl se je každý den hlídat v jakémkoliv počasí...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 010

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 011
(tady mi bylo snoubence jedné z nich líto... při pohledu na budoucího tchána, který oproti němu působí jako Rambo mu asi nebylo moc dobře Chichichi )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 012

Občas to ale dosti přeháněl (už jsem se bála, že budu muset shánět další Ambrozii Zmatený )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 013

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 014

Každopádně se stejně nepoučil a myslím, že ani nepoučí Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 015

Ale byla jsem ráda, že alespoň není jediný blázen co si vyrazí zaběhat jen tak nalehko Zmatený

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 016

Opravdu zajímavý sněhulák Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 017

"Uhni mi z cesty, troubo!"

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 018

Nemoce se tady projevují dosti zvláštně Vysmátý ještěže my tohle neděláme ve skutečnosti, když máme horečku Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 019

Jinak mě dostává, jak se jdou všichni vždy najíst k někomu... tady se simík určitě bude moci soustředit na psaní, když kolem něj stojí jako čestná stráž s jídlem v ruce Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty06/05/19, 05:10 am

Ty máš tak úžasné fotky Vysmátý Směju se od začátku do konce, to ani není možné, co se v té hře děje Vysmátý Co má být ten ohoz toho prvního souseda? Vysmátý A ten sejf - třeba čeká, až toho bude víc, aby v tom mohla plavat jako strýček Skrblík z Kačerů Vysmátý A zbytek fotek je perfektní, u tebe je vždycky záruka kvalitních úlovků Vysmátý díky za zpříjemnění pondělního rána Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty06/05/19, 11:26 am

Tak ses taky vydala prozkoumat čtyřku? Úsměv
Jinak parádní úlovky, jak napsala Hello, u tebe je to vždy záruka kvality.
Úžasné záběry a ty komentáře Válím se smíchy
Dost mě pobavila slečna ''fotografka'' . Vysmátý Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty06/05/19, 08:43 pm

Jéé, ten soused v šatičkách, že by ono "třetí pohlaví" ? Válím se smíchy Válím se smíchy Perfektní snímky *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty23/05/19, 10:37 pm

Jsem ráda, že jsem vás pobavila Úsměv Janiko, pokouším se jí přijít na kloub Vysmátý ale mohu říct, že zatím stavění jsem vůbec na chuť nepřišla Vysmátý

Přidávám další fotečky Úsměv

Docela jsem si zamilovala otevřená zaměstnání Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 001

Ten jeho pohled... ještěže to na toho zločince zabralo Vysmátý

Jinak svět celebrit je taky moc zajímavý Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 002

Tady můžete například vidět dokonalý příklad vyšinutého piráta...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 003

...a tady naopak stylistický překlep kostyméra Chichichi opravdu by mě zajímalo, jak mohl zaměnit převlek hot-doga...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 004

...s kostýmem instalatéra Chichichi

Jinak už jsem zažila první únos mimozemšťanů...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 005

...prozatím to odskákala jen znovuoživená Judith (chudák, to má asi za to, že je zlá a trochu snob, že ji potkává jedna katastrofa za druhou Vysmátý )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 017

Tihle simíci berou opravdu sportovně fakt, že mají rozbitou polovinu domu Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 018

Tohle miminko zná úžasný způsob, jak zabránit v tom, aby mu někdo sebral lahev Vysmátý

Další věcí, která se mi v TS4 libí je počasí Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 006

Déšť vypadá opravdu dobře, podobně jako deštníky a později i promočení simíci, když vylezou z domu bez něj Úsměv dokonce mají i ve hře zabudované zajímavé interakce ze skutečného života...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 007

...něco podobného se mi taky poměrně nedávno stalo Chichichi

Jinak se mi také moc líbí rozšíření s džunglí... ty vodopády Láska

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 008

Ale je fakt, že obří pavouky, hady atd. si mohli odpustit Vysmátý (i když ta hra je aspoň kvůli tomu zajímavější Vysmátý )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 009

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 010

Každopádně v Salvadoradu mají i zajímavý jídelníček...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 011

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 012

Je libo spící kočku vyhřátou na slunci? (ti mazlíčci jsou tady opravdu jako skuteční Vysmátý )

Podobnou akci už tady dávala Fidgety a později i já v sekci TS2, ale myslím, že mě to nikdy nepřestane bavit  Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 013

Tady si můj simík vyrazil s dcerou Judith na jejich první pořádné rande v Salvadoradu a všechno se zdálo být na chvíli perfektní, jenže...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 014

...to by nesměla být Judithina dcera taky celebrita a nesměla by mít za zadkem věčně tlupu fanoušků s paparazzi... ještěže si jich oba úspěšně nevšímali  Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 015

Každopádně pronásledování pokračovalo dál...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 016

...a to až tak, že se někteří skalní fanoušci rozhodli nocovat v blízkosti své celebrity, aby od ní nemuseli odejít  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty24/05/19, 04:10 pm

Úžasné fotky Vysmátý nestačím se divit, co všechno hra obsahuje! A kolik je toho k prozkoumání *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty08/06/19, 08:58 pm

Přidám ještě nějaké fotky ze hry Úsměv

První věc, kterou musím v TS4 pochválit je prostředí...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 002

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 003

Salvadorado je fakt nádherné a dokonce nechybí i detaily jako...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 001

...plovoucí had a podivné modré zvířátko (víte co to je? Nevím )

Nedávno jsem si taky pořídila StrangerVille, takže jsem mohla konečně začít zkoumat Podivín v TS4 Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 027

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 028

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 029

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 030

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 031

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 032

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 033

Musím říct, že se jim moc povedlo Úsměv vypadá to jako takové westernové městečko Úsměv jen je škoda, že většina domů není skutečných a a že ty auta jsou pořád jen atrapy... Aha

A jinak co si představíte pod pojmem mikroskop? Když jsem ho sháněla ve hře tak jsem si představovala takovou malou věcičku jenže v TS4 znamená mikroskop...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 004

...toto Chichichi trochu mi to připomíná spíš laserovou zbraň Vysmátý

Jinak v bytovce jsem objevila nové interakce... ucpaný odpad Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 006

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 007

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 008

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 009

Té simince dalo opravdu velkou práci ty dvířka zavřít Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 010

Trochu připálená simka, která dokáže po světě chodit s přivřenýma očima Chichichi

Sprchování v TS4 je taky skvělé Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 034

Někteří se sprchují oblečení...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 014

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 015

...a jiní natolik dbají na svůj účes, že ze sprchy chodí v zásadě jen s helmou na hlavě Vysmátý asi měl Don Juan strach, že bude rozcuchaný Vysmátý

Další zajímavostí pro mě byly ptáci Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 011

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 012

Ten holub vypadá skoro děsivě Vysmátý

A co teprve rádoby napodobenina sokola či čeho,...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 035

...který mi spíš připomínal nočního motýla, kterého doma naháním nejčastěji biolitem, protože s takovou chlupatou potvorou prostě nedokážu sdílet místnost Vysmátý

Jinak jsem kvůli záhadě v Podivíně popadla prvního mého simíka, který je vymakaný abych z něj udělala vojáka a tím si víc pomohla s pátráním Andílek později jsem ho pak kvůli povýšení zavedla do posilovny...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 013

...po chvíli byl chudák celý špinavý a naštvaný Vysmátý možná za to i mohlo jeho okolí...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 016

...lidé v jeho okolí neustále padali z pásů...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 026

...a navíc se tu objevil náš starý známí! Pamatujete si na souseda v převleku za pokojskou? Musím říct, že i v reálu má úžasný šatník Vysmátý

Každopádně to nejlepší ho čekalo doma...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 020

...takhle si já představuji skutečné mutanty... Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 018

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 019

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 021

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 022

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 023

...a jak na ně reagoval můj simík? Po pořádné koupeli si udělal salát, donesl si ho na zahradu...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 024

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 025

...a v klidu sledoval jejich odchod Vysmátý je fakt, že jeho nervy bych chtěla mít Vysmátý

Jinak mě taky docela pobavilo pátrání po důkazech...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 036

...tady vypadal můj simík ještě jako profesionál...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 037

...ale později to bylo horší Vysmátý jo po jeho zásahu určitě nikdo nezjistí, že na ty papíry sahal Vysmátý Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty09/06/19, 08:39 am

Na ty první fotky jsem zírala s otevřenou pusou, ta krajina je úchvatná!
A dál jsem se nestačila divit, ať už těm zvířatům (toho holuba jsem se málem lekla), pokračovalo to záchvatem smíchu u tvé obvyklé zásoby vtipných fotek a komentářů u mutantů a divně oblečených návštěvníků Vysmátý a musím se přiznat, že se mi ten tvůj simík strašně líbí! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty10/07/19, 10:55 pm

Tak jsem zase nasbírala nějaké objevy Vysmátý

Život na ostrově zatím vypadá moc hezky Úsměv dokonce už ve hře existují nějaké bugy Vysmátý

Ježdění na žraločím skútru je zábava, zvláště když se vám podaří zakousnout do mola Vysmátý (že by byla ta namalovaná žraločí až tak skutečná?  Vysmátý )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 25-6-2019-20-44-00

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 25-6-2019-20-44-17

Tohle vypadá na zlomení vazu...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 25-6-2019-21-49-50

...naštěstí to ale Oliver přežil a tak se mohl se svojí drahou vydat k nové lokaci... pro no... trochu hlubší sblížení Chichichi

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 27-6-2019-0-11-17

Každopádně na mořské panny se mi zatím nepodařilo narazit, tak snad se jednou zadaří Aha naše dvojice se poté vrátila domů, kde je čekal zcela normální Podivín Chichichi

Nad městem se mi objevilo krásné tornádo...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-20-52-31

...a i v domě se začali dít zvláštní věci... zvláště když se začaly potrubím táhnout podivné rostliny *BYE*

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-21-26-16

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-21-27-16

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-22-15-40

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-22-16-10

Myslím, že i tu siminku to přestalo bavit Vysmátý

Ovšem jejímu milému se začali dít ještě podivnější věci...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-22-10-34

...možná za to mohla jeho hodnost, ale...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-22-08-44

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-22-13-00

...podivné zmutovaní obyvatelé sebou začali švihat na zem po tom, co se jim snažil pomoci Vysmátý

No s jinými to bylo horší...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-22-14-33

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 26-6-2019-22-14-03

...Olivere, opravdu si myslím, že u té ženy platí, že světlo svítí, ale nikdo není doma Vysmátý

Později došlo i svatbu našeho páru, která se neobešla bez nějakých zajímavostí Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 27-6-2019-20-37-33

Je opravdu na místě se na svatbě svého nejlepšího kamaráda vysvléct do naha a vysprchovat se v dešti Vysmátý asi to chudák nestihl doma Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 27-6-2019-20-45-14

Spousta hostů se naopak deště bála a to natolik, že zalezla do restaurace a vysedávali s deštníkem v ruce i pod střechou... přeci kdo ví... možná by se mohla ta střecha proděravět Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 27-6-2019-20-42-55

Nakonec ale i tak dopadla svatba dobře, až na to, že objednaný katering dorazil pozdě, a tak si občerstvení nakonec museli tihle dva uvařit sami a to včetně svatebního dortu Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 27-6-2019-21-38-27

Jak málo stačí k dětské radosti Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 27-6-2019-22-25-34

Jinak taky vás tak moc baví praní prádla? Úsměv

První setkání maminky s miminkem je vždy emotivní zážitek na celý život...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 27-6-2019-22-55-26

...tady to ovšem vypadá, že by maličká byla raději někde jinde než se ocitla Chichichi

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 27-6-2019-22-59-20

A to dokonce i tak, že se to ani doma v tatínkově náruči nezlepšilo Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 28-6-2019-0-41-14

Tady už je malá nezbednice jako sebevědomé batole Vysmátý myslím, že s ní bude ještě legrace Vysmátý

A jedna zajímavost... kdysi jsem si v TS4 zkusila v CAS vytvořit svoje příběhové simíky Červenám se

Díky tomu tak na mě vypadla při vyhlašování výherce loterie toto Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Simon1

Jo Simon fakt potřebuje další peníze navíc Vysmátý teď už jen čekám kdy něco vyhraje Mathias Vysmátý (už se vám někdy povedlo, že vám simíci vyhráli v loterii?)
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty11/07/19, 05:00 am

Jak já ty tvoje fotky zbožňuju Vysmátý vždycky k nim přidáš hrozně vtipný komentář, samy o sobě jsou vtipné = dvojitá porce vtipu = zpříjemnění dne pro nás Láska
Nestačím se divit, co všechno TS4 obsahuje! Skútry (zakousnutý žraločí skútr vypadá dobře, zato ten pád ze skútru, jak se mu podařilo se překroutit do téhle pozice? :-O ), podivné kytky a úkazy v Podivíně - tam se taky stala apokalypsa jako v té výzvě? Co je to tam za lidi? Vysmátý
Zaujalo mě, že v TS4 jsou deštníky! Úsměv to je zajímavý přídavek do hry. Ten "sprchující" se simík Vysmátý Vysmátý
Btw. kdo věší prádlo v saku? Vysmátý a to miminko to korunovalo.
Simon má teda štěstí, takhle ještě víc rozšířil svůj majetek. Úsměv Jsem zvědavá, jak tihle tvoji simíci vypadají v TS4 Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty11/07/19, 11:23 am

Parádní fotky. Vysmátý Vysmátý U toho se člověk vždy nasměje, ty jsi prostě jistota. Vysmátý Láska
Sprchující simík mě neskutečně pobavil Válím se smíchy
A výraz miminka je taky k nezaplacení. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty11/07/19, 08:27 pm

Holky, jsem moc ráda, že jsem vás pobavila Vysmátý já se u svých simíků taky nestačím divit co se tam děje, a to ať v TS2 nebo tady Vysmátý

Hello, v Podivíně v TS4 probíhá jistá nákaza, proto tam jsou nejenom lidé divní, ale také tam dost blázní počasí atd. Vysmátý každopádně já už jsem svůj Podivín zachránila, takže už je celkem "nudně" normální Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty11/07/19, 08:50 pm

To jsem se zase zasmála, ani nevím, co mě pobavilo víc - "zakousnutý" skútr, vykloubený Simík, rostlinstvo lezoucí i ze záchodu, otevřený deštník v místnosti nebo to mimčo ? Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty21/07/19, 03:57 pm

Tak sem ještě něco přidám Vysmátý

Pomalu jsem začala zkoumat nový datadisk Úsměv a tak jsem vzala svoji čerstvě vyrostlou simku na průzkum Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 001

Nutno podotknout, že vzhled ostrova je moc hezky provedený Úsměv

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 041

Sopky tu vypadají opravdu nebezpečně Šokovaný a dokonce jednou za čas měla moje simka pořádné zemětřesení až jí na zápraží přistálo toto Šokovaný

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 004

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 005

Jinak ale ve vodě jsou k vidění kromě ryb i vodní želvy Úsměv které by dokonce měli klást vejce a pak by se měli líhnout malé želvičky... o to období jsem bohužel přišla, protože jsem zrovna měla simíky v práci a neměl tam kdo odcestovat Smutný

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 042

Samozřejmě kromě různých ryb, krabů a další havěti jsou tady k vidění i hranatí racci Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 008

Každopádně místní si to tady užívají opravdu ve velkém Chichichi

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 031

Ale zpátky k mojí simce... když už jsem vzdala, že kdy dám párty na zlatou medaily kvůli postupu v aspiraci... Bomba rozhodla jsem se, že ji najdu drahou polovičku Andílek

Trvalo to dlouho, ale nakonec jsem objevila jednoho pěkného simíka Láska

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 002

Což by nebylo zlé kdyby to nebyla velká celebrita a v podstatě ho uráželo cokoliv, co po něm moje simka chtěla Sakra dokonce se s ní ani nechtěl pořádně seznámit, náfuka jeden Bomba a tak jsem trochu podváděla Andílek zašla jsem k němu domů a přes něj jsem je konečně seznámila, aby spolu měli víc interakcí Andílek jenže ani potom to nebylo lepší... ten simík byl opravdu zvláštní Sakra a tak jsem si řekla, že jí najdu někoho jiného a vyzkoušela jsem pro změnu jinou interakci Andílek a to vyvolání ostrovních elemntálů nebo duchů, či co... Andílek nakonec to dopadlo nějak takto... Andílek

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 006

...moje siminka se do něj zahleděla... a já už jsem začala pomalu uvažovat, jak moc je vlastně ostrovní duch simíkem Vysmátý naštěstí mě hra ale docela překvapila a jakmile si ho nastěhovala k sobě domů, tak se ostrovní elementál nebo duch, proměnil v živého simíka! Jupííí a pak začala skutečná legrace Vysmátý kromě toho, že ostrovní elementálové se báječně starají o zahradu a dokážou vyvolávat sopečné erupce, tak tenhle měl i něco navíc Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 009

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 010

Z oblibou spal vykloubený...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 011

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 012

...děti nosil pod paží...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 016

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 017

...a samozřejmě díky své výjimečné kondici, nosil pytel se špinavým prádlem zásadně na zadku Vysmátý ...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 023

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 024

...a novoroční objetí se svojí dcerou provozoval zásadně takto Vysmátý

Ale abych ho jen nepomlouvala... o svoje děti se staral přímo příkladně Andílek a s mojí simkou si jich pořídili celkem pět! (Ať žijí přání a dvojčata Vysmátý )

Nejstarší dcera byla opravdu moc roztomilá Láska

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 013

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 014

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 015

Všimněte si na poslední fotce toho kraba Mrkající

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 022

A dokonce si později našla i kamaráda v podobě delfína Úsměv

Jinak Vánoce probíhají na ostrově opravdu zajímavě...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 018

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 019

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 020

...zvláště když se na scéně zjeví Ježíšek jen v plavkách Chichichi

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 021

Naštěstí to ale dětem nepřekáželo Andílek

Nakonec mi siminka šťastně dospěla a začala nahánět kluky Andílek

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 027

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 028

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 029

Což se nezamlouvalo jejímu bratrovi Vysmátý jo, být tím klukem tak zdrhám co mi síly stačí Vysmátý zvláště když bych věděla, že dokáže podobně jako jeho táta vrhat sopečné erupce Vysmátý

A pak se na scéně zjevila zase celebrita Andílek

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 032

A tentokrát přeskočila jiskra doopravdy Andílek aneb co se nepovedlo mámě, podařilo se dceři Andílek takže nakonec tak nejstarší dcera získala celebritu se závislostí na mobilu Vysmátý

Další na řadu přišel její bratr...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 033

...ten si pro změnu vyhlédl, mírně vyšinutou...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 034

...mořskou pannu Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 037

Další dcera se rozhodla jít příkladem své matky a opět si našla ostrovního ducha Vysmátý tentokrát se ale něco stalo špatně a tenhle simík se po nastěhování neoživil! Bomba Takže jsem musela shánět ambrozii... Sakra

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 039

...naštěstí jsem ale měla ještě nějaké pomůcku od mého posledního pokusu... takže jsem ji získala celkem rychle Andílek a ti dva se tak mohli společně šťastně odstěhovat...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 043

...jako další tu byl předposlední syn, ze kterého jsem udělala vědce Andílek

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 047

Nutno podotknout, že jsem ho kromě vymýšlení šíleností v laborce...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 045

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 046

...občas nechala vypustit páru v bahenní lázni Vysmátý jen škoda, že ho pořád někdo vyrušoval, takže byl chudák za chvíli pěkně zahanbený Vysmátý A jestli se ptáte s kým si nakonec začal on...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 048

...no vzhledem k tomu, že tahle rodina si našla jenom samé podivíny... on nemohl být výjimkou a tak posílil podivnost na maximum a našel si mimozemšťanku s těma nejděsivějšíma očima Šokovaný

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 049

Naštěstí ale v převleku za člověka tak podivně už nevypadala Andílek a to až tak...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 050

...že ji neváhali balit ostatní v sousedství (jo, chlape, kdyby jsi ji viděl v její skutečné podobě Vysmátý )

A pak už zbývá jen poslední bratr...

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 053

...který je zatím batole Andílek myslíte, že bych měla pokračovat v tradici a dát ho dohromady třeba s upírkou nebo bych mu měla najít konečně někoho normálního? Úsměv

A jako poslední bych vám chtěla ukázat moc krásný maják Láska

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 051

Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 052

Takové záběry by se mi moc hodily do mého příběhu s Nervózním Andílek i když je pravda, že tam mám maják přímo na moři a ne na pevnině... takže bych kvůli tomu musela něco pozměnit Aha zkrátka jsem ráda, že v TS2 si můžu různě upravovat dekorace v sousedství a tím si mohu i vytvářet zajímavé lokace Úsměv je škoda, že v TS4 toto nelze Aha
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky z hraní TS4
Návrat nahoru 
Strana 7 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS2
» Fotky z hraní TS3
» Rotační systém hraní
» Motivace k hraní a tvorbě v Sims
» Fotky zvířat (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše fotky z TS4-
Přejdi na: