Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Stavební inspirace

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ludmila
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1669

Stavební inspirace  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavební inspirace    Stavební inspirace  - Stránka 3 Empty12/04/20, 05:05 pm

Taky byste se tohoto sídla po dvou letech zbavili pod cenou jako Adele ? Mrkající

https://zpravy.tiscali.cz/nakouknete-do-luxusniho-panstvi-zpevacky-adele-prodala-ho-se-ztratou-342773
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1675

PříspěvekPředmět: Re: Stavební inspirace    Stavební inspirace  - Stránka 3 Empty13/04/20, 05:53 pm

Je pravda, že si takový dům nedokážu představit uklízet Zmatený to bych musela mít celý kopec sloužících Zmatený takže si ani nedokážu představit jak bych ho prodávala Zmatený každopádně se divím, že ho Adele prodala pod cenou a přišla o tolik milionů Šokovaný i když možná v něm nemá dobré vzpomínky proto byla ráda, že se ho zbavila Nevím
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 1095

PříspěvekPředmět: Re: Stavební inspirace    Stavební inspirace  - Stránka 3 Empty22/04/20, 10:52 am

Tak jsem narazila na stavbu IKEA v TS4 a hlava mi to nebere Šokovaný  Já obdivuji každého, kdo se do něčeho takového pustí a dokáže takto kouzlit *BRAVO*

Mimochodem jsem si pak rozklikla další videa z kanálu, a myslím, že mi spadla brada Zmatený

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1675

PříspěvekPředmět: Re: Stavební inspirace    Stavební inspirace  - Stránka 3 Empty22/04/20, 07:18 pm

Souhlasím s tebou Fidgety! Tohle je hotové umění a ten člověk musí mít nervy ze železa, je to nádhera Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1404

PříspěvekPředmět: Re: Stavební inspirace    Stavební inspirace  - Stránka 3 Empty23/04/20, 05:33 am

To je neuvěřitelné, spadla mi brada  Šokovaný Vysmátý  ten člověk je génius. Nemůžu se na to vynadívat! Láska Boží! Hrozně mě baví se procházet v Ikee a podobných obchodech s nábytkem, prohlížet si ty místnosti, katalogy, cokoli.. tohle je prostě sen!! A to samotné video je tak vymakané, přemýšlím, jak to udělal tak krásně profesionálně a plynule. Pro mě je to celé nepochopitelné Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 885

PříspěvekPředmět: Re: Stavební inspirace    Stavební inspirace  - Stránka 3 Empty26/04/20, 10:40 am

Šokovaný Šokovaný Tak tohle je neskutečný! To je hotovej génius. Vysmátý Láska

Moc ráda se dívám na tyhle stavební videa, přináším mi to tolik inspirace a ty lidé jsou vážně borci! Láska

Díky za super video! Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Stavební inspirace    Stavební inspirace  - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down

Stavební inspirace
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: Stavební inspirace a výzvy-
Přejdi na: