Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Cheaty pro TS3

Goto down 
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 1098
Join date : 10. 10. 17

Cheaty pro TS3 Empty
PříspěvekPředmět: Cheaty pro TS3   Cheaty pro TS3 Empty22/11/17, 08:39 pm

Cheatovací řádek se aktivuje stisknutím kláves CTRL + SHIFT + C (u počítačů HP a u OS VISTAto někdy nefunguje je proto nutné zmáčknout CTRL + SHIFT + C + tlačítko WINDOWS - to "okýnko" vedle ALTu) 
Cheaty se potrvrzují ENTEREM 
ŠIPKA NAHORU zopakuje naposled zadaný cheat 

Pro majitele základu TS3 
Klasické cheaty 
reset sim JMÉNO PŘÍJÍMENÍ (Simíka) - Tento cheat použijte v případě, když se nějaký Sim zasekne, popřípadě se zasekne něco v něm. Daný sim se tím znovu "sestaví" a zprovozní. 
help - Vypíše všechny dostupné cheaty 
kaching - Přidá 1000 Simmoleonů 
motherlode - Přidá 50000 Simmoleonů 
moveobjects [on|off] - umožňuje vzít používáné přeměty a vymazat je, dále umožňuje dát víc objektů na sebe (NESNAŽTE SE SMAZAT SIMÍKY, ZMIZÍ TÍM NAVŽDY!) 
fadeobjects [on|off] - zapíná a vypíná mizení objektů při přiblížení, nefunguje na simíky 
unlockOutfits [on|off] - Zpřístupní v CAS oblečení určené pro kariéry. Cheat musí být aktivován před vstupem do CAS 
hideHeadlineEffects [on|off] - Vypne "bubliny" zobrazující se nad Simíkem 
slowMotionViz [úroveň] - Zpomalí vizuální efekty - hodnota úroveň je od 0 (normální) do 8 (nejpomalejší) 
constrainFloorElevation [true|false] - "Stavařský" cheat, umožňuje provádět terení úpravy nezavisle na objektech (pomocí tohoto cheatu se dělají ony "základy" na střeše - respektive snížené stěny) 

Testovací cheat 
Testingcheatsenabled [true|false] - tento cheat má nejrůznější funkce, od teleportování až po vylepšení všech potřeb. Buď se používá přes SHIFT nebo se myší popotahují posuvníky. 
SHIFT + klik na ZEM - Simík se může teleportovat na místo kliknutí 
SHIFT + klik na SCHRÁNKU - Simík má plno možných interakcí: Smí si vybrat kariéru, udělat na pozemku všechny šťastné, vytvořit přítele, vypnout potřeby.... 
SHIFT + klik na LIBOVOLNÝ POZEMEK - Nabídne možnosti "Postavit" a "Koupit na tomto pozemku". Jedno zapíná Nákupní a druhý Stavební mód, bez nutnosti opustit hru do "Úprav města". 
SHIFT + klik na JAKÝKOLI OBJEKT - Nabídne interakci "Smaž", kterou se objekt vymaže. 
  - Nabídne interakce typu: Změnit oblíbenou hudbu, vlastnosti atd... U NEAKTIVNÍCH Simů nabídne interakci "Přidat k aktivní rodině", která způsobí, že simík bude hratelný. 
Ovlivnění potřeb - Za NEPAUZLÉ HRY (resp. jde to i v pauzi, ale neuvidíte tu animaci nárustu/poklesu potřeb, čili ať vás to nezmate...) jdou Simíkovi pozměnit potřeby, a to tak, že normálně myší najedete na ten sloupeček potřeby, kliknete a pak táhnete kam chcete posunout potřebu (doleva nebo vpravo) 
Úroveň přátelství - Podobným způsobem jako potřeby se dá ovlivňovat i úroveň přátelství. Najeďte do kontaktů a myší potáhněte ten vodorovný posuvník směrem, jakým chcete (doleva - nepřátelé, doprava - přátelé) 

Pro majitele datadisků 
Pro vás má testovací cheat ještě (minimálně) jednu funkci, a to tu, že po zadání cheatu (testingcheatsenabled true) a pak zadání cheatu BuyDebug se vám v menu nákupu zobrazí "otazník" (pří přepnutí nákupního módu na "rozdělení podle funkce"), kde jsou různé vymoženosti jako sarkofágy, ploditelé ryb a kamenů, mrakodrapy a další... 

Pro majitele CH - Cestovní horečky 
enablelotlocking [true|false] - Odemyká zamknuté pozemky, které potom můžete dále editovat. Musítete mít zaplý testovací cheat 
allowObjectsOnRoofs [true|false] - Umožňuje umístění objektů na střechu 

Pro majitele PoSe - Po Setmění 
-Pokud si chcete upravit mrakodrap, musíte mít zapnutý testovací cheat (testingcheatsenabled true), a dále napsat RestrictBuildBuyInBuildings [false|true]. Povolí vám stavební úpravy v mrakodrapu    

TIP: 
-Pakliže se chcete podvodem stát celebritou, tak se s nějakou seznamte, a přes testovací cheat se s ní skamaraďte, čili stačí se jen seznámit a pak popotáhnout ten posuvník (při nepauzlé hře), a hned jste celebrita! Doporučuji pro to najít nějakou slavnou celebritu (popř. i víc celebrit), přidá víc bodů slávy(čili hvězdiček). Při opakovaném spřátelování a znepřátelování (nejen) přes cheat se vám body (aspoň podle mé zkušenosti) budou přičítat pořád, takže kdo chce, hned může mít tu nejslavnější celebrtitu    . 


Převzato z forum.thesims2.cz, kde téma zpracoval Petr Simík (zde - jedná se jen o archiv stránky)

_________________
RODOKMEN k Historii jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Háčkovaná a jiná (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
 
Cheaty pro TS3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 3 :: Poradna TS3-
Přejdi na: