Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dům z budoucnosti

Goto down 
+4
soarka
Lucisab
Ludmila
Kolikokoli
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty26/10/19, 09:37 pm

Vítám vás u stavební soutěže, kterou ráda přednesu po domluvení pravidel s Fidgety. Těším se na všechny vaše výtvory  Andílek

Je 22. století. Země je přelidněná a tak není divu, že se spousta (nutno říci prominentnějších) rodin vydává ke hvězdám. Ne tedy doslova, jenom kousíček - na Mars. Díky skokovému pokroku na konci 21. století se podařilo obohatit Marsovskou atmosféru o kyslík. I když je planeta stále suchá, a až na uměle vytvořené oázy neživá, dá se na ní dýchat.

Dům z budoucnosti 5156504_mars-vesmir-v0

Své šance se chopil i jeden vědec se svou rodinou. Kdo by přece nechtěl předražený panelák uprostřed rušného města na Zemi vyměnit za rozlehlý pozemek na Marsu. Jeho manželka souhlasila, však je kosmonautka, vesmíru se nebojí. A tu svou zásobu zvířecích sošek si může vzít třeba i na Jupiter. To jejich děti měly se stěhováním trochu problémy. Syn, teenager, se těšil na nezávislý život plný adrenalinu na vysoké a místo toho musí trčet s rodiči na jiné planetě. Jeho mladší sestřičku zase zarmoutilo, že přišla o kamarádky, které na Zemi měla, a které divoce porážela ve všech počítačových i nepočítačových hrách.

Domek na Marsu rodina vybere od nejlepšího architekta. Prosí tedy vás, zda byste jí mohli přednést své návrhy.
Dohodli jste se úspěšně na schůzce, které jsou přítomni oba manželé, aby vám pověděli o svých přáních ohledně jejich nového bydlení...

Vědec: "Jelikož pozemek leží uprostřed pouště, vysoký nárok klademe na umělý trávník a zeleň v domě. Trávník by měl být položen především na střeše a balkonech, kterých by mělo být několik. Klidně i u každé místnosti."
Manželka: "Na Marsu je to trochu jako v Austrálii v 21. století - od všeho daleko, takže veškeré vyžití musí být součástí domu - například veliká vnitřní tělocvična se sportovním kurtem, saunou, bazénem a dalšími sportovními a relaxačními pomůckami, teď mě nenapadá, co by tam mohlo všechno být, takže to vymyslete dle svého. A jelikož budeme bydlet daleko od dalších lidí, tak je nám vlastně jedno, kdo nám bude koukat dovnitř. A naopak my chceme koukat ven a kochat se, takže nešetřete sklem a okny."
Vědec: "Samozřejmě chceme vše v moderním stylu - čím více zaobleného, tím lépe! Hrany jsou pasé. Barevně - červená, oranžová, bílá, modrá, černá. Všechny nejnovější technologie. Žádné vykopávky z konce 21. století! A myslete na to, že auto by nám na jiné planetě bylo k ničemu. Dostal jsem v práci vesmírnou loď, tak tu potřebujeme někde zaparkovat."

Zapisujete si všechny poznámky, aby vám nic neuniklo. To by byl pěkný trapas, předložit jim něco, co nechtějí.
Schůzka je u konce a vy zamyšleně odcházíte, abyste se pustili do práce. Když tu vás někdo chytí za rameno.

Manželka: "Zatím máme jednu loď, ale já bych si občas ráda vyrazila, když je manžel v práci, snad chápete. Tak možná nějaké místečko na další lodičku? Malinkou, jenom po okolí?"

Usmějete se, protože návrh chápete. Zapíšete si ho a vydáte se na cestu domů. Když tu vás ale někdo chytí za druhé rameno.

Vědec: "Rád bych v domě jakousi... však víte... tajnou místnost. Zabezpečenou, samozřejmě... snad i přechodovou komorou? No, nekoukejte takhle, neřeknu vám, na co to bude. Prostě to tam přidejte."

Přikývnete, ne že by vám něco zbývalo, jde o příliš lukrativní nabídku.

Doma se dáte do práce, sotva spíte, musíte ten návrh dodělat. Pozdě v noci, kdy už si říkáte, že byste měli jít spát, vám volá agent rodiny.

"Dobrej, snad vás neruším, ale něco mě napadlo. Ono je to na tom Marsu takový smutný, prázdný. Přidejte jim tam nějaké obrázky, modely, cokoli, Země. Ať to je víc domácký, pomůže to kšeftu."

Odsouhlasíte a podíváte se ještě na poznámku u svého náčtrtku. Maximálně 25 fotografií. A 24.11. začne stavba, musíte jim tedy návrhy předložit do tohoto data nejpozději. To bude fuška.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty26/10/19, 11:06 pm

S poslední větou plně souhlasím Vysmátý A to ještě nemám nafocený podzimní domek ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty28/10/19, 06:01 pm

Páni Koli Šokovaný Šokovaný moc krásně sepsáno! Bude to opravdu neskutečná výzva Šokovaný už teď v hlavě uvažuji jak vymyslím vesmírné rakety a žádné hrany na domě Šokovaný to bude opravdu neuvěřitelná fuška Šokovaný Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty28/10/19, 06:24 pm

Nebojte se, hrany samozřejmě mohou být, to by snad ani jinak nešlo. Ale tu a tam, nějaké zaoblení, ať už na stavbě nebo nábytku, neuškodí 🙂
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty02/11/19, 10:53 am

Pane jo, doufám, že se k tomu dostanu. Rozumím tomu dobře - umělý trávník na pozemku nebo v domě? Je to z budoucnosti, tak se radši ptám, protože podle popisu bych se ani nedivila, kdyby chtěli trávu v baráku Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty02/11/19, 11:51 am

soarka napsal:
Pane jo, doufám, že se k tomu dostanu. Rozumím tomu dobře - umělý trávník na pozemku nebo v domě? Je to z budoucnosti, tak se radši ptám, protože podle popisu bych se ani nedivila, kdyby chtěli trávu v baráku Vysmátý
"klademe na umělý trávník a zeleň v domě. Trávník by měl být položen především na střeše a balkonech, kterých by mělo být několik"
Takže prostě jak chceš, ale na střeše (a opět - nemusí to tak být všude) by ten trávník mohl být. Kam si ho dáš, to je na tobě, dovnitř, ven, jak jenom chceš.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty20/11/19, 11:02 pm

Vím, že nám vesmírná agentura dala termín, ale mohla bych moc poprosit o týdenní prodloužení? Červenám se Červenám se popravdě nějak vůbec nestíhám Červenám se domek mám rozestavěný, ale netuším jak moc se k němu o víkendu dostanu Červenám se Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty21/11/19, 07:45 pm

Lucisab, vzhledem k tomu, že se to tu návrhy jen hemží, tak myslím, že naší drahé vesmírné rodince nezbude než si trochu počkat Pardon  Takže pokud bude souhlasit Kolikokoli, mohli bychom prodloužit do 30.11. nebo rovnou do 1.12.?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty21/11/19, 09:32 pm

Já bych byla taky pro, potřebuji ještě spáchat dětský pokoj a nějakým záhadným způsobem vyladit exteriér Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty24/11/19, 05:45 pm

Tak já už mám postaveno, vytříděno a málem jsem to sem dnes dala... jenže teď jsem si přečetla, že měl být na střeše i trávník... a ten tam nemám... takže nic Plačící Plačící doufám, že to prodloužení vyjde, abych stihla zapnout znova hru a dát to do pořádku Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty24/11/19, 06:46 pm

Ja sa tiež hlásim o predĺženie, mám cca 3/4 hotovo, ale nejak mi hapruje čas :)
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty25/11/19, 09:49 am

Pardon, já se stěhovala a neměli jsme internety. Určitě nejsem proti, kdyby se prodloužilo až do ledna :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty30/11/19, 09:26 pm

Tak začnu Vysmátý
Zapomněla jsem na zvířecí sošky, ale už nemám sílu to předělávat, tak snad odpustíte a počítám s bodíkem dolů :D

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30

Dům z budoucnosti 30
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty01/12/19, 05:59 pm

Já začala stavět dnes, tak do středy mám určitě hotovo Úsměv koukám, že tahle soutěž asi bude probíhat asi hodně dlouho Vysmátý jsem ráda, že jsem se k tomu dostala.. u tohohle nemusí člověk přemýšlet, když ta stavba může vypadat v podstatě jakkoliv Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty02/12/19, 07:57 pm

soarka napsal:
Já začala stavět dnes, tak do středy mám určitě hotovo Úsměv koukám, že tahle soutěž asi bude probíhat asi hodně dlouho Vysmátý jsem ráda, že jsem se k tomu dostala.. u tohohle nemusí člověk přemýšlet, když ta stavba může vypadat v podstatě jakkoliv Úsměv

To jsem si říkala taky soarko Vysmátý nepřemýšlela jsem a vznikl mi z toho něco, co bych bez nápadu Koli nikdy nepostavila Vysmátý (za což jsem jí moc vděčná, protože to je zase neobyčejná výzva Pro Tebe ) já to sem snad přidám o víkendu... zatím jsem se nedostala k tomu abych dodala na střechu tu trávu Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty03/12/19, 10:42 am

Kolikokoli moc doufám, že svůj domeček doděláš, já už makám na interiéru Vysmátý a Lucisab jsem vážně zvědavá jak vypadá tvůj dům Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty14/12/19, 05:23 pm

Tak jsem konečně protřídila fotky a dodala domku trávník na střechu i sošky zvířat, na které jsem zapomněla podobně jako Koli Červenám se bylo to náročné stavění, domek je opravdu obrovský a ten kdo se bude pořádně vyznat v půdorysu je pro mě hrdina Vysmátý než jsem začala stavět, měla jsem v plánu, aby domek vypadal jako růže... nakonec se ale přetvořil na brouka bez zadních nožiček a později na mišmaš s hlavní chodbou ve tvaru ryby Vysmátý

Snažila jsem se, aby byly místnosti co možná nejméně hranaté, takže mám všechny pokoje takové zvláštně tvarované  Chichichi dala jsem si záležet, aby zde bylo co možná nejvíce skla a tím i nejméně možného soukromí  Chichichi (aneb kdo se chce koupat nebo sedět na wc a dívat se zároveň do dalších pokojů  Vysmátý  Vysmátý ). Většina pokojů také vlastní balkon  Mrkající jinak přistávací plochy se nacházejí venku kolem domu nebo také na střeše, kde je dost místa k přistání pro malé lodě  Mrkající

Vzhledem k velikosti domku tady určitě neuvidíte všechno proto vám tentokrát doporučuji navštívit moje vlákno, kde uvidíte zbytek Mrkající

Dům z budoucnosti 001a

V přízemí se nachází tělocvična, kde nechybí basketbalový koš, fotbalové brány, bazén s vířivkou a sauna. Zároveň se zde nacházejí výtahy, kterými se dá dostat do horního patra a zároveň jsou jedinou možností, jak se dostat do této místnosti Úsměv  

Dům z budoucnosti 021a

Dům z budoucnosti 027a

Samozřejmě tu nechybí ani koupelna

Dům z budoucnosti 033a

Dům z budoucnosti 035a

Dále tu jsou jakési lázně s barovým pultem

Dům z budoucnosti 038a

Dům z budoucnosti 040a

Do vesmírného domku vede hned několik dveří, ale všechny se nacházejí v prvním patře Úsměv jako hlavní považuji ty, které vedou do kuchyně spojené s obývacím pokojem Mrkající z této místnosti se lze dostat do hlavní chodby, jídelny a modré koupelny. Společně ale půjdeme v protisměru hodinových ručiček, takže jako první bude na řadě chodba a pak jídelna Mrkající

Dům z budoucnosti 044a

Dům z budoucnosti 048a

Hlavní chodba (které ráda říkám rybí chodba, však uvidíte na půdorysu Chichichi )

Dům z budoucnosti 049a

Jídelna, jejíž dveře vedou na balkon, kterým se nedá sejít dolů

Dům z budoucnosti 056a

Pracovna, ve které se nachází jeden z dalších východů.

Dům z budoucnosti 062a

Ložnice, kterou opticky zvětšují velká zrcadla. Zároveň se zde nachází poslední z možných vstupů do domu zvenčí.

Dům z budoucnosti 067a

Oranžová koupelna

Dům z budoucnosti 069a

Pokoj dcery, kde nechybí počítač ani velká televize s možností hraní her na velké obrazovce

Dům z budoucnosti 074a

Pokoj syna, kam jsem umístila velkou světelnou kouli (teď si opravdu nevzpomenu jak se tomu říká Červenám se Sakra ) Z jeho balkonu se také dá dostat na střechu, kam se dá přistávat s drobnými přepravními raketami  Mrkající

Dům z budoucnosti 084a

Dále je tu v prvním patře ještě tzv. odkládací místnost, kam mohou obyvatelé umístit potřebné výzkumné přístroje.

Dům z budoucnosti 097a

Za zavřenými dveřmi se tu také nacházejí jediné vnitřní schody v celém dome, které vás zavedou...

Dům z budoucnosti 099a

...do úplně nejvyššího patra, které může sloužit jako požadovaná tajná zašívárna pro majitele.

Dům z budoucnosti 101a

Ale zpátky do prvního patra, kde můžete spatřit i poslední z koupelen.

Dům z budoucnosti 110a

Půdorys

Dům z budoucnosti 121a

Dům z budoucnosti 122a

Dům z budoucnosti 123a

Další foto zde:
https://thesims234.forumczech.com/t31p150-staveniste-od-lucisab#7459
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty27/12/19, 10:32 pm

Tak jsem konečně nafotila ten svůj pokus a tady je přebraných 25 fotek, zbytek příležitostně dám do svého vlákna. Asi to ale bude až v novém roce, zítra totiž odjíždím k příteli.

To "monstrum" vpravo od domu má být jedna z vesmírných lodí, na druhou je připravené "parkovací místo".
Dům z budoucnosti 01

Dům z budoucnosti 02

Ve vstupní hale můžeme vidět, čím se členové rodiny zabývají nejraději a nejčastěji - zvyšováním své fyzické kondice (nachází se tu i sauna, ale je vidět jen na půdorysu, abych dodržela počet fotek) :
Dům z budoucnosti 03vstup1

Dům z budoucnosti 04vstup2

Dům z budoucnosti 05posil01

Dům z budoucnosti 06posil4

Za schody do patra jste si možná všimli červených dveří - vedou do pracovny pána domu, ve které je i utajený prostor - že by na zkoumání možné výroby antihmoty ?  Mrkající
Dům z budoucnosti 07prac1

Dům z budoucnosti 08prac1a

Dům z budoucnosti 09prac2

Nahoře v prvním patře je krom kuchyně, propojené s obývacím a jídelním prostorem i přístup na balkon, osázený zelení. Také si můžeme prohlédnout jednu část sbírky zvířátek - hobby paní domu (další pak je v ložnici). A letmo nahlédneme do jedné z koupelen.
Dům z budoucnosti 10kuch02

Dům z budoucnosti 11kuch2

Dům z budoucnosti 12kuch1a

Dům z budoucnosti 13kuch5

Dům z budoucnosti 14koupd1

Dům z budoucnosti 15loz1

Dům z budoucnosti 16loz1a

V dalším patře, kde život na Zemi připomíná tapeta na chodbě, najdeme další koupelnu a dětské pokoje. Aby si i děti lépe připomínaly svou vesmírnou vlast, vezmou si s sebou i zvířátka !
Dům z budoucnosti 17hchodba3

Dům z budoucnosti 18kouph1

Pokoj pro děvče :
Dům z budoucnosti 19holka1

Dům z budoucnosti 20holka2

A pro teenagera :
Dům z budoucnosti 21kluk3

Dům z budoucnosti 22kluk4

A víc než půdorysy se mi sem už bohužel nevejde :
Dům z budoucnosti 23pudorys2a

Dům z budoucnosti 24pudorys2b

Dům z budoucnosti 25pudorys3

Edit : A z každého patra je samozřejmě přístup na trávou zarostlý balkon, jen na těchto fotkách to není tak patrné.

A ještě musím bohužel konstatovat, že taková krásná soutěž nemá více účasti ... Snad se do konce roku ještě někdo najde  Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty31/12/19, 05:13 pm

Neviem, dokedy trvá súťaž, už som posledný krok od nafotenia, tak ak sa dá počkať ešte pár dní...Ja som hneď 25-teho ochorela a nič ma nebaví, ale mám na 99,9% hotové. Už sa cítim lepšie, tak by som to dorobila. A prajem pekného Silvestra
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty01/01/20, 01:04 pm

Pokud organizátor a další soutěžící nebudou nic namítat, myslím, že pár dní bychom počkat ještě mohli Mrkající Bude stačit do konce týdne?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty01/01/20, 06:08 pm

Určitě nejsem proti to natáhnout např. do soboty do půlnoci?
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty02/01/20, 05:07 pm

Kolikokoli, to bude určite stačiť, ďakujem
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty04/01/20, 11:43 pm

Konečne dávam aj ja tú svoju víziu. Nie je to také, ako som si predstavovala. Ja som to poňala trochu s prenesením reálneho domova na Mars so všetkými vymoženosťami.
Celkový vzhľad je niečo medzi loďou a mimozemským plavidlom. Na streche je pristávacia dráha pre veľké plavidlo, vovnútri je skrytá "garáž" pre menšiu loď. Na prízemí je chodba, otvorená obývačka, kuchyňa s bar. pultom a jedáleň. Vedľa je menšie laboratórium s pokusným skleníkom (treba otestovať, čo všetko dokáže rásť na Marse) a výobňa robotických pomocníkov. Nechýba bazén s malým sprchovým kútom, saunou, vedľa sa prechádza do telocvične s basketbalovým kurtom. Nechýba ani malá práčovňa. Na poschodie sa dá dostať schodmi alebo výťahom, ktorý vedie až na 3.poschodie, kde je štaart.dráha pre veľkú loď a výhľad do okolia.
Na poschodí sú dve detské izby, spálňa s figúrkami zvierat, kúpelňa a menší wellness s vírivkou a masážnym stolom. Súčasťou chodby je aj menšia herňa- šachy, futbal a šípky. Nesmiem zabudnúť ani na tajnú miestnosť na žiadosť otca, kde je menšia vlaková dráha a celá miestnosť je dodekorovaná ako príroda na Zemi. Na chodbe nechýbajú ešte police so soškami zvierat, ktoré zbiera manželka. V rámci domu nechábajú rastlinné steny, obrazy s výjavmi Zeme, prírodnými scenériami a všetkými, čo pripomína domovskú planétu-koberčeky, glóbusy atď. Zo spálne, herne a cez chodbu sa dá prejsť na zatrávnatené balkóniky
Vyberala som asi z cca 130 vybraných fotiek Sakra cca 1,5-2 hod, tak ostatné pretriedim a nahrám k svojim domom

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-0b1d1998

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-ab1d1c66

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-2b1d1c49


Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-6b1d1ad0

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-8b1d1afa

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-6b1d1a70

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-eb1d3098

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-0b1d1c24

Najlepšie je vidieť celá miestnosť v odraze v zrkadlách, sprch.kút nie je vidieť
Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-cb1d1bb2

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-eb1d1c9a

Dům z budoucnosti Snapshot-00000002-2b1ad6f6

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_8b1d30e7

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_ab1d1b93

1. poschodie
Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_ab1d1289

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_cb1d1308

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_8b1d12d6

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_eb1d2041

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_cb1d204c

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_6b1d1d71

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_4b1d1f3a

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_eb1d2f87

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_cb1d2f1e

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_2b1d2ed5

Dům z budoucnosti Snapshot_00000002_cb1adc7e

Dům z budoucnosti Celkov-pohlad

Ostatné fotky nájdete tu: https://thesims234.forumczech.com/t60-domy-od-sarah666
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty05/01/20, 10:34 am

Jsem moc ráda, žes to ještě stihla :)

A můžeme se pustit do hodnocení. Klasicky postaru Úsměv
- hodnotíme celkem 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit bychom mohly ode dneška 5.1. a je docela málo příspěvků, takto zkusíme do 18.1., pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Zde je seznam soutěžících:
- Kolikokoli
- Lucisab
- Ludmila
- Sarah666
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty09/01/20, 08:56 pm

Do hodnocení se jako vždycky nikdo nehrne, tak začnu :
- Kolikokoli - 4 + 10 = 14 bodů - strhávám bod jen za chybějící sbírku zvířátek, jinak perfektní Mrkající
- Lucisab - 5 + 10 = 15 bodů - fascinuje mě ta myšlenka se stromem uprostřed ! *BRAVO*
- Ludmila - ------
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - něco se mi líbí víc (třeba tajná místnost), něco míň (zbytečná garáž, černá v ložnici) Nevím
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům z budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z budoucnosti   Dům z budoucnosti Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům z budoucnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: