Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky z hraní TS3

Goto down 
+4
Petr Simík
Ludmila
Lucisab
Janika31
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty08/03/20, 06:13 pm

To je škoda, že miminko zmizelo Smutný to chytání deště mě dostalo a co teprve ten jazyk Vysmátý panáček v postýlce je miloučký a ten duch... jééé... no myslím, že bych reagovala podobně jako Ludmi, zalezla bych a už nikdy bych nevylezla Vysmátý nebo by mě kleplo a stala bych se jeho duchařským společníkem Vysmátý Vysmátý a ten výraz siminky na poslední fotce... jak je jako páté kolo u vozu Válím se smíchy Válím se smíchy moc povedené fotky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty09/03/20, 09:30 am

Vysmátý Tak to jsou parádní fotky!
Ten duch mě dostal. Nevím, jestli já osobně bych přítomnost něčeho takového zvládla bez potíží, jako Kim Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty03/05/20, 03:40 pm

********************************************************************************************

dnes se mi stala při hraní velmi divná příhoda, o kterou bych se chtěla podělit. ale navažme tam, kde jsme skončili..

********************************************************************************************
zatímco Joanna trénuje skoky se svým koníkem Olafem..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-69

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-73

Lady pilně pracuje na dalším potomkovi. nakonec se dílo podařilo a po ztracené Carol se narodila Cassandra, také duch. na chvíli je opustíme

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-95

tady už jsme zpět u Ling a Konráda, který se zamiloval do místní bohaté hvězdičky Laly (vůbec to nezavání zlatokopecvím  Chichichi ) a i s Ling a Kim se k ní přistěhoval. toto je výsledek jednoho večírku u Laliny dcery, kde se Konrád s Lalou ehm.. zašili v koupelně a Kim se velmi sblížila s charismatickým upírem. po návratu domů čekal za dveřmi mimozemšťan, který se 'postaral' i o Konráda (dočasně jsem ho polidštila, poněvadž se mi zaseknul u porodu..). takže Lala brzy přivede na svět Sebastiana, Konrádovi se narodí dcera Cirilla a Ling bude mít dokonce dvojčata, kluci dostanou jména Leo a Xao


Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-104

tady je Cirilla opět s tím záhadným panáčkem. má ho v inventáři, jako dítě se s ním mohla mazlit a dělat s ním čajové dýchánky. měly (a mají) ho všechny děti v domácnosti až do puberty

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-108

Lala se kamsi vydala úplně nahatá, předpokládala jsem, že do bazénku..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-111

.. ale mířila rovnou na konferenci do vědeckého ústavu  Šokovaný

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-112

kvůli expanzi simíků jsem Ling s jejími dětmi odlifrovala do samostatného bydliště. tady odjeli rodiče na dovolenou a večírek může začít! zleva Joann a Kim, ve spacáku Leo, pak Quentin (vnuk Laly), Zoltán (Konrád se spustil s mimozemšťanem ještě jednou  Červenám se ) a Cirilla s Xaem (po otci upír). v kuchyni to zalomil Sebastián..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-116

večírek je to náročný  Vysmátý

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-121

ráno je třeba poklidit.. svislé nosné konstrukce nejsou překážkou  Tydýt

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-126

pokud chcete opravit ucpaný klozet, stejně jako Konrád zcela logicky použijete kladívko, kterým budete mlátit do záchodového prkénka. jak jinak..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-128

a jsme zpět u Lady Cook. Cassandra zmizela stejně jako její sestra, takže jsem po hodině gůglení a nějakých kejklích obě vrátila do rodiny. tohle je Carol, udělala jsem z ní člověka v rámci zachování psychického zdraví ostatních. (mají z duchů šoky, zvlášť, když ty potvory na ně s oblibou vybafnou..)

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-130

tady je Cassandra plavající v jezeře. trochu mě znervózněla ta ploutev za ní, ale asi to nebyl žralok, nic se jí nestalo  Pohoda

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-136

Cassandra má poněkud výstřední charakter. rybaření v bazénu je uklidňující a máte záruku, že se nebudete muset zabývat případným úlovkem. ne každý rád kuchá ryby, že

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-139

a tady je ten osudný moment.. Xao pozval na rande Carol a ta s nadšením souhlasila. vše probíhalo idylicky, když se najednou pod Carol objevil divný velký stín. bylo mi jasné, co se bude dít

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-141

tady už zbystřil i Xao. snažila jsem se siminku poslat pryč, ale nereagovala..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-142

nastalo nevyhnutelné  Bomba

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-144

na houpačky spadl meteorit  Plačící  to bylo poprvé, co spadl na simíky, a do poslední chvíle jsem věřila, že utečou. neutekli

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-147

první byl na řadě Xao  Smutný

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-151

a pak si nejvyšší úředník přišel pro Carol  *SORRY*

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-155

opět měla být duchem, tak zase bude holky strašit. když tu najednou  Šokovaný

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-157

asi nějaká protekce?!

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-158

Carol vyvázla, byla ušetřena.

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-159

poněkud očouzení svědkové celého incidentu řeší, že nemají deštník. asi jim shořel, nebo co..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-160

Carol sebere kus kamene (takový dáte bez problému do batůžku, že) pro ségru, to si Joann pochutná  Pohoda  (doplňuje energii konzumací šutrů)

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-162

Joann zatím vytvořila sochu Lady z ledu

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-163

no a já jdu vymyslet, jak vrátit simíka Xao do hry. to bude oříšek, držte mi palce. a děkuji všem, kdo vydrželi až do konce *BYE*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty04/05/20, 09:21 pm

No tak na tohle jsem zůstala zírat Šokovaný Vysmátý Vysmátý ta tvoje rodina je neuvěřitelná Válím se smíchy proč nejít nahá do vědeckého ústavu, že... asi nevěděla co na sebe, tak šla v tom, co se pere nejlépe Válím se smíchy vytírání skrz stěnu, oprava wc kladivem, chytání ryb v bazénu (chytila aspoň něco? Válím se smíchy ) Válím se smíchy Válím se smíchy a ten meteorit to je teprve něco Šokovaný nechápu proč Xao nezdrhl, když to viděl Šokovaný asi byl chudák v šoku Šokovaný Carol má tedy z pekla štěstí Vysmátý jinak jsem už moc zvědavá, jak dostaneš Xaa zpátky do hry Úsměv těším se na další tvůj report Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty05/05/20, 10:28 am

Už jsem skoro zapomněla, jak bylo Sims 3 skvělý. Kdyby tomu dali grafiku a svižnost čtyřky, tak by to byla nejlepší Sims hra.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty05/05/20, 06:46 pm

Tolik možností ve hře? Nestačím zírat, to je něco Úsměv trojka má určitě něco do sebe, mně bohužel nikdy nefungovala plynule. Opravdu zajímavé fotky a zajímavý příběh Úsměv díky tobě tahle sekce TS3 žije *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty05/05/20, 09:17 pm

Perfektní fotky, že bych si taky vyrazila nahatá do práce ? To by bylo tak na teplou, studenou a do klece, jak se u nás říká Válím se smíchy Válím se smíchy A proč si nevzít do batůžku meteorit, co mi spadl na hlavu, že ... *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty14/07/20, 12:29 am

děvčata, děkuji za milé komenty, začala jsem fotit domek a našla fotky, které jsem nějak nestíhala dát na fórum, takže napravuji..
********************************************************************************************************

osudný meteorit v parku stále žhne..
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-166

zatímco Xaův bratr Leo je shodou okolností zrovna na návštěvě u Carol a hned po jejím příchodu se jí svěřuje se svým žalem. ten praštěný krabicový obleček si svévolně oblékají simíci se zájmem o robotiku
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-170

když si šel vyzvednout v hrobce bratrovu urnu, naštěstí už obleček neměl
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-171

pak už se začal Xao objevovat doma jako duch. setra Kim si nic netušíc připravovala večeři
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-172

a občas přitom zaúpěla
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-173

mezitím přišla Ling a dala se s Xaem do řeči
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-175

ale před svítáním se zase vrátil do podsvětí.. oplakávala ho i fenka Kika
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-179

při každém dalším zjevení se Ling snažila se synem co nejvíce sblížit (jako krotitelka duchů ho mohla zlikvidovat  Šokovaný )
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-182

tady dokonce Xao chystá snídani, ale pak opět zmizel
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-185

Kim mi trochu 'zajiskřila' ve vodě, už jsem se lekla, ale nic se jí nestalo. tak nevím, co to bylo  Nevím
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-194

tak dlouho jsem tunila vtah mezi Ling a Xaem, až jsem ho přistěhovala pomocí cheatu  Červenám se (asi a to může mód, že se mi neobjevila možnost nastěhování..)
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-196

shledání s Carol bylo romantické  Úsměv
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-198

dost mě překvapilo, když se mi v zimě Ling vracela domů pěšky přes zamrzlé jezero.. dobrá zkratka, ne?
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-200

po osudné nehodě se mi v barech a hospodách stále vyskytují ohořelí simíci. tohle je shodou okolností Kimin táta Brandon a jeho matka Jun Xu
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-203

Kim je zapálená rybářka. dokonce tak moc, že neváhá za ranního rozbřesku v bačkorách a pyžamu vyrazit do sněhu. narozdíl od Cassandry občas i něco chytí  Pohoda
Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-208
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty14/07/20, 08:57 pm

Teda, randit s duchem nebo zase človíčkem v "krabicovitém" oblečku Šokovaný Holt mám už ve svém věku jiný vkus Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty15/07/20, 07:35 pm

Páni, moc pěkné fotky i rodinka! Šokovaný u svých simíků se koukám vůbec nenudíš Šokovaný a to je Xao po nastěhování zombík nebo je pořád duch? jinak zkratka přes jezero mě pobavila a co teprve krabicový obleček Vysmátý moc podařené záběry Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty15/07/20, 10:52 pm

Ludmi, každý by asi utekl před takovými nápadníky 😁
Lucisab, máš dobrý postřeh.. Xao není zombík, před nehodou byl po otci upír a po návratu se v podobě ducha stále vracel do záhrobí, takže jsem ho vrátila do původní podoby upíra.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty23/07/20, 10:51 am

Perfektní fotky, Havranice! O spoustě těch věcí jsem neměla ponětí, že v TS3 jdou! Úsměv A ta fotka s tím zamrzlým jezerem je krásná. Poslední fotka taky *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty24/07/20, 12:25 am

Děkuji, Hellohello 😊 zimní scenérie se mi v trojkách taky moc líbí.. a vítej zpátky 🌞
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty08/08/20, 09:56 am

tak jsem zase jednou měla při hraní trochu vzrůšo  Šokovaný  Joann tvořila pomocí autogenu sochu z kovu, když jí od nástroje chytla sukně (kupodivu vzadu Chichichi )

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-307


hned jsem poslala Kim, aby ji uhasila, ale Joe byla rychlejší a skočila do bazénu

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-309


uff, to bylo o fous, už jsem myslela, že mi bude strašit další duch. naštěstí to dobře dopadlo

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-310


tady je socha po dokončení, prodala se za 3700 Simoleonů.

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-311


díky Joanniným dílkům si holky žijou nad poměry

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-287

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-299

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-305


občas se nějaký kámen při sochání rozpadne kvůli objektu uvnitř. většinou je to vzácný kov nebo drahokam. kov se dá také velmi výhodně prodat.

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-296


a drahokamy poslouží jako výzdoba. Joe jako Sixazemšťanka má k nerostům blízký vztah. tady zrovna nabírá vesmírnou energii, zatímco Kim studuje, jak se loví pstruzi a sumci..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-314


už má dost zkušeností a vzácné úlovky nejsou výjimkou

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-280

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-291

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-292

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-298


tady je nejvyšší meta, ryba Smrťák. a paparazzi jen blbě kouká a nefotí, evidentně myslí na něco jiného..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-302

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-304


holky se opět rozhodly ignorovat zákon neprostupnosti hmot.. Joann se do své práce doslova ponořila a sekáčkem opracovala i svou vlastní lopatku..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-284


zatímco Kim je ve sprše. také to tak u nás říkáme, ale nemyslíme to tak doslovně

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-290


nakonec se mi povedl záběr městečka s duhou. domek holek je v zátoce vpravo dole. hrozně mě začalo bavit s nimi hrát, v původních rodinách byly trochu upozaděné, ale spolu jim to klape na jedničku. ještě že byla ta soutěž, jinak by mě nenapadlo je sestěhovat, i když už spolu chodily Mrkající

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-297
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty08/08/20, 10:18 am

Perfektní záběry *BRAVO* Ještě, že Joan neuhořela, nemohla by si vyzkoušet "opracovat vlastní tělo" Mrkající Moc se mi líbí ta třetí socha v pořadí a nejvíc ten poslední záběr na celé město s duhou *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty09/08/20, 06:01 am

Tak to je další úžasná série fotek Úsměv   stejně jako minule mě překvapily různé jedinečné činnosti v TS3, o kterých jsem nevěděla - TS hry jsou perfektně propracované a obsahují tolik možností! Taky mě moc zaujaly ty sochy. A na závěr zase krásná fotka celého města s duhou. Strašně se mi líbí ten tvůj dům do soutěže Láska je pěkné vidět ho v praxi při hraní Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty09/08/20, 08:23 pm

Úžasné fotky Láska nestačím koukat kolik věcí se tu urodilo za dobu, kdy jsem byla pryč Láska ty sochy vypadají skěvěl, podobně jako Ludmila jsem ráda, že Joan neuhořela, byla by jí škoda Úsměv ta ryba smrťák je taky něco, tu bych nechtěla potkat v reálném životě, i když je to "jenom" ryba Vysmátý a ta duha na závěr... Láska prostě dokonalé záběry Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty17/08/20, 11:37 am

Super fotky :D Bridgeport bylo moje nejoblíbenější město z TS3.
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty12/12/20, 11:02 am

Moc děkuju za komentáře Úsměv Bridgeport mám taky moc ráda, už tam skoro není jedinej volnej flek na stavění (proto holky bydlely v zátoce na mole Vysmátý ). Teď už mi nezbývá než se naučit používat hausbóty, na což se docela těším, ale ten čas..

Při třídění fotek do soutěže jsem narazila na fotky asi tak pět let staré z počátku mého hraní trojek. Já jsem jim ze začátku moc nefandila, ale pak jsem narazila na datadisk Mazlíčci ve slevě a zajímal mě hlavně kvůli koním, kteří ve dvojkách nebyli. Tak vlastně začala moje éra sims3, kterou jsem dočasně přerušila kvůli soutěžím ještě na starém fóru, protože ve trojkách mi to stavění pořád dost hapruje Červenám se

Tohle je Šárka Ursinová, moje úplně první trojková simačka (samozřejmě Maxis), která si pořídila šedáka jménem Vuko Drakkainen. Pak si ochočila ještě jednoho šedáka s černou hřívou z divokého stáda, to byla myslím klisna, a nakonec klisnu jednorožce, která měla s Vukem hříbě.

Fotky sem dávám zároveň jako pokus, protože se tu objevily nějaké potíže s obrázky

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-2

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-5

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-9

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-11

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-15

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-16

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-22

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-34

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-35

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-40

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-43

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-45

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-51

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-55

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-56

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-59

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-65

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-70

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-71

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-72

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Screenshot-73
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty12/12/20, 01:38 pm

Krásní koně, i ti ptáci a samozřejmě i Siminka ! *THUMBS UP* A poslední dvě fotky mají perfektní atmosféru *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty12/12/20, 02:45 pm

Ti koníci jsou super Láska škoda, že je zatím nedali do čtyřek Andílek bylo by to opravdu moc zajímavé Andílek jinak všechny obrázky jsou moc povedené Láska a siminka je moc sympatická Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty12/12/20, 03:16 pm

Překrásné fotky, posledních pár záběrů vypadá úplně kouzelně Láska nebo nahoře ten kůň, jak pije vodu, nebo jak jdou podél řeky nebo jezírka.. nebo kůň pod hvězdami.. je to krása.
Koně v TS3 mě taky vždycky na screenshotech zaujali nejvíc (ten datadisk jsem neměla možnost vyzkoušet, ale kdybych si TS3 pořizovala, tak tohle je přesně ten datadisk, který bych musela mít!)
Všechny fotky fungují, jak mají Úsměv *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty26/03/22, 11:33 am

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Ko-alov-tessoftware screenshot

tak jsem dnes při načítání koukla na úvodní obrazovku a pobavila mě další překladatelská perlička

Kořalový útes je fakt pecka Vysmátý nevím, jak kde, ale v jižních Čechách říkáme kořalka (nebo kořka) tvrdému alkoholu a kořala je osoba tomuto moku holdující.
jen si neumím úplně vysvětlit, jak to vzniklo, v angličtině ty výrazy (korálový, kořalový) nejsou určitě podobné, tak snad nějaká automatická korekce?
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty26/03/22, 07:23 pm

Kořalový útes Válím se smíchy Válím se smíchy Mám takový dojem, že ten překladatel musel být zrovna kořalkou nalitý Vysmátý
To je super úlovek! Vysmátý *THUMBS UP* *BRAVO*
A máš i více fotek z toho Kořalového útesu? Úsměv Nikdy jsem se k hraní TS3 nedostala, tak si říkám, jak to tam asi vypadá Úsměv

Btw. tady na severní Moravě se taky říká kořalka a kořala. Myslím, že na jižní Moravě je to stejné, máme tam rodinu... tak to možná bude napříč celou republikou?
I když tady slýchám lidi, že to vyslovují gořalka.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty27/03/22, 11:00 am

Hello, já jsem ve Slunečném pobřeží ještě nehrála, teď už skoro rok zkoumám Oasis Landing, město budoucnosti. Docela mě to chytlo, i fotky by se snad našly, tak sem příležitostně něco hodím.
Jinak jsem právě nevěděla, jak se kořce říká jinde, asi je ten výraz stejný všude, ale člověk nikdy neví. My máme známé na jižní Moravě a tam třeba říkají sklínka (lahev) a pohárek (sklenička). Také říkají, že někdo na něco hledí, což je asi běžný výraz, ale u nás se vůbec nepoužívá, říkáme, že na to kouká. A když řekneme na Moravě někomu 'rožni', tak si myslí, že má rožnit maso a neví, že má rozsvítit Chichichi Proto jsem ten výraz raději objasnila
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky z hraní TS3
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Rotační systém hraní
» Motivace k hraní a tvorbě v Sims
» Fotky zvířat (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 3 :: Vaše fotky z TS3-
Přejdi na: