Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Fotky z hraní TS4

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty21/07/19, 04:17 pm

Nádherné fotky Láska to moře, sopka, maják, to je něco! A zase spousta zajímavostí a vtipných fotek k tomu Úsměv *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1217

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty21/07/19, 08:49 pm

Perfektní záběry sopky a majáku *THUMBS UP* A ty fotky vykloubených Simíků, ty mě vždycky dostanou Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty31/07/19, 01:58 pm

Chtěla jsem už dřív dát sem fotky z mého hraní TS4 a život v bytě a podělit se s vámi o to, že když máte TS4 a jste chudí, nic se Simíky nemůžete pořádně zažít.
V té hře je takových věcí k vidění a zažití, že když jen chodíte do práce a máte víkend volný, nestihnete nic.. mzdy jsou ve hře dost malé Plačící v TS2 mě bavilo hrát úplně od začátku, nastěhovat se do nejlevnějšího bytu, postupně si na vše vydělat, ale tady? V tom nejlevnějším bytě jsem vydržela asi 3 dny, simík se mi pořád hroutil - buď tam běhaly myši, lezly brouci, vše se rozbíjelo anebo tam smrděla mrtvola.. jako jo, má to pro tu hru náboj, ale když máte pořád napjatého nebo naštvaného simíka, tak si moc nezahrajete.
A do dražšího bytu nemůžete, protože nemáte peníze. Hra život v bytě je fajn, ale při každé hře jim musim dát několik tisíc simolenů dopředu, jinak by se z toho člověk (i simík) zbláznil.
Jaký máte na tohle názor? Co děláte za zaměstnání abyste měli peníze nejen na bydlení, různé festivaly ale ještě stíhali plnit rozmary a celoživotní přání? Nebo jak to děláte? Aha
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 696

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty31/07/19, 07:16 pm

Já k zaměstnání většinou maluju, to pak mají peníze hned. To samé ze zahradničení. Jinak rozmary jsem snad nikdy neplnila :D. Celoživotní přání v TS4 není, jsou tam aspirace, které můžeš libovolně měnit, takže když třeba vím, že přání dlouho nesplní (třeba mít x dětí nebo tak), tak jim dám jiné dočasné.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty01/08/19, 07:12 am

Takze normalne pracujes a k tomu malujes.. kde tvuj simik pak na vse bere cas a energii? Šokovaný ja rozmary obcas jo, pak si kupuji ty lekvary, jakoze mu nevadej bourky nebo ze ma ocelovy mechyr apod. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty01/08/19, 07:40 pm

No, většinou je ani ze začátku nemám zaměstnaný nebo jenom něco, co jde z domu (třeba to malování atd.).
Jinak to jen když náhodou hraju bez cheatů, jinak mám mod na to, že můžu posouvat naplněnost potřeb. Nedělám to vždycky, ale když už není zbytí a nechce se mi něco plnit, tak jim to naplním takhle :D. Nebavilo by mě, kdybych je musela furt hnát jen za potřebami a neměla pak čas na jiné věci.
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty01/08/19, 08:00 pm

Prozradis mi ten cheat? Prosim prosim Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty01/08/19, 08:03 pm

Je to mod UI Cheats a dovoli ti to posouvat treba ty potreby nebo i pravym tlacitkem splnovat pracovni ukoly, rusit nalady a podobne. Ale ja to pouzivam prakticky jen na ty potreby.

https://www.patreon.com/posts/ui-cheats-v1-14-26240068
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty01/08/19, 08:06 pm

Dekuju, vyzkousim co nejdriv Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty01/08/19, 08:09 pm

Není zac. Ja bych bez tohoto uz asi nemohla :-D
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty02/08/19, 05:12 pm

Holky, tak já popravdě zatím existuji bez cheatů Vysmátý a když budu brát svůj život v bytě... no většinou vezmu ten nejlevnější a nechám všechno opravovat domovníka, dokud to jde Vysmátý a mezitím vydělávám (ten poslední měl kariéru policisty nebo jedna siminka měla kariéru na volné noze jako grafička Mrkající ) dále si třeba pomáhám, že upravím vlastnosti pozemku Mrkající a mimo to stíhám plnit nějaké rozmary a občas někam vyrazit Vysmátý je to náročné, peněz je opravdu málo, ale když se vyšplháš co nejrychleji na vyšší post, tak je to lepší Mrkající každopádně s tím cheatem to bude jednodušší Mrkající už jsem moc zvědavá na tvoje fotky ze hry Úsměv
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty05/08/19, 08:23 pm

Lucisab já doteď taky, ale ta batolata to je vážně těžký. Během jednoho spánku mi vyhladoví min. dvakrát. Nestihnou jít spát do půlnoci a už mají rozhozený režim. Příští hru vyzkouším ten mod od Fidgety Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 594

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty15/08/19, 10:51 am

Tak jsem si také po delší době zapnula 4 a zkusila také život v bytě.:)

Přináším pár momentek z hraní.

Navštívili mě sousedé, bylo to milé, dokonce i něco uvařili, ale nechtěli to za žádnou cenu dát z rukou Vysmátý

[Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Soused

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Soused

A ani dovnitř se nenechali pozvat, nevím o co jim šlo, ale to postávání venku jim vydrželo vážně dlouho  Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Soused-2

Jeden z nich si dokonce ustlal na místní, pohodlné zemi.

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Usnul

Moje siminka se naštvala na výše zmiňovaného souseda( ten s tím koláčem), protože dělal velký hluk. Rozhodla se mu jít vyčinit.

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Na-tvan

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Na-tvan-2

Stalo se něco, jako u Lucisab, otevřel mi krasavec v uniformě uklízečky  Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 V-kost-mu

Místo naštvání, začal simince dělat nemravné návrhy. Vysmátý (Nevím jestli za to mohl ten kostým, ale siminka se nechala udolat a už jsou svoji.  Válím se smíchy )

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 N-vrh

Nevím, jak se přihodilo toto, ale siminka se mi celá osypala a to hned 2x po sobě. Zmatený

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Nemoc

Malá ukázka toho, že není snadné býti barmanem. Chlapec má docela narváno  Vysmátý Ale nevypadá, že by ho to nějak stresovalo.

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Barman-m-dost-pr-ce

Moji siminku stále někdo někam zve, tentokrát to byla taneční párty, ale holka byla docela unavená tak to zalomila na nedalekém kameni. Jak vidíte, spát se dá už pomalu kdekoliv. Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Usnula-na-kameni

Ještě mě docela zarazilo, že se siminka naštvala po vypití drinku, co našla v lednici.

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Bad-drink

--------------------------

Musím říct, že také hraju zatím bez cheatů nebo modu, ale asi si stáhnu výše zmiňovaný od Koli. Je fakt, že se člověk pořád stará jen o potřeby a je to děsnej stereotyp. Na nějaké prozkoumávání jsem ještě nenašla chvilku času. Smutný Ale možná dělám něco špatně, ve 4 hold ještě nejsem zběhlá. Každopádně mě to začalo zase na chvilku docela bavit, tak uvidím, na jak dlouho. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty15/08/19, 08:18 pm

To je paráda Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy koukám, že ten soused je legendou vždycky Válím se smíchy Válím se smíchy ale tentokrát mu ten kostým aspoň přinesl štěstí Válím se smíchy jinak to s tím koláčem se mi stává taky, občas si ho soused prostě uloží do inventáře a nenechá mi ani kousek Vysmátý Vysmátý to spaní na šutru Válím se smíchy

Jinak máš pravdu, že starání se o jejich potřeby je hrozný stereotyp Zmatený když si vezmu jak dlouho trvá než simíka připravím na to, aby mohl třeba vyrazit do města Zmatený žádné grify zatím moc nemám, ale musím říct, že mě hra jako taková zatím docela baví Úsměv ale TS2 je pro mě zatím jednička Andílek
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty15/08/19, 10:04 pm

Ten borec na prvním snímku má docela fajn kalhoty, takové se nosily, když jsem byla malá Úsměv A ustlat si v přírodě přímo na takovém kusu skály, to jsou teda nápady Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty16/08/19, 05:12 am

To je zase dokonalá sbírka fotek Vysmátý ti sousedi jsou teda pořádní exoti, přinesou jídlo a nic z toho? Vysmátý navíc jsou zajímavě oháknutí. U toho uklízečky ani nechci vědět, co se u něj v bytě odehrávalo. Co ty srdíčka? Tvoje simka má odvahu, že si ho dokonce i vzala Vysmátý Ten barman obklopený davem simíků s deštníky mě dostal Vysmátý Fakt to vypadá, že ho to vůbec nevyvedlo z míry. Možná tam ti simové čekají dodnes Vysmátý Simka se musela probudit celá rozlámaná po spánku na tom balvanu. Fakt vtipné, co v EA nevymyslí Vysmátý No a nechápu, jak se mohla naštvat po vypití džusu - že by byl tak nechutný?

Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty16/08/19, 02:10 pm

Po dzusu byla spis Nesva, podle te barvy naladovky.. nastvana je nahore "Angry" :) btw ten cheat je uplne uzasny. Navic tam neni jen zmena potreb, ale i plneni aspiraci, pripisovani bodu pro koupeni odmen apod. Takze jsem si to alespon vyzkousela Vysmátý ale zustavam jen u tech potreb. Protoze to clovek vazne nedela nic jineho..
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 594

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty11/09/19, 10:32 am

Tak jsem neodolala a zakoupila si nový herní balíček Říše kouzel.Vysmátý Červenám se  Udělala jsem pár fotek. Úsměv Musím říct, že prostředí je moc hezké. Ještě mě toho hodně čeká na vyzkoušení, hlavně co se týče kouzel, je jich tam opravdu mraky. Zmatený

Pohledy na krajinu a portál

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Krajina

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Pohled-na-portal

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Pohled-na-portal-2

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Portal

Říše kouzel

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Kouzeln-sv-t-2

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Kouzeln-sv-t-3

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Moje-simka

V říši kouzel se nachází další asi 4 portály na konkrétní místa  Úsměv

Já se portnula prvně do zahrady

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Zahrady

Kde na mě čekalo překvápko

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Had

Pak mé kroky směřovaly na maličké náměstí, kde se dá pořídit výbava pro pořádného kouzelníka

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Kouzelnick-m-ste-ko

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Kouzelnick-m-ste-ko-2

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Kouzeln-sv-t

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Obch-dky1

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Obch-dky2

Po té jsem vyhledala místního mága, aby ze mě udělal kouzelníka, jak se patří.

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Za-n-prom-na

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Prom-na

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Prom-na-2

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Fin-ln-prom-na-2

Finální proměna

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Fin-ln-prom-na

Moje simka si hned chtěla vyzkoušet své kouzelnické umění v duelu proti mistrovi  Vysmátý  bohužel to pro moji simku nedopadlo nejlépe, ale držela se docela dlouho.

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Duel-0

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Duel-1

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Duel-2

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Duel-3

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Duel-4

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Duel-5

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Duel-6

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Duel-7

Bohužel finální fotku, kde se siminka válí na zemi jsem nějak nezachytila. Červenám se  Vysmátý

Po neúspěšném pokusu porazit mistra se siminka rozhodla uvařit něco v kotlíku. V jejím případě se nejednalo o žádný super kouzelný lektvar, ale jen o Mac and Cheese. Chudák měla hlad.  Vysmátý  Vysmátý  Ale její výraz vypadá, jako by vytvářela super náročnou alchymii.  Vysmátý

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Mac-nd-cheese-2

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Va-me-mac-and-cheese

a ještě malý náhled do Spellbooku

Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Pohled-do-spellbooku
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty11/09/19, 07:36 pm

Krásné fotky, už se moc těším až si taky tenhle balíček pořídím Láska vypadá to hrozně moc hezky Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty11/09/19, 07:56 pm

To vypadá hodně zajímavě! Úsměv ta hra má tolik možností!
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty11/09/19, 08:52 pm

Ano, jsou tam velmi krásné vizuální efekty *THUMBS UP* Ty portály mi tak trošku vzdáleně připomínají ty "teleportační díry" z TS1 Making magic či jak se to jmenovalo Aha
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down

Fotky z hraní TS4
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše fotky z TS4-
Přejdi na: