Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Výzva - protivný šéf

Goto down 
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1679

Výzva - protivný šéf Empty
PříspěvekPředmět: Výzva - protivný šéf   Výzva - protivný šéf Empty02/11/19, 05:37 pm

Dovoluji si vyhlásit další výzvu v tvorbě Simíka podle těchto pravidel :
- prošedivělý šedesátník, dříve blonďák, vlasy na ježka, modrooký, věčně strniště na bradě i tvářích,
- obličej i postava spíše dohranata, ramenatý (rád dělá ramena i na podřízené Mrkající )
- obléká se ležérně, sportovně, žádné sako či oblek, spíše trička a džíny,
- rád pořádá porady, hádá se a hrabe se ve všem, čemu nerozumí,
- udržuje se v kondici sportem, je přímo nadšený do hokeje, takže když hraje sponzorovaný klub, je nervní jak sáňky v létě a není s ním řeč, nedejbože když prohrají ...

Jsem zvědavá, komu z vás se nejlépe podaří vystihnout mého šéfa - vlastně by to mohl být jakýkoliv šéf, každý má své mouchy Pohoda Fotky bohužel dodat nemůžu, ale samozřejmě jakékoliv dotazy ráda zodpovím !
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1680

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - protivný šéf   Výzva - protivný šéf Empty03/11/19, 01:55 pm

Tak já si dovolím pár dotazů, než se do něj pustím Vysmátý

Do obličeje působí spíše mile nebo jeho tvář odráží to jaký je ve skutečnosti, věčný rejpal? Vysmátý Oči má spíše malé nebo velké? Má výrazný nos a rty? Vysmátý Barvu pleti má spíše světlou nebo tmavší? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - protivný šéf   Výzva - protivný šéf Empty03/11/19, 09:05 pm

Obličej i postoje toho mého šéfa opravdu většinou odráží jeho povahu, i když má občas světlé chvilky Mrkající Oči má spíše větší, nos nijak zvlášť výrazný, ústa široká s úzkými rty a pleť jako původní blonďák světlou. Snad jsem už na nic podstatného nezapomněla Aha
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1680

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - protivný šéf   Výzva - protivný šéf Empty13/11/19, 09:00 pm

Tak jsem se k tomu konečně dostala a musím říct, že to byla celkem zábava Vysmátý doufám, že jsem se alespoň malinko trefila  Červenám se

Tady ti představuji tvého šéfa v normálním, klidném a možná i sympatickém stavu  Andílek

Výzva - protivný šéf 004

Výzva - protivný šéf 007

Výzva - protivný šéf 002

Tady se mu už začíná něco nelíbit, ale zatím je to dobré...  Andílek

Výzva - protivný šéf 005

Ale tady už tvému šéfovi začínají bouchat saze  Chichichi

Výzva - protivný šéf 008

Výzva - protivný šéf 006

Výzva - protivný šéf 001

Výzva - protivný šéf 009
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - protivný šéf   Výzva - protivný šéf Empty14/11/19, 10:10 pm

Jejda, někam se mi ztratil můj včerejší komentář Červenám se Tak ještě jednou - nejvíc se mi líbí druhá a třetí fotka odspodu, tuto podobu znám velmi dobře Mrkající , ten výraz na poslední fotce bohužel někteří zaměstnanci taky znají ...
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1404

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - protivný šéf   Výzva - protivný šéf Empty09/01/20, 07:28 pm

To jsem se nasmála Vysmátý zvláště těm výrazům na konci toho příspěvku, z toho padnu Válím se smíchy a v realitě by mě asi chytal infarkt, kdyby na mě někdo takhle ječel Vysmátý
Krásné ztvárnění, Lucisab! *BRAVO* ve hře s ním musí být veliká sranda Úsměv
Normálně mi tohle téma úplně uniklo, asi to bylo v době, kdy se mi nezobrazovaly nové příspěvky. Musím se do toho taky pustit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Výzva - protivný šéf   Výzva - protivný šéf Empty

Návrat nahoru Goto down

Výzva - protivný šéf
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: Ostatní výzvy-
Přejdi na: